Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

LICEA

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
licea Bartoszyce
licea Biskupiec
licea Braniewo
licea Czachówki
licea Dobre Miasto
licea Drygały
licea Działdowo
licea Elbląg
licea Ełk
licea Giżycko
licea Gołdap
licea Górowo Iławeckie
licea Gronowo Górne
licea Gródki
licea Iława
licea Iłowo-Osada
licea Jagarzewo
licea Janowo
licea Jeziorany
licea Kętrzyn
licea Lidzbark
licea Lidzbark Warmiński
licea Lubawa
licea Malinowo
licea Mikołajki
licea Miłakowo
licea Morąg
licea Mrągowo
licea Nidzica
licea Nowe Miasto Lubawskie
licea Olecko
licea Olsztyn
licea Olsztynek
licea Orzysz
licea Ostróda
licea Pasłęk
licea Pasym
licea Pieniężno
licea Pisz
licea Reszel
licea Rozogi
licea Ruciane-Nida
licea Rybno
licea Samin
licea Smolajny
licea Susz
licea Szczytno
licea Węgorzewo
licea Wydminy
OLSZTYN
AkSA Akademickie Szkoły Atena (ul. Św. Wojciecha 3/3a lok 13 IIIp)
AP Edukacja (ul. Św. Wojciecha 3/3A piętro II)

Atut Lider Kształcenia

ul. Św. Wojciecha 3/3A (II piętro), 10-504 Olsztyn
tel. (89) 307 00-01, tel. kom. 535 512-250
www: http://atutszkola.pl
e-mail: olsztyn@atutszkola.pl

Atut jest siecią szkół i placówek oświatowych istniejącą od ponad 11 lat w 24 miastach w Polsce, w ramach których prowadzimy szkoły policealne, licea ogólnokształcące (liceum dla dorosłych), gimnazja (dla dorosłych), kursy i szkolenia. Kształcimy w systemie zaocznym i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry. Gwarantujemy najwyższą jakość usług w Polsce!


Centrum Edukacji OSKAR (ul. 11 Listopada 5)

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK

ul. Targ Rybny 15, 10-019 Olsztyn
Kontakt ze Szkołą
www: http://www.olsztyn.zak.edu.pl
e-mail: olsztyn@zak.edu.pl

Centrum Nauki i Biznesu „Żak” jest w ponad 80 miastach w całej Polsce i tworzymy największą OGÓLNOPOLSKĄ firmę edukacyjną. Naszym słuchaczom oferujemy bardzo bogatą, urozmaiconą i dostosowaną do potrzeb rynku ofertę programową. Prowadzimy: Szkoły Policealne, Szkoły Medyczne, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych, Gimnazjum, Kursy, Studia Podyplomowe.


Cogito Edukacja (ul. Wańkowicza 1)
COSINUS (ul. Plac Jedności Słowiańskiej 1 /I piętro )
Futura - Nowoczesne Szkoły dla Dorosłych (Al. Piłsudskiego 10/14 (DH DUKAT – II p.))
Gimnazjum i Liceum Akademickie (ul. Bałtycka 4)
Gimnazjum nr 3 i XI Liceum Ogólnokształcące (ul. Kołobrzeska 9)
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Mickiewicza 6)
II Prywatne Liceum dla Dorosłych (ul. Sybiraków 3a)
III Liceum Ogólnokształcące (ul. Sybiraków 3)
Katolicki Zespół Edukacyjny (ul. Kard. St. Wyszyńskiego 11)
Liceum Ogólnokształcące EPROM (ul. Żołnierska 39)
Ogólnopolski Ośrodek Rozwoju Zawodowego Progres (Plac Jana Pawła II 2/3 )
Państwowe Liceum Plastyczne (ul. Partyzantów 85)
Placówka Kształcenia Ustawicznego "Edukacja" (ul. Kołobrzeska 9)
Prywatne Licea Dla Dorosłych K.L.J. Morawscy (ul. Niepodległości 18)
Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
oraz
Prywatne Gimnazjum dla Dorosłych (ul. Konopnickiej 11)

Prywatne Zaoczne Liceum Ogólnokształcące (ul. F.Kręcickiego 9)
Prywatne Zaoczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. F. Kręcickiego)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących w Olsztynie (ul. Grzegorzewskiej 6)
Szkoły "Atena" (ul. Św. Wojciecha 3/3a lok 13 IIIp)
TEB Edukacja (ul. Westerplatte 1 a)
V Liceum Ogólnokształcące (ul. Krasickiego 2)
VI Liceum Ogólnokształcące (ul. Pstrowskiego 5)
Warmińsko-Mazurski Zakład Doskonalenia Zowodowego w Olsztynie (ul. Mickiewicza 5)
Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących (ul. Kołobrzeska 29)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 (ul. K.R. Małłków 3)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 (al. Piłsudskiego 56)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3
z Oddziałami Integracyjnymi (ul. M. Wańkowicza 1)

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 (ul. E. Turowskiego 3)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5
Mistrzostwa Sportowego (ul. Gietkowska 12)

Zespół Szkół Salezjańskich (ul. Bałtycka 4)
BARTOSZYCE
Centrum Edukacji ZDZ (ul. 11 Listopada 10)
Liceum Ogólnokształcące (ul. Bohaterów Monte Cassino 9)
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Nr 1 (ul. Słowackiego 1)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (ul. Limanowskiego 10)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 (ul. Słowackiego 1)
BISKUPIEC
Katolickie Gimnazjum Społeczne oraz Liceum Ogólnokształcące (ul. Armii Krajowej 2)
Zespół Szkół (ul. B. Chrobrego 13)
BRANIEWO
Centrum Edukacji ZDZ w Braniewie (ul. Katedralna 9)
Liceum Ogólnokształcące (ul. Sikorskiego 15)
Zespół Szkół Budowlanych (ul. Wiejska 2)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Gdańska 19)
CZACHÓWKI
Zespół Szkół Rolniczych (Czachówki 29)
DOBRE MIASTO
Liceum Ogólnokształcące (ul. Ułańska 6)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Fabryczna 6)
DRYGAŁY
Zespół Szkół w Drygałach (Drygały, ul. Szkolna 2)
DZIAŁDOWO
Centrum Edukacji Zawodowej (ul. Sportowa 1)
Centrum Kształcenia Ustawicznego DAR S.A. (ul. Polna 11a )
Niepubpliczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Zaoczne (ul. Pocztowa 6)
Zespół Szkół nr 1 (ul. Grunwaldzka 4)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Polna 11)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 (ul. Pocztowa 6)
ELBLĄG
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Saperów 14c)

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK

ul. Grunwaldzka 2, (I piętro, pok. 15), 82-300 Elbląg
Kontakt ze Szkołą
www: http://www.zak.edu.pl/pl/elblag
e-mail: elblag@zak.edu.pl

Centrum Nauki i Biznesu „Żak” jest w ponad 80 miastach w całej Polsce i tworzymy największą OGÓLNOPOLSKĄ firmę edukacyjną. Naszym słuchaczom oferujemy bardzo bogatą, urozmaiconą i dostosowaną do potrzeb rynku ofertę programową. Prowadzimy: Szkoły Policealne, Szkoły Medyczne, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych, Gimnazjum, Kursy, Studia Podyplomowe.


COSINUS (sekretariat: ul. Hetmańska 5/26)
II Prywatne Liceum dla Dorosłych (ul. Robotnicza 173)
III Liceum Ogólnokształcące (ul. Saperów 14 F)
IV Liceum Ogólnokształcące (ul. Sienkiewicza 4)
Licea dla Dorosłych "Jagiellończyk" (ul. Królewiecka 42)
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Robotnicza 26)
Prywatne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące na Podbudowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej (Elbląg 1)
Przedszkole Nr 29 (ul. Armii Ludowej 5a)
Szkoły dla Dorosłych "Twoja Szkoła" (ul. Zamkowa 16 a)
Zaoczne Liceum Profilowane (ul. I. Daszyńskiego 1)
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych (ul. Traugutta 91)
Zespół Szkoł dla Dorosłych (ul. Komeńskiego 39)
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących (ul. Bema 50)
Zespół Szkół Katolickich (ul. Saperów 20)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Pocztowa 2)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 (ul. Królewiecka 42)
Zespół Szkół Turystyczno-Hotelarskich (ul. Saperów 14b)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 (ul. Zamkowa 16A)
EŁK
Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego (ul. Matejki 1)
Centrum Szkoleniowe "ALFA" (ul. Koszykowa 2)
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Piłsudskiego 3)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Armii Krajowej 43)
Szkoły "Uniwersus" (ul. Wojska Polskiego 28)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Sikorskiego 7)
Zespół Szkół Nr 6 (ul. M. Kajki 4)
Zespół Szkół Samorządowych (ul. Suwalska 15)
GIŻYCKO
Centrum Edukacyjne "EDUKACJA" (ul. Kopernika 7)
Centrum Kształcenia Ustawicznego, Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Giżycku (ul. Smętka 5)
Centrum Szkoleniowe "Edukacja" (ul. Mickiewicza 47)
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Traugutta 1)
II Liceum Ogólnokształcące (ul. Sikorskiego 3)
Liceum Ogólnokształcące dla Doroslych "Uniwersus" Sp. z o.o. (Plac Grunwaldzki 8)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Giżycku (ul. Kopernika 5)
Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych (ul. Mickiewicza 27)
GOŁDAP
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Mazurska 25)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Księdza Popiełuszki 2)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Jaćwieska 14)
GÓROWO IŁAWECKIE
Siedleckie Centrum Edukacyjne (ul. Sikorskiego 22)
Zespół Szkół (ul. Wyszyńskiego 1)
Zespół Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania (ul. Szkolna 6)
GRONOWO GÓRNE
Liceum Plastyczne (ul. Szafirowa 12, Gronowo Górne)
GRÓDKI
Zespół Szkół w Gródkach (Gródki 30)
IŁAWA
Centrum Edukacji Zawodowej (ul. Wiejska 11)
Centrum Edukacji Zawodowej (ul. Wiejska 11)
Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 1 w Iławie (ul. 1 Maja 14)
Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Skłodowskiej 31)
Zespół Szkół (ul. Mierosławskiego 10)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Sienkiewicza 1)
IŁOWO-OSADA
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Leśna 10a)
JAGARZEWO
Zespół Szkół Rolniczych i Ogólnokształcących (Jagarzewo 54)
JANOWO
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Janowie (ul. Chorzelska 21)
JEZIORANY
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Mickiewicza 11)
KĘTRZYN
Powiatowe Centrum Edukacyjne (ul. Poznańska 21)
Powiatowe Centrum Edukacyjne w Kętrzynie (ul. Poznańska 21)
Zespół Szkół (ul. Wojska Polskiego 12)
Zespół Szkół Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Kazimierza Wielkiego 12)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Powstańców Warszawy 2)
LIDZBARK
Liceum Ogólnokształcące (ul. Garbuzy 20)
Zespół Szkół (ul. Przemysłowa 1)
LIDZBARK WARMIŃSKI
Centrum Edukacji ZDZ w Lidzbarku Warmińskim (ul. Orła Białego 7)
Zespół Szkół i Placówek Oświatowych (ul. J. Wierzbickiego 3A)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Krasickiego 4)
LUBAWA
Centrum Edukacji WKL (ul. Rzepnikowskiego 33/28)
Zespół Szkół (ul. Gdańska 25)
MALINOWO
Zespół Szkół (Malinowo 10)
MIKOŁAJKI
Społeczne Liceum i Gimnazjum (ul. Leśna 2a)
MIŁAKOWO
Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Miłakowie (ul. Olsztyńska 9a)
MORĄG
Zespół Szkół Licealnych (ul. 11-go Listopada 7)
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących (ul. Kujawska 1)
MRĄGOWO
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Piotra Sobczyńskiego 1)
Mrągowskie Centrum Kształcenia (ul. Mrongowiusza 65 A )
Szkoła Mistrzostwa Sportowego (ul. Nadbrzeżna 4)
Zespół Szkół nr 2 (ul. Mrongowiusza 13b)
NIDZICA
Centrum Edukacji w Nidzicy (ul. Karola Barke 2)
Ośrodek Szkolenia Zawodowego - UNIWERSUS (ul. Żeromskiego 4A/2)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Jagiełły 1)
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących (ul. Jagiełły 3)
NOWE MIASTO LUBAWSKIE
Centrum Edukacji Zawodowej (ul. Działyńskich 14)
Niepubliczne Liceum Uzupełniające (ul. Tysiąclecia 1)
Zespół Szkół (ul. 3 Maja 24)
OLECKO
Centrum Edukacji i Rozwoju Zawodowego (ul. Gołdapska 23)
Liceum Ogólnokształcące (ul. Kościuszki 29)
Niepubliczna Szkoła Sportowa w Olecku (ul. Słowiańska 2)
Szkoły i Ośrodek Kształcenia Zawodowego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku z siedzibą w Olecku (ul. Armii Krajowej 22a)
Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych (ul. Gołdapska 29)
Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego (ul. Młynowa 8)
Zespół Szkół Technicznych (Plac Zamkowy 2)
OLSZTYNEK
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Klikowicza 4)
Zespół Szkół (ul. Zamkowa 6)
ORZYSZ
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Wojska Polskiego 3)
OSTRÓDA
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ostródzie (ul. Kardynała Wyszyńskiego 2)
Europejskie Centrum Kształcenia "Pascal" (ul. Czarnieckiego 11 p.II)
Liceum Ogólnokształcące Nr 1 (ul. Drwęcka 2)
Salezjańskie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące (ul. św. Dominika Savio 1)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Sportowa 1)
PASŁĘK
Zespół Szkół (ul. Zwycięstwa 28)
Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych (Al. Wojska Polskiego 36)
PASYM
Zespół Szkół (ul. Jana Pawła II 4)
PIENIĘŻNO
Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych (ul. Szkolna 11)
PISZ
Centrum Edukacji w Piszu (ul. Adama Mickiewicza 41)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Rybacka 5)
Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Gizewiusza 12)
Zespół Placówek Kształcenia Ustawicznego (ul. Warszawska 5)
Zespół Szkół Katolickich (Plac Daszyńskiego 9 A)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Młodzieżowa 26)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Sikorskiego 15)
RESZEL
Zespół Szkół Rolniczych i Ogólnokształcących (ul. Łukasińskiego 3)
ROZOGI
Zespół Szkół (ul. 24-go Stycznia 13)
Zespół Szkół Nr 4 w Rozogach (ul. Warszawska 12b)
RUCIANE-NIDA
Zespół Szkół Samorządowych (ul. Gałczyńskiego 2 A)
RYBNO
Zespół Szkół (ul. Sportowa 24)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Długa 17)
SAMIN
Zespół Szkół (Samin 25)
SMOLAJNY
Zespół Szkół Rolniczych (Smolajny)
SUSZ
Zespół Szkół (ul. Wiejska 1)
SZCZYTNO
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Lanca 1)
Szkoły Ponadgimnazjalne dla Dorosłych (ul. Konopnicka 24/1)
Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Kętrzyńskiego 6)
W-M ZDZ w Olsztynie Centrum Edukacji w Szczytnie (ul. Chrobrego 4)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Mickiewicza 10)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Polska 18)
Zespół Szkół nr 3 (ul. Lanca 10)
WĘGORZEWO
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Teatralna 5)
Zakład Doskonalenia Zawodowego (ul. Teatralna 5)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Bolesława Prusa 10)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Szpitalna 9)
WYDMINY
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Grunwaldzka 94)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie