Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

KURSY, SZKOLENIA - WROCŁAW

"O`CHIKARA" Policealna Szkoła Detektywów
i Pracowników Ochrony (ul. Stawowa 24)

"Oświata" Spółdzielnia Pracy (ul. Kolejowa 36)
ABC Centrum Językowe (ul. Zielińskiego 88/4)
Absis (ul. Kruszwicka 24/26)
Advisor Szkolenia i Doradztwo (ul. Jerzego Kukuczki 13/10)
Agencja Ochrony "Garda" Andrzej Woziński (ul. Podwale 64)
Agencja Ochrony Pracy Kwiatkowska (ul. Piaskowa 15/II piętro)
Agencja Rozwoju Innowacji Spółka Akcyjna (ul. Ostródzka 38)
Agencja Szkoleniowa i Public Relations "BAZA PR" (ul. Antonia Vivaldiego 13/2)
Aion Sp. z o.o. (ul. Wita Stwosza 3/4)
Akademia Biznesu (pl. Nowy Targ 28/106)
Akademia Dom Tańca Pałacyk (ul. Kościuszki 34)
Akademia Feng-Shui (ul. Starograniczna 28)
Akademia Fryzjerska Qualite (ul. Marii Curie-Skłodowskiej 41)
Akademia Fryzjerstwa Filmowego & Kreatywnego (ul. Kościuszki 76B)
Akademia Komputerowa AkKom (ul. Zelwerowicza 18A)
Akademia Kształcenia "Rusłan" (pl. Świętojański 1)
Akademia Pierwszej Pomocy (ul. Kniaziewicza 22/3)
Akademia Rozwoju Artystycznego (pl. Solidarności 1/3/5 lok. 508)
Akademia Rozwoju Zawodowego Medica (ul. Grunwaldzka 2)
Akademia Ruchu - Szkoła Tańca i Jogi (ul. Ruska 47- 48A)
Akademia Szkoleń Supreme (ul. Gajowa 38/1)
Akademia Technik Fryzjerskich ATF Górczyńska Anna (ul. Brynicka 5)
Akademia Terapii Naturalnych (ul. Starograniczna 28)
Akademia Wiedzy.EU (pl. Solny 15)
Akademia Wizażu i Stylizacji (ul. Ułańska 31A)
Akademicki Ośrodek Kształcenia ŻAK (ul. Kuźnicza 11/13)
AP Edukacja (Rynek 42-43/8 piętro II)
ASEKOR - Szkolenia BHP (ul. Świdnicka 19/129)
Atrius - Centrum Językowe dla Dorosłych (ul. Kazimierza Wielkiego 27)

Atut Lider Kształcenia

ul. Rynek 42-43/8 (II piętro), 50-116 Wrocław
tel. (71) 307 15-09, tel. kom. 536 233-210
www: http://atutszkola.pl
e-mail: wroclaw@atutszkola.pl

Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Ponad 11 lat doświadczenia w 21 miastach w Polsce. Szkoły policealne, policealne szkoły medyczne (dawniej studium policealne), licea ogólnokształcące (liceum dla dorosłych), gimnazja (dla dorosłych), kursy i szkolenia. Kształcimy w systemie zaocznym i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry, więc możesz powrócić do przerwanej nauki lub po porostu zmienić swoją zwykłą szkołę i uczyć się z liderami!


AXON Wrocław (ul. Odrzańska 24-29)
Better Poland Sp. z o.o. (ul. Poleska 43/4)
BETWEEN - Szkoła Językowa (ul. Legnicka 51-53 III piętro)
Biomed Centrum Rehabilitacji Poznawczej i Neuroterapii (ul. Braniborska 38-40)
BMK s.c. Terapia Funkcjonalna Michalak A. Kucza A. (ul. Mińska 38 )
Business Bridge Group - Szkolenia (ul. Szybowcowa 23)
Business-Training Sp. z o.o. (ul. Imbirowa 13a)
CAD Perfekt Paweł Kosmatka (ul. Parkowa 25 pok. 307)
Cadsol Design Polska Sp. z o.o. (ul Ruska 37/38)
Cambridge School Centrum Językowe (ul. Kościuszki 34 Pałacyk)
Cedoz - Centrum Doskonalenia Zarządzania (ul. Rynek 5 )
Centro Latino Tropicana - Alba Holder School (Plac Wróblewskiego 3A)
Centrum Administracji i Biznesu (ul. Damrota 33/13)
Centrum Badań Psychologicznych
i Psychoterapii Pro Salus (ul. Gen. Józefa Hallera 188/5, I piętro)

Centrum Doradczo Szkoleniowe MALON GROUP (ul. Józefa Piłsudskiego 74 pok. 221)
Centrum Edukacji Zawodowej MUR (ul. Kruszwicka 26-28B)
Centrum Edukacyjne "Asystent" (ul. Orzechowa 22)
Centrum Edukacyjne "Nova" (ul. Oławska 4)
Centrum Europejskie Zrównoważonego Rozwoju (ul. Kołłątaja 21)
Centrum Funduszy Europejskich (ul. Kazimierza Wielkiego 27a budynek Europeum)
Centrum Innowacji ProLearning (ul. Wagonowa 2)
Centrum Integracji Społecznej (ul. Strzegomska 49)
Centrum Językowe "DEMOSTENES" (ul. Pomorska 59 lokal 6)
Centrum Językowe GERMANICA (ul. Drobnera 32)
Centrum Kształcenia "Zawód i Praca" (ul. Kraińskiego 1)
Centrum Kształcenia "Avanti" (ul. Kazimierza Wielkiego 9, pok 304)
Centrum Kształcenia Erudios S.C. Alicja Koch, Aleksandra Dąbrowicz (ul. Kobierzycka 10)
Centrum Kształcenia i Sprzedaży "Profeos" (ul. Kamienna 74)
Centrum Kształcenia Towarzystwa Wiedzy Powszechnej (ul. Wagonowa 1)
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Swobodna 71/73)
Centrum Nurkowe "Exstream" (ul. Kościuszki 35a)
Centrum Rozwoju Kompetencji "EDU Centrum" (ul. Wołowska 6)
Centrum Szkolenia "ENSO" Marta Markowska (ul. Kozanowska 34/6)
Centrum Szkolenia FEMAR (Bulwar Ikara 29/1a )
Centrum Szkolenia Kadr (ul. Komuny Paryskiej 72)
Centrum Szkolenia Kierowców "Tip-Top" (ul. Komuny Paryskiej 72)
Centrum Szkoleniowe PROSPECT (ul. Żegiestowska 11)
Centrum Szkoleń Administracji Publicznej (ul. Św. Mikołaja 56/57)
Centrum Szkoleń i Certyfikacji Komputerowych DC Edukacja (ul. Parkowa 25)
Centrum Szkoleń i Rozwoju Kadr "Verte" (ul. Jedności Narodowej 45 B)
Centrum Szkoleń KONCEPT (ul. Kamienna 21/30)
Centrum Szkoleń TSP Instytut (ul. Ruska 51)
Centrum Urody "Perfect Glamour" (ul. Kamieńskiego 57/1)
Centrum Usług Księgowych in Plus (ul. Komuny Paryskiej 72)
CL Consulting i Logistyka (ul. Sołtysowicka 19b)
Cogitus Akademia Rozwoju Umysłu (ul. Włodkowica 21/15)
Compentia - Murdzek Światowy Chodorowski sp. j. (ul. Jeździecka 14a)
Dobre kadry - Centrum badawczo - szkoleniowe (ul. Jęczmienna 10/1)
Dobry Doradca - Centrum Finansowo-Szkoleniowe (pl. Wolności 11)
Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu (ul. Zwycięska 12)
Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli (ul. W.J. Dawida 1a)
Dolnośląskie Centrum Psychoterapii (ul. Henryka Sienkiewicza 116 /4 )
Dolnośląskie Centrum Rozwoju Lokalnego (ul. Jedności Narodowej 45 B)
Dutkon.pl - Agencja Plastyczno-Handlowa (ul. Horbaczewskiego 53/9)
Dynamind - Centrum Szkoleniowe (ul. Krasińskiego 13a)
E-MS Sp. z o.o. (ul. Piłsudskiego 74)
Elephant English s.c. Beata i Timothy Clayton (ul. A. Mickiewicza 71/4)
Encon Sp. z o.o. (ul. Gagarina 4)
English Teachers School (ul. Saperów 2a)
ESENS Akademia Tańca (ul. Gajowicka 173)
Eurocerus Sp. z o.o. (ul. Braniborska 2/10, lok. 107)
Europejska Akademia Ochrony (ul. Powstańców Śląskich 202)
Europejskie Centrum Kształcenia Stylistów (ul. Kruszwicka 8 A)
Europejskie Centrum Rozwoju "Omega" (Rynek-Ratusz 15/1)
EuroSpektrum s.c. (ul. Bp Tomasza Pierwszego 4-6)
Firma "Gosiewski - Szkolenia i Doradztwo" (ul. Bolesławiecka 13/25)
Firma Szkoleniowa "C.C.Konsulting" (ul. Klecińska 123)
Firma Szkoleniowa "ECADEMUS" (ul. Ostrowskiego 30)
Firma Szkoleniowa Aned (ul. Powstańców Śląskich 210/218)
Firma Szkoleniowa GREYLIME (Plac Solny 15)
Firma Szkoleniowa Value Creation (ul. Pilata 12/2)
Firma Szkoleniowo - Doradcza "Profes" (ul. Koreańska 13)
Firma Szkoleniowo - Doradcza Human Advice (Plac Solny 14 lok. 3)
Fundacja Magnus (ul. Powstańców Śl. 20 IIp pok15)
Golden Trainers (ul. Rodzinna 9 /7)
HCF Human Changes Factory Sp. z o. o. (ul. Księgarska 3)
Horecaplus Szkolenia Gastronomiczne ()
HOTELARZ (ul.Kuźnicza 11/13)
HRS - Szkolenia (ul. Duńska 9)
Human Partner Sp. z o. o. (ul. Hercena 3-5)
II Prywatne Liceum dla Dorosłych (ul. Słubicka 29-33)
IKSKOM Instytut Excela (ul. Sołtysowicka 30/313)
Image Experts - kreowanie wizerunku (ul. W. Rutkiewicz 1 lok. 14)
Impulse 1 (ul. Grabiszyńska 251 /E)
Informatyczne Centrum Szkoleniowe CompLearn (ul. Piłsudskiego 74)
Informik (ul. Kamieńskiego 201-219 p.21)
Inge s.c. (ul.Wolinian 1)
INITIUM Kursy i Szkolenia Sp. z o.o. (ul. Skarbowców 66/5)
Instytut Przedsiębiorczości i Inteligencji Społecznej (ul. Juszczaka 4/7)
Instytut Technologii Informatycznych (ul. Gagarina 4)
Inveni Consulting Szkolenia (ul. Karkonoska 10 /213)
IT Szkolenia (ul. Św. Jadwigi 12)
JavaStart Sławomir Ludwiczak, Marcin Kunert spółka cywilna (ul. Krynicka 70/32)
Kadrex Profesjonalne Usługi i Szkolenia Kadrowo-Płacowe (ul. Poniatowskiego 7A/9)
KREATOR Spółka z o.o. (Al. Armii Krajowej 61)
Kurs Na Szkolenia (ul. Lelewela 15)
Kursy informatyczne - Zespół Szkół "Widnokrąg" (ul. Wejherowska 28)
Leader School - Wrocław (ul. Gubińska 1)
Lean Enterprise Institute Polska Sp. z o.o. (ul. Muchoborska 18)
Lean Vision (ul. Wystawowa 1)
Lektor - Szkoła Języków Obcych (ul. Oławska 25)
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych (ul. Skarbowców 8a)
Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli PROTOTO (ul. Kozanowska 105/24)
Niepubliczny Ośrodek Kształcenia CITS Marian Gałuch (ul. Bezpieczna 28/18)
Ogólnopolskie Centrum Szkoleniowe "Spasja" (ul. Wagonowa 12)
Ośrodek Szkolenia Zawodowego we Wrocławiu (ul. Orzechowa 2)
Ośrodek Konsultingowo - Szkoleniowy Kadr Medycznych (ul. Braniborska 2/10)
Ośrodek Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego Edukacja Sp. z o.o. (ul. Krakowska 56-62)
Ośrodek Kształcenia Kursowego 2xTAK (ul. Kromera 46)
Ośrodek Kształcenia Ustawicznego inMedia Polska Sp. z o.o. (ul. Rynek 36/37)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego Nr I DZDZ oddział I we Wrocławiu (ul. Biskupia 10 /a )
Ośrodek Szkolenia Kierowców KOSZELA Zbigniew Koszela (ul. Buforowa 119)
Ośrodek Szkolenia Motorniczych "Pantograf" (ul. Powstańców Śląskich 209)
Ośrodek Szkoleń Radia Wrocław (ul. Karkonoska 10)
OTREK Training and Consulting Sp. z o.o (ul. Fabryczna 10)
Panorama Szkoleń (ul. Paulińska 18/1)
Panorama Szkoleń (ul. Paulińska 18/1)
PCC Polska (Wybrzeże Słowackiego 12-14)
PERFECT (ul. Odrzańska 24-29)
PHU Szkoleniowe Kazimiera Dinudis (ul. Św. Jadwigi 12)
Policealne Studium Hodowli Koni EQUUS (ul. Kłodnicka 36)
Policealne Studium KADRA (Plac Orląt Lwowskich 20E)
Policealne Studium Reklamy "Promocja" (ul. Ruska 47/48A II piętro)
Policealne Studium Reklamy CREO (ul. Trzebnicka 42)
Policealne Studium Sportu i Rekreacji "FIT" Sp. z o.o. (ul. Grabiszyńska 163)
Profesja Centrum Kształcenia Kadr (ul. Rynek 42-43/8 piętro II)
PROGRES Centrum Rozwoju (ul. Drobnera 32 lok. 10)
Prominet Centrum Edukacji i Biznesu (ul. Plac Orląt Lwowskich 2A)
Prywatne Policealne Studium Fotograficzne PHO-BOS (ul. Fabryczna 14)
Publiczna Szkoła Gastronomiczna HO-GA (ul. Jedności Narodowej 46a)
Quali - szkolenia i doradztwo (pl. Wolności 11)
Recruit.pl (ul. Legnicka 55d /1)
Relsens (ul. Jugosłowiańska 65)
RENN Szkoła Tańca (ul. Krupniczej 6/8)
SPM Project sp. z o.o. (ul. Armii Krajowej 14b/6)
Strefa- Art - Niepubliczna Placówka Oświatowa (ul. Piotra Skargi 23)
Studio Ruchu (ul. Gajowicka 173)
Studio Tańca GEMAR (ul. Bajana 15/19)
Studium Edukacji Ekologicznej (ul. Starograniczna 28)
Studium Policealne Akademii Viessmann (ul. Karkonoska 65)
Studium Pracowników Medycznych i Społecznych (ul. Zachodnia 2)
Systemax - Wojciech Podemski (ul. Świdnicka 39)
Szkolenia "CAD-Project" (ul. Stefana Czarnieckiego 35/9)
Szkolenia "OPTA" - Dobry Trener (ul. Krucza 41/9)
Szkolenia "ProtectMed" - Krzysztof Janowski (ul. Bolesława Krzywoustego 39/1)
Szkolenia Skutecznie Zaprojektowane Projekt VBA (ul. Czerniawska 2B/13)
Szkoła Inwestowania (ul. Św. Mikołaja 8/11, biuro 213)
Szkoła Jazdy KURSANT (ul. Tarnogajska 5/9 (wejście od ul. Armii Krajowej))
Szkoła Języków Obcych YEST (ul. Strachocińska 196)
Szkoła Kadr i Płac (ul. Strzegomska 280/12)
Szkoła latania EXTREME (ul. Rydygiera 11/4)
Szkoła Pamięci (ul. Stolarska 81)
Szkoła Policealna dla Dorosłych "DAK" (ul. Nowowiejska 28/4a)
Szkoła rysunku PRACOWNIA OTWARTA (ul. Pomorska 55/32u)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Aleksandra Majewska)
Szkoła Tańca "Halina Kwolek" (ul. Reja 37/12)
Szkoła Tańca Al-Mara (ul. Ofiar Oświęcimskich 19)
Szkoła Tańca Barbara Pisarska Gubernat (ul. Kiełczowska 163/1)
Szkoła Tańca Flashdance (ul. Szkocka 60)
Szkoła Tańca i Agencja Artystyczna AN NAJMA (ul. Krasińskiego 15a/2)
Szkoła Tańca IGLICA (ul. Grabiszyńska 251 d)
Szkoła Tańca JAST (ul. Siemieńskiego 17/5)
Szkoła Trenerów Rozwoju Osobistego - Life Coaching College (ul. Starograniczna 28)
Szkoły Europejskie (ul. Kruszwicka 8A)
Szkoły Marzeny Daleckiej (ul. Gubińska 1)
Szkółka Nordic Walking i Szkoła Instruktorów Nord Walk (ul. Michała Płońskiego 7-9/2)
TAW Polska Spółka z o.o. (ul. Robotnicza 50)
Trappa Sp. z o.o (ul. Ruska 37-38)
Trening Doradztwo i Szkolenia Robert Przybyliński (ul. Skwierzyńska 20 B/3)
Tuvpol Sp. z o.o. (ul. Powstańców Śląskich 5)
UNITECH Management Systems Sp. zo.o (ul. Poranna 46/10)
Vademecum Konferencje i Szkolenia Sp. z o.o. (ul. Jastrzębia 23)
Vanite Salon Kosmetyczno-Fryzjerski (ul. Zielonogórska 12/2U)
Wedding-Lab (ul. Grabiszyńska 212/71)
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego we Wrocławiu (ul. Ziębicka 34/38)
Work&Werken Agencja Doradztwa Personalnego (ul. Leszczyńskiego 4 lok. 29)
Wrocławska Szkoła Fotografii AFA (ul. Fabryczna 14)
Wrocławska Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej (ul. Tadeusza Kościuszki 84)
Wrocławskie Centrum Szkoleniowe "ASTRO" A.P. Garbicz (ul. Koszalińska 10/2 )
Zachodnie Centrum Przedsiębiorczości "Wapol" (ul. Robotnicza 70B )
Zakład Szkolenia i Ekspertyz Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego "PETEKS" (ul. Łaciarska 28)
Zakład Usługowo - Szkoleniowy "Wiktoria" (ul. Glebowa 8/1,8 a)
Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych (ul. Worcella 3)
Zespół Szkół Nr 23 (ul. Dawida 9-11)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Trzebnicka 42)
Zespół Szkół Prywatnych "SIGMA" (pl. Św. Macieja 7a)
Korona Stadionu Olimpijskiego, Wejście nr 7 (przy bramie nr 18 - Content Based English School (ul. Aleja Ignacego Jana Paderewskiego 35)

Zobacz również:

gimnazja Wrocław
kolegia Wrocław
korepetycje Wrocław
kursy, szkolenia Wrocław
licea Wrocław
przedszkola Wrocław
szkoły plastyczne Wrocław
szkoły podstawowe Wrocław
szkoły policealne Wrocław
morskie Wrocław
zawodowe Wrocław
uczelnie Wrocław
księgarnie Wrocław
kuratoria, poradnie Wrocław
szkolne artykuły Wrocław
szkoły językowe Wrocław
prawo jazdy Wrocław
szkolenia sportowe Wrocław
studia podyplomowe Wrocław
zielone szkoły, kolonie, noclegi Wrocław
relaks, rozrywka Wrocław
sale konferencyjne Wrocław




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie