Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

SZKOŁY PODSTAWOWE

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
podstawowe Banino
podstawowe Barcice
podstawowe Barcino
podstawowe Barłomino
podstawowe Barłożno
podstawowe Bączek
podstawowe Bągart
podstawowe Bielkówko
podstawowe Bierkowo
podstawowe Biesowice
podstawowe Bobowo
podstawowe Bojano
podstawowe Bolszewo
podstawowe Borcz
podstawowe Borek Kamienny
podstawowe Borkowo
podstawowe Borowy Młyn
podstawowe Borzechowo
podstawowe Borzestowo
podstawowe Borzytuchom
podstawowe Bożepole Wielkie
podstawowe Brodnica Górna
podstawowe Bruk
podstawowe Brusy
podstawowe Brzeźno Lęborskie
podstawowe Brzeźno Szlacheckie
podstawowe Brzeźno Wielkie
podstawowe Brzuśce
podstawowe Bukowina
podstawowe Buszkowy Górne
podstawowe Bytonia
podstawowe Bytów
podstawowe Cedry Małe
podstawowe Cedry Wielkie
podstawowe Celbowo
podstawowe Cewice
podstawowe Charnowo
podstawowe Charzykowy
podstawowe Chłapowo
podstawowe Chmielno
podstawowe Choczewo
podstawowe Chojnice
podstawowe Chwasczyno
podstawowe Chwaszczyno
podstawowe Ciekocino
podstawowe Cieszymowo Wielkie
podstawowe Cygany
podstawowe Czapiewice
podstawowe Czarna Dąbrówka
podstawowe Czarna Woda
podstawowe Czarne
podstawowe Czarne Dolne
podstawowe Czeczewo
podstawowe Czerniewo
podstawowe Czernin
podstawowe Czersk
podstawowe Częstkowo
podstawowe Człuchów
podstawowe Czyczkowy
podstawowe Damnica
podstawowe Damno
podstawowe Darzlubie
podstawowe Dąbrówka
podstawowe Debrzno
podstawowe Demlin
podstawowe Dębnica Kaszubska
podstawowe Dębogórze
podstawowe Długi Kierz
podstawowe Domaradz
podstawowe Domatowo
podstawowe Domatówko
podstawowe Donimierz
podstawowe Dretyń
podstawowe Drewnica
podstawowe Dziemiany
podstawowe Dzierzgoń
podstawowe Dzierżążno
podstawowe Egiertowo
podstawowe Garczegorze
podstawowe Garczyn
podstawowe Gardeja
podstawowe Gardna Wielka
podstawowe Gąbino
podstawowe Gdańsk
podstawowe Gdynia
podstawowe Giemlice
podstawowe Glina
podstawowe Glincz
podstawowe Głobino
podstawowe Głodowo
podstawowe Główczyce
podstawowe Gniew
podstawowe Gniewino
podstawowe Gnieżdżewo
podstawowe Godziszewo
podstawowe Gogolewo
podstawowe Gołubie
podstawowe Goręczyno
podstawowe Gostkowo
podstawowe Gościcino
podstawowe Gotelp
podstawowe Gowidlino
podstawowe Góra
podstawowe Grabiny-Zameczek
podstawowe Grabowo Kościerskie
podstawowe Grzybno
podstawowe Gwieździn
podstawowe Hel
podstawowe Hopy
podstawowe Jabłowo
podstawowe Janowo
podstawowe Jantar
podstawowe Jasień
podstawowe Jastarnia
podstawowe Jazowa
podstawowe Jeleńska Huta
podstawowe Jelonko
podstawowe Jeziernik
podstawowe Jezierzyce
podstawowe Kaliska
podstawowe Kaliska Kościerskie
podstawowe Kalisz
podstawowe Kamienica Królewska
podstawowe Kamienica Szlachecka
podstawowe Kamień
podstawowe Kamionka
podstawowe Kamnica
podstawowe Karczemki
podstawowe Karsin
podstawowe Kartuzy
podstawowe Karwia
podstawowe Kębłowo
podstawowe Kępice
podstawowe Kępki
podstawowe Kętrzyno
podstawowe Kielno
podstawowe Kiełpino
podstawowe Kleszczewo Kościerskie
podstawowe Klukowa Huta
podstawowe Kłodawa
podstawowe Kmiecin
podstawowe Kobylnica
podstawowe Koczała
podstawowe Kokoszkowy
podstawowe Kolbudy
podstawowe Koleczkowo
podstawowe Kolnik
podstawowe Kolonia
podstawowe Kolonia Ostrowicka
podstawowe Kołczygłowy
podstawowe Konarzyny
podstawowe Kończewice
podstawowe Kończewo
podstawowe Kopytkowo
podstawowe Korne
podstawowe Korzeniewo
podstawowe Korzybie
podstawowe Kosobudy
podstawowe Kostkowo
podstawowe Kościelna Jania
podstawowe Kościerzyna
podstawowe Kowale
podstawowe Koźliny
podstawowe Kożyczkowo
podstawowe Kramarzyny
podstawowe Krokowa
podstawowe Krynica Morska
podstawowe Krzemieniewo
podstawowe Krzyż
podstawowe Kulice
podstawowe Kursztyn
podstawowe Kwakowo
podstawowe Kwidzyn
podstawowe Lalkowy
podstawowe Lasowice Wielkie
podstawowe Leśnice
podstawowe Leśniewo
podstawowe Leśno
podstawowe Leźno
podstawowe Lębork
podstawowe Lichnowy
podstawowe Lignowy Szlacheckie
podstawowe Linia
podstawowe Liniewo
podstawowe Lipnica
podstawowe Lipusz
podstawowe Lisewo Malborskie
podstawowe Lisie Jamy
podstawowe Lubań
podstawowe Lubichowo
podstawowe Lubieszewo
podstawowe Lubiszewo
podstawowe Lublewo Gdańskie
podstawowe Lubnia
podstawowe Lubocino
podstawowe Luzino
podstawowe Łapalice
podstawowe Łeba
podstawowe Łebcz
podstawowe Łebień
podstawowe Łebieńska Huta
podstawowe Łebno
podstawowe Łebunia
podstawowe Łęczyce
podstawowe Łęgowo
podstawowe Łobzowo
podstawowe Łubiana
podstawowe Łubna
podstawowe Łubno
podstawowe Łupawa
podstawowe Łyśniewo Sierakowickie
podstawowe Machowinko
podstawowe Malachin
podstawowe Malbork
podstawowe Mała Słońca
podstawowe Małe Gowino
podstawowe Małe Walichnowy
podstawowe Marzęcino
podstawowe Maszewko
podstawowe Maszewo Lęborskie
podstawowe Męcikał
podstawowe Miastko
podstawowe Miechucino
podstawowe Mieroszyno
podstawowe Mierzeszyn
podstawowe Międzybórz
podstawowe Mikołajki Pomorskie
podstawowe Mikorowo
podstawowe Miłobądz
podstawowe Miłoradz
podstawowe Miłoszewo
podstawowe Mirachowo
podstawowe Mirotki
podstawowe Miszewo
podstawowe Mojusz
podstawowe Morawy
podstawowe Morzeszczyn
podstawowe Mosty
podstawowe Motarzyno
podstawowe Mrzezino
podstawowe Mściszewice
podstawowe Myślice
podstawowe Myśligoszcz
podstawowe Nakla
podstawowe Nebrowo Wielkie
podstawowe Niedamowo
podstawowe Niepoględzie
podstawowe Niestępowo
podstawowe Niezabyszewo
podstawowe Nieżychowice
podstawowe Nowa Cerkiew
podstawowe Nowa Karczma
podstawowe Nowa Kościelnica
podstawowe Nowa Wieś
podstawowe Nowa Wieś Lęborska
podstawowe Nowa Wieś Malborska
podstawowe Nowa Wieś Przywidzka
podstawowe Nowe Polaszki
podstawowe Nowy Dwór Gdański
podstawowe Nowy Dwór Wejherowski
podstawowe Nowy Klincz
podstawowe Nowy Staw
podstawowe Nożyno
podstawowe Objazda
podstawowe Obrzynowo
podstawowe Ocypel
podstawowe Odry
podstawowe Ogorzeliny
podstawowe Okrągła Łąka
podstawowe Orle
podstawowe Osieczna
podstawowe Osiek
podstawowe Osowo
podstawowe Ostaszewo
podstawowe Ostrowite
podstawowe Otłowiec
podstawowe Parchowo
podstawowe Pawłowo
podstawowe Pączewo
podstawowe Pelplin
podstawowe Pęplino
podstawowe Pępowo
podstawowe Piaseczno
podstawowe Piaszczyna
podstawowe Piece
podstawowe Pieniążkowo
podstawowe Pieski
podstawowe Pinczyn
podstawowe Pobłocie
podstawowe Podjazy
podstawowe Pogódki
podstawowe Pogórze
podstawowe Polnica
podstawowe Polskie Gronowo
podstawowe Połchowo
podstawowe Połczyno
podstawowe Połęczyno
podstawowe Pomieczyno
podstawowe Pomieczyńska Huta
podstawowe Pomlewo
podstawowe Pomysk Wielki
podstawowe Popowo
podstawowe Potęgowo
podstawowe Półczno
podstawowe Prabuty
podstawowe Pręgowo Górne
podstawowe Pruszcz Gdański
podstawowe Przechlewo
podstawowe Przeryte
podstawowe Przodkowo
podstawowe Przyjaźń
podstawowe Przymuszewo
podstawowe Przytocko
podstawowe Pszczółki
podstawowe Puck
podstawowe Puzdrowo
podstawowe Rajkowy
podstawowe Rakowiec
podstawowe Reda
podstawowe Redkowice
podstawowe Redzikowo
podstawowe Rekowo
podstawowe Rekowo Górne
podstawowe Reskowo
podstawowe Rębielcz
podstawowe Rodowo
podstawowe Rokity
podstawowe Rokocin
podstawowe Rozłazino
podstawowe Różyny
podstawowe Rudno
podstawowe Rumia
podstawowe Rychnowy
podstawowe Ryjewo
podstawowe Rytel
podstawowe Rywałd
podstawowe Rzeczenica
podstawowe Sadlinki
podstawowe Sąpolno
podstawowe Sianowo
podstawowe Siemianice
podstawowe Siemirowice
podstawowe Sierakowice
podstawowe Silno
podstawowe Skarszewy
podstawowe Skorzewo
podstawowe Skórcz
podstawowe Skórowo
podstawowe Skrzeszewo Żukowskie
podstawowe Sławoszyno
podstawowe Słonowice
podstawowe Słosinko
podstawowe Słupsk
podstawowe Smętowo Graniczne
podstawowe Smołdzino
podstawowe Sobowidz
podstawowe Somonino
podstawowe Sopot
podstawowe Staniszewo
podstawowe Stara Huta
podstawowe Stara Kiszewa
podstawowe Stare Gronowo
podstawowe Stare Polaszki
podstawowe Stare Pole
podstawowe Starogard Gdański
podstawowe Stary Dzierzgoń
podstawowe Stary Targ
podstawowe Starzyno
podstawowe Stegna
podstawowe Stężyca
podstawowe Stołczno
podstawowe Stowięcino
podstawowe Straszewo
podstawowe Straszyn
podstawowe Straszyn os. Rotmanka
podstawowe Strzebielino
podstawowe Strzelno
podstawowe Strzepcz
podstawowe Subkowy
podstawowe Suchorze
podstawowe Suchy Dąb
podstawowe Sulęczyno
podstawowe Sulmin
podstawowe Sumin
podstawowe Swarożyn
podstawowe Swarzewo
podstawowe Swornegacie
podstawowe Sycewice
podstawowe Sychowo
podstawowe Szarłata
podstawowe Szatarpy
podstawowe Szczenurze
podstawowe Szczodrowo
podstawowe Szczypkowice
podstawowe Szemud
podstawowe Szlachta
podstawowe Szopa
podstawowe Szropy
podstawowe Sztum
podstawowe Sztutowo
podstawowe Szymankowo
podstawowe Szymbark
podstawowe Świerki
podstawowe Świerzno
podstawowe Tawęcino
podstawowe Tczew
podstawowe Trąbki Wielkie
podstawowe Trumieje
podstawowe Trumiejki
podstawowe Trutnowy
podstawowe Trzcińsk
podstawowe Trzebielino
podstawowe Trzepowo
podstawowe Tuchlino
podstawowe Tuchomie
podstawowe Tujsk
podstawowe Turze
podstawowe Tuszkowy
podstawowe Tychnowy
podstawowe Tymawa
podstawowe Udorpie
podstawowe Ugoszcz
podstawowe Uniechów
podstawowe Ustka
podstawowe Uśnice
podstawowe Wałdowo
podstawowe Waplewo Wielkie
podstawowe Warcino
podstawowe Wąglikowice
podstawowe Wejherowo
podstawowe Werblinia
podstawowe Węsiory
podstawowe Wicko
podstawowe Wiele
podstawowe Wielki Bukowiec
podstawowe Wielki Klincz
podstawowe Wielki Podleś
podstawowe Wielkie Chełmy
podstawowe Wierciny
podstawowe Wierzchowo
podstawowe Wierzchucino
podstawowe Więckowy
podstawowe Wiślina
podstawowe Wiślinka
podstawowe Władysławowo
podstawowe Włynkówko
podstawowe Wocławy
podstawowe Wojanowo
podstawowe Wrzeście
podstawowe Wyczechy
podstawowe Wysin
podstawowe Wyszecino
podstawowe Wytowno
podstawowe Zagórzyca
podstawowe Zalesie
podstawowe Zaleskie
podstawowe Załakowo
podstawowe Zapceń
podstawowe Zapędowo
podstawowe Zblewo
podstawowe Zelgoszcz
podstawowe Zwartowo
podstawowe Żarnowiec-Krokowa
podstawowe Żelistrzewo
podstawowe Żelkowo
podstawowe Żukowo
GDAŃSK
British International School (ul. Jagiellońska 46)
Gdańska Szkoła Podstawowa "Lingwista" (ul. Św. Barbary 1)
Gdańskie Szkoły Autonomiczne (ul. Osiek 11/12)
Gdańskie Towarzystwo Edukacyjne (ul. Dragana 22)
Gimnazjum nr 8 Im. Obrońców Poczty Polskiej (ul. Żabi Kruk 5)
I Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego (ul. Polanki 11)
II Podstawowo - Gimnazjalny Zespół Szkół Społecznych (ul. Kartuska 245)
III Podstawowo - Gimnazjalny Zespół Szkół Społecznych (ul. Waryńskiego 36)
International School of Gdansk (ul. Sucha 29)
Niepubliczna Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Worcella 44a)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Nasza Szkoła" z Przedszkolem (ul. Ciołkowskiego 10)
Niepubliczna Szkoła Sportowa z Przedszkolem "Olimpijczyk" (ul. Porębskiego 4)
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II Stopnia (ul. Gnilna 3)
Podstawowa Szkoła Społeczna "Niedźwiednik" (ul. Słowackiego 83)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 2 (ul. Ks. M. Góreckiego 16)
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy Nr 1 (ul. Tęczowa 1)
Stowarzyszenie Przyjaciół Gdańskiego Liceum Ogólnokształcącego (ul. Małomiejska 58)
Szkoła im. Św. Jana de La Salle (ul. Słowackiego 101)
Szkoła Podstawowa dla Chłopców "Fregata" (ul. Cystersów 13)
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Gedanensis (ul. Dworska 34)
Szkoła Podstawowa nr 11 (ul. Stryjewskiego 28)
Szkoła Podstawowa nr 12 (ul. Człuchowska 6)
Szkoła Podstawowa nr 14 (ul. Kartuska 126A)
Szkoła Podstawowa Nr 15 (ul. Smoluchowskiego 13)
Szkoła Podstawowa nr 16 (ul. Ubocze 3)
Szkoła Podstawowa Nr 17 (ul. Czarnieckiego 2)
Szkoła Podstawowa nr 20 (ul. Wczasy 3)
Szkoła Podstawowa nr 21 (ul. Na Stoku 43)
Szkoła Podstawowa Nr 22 (ul. Sucha 29)
Szkoła Podstawowa Nr 24 (ul. Lilli Wenedy 19)
Szkoła Podstawowa nr 27 (ul. Srebrinki 10)
Szkoła Podstawowa Nr 29 (ul. Miałki Szlak 74)
Szkoła Podstawowa Nr 39 (ul. Obywatelska 1)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Łąkowa 61)
Szkoła Podstawowa Nr 40 (ul. Stroma 19)
Szkoła Podstawowa nr 41 (ul. Trakt świętego Wojciecha 353)
Szkoła Podstawowa Nr 42 (ul.Czajkowskiego 1)
Szkoła Podstawowa Nr 44 (ul. Jagiellońska 24)
Szkoła Podstawowa Nr 45 (ul. Matki Polki 3 a)
Szkoła Podstawowa Nr 46 (ul. Arkońska 17)
Szkoła Podstawowa nr 47 (ul. Reformacka 18)
Szkoła Podstawowa Nr 49 (Aleja Legionów 11)
Szkoła Podstawowa Nr 50 (ul. Grobla IV 8)
Szkoła Podstawowa Nr 52 (ul. Kościuszki 111)
Szkoła Podstawowa nr 55 (ul. Wolności 6a)
Szkoła Podstawowa Nr 56 (ul. Małomiejska 8a)
Szkoła Podstawowa Nr 57 (ul. Aksamitna 8)
Szkoła Podstawowa Nr 58 (ul. Skarpowa 3)
Szkoła Podstawowa Nr 59 (ul. Modra 2)
Szkoła Podstawowa Nr 60 (ul. Chłopska 64)
Szkoła Podstawowa nr 61 (ul. Sienna 26)
Szkoła Podstawowa Nr 62 (ul. Kępna 38)
Szkoła Podstawowa nr 65 (ul. Śluza 6)
Szkoła Podstawowa Nr 69 (ul. Zielony Trójkąt 1)
Szkoła Podstawowa nr 74 (ul. Bolesława Krzywoustego 19)
Szkoła Podstawowa Nr 76 (ul. Jagiellońska 14)
Szkoła Podstawowa Nr 77 (ul. Orłowska 13)
Szkoła Podstawowa Nr 79 (ul. Kołobrzeska 49)
Szkoła Podstawowa Nr 8 (ul. Marcina Dragana 2)
Szkoła Podstawowa Nr 80 (ul. Opolska 9)
Szkoła Podstawowa Nr 82 (ul. Radarowa 26)
Szkoła Podstawowa nr 83 (ul. Stokłosy 1)
Szkoła Podstawowa nr 84 (ul. Otomińska 72)
Szkoła Podstawowa nr 85 (ul. Stolema 59)
Szkoła Podstawowa nr 87 (ul. Tęczowa 6)
Szkoła Podstawowa nr 89 Gimnazjum nr 49 (ul. Szyprów 3)
Szkoła Podstawowa Nr 92 w ZKPiG Nr 13 (ul. Startowa 9)
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 21 (ul. Marusarzówny 10)
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 23 (ul. mjr M. Słabego 6)
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 29 (ul. Polanki 119)
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 20 (ul. Poli Gojawiczyńskiej 10)
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 24 (ul. Leśna Góra 2)
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 25 (ul. Boguckiego 44)
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 6 (ul. Emili Hoene 6)
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 12 (ul. Burzyńskiego 10)
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 17 z klasami sportowymi (ul. Wąsowicza 30)
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 27 (ul. Piastowska 35/37)
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 30 (ul. Nowe Ogrody 1/6)
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 31 przy SPSK Nr 1 AM w Gdańsku (ul. Dębinki 7)
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 4 (ul. Wielkopolska 20)
Zespół Kształcenia Podstawowego
i Gimnazjalnego Nr 26 (ul. VII Dwór 6)

Zespół Specjalnego Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 28 (ul. Karpia 1)
Zespół Specjalnego Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalego nr 1 (ul. Leczkowa 1A)
Zespół Szkół "Sokrates" (ul. Zakopiańska 37a)
Zespół Szkół Katolickich (ul. Pilotów 1)
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych Nr 1 (ul. Ignacego Krasickiego 10)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 10 (ul. Kępna 38)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8 (ul. Meissnera 9)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 1 (ul. Batorego 26)
Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących (ul. Subisława 22)
Gdańsk - Oliwa - Schronisko Dla Nieletnich (ul. Polanki 122)
Gdańsk - Osowa - Szkoła Podstawowa Nr 81 w Gdańsku (ul. Siedleckiego 14)
Oliwa - Szkoła podstawowa nr 23 (ul. Opacka 7)
Osowa - Niepubliczne Przedszkole i Szkoła Podstawowa "Happy Kids" (ul. Oriona 1)
BANINO
Szkoła Podstawowa (ul. Lotnicza 15)
Szkoła Podstawowa (Miszewo 29)
BARCICE
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Barcice)
BARCINO
Zespół Szkół w Barcinie (Barcino 59)
BARŁOMINO
Szkoła Podstawowa w Barłominie (Barłomino 39)
BARŁOŻNO
Publiczna Szkoła Podstawowa w Barłożnie (Barłożno)
BĄCZEK
Publiczna Szkoła Podstawowa filia Bączek (Bączek 1)
BĄGART
Szkoła Podstawowa w Bągarcie (Bągart 3)
BIELKÓWKO
Zespół Kształcenia i Wychowania (ul. Gregorkiewicza 11)
BIERKOWO
Szkoła Podstawowa (Bierkowo, ul. Grodzka 89)
BIESOWICE
Zespół Szkół (Biesowice 38)
BOBOWO
Zespół Szkół Publicznych (ul. Gdańska 81)
BOJANO
Szkoła Podstawowa (ul. Józefa Wybickiego38)
BOLSZEWO
Samorządowa Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 7)
BORCZ
Szkoła Podstawowa w Borczu (Borcz 70A)
BOREK KAMIENNY
Publiczna Szkoła Podstawowa w Borku Kamiennym (Borek Kamienny 73)
BORKOWO
Szkoła Podstawowa (Borkowo, ul. Szkolna 38)
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Akacjowa 2)
BOROWY MŁYN
Zespół Szkoł w Borowym Młynie (ul. Kaszubska 1)
BORZECHOWO
Zespół Szkół Publicznych - Publiczna Szkoła Podstawowa Publiczne Gimnazjum (ul. Szkolna 3a)
BORZESTOWO
Szkoła Podstawowa w Borzestowo (Borzestowo 182)
BORZYTUCHOM
Szkoła Podstawowa w Niedarzynie przy ZS w Borzytuchomiu (Niedarzyno 21)
Zeszpół Szkół w Borzytuchomiu (ul. Szkolna 1)
BOŻEPOLE WIELKIE
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 1)
BRODNICA GÓRNA
Zespół Kształcenia i Wychowania (ul. Chmieleńska 1)
BRUK
Szkoła Podstawowa w Bruku (Bruk 1)
BRUSY
Szkoła Podstawowa (ul. Ogrodowa 2)
BRZEŹNO LĘBORSKIE
Szkoła Podstawowa w Brzeźnie Lęborskim (Brzeźno Lęborskie 43)
BRZEŹNO SZLACHECKIE
Zespół Szkół (Brzeźno Szlacheckie)
BRZEŹNO WIELKIE
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 5)
BRZUŚCE
Szkoła Podstawowa Filialna w Brzuścach (Brzuśce, ul. Milenijna 12)
BUKOWINA
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Bukowinie (Bukowina 5)
BUSZKOWY GÓRNE
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Buszkowach (Buszkowy Górne, ul. Leśna Góra 7)
BYTONIA
Zespół Szkół Publicznych (ul. Kasztelańska 3)
BYTÓW
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Styp-Rekowskiego 5)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Domańskiego 13)
Szkoła Podstawowa nr 5 (ul. Młynska 11)
CEDRY MAŁE
Zespół Szkół (Cedry Małe)
CEDRY WIELKIE
Zespół Szkół (ul. Osadników Wojskowych 21)
CELBOWO
Szkoła Podstawowa (Celbowo)
CEWICE
Szkoła Podstawowa (ul. J. Węgrzynowicza 1)
CHARNOWO
Szkoła Podstawowa (Charnowo 55)
CHARZYKOWY
Szkoła Podstawowa w Charzykowach (ul. Szkolna 1)
CHŁAPOWO
Szkoła Podstawowa w Chłapowie (ul. Władysławowska 79)
CHMIELNO
Zespół Szkół (ul. Bernarda Grzędzickiego 28)
CHOCZEWO
Zespół Szkół w Choczewie (ul. Szkolna 2)
CHOJNICE
Schronisko dla Nieletnich w Chojnicach (ul. Igielska 8)
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. 31 Stycznia 21/23)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Dworcowa 6)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Wicka Rogali 18)
Wspólnota Szkół Katolickich (ul. Grunwaldzka 1)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Szpitalna 3)
Zespół Szkół Nr 7 (ul. Tuwima 2)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Jana Pawła II 11)
CHWASCZYNO
Szkoła Podstawowa w Tuchomiu (ul. Gdyńska 106)
CHWASZCZYNO
Zespół Szkół Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej (ul. A. Mickiewicza 16)
CIEKOCINO
Szkoła Podstawowa w Ciekocinie (Ciekocino 11)
CIESZYMOWO WIELKIE
Szkoła Podstawowa w Cieszymowie (Cieszymowo Wielkie 1)
CYGANY
Szkoła Podstawowa w Cyganach (Cygany 27)
CZAPIEWICE
Szkoła Podstawowa w Czapiewicach (Czapiewice 22)
CZARNA DĄBRÓWKA
Szkoła Podstawowa w Czarnej Dąbrówce (Czarna Dąbrówka 50)
CZARNA WODA
Zespół Szkół Publicznych (ul. Mickiewicza 5)
CZARNE
Zespół Szkół w Czarnem (ul. Parkowa 4)
CZARNE DOLNE
Szkoła Podstawowa w Czarnem Dolnem (ul. Szkolna 7/9)
CZECZEWO
Zespół Szkół (Czeczewo, ul. Gdańska 8)
CZERNIEWO
Szkoła Podstawowa w Czerniewie (Czerniewo 9)
CZERNIN
Zespoł Szkół (ul. Donimirskich 19)
CZERSK
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Dworcowa 8)
Zespół Szkół (ul. Kościuszki 6)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Batorego 15)
CZĘSTKOWO
Szkoła Podstawowa w Częstkowie (ul. Szkolna 9)
CZŁUCHÓW
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Stefana Batorego 24)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul.Średnia 4a)
Zespół Szkół Sportowych (ul. Koszalińska 2b)
CZYCZKOWY
Szkoła Podstawowa w Czyczkowach (Czyczkowy 46)
DAMNICA
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Korczaka 1)
Zespół Szkół w Damnicy (ul. Marii Konopnickiej 1)
DAMNO
Zespół Szkół w Damnie (Damno 42)
DARZLUBIE
Zespół Szkół w Darzlubiu (ul. Pucka 74)
DĄBRÓWKA
Publiczna Szkoła Podstawowa w Dąbówce (Dąbrówka, ul. Starogardzka 47)
Szkoła Filialna w Dąbrówce (Dąbrówka 21)
DEBRZNO
Zespół Szkół w Debrznie (ul. Królewska 8)
DEMLIN
Szkoła Filialna w Demlinie (Demlin 25)
DĘBNICA KASZUBSKA
Szkoła Podstawowa (ul. Zjednoczenia 28)
DĘBOGÓRZE
Zespół Szkoły Podstawowej i Szkolnego Schroniska Młodzieżowego (ul. Pomorska 30)
DŁUGI KIERZ
Szkoła Podstawowa w Lisich Jamach (Długi Kierz, ul. Lisie Jamy 60b)
DOMARADZ
Szkoła Podstawowa (Domaradz 1)
DOMATOWO
Szkoła Podstawowa w Domatowie (Domatowo, ul. Wiejska 13)
DOMATÓWKO
Szkoła Podstawowa w Domatówku (Domatówko 134)
DONIMIERZ
Szkoła Filialna Szkoły Podstawowej Szemud w Donimierzu (Donimierz, ul. Donimirskich 22)
DRETYŃ
Zespół Szkół w Dretyniu (Dretyń 26)
DREWNICA
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Drewnicy (Drewnica 162)
DZIEMIANY
Zespół Kształcenia i Wychowania w Dziemianach (ul. Wyzwolenia 20)
DZIERZGOŃ
Szkoła Podstawowa (ul. Krzywa 17)
DZIERŻĄŻNO
Zespół Kształcenia i Wychowania w Dzierżążnie (ul. Edukacji Narodowej 4a)
EGIERTOWO
Szkoła Podstawowa w Egiertowie (Egiertowo 1)
GARCZEGORZE
Zespół Szkół w Garczegorzu (Garczegorze)
GARCZYN
Zespół Oświatowy w Garczynie (Garczyn 10)
GARDEJA
Zespół Szkół w Gardei (ul. Sportowa 1)
GARDNA WIELKA
Szkoła Podstawowa w Gardnie Wielkiej (ul. Mickiewicza 20)
GĄBINO
Szkoła Podstawowa w Gąbinie (Gąbino)
GDYNIA
Amerykańska Szkoła Podstawowa z Wykładowym Językiem Angielskim (ul. Łowicka 41)
Gdyńska Szkoła Społeczna (ul. Kapitańska 37)
Katolicka Szkoła Podstawowa (ul. Armii Krajowej 26)
Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa (ul. Strażacka 15)
Prywatne Gimnazjum i Prywatna Szkoła Podstawowa "Liber" (ul. Żeromskiego 26)
Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 16 (ul. Chabrowa 43)
Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 17 (ul. Grabowo 12)
Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 18 (ul. I. Krasickiego 28)
Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 20 (ul. Starodworcowa 36)
Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 28 (ul. Zielona 53)
Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 35 (ul. Uczniowska 1)
Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 45 (ul. Wiczlińska 33)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 (ul. Płk. Dąbka 277)
Szkoła Podstawowa nr 10 (ul. Morska 192)
Szkoła Podstawowa nr 13 (ul. Halicka 8)
Szkoła Podstawowa Nr 21 (ul. Jana z Kolna 5)
Szkoła Podstawowa nr 23 (ul. Grottgera 19)
Szkoła Podstawowa nr 26 (ul. Tatrzańska 40)
Szkoła Podstawowa Nr 29 (ul. Ściegiennego 8)
Szkoła Podstawowa nr 33 (ul. Godebskiego 8)
Szkoła Podstawowa Nr 34 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Cylkowskiego 5)
Szkoła Podstawowa Nr 37 (ul. Wiczlińska 93)
Szkoła Podstawowa Nr 39 (ul. Adm. J. Unruga 88)
Szkoła Podstawowa nr 40 (ul. Rozewska 33)
Szkoła Podstawowa nr 6 (ul. Cechowa 22)
Zespoł Szkół Nr 14 (ul. Nagietkowa 73)
Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących (ul.Władysława IV 54)
Zespół Szkół Nr 10 (ul. Staffa 10)
Zespół Szkół Nr 11 (ul Porębskiego 21)
Zespół Szkół nr 12 (ul. Sucharskiego 10)
Zespół Szkół Nr 13 (ul. Chwaszczyńska 26)
Zespół Szkół Nr 15 (ul. Jowisza 60)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Wolności 25)
Zespół Szkół Nr 5 (ul. Orłowska 27/33)
Zespół Szkół Nr 6 (ul. Wrocławska 52)
Zespół Szkół Nr 7 (ul. Stawna 4-6)
Zespół Szkół Nr 9 (ul. Chylońska 227)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 (ul. Narcyzowa 6)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 (ul. Hallera 9)
Zespół Szkół Specjalnych nr 17 (ul. Witomońska 25/27)
GIEMLICE
Szkoła Podstawowa (Giemlice 1)
GLINA
Szkoła Podstawowa w Glinie (Glina)
GLINCZ
Szkoła Podstawowa w Glinczu (ul. Brzozowa 6)
GŁOBINO
Szkoła Podstawowa (Głobino 47)
GŁODOWO
Szkoła Podstawowa w Głodowie (Głodowo 16)
GŁÓWCZYCE
Szkoła Podstawowa i Prywatne Zaoczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. 22 Lipca 16)
GNIEW
Szkoła Podstawowa (ul. Gdańska 16)
GNIEWINO
Samorządowy Zespół Szkół (ul. Szkolna 1)
GNIEŻDŻEWO
Szkoła Podstawowa (ul. Dworcowa 6)
GODZISZEWO
Zespół Szkół Publicznych (ul. Gdańska 7)
GOGOLEWO
Szkoła Podstawowa w Gogolewie (Gogolewo 40)
Szkoła Podstawowa w Gogolewie (Gogolewo 9)
GOŁUBIE
Zespół Kształcenia i Wychowania (ul. Sambora II 17)
GORĘCZYNO
Szkoła Podstawowa w Goręczynie (ul. Szkolna 7)
Zespół Szkół w Goręczynie (ul. Szkolna 7)
GOSTKOWO
Szkoła Podstawowa w Gostkowie (Gostkowo 20)
GOŚCICINO
Samorządowa Szkoła Podstawowa (ul. Wejherowska 22)
GOTELP
Szkoła Podstawowa Gotelp (Gotelp 12)
GOWIDLINO
Zespół Szkół (ul. Prymasa Wyszyńskiego 5)
GÓRA
Publiczna Szkoła Podstawowa w Górze (Góra 17)
Samorządowa Szkoła Podstawowa (Góra, ul. Szkolna 4)
GRABINY-ZAMECZEK
Szkoła Podstawowa w Grabinach Zameczku (Grabiny-Zameczek, ul. Gdańska 88)
GRABOWO KOŚCIERSKIE
Zespół Szkół (ul. Starowiejska 68)
GRZYBNO
Szkoła Podstawowa w Grzybnie (ul. Szkolna 12)
GWIEŹDZIN
Filia Gwieździn (Gwieździn 26A)
HEL
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Szkolna 1)
HOPY
Szkoła Podstawowa w Wilanowie (Hopy)
JABŁOWO
Zespół Szkół Publicznych (ul. Szkolna 5)
JANOWO
Szkoła Podstawowa w Janowie (Janowo 42)
JANTAR
Szkoła Podstawowa w Jantarze (ul. Rybacka 66B)
JASIEŃ
Szkoła Podstawowa (Jasień 22)
JASTARNIA
Szkoła Podstawowa (ul. Stelmaszczyka 4)
JAZOWA
Szkoła Podstawowa Jazowa (Jazowa 30)
JELEŃSKA HUTA
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 1)
JELONKO
Szkoła Podstawowa (Jelonko 5)
JEZIERNIK
SP Filia w Jezierniku (Jeziernik 52)
JEZIERZYCE
Zespół Szkół (Jezierzyce)
KALISKA
Zespół Szkół Publicznych (ul. Długa 53)
KALISKA KOŚCIERSKIE
Szkoła Podstawowa Kaliska (Kaliska Kościerskie)
KALISZ
Publiczna Szkoła Podstawowa w Kaliszu (Kalisz 77)
KAMIENICA KRÓLEWSKA
Zespół Szkoł w Kamienicy Królewskiej (ul. Szkolna 19)
KAMIENICA SZLACHECKA
Zespół Kształcenia i Wychowania (ul. Długa 13)
KAMIEŃ
Szkoła Filialna w Kieleńskiej Hucie (Kieleńska Huta 64)
KAMIONKA
Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamionce (Kamionka 12)
KAMNICA
Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamnicy (Kamnica 1)
KARCZEMKI
Społeczna Szkoła Podstawowa z Przedszkolem Dobrzewino-Karczemki i Społeczne Gimnazjum (ul. Gdańska 23)
KARSIN
Zespół Szkół w Karsinie (ul. Długa 167)
KARTUZY
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. 3 Maja 14)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Wzgórze Wolności 1)
Szkoła Podstawowa w Prokowie (Prokowo, ul. Szkolna 1)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 (Osiedle Wybickiego 33)
KARWIA
Szkoła Podstawowa Karwia (Karwia, ul. Wojska Polskiego 47)
KĘBŁOWO
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kębłowie (ul. Wiejska 49)
KĘPICE
Zespół Szkół (ul. Szkolna 1)
KĘPKI
Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich (Kępki 45)
KĘTRZYNO
Szkoła Podstawowa w Kętrzynie (Kętrzyno 9)
KIELNO
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Szkolna 4)
KIEŁPINO
Zespół Szkół (ul. Szkolna 29)
KLESZCZEWO KOŚCIERSKIE
Zespół Szkół Publicznych (gm. Zblewo)
Zespół Szkół Publicznych (Kleszczewo Kościerskie 41)
KLUKOWA HUTA
Zespół Kształcenia i Wychowania (ul. Józefa Wybickiego 6)
KŁODAWA
Szkoła Podstawowa w Kłodawie (Kłodawa 49)
KMIECIN
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Kmiecinie (ul. Żuławska 6)
KOBYLNICA
Anglojęzyczna Niepubliczna Szkoła Podstawowa (ul. Prof. Poznańskiego 1)
Zespół Szkół Samorządowych w Kobylnicy (ul. Główna 63)
KOCZAŁA
Zespół Kształcenia i Wychowania w Koczale (ul. Szkolna 16)
KOKOSZKOWY
Zespół Szkół Publicznych w Kokoszkowach (ul. Szkolna 24)
KOLBUDY
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego (ul. Wybickiego 33)
KOLECZKOWO
Szkoła Podstawowa (ul. Wejherowska 24)
KOLNIK
Szkoła Filialna w Kolniku (Kolnik 46)
KOLONIA
Szkoła Podstawowa Kolonia (Kolonia 101)
KOLONIA OSTROWICKA
Szkoła Podstawowa Kolonia Ostrowicka (Kolonia Ostrowicka 5)
KOŁCZYGŁOWY
Zespół Szkół w Kołczygłowach (ul. Szkolna 10)
KONARZYNY
Zespół Szkół Publicznych (ul. Szkolna 12)
KOŃCZEWICE
Szkoła Podstawowa w Kończewicach (Kończewice)
KOŃCZEWO
Szkoła Podstawowa w Kończewie (Kończewo, ul. Szkolna 1)
KOPYTKOWO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Kopytkowo 18)
KORNE
Szkoła Podstawowa w Kornem (Korne 4)
KORZENIEWO
Szkoła Podstawowa (Korzeniewo, ul. Kwidzyńska 20)
KORZYBIE
Zespół Szkół w Korzybiu (ul. Dworcowa 6)
KOSOBUDY
Szkoła Podstawowa (Kosobudy, ul. Szkolna 20)
KOSTKOWO
Samorządowy Zespół Szkół (Kostkowo 22)
KOŚCIELNA JANIA
Szkoła Filialna w Kościelnej Jani (Kościelna Jania 37)
KOŚCIERZYNA
Akademia Sukcesu Best Choice - Prywatna Szkoła Podstawowa "Happy Kids", Przedszkole, Szkoła Języków Obcych (ul. Kupiecka 7)
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia (ul. Dworcowa 12)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Słoneczna 1)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. 8 Marca 1)
Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. Strzelecka 1)
Zespół Szkół Publicznych Nr 1 (ul. M. C. Skłodowskiej 19)
Zespół Szkół Publicznych nr 2 (ul. Szkolna 1)
Zespół Szkół Publicznych nr 3 (ul. Mestwina II 3)
KOWALE
Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (ul. Sadowa 21)
Szkoła Podstawowa i Przedszkole CET (ul. Gruszkowa 3)
KOŹLINY
Szkoła Podstawowa w Koźlinach (Kożliny 50)
KOŻYCZKOWO
Szkoła Podstawowa (Kożyczkowo 80)
KRAMARZYNY
Zespół Szkół w Kramarzynach (Kramarzyny, ul. Pomorska 56)
KROKOWA
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 6)
KRYNICA MORSKA
Zespół Szkół (ul. Gdańska 55)
KRZEMIENIEWO
Szkoła Podstawowa w Krzemieniewie (Krzemieniewo 16)
KRZYŻ
Szkoła Podstawowa (Krzyż 12)
KULICE
Zespół Kształcenia i Wychowania w Kulicach (ul. Szkolna 1)
KURSZTYN
Szkoła Podstawowa w Kursztynie (Kursztyn 16)
KWAKOWO
Szkoła Podstawowa w Kwakowie (Kwakowo, ul. Słupska 5)
KWIDZYN
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (ul.Moniuszki 5)
Społeczna Szkoła Podstawowa w Kwidzynie (ul. Chopina 4)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Staszica 16)
Szkoła Podstawowa nr 4 (ul. Warszawska 13)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul.Hallera 4)
Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Kwidzynie (ul. Grunwaldzka 54)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Ogrodowa 2)
LALKOWY
Publiczna Szkoła Podstawowa filia Lalkowy (Lalkowy 10)
LASOWICE WIELKIE
Szkoła Podstawowa w Lasowicach Wielkich (Lasowice Wielkie)
LEŚNICE
Zespół Szkół (Leśnice 18A)
LEŚNIEWO
Szkoła Podstawowa w Leśniewie (ul. Szkolna 2)
LEŚNO
Szkoła Podstawowa (ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 15)
LEŹNO
Zespół Szkoł Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej (Leźno 43)
LĘBORK
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Kościuszki 14)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Mikołaja Reja 18)
Społeczna Językowa Szkoła Podstawowa LTO (ul. Malczewskiego 34)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Kossaka 103)
Szkoła Podstawowa nr 8 (ul. Mireckiego 10)
Zespół Szkół Nr 3 (Al. Wolności 31)
LICHNOWY
Szkoła Podstawowa w Lichnowach (Lichnowy, ul. Szkolna 15)
Zespół Szkół Lichnowy (ul. Zwycięstwa 15)
LIGNOWY SZLACHECKIE
Szkoła Podstawowa Lignowy Szlacheckie (Lignowy Szlacheckie 94)
LINIA
Szkoła Podstawowa w Niepoczołowicach (Niepoczołowice 29)
Zespół Szkół (ul. Szkolna 1)
LINIEWO
Zespół Oświatowy w Liniewie (ul. Szkolna 2)
LIPNICA
Zespół Szkół (ul. Szkolna 4)
LIPUSZ
Zespół Szkół w Lipuszu (ul. Derdowskiego 7A)
LISEWO MALBORSKIE
Zespół Szkół w Lisewie Malborskim (Lisewo Malborskie, ul. 10 Marca 51)
LISIE JAMY
Szkoła Podstawowa (Lisie Jamy 60B)
LUBAŃ
Zespół Szkół w Lubaniu (Lubań 31)
LUBICHOWO
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Dworcowa 15)
LUBIESZEWO
Szkoła Podstawowa w Lubieszewie (Lubieszewo 1)
LUBISZEWO
Szkoła Podstawowa (ul. Sambora 3)
LUBLEWO GDAŃSKIE
Szkoła Podstawowa w Lublewie (Lublewo Gdańskie, ul. Szkolna 5)
LUBNIA
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 13)
LUBOCINO
Szkoła Podstawowa w Lubocinie (Lubocino 10)
LUZINO
Szkoła Podstawowa w Luzinie (ul. Szkolna 13)
ŁAPALICE
Szkoła Podstawowa w Łapalicach (ul. Szkolna 2)
ŁEBA
Szkoła Podstawowa w Łebie (ul. Tysiąclecia 11)
ŁEBCZ
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 5)
Szkoła Podstawowa (ul. Pucka 27)
ŁEBIEŃ
Zespół Szkół (Łebień 93 a)
ŁEBIEŃSKA HUTA
Szkoła Podstawowa w Łebieńskiej Hucie (ul. Kartuska 25)
ŁEBNO
Szkoła Podstawowa w Łebnie (Łebno, ul. Szkolna 1)
ŁEBUNIA
Szkoła Podstawowa w Łebuni (Łebunia 22)
ŁĘCZYCE
Zespół Szkół (ul. Topolowa 1)
ŁĘGOWO
Zespół Szkół w Łęgowie (ul. Szkolna 9)
ŁOBZOWO
Zespół Szkół w Łubnie (Łubno 22)
ŁUBIANA
Zespół Kształcenia w Łubianie (ul. Szkolna 1)
ŁUBNA
Szkoła Filialna Łubna (Łubna 59)
ŁUBNO
Zespół Szkół (Łubno 22)
ŁUPAWA
Zespoł Szkół w Łupawie (Łupawa 22)
ŁYŚNIEWO SIERAKOWICKIE
Szkoła Podstawowa w Łyśniewie (Łyśniewo Sierakowickie 17)
MACHOWINKO
Filia Szkoły Podstawowej Specjalnej przy DPS w Machowinku (Machowinko)
MALACHIN
Szkoła Filialna Malachin (Malachin, ul. Główna 37)
MALBORK
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Nr 1 (ul. Jagiellońska 94)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Wybickiego 32)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Jagiellońska 79/82)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (Al. Wojska Polskiego 479)
Szkoła Podstawowa nr 3 (ul. Głowackiego 111)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Tczewska 13)
Szkoła Podstawowa nr 8 (ul. Gen. de Gaulle`a 91)
Szkoła Podstawowa Nr 9 (Plac Narutowicza 15)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Tczewska 13)
MAŁA SŁOŃCA
Szkoła Podstawowa w Małej Słońcy (Mała Słońca, ul. Długa 1)
MAŁE GOWINO
Samorządowa Szkoła Podstawowa w Gowinie (Małe Gowino, ul. Wejherowska 60)
MAŁE WALICHNOWY
Szkoła Podstawowa w Małych Walichnowach (Małe Walichnowy 1)
MARZĘCINO
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Marzęcinie (ul. Polna 5)
MASZEWKO
Szkoła Podstawowa w Maszewku (Maszewko 7)
MASZEWO LĘBORSKIE
Szkoła Podstawowa w Maszewie (Maszewo Lęborskie, ul. Szkolna 5)
MĘCIKAŁ
Skoła Podstawowa w Męcikale (Męcikał, ul. Szkolna 7)
MIASTKO
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Miastku (ul. Bolesława Chrobrego 7)
Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. Kujawska 1)
MIECHUCINO
Zespół Szkół (ul. Szkolna 1)
MIEROSZYNO
Szkoła Podstawowa (Mieroszyno, ul. Szkolna 2)
MIERZESZYN
Zespół Szkół Kształecenia Podstawowego i Gimnazjalnego w Mierzeszynie (ul. Wolności 19)
MIĘDZYBÓRZ
Filia Międzybórz (Międzybórz 18)
MIKOŁAJKI POMORSKIE
Zespół Szkół (ul. Szrajbera 10)
MIKOROWO
Szkoła Filialna w Mikorowie (Mikorowo 15)
MIŁOBĄDZ
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 6)
MIŁORADZ
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Szkolna 1)
MIŁOSZEWO
Szkoła Podstawowa w Miłoszewie (Miłoszewo 24)
MIRACHOWO
Szkoła Podstawowa Mirachowo (ul. Szkolna 2)
MIROTKI
Publiczna Szkoła Podstawowa w Mirotkach (Mirotki 58 )
MISZEWO
Szkoła Podstawowa w Miszewie (Miszewo 29)
MOJUSZ
Szkoła Podstawowa Mojusz (Mojusz 23)
MORAWY
Szkoła Podstawowa (Morawy 43)
MORZESZCZYN
Szkoła Podstawowa oraz Gimnazjum w Zespole Szkół (ul. 22 lipca 22)
MOSTY
Szkoła Podstawowa w Mostach (Mosty, ul. Szkolna 16)
MOTARZYNO
Szkoła Podstawowa w Motarzynie (Motarzyno 9a)
MRZEZINO
Zespół Szkół (Mrzezino, ul. Dworcowa 54)
MŚCISZEWICE
Zespół Szkół w Mściszewicach (ul. Szkolna 19)
MYŚLICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Myślice 16)
MYŚLIGOSZCZ
Szkoła Podstawowa w Myśligoszczy (Myśligoszcz 42)
NAKLA
Zespół Szkół w Nakli (Nakla 14)
NEBROWO WIELKIE
Zespół Szkół (Nebrowo Wielkie, ul. Szkolna 6)
NIEDAMOWO
Szkoła Podstawowa w Niedamowie (Niedamowo 44)
NIEPOGLĘDZIE
Społeczne Szkoły w Niepoględziu (Niepoględzie 19)
NIESTĘPOWO
Szkoła Podstawowa w Niestępowie (ul. Raduńska 62)
NIEZABYSZEWO
Szkoła Podstawowa w Niezabyszewie (Niezabyszewo 9)
NIEŻYCHOWICE
Szkoła Podstawowa w Nieżychowicach (Nieżychowice 55)
NOWA CERKIEW
Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowej Cerkwi (Nowa Cerkiew 1)
Szkoła Podstawowa (Nowa Cerkiew 10)
Zespół Szkół (ul. Szkolna 11)
NOWA KARCZMA
Zespół Szkół (ul. Szkolna 4)
NOWA KOŚCIELNICA
SP Filia w Nowej Kościelnicy (Nowa Kościelnica 42)
NOWA WIEŚ
Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi (Nowa Wieś 60)
NOWA WIEŚ LĘBORSKA
Zespół Szkół (ul. Polna 9a)
NOWA WIEŚ MALBORSKA
Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi Malborskiej (Nowa Wieś Malborska, ul. Moniuszki 24)
NOWA WIEŚ PRZYWIDZKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Nowa Wieś Przywidzka, ul. Szkolna 4)
NOWE POLASZKI
Szkoła Podstawowa Nowe Polaszki (Nowe Polaszki 65)
NOWY DWÓR GDAŃSKI
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Warszawska 52)
Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. Mickiewicza 10)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. 3-go Maja 5)
NOWY DWÓR WEJHEROWSKI
Samorządowa Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 1)
NOWY KLINCZ
Szkoła Podstawowa w Nowym Klinczu (Nowy Klincz 8)
NOWY STAW
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Nowym Stawie (ul. Gdańska 53)
NOŻYNO
Szkoła Podstawowa (Nożyno 40)
OBJAZDA
Szkoła Podstawowa w Objeździe (Objazda 95)
OBRZYNOWO
Szkoła Podstawowa Obrzynowo (Obrzynowo 37)
OCYPEL
Szkoła Filialna w Ocyplu (Ocypel, ul. Szkolna 4a)
ODRY
Szkoła Podstawowa w Odrach (ul. Długa 1)
OGORZELINY
Szkoła Podstawowa w Ogorzelinach (ul. Obkaska 3)
OKRĄGŁA ŁĄKA
Szkoła Podstawowa w Okrągłej Łące (Okrągła Łąka 40)
ORLE
Samorządowa Szkoła Podstawowa (ul. Nadrzeczna 19)
OSIECZNA
Zespół Szkół Publicznych (ul. Mickiewicza 1)
OSIEK
Zespół Szkół Publicznych w Osieku (ul. Partyzantów Kociewskich 51)
OSOWO
Szkoła Podstawowa (Osowo, ul. Wielewska 23)
OSTASZEWO
Zespół Szkół w Ostaszewie (Ostaszewo)
OSTROWITE
Szkoła Podstawowa w Ostrowitem (Ostrowite)
OTŁOWIEC
Szkoła Podstawowa w Otłowcu (Otłowiec 26)
PARCHOWO
Zespół Szkół w Parchowie (ul. Kartuska 19A)
PAWŁOWO
Szkoła Podstawowa (ul. Tucholska 16)
PĄCZEWO
Zespół Szkół Publicznych w Pączewie (ul. Szkolna 124)
PELPLIN
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Sambora 5A)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Kościuszki 12a)
PĘPLINO
Społeczna Szkoła Podstawowa (Pęplino 69)
PĘPOWO
Szkoła Podstawowa Pępowo (ul. Gdańska 117)
PIASECZNO
Szkoła Podstawowa Piaseczno (Piaseczno 26)
PIASZCZYNA
Szkoła Podstawowa w Piaszczynie (Piaszczyna 6-7)
PIECE
Zespół Oświatowo-Wychowawczy (ul. Kościelna 3)
PIENIĄŻKOWO
Szkoła Podstawowa w Pieniążkowie (Pieniążkowo 65)
PIESKI
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi (Pieski, ul. Przeryte 45)
PINCZYN
Zespół Kształcenia i Wychowania (ul. Sportowa)
POBŁOCIE
Publiczna Szkkoła Podstawowa w Pobłociu (Pobłocie 31)
Szkoła Podstawowa w Pobłociu (Pobłocie 7)
PODJAZY
Szkoła Podstawowa (Podjazy 16)
POGÓDKI
Zespół Szkół Publicznych (ul. Szkolna 3)
POGÓRZE
Szkoła Podstawowa (Pogórze, ul. Szkolna 15)
POLNICA
Szkoła Podstawowa w Polnicy (Polnica 72)
POLSKIE GRONOWO
Szkoła Podstawowa (Polskie Gronowo 31)
POŁCHOWO
Szkoła Podstawowa (ul. Dworcowa 2)
Szkoła Podstawowa (ul. Wiktora Czapiewskiego 1)
POŁCZYNO
Szkoła Podstawowa w Połczynie (ul. Szkolna 21)
POŁĘCZYNO
Szkoła Podstawowa Połęczyno (Połęczyno 30)
POMIECZYNO
Szkoła Podstawowa (Wilanowo 187)
Zespół Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum (ul. Kartuska 14)
POMIECZYŃSKA HUTA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Pomieczyńska Huta 18)
POMLEWO
Szkoła Podstawowa w Pomlewie (Pomlewo, ul. Szkolna 3)
POMYSK WIELKI
Szkoła Podstawowa w Pomysku Wielkim (Pomysk Wielki 45)
POPOWO
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Popowo 2a)
Punkt Filialny w Popowie (Popowo)
POTĘGOWO
Zespół Szkół (ul. Szeroka 16)
PÓŁCZNO
Zespół Szkoł w Półcznie (Półczno 1)
PRABUTY
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Obrońców Westerplatte 11)
PRĘGOWO GÓRNE
Szkoła Podstawowa w Pręgowie (ul. Bukowskiego 37)
PRUSZCZ GDAŃSKI
Katolicke Szkoły Niepubliczne (ul. Wojska Polskiego 8)
Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy (ul. Grunwaldzka 71 C)
Szkoła Podstawowa nr 3 (ul. J. Matejki 1)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Tysiąclecia 5 )
Zespół Szkół Nr 4 (ul. Kasprowicza 16)
PRZECHLEWO
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 4)
Zespół Szkół (ul. Szkolna 4 e)
PRZERYTE
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi (Przeryte 45)
PRZODKOWO
Zespół Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum (ul. Sportowa 1)
PRZYJAŹŃ
Zespół Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej (ul. Szkolna 2)
PRZYMUSZEWO
Szkoła Filialna w Przymuszewie (Przymuszewo, ul. Główna 22)
PRZYTOCKO
Filia Szkoły Podstawowej Specjalnej przy DPS w Przytocku (Przytocko)
Szkoła Podstawowa w Przytocku (Przytocko 17)
PSZCZÓŁKI
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 4)
PUCK
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Zamkowa 5)
Szkoła Podstawowa (ul. Judyckiego 3)
Szkoła Podstawowa (ul. Przebendowskiego 27)
PUZDROWO
Szkoła Podstawowa (Puzdrowo 32)
RAJKOWY
Zespół Szkół w Rajkowach (Rajkowy 127)
RAKOWIEC
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 2)
Szkoła Podstawowa Rakowiec (Rakowiec 32)
REDA
Prywatna Szkoła w Redzie (ul. Norwida 59 )
Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. Zawadzkiego 12)
Szkoła Podstawowa nr 5 (ul. Rekowska 36)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Gniewowska 33)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Łąkowa 36/38)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Brzozowa 30)
REDKOWICE
Zespół Szkół (Redkowice)
REDZIKOWO
Zespół Szkół (Redzikowo 16A)
REKOWO
Szkoła Podstawowa w Rekowie (Rekowo 18)
REKOWO GÓRNE
Szkoła Podstawowa Rekowo Górne (ul. Wiktora Czapiewskiego 1)
RESKOWO
Szkoła Podstawowa w Reskowie (Reskowo)
RĘBIELCZ
Szkoła podstawowa w Żelisławkach (Żelisławki 3)
RODOWO
Szkoła Podstawowa Rodowo (Rodowo 16)
ROKITY
Szkoła Podstawowa w Rokitach (Rokity 34)
ROKOCIN
Publiczna Szkoła Podstawowa (Rokocin, ul. Parkowa 2)
ROZŁAZINO
Zespół Kształcenia i Wychowania (ul. Długa 21)
RÓŻYNY
Szkoła Podstawowa w Różynach (Różyny, ul. Kościelna 2)
RUDNO
Zespół Kształcenia i Wychowania (ul. Szkolna 4)
RUMIA
Podstawowa Ekologiczna Szkoła Społeczna i Ekologiczne Gimnazjum Społeczne (ul. Kujawska 8a)
Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek (ul. Ceynowy 24)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Kościelna 6)
Szkoła Podstawowa nr 10 (ul. Górnicza 19)
Szkoła Podstawowa nr 6 (ul. Sienkiewicza 30)
Szkoła Podstawowa Nr 9 (ul. Stoczniowców 6)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 3 (ul. Sabata 12)
RYCHNOWY
Szkoła Podstawowa w Rychnowach (Rychnowy 5)
RYJEWO
Zespół Szkół (ul. Grunwaldzka 63)
RYTEL
Zespół Szkół (ul. Ks. Kowalkowskiego 6 )
RYWAŁD
Zespół Kształcenia i Wychowania (ul. Szkolna 4)
RZECZENICA
Zespół Szkół Rzeczenica (ul. Przechlewska 6)
SADLINKI
Zespół Szkół (Grudziądzka 14a)
SĄPOLNO
Szkoła Podstawowa (Sąpolno 45)
SIANOWO
Zespół Szkół (Staniszewo 2a)
SIEMIANICE
Zespoł Szkół w Siemianicach (Siemianice, ul. Słupska 42)
SIEMIROWICE
Szkoła Podstawowa w Siemirowicach (Siemirowice, ul. Szkolna 15)
SIERAKOWICE
Szkoła Podstawowa w Sierakowicach (ul. Kubusia Puchatka 7)
SILNO
Szkola Podstawowa Filia Silno (ul. Główna 39A)
SKARSZEWY
Publiczna Szkoła Podstawowa w Skarszewach (ul. Dworcowa 27)
Zespół Szkół Publicznych (ul. Kopernika 3)
SKORZEWO
Zespół Szkół w Skorzewie (Skorzewo, ul. Peplińskiego 6)
SKÓRCZ
Zespół Szkół Publicznych (ul. Hallera 7a)
SKÓROWO
Szkoła Podstawowa w Skórowie (Skórowo 13a)
SKRZESZEWO ŻUKOWSKIE
Szkoła Podstawowa (Skrzeszewo Żukowskie 5)
SŁAWOSZYNO
Szkoła Podstawowa w Sławoszynie (Sławoszyno, ul. F. Ceynowy 24)
SŁONOWICE
Szkoła Podstawowa w Słonowicach (Słonowice 4)
SŁOSINKO
Szkoła Podstawowa w Słosinku (Słosinko 4)
SŁUPSK
I Społeczna Szkoła Podstawowa i Społeczne Gimnazjum Nr 1 (ul. Zygmunta Augusta 8)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Kilińskiego 38)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Krasińskiego 19)
Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Lutosławskiego 23)
Szkoła Podstawowa nr 10 (ul. Kulczyńskiego 1A)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. H. Pobożnego 2)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Banacha 5)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Leszczyńskiego 17)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Hubalczyków 7)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Starzyńskiego 6)
Szkoła Podstawowa Nr 8 (ul. Grottgera 10a)
Szkoła Podstawowa Nr 9 (ul. Małachowskiego 9)
Środkowopomorskie Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Krzywoustego 6)
SMĘTOWO GRANICZNE
Zespół Kształcenia i Wychowania (ul. Gdańska 23)
SMOŁDZINO
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Smołdzinie (ul. Bohaterów Warszawy 48)
SOBOWIDZ
Szkoła Podstawowa (ul. Kościuszki 18)
SOMONINO
Szkoła Podstawowa (ul. Wolności 42)
SOPOT
Chrześcijańska Szkoła Montessori (ul. Niepodległości 861)
Szkoła Podstawowa "Lokomotywa" (ul. Obrońców Westerplatte 3)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 (ul. Armii Krajowej 50/54)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 8 (ul. 3 Maja 41)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 9 (ul. Oskara Kolberga 15)
Zespół Szkół nr 3 (ul. Haffnera 55)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 4 (ul. 23 Marca 93)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 5 (ul. Kazimierz Wielkiego 14)
STANISZEWO
Szkoła Podstawowa (Staniszewo 70)
STARA HUTA
OEK Szkoła Podstawowa w Starej Hucie (Stara Huta 23)
STARA KISZEWA
Zespół Kształcenia I Wychowania w Starej Kiszewie (ul. Tysiąclecia 25)
STARE GRONOWO
Szkoła Podstawowa w Starym Gronowie (Stare Gronowo 2)
STARE POLASZKI
Zespół Szkół Starych Polaszkach (Stare Polaszki 33)
STARE POLE
Zespół Szkół (ul. Bema 6)
STAROGARD GDAŃSKI
Katolicka Szkoła Podstawowa (ul. Kościuszki 112/114)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Zblewska 18)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Sobieskiego 6A)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Wybickiego 17)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi (Al. Jana Pawła II 4)
Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Starogardzie Gdańskim (ul. Chojnicka 70)
Zespół Szkół Publicznych (ul. Bp. K. Dominika 32)
STARY DZIERZGOŃ
Publiczna Szkoła Podstawowa (Stary Dzierzgoń 4)
STARY TARG
Zespół Szkół (ul. Świerczewskiego 37)
STARZYNO
Zespół Szkół (ul. Żarnowiecka 22)
STEGNA
Szkoła Podstawowa w Stegnie (ul. Powstańców Warszawy 2)
STĘŻYCA
Zespół Kształcenia i Wychowania (ul. Abrahama 2)
STOŁCZNO
Szkoła Podstawowa (Stołczno 1)
STOWIĘCINO
Szkoła Podstawowa (Stowięcino 37)
STRASZEWO
Szkoła Podstawowa (Straszewo 55 )
STRASZYN
Zespół Szkół (ul. Starogardzka 48)
STRASZYN OS. ROTMANKA
Zespół Szkół w Rotmance (ul. Piłsudskiego 37)
STRZEBIELINO
Zespół Kształcenia i Wychowania (ul. Marii Curie - Skłodowskiej 1)
STRZELNO
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 5)
STRZEPCZ
Ośrodek Edukacji Kaszubskiej - Szkoła Podstawowa na Głodnicy (ul. Głodnica 24)
Zespoł Szkół Strzepcz (ul. Derdowskiego 3)
SUBKOWY
Zespół Szkół w Subkowach (ul. Zamkowa 2)
SUCHORZE
Szkoła Podstawowa (Suchorze 14)
Szkoła Podstawowa (Suchorze 14)
SUCHY DĄB
Szkoła Podstawowa (ul. Sportowa 11)
Zespół Szkół (ul. Sportowa 11)
SULĘCZYNO
Zespół Szkół w Sulęczynie (ul. Stefana Żeromskiego 16)
SULMIN
Szkoła Podstawowa w Niestępowie filia w Sulminie (Sulmin 34)
SUMIN
Zespół Szkół Publicznych (Sumin 38)
SWAROŻYN
Zespół Kształcenia i Wychowania (ul. Wyzwolenia 18)
SWARZEWO
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 36 )
SWORNEGACIE
Zespół Szkół Swornegacie (ul. Szkolna 11)
SYCEWICE
Zespół Szkół Samorządowych (ul. Szkolna 1)
SYCHOWO
Szkoła Podstawowa w Sychowie (Sychowo 1)
SZARŁATA
Szkoła Podstawowa (Szarłata 81)
SZATARPY
Szkoła Podstawowa w Szatarpach (Szatarpy 15)
SZCZENURZE
Szkoła Podstawowa w Szczenurzy (Szczenurze 32)
SZCZODROWO
Publiczna Szkoła Podstawowa w Szczodrowie (Szczodrowo 34)
SZCZYPKOWICE
Społeczne Przedszkole, Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Szczypkowicach (Szczypkowice 19)
SZEMUD
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Szkolna 4)
SZLACHTA
Zespół Szkół Publicznych (ul. 3 Maja 32)
SZOPA
Zespół Szkolno-Przedszkolny i Gimnazjum "Mała Szkoła" w Szopie (Szopa)
SZROPY
Szkoła Podstawowa (Szropy 40)
SZTUM
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sztumie (ul. Nowowiejskiego 14)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Reja 15)
SZTUTOWO
Zespół Szkół w Sztutowie (ul. Szkolna 13)
SZYMANKOWO
Szkoła Podstawowa w Szymankowie (Szymankowo, ul. Bohaterów Września 1939 roku 14)
SZYMBARK
Zespół Kształcenia i Wychowania (ul. Szkolna 1)
ŚWIERKI
Szkoła Podstawowa (Świerki 30)
ŚWIERZNO
Szkoła Podstawowa w Świerznie (Świerzno 4)
TAWĘCINO
Szkoła Podstawowa w Tawęcinie (Tawęcino 39)
TCZEW
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Grunwaldzka 1)
Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 2
z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Gdańska 2)

Szkoła Podstawowa Nr 10 (ul. Konopnickiej 11)
Szkoła Podstawowa Nr 11 (ul. Saperska 12)
Szkoła Podstawowa nr 12 (ul. Topolowa 23)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Obrońców Westerplatte 18)
Szkoła Podstawowa nr 7 (ul. Stoczniowców 15a)
Szkoła Podstawowa Nr 8 (ul. Armii Krajowej 70)
TRĄBKI WIELKIE
Szkoła Podstawowa (ul. Gdańska 10)
Szkoła Podstawowa w Kłodawie (Trąbki Wielkie, ul. Szkolna 10)
TRUMIEJE
Szkoła Podstawowa w Trumiejach (Trumieje 12)
TRUMIEJKI
Zespół Szkół w Trumiejkach (Trumiejki)
TRUTNOWY
Szkoła Podstawowa Trutnowy (Trutnowy 41)
TRZCIŃSK
Publiczna Szkoła Podstawowa w Trzcińsku (Trzcińsk 14)
TRZEBIELINO
Szkoła Podstawowa w Trzebielinie (Trzebielino)
TRZEPOWO
Szkoła Podstawowa w Trzepowie (Trzepowo)
TUCHLINO
Zespół Szkoł w Tuchlinie (Tuchlino 16B)
TUCHOMIE
Zespół Szkół (ul. ks. Hinza 1)
TUJSK
Zespół Szkół w Tujsk (Tujsk 55)
TURZE
Zespół Kształcenia i Wychowania (ul. Kościelna 7)
TUSZKOWY
Szkoła Podstawowa w Tuszkowach (Tuszkowy 2)
TYCHNOWY
Szkoła Podstawowa w Tychnowach (Tychnowy 81)
TYMAWA
Szkoła Podstawowa w Tymawie (Tymawa 47)
UDORPIE
Szkoła Filialna Udorpie (Udorpie 49)
UGOSZCZ
Zespół Szkół w Ugoszczy (Ugoszcz 46)
UNIECHÓW
Szkoła Podstawowa w Uniechowie (Uniechów 16 )
USTKA
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Darłowska 18)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Jagiellońska 1)
UŚNICE
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Uśnice 15)
WAŁDOWO
Szkoła Podstawowa w Wałdowie (Wałdowo 1)
WAPLEWO WIELKIE
Zespół Szkolno - Przedszkolny (Waplewo Wielkie 15A)
WARCINO
Szkoła Podstawowa (Warcino 21)
WĄGLIKOWICE
Zespół Szkół w Wąglikowicach (Wąglikowice)
WEJHEROWO
Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 2 Dla Niesłyszących (ul. Sobieskiego 279 )
Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 i Gimnazjum Społeczne Nr 1 (ul. Obrońców Wybrzeża 1)
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Przyszpitalna (ul. Jagalskiego 10)
Szkoła Podstawowa Nr 9 (Os. 1000-lecia PP 15)
Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego (ul. Klasztorna 9)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Gdańska 30)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Nanicka 22)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 (Osiedle Kaszubskie 27)
WERBLINIA
Szkoła Podstawowa w Werblini (ul. Szkolna 2)
WĘSIORY
Publiczna Szkoła Podstawowa w Węsiorach (Węsiory 63a)
WICKO
Zespół Szkół w Wicku (Wicko 37)
WIELE
Zespół Szkół nr 2 w Wielu (ul. Wicka Rogali 7)
WIELKI BUKOWIEC
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wielki Bukowiec 38 A)
WIELKI KLINCZ
Zespół Kształcenia w Wielkim Klińczu (ul. Szkolna 10)
WIELKI PODLEŚ
Zespół Szkół w Wielkim Podlesiu (Wielki Podleś)
WIELKIE CHEŁMY
Szkoła Podstawowa w Wielkich Chełmach (Wielkie Chełmy 35)
WIERCINY
Szkoła Podstawowa Wierciny (Wierciny 12)
WIERZCHOWO
Szkoła Podstawowa Wierzchowo (ul. Szkolna 16)
WIERZCHUCINO
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 22)
WIĘCKOWY
Publiczna Szkoła Podstawowa w Więckowach (Więckowy 25)
WIŚLINA
Szkoła Podstawowa w Wiślinie (ul. Mostowa 5)
WIŚLINKA
Szkoła Podstawowa w Wiślince (ul. Szkolna 10)
WŁADYSŁAWOWO
Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. Tysiąclecia Państwa Polskiego 2)
Szkoła Podstawowa nr 3 (ul. Drogowców 1)
WŁYNKÓWKO
Szkoła Podstawowa we Włynkówku (Włynkówko, ul. Błękitna 17)
WOCŁAWY
Szkoła Podstawowa (Wocławy 13)
WOJANOWO
Szkoła Podstawowa w Wojanowie (ul. Parkowa 4)
WRZEŚCIE
Szkoła Podstawowa (Wrzeście 44)
WYCZECHY
Szkoła Podstawowa Wyczechy (Wyczechy 29)
WYSIN
Szkoła Podstawowa (ul. Wyzwolenia 4/6)
WYSZECINO
Szkoła Podstawowa w Wyszecinie (ul. Szkolna 2)
WYTOWNO
Szkoła Podstawowa w Wytownie (Wytowno 43)
ZAGÓRZYCA
Zespół Szkół (Zagórzyca 20)
ZALESIE
Szkoła Podstawowa w Zalesiu (Zalesie, ul. Gdańska 26)
ZALESKIE
Szkoła Podstawowa w Zaleskich (Zaleskie 28)
ZAŁAKOWO
Szkoła Podstawowa w Załakowie (Załakowo 6)
ZAPCEŃ
Szkoła Podstawowa w Zapceniu (Zapceń 6)
ZAPĘDOWO
Szkoła Podstawowa w Zapędowie (Zapędowo 13)
ZBLEWO
Zespół Szkół Publicznych (ul. Kościerska 39)
ZELGOSZCZ
Publiczna Szkoła Podstawowa w Zelgoszczy (ul. Główna 29)
ZWARTOWO
Szkoła Podstawowa w Zwartowie (Zwartowo 19)
ŻARNOWIEC-KROKOWA
Szkoła Podstawowa w Żarnowcu (ul. Szkolna 2)
ŻELISTRZEWO
Zespół Szkół (ul. Szkolna 1)
ŻELKOWO
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Żelkowo 26)
ŻUKOWO
Parafialna Szkoła Podstawowa (ul. Klasztorna 18)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Żukowie (ul. Gdyńska 7A)
Szkoła Podstawowa (ul. Gdyńska 7)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie