Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

LICEA

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
licea Andrychów
licea Biecz
licea Bobowa
licea Bochnia
licea Brzesko
licea Brzeszcze
licea Bukowno
licea Chełmek
licea Chronów
licea Chrzanów
licea Ciężkowice
licea Czarny Dunajec
licea Czasław
licea Czchów
licea Czernichów
licea Dąbrowa Tarnowska
licea Dobczyce
licea Gaj
licea Gdów
licea Giebułtów
licea Gorlice
licea Gromnik
licea Grybów
licea Jabłonka
licea Jordanów
licea Kalwaria Zebrzydowska
licea Kęty
licea Klucze
licea Kraków
licea Krościenko nad Dunajcem
licea Krynica-Zdrój
licea Krzeszowice
licea Książ Wielki
licea Libiąż
licea Limanowa
licea Lipnica Wielka
licea Łapanów
licea Łącko
licea Łysa Góra
licea Maków Podhalański
licea Marcinkowice
licea Męcina
licea Miechów
licea Mszana Dolna
licea Muszyna
licea Myślenice
licea Niedzica
licea Niepołomice
licea Nowodworze
licea Nowy Sącz
licea Nowy Targ
licea Nowy Wiśnicz
licea Olkusz
licea Oświęcim
licea Piekary koło Krakowa
licea Piotrkowice Małe
licea Piwniczna-Zdrój
licea Proszowice
licea Rabka-Zdrój
licea Radłów
licea Radocza
licea Ryglice
licea Skała
licea Skawina
licea Skrzyszów
licea Słomniki
licea Smroków
licea Stary Sącz
licea Sucha Beskidzka
licea Sułkowice
licea Szczucin
licea Szczurowa
licea Szczyrzyc
licea Świątniki Górne
licea Tarnów
licea Trzebinia
licea Trzyciąż
licea Tuchów
licea Tymbark
licea Wadowice
licea Wieliczka
licea Wojnicz
licea Wolbrom
licea Zagorzyce
licea Zakliczyn
licea Zakopane
licea Zator
licea Zawoja Wilczna
licea Żabno
licea Żegocina
KRAKÓW
AP Edukacja (ul. Sławkowska 1 )

Atut Lider Kształcenia

ul. Sławkowska 1 (II piętro), 31-014 Kraków
tel. (12) 307 20-85, tel. kom. 535 132-661, 535 289-181
www: http://atutszkola.pl
e-mail: krakow@atutszkola.pl

Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Ponad 11 lat doświadczenia w 21 miastach w Polsce. Szkoły policealne, policealne szkoły medyczne (dawniej studium policealne), licea ogólnokształcące (liceum dla dorosłych), gimnazja (dla dorosłych), kursy i szkolenia. Kształcimy w systemie zaocznym i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry, więc możesz powrócić do przerwanej nauki lub po porostu zmienić swoją zwykłą szkołę i uczyć się z liderami!


Centrum Kształcenia "Socrates" (ul. Jagiellońska 6 A)
Centrum Kształcenia Ustawicznego (os. Szkolne 21)

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK

ul. Batorego 25, 31-135 Kraków
Kontakt ze Szkołą
www: http://www.krakow.zak.edu.pl
e-mail: krakow@zak.edu.pl

Centrum Nauki i Biznesu „Żak” jest w ponad 80 miastach w całej Polsce i tworzymy największą OGÓLNOPOLSKĄ firmę edukacyjną. Naszym słuchaczom oferujemy bardzo bogatą, urozmaiconą i dostosowaną do potrzeb rynku ofertę programową. Prowadzimy: Szkoły Policealne, Szkoły Medyczne, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych, Gimnazjum, Kursy, Studia Podyplomowe.


COSINUS (ul. Długa 53a/4 II piętro)

Edukacja 4U - Liceum Ogólnokształcące
dla Dorosłych

ul. Długa 48/5, 31-146 Kraków
tel. (12) 307 21-27, tel. kom. 790 808-707
www: http://edukacja4u.pl
e-mail: biuro@edukacja4u.pl

Liceum posiada uprawnienia szkoły publicznej. W trakcie nauki w liceum uczniowie przygotowywani są do zdawania matury. Dodatkowo zapewniamy kursy maturalne. Zdanie egzaminu maturalnego jest równoznaczne z otrzymaniem Świadectwa Dojrzałości, które uprawnia do dalszej nauki, np. do podjęcia studiów na uczelni wyższej.



Faber - Centrum Kształcenia w Krakowie

ul. Karmelicka 43a/2 (I pietro), 31-128 Kraków
tel. 504 725-555, 504 825-555
www: http://faber.edu.pl
e-mail: krakow@faber.edu.pl

Faber – Centrum Kształcenia prowadzi: Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe, Kursy i Szkolenia, Szkoły Policealne, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych, Gimnazjum dla Dorosłych. Kształci w zawodach: technik budownictwa, technik elektryk, technik informatyk, technik logistyk, technik mechanik, technik optyk, technik pojazdów samochodowych, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, cukiernik, florysta, technik administracji, technik archiwista, technik BHP, technik informatyk, technik rachunkowości, technik usług kosmetycznych, technik weterynarii.


Futura - Edukacja & Przyszłość (ul. Grodzka 25/2)
Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące (ul. św. Jana 7)
I Liceum Ogólnokształcące (Pl. Na Groblach 9)
I Prywatne Liceum Ogólnokształcące
Prywatne Gimnazjum nr 1
Prywatna Szkoła Podstawowa (al. Dygasińskiego 5b)

II Liceum Ogólnokształcące (ul. Sobieskiego 9)
III Liceum Ogólnokształcące (os. Wysokie 6)
III Prywatne Liceum Ogólnokształcące i Prywatne Gimnazjum Nr 5 (ul. Sławkowska 20)
IV Prywatne Liceum Ogólnokształcące (ul. Basztowa 17)
IX Liceum Ogólnokształcące (ul. Czapińskiego 5)
Katolickie Centrum Edukacyjne Caritas Archidiecezji Krakowskiej (ul. Pędzichów 13)
KOLEGIUM EUROPEJSKIE - Międzynarodowa Szkoła Podstawowa, Międzynarodowe Gimnazjum, Międzynarodowe Liceum Ogólnokształcące (ul. Metalowców 6)
Lart studiO* - Policealne Studio Aktorskie (ul. Brzozowa 6)
Liceum Ogólnokształcące (ul. Witosa 9)

Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów
im. Stanisława Konarskiego

ul. Akacjowa 5, 31-466 Kraków
tel. (12) 412-33-63, (12) 413-43-83
fax. (12) 412-03-22
www: http://www.liceum.pijarzy.pl
e-mail: sekretariat@liceum.pijarzy.pl

Liceum nasze słynie z indywidualnego podejścia do ucznia, bezpieczeństwa, przyjaznej atmosfery, wysokiego poziomu umożliwiającego zdanie matury i dostanie się na wybrane kierunki studiów. Zapraszamy na dni otwarte.


Małopolskie Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Smoleńsk 22/3)
Męskie Liceum Ogólnokształcące św. Bernarda OO Cystersów (os. Szklane Domy 7)
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (ul. Siostry Faustyny 3)
NOVA Centrum Edukacyjne - oddział
w Krakowie (ul. Szewska 14)

PACK - Prywatne Akademickie Centrum Kształcenia (ul. Karmelicka 45)
Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia (ul. Basztowa 6)
PROFESJA (ul. Sławkowska 1)
Prywatna Policealna Szkoła Zawodowa dla Dorosłych (ul. Warszawska 24)
Prywatne Liceum Ogólnokształcace dla Dorosłych (ul. Pszczelna 13)
Prywatne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcace dla Dorosłych (ul. Pszczelna 13)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących (ul. Tyniecka 6)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Niesłyszących (ul. Grochowa 19)
Sukces Edukacja (ul. Karmelicka 1/3, I piętro)
Szkoła Sportowa Piłki Nożnej (os. Szkolne 18)
Szkoły Społeczne (ul. Dunajewskiego 6)
Towarzystwo Wiedzy Powszechnej (ul. Daszyńskiego 3)
V Liceum Ogólnokształcące (ul. Studencka 12)
V Prywatne Liceum Ogólnokształcące (ul. Smoleńsk 14)
VI Liceum Ogólnokształcące (ul. Wąska 7)
VII Liceum Ogólnokształcące (ul. Skarbińskiego 5)
VII Prywatne LO oraz Gimnazjum Nr 8 (ul. Grodzka 60)
VIII Liceum Ogólnokształcące (ul. Grzegórzecka 24)
Wojewódzki Uniwersytet Robotniczy Sp. z o.o. (Pl. Wolnica)
X Liceum Ogólnokształcące (ul. Wróblewskiego 8)
XII Liceum Ogólnokształcące (os. Kolorowe 29 A)
XIII Liceum Ogólnokształcące (ul. Sądowa 4)
XLIII Liceum Ogólnokształcące (ul. Limanowskiego 60-62)
XVI Liceum Ogólnokształcące (os. Willowe 35)
XX Liceum Ogólnokształcące (ul. Szlak 5)
XXI Liceum Ogólnokształcące (os. Tysiąclecia 15)
XXIV Liceum Ogólnokształcące (ul. W. Wilka Wyrwińskiego 1)
XXIX Liceum Ogólnokształcące (ul. Cechowa 57)
XXVIII Liceum Ogólnokształcące (ul. Czackiego 11)
XXXI Liceum Ogólnokształcące (ul. Kazimierza Odnowiciela 2)
Zakład Doskonalenia Zawodowego (ul. Wybickiego 3a)
Zaoczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "York" (Al. Mickiewicza 5)
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych (Osiedle Centrum E bl. 2)
Zespół Społecznych Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego (ul. Szablowskiego 1)
Zespół Szkól Ogólnokształcących Nr 16 (os. Niepodległości 19)
Zespół Szkół Budowlanych Nr 1 (ul. Szablowskiego 1)
Zespół Szkół Chemicznych i XXVI Liceum Ogólnokształcące (ul. Krupnicza 44)
Zespół Szkół Ekonomicznych Nr 1 (ul. Kapucyńska 2)
ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH NR 2 (os. Szkolne 26)
Zespół Szkół FWP (os. Złotej Jesieni 2)
Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji (ul. Ułanów 9)
Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 (al. Mickiewicza 5)
Zespół Szkół Mechanicznych nr 2 (Al. Gen. Skrzyneckiego 12)
Zespół Szkół Mechanicznych Nr 3 (Osiedle Szkolne 37)
Zespół Szkół Mechanicznych Nr 4 (ul. Podbrzezie 10)
Zespół Szkół Nr 14 (os. Dywizjonu 303 66)
Zespół Szkół nr 2 (ul. Kopernika 19)
Zespół Szkół nr 3 w Krakowie (ul. Millana 16)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego (ul. Grochowska 20)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 10 - XV Liceum Ogólnokształcące (Al. Dygasińskiego 15)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12 (ul. Telimeny 9)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 18 (ul. Senatorska 35)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 (os. Teatralne 33)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 (ul. Krzemionki 11)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Krakowie (ul. Chełmońskiego 24)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 (ul. Złoty Róg 30)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 (ul. Na Błonie 15b)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9 (ul. Seniorów Lotnictwa 5)
Zespół Szkół Ogólnokształcących STO (ul. Stradomska 10)
Zespół Szkół Salezjańskich (os. Piastów 34)
Zespół Szkół Zawodowych Huty im. Tadeusza Sendzimira (os. Złota Jesień 2)
Zespół Szkół Zawodowych nr 3 (ul. Grochowa 23)
Zespół Szkół Zawodowych Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa (ul. Brzozowa 5)
Nowa Huta - Zespół Szkół Elektrycznych nr 2 (os. Szkolne 26)
ANDRYCHÓW
Liceum Ogólnokształcące (ul. Pachla 16)
Zespół Szkół im. Armii Krajowej (ul. Rynek 12)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Starowiejska 22 a)
BIECZ
Liceum Ogólnokształcące (ul. Tysiąclecia 2)
BOBOWA
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Bobowa)
BOCHNIA
I Liceum Ogólnokształcące (Pl. ks. Czaplińskiego 1)
II Liceum Ogólnokształcące (ul. Konfederatów Barskich 29)
Niepubliczne Centrum Kształcenia (ul. Oracka 6)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Stasiaka 1 A)
Zespół Szkół nr 1 (ul. Windakiewicza 23)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Stasiaka 1)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Krakowska 20)
BRZESKO
Katolickie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące (ul. Browarna 39)
Technikum Uzupełniające dla Dorosłych, Policealna Szkoła Zawodowa (ul. Piastowska 7)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (ul. Okulickiego 2)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. Piastowska 2)
BRZESZCZE
Powiatowy Zespół nr 6 Szkół Zawodowych
i Ogólnokształcących (ul. Kościuszki 1)

BUKOWNO
Zespół Szkół (ul. Kolejowa 30 )
CHEŁMEK
Powiatowy Zespół Nr 8 (ul. Krakowska 18)
CHRONÓW
Niepubliczne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (Chronów 173)
CHRZANÓW
I Liceum Ogólnokształcące (ul. J. Piłsudskiego 14 )
II Liceum Ogólnokształcące (ul. Kardynała Wyszyńskiego 19)
CIĘŻKOWICE
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych (ul. Łuczkiewiczów 12)
CZARNY DUNAJEC
Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące (ul. Kmietowicza 2)
CZASŁAW
Zespół Szkół Nr 3 (Czasław 105)
CZCHÓW
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Sądecka 187)
CZERNICHÓW
Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego (Czernichów 1)
DĄBROWA TARNOWSKA
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 (ul. Piłsudskiego 44)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 (ul. Kościuszki 5)
DOBCZYCE
Zespół Szkół (ul. Szkolna 20 A)
GAJ
Zespół Szkół (Gaj, ul. Szkolna 73)
GDÓW
Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Prywatne Studium Zawodowe (ul. Łapanowska 258)

Zespół Szkół (ul. Bocheńska 405)
GIEBUŁTÓW
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (Osiedle Szkolne 8)
GORLICE
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Marcina Kromera 1)
Prywatne Liceum Ogólnokształcące i Prywatna Zasadnicza Szkoła Zawodowa (ul. Cicha 4)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Ariańska 3)
Zespół Szkół nr 1 (ul. Wyszyńskiego 18)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Michalusa 6)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Niepodległości 5)
GROMNIK
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych (ul. Witosa 4)
GRYBÓW
Liceum Ogólnokształcące (Rynek 4)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Armii Krajowej 19)
JABŁONKA
Zespół Szkół (ul. Podhalańska 3)
JORDANÓW
Zespół Szkół (ul. Kolejowa 9)
KALWARIA ZEBRZYDOWSKA
Zespół Szkół (al. Jana Pawła II 3)
Zespół Szkół i Placówek Oświatowych (ul. A. Mickiewicza 9)
KĘTY
Centrum Kształcenia Dorosłych Maria Oczko (ul. Żwirki i Wigury 27)
Powiatowy Zespół Nr 10 Szkół Mechaniczno-Elektrycznych (ul. Żwirki i Wigury 27a)
Powiatowy Zespół nr 11 Szkół Ogólnokształcących (ul. Wyspiańskiego 2)
Powiatowy Zespół Szkół Nr 9 (ul. Kościuszki 29)
Zespół Szkół w Kętach Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach (ul. Żwirki i Wigury 27b)
KLUCZE
Zespół Szkół w Kluczach (ul. Zawierciańska 15)
KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM
Zespół Szkół (ul. Zdrojowa 11)
KRYNICA-ZDRÓJ
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Piłsudskiego 39/18)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Nadbrzeżna 3)
KRZESZOWICE
Europejskie Centrum Kształcenia Zawodowego (ul. Długa 22 bud. gimnazjum)
Liceum Ogólnokształcące (ul. Ogrodowa 3)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Krakowska 15)
KSIĄŻ WIELKI
Zespół Szkół (ul. Wincentego Witosa 10)
LIBIĄŻ
Zespół Szkół (ul. Górnicza 3)
Zespół Szkół Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców (ul. Kościelna 2)
LIMANOWA
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Reymonta 3)
I Liceum ogólnokształcące (ul. Orkana 1)
II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących (ul. Reymonta 3)
IV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Nr 1 w Limanowej (ul. W. Witosa 5)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Piłsudskiego 81)
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących (ul. Z. Augusta 8)
LIPNICA WIELKA
Zespół Szkół Ogólnokształcących (na Orawie 523)
ŁAPANÓW
Zespół Szkół (Łapanów 32)
ŁĄCKO
Zespół Szkół (ul. ks. Jana Piskowego 26)
ŁYSA GÓRA
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących (Łysa Góra 254)
MAKÓW PODHALAŃSKI
Zespół Szkół (ul. Rynek 8)
MARCINKOWICE
Zespół Szkół (Marcinkowice 1)
MĘCINA
Zespół Szkół Nr 1 (Męcina 530)
MIECHÓW
Liceum Ogólnokształcące (ul. M. Konopnickiej 2)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Ks. Skorupki 3)
Zespół Szkół nr 1 (ul. Racławicka 23)
Zespół Szkół nr 2 (ul. B.Prusa 2)
MSZANA DOLNA
Zespół Szkół Nr 1 (ul. J. Matejki 11)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. J. Marka 2)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Starowiejska 4)
MUSZYNA
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Rynek 13)
MYŚLENICE
I Liceum Ogółnokształcące (ul. Jagiellońska 8)
Zespół Szkół (ul. 3 Maja 97b)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
Małopolska Szkoła Gościnności (ul. Zdrojowa 18)

Zespół Szkół Prywatnych dla Dorosłych (ul. Kazimierza Wielkiego 53)
NIEDZICA
Zespół Placówek Oświatowych (ul. 3 Maja 97)
NIEPOŁOMICE
Zespół Szkół (Plac Kazimierza Wielkiego 1)
Zespół Szkół Zawodowych nr 2 (ul. 3 Maja 2)
NOWODWORZE
Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenie SS. Służebniczek NMP (Nowodworze 42)
NOWY SĄCZ

Atut Lider Kształcenia

ul. Wyszyńskiego 1, 33-300 Nowy Sącz
tel. (18) 300 04-87, tel. kom. 535 361-740
www: http://atutszkola.pl
e-mail: nowysacz@atutszkola.pl

Atut jest siecią szkół i placówek oświatowych istniejącą od ponad 11 lat w 24 miastach w Polsce, w ramach których prowadzimy szkoły policealne i policealne szkoły medyczne (dawniej studium policealne), licea ogólnokształcące (liceum dla dorosłych), gimnazja (dla dorosłych), kursy i szkolenia. Kształcimy w systemie zaocznym i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry. Gwarantujemy najwyższą jakość usług w Polsce!



Centrum Nauki i Biznesu ŻAK

ul. Lwowska 9, 33-300 Nowy Sącz
Kontakt ze Szkołą
www: http://www.nowy-sacz.zak.edu.pl
e-mail: nowysacz@zak.edu.pl

Centrum Nauki i Biznesu „Żak” jest w ponad 80 miastach w całej Polsce i tworzymy największą OGÓLNOPOLSKĄ firmę edukacyjną. Naszym słuchaczom oferujemy bardzo bogatą, urozmaiconą i dostosowaną do potrzeb rynku ofertę programową. Prowadzimy: Szkoły Policealne, Szkoły Medyczne, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych, Gimnazjum, Kursy, Studia Podyplomowe.


Centrum Usług Edukacyjnych "PRYMUS" (ul. Jagiellońska 32)
Jezuickie Centrum Edukacji (ul. P. Skargi 10)
Liceum i Gimnazjum Akademickie (ul. Jagiellońska 63)
Ośrodek Szkolenia EFEKT (ul. Kościuszki 1)
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia (ul. Nawojowska 213)
PROFESJA (ul. Wyszyńskiego 1)
Zakład Doskonalenia Zawodowego (ul. Reja 11)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Grodzka 34)
Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych (ul. Limanowskiego 4)
Zespół Szkół Katolickich (Plac Kolegiacki 2)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Jagiellońska 84)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Podhalańska 38)
Zespół Szkół nr 3 (ul. Morawskiego 2)
Zespół Szkół Nr 4 (ul. Św. Ducha 6)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 (ul. Długosza 5)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 (ul. Żeromskiego 16)
Zespół Szkół Społecznych "Splot" (ul. B. Limanowskiego 7)
NOWY TARG
Cech Rzemiosł Różnych (ul. Szaflarska 9)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Kościelna 20, I piętro, pok. 5,
wejście również od Rynek 11)

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Nowym Targu (ul. Władysława Orkana 17)
Prywatne Liceum Ogólnokształcące
i Policealne Studium Zawodowe, Policealna Szkoła Służb Medycznych (ul. Św. Katarzyny 1)

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy Nr 1 (ul. Jana Pawła II 85)

Zespół Szkół Nr 1 (Plac Słowackiego 13)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Ludźmierska 32)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Plac Krasińskiego 1)
Zespół Szkół Technicznych (ul.Wojska Polskiego 9)
NOWY WIŚNICZ
Zespół Szkół Nr 1 w Nowym Wiśniczu (ul. Zamkowa 1)
OLKUSZ
Centrum Kształcenia (ul. Górnicza 12)
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Polna 8)
II Liceum Ogólnokształcące (ul. Żeromskiego 1)
IV Liceum Ogólnokształcące (ul. J. Korczaka 7)
Zespół Szkół nr 3 (ul. Francesco Nullo 32)
OŚWIĘCIM
Akademia Zawodowa (ul. Wyzwolenia 3)

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK

ul. Rynek Główny 3, 32-600 Oświęcim
Kontakt ze Szkołą
www: http://www.oswiecim.zak.edu.pl
e-mail: oswiecim@zak.edu.pl

Centrum Nauki i Biznesu „Żak” jest w ponad 80 miastach w całej Polsce i tworzymy największą OGÓLNOPOLSKĄ firmę edukacyjną. Naszym słuchaczom oferujemy bardzo bogatą, urozmaiconą i dostosowaną do potrzeb rynku ofertę programową. Prowadzimy: Szkoły Policealne, Szkoły Medyczne, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych, Gimnazjum, Kursy, Studia Podyplomowe.


II Prywatne Liceum dla Dorosłych (ul. Słowackiego 41)
Liceum Ogólnokształcące (ul. Konarskiego 24)
Oświęcimskie Towarzystwo Oświatowe (ul. Zwycięstwa 75)
Powiatowy Zespół Nr 2 Szkół Ogólnokształcących (ul. Bema 8)
Powiatowy Zespół Nr 5 Szkół Budowlanych (ul. Obozowa 40)
Powiatowy Zespół Szkół Nr 3 Szkół Technicznych i Ogólnokształcących (ul. St. Leszczyńskiej 8)
Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu (ul. Jagiełły 10)
PIEKARY KOŁO KRAKOWA
Liceum Ogólnokształcące (Piekary 2)
PIOTRKOWICE MAŁE
Zespół Szkół (Piotrkowice Małe)
PIWNICZNA-ZDRÓJ
Zespół Szkół i Placówek (ul. Zdrojowa 1)
PROSZOWICE
Zespół Szkół (ul. 3 Maja 107)
RABKA-ZDRÓJ
Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące (ul. Jana Pawła II 48)
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Jana Pawła II 41)
Małopolskie Centrum Edukacji (ul. Podhalańska 4)
Zespół Szkół (ul. Kościuszki 9)
Zespół Szkół Ogólnokształcących przy Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc (ul. Prof. Jana Rudnika 3b)
Zespół Szkół Uzdrowiskowych (ul. Słowackiego 10)
RADŁÓW
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Biskupska 2a)
RADOCZA
Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Dworska 8)
RYGLICE
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Tarnowska 23)
SKAŁA
Zespół Szkół i Placówek Oświatowych (ul. ks. St. Połetka 30)
SKAWINA
Zespół Katolickich Szkół (ul. Ks. Troski 17a)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Żwirki i Wigury 17)
Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych (ul. M. Kopernika 13)
SKRZYSZÓW
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych (Skrzyszów 629 A)
SŁOMNIKI
Zespół Szkół Ogólnokształcących (os. Świerczewskiego)
SMROKÓW
Zespół Szkół (Smroków 44A)
STARY SĄCZ
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Partyzantów 15)
Zespół Szkół Zawodowych nr 1 (ul. Daszyńskiego 15)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 (ul. Mickiewicza 33)
SUCHA BESKIDZKA
Beskidzka Szkoła Zawodowa (ul. Kościelna 5)
Zespół Szkół (ul. Spółdzielców 1)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. płk. Tadeusza Semika 3)
SUŁKOWICE
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących (ul. Szkolna 34)
SZCZUCIN
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Witosa 2)
SZCZUROWA
Zespół Szkół (ul. Rynek 14)
SZCZYRZYC
Zespół Szkół w Szczyrzycu (Szczyrzyc)
ŚWIĄTNIKI GÓRNE
Zespół Szkół (ul. Bruchnalskiego 35)
TARNÓW
Centrum Edukacji SIGMA (ul. Mickiewicza 3, I p.)
Centrum Kształcenia Zawodowego
i Ustawicznego - Kształcenie dla dorosłych (ul. Kwiatkowskiego 21)


Centrum Nauki i Biznesu ŻAK

ul. Mickiewicza 1/2, 33-100 Tarnów
Kontakt ze Szkołą
www: http://tarnow.zak.edu.pl
e-mail: tarnow@zak.edu.pl

Centrum Nauki i Biznesu „Żak” jest w ponad 80 miastach w całej Polsce i tworzymy największą OGÓLNOPOLSKĄ firmę edukacyjną. Naszym słuchaczom oferujemy bardzo bogatą, urozmaiconą i dostosowaną do potrzeb rynku ofertę programową. Prowadzimy: Szkoły Policealne, Szkoły Medyczne, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych, Gimnazjum, Kursy, Studia Podyplomowe.


COSINUS (ul. Sienna 5)
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Józefa Piłsudskiego 4)
I Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące (ul. Brodzińskiego 9)
III Liceum Ogólnokształcące (ul. Brodzińskiego 6)
PROFESJA (ul. Krakowska 6)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Romanowicza 9)
V Liceum Ogólnokształcące (ul. Rejtana 20)
VII Liceum Ogólnokształcące (ul. Staszica 8)
XVI Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej (Al. Solidarności 18)
Zespół Niepublicznych Niepłatnych Szkół (ul. Błotna 2)
Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych (ul. Sanguszków 28)
Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych (ul. Szujskiego 13)
Zespół Szkół Medycznych (ul. Warzywna 3)
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych (ul. Brodzińskiego 9)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 (ul. Mickiewicza 16)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 (os. Legionów Henryka Dąbrowskiego 16)
Zespół Szkół Ogółnokształcących Nr 1 (ul. Norwida 22)
Zespół Szkół Plastycznych (ul. Westwalewicza 6)
Zespół Szkół Specjalnych dla Niesłyszących i Słabosłyszących (ul. Lippóczyego 4 A)
Zespół Szkół Społecznych (Pl. Rybny 2)
Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych (ul. Józefa Piłsudskiego 19)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Kwiatkowskiego 17)
TRZEBINIA
Publiczne Społeczne Liceum Ogólnokształcące (ul. Grunwaldzka 101)
Publiczne Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Trzebini (ul. Grunwaldzka 101)
Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych (ul. Krakowska 12)
Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych (ul. Gwarków 3)
TRZYCIĄŻ
Zespół Szkół w Trzyciążu (Trzyciąż 72)
TUCHÓW
Liceum Ogólnokształcące (ul. Jana Pawła II 10)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Reymonta 19)
TYMBARK
Zespół Szkół (Tymbark)
WADOWICE
Ośrodek Szkolenia i Dokształcania (ul. Spadzista 10)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Słowackiego 4)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Zegadłowicza 36)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Wojska Polskiego 13)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Mickiewicza 16)
WIELICZKA
Liceum Ogólnokształcące (ul. J. Piłsudskiego 18)
Prywatne Liceum Ogólnokształcące Franciszkanów (OFM) (ul. Brata Alojzego Kosiby 31)
WOJNICZ
Zespół Szkół Licealnych i Technicznych (ul. Jagiellońska 17)
WOLBROM
Dwuletnie Uzupełniające Liceum Odólnokształcące Dla Dorosłych w Wolbromiu (Os. Wł. Łokietka 10)
Zespół Szkół w Wolbromiu (ul. Skalska 18)
ZAGORZYCE
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Zagorzyce 9)
ZAKLICZYN
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Grabina 57)
ZAKOPANE
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Słoneczna 1)
Jednoroczna Policealna Szkoła Edukacji Innowacyjnej (ul. Nowotarska 42)
Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych (ul. Kościeliska 35)
Społeczne Liceum Ogólnokształcące Społeczne Gimnazjum (ul. Kasprusie 35 A)
Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO
Społeczne Gimnazjum STO (ul. Kasprusie 35 A)

Zespół Szkół Budowlanych (ul. Krupówki 8)
Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego (ul. Droga do Olczy 26)
Zespół Szkół Prywatnych Janiny Gościej (ul. Tytusa Chałubińskiego 30)
Zespół Szkół Specjalnych przy USOR w Zakopanem (ul. Balzera 15)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 (ul. Kasprusie 35A)
ZATOR
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Kongresowa 11)
ZAWOJA WILCZNA
Zespół Szkół (Zawoja Wilczna 1570)
ŻABNO
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Rynek 26)
ŻEGOCINA
Zespół Szkół (Żegocina 50)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie