Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

SZKOŁY PODSTAWOWE - GDAŃSK

British International School (ul. Jagiellońska 46)
Gdańska Szkoła Podstawowa "Lingwista" (ul. Św. Barbary 1)
Gdańska Szkoła Podstawowa „Lingwista”
im. Hymnu Narodowego (ul. Malczewskiego 51)

Gdańskie Szkoły Autonomiczne (ul. Osiek 11/12)
Gdańskie Towarzystwo Edukacyjne (ul. Dragana 22)
Gimnazjum nr 8 Im. Obrońców Poczty Polskiej (ul. Żabi Kruk 5)
I Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego (ul. Polanki 11)
II Podstawowo - Gimnazjalny Zespół Szkół Społecznych (ul. Kartuska 245)
III Podstawowo - Gimnazjalny Zespół Szkół Społecznych (ul. Waryńskiego 36)
International School of Gdansk (ul. Sucha 29)
Niepubliczna Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Worcella 44a)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Nasza Szkoła" z Przedszkolem (ul. Ciołkowskiego 10)
Niepubliczna Szkoła Sportowa z Przedszkolem "Olimpijczyk" (ul. Porębskiego 4)
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II Stopnia (ul. Gnilna 3)
Podstawowa Szkoła Społeczna "Niedźwiednik" (ul. Słowackiego 83)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 2 (ul. Ks. M. Góreckiego 16)
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy Nr 1 (ul. Tęczowa 1)
Stowarzyszenie Przyjaciół Gdańskiego Liceum Ogólnokształcącego (ul. Małomiejska 58)
Szkoła im. Św. Jana de La Salle (ul. Słowackiego 101)
Szkoła Podstawowa dla Chłopców "Fregata" (ul. Cystersów 13)
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Gedanensis (ul. Dworska 34)
Szkoła Podstawowa nr 11 (ul. Stryjewskiego 28)
Szkoła Podstawowa nr 12 (ul. Człuchowska 6)
Szkoła Podstawowa nr 14 (ul. Kartuska 126A)
Szkoła Podstawowa Nr 15 (ul. Smoluchowskiego 13)
Szkoła Podstawowa nr 16 (ul. Ubocze 3)
Szkoła Podstawowa Nr 17 (ul. Czarnieckiego 2)
Szkoła Podstawowa nr 20 (ul. Wczasy 3)
Szkoła Podstawowa nr 21 (ul. Na Stoku 43)
Szkoła Podstawowa Nr 22 (ul. Sucha 29)
Szkoła Podstawowa Nr 24 (ul. Lilli Wenedy 19)
Szkoła Podstawowa nr 27 (ul. Srebrinki 10)
Szkoła Podstawowa Nr 29 (ul. Miałki Szlak 74)
Szkoła Podstawowa Nr 39 (ul. Obywatelska 1)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Łąkowa 61)
Szkoła Podstawowa Nr 40 (ul. Stroma 19)
Szkoła Podstawowa nr 41 (ul. Trakt świętego Wojciecha 353)
Szkoła Podstawowa Nr 42 (ul.Czajkowskiego 1)
Szkoła Podstawowa Nr 43 (ul. Beethovena 20)
Szkoła Podstawowa Nr 44 (ul. Jagiellońska 24)
Szkoła Podstawowa Nr 45 (ul. Matki Polki 3 a)
Szkoła Podstawowa Nr 46 (ul. Arkońska 17)
Szkoła Podstawowa nr 47 (ul. Reformacka 18)
Szkoła Podstawowa Nr 49 (Aleja Legionów 11)
Szkoła Podstawowa Nr 50 (ul. Grobla IV 8)
Szkoła Podstawowa Nr 52 (ul. Kościuszki 111)
Szkoła Podstawowa nr 55 (ul. Wolności 6a)
Szkoła Podstawowa Nr 56 (ul. Małomiejska 8a)
Szkoła Podstawowa Nr 57 (ul. Aksamitna 8)
Szkoła Podstawowa Nr 58 (ul. Skarpowa 3)
Szkoła Podstawowa Nr 59 (ul. Modra 2)
Szkoła Podstawowa Nr 60 (ul. Chłopska 64)
Szkoła Podstawowa nr 61 (ul. Sienna 26)
Szkoła Podstawowa Nr 62 (ul. Kępna 38)
Szkoła Podstawowa nr 65 (ul. Śluza 6)
Szkoła Podstawowa Nr 69 (ul. Zielony Trójkąt 1)
Szkoła Podstawowa nr 74 (ul. Bolesława Krzywoustego 19)
Szkoła Podstawowa Nr 76 (ul. Jagiellońska 14)
Szkoła Podstawowa Nr 77 (ul. Orłowska 13)
Szkoła Podstawowa Nr 79 (ul. Kołobrzeska 49)
Szkoła Podstawowa Nr 8 (ul. Marcina Dragana 2)
Szkoła Podstawowa Nr 80 (ul. Opolska 9)
Szkoła Podstawowa Nr 82 (ul. Radarowa 26)
Szkoła Podstawowa nr 83 (ul. Stokłosy 1)
Szkoła Podstawowa nr 84 (ul. Otomińska 72)
Szkoła Podstawowa nr 85 (ul. Stolema 59)
Szkoła Podstawowa nr 87 (ul. Tęczowa 6)
Szkoła Podstawowa nr 89 Gimnazjum nr 49 (ul. Szyprów 3)
Szkoła Podstawowa Nr 92 w ZKPiG Nr 13 (ul. Startowa 9)
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 21 (ul. Marusarzówny 10)
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 23 (ul. mjr M. Słabego 6)
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 29 (ul. Polanki 119)
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 20 (ul. Poli Gojawiczyńskiej 10)
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 24 (ul. Leśna Góra 2)
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 25 (ul. Boguckiego 44)
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 6 (ul. Emili Hoene 6)
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 12 (ul. Burzyńskiego 10)
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 17 z klasami sportowymi (ul. Wąsowicza 30)
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 27 (ul. Piastowska 35/37)
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 30 (ul. Nowe Ogrody 1/6)
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 31 przy SPSK Nr 1 AM w Gdańsku (ul. Dębinki 7)
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 4 (ul. Wielkopolska 20)
Zespół Kształcenia Podstawowego
i Gimnazjalnego Nr 26 (ul. VII Dwór 6)

Zespół Specjalnego Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 28 (ul. Karpia 1)
Zespół Specjalnego Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalego nr 1 (ul. Leczkowa 1A)
Zespół Szkół "Sokrates" (ul. Zakopiańska 37a)
Zespół Szkół Katolickich (ul. Pilotów 1)
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych Nr 1 (ul. Ignacego Krasickiego 10)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 10 (ul. Kępna 38)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8 (ul. Meissnera 9)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 1 (ul. Batorego 26)
Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących (ul. Subisława 22)
Gdańsk - Oliwa - Schronisko Dla Nieletnich (ul. Polanki 122)
Gdańsk - Osowa - Szkoła Podstawowa Nr 81 w Gdańsku (ul. Siedleckiego 14)
Oliwa - Szkoła podstawowa nr 23 (ul. Opacka 7)
Osowa - Niepubliczne Przedszkole i Szkoła Podstawowa "Happy Kids" (ul. Oriona 1)

Zobacz również:

gimnazja Gdańsk
kolegia Gdańsk
korepetycje Gdańsk
kursy, szkolenia Gdańsk
licea Gdańsk
przedszkola Gdańsk
szkoły plastyczne Gdańsk
szkoły podstawowe Gdańsk
szkoły policealne Gdańsk
morskie Gdańsk
zawodowe Gdańsk
uczelnie Gdańsk
księgarnie Gdańsk
kuratoria, poradnie Gdańsk
szkolne artykuły Gdańsk
szkoły językowe Gdańsk
prawo jazdy Gdańsk
szkolenia sportowe Gdańsk
studia podyplomowe Gdańsk
zielone szkoły, kolonie, noclegi Gdańsk
relaks, rozrywka Gdańsk
sale konferencyjne Gdańsk




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie