Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

LICEA

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
licea Barlinek
licea Barwice
licea Benice
licea Białogard
licea Biały Bór
licea Bobolice
licea Borne Sulinowo
licea Cedynia
licea Chojna
licea Choszczno
licea Czaplinek
licea Człopa
licea Darłowo
licea Dębno
licea Drawsko Pomorskie
licea Dziwnów
licea Golczewo
licea Goleniów
licea Gościno
licea Gryfice
licea Gryfino
licea Kalisz Pomorski
licea Kamienny Most
licea Kamień Pomorski
licea Karlino
licea Kołobrzeg
licea Koszalin
licea Lipiany
licea Łobez
licea Maszewo
licea Moryń
licea Myślibórz
licea Nowogard
licea Pełczyce
licea Płoty
licea Polanów
licea Police
licea Połczyn Zdrój
licea Pyrzyce
licea Resko
licea Rewal
licea Sławno
licea Smolnica
licea Stargard Szczeciński
licea Szczecin
licea Szczecinek
licea Świdwin
licea Świnoujście
licea Trzebiatów
licea Tychowo
licea Wałcz
licea Wolin
licea Złocieniec
SZCZECIN
Centrum Edukacji Ogrodniczej (ul. Batalionów Chłopskich 115)
Centrum Edukacji Zdroje (ul. Jabłoniowa 15)
Centrum Edukacyjne "Omnibus" (ul. Brodnicka 10)
Centrum Kształcenia PLEJADA (ul. Leszczynowa 11A)
Centrum Kształcenia Sportowego (ul. Rydla 49)
Centrum Kształcenia Sportowego (ul. Mazurska 40)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (Al. Wojska Polskiego 52/3)
COSINUS (ul. Dworcowa 2 )
DELTA - Szkoła Biznesu (pl. Żołnierza Polskiego 5)
Dwuletnie Uzupełniajace Liceum Ogólnokształcace Pasadena (ul. Malczewskiego 22)
Europejskie Prywatne Zaoczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Szczecinie (ul. Rydla 49)
Fundacja Pomocy i Rozwoju Zespołu Szkół Samochodowych (ul. Klonowica 14)
I Liceum Ogólnokształcące (al. Piastów 12)
II Liceum Ogólnokształcące (ul. Henryka Pobożnego 2)
II Liceum Ogólnokształcącego (ul. Henryka Pobożnego 2)
III Liceum Ogólnokształcące (ul. Pomorska 150)
IV Liceum Ogólnokształcące (ul. Świętej Kingi 2)
Katolickie Liceum Ogólnokształcące (Al. Wojska Polskiego 76)
Liceum Ogólnokształcące "OGÓLNIAK" (ul. Jagiellońska 62)
Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi (Al. Wojska Polskiego 119)
Liceum Pedagogiczne im.Wladyslawa Spasowskiego (nieistniejąca) (Plac Mariacki 1)
PROFESJA (ul. Rayskiego 26/5)
Prywatne Liceum Ogólnokształcące "MAXIMA" (ul. Jana Styki 13)
Prywatne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "MENTOR" (ul. A. Małkowskiego 12)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących (ul. Szpitalna 15)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabo Słyszących (ul. Grzymińska 6)
Szczecin International School (ul. Mickiewicza 49)
Szczecińskie Centrum Edukacji "Sukces" (ul. Św. Kingi 2)
Szczecińskie Collegium Informatyczne (ul. Mazowiecka 13)
Szkoły Prywatne Leonarda Piwoni (ul. Klonowica 3)
Szkoły Salezjańskie w Szczecinie (ul. Ku Słońcu 124)
VI Liceum Ogólnokształcące (ul. Jagiellońska 41)
VII Liceum Ogólnokształcące (ul. Jana Styki 13)
VIII Liceum Ogólnokształcące (ul. Małkowskiego 12)
Zachodniopomorskie Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej (ul. Hoża 6)
Zespół Szkół Nr 5 (ul. Hoża 3)
Zespół Szkół Nr 6 (ul. Gen. Sowińskiego 3)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 (ul. Ofiar Oświęcimia 14)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 (ul. Kopernika 16a)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3 (ul. Orawska 1)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 (ul. Romera 2)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 (ul. Budziszyńska 2)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 (Plac Mariacki 1)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 (ul. Unisławy 26)
Zespół Szkół Sportowych (ul. Małopolska 22)
Zespół Szkół Sportowych (ul. Małopolska 22)
Zespół Szkół Szczecińskiej Fundacji Talent-Promocja-Postęp (ul. Taborowa 7)
Zespół Szkół Szpitalnych (ul. Unii Lubelskiej 1)
Zespół Szkół Towarzystwa Salezjańskiego "Collegium Salesianum" (ul. św. Jana Bosko 1)
()
BARLINEK
KONSUL (ul. Kombatantów 3)
Liceum Ogólnokształcące (nieistniejące) (Leśna 10)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 (ul. Szosowa 2)
BARWICE
Zespół Szkół (ul. Moniuszki 12)
BENICE
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Benicach (Benice 12)
BIAŁOGARD
Liceum Ogólnokształcące (ul. Grunwaldzka 46)
Prywatne Centrum Edukacyjne - Szkoły "Sukces" (ul. Mickiewicza 24)
Prywatne Forum Edukacyjne "Scholar" (ul.Grunwaldzka 44)
Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Białogardzie (ul. Grunwaldzka 53)
BIAŁY BÓR
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Dworcowa 25)
Zespół Szkół (ul. Brzeźnicka 10)
BOBOLICE
Szkoły "Nauta" (Plac Zwycięstwa 5)
BORNE SULINOWO
Zespół Szkół (Aleja Niepodległości 24)
CEDYNIA
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Cedyni (ul. Żymierskiego 21)
CHOJNA
Szczecińskie Centrum Edukacyjne (ul. Żółkiewskiego 5)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 (ul. Dworcowa 3)
CHOSZCZNO
Centrum Edukacyjne "Omnibus" (ul. Obrońców Westerplatte 1)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Bolesława Chrobrego 31a)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Polna 5)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Grunwaldzka 30)
CZAPLINEK
Szkoły Zaoczne Dla Dorosłych "Edukacja" (ul. Grunwaldzka 1)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Parkowa 2)
CZŁOPA
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych przy Centrum Kształcenia Pedagog (ul. Południowa 16)
DARŁOWO
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Etna" na podbudowie gimnazjum w Darłowie (ul. Chopina 4)
Zespół Szkół (ul. Chopina 4)
DĘBNO
KONSUL (ul. Jana Pawła II 1)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (ul. Zachodnia 4)
Zespół Szkół Stowarzyszenia Oświatowego (ul. Baczewskiego 20)
DRAWSKO POMORSKIE
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 (ul. Złocieniecka 25)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 (ul. Połczyńska 7)
DZIWNÓW
Zespół Szkół Społecznych (ul. Reymonta 8)
GOLCZEWO
Zespół Szkół Publicznych (ul. Szkolna 2)
GOLENIÓW
Prywatne Liceum Ekonomiczne (ul. Szczecińska 36)
Prywatne Liceum Ogólnokształcące (ul. Szkolna 13)
Prywatne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące (ul. Maszewska 6)
Wieczorowe Liceum Ogólnokształcące (ul. Szczecińska 36)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Niepodległości 1)
Zespół Szkół Prywatnych (ul. Szkolna 13)
GOŚCINO
Zespół Szkół Gospodarki Żywnościowej (ul. IV Dywizji Wojska Polskiego 72)
GRYFICE
Centrum Edukacyjne Talent Promocja Postęp (ul. Cukrownicza 2)
Liceum Plastyczne i Liceum Ogólnokształcące Równe Szanse (ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 34)
Szkoły "TOM" (ul. 6-go marca 6)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. 11 Listopada 10)
Zespół Szkół Prywatnych (ul. Rapackiego 3a)
GRYFINO
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "EDUKATOR" (ul. Łużycka 91)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (ul. Niepodległości 16)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. Łużycka 91)
KALISZ POMORSKI
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Wolności 20)
KAMIENNY MOST
Zespół Szkół (Kamienny Most 17)
KAMIEŃ POMORSKI
Liceum Ogólnokształcące (ul. M. Konopnickiej 19)
Prywatne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcace dla dorosłych (ul. Marii Konopnickiej 19)
Szkoły Zaoczne Dla Dorosłych "Gamma" (ul. Wolińska 9)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Wolińska 7a)
KARLINO
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Parkowa 1)
KOŁOBRZEG
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Armii Krajowej 20c/12)
II Prywatne Liceum dla Dorosłych (ul. Okopowa 1a)
II Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Kołobrzegu (ul. Portowa 37)
Środkowopomorski Ośrodek Szkoleń (Edmunda Łopuskiego 23/215)
Zespół Szkół (ul. 1 Maja 47)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Łopuskiego 42-44)
Zespół Szkół Społecznych Nr 1 (ul. Jedności Narodowej 58 A)
KOSZALIN

"Computer College"
w Koszalinie

ul. H. Modrzejewskiej 71, 75-728 Koszalin
tel. (094) 341-17-41, tel. (094) 341-13-29
Dyrektor - mgr Małgorzata Śliwińska
www: http://www.szkola.cc.edu.pl
http://www.cc.edu.pl
e-mail: cc@cc.edu.pl

Zapewniamy wysoki poziom kształcenia i bogatą ofertę edukacyjną dostosowaną do potrzeb rynku pracy. Placówka posiada status autoryzowanego ośrodka edukacyjnego Novell, bogatą bazę techno-dydaktyczną i wysokokwalifikowaną kadrę.


Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Jana Pawła II 17)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Zwycięstwa 28/5, II piętro (naprzeciwko McDonald))
COSINUS (ul. Zwycięstwa 148)
CZAPLÓWKA (ul. Wojska Polskiego 83)

Europejskie Centrum Edukacyjne w Koszalinie

ul. Chałubińskiego 15, 75-581 Koszalin
tel. (94) 342-48-20, tel. (094) 342-71-99
www: http://www.fundacja-ece.edu.pl
e-mail: sekret@fundacja-ece.edu.pl

Szkoły ponadgimnazjalne dla młodzieży i dorosłych, Szkoły Policealne, Policealna Szkoła Medyczna. Liceum Ogólnokształcące dla młodzieży proponuje naukę w klasach: wojskowej, straży granicznej, sportowej, żeglarskiej, policyjnej, pożarniczej, tanecznej i ogólnokształcącej. Nauka w Liceum jest bezpłatna. W szkołach policealnych kształcimy w dziedzinie kosmetyki i masażu. Policealna Szkoła Medyczna w cyklu jednorocznym kształci opiekunów medycznych.


I Liceum Ogólnokształcące (ul. Komisji Edukacji Narodowej 1)
II Liceum Ogólnokształcące (ul. Chełmońskiego 7)
II Prywatne Liceum Ogólnokształcące (ul. Wenedów 3)
IV Liceum Ogólnokształcące przy Zespole Szkół Medycznych (nieistniejąca) (ul. Leśna 1)
Katolickie Liceum Ogólnokształcące (ul. Stanisława Staszica 38)
Koszalińskie Centrum Edukacyjne (ul. Boh. Warszawy 22)
Liceum Ogólnokształcące STO (nieistniejąca) (ul. Gnieźnieńska)
PROFESJA (ul. Zwycięstwa 115)
Prywatna Szkoła Średnia "Atlas" (ul. Wenedów 3)
Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Zwycięstwa 140)
Prywatny Zespół Szkół Zaocznych "Optima" (ul. Zwycięstwa 147/1)
Szkoły Edukacji Innowacyjnej (ul. Bohaterów Warszawy 22)
Środkowopomorski Ośrodek Szkoleń (ul. Hanki Sawickiej 14)
VI Liceum Ogólnokształcące (ul. Podgórna 55)
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych (ul. Fałata 32)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Jedności 9)
Zespół Szkół nr 7 (ul. Orląt Lwowskich 18)
Zespół Szkół nr 9 (ul. Jedności 9)
Zespół Szkół Plastycznych (ul. Racławicka 9)
LIPIANY
Zespół Szkół w Lipianach (ul. Kościuszki 1)
ŁOBEZ
Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego (ul. Armii Krajowej 25)
Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Tadeusza Kościuszki 17)
Zespół Szkół (ul. Niepodległości 54)
MASZEWO
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Maszewie (ul. Jedności Narodowej 6)
MORYŃ
Zespół Szkół w Moryniu (ul. Dworcowa 6a)
MYŚLIBÓRZ
Centrum Kształcenia "Wiedza dla Wszystkich" (ul. Królewiecka 45)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. Za Bramką 8)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 (ul. Strzelecka 51)
NOWOGARD
Centrum Edukacji Zdroje (ul. Bohaterów Warszawy 78)
Centrum Edukacyjne Zielona (ul. Zielona 11)
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Poniatowskiego 21)
Prywatne Liceum Ogólnokształcące Prywatne Policealne Studium Zawodowe (ul. 3-go Maja 22)
Prywatne Publiczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Żeromskiego 5)
Zespół Szkół Ogólnokształcacych Nr 1 (ul. Wojska Polskiego 8)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Bohaterów Warszawy 78)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Ks. J. Poniatowskiego 21)
PEŁCZYCE
Niepubliczne Zaoczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Kościelna 3)
PŁOTY
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Paderewskiego 13)
POLANÓW
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Nauta" w Polanowie (ul. Wolności 14)
Zespół Szkół Publicznych (Gradowe Wzgórze 5)
POLICE
Fundacja Ośrodek Doskonalenia Kadr w Policach (ul. Siedlecka 6a)
Pierwsza Prywatna Szkoła Średnia (ul. Licealna 1)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo (ul. J. Korczaka 53)
Zespół Szkół (ul. Siedlecka 6)
POŁCZYN ZDRÓJ
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Grunwaldzka 34)
Zespół Szkół (ul. Staszica 6)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Piwna 6)
PYRZYCE
Centrum Edukacyjne "Omnibus" (ul. Rejtana 6)
Zespół Szkół Katolickich (ul. Lipiańska 2)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Lipiańska 2)
Zespół Szkół nr 2 Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Młodych Techników 5)
RESKO
Zespół Szkół (ul. Buczka 15)
REWAL
Społeczne Liceum Ogólnokształcące (ul. Sikorskiego 2)
SŁAWNO
Prywatne Centrum Edukacyjne MARMOŁOWSKI (ul. Koszalińska 5)
Zespół Szkół (ul. Cieszkowskiego 4)
Zespół Szkół Agrotechnicznych (ul. Sempołowskiej 2)
SMOLNICA
Zespół Szkół (Smolnica 51)
STARGARD SZCZECIŃSKI
Centrum Edukacji "Sukces"-Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Stargardzie Szczecińskim (ul. Staszica 2)
Centrum Edukacji Licealnej (ul. I Brygady 15 a)
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Stargardzie Szczecińskim (ul. Aleja Żołnierza 42)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Wyszyńskiego 6)
Grupa Szkół Niepublicznych (ul. Składowa 2a)
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Staszica 2)
II Liceum Ogólnokształcące (ul. Mieszka I nr 4)
Zespół Szkół Nr 1 (Park 3-go Maja 2)
SZCZECINEK
Fundacja Instytut Kształcenia Kadr (ul. Bohaterów Warszawy 31-35)
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Ks. Elżbiety 1)
Prywatne Gimnazjum, Liceum Ogólnokształcące i Studium Zawodowe (ul. Krakowska 1 E)
Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Szczecinku (ul. Wiatraczna 5)
Prywatne Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum (ul. Klasztorna 16)
Środkowopomorski Ośrodek Szkoleń (ul. Armii Krajowej 29)
Zespół Szkół (ul. Świątki 5)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Szczecińska 47)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. 1-go Maja 22)
Zespół Szkół Nr 5 (ul. Koszalińska 81)
Zespół Szkół Społecznych STO w Szczecinku (ul. Słowiańska 2)
ŚWIDWIN
Środkowopomorski Ośrodek Szkoleń (ul. Kościuszki 28)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Kościuszki 28)
ŚWINOUJŚCIE
Business-Pro
Policealna Szkoła Biznesu
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Niedziałkowskiego 2)

Centrum Edukacyjne (ul. Kasprowicza 4)
Centrum Nauki i Biznesu "Żak" (ul. Marynarzy 4/4)
Gimnazjum i Liceum Fundacji "LOGOS" (ul. Grunwaldzka 47)
Liceum Ogólnokształcące
z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Niedziałkowskiego 2)

Społeczne Towarzystwo Szkoły Gimnazjalnej (ul. Matejki 35)
TRZEBIATÓW
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (Plac Lipowy 15)
TYCHOWO
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Parkowa 20)
WAŁCZ
Centrum Kształcenia i Rekreacji EPOKA (ul. Kilińszczaków 59)
Wałecka Akademia Wiedzy w Wałczu (ul. Bydgoska 52)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Kilińszczaków 59)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Budowlanych 4)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Bankowa 13)
WOLIN
Liceum Ogólnokształcące (ul. Kościelna 19)
Technikum (ul. Kościelna 19)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Słowiańska 2)
ZŁOCIENIEC
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Okrzei 9)



Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie