Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

SZKOŁY PODSTAWOWE

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
podstawowe Aleksandrów
podstawowe Aleksandrów Łódzki
podstawowe Annopole Stare
podstawowe Babsk
podstawowe Baby
podstawowe Bałdrzychów
podstawowe Bałucz
podstawowe Barczew
podstawowe Bąkowa Góra
podstawowe Bąków Górny
podstawowe Bedlno
podstawowe Bednary-Wieś
podstawowe Bedoń Wieś
podstawowe Bełchatów
podstawowe Bełchów
podstawowe Bełdów
podstawowe Besiekierz Rudny
podstawowe Będków
podstawowe Będzelin
podstawowe Biadaszki
podstawowe Biała
podstawowe Biała Góra
podstawowe Biała Rawska
podstawowe Biała-Parcela
podstawowe Białaczów
podstawowe Białynin
podstawowe Bielawy
podstawowe Bielowice
podstawowe Bieniądzice
podstawowe Bieniec
podstawowe Biskupia Wola
podstawowe Blok Dobryszyce
podstawowe Błaszki
podstawowe Błażejewice
podstawowe Błędów
podstawowe Błogie Rządowe
podstawowe Błonie
podstawowe Bobrowiec
podstawowe Bobrowniki
podstawowe Bocheń
podstawowe Bogdanów
podstawowe Bogumiłowice
podstawowe Boguszyce
podstawowe Bolesławiec
podstawowe Bolimów
podstawowe Boryszów
podstawowe Borzykowa
podstawowe Bratoszewice
podstawowe Brąszewice
podstawowe Brończyn
podstawowe Broszęcin
podstawowe Broszki
podstawowe Brudzewice-Kolonia
podstawowe Brudzice
podstawowe Brzeg
podstawowe Brzeziny
podstawowe Brzeźnio
podstawowe Brzoza
podstawowe Brzustowiec
podstawowe Brzustów
podstawowe Brzyków
podstawowe Buczek
podstawowe Budziszewice
podstawowe Bujały
podstawowe Bujny
podstawowe Bujny Szlacheckie
podstawowe Bukowiec
podstawowe Bukowiec nad Pilicą
podstawowe Bukowiec Opoczyński
podstawowe Burzenin
podstawowe Bychlew
podstawowe Byszew
podstawowe Celestynów
podstawowe Chabielice
podstawowe Chajew
podstawowe Charłupia Mała
podstawowe Charłupia Wielka
podstawowe Chechło Drugie
podstawowe Chlewo
podstawowe Chociszew
podstawowe Chociw
podstawowe Chodnów
podstawowe Chojne
podstawowe Chojny
podstawowe Chorki
podstawowe Chorzenice
podstawowe Chorzęcin
podstawowe Chotów
podstawowe Chróścin
podstawowe Cielądz
podstawowe Cielce
podstawowe Cieszęcin
podstawowe Ciężkowice
podstawowe Czarnocin
podstawowe Czarnożyły
podstawowe Czastary
podstawowe Czechy
podstawowe Czernice
podstawowe Czerniewice
podstawowe Czerników
podstawowe Czestków B
podstawowe Dalików
podstawowe Daszyna
podstawowe Dąbkowice Dolne
podstawowe Dąbrowa nad Czarną
podstawowe Dąbrowa Wielka
podstawowe Dąbrowice
podstawowe Dąbrówka Duża
podstawowe Dąbrówka Wielka
podstawowe Dęba
podstawowe Dębowa Góra
podstawowe Dmosin
podstawowe Dobiecin
podstawowe Dobra
podstawowe Dobroń
podstawowe Dobryszyce
podstawowe Dobrzelów
podstawowe Domaniew
podstawowe Domaniewice
podstawowe Domaszno
podstawowe Domiechowice
podstawowe Drobnice
podstawowe Drużbice
podstawowe Drużbin
podstawowe Drzewce
podstawowe Drzewica
podstawowe Dubidze
podstawowe Dworszowice Kościelne
podstawowe Dworszowice Pakoszowe
podstawowe Działoszyn
podstawowe Dzielna
podstawowe Dziepółć
podstawowe Dzierzgówek
podstawowe Dzietrzkowice
podstawowe Dzietrzniki
podstawowe Galewice
podstawowe Gałków Duży
podstawowe Gałkówek-Kolonia
podstawowe Gaszyn
podstawowe Gawłowice
podstawowe Gągolin Południowy
podstawowe Gidle
podstawowe Gieczno
podstawowe Glinnik
podstawowe Głowno
podstawowe Głuchów
podstawowe Godynice
podstawowe Godzianów
podstawowe Golesze Duże
podstawowe Gołębiew Nowy
podstawowe Gołębiewek Nowy
podstawowe Gomulin
podstawowe Gomunice
podstawowe Gorzędów
podstawowe Gorzkowice
podstawowe Goszczanów
podstawowe Gościnna
podstawowe Góra Świętej Małgorzaty
podstawowe Górki Duże
podstawowe Góry Mokre
podstawowe Grabów
podstawowe Grębień
podstawowe Gromadzice
podstawowe Grotniki
podstawowe Gruszczyce
podstawowe Grzymałów
podstawowe Guzew
podstawowe Gzów
podstawowe Hipolitów
podstawowe Holendry Paprockie
podstawowe Humin
podstawowe Huta
podstawowe Idzikowice
podstawowe Imielno
podstawowe Inowłódz
podstawowe Izabelów
podstawowe Jajczaki
podstawowe Jakubice
podstawowe Jamno
podstawowe Janisławice
podstawowe Janiszewice
podstawowe Janków
podstawowe Janów
podstawowe Januszewice
podstawowe Jarosty
podstawowe Jasionna
podstawowe Jedlno Pierwsze
podstawowe Jelnia
podstawowe Jeziorsko
podstawowe Jeżów
podstawowe Justynów
podstawowe Kadłub
podstawowe Kadzidłowa
podstawowe Kalenice
podstawowe Kalino
podstawowe Kalinowa
podstawowe Kamień
podstawowe Kamieńsk
podstawowe Kamionka
podstawowe Kaszew
podstawowe Kaszewice
podstawowe Kaszewy Dworne
podstawowe Kazimierz
podstawowe Kąty
podstawowe Kęszyce-Wieś
podstawowe Kiełczygłów
podstawowe Kiernozia
podstawowe Kietlin
podstawowe Klementynów
podstawowe Kleszczów
podstawowe Klew
podstawowe Kliczków Wielki
podstawowe Klonowa
podstawowe Klonowiec Stary
podstawowe Kluki
podstawowe Kłocko
podstawowe Kłopoczyn
podstawowe Kłódno
podstawowe Kobiele Wielkie
podstawowe Kocierzew Południowy
podstawowe Kociszew
podstawowe Kodrąb
podstawowe Koluszki
podstawowe Kołacin
podstawowe Komorniki
podstawowe Komorów
podstawowe Konopnica
podstawowe Konstantynów Łódzki
podstawowe Korczyska
podstawowe Kosów
podstawowe Kowiesy
podstawowe Kozenin
podstawowe Koźle
podstawowe Kraszewice
podstawowe Kraszkowice
podstawowe Kraśnica
podstawowe Krobanów
podstawowe Krokocice
podstawowe Krośniewice
podstawowe Królowa Wola
podstawowe Kruszewiec
podstawowe Kruszów
podstawowe Krzczonów
podstawowe Krzemieniewice
podstawowe Krzętów
podstawowe Krzyworzeka
podstawowe Krzyżanów
podstawowe Ksawerów
podstawowe Ktery
podstawowe Kuciny
podstawowe Kunice
podstawowe Kurnos Drugi
podstawowe Kurowice
podstawowe Kurów
podstawowe Kurzeszyn
podstawowe Kutno
podstawowe Kuźnica Błońska
podstawowe Kwasków
podstawowe Kwiatkowice
podstawowe Leśmierz
podstawowe Leźnica Mała
podstawowe Lgota Wielka
podstawowe Libiszów
podstawowe Lipicze Wieś
podstawowe Lipie
podstawowe Lipiny
podstawowe Lipnik
podstawowe Lisowice-Kolonia
podstawowe Lnisno
podstawowe Lubania
podstawowe Lubianków
podstawowe Lubiec
podstawowe Lubochnia
podstawowe Lubocz
podstawowe Lutomiersk
podstawowe Lututów
podstawowe Łagiewniki
podstawowe Łaguszew
podstawowe Łanięta
podstawowe Łask
podstawowe Łaszew
podstawowe Łaznów
podstawowe Łęczno
podstawowe Łęczyca
podstawowe Łękawa
podstawowe Łęki Szlacheckie
podstawowe Łękińsko
podstawowe Łopatki
podstawowe Łowicz
podstawowe Łódź
podstawowe Łubna-Jakusy
podstawowe Łubnice
podstawowe Łyszkowice
podstawowe Makowiska
podstawowe Maków
podstawowe Malenia
podstawowe Maluszyn
podstawowe Marzenin
podstawowe Masłowice
podstawowe Mastki
podstawowe Mazew
podstawowe Mąkolice
podstawowe Michowice
podstawowe Micin
podstawowe Miedniewice
podstawowe Miedzna Drewniana
podstawowe Mieleszyn
podstawowe Mierzyce
podstawowe Mierzyn
podstawowe Milejów
podstawowe Młynisko
podstawowe Mnich-Ośrodek
podstawowe Modlna
podstawowe Modrzew
podstawowe Mogilno Duże
podstawowe Mokra Lewa
podstawowe Mokra Prawa
podstawowe Mokrsko
podstawowe Moszczenica
podstawowe Mroczków Gościnny
podstawowe Mszadla
podstawowe Mysłaków
podstawowe Naramice
podstawowe Nieborów
podstawowe Niechcice
podstawowe Niedźwiada
podstawowe Niemojew
podstawowe Niemysłów
podstawowe Niesułków
podstawowe Niewiesz
podstawowe Niwiska
podstawowe Niwiska Górne
podstawowe Nosalewice
podstawowe Nowa Brzeźnica
podstawowe Nowa Wieś
podstawowe Nowe
podstawowe Nowe Zduny
podstawowe Nowy Dwór
podstawowe Ochle
podstawowe Ogonowice
podstawowe Okalew
podstawowe Okup Mały
podstawowe Opoczno
podstawowe Oporów
podstawowe Orątki Górne
podstawowe Orzechów
podstawowe Osiedle Niewiadów
podstawowe Osiek
podstawowe Osiny
podstawowe Osjaków
podstawowe Ostrowy
podstawowe Ostrów
podstawowe Ostrówek
podstawowe Oszkowice
podstawowe Ozorków
podstawowe Ożarów
podstawowe Ożegów
podstawowe Pabianice
podstawowe Pachy
podstawowe Pajęczno
podstawowe Paradyż
podstawowe Parądzice
podstawowe Parcice
podstawowe Parzęczew
podstawowe Parzniewice
podstawowe Patrzyków
podstawowe Pawlikowice
podstawowe Pątnów
podstawowe Pełczyska
podstawowe Petrykozy
podstawowe Pęczniew
podstawowe Piaski
podstawowe Piątek
podstawowe Pichlice
podstawowe Pieczyska
podstawowe Piotrków Trybunalski
podstawowe Piotrowice
podstawowe Plecka Dąbrowa
podstawowe Pławno
podstawowe Płoszów
podstawowe Pniewo
podstawowe Poddębice
podstawowe Podkonice Duże
podstawowe Popowice
podstawowe Popów
podstawowe Popów Głowieński
podstawowe Porczyny
podstawowe Poświętne
podstawowe Proszenie
podstawowe Prusicko
podstawowe Prusinowice
podstawowe Pruszków
podstawowe Przedbórz
podstawowe Przerąb
podstawowe Przygłów
podstawowe Przyłęk
podstawowe Przyłęk Duży
podstawowe Pszczonów
podstawowe Pukinin
podstawowe Raciszyn
podstawowe Raczków
podstawowe Radomsko
podstawowe Radostów Pierwszy
podstawowe Radoszewice
podstawowe Radzice Duże
podstawowe Rafałówka
podstawowe Rawa Mazowiecka
podstawowe Rąbień
podstawowe Regnów
podstawowe Rembieszów
podstawowe Restarzew Cmentarny
podstawowe Ręczno
podstawowe Rękawiec
podstawowe Rękoraj
podstawowe Rogów
podstawowe Rokiciny-Kolonia
podstawowe Rokszyce Szkolne
podstawowe Rossocha
podstawowe Rossoszyca
podstawowe Rozprza
podstawowe Różyca
podstawowe Ruda
podstawowe Ruda Bugaj
podstawowe Rusiec
podstawowe Rychłocice
podstawowe Rząśnia
podstawowe Rzechta
podstawowe Rzeczyca
podstawowe Rzejowice
podstawowe Rzgów
podstawowe Sadkowice
podstawowe Sadykierz
podstawowe Saków
podstawowe Seligów
podstawowe Sędziejowice
podstawowe Sędzimirowice
podstawowe Siedlec
podstawowe Sielec
podstawowe Siemkowice
podstawowe Sieniec
podstawowe Sieradz
podstawowe Sierakowice Prawe
podstawowe Sierzchowy
podstawowe Sikucin
podstawowe Silniczka
podstawowe Skaratki
podstawowe Skierniewice
podstawowe Skomlin
podstawowe Skotniki
podstawowe Skronina
podstawowe Skrzynno
podstawowe Sławno
podstawowe Słomków
podstawowe Słomków Mokry
podstawowe Słowik
podstawowe Sługi
podstawowe Słupia
podstawowe Smardzewice
podstawowe Sobota
podstawowe Sokolniki
podstawowe Solca Wielka
podstawowe Spycimierz
podstawowe Srock
podstawowe Stachlew
podstawowe Stara Gazomia
podstawowe Stara Sobótka
podstawowe Stara Wieś
podstawowe Stara Wojska
podstawowe Stare Gajęcice
podstawowe Stare Koluszki
podstawowe Stare Skoszewy
podstawowe Stary Ochędzyn
podstawowe Stary Redzeń
podstawowe Stary Waliszew
podstawowe Stemplew
podstawowe Stobiecko Szlacheckie
podstawowe Stobnica
podstawowe Stok
podstawowe Stolec
podstawowe Straszów
podstawowe Stróża
podstawowe Stryków
podstawowe Strzałków
podstawowe Strzegocin
podstawowe Strzelce
podstawowe Strzelce Małe
podstawowe Strzelce Wielkie
podstawowe Suchcice
podstawowe Sulejów
podstawowe Sulmierzyce
podstawowe Swoboda
podstawowe Szadek
podstawowe Szczawin
podstawowe Szczepocice Rządowe
podstawowe Szczerców
podstawowe Szczyt
podstawowe Szczyty
podstawowe Szewce Nadolne
podstawowe Szydłów
podstawowe Szydłów-Kolonia
podstawowe Szynczyce
podstawowe Szynkielów
podstawowe Śleszyn
podstawowe Święte Laski
podstawowe Świnice Warckie
podstawowe Teklinów
podstawowe Teodory
podstawowe Tomaszów Mazowiecki
podstawowe Topola Królewska
podstawowe Toporów
podstawowe Trębaczew
podstawowe Truskolasy
podstawowe Trzcianna
podstawowe Trzcinka
podstawowe Trzepnica
podstawowe Turowa Wola
podstawowe Tuszyn
podstawowe Twarda
podstawowe Tyble
podstawowe Ujazd
podstawowe Uniejów
podstawowe Uników
podstawowe Ustków
podstawowe Uszczyn
podstawowe Wadlew
podstawowe Walichnowy
podstawowe Wały B
podstawowe Wardzyn
podstawowe Warta
podstawowe Wartkowice
podstawowe Waszkowskie
podstawowe Wągłczew
podstawowe Wągry
podstawowe Węglewice
podstawowe Wiaderno
podstawowe Widawa
podstawowe Wielenin
podstawowe Wielgie
podstawowe Wielgomłyny
podstawowe Wieluń
podstawowe Wieruszów
podstawowe Wierzbie
podstawowe Wierzchlas
podstawowe Wiewiec
podstawowe Wiewiórczyn
podstawowe Wilamów
podstawowe Wilczkowice Górne
podstawowe Wilczyca
podstawowe Winna Góra
podstawowe Wistka
podstawowe Wiśniowa Góra
podstawowe Witonia
podstawowe Witów-Kolonia
podstawowe Włocin
podstawowe Włyń
podstawowe Wodzin Prywatny
podstawowe Wojnowice
podstawowe Wojsławice
podstawowe Wola Blakowa
podstawowe Wola Komocka
podstawowe Wola Krzysztoporska
podstawowe Wola Makowska
podstawowe Wola Malowana
podstawowe Wola Wiązowa
podstawowe Wola Załężna
podstawowe Wola Zaradzyńska
podstawowe Wolbórz
podstawowe Woźniki
podstawowe Wójcin
podstawowe Wójcin A
podstawowe Wólka Lesiewska
podstawowe Wroczyny
podstawowe Wróblew
podstawowe Wrzeszczewice
podstawowe Wydrzyn
podstawowe Wygiełzów
podstawowe Wygoda
podstawowe Wysokienice
podstawowe Wyszanów
podstawowe Zachorzów
podstawowe Zadzim
podstawowe Zagórze
podstawowe Zalesie
podstawowe Załęcze Małe
podstawowe Załęcze Wielkie
podstawowe Zamoście-Kolonia
podstawowe Zapolice
podstawowe Zawada
podstawowe Zduńska Wola
podstawowe Zelów
podstawowe Zgierz
podstawowe Zielkowice
podstawowe Złaków Borowy
podstawowe Złaków Kościelny
podstawowe Złoczew
podstawowe Złota
podstawowe Zmyślona
podstawowe Zygry
podstawowe Żarnów
podstawowe Żdżary
podstawowe Żelechlinek
podstawowe Żeronice
podstawowe Żuraw
podstawowe Żychlin
podstawowe Żytno
ŁÓDŹ
British International School (ul. Sterlinga 26)
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Żeromskiego 115, bud. D)
Filia Szkoły Podstawowej Nr 95 w Łodzi (ul. Spadkowa 4/6)
Grupa Szkół Łódzkiego Stowarzyszenia na rzecz Porozumienia z Europą (ul. Wrześnieńska 64)
Katolickie Szkoły SPSK (ul. Zofii Nałkowskiej 2)
Międzynarodowa Szkoła Edukacji Innowacyjnej (ul. Pomorska 83/85)
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Nr 1 (ul. Częstochowska 36)
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Nr 3 (ul. Drewnowska 151)
Navicula Centrum (ul. K. Cedry 2)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Dobry Start (ul. Sienkiewicza 100)
Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa (ul. Wrocławska 3/5)
Ośrodek Psychoedukacji i Pomocy Psychologicznej (ul. Zbaraska 19)
Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 1 w Łodzi (ul. Ratajska 2/4)
Prywatna Szkoła Podstawowa "KORNELÓWKA" (ul. Sucharskiego 3)
Prywatna Szkoła Podstawowa Spółki Oświatowej "Scholasticus" Sp. z o.o. (ul. Gdyńska 3)
Publiczna Szkoła Podstawowa "Mileszki" (ul. Pomorska 437)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Dzieci Słabo Słyszących (ul. Wólczańska 121/123)
Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy Nr 2 "Reymontówka" (ul. Spadkowa 11)
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących (ul. Krzywickiego 20)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabowidzących (ul. Dziewanny 24)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 3 (ul. Tkacka 34/36)
Szkolne Centrum Profilaktyczno - Wychowawcze "Centrum" (ul. Gdańska 156)
Szkoła Europejska (ul. Tuszyńska 31)
Szkoła Podstawowa (ul. Kossaka 19)
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (ul. Rewolucji 1905r. 67)
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Łódzkiego Stowarzyszenia Oświatowego (ul. Babickiego 15)
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Łódzkiego Stowarzyszenia Społeczno Oswiatowego (ul. Wrześnieńska 64)
Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Sterlinga 24)
Szkoła Podstawowa Nr 109 (ul. Pryncypalna 74)
Szkoła Podstawowa nr 11 (ul. Hufcowa 20)
Szkoła Podstawowa Nr 110 w Łodzi (ul. Zamknięta 3)
Szkoła Podstawowa Nr 113 (ul. Unicka 6)
Szkoła Podstawowa Nr 114 (ul. Milionowa 64)
Szkoła Podstawowa Nr 116 w Łodzi (ul. Ratajska 2/4)
Szkoła Podstawowa nr 12 (ul. Jurczyńskiego 1/3)
Szkoła Podstawowa nr 120 (ul. Centralna 40)
Szkoła Podstawowa Nr 125 (ul. Dzwonowa 18/20)
Szkoła Podstawowa nr 130 (ul. Gościniec 1)
Szkoła Podstawowa Nr 137 (ul. Florecistów 3b)
Szkoła Podstawowa Nr 138 (ul. św. Franciszka z Asyżu 53)
Szkoła Podstawowa Nr 139 (ul. Giewont 28)
Szkoła Podstawowa Nr 14 (ul. Wigury 8/10)
Szkoła Podstawowa Nr 142 (ul. Łupkowa 6)
Szkoła podstawowa Nr 143 (ul. Kuźnicka 12)
Szkoła Podstawowa Nr 145 (ul. Krokusowa 15/17)
Szkoła Podstawowa Nr 149 z klasami integracyjnymi (ul. Tatrzańska 69 A)
Szkoła Podstawowa Nr 152 (ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 52/54)
Szkoła Podstawowa Nr 153 (ul. Obrońców Westerplatte 28)
Szkoła Podstawowa nr 160 (ul. Andrzeja Struga 24)
Szkoła Podstawowa Nr 162 w Łodzi (ul. Powszechna 15)
Szkoła Podstawowa Nr 164 (ul. Wróblewskiego 65)
Szkoła Podstawowa Nr 166 (ul. Szamotulska 1/7)
Szkoła Podstawowa Nr 169 w Łodzi (ul. Napoleońska 7/17)
Szkoła Podstawowa Nr 170 (ul. Miedziana 1/3)
Szkoła Podstawowa nr 172 (ul. Jaskrowa 15)
Szkoła Podstawowa Nr 173 (ul. Sienkiewicza 46)
Szkoła Podstawowa Nr 174 (ul. Gałczyńskiego 6)
Szkoła Podstawowa Nr 175 (ul. Pomorska 27)
Szkoła Podstawowa Nr 182 (ul. Łanowa 16)
Szkoła Podstawowa nr 184 (ul. Syrenki 19a)
Szkoła Podstawowa Nr 19 (ul. Balonowa 1)
Szkoła Podstawowa nr 190 (ul. Malczewskiego 37/47)
Szkoła Podstawowa Nr 192 (ul. Krzemieniecka 24a)
Szkoła Podstawowa Nr 193 (ul. Standego 1)
Szkoła Podstawowa nr 199 (ul. Elsnera 8)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Sienkiewicza 137/139)
Szkoła Podstawowa Nr 202 (ul. Jugosłowiańska 2)
Szkoła Podstawowa Nr 204 (ul. T. Gajcego 7/11)
Szkoła Podstawowa Nr 205 w Łodzi (ul. Dąbrówki 1)
Szkoła Podstawowa Nr 23 (ul. Gdańska 16)
Szkoła Podstawowa Nr 24 (ul. Ciesielska 14a)
Szkoła Podstawowa Nr 26 w Łodzi (ul. Pogonowskiego 27/29)
Szkoła Podstawowa nr 29 (ul. Przędzalniana 70)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Harcerzy Zatorowców 6)
Szkoła Podstawowa Nr 30 (ul. Rysownicza 1/3)
Szkoła Podstawowa Nr 33 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Lermontowa 7)
Szkoła Podstawowa Nr 34 w Łodzi (ul. Ćwiklińskiej 9)
Szkoła Podstawowa Nr 35 (ul. Tybury 4)
Szkoła Podstawowa Nr 36 w Łodzi (ul. Więckowskiego 35)
Szkoła Podstawowa Nr 37 (ul. Szpitalna 9/11)
Szkoła Podstawowa Nr 38 (ul. Krochmalna 21)
Szkoła Podstawowa nr 40 (ul. Praussa 2)
Szkoła Podstawowa Nr 42 (ul. Przyszkole 42)
Szkoła Podstawowa Nr 44 (ul. Kusocińskiego 100)
Szkoła Podstawowa Nr 45 (ul. Bojowników Getta Warszawskiego 3)
Szkoła Podstawowa nr 46 (ul. Wólczańska 202)
Szkoła Podstawowa Nr 48 (ul. Rydzowa 15)
Szkoła Podstawowa nr 5 (ul. Łęczycka 23)
Szkoła Podstawowa Nr 51 (ul. Konstantego Ciołkowskiego 11a)
Szkoła Podstawowa Nr 54 (ul. Wróbla 5)
Szkoła Podstawowa Nr 55 w Łodzi (ul. Mackiewicza 9)
Szkoła Podstawowa Nr 56 w Łodzi (ul. Turoszowska 10)
Szkoła Podstawowa nr 58 (ul. Młynarska 42/46)
Szkoła Podstawowa Nr 61 (ul. Okólna 183)
Szkoła Podstawowa Nr 64 (ul. Anczyca 6)
Szkoła Podstawowa Nr 65 (ul. Pojezierska 10)
Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Wiosenna 1)
Szkoła Podstawowa Nr 70 (ul. Rewolucji 1905r. 22)
Szkoła Podstawowa nr 71 (ul. Rojna 58)
Szkoła Podstawowa nr 79 (ul. Pomorska 138)
Szkoła Podstawowa Nr 81 (ul. E. Plater 28/32)
Szkoła Podstawowa nr 91 (ul. Kasprzaka 45)
Szkoła Podstawowa nr 92 im. Marii Konopnickiej (nieistniejąca) (al.I Dywizji 16/18)
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 201 (ul. Aleksandrowska 159 )
Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 146 w Łodzi (ul. Kniaziewicza 1/5)
Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 146 w Łodzi (Al. Piłsudskiego 71)
Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 146 w Łodzi (ul. Rzgowska 281/289)
Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 146 w Łodzi (ul. Drewnowska 75)
Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 187 (ul. Tatrzańska 105)
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 201 przy Oddziale Dziennym dla Dzieci Specjalistycznego Psychiatrycznego ZOZ w Łodzi (ul. Aleksandrowska 159)
Szkoła Podstawowa Związku Nauczycielstwa Polskiego (ul. Bohdanowicza 4)
Szkoły "MIKRON" (ul. Piękna 30/32)
Szkoły Krzysztofa Augustyniaka (ul. Deotymy 7)
Towarzystwo Oświatowe "Edukacja" (ul. Inżynierska 2/4)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 2 (ul. Karolewska 30/34)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 3 (ul. mjr H.Sucharskiego 2)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 4 (ul. Niciarniana 2a)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 5 w Łodzi (ul. Plantowa 7)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 6 (ul. Roosevelta 11/13)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 7 (ul. Siarczana 29/35)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 8 (ul. Sporna 36/50)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 9 (ul. Wycieczkowa 86)
Zespół Szkół Społecznych Nr 4 Łódzkiego Stowarzyszenia Społeczno-Oświatowego (al. Pasjonistów 18)
Zespół Szkół Społecznych Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Łodzi (ul. Czerwona 8)
Bałuty - Szkoła Podstawowa Nr 101 (ul. Wspólna 5/7)
Bałuty - Szkoła Podstawowa Nr 122 (ul. Jesionowa 38)
Bałuty - Szkoła Podstawowa Nr 206 (ul. Łozowa 9)
Górna - Szkoła Podstawowa Nr 10 (ul. Przybyszewskiego 15/21)
Górna - Szkoła Podstawowa Nr 83 (ul. Podmiejska 21)
Polesie - Integracyjna Szkoła Podstawowa Nr 67 im. Janusza Korczaka (ul. Maratońska 47b)
Polesie - Szkoła Podstawowa Nr 41 (ul. Rajdowa 18)
Polesie - Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Kusocińskiego 116)
Śródmieście - Szkoła Podstawowa (ul. Jaracza 44/46)
Widzew - Szkoła Podstawowa Nr 141 (ul. Zakładowa 35)
Widzew - Szkoła Podstawowa Nr 4 (al. Józefa Piłsudskiego 101)
ALEKSANDRÓW
Szkoła Podstawowa (Aleksandrów 40)
ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
Miejski Zespół Szkół (ul. Waryńskiego 22/26)
Szkoła Podstawowa (Aleksandrów Łódzki 54)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Aleja Wyzwolenia 3)
Zespół Szkół Sportowych (ul. Bankowa 7/11)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Franciszkańska 14/16)
ANNOPOLE STARE
Szkoła Podstawowa w Annopolu Starym (Annopole Stare 5a)
BABSK
Szkoła Podstawowa ( Aleja Lipowa 12)
BABY
Szkoła Podstawowa w Babach (ul. Piotrkowska 20)
BAŁDRZYCHÓW
Szkoła Podstawowa w Bałdrzychowie (Bałdrzychów 13a)
BAŁUCZ
Szkoła Podstawowa w Bałuczu (Bałucz 32)
BARCZEW
Szkoła Podstawowa (Barczew 2)
BĄKOWA GÓRA
Szkoła Podstawowa w Bąkowej Górze (Bąkowa Góra 43)
BĄKÓW GÓRNY
Szkoła Podstawowa (Bąków Górny 123)
BEDLNO
Społeczna Szkoła Podstawowa (Bedlno 31b)
Szkoła Podstawowa w Pniewie - Szkoła Filialna w Bedlnie (Pniewo Małe 21)
BEDNARY-WIEŚ
Szkoła Podstawowa (Bednary-Wieś, Aleja Legionów Polskich 61)
BEDOŃ WIEŚ
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Jarzębinowa 1)
BEŁCHATÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 13 (ul. Słowackiego 8)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Targowa 20)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Dąbrowskiego 11)
Szkoła Podstawowa Nr 12 (ul. Witolda Budryka 7)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Sienkiewicza 25)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Lipowa 11)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Szkolna 10)
Szkoła Podstawowa nr 8 (os. Dolnośląskie 112a)
Szkoła Podstawowa Nr 9 (Osiedle Dolnośląskie 204 a)
BEŁCHÓW
Szkoła Podstawowa (Bełchów 85)
BEŁDÓW
Szkoła Podstawowa w Bełdowie (Bełdów 37)
BESIEKIERZ RUDNY
Szkoła Podstawowa w Besiekierzu Rudnym (Besiekierz Rudny 20)
BĘDKÓW
Szkoła Podstawowa w Będkowie Filia w Rudniku (Rudnik 10)
Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Będkowie (ul. Reymonta 11)
BĘDZELIN
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy (Będzelin, ul. Szkolna 10)
BIADASZKI
Szkoła Podstawowa Biadaszki (Biadaszki 29)
BIAŁA
Szkoła Podstawowa (Biała 4a)
Szkoła Podstawowa w Białej (ul. Kościelna 4)
BIAŁA GÓRA
Szkoła Podstawowa w Drwalewie (Biała Góra 39)
BIAŁA RAWSKA
Szkoła Podstawowa (ul. Mickiewicza 22)
BIAŁA-PARCELA
Publiczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Białej (Biała-Parcela 12)
BIAŁACZÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 36)
BIAŁYNIN
Szkoła Podstawowa w Białyninie (Białynin 49)
BIELAWY
Szkoła Podstawowa w Bielawach (ul. Parzew 20)
BIELOWICE
Szkoła Podstawowa (Bielowice 26)
BIENIĄDZICE
Szkoła Podstawowa w Niedzielsku (Bieniądzice 50)
BIENIEC
Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Bieńcu (Bieniec 9)
BISKUPIA WOLA
Szkoła Podstawowa w Biskupiej Woli (Biskupia Wola 67)
BLOK DOBRYSZYCE
Szkoła Podstawowa (ul. Kolejowa 24)
BŁASZKI
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 1)
BŁAŻEJEWICE
Szkoła Podstawowa w Błażejewicach (Błażejewice 10a)
BŁĘDÓW
Zespół Szkół Publicznych w Błędowie (Błędów 20a)
BŁOGIE RZĄDOWE
Szkoła Podstawowa (Błogie Rządowe 39)
BŁONIE
Szkoła Podstawowa w Błoniu (Błonie 33)
BOBROWIEC
Publiczna Szkoła Podstawowa w Bobrowcu (Bobrowiec 22)
BOBROWNIKI
Szkoła Podstawowa w Bobrownikach (Bobrowniki 126)
BOCHEŃ
Szkoła Podstawowa (Bocheń 57a)
BOGDANÓW
Szkoła Podstawowa w Bogdanowie (Bogdanów, ul. ks. M. Kozakowskiego 3)
BOGUMIŁOWICE
Przedszkole i Szkoła Podstawowa (Bogumiłowice 85)
BOGUSZYCE
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Boguszyce, Garłów 12)
BOLESŁAWIEC
Zespół Szkół Publicznych (ul. Szkolna 4)
BOLIMÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Sokołowska 24)
BORYSZÓW
Szkoła Podstawowa w Boryszowie (Boryszów 2)
BORZYKOWA
Publiczna Szkoła Podstawowa w Borzykowej (ul. Szkolna 12)
BRATOSZEWICE
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Łódzka 30)
BRĄSZEWICE
Szkoła Podstawowa (Brąszewice 28)
BROŃCZYN
Szkoła Podstawowa w Brończynie (Brończyn 21)
BROSZĘCIN
Szkoła Podstawowa w Broszęcinie (Kolonia Broszęcin 9)
BROSZKI
Szkoła Podstawowa w Broszkach (Broszki 4)
BRUDZEWICE-KOLONIA
Szkoła Podstawowa w Brudzewicach (Brudzewice-Kolonia 59)
BRUDZICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Brudzice, ul. Radomszczańska 1)
BRZEG
Szkoła Podstawowa w Brzegu (Brzeg 118)
BRZEZINY
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Moniuszki 21)
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Brzezinach (ul. Sienkiewicza 17)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Konstytucji 3 Maja 3)
BRZEŹNIO
Zespół Szkół w Brzeźniu (ul. Szkolna 2)
BRZOZA
Szkoła Podstawowa w Brzozie (Brzoza 18)
BRZUSTOWIEC
Publiczna Szkoła Podstawowa (Brzustowiec 152)
BRZUSTÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzustowie (Brzustów 1)
BRZYKÓW
Szkoła Podstawowa w Brzykowie (Brzyków 24)
BUCZEK
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Publicznego (ul. Szkolna 3)
BUDZISZEWICE
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (ul. Szkolna 4)
BUJAŁY
Szkoła Podstawowa w Bujałach (Bujały 8)
BUJNY
Szkoła Podstawowa w Bujnach (Bujny 43)
BUJNY SZLACHECKIE
Szkoła Podstawowa (Bujny Szlacheckie 51)
BUKOWIEC
Szkoła Podstawowa w Bukowcu (Bukowiec, ul. Szkolna 3)
BUKOWIEC NAD PILICĄ
Szkoła Podstawowa (Bukowiec nad Pilicą 34)
BUKOWIEC OPOCZYŃSKI
Zespół Szkół w Bukowcu Opoczyńskim (Bukowiec Opoczyński 74)
BURZENIN
Szkoła Podstawowa (ul. Sieradzka 11)
BYCHLEW
Szkoła Podstawowa w Bychlewie (Bychlew 13)
BYSZEW
Szkoła Podstawowa (Byszew 28a)
CELESTYNÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Celestynów 24)
CHABIELICE
Szkoła Podstawowa w Chabielicach (Chabielice 5)
CHAJEW
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Chajewie (Chajew 44)
CHARŁUPIA MAŁA
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 15)
CHARŁUPIA WIELKA
Szkoła Podstawowa (Charłupia Wielka 116)
CHECHŁO DRUGIE
Szkoła Podstawowa w Chechle II (Chechło Drugie, ul. Lipowa 1)
CHLEWO
Zespół Szkół w Chlewie (Chlewo 51a)
CHOCISZEW
Szkoła Podstawowa w Chociszewie (Chociszew 40)
CHOCIW
Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipiu - Filia w Chociwiu (Chociw 131)
Szkoła Podstawowa w Chociwiu (Chociw 191)
CHODNÓW
Szkoła Podstawowa w Chodnowie (Chodnów 1)
CHOJNE
Szkoła Podstawowa (Chojne, ul. Główna 1)
CHOJNY
Katolicka Publiczna i Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Chojny 21)
CHORKI
Szkoła Podstawowa (Chorki 10)
CHORZENICE
Szkoła Podstawowa w Chorzenicach (Chorzenice 47)
CHORZĘCIN
Szkoła Podstawowa (Chorzęcin 75)
CHOTÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Chotów 94a)
CHRÓŚCIN
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Chróścinie (Chróścin 49)
CIELĄDZ
Szkoła Podstawowa (Cielądz 38)
CIELCE
Szkoła Podstawowa w Cielcach (Cielce 16)
CIESZĘCIN
Szkoła Podstawowa nr 1 w Cieszęcinie (Cieszęcin 40)
CIĘŻKOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Ciężkowice 36)
CZARNOCIN
Zespół Szkolno - Gimnazjalny w Czarnocinie (ul. Główna 134)
CZARNOŻYŁY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Czarnożyły 17a)
CZASTARY
Zespół Szkół (ul. Szkolna 4)
CZECHY
Zespół Gimnazjum, Szkoły Podstawowej
i Przedszkola w Czechach (Czechy 142)

CZERNICE
Gimnazjum i Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Czernicach (Czernice 118)
CZERNIEWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Czerniewicach (ul.Mazowiecka 88)
CZERNIKÓW
Szkoła Podstawowa w Czernikowie (Czerników 11)
CZESTKÓW B
Szkoła Podstawowa w Czestkowie (Czestków B 10)
DALIKÓW
Zespół Szkół w Dalikowie (ul. Łęczycka 3)
DASZYNA
Publiczna Szkoła Podstawowa w Daszynie (Daszyna 24)
DĄBKOWICE DOLNE
Szkoła Podstawowa (Dąbkowice Dolne 50)
DĄBROWA NAD CZARNĄ
Szkoła Podstawowa w Dąbrowie nad Czarną (Dąbrowa nad Czarną 60)
DĄBROWA WIELKA
Szkoła Podstawowa (Dąbrowa Wielka 19)
DĄBROWICE
Szkoła Podstawowa w Dąbrowicach (Dąbrowice 86)
Zespoł Szkół (ul. Kłodawska 1)
DĄBRÓWKA DUŻA
Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Dużej (Dąbrówka Duża 60)
DĄBRÓWKA WIELKA
Szkoła Podstawowa w Dabrówce Wielkiej (Główna 49)
DĘBA
Szkoła Podstawowa w Dębie (Dęba 80)
DĘBOWA GÓRA
Szkoła Podstawowa (Dębowa Góra 42a)
DMOSIN
Zespół Szkół Samorządowych w Dmosinie (Dmosin 1C)
DOBIECIN
Szkoła Podstawowa w Dobiecinie (Dobiecin)
DOBRA
Szkoła Podstawowa w Dobrej (Dobra, Witanówek 8)
Szkoła Podstawowa w Marzeninie - Szkoła Filialna w Dobrej (Dobra 49)
DOBROŃ
Szkoła Podstawowa w Dobroniu (ul. Sienkiewicza 39)
DOBRYSZYCE
Publiczna Szkoła Podatswowa i Gimnazjum (ul. Leśna 1)
DOBRZELÓW
Szkoła Podstawowa (Dobrzelów)
DOMANIEW
Szkoła Podstawowa w Domaniewie (Domaniew 53)
Zespół Szkół w Domaniewie (Domaniew 42)
DOMANIEWICE
Szkoła Podstawowa (ul. Główna 13)
DOMASZNO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Domaszno 31)
DOMIECHOWICE
Szkoła Podstawowa (Domiechowice, ul. Grabowa 80)
DROBNICE
Katolicka Szkoła Podstawowa Stowarzyzsenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Drobnicach (Drobnice 48)
DRUŻBICE
Szkoła Podstawowa (Drużbice 15)
DRUŻBIN
Szkoła Podstawowa w Drużbinie (Drużbin 54)
DRZEWCE
Szkoła Podstawowa (Drzewce 165)
DRZEWICA
Szkoła Podstawowa w Drzewicy (ul. Staszica 7)
DUBIDZE
Publiczna Szkoła Podstawowa w Dubidzach (Dubidze, ul. Szkolna 16)
DWORSZOWICE KOŚCIELNE
Publiczna Szkoła Podstawowa w Dworszowicach Kościelnych (Dworszowice Kościelne 74)
DWORSZOWICE PAKOSZOWE
Szkoła Podstawowa w Dworszowicach Pakoszowych (Dworszowice Pakoszowe 5)
DZIAŁOSZYN
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Działoszynie (ul. Grota Roweckiego 2)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Zamkowa 1)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Szkolna 4)
DZIELNA
Szkoł Podstawowa w Dzielnej (Dzielna)
DZIEPÓŁĆ
Publiczny Zespół Szkolno - Gimnazjalny w Dziepółci (Dziepółć 97)
DZIERZGÓWEK
Szkoła Podstawowa (Dzierzgówek)
DZIETRZKOWICE
Zespół Szkół w Dzietrzkowicach (ul. Szkolna 1)
DZIETRZNIKI
Zespół Szkół Samorządowych (Dzietrzniki 105)
GALEWICE
Szkoła Podstawowa (ul. Marii Konopnickiej 22)
GAŁKÓW DUŻY
Zespół Szkół w Gałkowie Dużym (ul. Dzieci Polskich 14)
GAŁKÓWEK-KOLONIA
Szkoła Podstawowa (Gałkówek-Kolonia 38)
GASZYN
Szkoła Podstawowa w Gaszynie (Gaszyn, ul. Harcerska 1)
GAWŁOWICE
Szkoła Podstawowa w Gawłowicach (Gawłowice 26)
GĄGOLIN POŁUDNIOWY
Szkoła Podstawowa (Gągolin Południowy 82)
GIDLE
Publiczna Szkoła Podstawowa w Gidlach (ul. Szkolna 7)
GIECZNO
Zespół Szkolno - Gimnazjalny w Giecznie (Gieczno, ul. Szkolna 2)
GLINNIK
Publiczna Szkoła Podstawowa w Glinniku (Glinnik 48a)
GŁOWNO
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Głownie (Plac Reymonta 2)
Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. Gen. Władysława Andersa 37)
Szkoła Podstawowa Nr 3 w Głownie (ul. Karasicka 35)
Zespół Szkół Publicznych (Mąkolice)
Zespół Szkół Specjalnych w Głownie (ul. Kopernika 26a)
GŁUCHÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Rawska 9)
GODYNICE
Szkoła Podstawowa w Godynicach (Godynice 17)
GODZIANÓW
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Godzianowie (Godzianów 170)
GOLESZE DUŻE
Szkoła Podstawowa (Golesze Duże 27)
GOŁĘBIEW NOWY
Szkoła Podstawowa w Gołębiewie (Gołębiew 1)
GOŁĘBIEWEK NOWY
Zespół Szkół w Gołębiewku (Gołębiewek Nowy 54)
GOMULIN
Szkoła Podstawowa (Gomulin 42)
GOMUNICE
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Słowackiego 12)
GORZĘDÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Gorzędów, ul. Józefa Adamowskiego 7)
GORZKOWICE
Szkoła Podstawowa w Gorzkowicach (ul. Kościelna 20)
GOSZCZANÓW
Szkoła Podstawowa w Goszczanowie (ul. Kaliska 5)
GOŚCINNA
Szkoła Podstawowa w Gościnnej (Gościnna 29 B)
GÓRA ŚWIĘTEJ MAŁGORZATY
Szkoła Podstawowa (Góra Świętej Małgorzaty 42)
GÓRKI DUŻE
Szkoła Podstawowa (Górki Duże, ul. Jutroszewska 17)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (Górki Duże, ul. Jutroszewska 17)
GÓRY MOKRE
Szkoła Podstawowa (Góry Mokre 94a)
GRABÓW
Szkoła Podstawowa (Grabów, ul. Szkolna 4)
Szkoła Podstawowa w Grabowie (ul. Jana Kochanowskiego 2)
GRĘBIEŃ
Zespół Szkół Samorządowych w Grębieniu (Grębień 107)
GROMADZICE
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Gromadzice)
GROTNIKI
Zespół Szkolno - Gimnazjalny w Grotnikach (ul. Brzozowa 4)
GRUSZCZYCE
Szkoła Podstawowa (Gruszczyce 45)
GRZYMAŁÓW
Szkoła Podstawowa w Sokołowie (Grzymałów 38)
GUZEW
Szkoła Podstawowa
im. Kornela Makuszyńskiego w Guzewie (ul. Edukacyjna 6)

GZÓW
Szkoła Filialna w Gzowie Szkoły Podstawowej w Słupi (Gzów 87)
HIPOLITÓW
Szkoła Podstawowa w Zalesiu (Hipolitów 12)
HOLENDRY PAPROCKIE
Szkoła Podstawowa w Zapolicach - Szkoła Filialna w Holendrach (Holendry Paprockie 11)
HUMIN
Szkoła Podstawowa w Huminie (Humin 44a)
HUTA
Szkoła Podstawowa (Huta 46)
IDZIKOWICE
Szkoła Podstawowa w Idzikowicach (Idzikowice 30b)
IMIELNO
Szkoła Podstawowa (Imielno 41b)
INOWŁÓDZ
Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Inowłodzu (ul. Spalska 5)
IZABELÓW
Szkoła Podstawowa w Izabelowie (Izabelów 50)
JAJCZAKI
Szkoła Podstawowa w Strugach (Jajczaki 10)
JAKUBICE
Szkoła Podstawowa w Jakubicach (Jakubice 15a)
JAMNO
Szkoła Podstawowa w Jamnie (Jamno 112)
JANISŁAWICE
Szkoła Podstawowa w Janisławicach (Janisławice 49)
JANISZEWICE
Zespół Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Janiszewicach (ul. Janiszewice 17)
JANKÓW
Szkoła Podstawowa w Jankowie (Janków 6)
JANÓW
Szkoła Podstawowa Janów (Janów 40)
Szkoła Podstawowa w Janowie (Janów 1)
JANUSZEWICE
Szkoł Podstawowa (Januszewice 67)
JAROSTY
Szkoła Podstawowa w Jarostach (Jarosty, ul. Nowa 93)
JASIONNA
Szkoła Podstawowa w Jasionnej (Jasionna 25)
JEDLNO PIERWSZE
Publiczna Szkoła Podstawowa w Jedlnie (Jedlno Pierwsze 33a)
JELNIA
Szkoła Podstawowa w Jelni (Jelnia 94a)
JEZIORSKO
Szkoła Podstawowa w Jeziorsku (Jeziorsko 43)
JEŻÓW
Szkoła Podstawowa w Jeżowie (ul. Wojska Polskiego 2)
JUSTYNÓW
Szkoła Podstawowa z odziałami przedszkolnymi (ul. Łódzka 17)
KADŁUB
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich (Kadłub 91)
KADZIDŁOWA
Szkoła Podstawowa (Kadzidłowa 22)
KALENICE
Szkoła Podstawowa w Kalenicach (Kalenice 119)
KALINO
Szkoła Podstawowa w Kalinie (Kalino, Tadzin 24)
KALINOWA
Szkoła Podstawowa (Kalinowa 86)
KAMIEŃ
Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamieniu (Kamień 64)
KAMIEŃSK
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Sportowa 8)
KAMIONKA
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich (Kamionka 41)
KASZEW
Szkoła Podstawowa w Kaszewie (Kaszew 29)
KASZEWICE
Szkoła Podstawowa w Kaszewicach (Kaszewice 48)
KASZEWY DWORNE
Szkoła Podstawowa w Kaszewach Dwornych (Kaszewy Dworne 19)
KAZIMIERZ
Szkoła Podstawowa (Kazimierz, ul. Sienkiewicza 42)
KĄTY
Szkoła Podstawowa w Kątach Walichnowskich (Kąty, ul. Szkolna 2)
KĘSZYCE-WIEŚ
Szkoła Podstawowa w Kęszycach (Kęszyce-Wieś 50)
KIEŁCZYGŁÓW
Zespół Szkolno - Gimnazjalny (ul. Tysiąclecia 8)
KIERNOZIA
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Sobocka 2)
Szkoła Podstawowa (ul. Ogrodowa 4b)
KIETLIN
Publiczny Zespół Szkolno - Gimnazjalny (Kietlin, ul.Radomszczańska 61)
KLEMENTYNÓW
Szkoła Podstawowa w Klementynowie (Klementynów 1)
KLESZCZÓW
Szkoła Podstawowa w Kleszczowie (ul. Szkolna 4)
KLEW
Szkoła Podstawowa w Klewie (Klew 38)
KLICZKÓW WIELKI
Szkoła Podstawowa w Kliczkowie Wielkim (Kliczków Wielki 45a)
KLONOWA
Zespół Szkół w Klonowej (ul. Złoczewska 4)
KLONOWIEC STARY
Szkoła Podstawowa w Klonowcu Starym (Klonowiec Stary 47)
KLUKI
Zespół Szkół w Klukach (ul. Szkolna 4)
KŁOCKO
Szkoła Podstawowa (Kłocko 11)
KŁOPOCZYN
Szkoła Podstawowa w Kłopoczynie (Kłopoczyn 17)
KŁÓDNO
Szkoła Podstawowa w Kłódnej ( Kłódno ul. Jadwisin 3)
KOBIELE WIELKIE
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 4)
KOCIERZEW POŁUDNIOWY
Zespół Szkół Publicznych w Kocierzewie Południowym (Kocierzew Południowy 103)
KOCISZEW
Szkoła Podstawowa w Kociszewie (Kociszew 32)
KODRĄB
Zespół Szkolno - Gimnazjalny (ul. Leśna 2)
KOLUSZKI
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowaczy (ul. Budowlanych 8)
Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Zagajnikowa 12)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Tadeusza Kościuszki 16)
KOŁACIN
Szkoła Podstawowa w Kołacinie (Kołacin 105a)
KOMORNIKI
Publiczna Szkoła Podstawowa w Komornikach (Komorniki 126)
Szkoła Podstawowa w Komornikach (Komorniki 99)
KOMORÓW
Zespół Szkół (Komorów, ul. Tomaszowska 1)
KONOPNICA
Szkoła Podstawowa (Szkolna 18)
Szkoła Podstawowa w Konopnicy (Konopnica 76)
KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Łódzka 117)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Lutomierska 4)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Sadowa 5/7)
Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich w Konstantynowie Łózkim (ul. Ignacew 9)
Zespół Szkół Nr 4 (ul. Zgierska 10 )
KORCZYSKA
Szkoła Podstawowa w Sędziejowicach - Szkoła Filialna w Korczyskach (Korczyska 47)
KOSÓW
Szkoła Podstawowa w Kosowie (ul. Główna 23)
KOWIESY
Szkoła Podstawowa (Kowiesy 81)
KOZENIN
Publiczna Szkoła Podstawowa (Kozenin 34)
KOŹLE
Szkoła Podstawowa w Koźlu (Koźle 65)
KRASZEWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa w Kraszewicach (Kraszewice 113)
KRASZKOWICE
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 5)
KRAŚNICA
Szkoła Podstawowa (Kraśnica 57)
KROBANÓW
Szkoła Podstawowa (Krobanów 12c)
KROKOCICE
Szkoła Podstawowa w Krokocicach (Krokocice 2)
KROŚNIEWICE
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Poznańska 15)
KRÓLOWA WOLA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Królowa Wola 77)
KRUSZEWIEC
Szkoła Podstawowa w Kruszewcu (Kruszewiec 6)
KRUSZÓW
Szkoła Podstawowa w Kruszowie (Kruszów, ul. Szkolna 13)
KRZCZONÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa w Krzczonowie (Krzczonów, ul. Staszica 2)
KRZEMIENIEWICE
Szkoła Podstawowa (Krzemieniewice 59)
KRZĘTÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Stodolna 22)
KRZYWORZEKA
Publiczna Szkoła Podstawowa w Krzyworzece (Krzyworzeka 166)
KRZYŻANÓW
Szkoła Podstawowa (Krzyżanów 55)
KSAWERÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Zachodnia 33)
KTERY
Szkoła Podstawowa (Ktery 34)
KUCINY
Szkoła Podstawowa w Kucinach (Kuciny 21)
KUNICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Kunice 62a)
KURNOS DRUGI
Szkoła Podstawowa w Kurnosie (Kurnos Drugi 175)
KUROWICE
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 1)
KURÓW
Szkoła Podstawowa (Kurów, ul. Wieluńska 11)
KURZESZYN
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kurzeszynie (Kurzeszyn 12)
KUTNO
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Przemysłowa 6)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 w Kutnie (ul. Kościuszki 24A)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Zamoyskiego 1)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Narutowicza 22)
Szkoła Podstawowa Nr 5 w Kutnie (ul. Konduktorska 13)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Łąkoszyńska 9)
Szkoła Podstawowa Nr 9 (ul. Jagiełły 6)
KUŹNICA BŁOŃSKA
Szkoła Podstawowa w Kuźnicy Błońskiej (Kuźnica Błońska 9)
KWASKÓW
Szkoła Podstawowa w Kwaskowie (Kwasków 5)
KWIATKOWICE
Zespół Szkół w Kwiatkowicach z siedzibą w Kwiatkowicach (Kwiatkowice,ul. Szkolna 17)
LEŚMIERZ
Zespół Szkół w Leśmierzu (Leśmierz 17)
LEŹNICA MAŁA
Szkoła Podstawowa w Leźnicy Małej (Leźnica Mała 36)
LGOTA WIELKA
Zespół Szkolno–Gimnazjalny w Lgocie Wielkiej (ul. Szkolna 3)
LIBISZÓW
Szkoła Podstawowa w Libiszowie (Libiszów 64)
LIPICZE WIEŚ
Szkoła Podstawowa w Lipiczu (Lipicze Wieś 44)
LIPIE
Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipiu (Lipie 45)
LIPINY
Szkoła Podstawowa (Lipiny 14)
LIPNIK
Publiczna Szkoła Podstawowa (Lipnik 11)
LISOWICE-KOLONIA
Szkoła Filialna w Kolonii Lisowice (Lisowice-Kolonia 70)
LNISNO
Szkoła Podstawowa (Lnisno 69 A)
LUBANIA
Zespół Szkół w Lubani (Lubania 30)
LUBIANKÓW
Zespół Szkół (Lubianków 45)
LUBIEC
Szkoła Podstawowa w Lubcu (Lubiec 61)
LUBOCHNIA
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Lubochni (ul. Łódzka 19)
LUBOCZ
Publiczna Szkoła Podstawowa w Luboczy (Lubocz 3)
LUTOMIERSK
Szkoła Podstawowa w Lutomiersku (ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 1)
LUTUTÓW
Szkoła Podstawowa w Lututowie (ul. Wieruszowska 28a)
ŁAGIEWNIKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Łagiewniki 89)
ŁAGUSZEW
Szkoła Podstawowa w Łaguszewie (Łaguszew 27a)
ŁANIĘTA
Szkoła Podstawowa w Łaniętach (Łanięta 13a)
ŁASK
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
w Łasku (ul. Mickiewicza 6)

Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. 9 Maja 12)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Toruńska 1)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Szkolna 1)
ŁASZEW
Szkoła Podstawowa w Łaszewie (Łaszew)
ŁAZNÓW
Szkoła Podstawowa w Łaznowie (Łaznów 65)
ŁĘCZNO
Szkoła Podstawowa w Łęcznie (Łęczno 12)
ŁĘCZYCA
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Łęczycy (ul. Kaliska 13)
Szkoła podstawowa Nr 3 w Łęczycy (ul. Zachodnia 23)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (Ozorkowskie Przedmieście 6c)
ŁĘKAWA
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Łękawie (Łękawa 9)
Szkoła Podstawowa (Łękawa 114)
ŁĘKI SZLACHECKIE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Łęki Szlacheckie 60)
ŁĘKIŃSKO
Szkoła Podstawowa (Łękińsko, ul. Szkolna 20)
ŁOPATKI
Szkoła Podstawowa w Łopatkach (Łopatki 24)
ŁOWICZ
Pijarskie Szkoły Królowej Pokoju w Łowiczu (ul. Pijarska 2)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Powstańców 1863r. 12)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Kaliska 12)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Adama Mickiewicza 1)
Szkoła Podstawowa Nr 4 w Łowiczu (ul. Stanisławskiego 31a)
Zespół Szkół (ul. Grunwaldzka 9)
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Młodziezowa 15)
ŁUBNA-JAKUSY
Szkoła Podstawowa w Łubnej Jakusy (Łubna-Jakusy 30)
ŁUBNICE
Zesół Szkól w Łubnicach (ul. Leśna 1)
ŁYSZKOWICE
Szkoła Podstawowa oraz Licea dla Dorosłych (ul. Księstwa Łowickiego 11)
MAKOWISKA
Szkoła Podstawowa w Makowiskach (Makowiska, ul. Szkolna 1)
MAKÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Główna 4)
MALENIA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Malenia 1)
MALUSZYN
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Wolności 5)
MARZENIN
Zespół Szkół w Marzeninie (Marzenin, ul. Łaska 7)
MASŁOWICE
Szkoła Podstawowa (Masłowice 1)
MASTKI
Szkoła Podstawowa (Mastki 1)
MAZEW
Szkoła Podstawowa (Mazew 68)
MĄKOLICE
Zespół Szkół Publicznych (Mąkolice 96)
MICHOWICE
Szkoła Podstawowa w Michowicach (Michowice 51)
MICIN
Szkoła Podstawowa w Micinie (Micin 5)
MIEDNIEWICE
Szkoła Podstawowa w Miedniewicach (Miedniewice 86)
MIEDZNA DREWNIANA
Szkoła Podstawowa (Miedzna Drewniana 259)
MIELESZYN
Zespoł Szkół - Szkoła Podstawowa (Mieleszyn 141)
MIERZYCE
Szkoła Podstawowa w Mierzycach (Mierzyce 149)
MIERZYN
Szkoła Podstawowa w Mierzynie (Mierzyn 134)
MILEJÓW
Szkoła Podstawowa w Milejowie (Milejów, ul. Szkolna 12)
MŁYNISKO
Publiczna Szkoła Podstawowa w Młynisku (Młynisko 39)
MNICH-OŚRODEK
Szkoła Podstawowa (Mnich-Ośrodek 23)
MODLNA
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (Modlna 29)
MODRZEW
Szkoła Podstawowa w Modrzewiu (Modrzew, ul. Ziębów 14)
MOGILNO DUŻE
Szkoła Podstawowa w Mogilnie Dużym (Mogilno Duże 21)
MOKRA LEWA
Szkoła Podstawowa (Mokra Lewa 75a)
MOKRA PRAWA
Szkoła Podstawowa w Mokrej Prawej (Mokra Prawa 82a)
MOKRSKO
Publiczna Szkoła Podstawowa w Mokrsku (Mokrsko 254)
MOSZCZENICA
Szkoła Podstawowa w Moszczenicy (ul. Dworcowa 9)
MROCZKÓW GOŚCINNY
Zespół Szkół w Mroczkowie Gościnnym (Mroczków Gościnny 50)
MSZADLA
Szkoła Podstawowa w Mszadli (Mszadla 98)
MYSŁAKÓW
Szkoła Podstawowa (Mysłaków 55a)
NARAMICE
Publiczna Szkoła Podstawowa w Naramicach (Naramice 125)
NIEBORÓW
Zespół Placówek Oświatowych (Al. Legionów Polskich 92)
NIECHCICE
Zespół Szkolno-Gimnazjalny (Niechcice, ul. Częstochowska 27)
NIEDŹWIADA
Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie (Niedźwiada 43)
NIEMOJEW
Szkoła Podstawowa (Niemojew, ul. Kornelin 8)
NIEMYSŁÓW
Szkoła Podstawowa (Niemysłów 32)
NIESUŁKÓW
Szkoła Podstawowa (Niesułków 52)
NIEWIESZ
Szkoła Podstawowa w Niewieszu (Niewiesz 37)
NIWISKA
Szkoła Podstawowa w Niwiskach (Niwiska 22)
NIWISKA GÓRNE
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Pajęcznie - Szkoła Filialna w Niwiskach Górnych (Niwiska Górne, ul. Szkolna 5)
NOSALEWICE
Szkoła Podstawowa w Przedborzu Filia w Nosalewicach (Nosalewice 1a)
NOWA BRZEŹNICA
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Kościuszki 110)
NOWA WIEŚ
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Nowa Wieś 46)
Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi (Nowa Wieś 84)
NOWE
Szkoła Podstawowa (Nowe 36)
NOWE ZDUNY
Szkoła Podstawowa w Nowych Zdunach (Nowe Zduny 88)
NOWY DWÓR
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Parcela 61)
OCHLE
Szkoła Podstawowa (Ochle 2a)
OGONOWICE
Zespół Szkół (Ogonowice 207 A)
OKALEW
Szkoła Podstawowa w Okalewie (Okalew 19)
OKUP MAŁY
Szkoła Podstawowa (Okup Mały, ul. Akacjowa 4)
OPOCZNO
Zespół Szkół Prywatnych (ul. Partyzantów 1 A)
Zespół Szkół Samorządowych Nr 1 (ul.Skłodowskiej 5)
Zespół Szkół Samorządowych Nr 2 (ul. Inowłodzka 3)
Zespół Szkół Samorządowych Nr 3 (ul. Armii Krajowej 1)
Zespół Szkół Specjalnych w Opocznie (ul. Piotrkowska 61)
OPORÓW
Zespół Szkół w Oporowie (Oporów 57)
ORĄTKI GÓRNE
Społeczna Szkoła Podstawowa w Orątkach (Orątki Górne 1)
ORZECHÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Orzechów 2)
OSIEDLE NIEWIADÓW
Zespół Szkół w Osiedlu Niewiadów (Osiedle Niewiadów 27)
OSIEK
Szkoła Podstawowa w Osieku (Osiek 112)
OSINY
Szkoła Podstawowa w Osinach (Osiny 13)
OSJAKÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Częstochowska 24)
OSTROWY
Szkoła Podstawowa (ul. Ostrowy 8)
OSTRÓW
Szkoła Podstawowa (Ostrów 21)
OSTRÓWEK
Szkoła Podstawowa w Ostrówku (Ostrówek 95)
Szkoła Podstawowa w Ostrówku (Ostrówek 15)
OSZKOWICE
Szkoła Podstawowa w Oszkowicach (Oszkowice 28)
OZORKÓW
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Średnia 30)
Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Cegielniana 25)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Kościuszki 27)
OŻARÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa w Ożarowie (Ożarów 142)
OŻEGÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Ożegów, ul. Szkolna 19)
PABIANICE
Szkoła Podstawowa Nr 13 (ul. Jana Pawła II 16)
Szkoła Podstawowa nr 14 (ul. Ostatnia 15a)
Szkoła Podstawowa Nr 17 (ul. Warszawska 65)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Mokra 28/34)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Zamkowa 65)
Szkoła Podstawowa Nr 8 w Pabianicach (ul. Piotra Skargi 50)
Szkoła Podstawowa Nr 9 (ul. Partyzancka 56 A)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 5 (ul. Pułaskiego 32)
PACHY
Szkoła Podstawowa (Pachy 25)
PAJĘCZNO
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Pajęcznie (ul. Wiśniowa 7)
PARADYŻ
Zespół Szkół Samorządowych w Paradyżu ( ul. Przedborska 29)
PARĄDZICE
Zespół Szkół w Parądzicach (Parądzice 25)
PARCICE
Szkoła Podstawowa w Parcicach (Parcice, ul. Dworska 60)
PARZĘCZEW
Szkoła Podstawowa (ul. Parkowa 6)
PARZNIEWICE
Szkoła Podstawowa (Parzniewice 31)
PATRZYKÓW
Szkoła Podstawowa w Makowiskach - Szkoła Filialna w Patrzykowie (Patrzyków 87)
PAWLIKOWICE
Szkoła Podstawowa w Pawlikowicach (Pawlikowice 103)
PĄTNÓW
Zespół Szkół Samorządowych (Pątnów)
PEŁCZYSKA
Szkoła Podstawowa w Wartkowicach - Szkoła Filialna w Pełczyskach (Pełczyska 1)
PETRYKOZY
Szkoła Podstawowa w Petrykozach (Petrykozy 52)
Szkoła Podstawowa w Petrykozach (Petrykozy 1)
PĘCZNIEW
Zespół Szkół w Pęczniewie (ul. Główna 15)
PIASKI
Szkoła Podstawowa w Piaskach (Piaski 23)
PIĄTEK
Szkoła Podstawowa w Piątku (ul. Szkolna 1)
PICHLICE
Zespół Szkół w Pichlicach (Pichlice 1)
PIECZYSKA
Szkoła Podstawowa w Pieczyskach (Pieczyska, ul. Szkolna 1)
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 (ul. Belzacka 104/106)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Aleja 3-go Maja 28/34)
Szkoła Podstawowa Nr 11 (ul. Szmidta 3)
Szkoła Podstawowa Nr 10 (ul. Wojska Polskiego 37)
Szkoła Podstawowa Nr 13 (ul. Dmowskiego 11)
Szkoła Podstawowa Nr 16 (ul. Krakowskie Przedmieście 11)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Daniłowskiego 3)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Wysoka 28/33)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Jerozolimska 73)
Szkoła Podstawowa Nr 8 (ul. Sienkiewicza 8)
Zespół Szkół św. Jana Bosko (ul. Armii Krajowej 19)
PIOTROWICE
Szkoła Podstawowa w Gaju-Wojewodzy (Piotrowice 9)
PLECKA DĄBROWA
Szkoła Podstawowa w Pleckiej Dąbrowie (Plecka Dąbrowa 56)
PŁAWNO
Zespół Szkolno - Gimnazjalny w Pławnie (Pławno, ul. Przedborska 4)
PŁOSZÓW
Publiczny Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Płoszowie (Płoszów, ul. Radomszczańska 41)
PNIEWO
Szkoła Podstawowa w Pniewie (Pniewo 22)
PODDĘBICE
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Poddębicach (ul. Łęczycka 13/15)
PODKONICE DUŻE
Szkoła Podstawowa w Podkonicach Dużych (Podkonice Duże 13)
POPOWICE
Zespół Szkół Samorządowych (Popowice 57b)
POPÓW
Szkoła Podstawowa (Popów, ul. Poznańska 4)
Szkoła Podstawowa w Popowie (Popów, ul. Poznańska 4)
POPÓW GŁOWIEŃSKI
Zespół Szkół w Popowie Głowieńskim (Popów Głowieński 26)
PORCZYNY
Publiczna Szkoła Podstawowa w Porczynach (Porczyny 25)
POŚWIĘTNE
Zespół Szkół Samorządowych w Poświętnem (ul. Szkolna 2A)
PROSZENIE
Szkoła Podstawowa w Proszeniu (Proszenie 98)
PRUSICKO
Szkoła Podstawowa w Prusicku (Prusicko 73)
PRUSINOWICE
Szkoła Podstawowa (Prusinowice 49)
PRUSZKÓW
Szkoła Podstawowa w Marzeninie - Szkoła Filialna w Pruszkowie (Pruszków, ul. Główna 1)
PRZEDBÓRZ
Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Przedborzu (ul. Mostowa 35a)
PRZERĄB
Publiczna Szkoła Podstawowa w Przerębie (Przerąb 61)
PRZYGŁÓW
Szkoła Podstawowa w Przygłowie (Przygłów, ul. Łęczyńska 8)
PRZYŁĘK
Szkoł Podstawowa w Przyłęku (Przyłęk 87)
PRZYŁĘK DUŻY
Szkoła Podstawowa (Przyłęk Duży 49)
PSZCZONÓW
Szkoła Podstawowa (Pszczonów 53)
PUKININ
Szkoła Podstawowa w Pukininie (Pukinin 39)
RACISZYN
Szkoła Podstawowa (ul. Działoszyńska 65)
RACZKÓW
Szkoła Podstawowa (Raczków 23b)
RADOMSKO
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Narutowicza 207)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. 11-go Listopada 16)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Piastowska 12)
Zespół Szkolno - Gimnazjalny Nr 1 (ul. Piastowska 17)
Zespół Szkolno - Gimnazjalny Nr 2 (ul. Piłsudskiego 22)
Zespół Szkolno - Gimnazjalny Nr 3 (ul. Szkolna 4)
Zespół Szkolno - Gimnazjalny Nr 5 (ul. Rolna 65)
Folwarki - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Marii Dąbrowskiej 27)
Młodzowy - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 8 (ul. Reja 81)
Stobiecko Miejskie - Zespół Szkolno - Gimnazjalny Nr 6 (ul. Kornela Makuszyńskiego 25)
RADOSTÓW PIERWSZY
Szkoła Podstawowa (Radostów Pierwszy 52)
RADOSZEWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Niemojewskich 1B)
RADZICE DUŻE
Publizna Szkoła Podstawowa (Radzice Duże 169)
RAFAŁÓWKA
Szkoła Podstawowa dla Dzieci Przewlekle Chorych w Rafałówce (Rafałówka)
RAWA MAZOWIECKA
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Kościuszki 19)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Miła 2)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Kazimierza Wielkiego 28)
RĄBIEŃ
Szkoła Podstawowa w Rąbieniu (ul. Słowiańska 5)
REGNÓW
Zespół Szkół (Regnów 95)
REMBIESZÓW
Szkoła Podstawowa w Zapolicach - Szkoła Filialna w Rembieszowie (Rembieszów 87)
RESTARZEW CMENTARNY
Szkoła Podstawowa w Restarzewie (Restarzew Cmentarny 11)
RĘCZNO
Publiczny Zespół Szkolno - Gimnazjalny (ul. Główna 21)
RĘKAWIEC
Publiczna Szkoła Podstawowa (Rękawiec 13)
RĘKORAJ
Szkoła Podstawowa w Rękoraju (Rękoraj 52)
ROGÓW
Zespół Szkół w Rogowie (ul. Szkolna 4)
ROKICINY-KOLONIA
Szkoła Podstawowa (ul. Sienkiewicza 17)
ROKSZYCE SZKOLNE
Szkoła Podstawowa w Rokszycach (Rokszyce Szkolne 12a)
ROSSOCHA
Szkoła Podstawowa w Rossosze (Rossocha 1)
ROSSOSZYCA
Zespół Szkół Publicznych w Rossoszycy (Rossoszyca, ul. Sieradzka 7)
ROZPRZA
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 1)
RÓŻYCA
Szkoła Podstawowa (Różyca, ul. Piotrkowska 11)
RUDA
Szkoła Podstawowa (Ruda, ul. Długa 31)
RUDA BUGAJ
Szkoła Podstawowa w Rudzie Bugaj (Ruda Bugaj 54)
RUSIEC
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Wieluńska 33)
RYCHŁOCICE
Szkoła Podstawowa (Rychłocice 108a)
RZĄŚNIA
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rząśni (ul. 1 Maja 16)
RZECHTA
Szkoła Podstawowa w Rzechcie (Rzechta 84)
RZECZYCA
Szkoła Podstawowa (ul.Ks. J. Kitowicza 4)
RZEJOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Rzejowice 91)
RZGÓW
Szkoła Podstawowa w Rzgowie (ul. Szkolna 3)
SADKOWICE
Zespół Szkół w Sadkowicach (Sadkowice 128)
SADYKIERZ
Publiczna Szkoła Podstawowa w Rzeczycy
Filia w Sadykierzu (Sadykierz 51)

SAKÓW
Szkoła Podstawowa SRK w Sakowie (Saków 8)
SELIGÓW
Szkoła Podstawowa w Seligowie (Seligów 41)
SĘDZIEJOWICE
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 (ul. Powstańców 1863 roku nr 6)
SĘDZIMIROWICE
Szkoła Podstawowa (Sędzimirowice 10)
SIEDLEC
Szkoła Podstawowa w Siedlcu (Siedlec 16a)
SIELEC
Szkoła Podstawowa w Sielcu (Sielec 40)
SIEMKOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Nowa 1)
SIENIEC
Szkoła Podstawowa w Sieńcu (Sieniec 81b)
SIERADZ
Niepubliczna Szkoła Podstawowa oraz Gimnazjum "Edukacja Niezależna" w Sieradzu (ul. Sienkiewicza 4)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Krakowskie Przedmieście 58)
Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 8 w Sieradzu (ul. Szlachecka 11)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Kościuszki 14)
Szkoła Podstawowa Nr 10 w Sieradzu (Aleja Grunwaldzka 10)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. 23 Stycznia 18)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Uniejowska 199)
Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Szkolna 4)
Szkoła Podstawowa Nr 9 w Sieradzu (ul. Łokietka 55)
Zespół Szkół Katolickich (ul. Krakowskie Przedmieście 123 A)
SIERAKOWICE PRAWE
Szkoła Podstawowa (Sierakowice Prawe 69)
SIERZCHOWY
Szkoła podstawowa w Sierzchowach (Sierzchowy, ul. Szkolna 59)
SIKUCIN
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Sikucinie (Sikucin 14)
SILNICZKA
Publiczna Szkoła Podstawowa w Silniczce (Silniczka 163)
SKARATKI
Szkoła Podstawowa w Skaratkach (Skaratki 44)
SKIERNIEWICE
Centrum Edukacji MILENIUM (ul. Melchiora Wańkowicza 9)
Klasyczne Liceum Ogólnokształcące (ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego 12)
Specjany Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Skierniewicach (ul. Nowobielańska 100)
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Skierniewicach (ul. Sienkiewicza 14)
Szkoła Podstawowa nr 2 w Skierniewicach (ul. 1-go Maja 15)
Szkoła Podstawowa Nr 4 w Skierniewicach (ul. Jasna 30)
Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Świętego Maksymiliana Kolbe 30)
Szkoły Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Skierniewicach (ul. Lelewela 16)
Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących (ul. M. Konopnickiej 5)
Zespół Szkół Integracyjnych w Skierniewicach (ul. Tetmajera 7)
SKOMLIN
Szkoła Podstawowa (ul. Parkowa 6)
Zespół Szkół w Skomlinie (ul. Parkowa 6)
SKOTNIKI
Szkoła Podstawowa w Skotnikach (Skotniki 4)
SKRONINA
Szkoła Podstawowa w Skroninie (Skronina 156)
SKRZYNNO
Szkoła Podstawowa w Skrzynnie (Skrzynno 96)
SŁAWNO
Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławnie (Sławno 59)
SŁOMKÓW
Szkola Podstawowa (Słomków, ul. Głowna 68)
SŁOMKÓW MOKRY
Szkoła Podstawowa w Słomkowie Mokrym (Słomków Mokry 23)
SŁOWIK
Zespół Szkolno-Gimnazjalny (Słowik, ul. Gdańska 42)
SŁUGI
Szkoła Podstawowa w Sługach (Sługi 44)
SŁUPIA
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Słupi (Słupia 144)
SMARDZEWICE
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Smardzewicach (ul. Główna 10)
SOBOTA
Szkoła Podstawowa (Sobota, ul. Warszawska 22)
SOKOLNIKI
Szkoła Podstawowa Specjalna (ul. Emilii Sczanieckiej 2/12)
Zespół Szkół w Sokolnikach (ul. Szkolna 1)
SOLCA WIELKA
Zespół Szkół im. K. I. Gałczyńskiego w Solcy Wielkiej (Solca Wielka 58)
SPYCIMIERZ
Publiczna Szkoła Podstawowa w Spycimierzu (Spycimierz 7)
SROCK
Zespół Szkół w Srocku (Srock, ul. Łódzka 5)
STACHLEW
Szkoła Podstawowa (Stachlew 57)
STARA GAZOMIA
Szkoła Podstawowa w Gazomi (Stara Gazomia 29)
STARA SOBÓTKA
Szkoła Podstawowa (Stara Sobótka 31)
STARA WIEŚ
Szkoła Podstawowa (Stara Wieś 17)
STARA WOJSKA
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Stara Wojska 30 B)
STARE GAJĘCICE
Publiczna Szkoła Podstawowa w Gajęcicach Starych (Stare Gajęcice 23)
STARE KOLUSZKI
Szkoła Podstawowa w Bogdance (Stare Koluszki, Bogdanka 5)
STARE SKOSZEWY
Szkoła Podstawowa (Stare Skoszewy 19)
STARY OCHĘDZYN
Zespół Szkół w Ochędzynie (Stary Ochędzyn 55)
STARY REDZEŃ
Szkoła Podstawowa w Redzeniu (Stary Redzeń 83a)
STARY WALISZEW
Zespół Szkół Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Waliszew i Okolic im. Jana Pawła II w Starym Waliszewie (Stary Waliszew 20A)
STEMPLEW
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Stemplew 35 )
STOBIECKO SZLACHECKIE
Publiczna Szkoła Podstawowa w Stobiecku Szlacheckim (Stobiecko Szlacheckie 24a)
STOBNICA
Szkoła Podstawowa w Stobnicy (Stobnica 51)
STOK
Szkoła Podstawowa (Stok 40)
STOLEC
Szkoła Podstawowa w Stolcu (Stolec 35)
STRASZÓW
Szkoła Podstawowa (Straszów 70)
STRÓŻA
Szkoła Podstawowa w Stróży (Stróża 41)
STRYKÓW
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Warszawska 39)
Zespół Szkół Nr 1 w Strykowie (ul. Targowa 21)
STRZAŁKÓW
Publiczny Zespół Szkolno - Gimnazjalny w Strzałkowie (Strzałków, ul. Kolumba 2)
STRZEGOCIN
Szkoła Podstawowa w Strzegocinie (Strzegocin 4)
STRZELCE
Szkoła Podstawowa w Strzelcach (ul. Szkolna 3)
STRZELCE MAŁE
Publiczny Zespół Szkolno - Gimnazjalny w Strzelcach Małych (Strzelce Małe 33)
STRZELCE WIELKIE
Szkoła Podstawowa (ul. Częstochowska 8a)
SUCHCICE
Szkoła Podstawowa w Drużbicach - filia Suchcice (Suchcice 61)
SULEJÓW
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Sulejowie (ul. Konecka 45)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Rycerska 10)
SULMIERZYCE
Zespół Szkolno - Gimnazjalny w Sulmierzycach (ul. Szkolna 4)
SWOBODA
Szkoła Podstawowa w Lututowie - Szkoła Filialna w Swobodzie (Swoboda 6)
SZADEK
Zespół Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej (ul. Prusinowska 4)
SZCZAWIN
Zespół Szkolno-Gimnazjalny (Szczawin, ul. Kościelna 21)
SZCZEPOCICE RZĄDOWE
Publiczny Zespół Szkolno - Gimnazjalny w Szczepocicach (Szczepocice Rządowe 19c)
SZCZERCÓW
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Łaska 8)
SZCZYT
Zespół Szkół w Szczycie (Szczyt 6A)
SZCZYTY
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szczytach (Szczyty, ul. Szkolna 2)
SZEWCE NADOLNE
Szkoła Podstawowa w Szewcach Nadolnych (Szewce Nadolne 14)
SZYDŁÓW
Szkoła Podstawowa w Szydłowie (Szydłów 1)
SZYDŁÓW-KOLONIA
Szkoła Podstawowa w Szydłowie (Szydłów-Kolonia 47)
SZYNCZYCE
Szkoła Podstawowa w Szynczycach (Szynczyce 8)
SZYNKIELÓW
Szkola Podstawowa (Szynkielów 53)
ŚLESZYN
Szkoła Podstawowa w Śleszynie (ul. Kasztanowa 27)
ŚWIĘTE LASKI
Szkola Podstawowa (Święte Laski 63)
ŚWINICE WARCKIE
Szkoła Podstawowa w Świnicach Warckich (ul. Szkolna 5)
TEKLINÓW
Szkoła Podstawowa w Teklinowie (Teklinów 121)
TEODORY
Szkoła Podstawowa w Teodorach (Teodory 62)
TOMASZÓW MAZOWIECKI
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Majowa 1/13)
Szkola Podstawowa Nr 14 (ul. Słowackiego 28/34)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Leona Witolda Maya 11)
Szkoła Podstawowa Nr 12 (ul. Wiejska 29/31)
Szkoła Podstawowa nr 13 (ul. Niemcewicza 50/56)
Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Ludwikowska 113/115)
Zespół Szkół Nr 4 (ul. Ostrowskiego 14)
Zespół Szkół Nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim (ul. Gminna 5/9)
TOPOLA KRÓLEWSKA
Samorządowa Szkoła Podstawowa (Topola Królewska 67)
TOPORÓW
Szkola Podstawowa (Toporów, ul. Szkolna 6)
TRĘBACZEW
Szkoła Podstawowa w Trębaczewie (Trębaczew, ul. Szkolna 5)
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Trębaczewie (Trębaczew 30)
TRUSKOLASY
Zespół Szkół (ul. Szkolna 3)
TRZCIANNA
Szkoła Podstawowa w Trzciannie (Trzcianna 14)
TRZCINKA
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Trzcince (Trzcinka 2)
TRZEPNICA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Trzepnica 8)
TUROWA WOLA
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Turowa Wola 20)
TUSZYN
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Piotrkowska 13)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Poniatowskiego 11)
TWARDA
Szkoła Podstawowa w Twardej (Twarda, ul. Główna 117)
TYBLE
Zespół Szkół w Tyblach (Tyble 50a)
UJAZD
Zespół Szkół (ul. Rokicińska 6)
UNIEJÓW
Zespół Szkół w Uniejowie (ul. Kościelnicka 26/28)
UNIKÓW
Szkoła Podstawowa w Unikowie (Uników 4)
USTKÓW
Szkoła Podstawowa (Ustków 26)
USZCZYN
Szkoła Podstawowa w Uszczynie (Uszczyn, ul. Szkolna 12)
WADLEW
Szkoła Podstawowa (Wadlew)
WALICHNOWY
Zespół Szkół w Walichnowach (Walichnowy, ul. Szkolna 28a)
WAŁY B
Szkoła Podstawowa w Wałach (Wały B 30)
WARDZYN
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Woli Rakowej (Wardzyn, ul. Szkolna 3)
Zespół Szkół Gminy Brójce w Wardzynie (Wardzyn 97)
WARTA
Zespół Szkół Publicznych w Warcie (ul. Koźmińska 11)
Zespół Szkół Specjalnych w Warcie (ul. 3-go Maja 29)
WARTKOWICE
Zespół Szkół w Wartkowicach (ul. Legionów Polskich 5)
WASZKOWSKIE
Szkoła Podstawowa w Waszkowskiem (Waszkowskie 12)
WĄGŁCZEW
Szkoła Podstawowa (Wągłczew 4)
WĄGRY
Szkoła Podstawowa w Wągrach (Wągry 87)
WĘGLEWICE
Szkoła Podstawowa (Węglewice, ul. Szkolna 9)
WIADERNO
Szkoła Podstawowa w Wiadernie (Wiaderno 1)
WIDAWA
Zespół Szkół w Widawie (ul. Wieluńska 17)
WIELENIN
Szkoła Podstawowa (Wielenin - Kolonia 30A)
WIELGIE
Szkoła Podstawowa w Wielgiem (Wielgie 45)
WIELGOMŁYNY
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Radomszczańska 9)
WIELUŃ
Szkoła Podstawowa Nr 2 (os. Kardy.Stefana Wyszyńskiego 30a)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Józefa Piłsudskiego 6)
Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Traugutta 38)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Romualda Traugutta 12)
WIERUSZÓW
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Fabryczna 1)
Zespół Szkół nr 2 (ul. Teklinowska 27)
WIERZBIE
Katolicka Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (Wierzbie 34)
WIERZCHLAS
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 48)
WIEWIEC
Szkoła Podstawowa w Wiewcu (Wiewiec 26)
WIEWIÓRCZYN
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 1)
WILAMÓW
Szkoła Podstawowa w Wilamowie (Wilamów 50)
WILCZKOWICE GÓRNE
Szkoła Podstawowa w Wilczkowicach (Wilczkowice Górne 35)
WILCZYCA
Szkoła Podstawowa (Wilczyca 23)
WINNA GÓRA
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Winna Góra 40)
WISTKA
Szkoła Podstawowa w Wistce (Wistka 125)
WIŚNIOWA GÓRA
Szkoła Podstawowa (ul. Tuszyńska 32)
WITONIA
Szkoła Podstawowa w Witoni (ul. Szkolna 4)
WITÓW-KOLONIA
Szkoła Podstawowa w Witowie (Witów-Kolonia 47)
WŁOCIN
Szkoła Podstawowa we Włocinie (Włocin 40)
WŁYŃ
Szkoła Podstawowa (Włyń 10)
WODZIN PRYWATNY
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (Wodzin Prywatny, ul. Szkolna 1)
WOJNOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa w Wojnowicach (Wojnowice 86)
WOJSŁAWICE
Szkoła Podstawowa w Wojsławicach (Wojsławice 105)
WOLA BLAKOWA
Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Blakowej (Wola Blakowa 39)
WOLA KOMOCKA
Szkoła Podstawowa w Woli Kamockiej (Wola Komocka 30)
WOLA KRZYSZTOPORSKA
Szkoła Podstawowa (ul. Kościuszki 32)
WOLA MAKOWSKA
Szkoła Podstawowa w Woli Makowskiej (Wola Makowska 25b)
WOLA MALOWANA
Szkoła Podstawowa w Woli Malowanej (nieistniejąca) (Wola Malowana)
WOLA WIĄZOWA
Zespół Szkolno - Przedszkolny (Wola Wiązowa 42)
WOLA ZAŁĘŻNA
Szkoła Podstawowa w Woli Załężnej (Wola Załężna 75)
WOLA ZARADZYŃSKA
Szkoła Podstawowa (Wola Zaradzyńska, ul. mjr. Hubala 55)
WOLBÓRZ
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Wolborzu (ul. Modrzewskiego 105)
WOŹNIKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Woźniki 74)
Szkoła Podstawowa (Woźniki 1)
WÓJCIN
Zespół Szkół w Wójcinie (Wójcin, ul. Wieluńska 9)
WÓJCIN A
Szkoła Podstawowa w Wójcinie (Wójcin A 16)
WÓLKA LESIEWSKA
Szkoła Podstawowa w Lesiewie (Wólka Lesiewska 14a)
WROCZYNY
Szkoła Podstawowa we Wroczynach (Wroczyny 59a)
WRÓBLEW
Szkoła Podstawowa w Skomlinie Filia Wróblew (Wróblew 52)
Zespół Szkół we Wróblewie (Wróblew 55 B)
WRZESZCZEWICE
Szkoła Podstawowa we Wrzeszczewicach (Wrzeszczewice 14)
WYDRZYN
Publiczna Szkoła Podstawowa w Wydrzynie (Wydrzyn 107)
WYGIEŁZÓW
Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie (Wygiełzów 17)
WYGODA
Szkoła Podstawowa w Wygodzie (Wygoda 2)
WYSOKIENICE
Szkoła Podstawowa (Wysokienice 32)
WYSZANÓW
Szkoła Podstawowa w Wyszanowie (Wyszanów, ul. Szkolna 10)
ZACHORZÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa w Zachorzowie (Zachorzów 62)
ZADZIM
Zespół Szkół w Zadzimiu (Kazimierzew 38)
ZAGÓRZE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Zagórze 30)
Szkoła Filialna w Zagórzu Szkoły Podstawowej w Słupi (Zagórze 37)
ZALESIE
Szkoła Podstawowa w Zalesiu (Zalesie 2)
ZAŁĘCZE MAŁE
Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II Wielkiego w Załęczu Małym (Załęcze Małe 35)
ZAŁĘCZE WIELKIE
Zespół Szkół Samorządowych (Załęcze Wielkie 76)
ZAMOŚCIE-KOLONIA
Szkoła Podstawowa (Kolonia 2)
ZAPOLICE
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Główna 19)
ZAWADA
Zespół Szkół (Zawada 249/255)
ZDUŃSKA WOLA
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 10 (ul. Zielona 46a)
Szkoła Podstawowa Nr 11 (ul. Żeromskiego 2/4)
Szkoła Podstawowa Nr 13 (ul. 1 Maja 27)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Spacerowa 90)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Złota 67)
Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Wodna 32)
Szkoła Podstawowa Nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Kilińskiego 27)
Zespół Szkół (ul. Zielona 59 A)
ZELÓW
Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. Tadeusza Kościuszki 40/42)
Szkoła Podstawowa Nr 4 w Zelowie (ul. Żeromskiego 51)
ZGIERZ
I Społeczna Szkoła Podstawowa (ul. Chemików 9)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Parzęczewska 46)
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Józefa Piłsudskiego 1)
Szkoła Podstawowa Nr 10 (ul. Ozorkowska 68/70)
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Zgierzu (ul. Dubois 26)
Szkoła Podstawowa Nr 12 (ul. Leopolda Staffa 26)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Szczawińska 2)
Szkoła Podstawowa nr 4 (ul. Łódzka 2)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. 1 Maja 63)
Szkoła Podstawowa nr 8 (ul. T. Boya - Żeleńskiego 4)
ZIELKOWICE
Szkoła Podstawowa w Zielkowicach (Zielkowice 145)
ZŁAKÓW BOROWY
Szkoła Podstawowa w Nowych Zdunach - Szkoła Filialna w Złakowie Borowym (Złaków Borowy 159)
ZŁAKÓW KOŚCIELNY
Szkoła Podstawowa w Nowych Zdunach - Szkoła Filialna w Złakowie Kościelnym (Złaków Kościelny 74)
ZŁOCZEW
Szkoła Podstawowa w Złoczewie (ul. Burzenińska 4/6)
ZŁOTA
Szkoła Podstawowa w Złotej (Złota 76)
ZMYŚLONA
Publiczna Szkoła Podstawowa w Radoszewicach - Szkoła Filialna w Zmyślonej (Zmyślona 10)
ZYGRY
Zespół Szkół w Zygrach (Zygry 71)
ŻARNÓW
Szkoła Podstawowa w Żarnowie (ul. Przedborska 10)
ŻDŻARY
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Żdżarach (Żdżary 123)
ŻELECHLINEK
Zespoł Szkół w Żelechlinku (ul. Wincentego Witosa 1a)
ŻERONICE
Szkoła Podstawowa w Żeronicach (Żeronice 37a)
ŻURAW
Szkoła Podstawowa w Żurawiu (Żuraw 18)
ŻYCHLIN
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Żychlinie (ul. 1-go Maja 25)
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Żeromskiego 8)
ŻYTNO
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Ogrodowa 16)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie