Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

KURSY, SZKOLENIA

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
kursy, szkolenia Bielany Wrocławskie
kursy, szkolenia Bielawa
kursy, szkolenia Boguszów-Gorce
kursy, szkolenia Bolesławiec
kursy, szkolenia Bolków
kursy, szkolenia Borówno
kursy, szkolenia Bożejowice
kursy, szkolenia Bystrzyca Kłodzka
kursy, szkolenia Dzierżoniów
kursy, szkolenia Gęsiniec
kursy, szkolenia Głogów
kursy, szkolenia Góra
kursy, szkolenia Grobla
kursy, szkolenia Jawor
kursy, szkolenia Jelcz-Laskowice
kursy, szkolenia Jelenia Góra
kursy, szkolenia Kamienna Góra
kursy, szkolenia Kiełczów
kursy, szkolenia Kłodzko
kursy, szkolenia Kostrzyca
kursy, szkolenia Kudowa Zdrój
kursy, szkolenia Legnica
kursy, szkolenia Lubań
kursy, szkolenia Lubin
kursy, szkolenia Ludów Polski
kursy, szkolenia Lwówek Śląski
kursy, szkolenia Mirków
kursy, szkolenia Mirsk
kursy, szkolenia Mokrzeszów
kursy, szkolenia Oleśnica
kursy, szkolenia Oława
kursy, szkolenia Płóczki Górne
kursy, szkolenia Polkowice
kursy, szkolenia Przemiłów
kursy, szkolenia Siechnice
kursy, szkolenia Smolec
kursy, szkolenia Syców
kursy, szkolenia Szczawno-Zdrój
kursy, szkolenia Świdnica
kursy, szkolenia Świebodzice
kursy, szkolenia Świerzawa
kursy, szkolenia Trzebnica
kursy, szkolenia Twardogóra
kursy, szkolenia Ubocze
kursy, szkolenia Wałbrzych
kursy, szkolenia Wołów
kursy, szkolenia Wrocław
kursy, szkolenia Wrocław- Wilczyce
kursy, szkolenia Zgorzelec
kursy, szkolenia Ziębice
kursy, szkolenia Złotoryja
kursy, szkolenia Żurawice
WROCŁAW
"O`CHIKARA" Policealna Szkoła Detektywów
i Pracowników Ochrony (ul. Stawowa 24)

"Oświata" Spółdzielnia Pracy (ul. Kolejowa 36)
ABC Centrum Językowe (ul. Zielińskiego 88/4)
Absis (ul. Kruszwicka 24/26)
Advisor Szkolenia i Doradztwo (ul. Jerzego Kukuczki 13/10)
Agencja Ochrony "Garda" Andrzej Woziński (ul. Podwale 64)
Agencja Ochrony Pracy Kwiatkowska (ul. Piaskowa 15/II piętro)
Agencja Rozwoju Innowacji Spółka Akcyjna (ul. Ostródzka 38)
Agencja Szkoleniowa i Public Relations "BAZA PR" (ul. Antonia Vivaldiego 13/2)
Aion Sp. z o.o. (ul. Wita Stwosza 3/4)
Akademia Biznesu (pl. Nowy Targ 28/106)
Akademia Dom Tańca Pałacyk (ul. Kościuszki 34)
Akademia Feng-Shui (ul. Starograniczna 28)
Akademia Fryzjerska Qualite (ul. Marii Curie-Skłodowskiej 41)
Akademia Fryzjerstwa Filmowego & Kreatywnego (ul. Kościuszki 76B)
Akademia Komputerowa AkKom (ul. Zelwerowicza 18A)
Akademia Kształcenia "Rusłan" (pl. Świętojański 1)
Akademia Pierwszej Pomocy (ul. Kniaziewicza 22/3)
Akademia Rozwoju Artystycznego (pl. Solidarności 1/3/5 lok. 508)
Akademia Rozwoju Zawodowego Medica (ul. Grunwaldzka 2)
Akademia Ruchu - Szkoła Tańca i Jogi (ul. Ruska 47- 48A)
Akademia Szkoleń Supreme (ul. Gajowa 38/1)
Akademia Technik Fryzjerskich ATF Górczyńska Anna (ul. Brynicka 5)
Akademia Terapii Naturalnych (ul. Starograniczna 28)
Akademia Wiedzy.EU (pl. Solny 15)
Akademia Wizażu i Stylizacji (ul. Ułańska 31A)
Akademicki Ośrodek Kształcenia ŻAK (ul. Kuźnicza 11/13)
AP Edukacja (Rynek 42-43/8 piętro II)
ASEKOR - Szkolenia BHP (ul. Świdnicka 19/129)
Atrius - Centrum Językowe dla Dorosłych (ul. Kazimierza Wielkiego 27)

Atut Lider Kształcenia

ul. Rynek 42-43/8 (II piętro), 50-116 Wrocław
tel. (71) 307 15-09, tel. kom. 536 233-210
www: http://atutszkola.pl
e-mail: wroclaw@atutszkola.pl

Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Ponad 11 lat doświadczenia w 21 miastach w Polsce. Szkoły policealne, policealne szkoły medyczne (dawniej studium policealne), licea ogólnokształcące (liceum dla dorosłych), gimnazja (dla dorosłych), kursy i szkolenia. Kształcimy w systemie zaocznym i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry, więc możesz powrócić do przerwanej nauki lub po porostu zmienić swoją zwykłą szkołę i uczyć się z liderami!


AXON Wrocław (ul. Odrzańska 24-29)
Better Poland Sp. z o.o. (ul. Poleska 43/4)
BETWEEN - Szkoła Językowa (ul. Legnicka 51-53 III piętro)
Biomed Centrum Rehabilitacji Poznawczej i Neuroterapii (ul. Braniborska 38-40)
BMK s.c. Terapia Funkcjonalna Michalak A. Kucza A. (ul. Mińska 38 )
Business Bridge Group - Szkolenia (ul. Szybowcowa 23)
Business-Training Sp. z o.o. (ul. Imbirowa 13a)
CAD Perfekt Paweł Kosmatka (ul. Parkowa 25 pok. 307)
Cadsol Design Polska Sp. z o.o. (ul Ruska 37/38)
Cambridge School Centrum Językowe (ul. Kościuszki 34 Pałacyk)
Cedoz - Centrum Doskonalenia Zarządzania (ul. Rynek 5 )
Centro Latino Tropicana - Alba Holder School (Plac Wróblewskiego 3A)
Centrum Administracji i Biznesu (ul. Damrota 33/13)
Centrum Badań Psychologicznych
i Psychoterapii Pro Salus (ul. Gen. Józefa Hallera 188/5, I piętro)

Centrum Doradczo Szkoleniowe MALON GROUP (ul. Józefa Piłsudskiego 74 pok. 221)
Centrum Edukacji Zawodowej MUR (ul. Kruszwicka 26-28B)
Centrum Edukacyjne "Asystent" (ul. Orzechowa 22)
Centrum Edukacyjne "Nova" (ul. Oławska 4)
Centrum Europejskie Zrównoważonego Rozwoju (ul. Kołłątaja 21)
Centrum Funduszy Europejskich (ul. Kazimierza Wielkiego 27a budynek Europeum)
Centrum Innowacji ProLearning (ul. Wagonowa 2)
Centrum Integracji Społecznej (ul. Strzegomska 49)
Centrum Językowe "DEMOSTENES" (ul. Pomorska 59 lokal 6)
Centrum Językowe GERMANICA (ul. Drobnera 32)
Centrum Kształcenia "Zawód i Praca" (ul. Kraińskiego 1)
Centrum Kształcenia "Avanti" (ul. Kazimierza Wielkiego 9, pok 304)
Centrum Kształcenia Erudios S.C. Alicja Koch, Aleksandra Dąbrowicz (ul. Kobierzycka 10)
Centrum Kształcenia i Sprzedaży "Profeos" (ul. Kamienna 74)
Centrum Kształcenia Towarzystwa Wiedzy Powszechnej (ul. Wagonowa 1)
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Swobodna 71/73)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Krupnicza 2/4)
Centrum Nurkowe "Exstream" (ul. Kościuszki 35a)
Centrum Rozwoju Kompetencji "EDU Centrum" (ul. Wołowska 6)
Centrum Szkolenia "ENSO" Marta Markowska (ul. Kozanowska 34/6)
Centrum Szkolenia FEMAR (Bulwar Ikara 29/1a )
Centrum Szkolenia Kadr (ul. Komuny Paryskiej 72)
Centrum Szkolenia Kierowców "Tip-Top" (ul. Komuny Paryskiej 72)
Centrum Szkoleniowe PROSPECT (ul. Żegiestowska 11)
Centrum Szkoleń Administracji Publicznej (ul. Św. Mikołaja 56/57)
Centrum Szkoleń i Certyfikacji Komputerowych DC Edukacja (ul. Parkowa 25)
Centrum Szkoleń i Rozwoju Kadr "Verte" (ul. Jedności Narodowej 45 B)
Centrum Szkoleń KONCEPT (ul. Kamienna 21/30)
Centrum Szkoleń TSP Instytut (ul. Ruska 51)
Centrum Urody "Perfect Glamour" (ul. Kamieńskiego 57/1)
Centrum Usług Księgowych in Plus (ul. Komuny Paryskiej 72)
CL Consulting i Logistyka (ul. Sołtysowicka 19b)
Cogitus Akademia Rozwoju Umysłu (ul. Włodkowica 21/15)
Compentia - Murdzek Światowy Chodorowski sp. j. (ul. Jeździecka 14a)
Dobre kadry - Centrum badawczo - szkoleniowe (ul. Jęczmienna 10/1)
Dobry Doradca - Centrum Finansowo-Szkoleniowe (pl. Wolności 11)
Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu (ul. Zwycięska 12)
Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli (ul. W.J. Dawida 1a)
Dolnośląskie Centrum Psychoterapii (ul. Henryka Sienkiewicza 116 /4 )
Dolnośląskie Centrum Rozwoju Lokalnego (ul. Jedności Narodowej 45 B)
Dutkon.pl - Agencja Plastyczno-Handlowa (ul. Horbaczewskiego 53/9)
Dynamind - Centrum Szkoleniowe (ul. Krasińskiego 13a)
E-MS Sp. z o.o. (ul. Piłsudskiego 74)
Elephant English s.c. Beata i Timothy Clayton (ul. A. Mickiewicza 71/4)
Encon Sp. z o.o. (ul. Gagarina 4)
English Teachers School (ul. Saperów 2a)
ESENS Akademia Tańca (ul. Gajowicka 173)
Eurocerus Sp. z o.o. (ul. Braniborska 2/10, lok. 107)
Europejska Akademia Ochrony (ul. Powstańców Śląskich 202)
Europejskie Centrum Kształcenia Stylistów (ul. Kruszwicka 8 A)
Europejskie Centrum Rozwoju "Omega" (Rynek-Ratusz 15/1)
EuroSpektrum s.c. (ul. Bp Tomasza Pierwszego 4-6)
Firma "Gosiewski - Szkolenia i Doradztwo" (ul. Bolesławiecka 13/25)
Firma Szkoleniowa "C.C.Konsulting" (ul. Klecińska 123)
Firma Szkoleniowa "ECADEMUS" (ul. Ostrowskiego 30)
Firma Szkoleniowa Aned (ul. Powstańców Śląskich 210/218)
Firma Szkoleniowa GREYLIME (Plac Solny 15)
Firma Szkoleniowa Value Creation (ul. Pilata 12/2)
Firma Szkoleniowo - Doradcza "Profes" (ul. Koreańska 13)
Firma Szkoleniowo - Doradcza Human Advice (Plac Solny 14 lok. 3)
Fundacja Magnus (ul. Powstańców Śl. 20 IIp pok15)
Golden Trainers (ul. Rodzinna 9 /7)
HCF Human Changes Factory Sp. z o. o. (ul. Księgarska 3)
Horecaplus Szkolenia Gastronomiczne ()
HOTELARZ (ul.Kuźnicza 11/13)
HRS - Szkolenia (ul. Duńska 9)
Human Partner Sp. z o. o. (ul. Hercena 3-5)
II Prywatne Liceum dla Dorosłych (ul. Słubicka 29-33)
IKSKOM Instytut Excela (ul. Sołtysowicka 30/313)
Image Experts - kreowanie wizerunku (ul. W. Rutkiewicz 1 lok. 14)
Impulse 1 (ul. Grabiszyńska 251 /E)
Informatyczne Centrum Szkoleniowe CompLearn (ul. Piłsudskiego 74)
Informik (ul. Kamieńskiego 201-219 p.21)
Inge s.c. (ul.Wolinian 1)
INITIUM Kursy i Szkolenia Sp. z o.o. (ul. Skarbowców 66/5)
Instytut Przedsiębiorczości i Inteligencji Społecznej (ul. Juszczaka 4/7)
Instytut Technologii Informatycznych (ul. Gagarina 4)
Inveni Consulting Szkolenia (ul. Karkonoska 10 /213)
IT Szkolenia (ul. Św. Jadwigi 12)
JavaStart Sławomir Ludwiczak, Marcin Kunert spółka cywilna (ul. Krynicka 70/32)
Kadrex Profesjonalne Usługi i Szkolenia Kadrowo-Płacowe (ul. Poniatowskiego 7A/9)
KREATOR Spółka z o.o. (Al. Armii Krajowej 61)
Kurs Na Szkolenia (ul. Lelewela 15)
Kursy informatyczne - Zespół Szkół "Widnokrąg" (ul. Wejherowska 28)
Leader School - Wrocław (ul. Gubińska 1)
Lean Enterprise Institute Polska Sp. z o.o. (ul. Muchoborska 18)
Lean Vision (ul. Wystawowa 1)
Lektor - Szkoła Języków Obcych (ul. Oławska 25)
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych (ul. Skarbowców 8a)
Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli PROTOTO (ul. Kozanowska 105/24)
Niepubliczny Ośrodek Kształcenia CITS Marian Gałuch (ul. Bezpieczna 28/18)
Ogólnopolskie Centrum Szkoleniowe "Spasja" (ul. Wagonowa 12)
Ośrodek Szkolenia Zawodowego we Wrocławiu (ul. Orzechowa 2)
Ośrodek Konsultingowo - Szkoleniowy Kadr Medycznych (ul. Braniborska 2/10)
Ośrodek Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego Edukacja Sp. z o.o. (ul. Krakowska 56-62)
Ośrodek Kształcenia Kursowego 2xTAK (ul. Kromera 46)
Ośrodek Kształcenia Ustawicznego inMedia Polska Sp. z o.o. (ul. Rynek 36/37)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego Nr I DZDZ oddział I we Wrocławiu (ul. Biskupia 10 /a )
Ośrodek Szkolenia Kierowców KOSZELA Zbigniew Koszela (ul. Buforowa 119)
Ośrodek Szkolenia Motorniczych "Pantograf" (ul. Powstańców Śląskich 209)
Ośrodek Szkoleń Radia Wrocław (ul. Karkonoska 10)
OTREK Training and Consulting Sp. z o.o (ul. Fabryczna 10)
Panorama Szkoleń (ul. Paulińska 18/1)
Panorama Szkoleń (ul. Paulińska 18/1)
PCC Polska (Wybrzeże Słowackiego 12-14)
PERFECT (ul. Odrzańska 24-29)
PHU Szkoleniowe Kazimiera Dinudis (ul. Św. Jadwigi 12)
Policealne Studium Hodowli Koni EQUUS (ul. Kłodnicka 36)
Policealne Studium KADRA (Plac Orląt Lwowskich 20E)
Policealne Studium Reklamy "Promocja" (ul. Ruska 47/48A II piętro)
Policealne Studium Reklamy CREO (ul. Trzebnicka 42)
Policealne Studium Sportu i Rekreacji "FIT" Sp. z o.o. (ul. Grabiszyńska 163)
Profesja Centrum Kształcenia Kadr (ul. Rynek 42-43/8 piętro II)
PROGRES Centrum Rozwoju (ul. Drobnera 32 lok. 10)
Prominet Centrum Edukacji i Biznesu (ul. Plac Orląt Lwowskich 2A)
Prywatne Policealne Studium Fotograficzne PHO-BOS (ul. Fabryczna 14)
Publiczna Szkoła Gastronomiczna HO-GA (ul. Jedności Narodowej 46a)
Quali - szkolenia i doradztwo (pl. Wolności 11)
Recruit.pl (ul. Legnicka 55d /1)
Relsens (ul. Jugosłowiańska 65)
RENN Szkoła Tańca (ul. Krupniczej 6/8)
SPM Project sp. z o.o. (ul. Armii Krajowej 14b/6)
Strefa- Art - Niepubliczna Placówka Oświatowa (ul. Piotra Skargi 23)
Studio Ruchu (ul. Gajowicka 173)
Studio Tańca GEMAR (ul. Bajana 15/19)
Studium Edukacji Ekologicznej (ul. Starograniczna 28)
Studium Policealne Akademii Viessmann (ul. Karkonoska 65)
Studium Pracowników Medycznych i Społecznych (ul. Zachodnia 2)
Systemax - Wojciech Podemski (ul. Świdnicka 39)
Szkolenia "CAD-Project" (ul. Stefana Czarnieckiego 35/9)
Szkolenia "OPTA" - Dobry Trener (ul. Krucza 41/9)
Szkolenia "ProtectMed" - Krzysztof Janowski (ul. Bolesława Krzywoustego 39/1)
Szkolenia Skutecznie Zaprojektowane Projekt VBA (ul. Czerniawska 2B/13)
Szkoła Inwestowania (ul. Św. Mikołaja 8/11, biuro 213)
Szkoła Jazdy KURSANT (ul. Tarnogajska 5/9 (wejście od ul. Armii Krajowej))
Szkoła Języków Obcych YEST (ul. Strachocińska 196)
Szkoła Kadr i Płac (ul. Strzegomska 280/12)
Szkoła latania EXTREME (ul. Rydygiera 11/4)
Szkoła Pamięci (ul. Stolarska 81)
Szkoła Policealna dla Dorosłych "DAK" (ul. Nowowiejska 28/4a)
Szkoła rysunku PRACOWNIA OTWARTA (ul. Pomorska 55/32u)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Aleksandra Majewska)
Szkoła Tańca "Halina Kwolek" (ul. Reja 37/12)
Szkoła Tańca Al-Mara (ul. Ofiar Oświęcimskich 19)
Szkoła Tańca Barbara Pisarska Gubernat (ul. Kiełczowska 163/1)
Szkoła Tańca Flashdance (ul. Szkocka 60)
Szkoła Tańca i Agencja Artystyczna AN NAJMA (ul. Krasińskiego 15a/2)
Szkoła Tańca IGLICA (ul. Grabiszyńska 251 d)
Szkoła Tańca JAST (ul. Siemieńskiego 17/5)
Szkoła Trenerów Rozwoju Osobistego - Life Coaching College (ul. Starograniczna 28)
Szkoły Europejskie (ul. Kruszwicka 8A)
Szkoły Marzeny Daleckiej (ul. Gubińska 1)
Szkółka Nordic Walking i Szkoła Instruktorów Nord Walk (ul. Michała Płońskiego 7-9/2)
TAW Polska Spółka z o.o. (ul. Robotnicza 50)
Trappa Sp. z o.o (ul. Ruska 37-38)
Trening Doradztwo i Szkolenia Robert Przybyliński (ul. Skwierzyńska 20 B/3)
Tuvpol Sp. z o.o. (ul. Powstańców Śląskich 5)
UNITECH Management Systems Sp. zo.o (ul. Poranna 46/10)
Vademecum Konferencje i Szkolenia Sp. z o.o. (ul. Jastrzębia 23)
Vanite Salon Kosmetyczno-Fryzjerski (ul. Zielonogórska 12/2U)
Wedding-Lab (ul. Grabiszyńska 212/71)
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego we Wrocławiu (ul. Ziębicka 34/38)
Work&Werken Agencja Doradztwa Personalnego (ul. Leszczyńskiego 4 lok. 29)
Wrocławska Szkoła Fotografii AFA (ul. Fabryczna 14)
Wrocławskie Centrum Szkoleniowe "ASTRO" A.P. Garbicz (ul. Koszalińska 10/2 )
Zachodnie Centrum Przedsiębiorczości "Wapol" (ul. Robotnicza 70B )
Zakład Szkolenia i Ekspertyz Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego "PETEKS" (ul. Łaciarska 28)
Zakład Usługowo - Szkoleniowy "Wiktoria" (ul. Glebowa 8/1,8 a)
Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych (ul. Worcella 3)
Zespół Szkół Nr 23 (ul. Dawida 9-11)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Trzebnicka 42)
Zespół Szkół Prywatnych "SIGMA" (pl. Św. Macieja 7a)
Korona Stadionu Olimpijskiego, Wejście nr 7 (przy bramie nr 18 - Content Based English School (ul. Aleja Ignacego Jana Paderewskiego 35)
BIELANY WROCŁAWSKIE
English for Professionals "Progressiva" (Storczykowa 5/3b)
Szkoła Trenerów Biznesu Golden Skills (ul. Polarna 18)
BIELAWA
Centrum Szkoleniowe A&B Monitoring (ul. 3 Maja 31)
Powiatowe Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Żeromskiego 41a)
Szkoła Paralotniarstwa BIELIK (Os. XXV-lecia 22/19)
Szkoły Niepubliczne (ul. Wolności 105)
Zespół Szkół Cechu Rzemiosł Różnych (ul. Polna 2)
BOGUSZÓW-GORCE
WWS - Szkolenia i Doradztwo (Pl. Zwycięstwa 6/1)
BOLESŁAWIEC
Centrum Języków Obcych "NOVA BABEL" (ul. Kopernika 4)
Instytut Edukacji i Kształcenia Praktycznego (ul. Jana Pawła II 4a/3)
Niepubliczny Ośrodek Kształcenia Ustawicznego "Aspiro" (ul. Hutnicza 1A)
Ośrodek Kształcenia Kursowego 2xTAK (ul. Dolne Młyny 42)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Centrala Szkoły
ul. Leśna 1/3)

Szkoły dla Dorosłych "Twoja Szkoła" (ul. Słowackiego 2)
BOLKÓW
BHP-Kasperkiewicz (ul. Słowackiego 18/2)
BORÓWNO
Centrum Edukacji Doradztwa i Rozwoju - CEDR (Borówno 78)
BOŻEJOWICE
Akademia Florystyczna "Florand" (Bożejowice 1c)
BYSTRZYCA KŁODZKA
Centrum Integracji Społecznej (ul. 1-go Maja 1)
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia (Plac Wolności 1)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Sempołowskiej 13)
DZIERŻONIÓW
Centrum Językowe (ul. Ząbkowicka 26)
Nauka Jazdy "Sebastian" (ul. Przesmyk 5)
Szkolenia EuroPro (ul. Jałowcowa 1)
Szkolenia i Doradztwo "Ad Rem" (ul. Kwiatowa 64)
Szkoły dla Dorosłych "Twoja Szkoła" (ul. Sikorskiego 2)
Zespół Prywatnych Szkół (ul. Garncarska 3)
GĘSINIEC
Paula Rossi s.c. (ul. Widokowa 30)
GŁOGÓW
Centrum Doradczo Szkoleniowe (ul. Królowej Jadwigi 1)
Centrum Edukacji Korona (ul. Poczdamska 1)
HR-Szkolenia (ul. Armii Krajowej 4/4)
Ideal (ul. Orbitalna 23 /16)
Kursy Pierwszej Pomocy- Głogów (ul. Wojska Polskiego 9)
LINGUA-EXPERT
Instytut Języków Obcych (Al. Wolności 11)

Medyczne Szkoły Policealne (Al. Wolności 11)
Ośrodek Kształcenia Kursowego i Szkoleń "EUNIKA" (ul. Gomółki 43)
Ośrodek Szkolenia Kursowego "MADA" (ul. Obrońców Pokoju 10)
Ośrodek Szkoleniowy "Maraton" (pl. Mieszka I i 11)
QUEENS Szkoła Języków Obcych (ul. Grodzka 42)
Szkoła Językowa "ROMANICA" (ul. Jedności Robotniczej 39)
GÓRA
Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego (Góra, ul. B. Głowackiego 1)
GROBLA
Ośrodek Turystyczno - Szkoleniowy "Magdalena" (Grobla 11 A)
JAWOR
Zespół Szkół (ul. Rapackiego 1)
JELCZ-LASKOWICE
Agencja "2 cytryny" (ul. Parkowa 9d )
JELENIA GÓRA
AP Edukacja (ul. Konopnickiej 10, piętro I)
Centrum Kształcenia Plejada (ul. Waryńskiego 20)
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Sudecka 53)
Centrum Nauki W&W - Szkolenia Specjalistyczne (ul. Solna 3)
Centrum Szkoleniowo-Dydaktyczne Służb Ochrony "DELTA" (ul. Kochanowskiego 18)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. 1 Maja 27)
Ośrodek szkolenia kierowców ATUT (ul. Okrężna 32)
Prywatne Centrum Kształcenia Kadr (ul. Mickiewicza 10)
Szkoła Służb Ochrony "KOBRA" (ul. Karola Miarki 42)
Szkoła Tańca "Kurzak i Zamorski" (ul. Grunwaldzka 2)
Szkoły dla Dorosłych "Amicus" (ul. Cieplicka 16)
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Jeleniej Górze (ul. Rataja 9)
Zespół Szkół Elektronicznych i Gimnazjum nr 3 w Jeleniej Górze (ul. Grunwaldzka 64a)
KAMIENNA GÓRA
Medyczne Studium Zawodowe dla Dorosłych (ul. Traugutta 2)
KIEŁCZÓW
Ośrodek Szkoleniowy Solver (ul. Wilczycka 18)
Szkolenia "Intelkom" (ul. Wilczycka 57)
KŁODZKO
Agencja Usług Oświatowych "OMNIBUS" (ul. Kościuszki 1)
Angielski Kłodzko Kamila Olszowa (ul. Zamiejska 28)
Art-Masaż - Centrum Szkoleniowe (ul. Wolności 83)
Cech Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości w Kłodzku (ul. Łużycka 13)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Daszyńskiego 8a)
Centrum Rozwoju i Wsparcia (ul. Długosza 30/2)
Gabinet Kosmetyki Estetycznej Studio Wizażu i Stylizacji - kursy kosmetyczne, wizażu (ul. Mickiewicza 11)
Ośrodek Edukacji i Psychoterapii (ul. Wolności 66)
Ośrodek Kształcenia Dorosłych (ul. Łukasińskiego 1)
Prywatne Medyczne Studium Zawodowe
w Kłodzku (Jana Pawła II 4)

Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Katarzyna Chojdys Oktawiec
ul. Armii Krajowej 29)

KOSTRZYCA
Agencja Rozwoju Wsi (ul. Jeleniogórska 21)
KUDOWA ZDRÓJ
Centrum Językowe LING UP (ul. Zdrojowa 43/17)
LEGNICA
ACADEMICUS Policealne Szkoły Kosmetyczne i Fryzjerskie (ul. Wojska Polskiego 4)
Agencja Rozwoju Regionalnego - Arleg (ul. Rataja 26)
Agencja Sedno s.c. (ul. Batorego 34 /7)
Akademickie Liceum Ogólnokształcące
w Legnicy (ul. Sejmowa 5C)

ANDARPOL - Centrum usług i szkoleń (ul. Zielona 13)
AP Edukacja (ul. NMP 5 D)

Atut Lider Kształcenia

ul. Najświętszej Marii Panny 5d, 59-220 Legnica
tel. (76) 307 09-44, tel. kom. 535 216-167, 506 221-569
www: http://atutszkola.pl
e-mail: legnica@atutszkola.pl

Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Ponad 11 lat doświadczenia w 21 miastach w Polsce. Szkoły policealne, policealne szkoły medyczne (dawniej studium policealne), licea ogólnokształcące (liceum dla dorosłych), gimnazja (dla dorosłych), kursy i szkolenia. Kształcimy w systemie zaocznym i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry, więc możesz powrócić do przerwanej nauki lub po porostu zmienić swoją zwykłą szkołę i uczyć się z liderami!


Centrum Doskonalenia Kadr TOP - ARTE (ul. Bagienna 1)
Centrum Edukacyjne "ATUT" (ul. Oś Kartuska 2)
Centrum Edukacyjne OMNIBUS (ul. Jerzego Libana 5 IIp.)
Centrum Edukacyjne Pegaz (ul. Pocztowa 7, pokój nr.24)
Centrum Informatyczno-Szkoleniowe Cisnet.pl (ul. Libana 10)
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego (ul. Lotnicza 26)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. N.M.Panny 18)
Centrum Psychoterapii i Seksuologii ACTUS (ul. Gwiezdna 8, lokal 213 (2. piętro))
Centrum Szkoleniowe Procosmetics Paula Przerywacz (ul. Józefa Wybickiego 5/10)
Firma Doradczo-Szkoleniowa "JAKOŚĆ" (ul. Radosna 110)
Firma Szkoleniowa "Recepta na Sukces" (ul. S. Okrzei 4/2)
Firma szkoleniowo-doradcza British Blue (ul. Parkowa 9)
Grupa RATMED (ul. E. Orzeszkowej 6/7)
II Prywatne Liceum dla Dorosłych (ul. Plac Słowiański 5)
Legnicki Zakład Doskonalenia Zawodowego (ul. Chłapowskiego 13)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Muzealna 2)
Szkolenia Barmańskie Bar Solutions (ul. Jaworzyńska 13)
Szkoła Języków Obcych YEST (ul. Chojnowska 76)
Szkoła Wizażu i Pielęgnacji Urody (al. Piłsudskiego 62)
Towarzystwo Wolnej Wszechnicy Polskiej (ul. Św. Piotra 10)
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Legnicy (ul. Bydgoska 30c)
Zespół Szkół Samochodowych (ul. Słubicka 7)
LUBAŃ
Centrum Szkoleniowe Intelekt (ul. Grunwaldzka 12/6)
LUBIN
Agencja Public Relations i Marketingu w Lubinie (ul. Kilińskiego 17D/2)
Centrum Edukacyjne Royal College (ul. Odrodzenia 34)
Dolnośląska Szkoła Bankowa (ul. Al. Komisji Edukacji Narodowej 6A /3 )
Dolnośląskie Biuro Jakości s.c. (ul. M. C. Skłodowskiej 88)
Miedziowe Centrum Kształcenia Kadr (ul. M. Skłodowskiej-Curie 84)
Ośrodek Kształcenia COGITO (ul. Kopernika 8)
Przedsiębiorstwo kształcenia i usług "Exwur" (ul. Tadeusza Kościuszki 9)
SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH W&W (ul.Sienkiewicza 7)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Małgorzata Zielińska)
Zespół Szkół nr 2 (ul. Szpakowa 1)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. M.Skłodowskiej - Curie 72)
LUDÓW POLSKI
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelinie Placówka w Ludowie Polskim (Ludów Polski 16)
LWÓWEK ŚLĄSKI
Szkolenia - Arkadiusz Kłos (ul. Zielona 1)
MIRKÓW
TOP Szkolenia (ul. Modra 14)
MIRSK
Szkoła Językowa PROFI-AKADEMIA (ul. Podchorążych 1)
MOKRZESZÓW
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego (Mokrzeszów 111)
OLEŚNICA
Arko Centrum Tańca (ul. Młynarska 6)
BETWEEN - Szkoła Językowa (ul. Kochanowskiego 12)
Centrum Rozwoju Osobistego "HOMINI" (ul. Rzemieslnicza 9F)
Euroconsulting Polsko-Niemieckie Centrum Edukacji Biznesu (ul. Paderewskiego 2)
Policealne Studium Zawodowe "ALFA" (ul. Kleeberga 4)
Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury (ul. Wojska Polskiego 56)
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego (ul. Wojska Polskiego 67)
OŁAWA
Centrum Edukacji ATUT (ul. Opolska 50)
El Dorado - Cultural Center (ul. Wrocławska 10, piętro I)
Gimnazjum i Licea Ogólnokształcące Dla Dorosłych "Sokrates" (ul. Żołnierzy AK 21)
Medyczne Studium Zawodowe dla Dorosłych (ul. 3-Maja 16)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Oławie (ul. 1-go Maja 44)
PŁÓCZKI GÓRNE
AAP Edukacja (Płóczki Górne 89)
POLKOWICE
Ośrodek Szkolenia Kierowców Mobile (ul. Skalników 56)
Powiatowy Ośrodek Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego i Doradztwa Metodycznego (ul. Targowa 1)
PRZEMIŁÓW
PROJECT MANAGEMENT Advisers Sp. z o.o. (Przemiłów, ul. Partyzantów 8)
SIECHNICE
TIM - Szkolenia Elektrotechniczne (ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 24)
SMOLEC
Szkoła Językowa oraz Pracownia Rozwoju "Soho" (ul. Hebanowa 2a)
SYCÓW
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Daszyńskiego 42)
SZCZAWNO-ZDRÓJ
Impromptu - Biuro Tłumaczeń i Kształcenia (ul. Szczawieńska 2 /B104)
ŚWIDNICA
Abrakadabra - Przedszkole Językowe - Centrum Nauki Języków Obcych dla Dzieci (ul. Jagiellońska 5)
Akademia Maturalna (ul. Wałbrzyska 18)
Centrum Konferencyjno - Edukacyjne Nestor Group (ul. Rynek 39-40)
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Wałbrzyska 35-37)
Centrum Szkolenia i Psychoterapii "Caterina" (ul. Westerplatte 72/221-225)
Cetrum Rozwoju Osobowego "Renesans" (ul. Ofiar Oświęcimskich 15)
EKSLIBRIS (ul. Spółdzielcza 11/8)
EU College (ul. Głowackiego 14)
Firma Szkoleniowo-Doradcza Anna Szywała (ul. Łukasińskiego 2/3)
Mediator Ośrodek Szkoleń i Doradztwa Gospodarczego (ul. Esperantystów 17)
Perfect & Practical (ul. Zamkowa 9)
Smart Learning Centre (ul. Długa 6)
Sudeckie Centrum Biznesu SCB (ul. Ofiar Oświęcimskich 6-8)
Szkolenia i Doradztwo BHP I PPOŻ (ul.Plac Michała Drzymały 1/10)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Renata Begierska)
Świdnicki Zakład Doskonalenia Zawodowego Pękała (ul. Kolejowa 10)
Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna "BETA" Kacper Mazurkiewicz (ul. 1 Maja 23 lok.13)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Ks. Agnieszki 2)
Zespół Szkół Hotelarsko -Turystycznych (ul. Równa 18)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul.Traugutta 5)
ŚWIEBODZICE
Europejska Akademia Medycyny Ludowej (ul. Plac Dworcowy 2C)
Firma Usługowa - Partner - Jolanta Maria Mróz (ul. Piłsudskiego 31c)
Medyczne Studium Zawodowe dla Dorosłych (ul. Wałbrzyska 1)
ŚWIERZAWA
Kursy, Szkolenia, Doradztwo Joanna Nowicka (Plac Wolności 29/4)
TRZEBNICA
Centrum Rozwijania Umiejętności (ul. Kwiatowa 1)
TWARDOGÓRA
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Jaromir Żegliński)
UBOCZE
Towarzystwo Tłumaczy i Wykładowców Języka Migowego "GEST" (Ubocze 300)
WAŁBRZYCH
Aeroklub Ziemi Wałbrzyskiej FLY ADVENTURE (Aleja Wyzwolenia 25)
Biuro Rozwoju Aktywności Społecznej BRAS (ul. Beethovena 10)
Centrum Doskonalenia Kadr ALFA (ul. Ludowa 1C)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Rynek 20)
CENTRUM NAUKI JĘZYKÓW OBCYCH WW (ul. Główna 13/40)
Fundacja Wałbrzych 2000 (ul. Wrocławska 53)
II Prywatne Liceum dla Dorosłych (ul. Sokołowskiego 75)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Wańkowicza 7)
Ośrodek Szkolenia Technicznego Sp. z o.o. (pl. Skarżyńskiego 1)
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Wałbrzychu (ul. Piotra Wysockiego 28)
Zespół Szkół Fundacji "Szkoła Gminna Menadżersko-Księgowa" - Przedszkole, Szkoła Podstawowa oraz Gimnazjum Menadżerskie (ul. Armii Krajowej 35 B)
Zespół Szkół nr 5 (ul. Ogrodowa 2a)
WOŁÓW
Akademia Szkoleniowo-Komputerowa "ASKOMP" (Pl. Szkolny 1)
Centrum Kształcenia Zawodowego
i Ustawicznego (ul. Tadeusza Kościuszki 27)

DM Smice (ul. Morelowa 17 lok. 3)
Ośrodek Szkoleń Zawodowych (pl. Szkolny 1)
WROCŁAW- WILCZYCE
Centrum Szkoleniowe "Clarena" Sp. z o.o. Sp. Komandytowa (ul. Wilczycka 4c)
ZGORZELEC
Abramis (ul. Brzozowa 10/2)
Centrum Edukacji Zawodowej (Plac Dębowy 7)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Warszawska 11)
Euro-Szkoła Sp.z o.o. (ul. Konarskiego 9c)
Ośrodek Kształcenia Kursowego 2xTAK (ul. Łużycka 19)
ZIĘBICE
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Wojska Polskiego 3)
ZŁOTORYJA
Hills - Consulting (ul. Słowackiego 6E /9)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Kolejowa 4)
Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli i Doradztwa Psychologiczno - Pedagogicznego (ul. Szkolna 1)
ŻURAWICE
AJAK Anna Jankowska - Szkolenia Pedagogiczne (ul. Jesionowa 2)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie