Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

LICEA

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
licea Bliszczyce
licea Brzeg
licea Chróścina Opolska
licea Dobrodzień
licea Dobrzeń Wielki
licea Głogówek
licea Głubczyce
licea Głuchołazy
licea Gogolin
licea Gorzów Śląski
licea Grodków
licea Kędzierzyn-Koźle
licea Kietrz
licea Kluczbork
licea Krapkowice
licea Leśnica
licea Lewin Brzeski
licea Łambinowice
licea Namysłów
licea Niemodlin
licea Nysa
licea Olesno
licea Opole
licea Otmuchów
licea Ozimek
licea Paczków
licea Pokój
licea Polanowice
licea Praszka
licea Prószków
licea Prudnik
licea Strzelce Opolskie
licea Tułowice
licea Wołczyn
licea Zawadzkie
licea Zdzieszowice
OPOLE
AP Edukacja Centrum Kształcenia Sp. z o.o. Oddział w Opolu (ul. Krakowska 38)

Atut Lider Kształcenia

ul. Krakowska 37 lok. 401-402, 45-018 Opole
tel. (77) 307 09-19, tel. kom. 536 545-910
www: http://atutszkola.pl
e-mail: opole@atutszkola.pl

Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Ponad 11 lat doświadczenia w 21 miastach w Polsce. Szkoły policealne, policealne szkoły medyczne (dawniej studium policealne), licea ogólnokształcące (liceum dla dorosłych), gimnazja (dla dorosłych), kursy i szkolenia. Kształcimy w systemie zaocznym i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry, więc możesz powrócić do przerwanej nauki lub po porostu zmienić swoją zwykłą szkołę i uczyć się z liderami!


Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Ozimska 4/6)
II Prywatne Liceum dla Dorosłych (ul. Ozimska 48)
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych (ul. Hallera 9)
Ośrodek Usług Oświatowych (ul. Powstańców Śląskich 19)
Publiczne Katolickie Gimnazjum oraz Publiczne Liceum Ogólnokształcące (ul. Niedziałkowskiego 8-12)
Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr 1 (ul. Licealna 3)
Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr VI (ul. Szarych Szeregów 1)
Wojewódzki Zakład Doskonalenia Zawodowego (ul. Małopolska 18)
Wolne Stowarzyszenie Edukacyjne Regionu Opolskiego (ul. Drobiarska 2)
Zespół Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego (ul. Strzelców Bytomskich 10)
Zespół Szkół (ul. Kościuszki 14)
Zespół Szkół "TAK" (ul. Barlickiego 5)
Zespół Szkół Budowlanych (ul. Niemodlińska 40)
Zespół Szkół dla Dorosłych (ul. Reymonta 43)
Zespół Szkół Elektrycznych (ul. Tadeusza Kościuszki 39-41)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Duboisa 28)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr II (ul. Kazimierza Pułaskiego 3)
Zespół Szkół Prywatnych PROGRESS (ul. Rejtana 5)
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących (ul. J. Hallera 6)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 (ul. Hallera 4)
BLISZCZYCE
Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (Bliszczyce 63)
BRZEG
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Armii Krajowej 7)
II Liceum Ogólnokształcące (ul. 1 Maja 7)
II Prywatne Liceum Ogólnokształacące dla Dorosłych (ul. Chrobrego 13)
Instytut Edukacji i Ekonomii (ul. Jana Pawła II 2/10)
Zespół Szkół Budowlanych (ul. Kamienna 3)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Jana Pawła II 28)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 (ul. Słowiańska 18)
CHRÓŚCINA OPOLSKA
Zespół Szkół (ul. Niemodlińska 39)
DOBRODZIEŃ
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Oleska 7)
DOBRZEŃ WIELKI
Zespół Szkół w Dobrzeniu Wielkim (ul. Namysłowska 94)
GŁOGÓWEK
Zespół Szkół (ul. Powstańców 34)
GŁUBCZYCE
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Kochanowskiego 22)
GŁUCHOŁAZY
Liceum Ogólnokształcące (ul. Bohaterów Warszawy 10)
Zespół Szkół (ul. Kolonia Kaszubska 2)
GOGOLIN
Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół (ul. Szkolna 27)
GORZÓW ŚLĄSKI
Zespół Szkół (ul. Byczyńska 9)
GRODKÓW
Centrum Edukacyjne "Edugrodków" (ul. Krakowska 31 K)
Liceum Ogólnokształcące (ul. Sienkiewicza 29)
Zespół Szkół dla Dorosłych (ul. Warszawska 42)
Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Krakowska 20)
KĘDZIERZYN-KOŹLE
Centrum Nauki i Biznesu Żak (ul. Garncarska 3)
Fundacja Dla Dobra Publicznego (ul. Grunwaldzka 27)
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Piramowicza 36)
II Liceum Ogólnokształcące (ul. Matejki 19)
II Prywatne Liceum dla Dorosłych (ul. Piotra Skargi 11)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Sławięcicka 79)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych dla Dorosłych WZDZ w Opolu z Siedzibą w Kędzierzynie-Koźlu (ul. Kazimierza Wielkiego 17)
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących (ul. Mostowa 7)
KIETRZ
Zespół Szkół w Kietrzu (ul. Kościuszki 14)
KLUCZBORK
Prywatne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "Twoja Szkoła" (ul. Wolności 18)
Salezjański Zespół Szkół (ul. Byczyńska 7)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Sienkiewicza 27)
Zespół Szkół Licealno-Technicznych (ul. Sienkiewicza 20)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Mickiewicza 10)
Zespół Szkół Ogólnokształcących STO (ul. Ligonia 3)
KRAPKOWICE
Zespół Szkół (ul. Ks. Duszy 7)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Zamkowa 5)
LEŚNICA
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Leśnicy (ul. Kozielska 20)
LEWIN BRZESKI
Zespół Szkół dla Dorosłych (ul. Kościuszki 61)
ŁAMBINOWICE
Zespół Szkół (ul. Szkolna 2)
NAMYSŁÓW
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Mickiewicza 12)
Namysłowska Szkoła Niepubliczna (ul. B. Chrobrego 29c)
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące (ul. Reymonta 56)
Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Pułaskiego 3c)
Szkoły Dla Dorosłych (ul. Łączańska 1)
Zaoczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych i Dwuletnie Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące "Amikus" (ul. 3 Maja 21)
Zespół Szkół Mechanicznych (ul. Pułaskiego 10)
Zespół Szkół Rolniczych (ul. Pułaskiego 3)
NIEMODLIN
Zespół Szkół (ul. Opolska 34)
NYSA
Centrum Kształcenia Praktycznego (Ul. Orkana 6 )
Diecezjalne Gimnazjum i Diecezjalne Liceum Humanistyczne (ul. św. Piotra 1 A)
I Liceum Ogólnokształcące CAROLINUM (ul. Sobieskiego 2)
II Prywatne Liceum dla Dorosłych (ul. Sobieskiego 2)
Liceum Ekonomiczne dla Dorosłych "Promocja" (ul. Grodkowska 9)
Profejonalna Szkoła Biznesu (ul. Sobieskiego 2 pokój 221)
Zespół Szkół dla Dorosłych WZDZ w Opolu z siedzibą w Nysie (ul. Armii Krajowej 26)
Zespół Szkół Mechanicznych (ul. Orkana 6)
Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Rodziewiczówny 1)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Szopena 4)
OLESNO
Zespół Szkół (ul. Sądowa 2)
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących (ul. Powstańców Śląskich 4)
OTMUCHÓW
Liceum Profilowane dla Dorosłych WZDZ w Opolu z siedzibą w Otmuchowie (ul. Szkolna 2)
Zespół Szkół (ul. Krakowska 36)
OZIMEK
Zespół Szkół w Ozimku (ul. Częstochowska 24)
PACZKÓW
Szkoły na Kościelnej (ul. Kościelna 24)
Zespół Szkół (ul. Kołłątaja 9)
POKÓJ
Zespół Szkół w Pokoju (ul. Krzywa 1)
POLANOWICE
Zespół Szkół Gimnazjalnych, Licealnych i Zawodowych (Polanowice)
PRASZKA
Zespół Szkół (ul. Kaliska 38)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Sportowa 8)
PRÓSZKÓW
Zespół Szkół (ul. Pomologia 11)
PRUDNIK
II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Rolniczych (ul. Kościuszki 55)
Zespół Szkół (ul. Piastowska 26)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 (ul. Gimnazjalna 2)
Zespół Szkół Rolniczych (ul. Kościuszki 76)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 (ul. Podgórna 5)
Zespół Szkół Zawodowych nr 2 (ul. Prężyńska 3-5-7)
STRZELCE OPOLSKIE
Ogółnopolska Sieć Szkół "CK Roma" (ul. Marka Prawego 19)
Zespół Szkół Nr 2 w Strzelcach Opolskich (ul. Karola Miarki 1)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Krakowska 38)
Zespół Szkół Zawodowych nr 1 (ul. Powstańców Śląskich 3)
TUŁOWICE
Zespół Szkół (ul. Zamkowa 15)
WOŁCZYN
Gimnazjalno-Licealny Zespół Szkół (ul. Rzeczna 6)
ZAWADZKIE
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Krótka 1)
ZDZIESZOWICE
Zespół Szkół (ul. Góry Św. Anny 21a)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie