Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

SZKOŁY PODSTAWOWE

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
podstawowe Alwernia
podstawowe Andrychów
podstawowe Antolka
podstawowe Babica
podstawowe Babice
podstawowe Bachowice
podstawowe Baczków
podstawowe Baczyn
podstawowe Balice
podstawowe Balin
podstawowe Banica
podstawowe Bańska Niżna
podstawowe Bańska Wyżna
podstawowe Barcice Górne
podstawowe Barwałd Dolny
podstawowe Barwałd Górny
podstawowe Barwałd Średni
podstawowe Bącza-Kunina
podstawowe Berest
podstawowe Bębło
podstawowe Bęczarka
podstawowe Będkowice
podstawowe Biadoliny Radłowskie
podstawowe Biadoliny Szlacheckie
podstawowe Biała
podstawowe Biała Niżna
podstawowe Białka
podstawowe Białka Tatrzańska
podstawowe Biały Dunajec
podstawowe Biały Kościół
podstawowe Bibice
podstawowe Biczyce Dolne
podstawowe Biecz
podstawowe Bielanka
podstawowe Bielany
podstawowe Bielcza
podstawowe Bieńkówka
podstawowe Biertowice
podstawowe Biesna
podstawowe Bieśnik
podstawowe Bilczyce
podstawowe Binczarowa
podstawowe Biórków Wielki
podstawowe Biskupice
podstawowe Biskupice Radłowskie
podstawowe Bistuszowa
podstawowe Błonie
podstawowe Bobowa
podstawowe Bobrek
podstawowe Bobrowniki Wielkie
podstawowe Bochnia
podstawowe Bodaki
podstawowe Bodzanów
podstawowe Bogdanówka
podstawowe Bogoniowice
podstawowe Bogucice
podstawowe Bogumiłowice
podstawowe Bogusza
podstawowe Bolechowice
podstawowe Bolesław
podstawowe Bolęcin
podstawowe Borek Szlachecki
podstawowe Borki
podstawowe Borusowa
podstawowe Borzęcin
podstawowe Borzęta
podstawowe Bór
podstawowe Braciejówka
podstawowe Breń
podstawowe Brodła
podstawowe Brody
podstawowe Brunary
podstawowe Bruśnik
podstawowe Bryzdzyn
podstawowe Brzana
podstawowe Brzączowice
podstawowe Brzegi
podstawowe Brzesko
podstawowe Brzeszcze
podstawowe Brzezie
podstawowe Brzezinka
podstawowe Brzezna
podstawowe Brzezowa
podstawowe Brzeźnica
podstawowe Brzoskwinia
podstawowe Brzozowa
podstawowe Brzozówka
podstawowe Brzyna
podstawowe Buchcice
podstawowe Bucze
podstawowe Budzów
podstawowe Bugaj
podstawowe Bukowiec
podstawowe Bukowina Tatrzańska
podstawowe Bukowno
podstawowe Bukowska Wola
podstawowe Buków
podstawowe Bulowice
podstawowe Burzyn
podstawowe Bydlin
podstawowe Bysina
podstawowe Bystra
podstawowe Byszyce
podstawowe Bytomsko
podstawowe Celiny
podstawowe Chabówka
podstawowe Charzewice
podstawowe Chechło
podstawowe Chełm
podstawowe Chełmek
podstawowe Chełmiec
podstawowe Chochołów
podstawowe Chocznia
podstawowe Chojnik
podstawowe Cholerzyn
podstawowe Chomranice
podstawowe Chronów
podstawowe Chrzanów
podstawowe Chrząstowice
podstawowe Chyszówki
podstawowe Chyżne
podstawowe Cianowice
podstawowe Cichawa
podstawowe Cichawka
podstawowe Ciche
podstawowe Cieniawa
podstawowe Ciężkowice
podstawowe Cikowice
podstawowe Czaczów
podstawowe Czajowice
podstawowe Czaple Wielkie
podstawowe Czarna Góra
podstawowe Czarny Dunajec
podstawowe Czarny Potok
podstawowe Czasław
podstawowe Czchów
podstawowe Czechówka
podstawowe Czermna
podstawowe Czerna
podstawowe Czernichów
podstawowe Czerwienne
podstawowe Czubrowice
podstawowe Czulice
podstawowe Czułów
podstawowe Czułówek
podstawowe Czuszów
podstawowe Czyrna
podstawowe Czyżówka
podstawowe Ćwików
podstawowe Dalestowice
podstawowe Damice
podstawowe Damienice
podstawowe Dąbrowa Tarnowska
podstawowe Dąbrowica
podstawowe Dąbrówka
podstawowe Dąbrówka Szczepanowska
podstawowe Dąbrówka Tuchowska
podstawowe Dąbrówki Breńskie
podstawowe Demblin
podstawowe Dębno
podstawowe Długa Wieś
podstawowe Długołęka-Świerkla
podstawowe Długopole
podstawowe Dłużec
podstawowe Dobczyce
podstawowe Dobra
podstawowe Dobranowice
podstawowe Dobrociesz
podstawowe Dominikowice
podstawowe Domosławice
podstawowe Droginia
podstawowe Drwinia
podstawowe Dulowa
podstawowe Dursztyn
podstawowe Dziaduszyce
podstawowe Dział
podstawowe Dzianisz
podstawowe Dziekanowice
podstawowe Dzierżaniny
podstawowe Dziewin
podstawowe Falkowa
podstawowe Falniów
podstawowe Faściszowa
podstawowe Filipowice
podstawowe Florynka
podstawowe Frycowa
podstawowe Frydman
podstawowe Frydrychowice
podstawowe Gaboń
podstawowe Gaj
podstawowe Gawłów
podstawowe Gdów
podstawowe Glanów
podstawowe Glewiec
podstawowe Glichów
podstawowe Gliczarów Dolny
podstawowe Gliczarów Górny
podstawowe Glisne
podstawowe Gładyszów
podstawowe Głębokie
podstawowe Głębowice
podstawowe Głogoczów
podstawowe Gnojnik
podstawowe Golkowice
podstawowe Gołaczewy
podstawowe Gołcza
podstawowe Gołkowice Górne
podstawowe Gorenice
podstawowe Gorlice
podstawowe Gorzków
podstawowe Gorzyce
podstawowe Gosprzydowa
podstawowe Gostwica
podstawowe Goszcza
podstawowe Goszyce
podstawowe Gotkowice
podstawowe Grabie
podstawowe Grabno
podstawowe Graboszyce
podstawowe Grajów
podstawowe Grądy
podstawowe Gręboszów
podstawowe Grodkowice
podstawowe Grodzisko
podstawowe Grojec
podstawowe Gromiec
podstawowe Gromnik
podstawowe Gronków
podstawowe Groń
podstawowe Gródek
podstawowe Gródek nad Dunajcem
podstawowe Grudna Kępska
podstawowe Gruszowiec
podstawowe Gruszów
podstawowe Gruszów Wielki
podstawowe Grybów
podstawowe Grywałd
podstawowe Grzechynia
podstawowe Gwoździec
podstawowe Hańczowa
podstawowe Harbutowice
podstawowe Harkabuz
podstawowe Harklowa
podstawowe Harmęże
podstawowe Homrzyska
podstawowe Igołomia
podstawowe Ilkowice
podstawowe Imbramowice
podstawowe Inwałd
podstawowe Ispina
podstawowe Iwanowice
podstawowe Iwkowa
podstawowe Izdebnik
podstawowe Jabłonka
podstawowe Jachówka
podstawowe Jadamwola
podstawowe Jadowniki
podstawowe Jadowniki Mokre
podstawowe Jaksice
podstawowe Jamnica
podstawowe Janczowa
podstawowe Jangrot
podstawowe Jankowa
podstawowe Jankowice
podstawowe Janowice
podstawowe Januszowa
podstawowe Jaroszowice
podstawowe Jaroszowiec
podstawowe Jaroszówka
podstawowe Jasienica
podstawowe Jasienna
podstawowe Jasień
podstawowe Jastew
podstawowe Jastrzębia
podstawowe Jastrzębie
podstawowe Jaszczurowa
podstawowe Jaśkowice
podstawowe Jawiszowice
podstawowe Jawornik
podstawowe Jaworsko
podstawowe Jaworzna
podstawowe Jazowsko
podstawowe Jelcza
podstawowe Jelna
podstawowe Jerzmanowice
podstawowe Jeziorzany
podstawowe Jeżówka
podstawowe Jodłownik
podstawowe Jodłówka
podstawowe Jodłówka Tuchowska
podstawowe Jodłówka-Wałki
podstawowe Joniny
podstawowe Jurgów
podstawowe Jurków
podstawowe Juszczyn
podstawowe Kacice
podstawowe Kacwin
podstawowe Kaczyna
podstawowe Kadcza
podstawowe Kalina Wielka
podstawowe Kalwaria Zebrzydowska
podstawowe Kamianna
podstawowe Kamienica
podstawowe Kamionka
podstawowe Kamionka Mała
podstawowe Kamionka Wielka
podstawowe Kanina
podstawowe Karniów
podstawowe Karwin
podstawowe Karwodrza
podstawowe Kasina Wielka
podstawowe Kasinka Mała
podstawowe Kaszów
podstawowe Kąclowa
podstawowe Kąpiele Wielkie
podstawowe Kąśna Dolna
podstawowe Kąty
podstawowe Kępie
podstawowe Kęty
podstawowe Kicznia
podstawowe Kiczory
podstawowe Kierlikówka
podstawowe Kipszna
podstawowe Kisielówka
podstawowe Klecza Dolna
podstawowe Klęczany
podstawowe Klikuszowa
podstawowe Klimontów
podstawowe Klucze
podstawowe Kluszkowce
podstawowe Kłaj
podstawowe Kłodne
podstawowe Kłokoczyn
podstawowe Knurów
podstawowe Kobielnik
podstawowe Kobierzyn
podstawowe Kobylanka
podstawowe Kobylany
podstawowe Kobyle
podstawowe Kobyłka
podstawowe Kocmyrzów
podstawowe Koczanów
podstawowe Kojszówka
podstawowe Kokuszka
podstawowe Konary
podstawowe Konina
podstawowe Koniusza
podstawowe Koniuszowa
podstawowe Kopanka
podstawowe Korczyna
podstawowe Kornatka
podstawowe Korzenna
podstawowe Korzkiew
podstawowe Kosmolów
podstawowe Koszyce
podstawowe Koszyce Małe
podstawowe Koszyce Wielkie
podstawowe Kościelec
podstawowe Kościelisko
podstawowe Kowalowa
podstawowe Koźmice Wielkie
podstawowe Kraków
podstawowe Krasne Potockie
podstawowe Krasne-Lasocice
podstawowe Krauszów
podstawowe Krempachy
podstawowe Kropidło
podstawowe Krosna
podstawowe Krościenko nad Dunajcem
podstawowe Krośnica
podstawowe Królowa Górna
podstawowe Królowa Polska
podstawowe Królówka
podstawowe Krużlowa Wyżna
podstawowe Kryg
podstawowe Krynica-Zdrój
podstawowe Kryspinów
podstawowe Krzczonów
podstawowe Krzeczów
podstawowe Krzesławice
podstawowe Krzeszowice
podstawowe Krzeszów
podstawowe Krzęcin
podstawowe Krzykawa
podstawowe Krzyszkowice
podstawowe Krzywa
podstawowe Krzywaczka
podstawowe Książ Mały
podstawowe Książ Wielki
podstawowe Książnice
podstawowe Książnice Wielkie
podstawowe Kuków
podstawowe Kunkowa
podstawowe Kurów
podstawowe Kwaczała
podstawowe Kwaśniów Dolny
podstawowe Kwiatonowice
podstawowe Lachowice
podstawowe Lanckorona
podstawowe Lasek
podstawowe Laski
podstawowe Laskowa
podstawowe Laskówka Chorąska
podstawowe Leluchów
podstawowe Leńcze
podstawowe Leszczyna
podstawowe Leśnica
podstawowe Lewniowa
podstawowe Lgota
podstawowe Libertów
podstawowe Libiąż
podstawowe Librantowa
podstawowe Libusza
podstawowe Lichwin
podstawowe Limanowa
podstawowe Lipie
podstawowe Lipinki
podstawowe Lipiny
podstawowe Lipnica Dolna
podstawowe Lipnica Górna
podstawowe Lipnica Mała
podstawowe Lipnica Murowana
podstawowe Lipnica Wielka
podstawowe Lipnik
podstawowe Lisia Góra
podstawowe Liszki
podstawowe Lubaszowa
podstawowe Lubcza
podstawowe Lubień
podstawowe Lubinka
podstawowe Lubomierz
podstawowe Luborzyca
podstawowe Ludźmierz
podstawowe Lusina
podstawowe Luszowice
podstawowe Łabowa
podstawowe Ładna
podstawowe Łapanów
podstawowe Łapczyca
podstawowe Łapszanka
podstawowe Łapsze Niżne
podstawowe Łapsze Wyżne
podstawowe Łazany
podstawowe Łazy
podstawowe Łącko
podstawowe Łączany
podstawowe Łąkta Dolna
podstawowe Łąkta Górna
podstawowe Łęg Tarnowski
podstawowe Łęka
podstawowe Łękawica
podstawowe Łękawka
podstawowe Łęki
podstawowe Łętkowice
podstawowe Łętowe
podstawowe Łętowice
podstawowe Łętownia
podstawowe Łomna
podstawowe Łomnica Zdrój
podstawowe Łoniowa
podstawowe Łopoń
podstawowe Łopuszna
podstawowe Łosie
podstawowe Łososina Dolna
podstawowe Łososkowice
podstawowe Łostówka
podstawowe Łowczów
podstawowe Łowiczki
podstawowe Łuczyce
podstawowe Łukowa
podstawowe Łukowica
podstawowe Łużna
podstawowe Łyczana
podstawowe Łyczanka
podstawowe Łysa Góra
podstawowe Maciejowa
podstawowe Maciejowice
podstawowe Maków Podhalański
podstawowe Malec
podstawowe Małe Ciche
podstawowe Małec
podstawowe Maniowy
podstawowe Maniów
podstawowe Marcinkowice
podstawowe Marcinowice
podstawowe Marcówka
podstawowe Marcyporęba
podstawowe Marszowice
podstawowe Maruszyna
podstawowe Maruszyna Górna
podstawowe Maszkienice
podstawowe Maszkowice
podstawowe Meszna Opacka
podstawowe Męcina
podstawowe Męcina Wielka
podstawowe Mędrzechów
podstawowe Mętków
podstawowe Michalczowa
podstawowe Michałowice
podstawowe Michałówka
podstawowe Miechowice Małe
podstawowe Miechów
podstawowe Miechów - Charsznica
podstawowe Miejsce
podstawowe Mietniów
podstawowe Miękinia
podstawowe Mikluszowice
podstawowe Mikołajowice
podstawowe Milówka
podstawowe Miłkowa
podstawowe Minoga
podstawowe Młoszowa
podstawowe Młynne
podstawowe Młyńczyska
podstawowe Mniszów
podstawowe Mochnaczka Wyżna
podstawowe Modlnica
podstawowe Mogilany
podstawowe Mogilno
podstawowe Mokra Wieś
podstawowe Mokrzyska
podstawowe Morawczyna
podstawowe Morawica
podstawowe Mordarka
podstawowe Mostek
podstawowe Mostki
podstawowe Moszczenica
podstawowe Moszczenica Niżna
podstawowe Mstów
podstawowe Mszalnica
podstawowe Mszana Dolna
podstawowe Mszana Górna
podstawowe Mszanka
podstawowe Mucharz
podstawowe Muchówka
podstawowe Murzasichle
podstawowe Muszyna
podstawowe Muszynka
podstawowe Mystków
podstawowe Myślachowice
podstawowe Myślenice
podstawowe Nadzów
podstawowe Naprawa
podstawowe Narama
podstawowe Nasiechowice
podstawowe Nawojowa
podstawowe Nawojowa Góra
podstawowe Nieciecza
podstawowe Nieczajna Górna
podstawowe Niedomice
podstawowe Niedzica
podstawowe Niedzieliska
podstawowe Niedźwiedza
podstawowe Niedźwiedź
podstawowe Niegardów
podstawowe Niegowić
podstawowe Nielepice
podstawowe Niepołomice
podstawowe Nieszkowice Małe
podstawowe Nieszkowice Wielkie
podstawowe Nieznanowice
podstawowe Niskowa
podstawowe Niwka
podstawowe Nowa Biała
podstawowe Nowa Góra
podstawowe Nowa Wieś
podstawowe Nowa Wieś Szlachecka
podstawowe Nowe Brzesko
podstawowe Nowe Bystre
podstawowe Nowe Rybie
podstawowe Nowe Żukowice
podstawowe Nowica
podstawowe Nowy Sącz
podstawowe Nowy Targ
podstawowe Nowy Wiśnicz
podstawowe Obidowa
podstawowe Obidza
podstawowe Ochojno
podstawowe Ochotnica Dolna
podstawowe Ochotnica Górna
podstawowe Odporyszów
podstawowe Odrowąż
podstawowe Okleśna
podstawowe Okocim
podstawowe Okulice
podstawowe Olchawa
podstawowe Olesno
podstawowe Olkusz
podstawowe Olszana
podstawowe Olszanka
podstawowe Olszowice
podstawowe Olszówka
podstawowe Olszyny
podstawowe Ołpiny
podstawowe Orawka
podstawowe Osieczany
podstawowe Osiek
podstawowe Osielec
podstawowe Ostrężnica
podstawowe Ostrowsko
podstawowe Ostrów
podstawowe Ostrusza
podstawowe Oświęcim
podstawowe Owczary
podstawowe Paczółtowice
podstawowe Palcza
podstawowe Palczowice
podstawowe Pałecznica
podstawowe Parkoszowice
podstawowe Pasierbiec
podstawowe Paszkówka
podstawowe Paszyn
podstawowe Pawęzów
podstawowe Pawlikowice
podstawowe Pcim
podstawowe Pewelka
podstawowe Piaski-Drużków
podstawowe Piątkowa
podstawowe Piekary
podstawowe Piekielnik
podstawowe Piekiełko
podstawowe Pieniążkowice
podstawowe Pierzchów
podstawowe Pietrzejowice
podstawowe Pilcza Żelichowska
podstawowe Piotrkowice
podstawowe Piotrowice
podstawowe Pisarzowa
podstawowe Piwniczna Zdrój
podstawowe Piwniczna-Zdrój
podstawowe Pleśna
podstawowe Pławna
podstawowe Płaza
podstawowe Płoki
podstawowe Pobiednik Mały
podstawowe Podczerwone
podstawowe Podegrodzie
podstawowe Podlipie
podstawowe Podłęże
podstawowe Podłopień
podstawowe Podobin
podstawowe Podolany
podstawowe Podole Górowa
podstawowe Podolsze
podstawowe Podsarnie
podstawowe Podstolice
podstawowe Podszkle
podstawowe Podwilk
podstawowe Pogorzyce
podstawowe Pogorzyna
podstawowe Pogórska Wola
podstawowe Pogwizdów
podstawowe Pojałowice
podstawowe Polanka
podstawowe Polanka Hallera
podstawowe Polanka Wielka
podstawowe Polanowice
podstawowe Polichty
podstawowe Polna
podstawowe Połom Duży
podstawowe Ponice
podstawowe Ponikiew
podstawowe Popowice
podstawowe Porąbka
podstawowe Porąbka Uszewska
podstawowe Poręba
podstawowe Poręba Dzierżna
podstawowe Poręba Górna
podstawowe Poręba Radlna
podstawowe Poręba Spytkowska
podstawowe Poręba Wielka
podstawowe Poręba Żegoty
podstawowe Poronin
podstawowe Posadowa Mogilska
podstawowe Poskwitów
podstawowe Powroźnik
podstawowe Pozowice
podstawowe Półrzeczki
podstawowe Prandocin
podstawowe Proszowice
podstawowe Proszówki
podstawowe Prusy
podstawowe Przebieczany
podstawowe Przecieszyn
podstawowe Przeciszów
podstawowe Przeginia
podstawowe Przeginia Duchowna
podstawowe Przyborów
podstawowe Przybradz
podstawowe Przybysławice
podstawowe Przydonica
podstawowe Przysieka
podstawowe Przysietnica
podstawowe Przyszowa
podstawowe Przytkowice
podstawowe Psary
podstawowe Pstroszyce Pierwsze
podstawowe Ptaszkowa
podstawowe Pyzówka
podstawowe Raba Niżna
podstawowe Raba Wyżna
podstawowe Rabka-Zdrój
podstawowe Raciborowice
podstawowe Raciborsko
podstawowe Raciechowice
podstawowe Racławice
podstawowe Radgoszcz
podstawowe Radłów
podstawowe Radocza
podstawowe Radwanowice
podstawowe Radziemice
podstawowe Radziszów
podstawowe Rajbrot
podstawowe Rajsko
podstawowe Ratułów
podstawowe Rąbkowa
podstawowe Rączna
podstawowe Rdzawa
podstawowe Rdzawka
podstawowe Rdziostów
podstawowe Regulice
podstawowe Roczyny
podstawowe Rodaki
podstawowe Rogi
podstawowe Rogoźnik
podstawowe Rokiciny Podhalańskie
podstawowe Ropa
podstawowe Ropica Polska
podstawowe Rozdziele
podstawowe Rozkochów
podstawowe Roztoka
podstawowe Roztoka Wielka
podstawowe Rożnowice
podstawowe Rudawa
podstawowe Rudka
podstawowe Rudnik
podstawowe Rudno
podstawowe Rudze
podstawowe Rupniów
podstawowe Rusocice
podstawowe Rybna
podstawowe Rychwałd
podstawowe Ryczów
podstawowe Ryczówek
podstawowe Ryglice
podstawowe Rytro
podstawowe Rzepiennik Biskupi
podstawowe Rzepiennik Marciszewski
podstawowe Rzepiennik Strzyżewski
podstawowe Rzepiska
podstawowe Rzeszotary
podstawowe Rzezawa
podstawowe Rzędowice
podstawowe Rzozów
podstawowe Rzuchowa
podstawowe Rzyki
podstawowe Sadek
podstawowe Sanka
podstawowe Sąspów
podstawowe Sechna
podstawowe Sędziszowa
podstawowe Sękowa
podstawowe Siary
podstawowe Sidzina
podstawowe Sieciechowice
podstawowe Siedlce
podstawowe Siedliska
podstawowe Siedliszowice
podstawowe Siekierczyna
podstawowe Siemiechów
podstawowe Sieniawa
podstawowe Sieniczno
podstawowe Sienna
podstawowe Siepraw
podstawowe Sieradza
podstawowe Siercza
podstawowe Sierockie
podstawowe Sierosławice
podstawowe Siołkowa
podstawowe Sitnica
podstawowe Skała
podstawowe Skawa
podstawowe Skawica
podstawowe Skawina
podstawowe Skawinki
podstawowe Skidziń
podstawowe Skomielna Biała
podstawowe Skomielna Czarna
podstawowe Skrudzina
podstawowe Skrzętla-Rojówka
podstawowe Skrzydlna
podstawowe Skrzynka
podstawowe Skrzypne
podstawowe Skrzyszów
podstawowe Słomniki
podstawowe Słopnice
podstawowe Smardzowice
podstawowe Smęgorzów
podstawowe Smroków
podstawowe Sobolów
podstawowe Sosnowice
podstawowe Spytkowice
podstawowe Sromowce Niżne
podstawowe Sromowce Wyżne
podstawowe Stadła
podstawowe Stadniki
podstawowe Staniątki
podstawowe Stanisław Dolny
podstawowe Stanisław Górny
podstawowe Stanisławice
podstawowe Stańkowa
podstawowe Stara Wieś
podstawowe Stare Bystre
podstawowe Stare Rybie
podstawowe Stary Sącz
podstawowe Stary Wiśnicz
podstawowe Staszkówka
podstawowe Sterkowiec
podstawowe Stogniowice
podstawowe Stręgoborzyce
podstawowe Stronie
podstawowe Stróża
podstawowe Stróże
podstawowe Stróżna
podstawowe Stróżówka
podstawowe Stryszawa
podstawowe Stryszów
podstawowe Strzegowa
podstawowe Strzelce Wielkie
podstawowe Strzeszyn
podstawowe Strzeżów Drugi
podstawowe Sucha
podstawowe Sucha Beskidzka
podstawowe Suche
podstawowe Suchoraba
podstawowe Sufczyn
podstawowe Sułkowice
podstawowe Sułków
podstawowe Sułoszowa
podstawowe Sutków
podstawowe Swojczany
podstawowe Swoszowa
podstawowe Sygneczów
podstawowe Szaflary
podstawowe Szalowa
podstawowe Szarów
podstawowe Szarwark
podstawowe Szczawa
podstawowe Szczawnica
podstawowe Szczepanowice
podstawowe Szczepanów
podstawowe Szczereż
podstawowe Szczodrkowice
podstawowe Szczucin
podstawowe Szczurowa
podstawowe Szczyrzyc
podstawowe Szczytniki
podstawowe Szerzyny
podstawowe Szklary
podstawowe Szlachtowa
podstawowe Szlembark
podstawowe Szreniawa
podstawowe Szyk
podstawowe Szymbark
podstawowe Szynwałd
podstawowe Śledziejowice
podstawowe Śleszowice
podstawowe Śmigno
podstawowe Śnietnica
podstawowe Świątniki Górne
podstawowe Świdnik
podstawowe Świebodzin
podstawowe Świniarsko
podstawowe Świniary
podstawowe Świnna Poręba
podstawowe Tabaszowa
podstawowe Targanice
podstawowe Targowisko
podstawowe Tarnawa
podstawowe Tarnawa Dolna
podstawowe Tarnowiec
podstawowe Tarnów
podstawowe Tczyca
podstawowe Tenczynek
podstawowe Tęgoborze
podstawowe Tłuczań
podstawowe Tokarnia
podstawowe Tomice
podstawowe Toporzysko
podstawowe Trąbki
podstawowe Tropie
podstawowe Tropiszów
podstawowe Trybsz
podstawowe Trzebinia
podstawowe Trzebunia
podstawowe Trzemeszna
podstawowe Trzemeśnia
podstawowe Trzetrzewina
podstawowe Trzyciąż
podstawowe Trzycierz
podstawowe Tuchów
podstawowe Turza
podstawowe Tworkowa
podstawowe Tylicz
podstawowe Tylmanowa
podstawowe Tymbark
podstawowe Ujanowice
podstawowe Ujście Jezuickie
podstawowe Uszew
podstawowe Uście Gorlickie
podstawowe Uście Solne
podstawowe Wadowice
podstawowe Waganowice
podstawowe Waksmund
podstawowe Wał - Ruda
podstawowe Wawrzeńczyce
podstawowe Wawrzka
podstawowe Węglówka
podstawowe Węgrzce Wielkie
podstawowe Wiatowice
podstawowe Widoma
podstawowe Wieliczka
podstawowe Wielka Wieś
podstawowe Wielkie Drogi
podstawowe Wielmoża
podstawowe Wielogłowy
podstawowe Wielopole Moszczyńskie
podstawowe Wieprz
podstawowe Wieprzec
podstawowe Wierchomla Wielka
podstawowe Wierzbica
podstawowe Wierzchosławice
podstawowe Wierzchowisko
podstawowe Wietrzychowice
podstawowe Więciórka
podstawowe Więcławice Stare
podstawowe Wilczyce
podstawowe Wilczyska
podstawowe Wilkowisko
podstawowe Winiary
podstawowe Wiśniowa
podstawowe Witanowice
podstawowe Witeradów
podstawowe Witowice Dolne
podstawowe Witów
podstawowe Włosań
podstawowe Włosienica
podstawowe Wojakowa
podstawowe Wojnarowa
podstawowe Wojnicz
podstawowe Wokowice
podstawowe Wola Batorska
podstawowe Wola Dębińska
podstawowe Wola Filipowska
podstawowe Wola Kalinowska
podstawowe Wola Krogulecka
podstawowe Wola Lubecka
podstawowe Wola Łużańska
podstawowe Wola Mędrzechowska
podstawowe Wola Przemykowska
podstawowe Wola Radłowska
podstawowe Wola Radziszowska
podstawowe Wola Rzędzińska
podstawowe Wola Skrzydlańska
podstawowe Wola Zabierzowska
podstawowe Wola Zachariaszowska
podstawowe Wolbrom
podstawowe Wołowice
podstawowe Woźniki
podstawowe Wójtowa
podstawowe Wróblowice
podstawowe Wrząsowice
podstawowe Wrzępia
podstawowe Wyskitna
podstawowe Wysocice
podstawowe Wysoka
podstawowe Wysokie
podstawowe Wysowa - Zdrój
podstawowe Wytrzyszczka
podstawowe Wyźrał
podstawowe Wyżyce
podstawowe Zabawa
podstawowe Zabierzów
podstawowe Zabierzów Bocheński
podstawowe Zabłędza
podstawowe Zaborów
podstawowe Zabrnie
podstawowe Zabrzeż
podstawowe Zachełmna
podstawowe Zaczarnie
podstawowe Zadroże
podstawowe Zagorzyce
podstawowe Zagorzyn
podstawowe Zagórnik
podstawowe Zagórzany
podstawowe Zagórze
podstawowe Zakliczyn
podstawowe Zakopane
podstawowe Zakrzów
podstawowe Zalas
podstawowe Zalasowa
podstawowe Zalesie
podstawowe Zalipie
podstawowe Załęże
podstawowe Zarzecze
podstawowe Zarzyce Wielkie
podstawowe Zasadne
podstawowe Zasań
podstawowe Zaskale
podstawowe Zasole
podstawowe Zator
podstawowe Zawada
podstawowe Zawadka
podstawowe Zawoja
podstawowe Zawoja Wilczna
podstawowe Ząb
podstawowe Zborowice
podstawowe Zbydniów
podstawowe Zbylitowska Góra
podstawowe Zdrochec
podstawowe Zebrzydowice
podstawowe Zederman
podstawowe Zelczyna
podstawowe Zembrzyce
podstawowe Zgłobice
podstawowe Zielenice
podstawowe Zielonki
podstawowe Złota
podstawowe Złotniki
podstawowe Zręczyce
podstawowe Zubrzyca Dolna
podstawowe Zubrzyca Górna
podstawowe Zygodowice
podstawowe Żabno
podstawowe Żarki
podstawowe Żarnówka
podstawowe Żbikowice
podstawowe Żegiestów
podstawowe Żegocina
podstawowe Żelazówka
podstawowe Żeleźnikowa Mała
podstawowe Żeleźnikowa Wielka
podstawowe Żębocin
podstawowe Żmiąca
podstawowe Żurada
podstawowe Żurowa
KRAKÓW
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (ul. Seniorów Lotnictwa 5)
EDUKACJA Sp. z. o. o. (ul. Kluczborska 3)
Fundacja Szkolna DONA (ul. Stroma 5)
I Prywatne Liceum Ogólnokształcące
Prywatne Gimnazjum nr 1
Prywatna Szkoła Podstawowa (al. Dygasińskiego 5b)

Katolickie Centrum Edukacyjne Caritas Archidiecezji Krakowskiej (ul. Pędzichów 13)
KOLEGIUM EUROPEJSKIE - Międzynarodowa Szkoła Podstawowa, Międzynarodowe Gimnazjum, Międzynarodowe Liceum Ogólnokształcące (ul. Metalowców 6)
Międzynarodowa Prywatna Szkoła Podstawowa (ul. Kazimierza Wielkiego 33)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Źródełko" (Kobierzyńska 201 )
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 6 w Krakowie (ul. Zygmunta Wróblewskiego 6)
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących (ul. Spadochroniarzy 1)
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci z Afazją Zgromadzenia Sióstr Felicjanek (ul. Stanisława Millana 15)
Prywatna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia "Inspiracja" (ul. Śniadeckich 12b)
Prywatna Szkoła Podstawowa "Academos" (ul. Sobieskiego 3/3)
Prywatna Szkoła Podstawowa "Edukacja XXI wieku" (ul. Działowskiego 67)
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 4 "Inspiracja" (ul. Śniadeckich 12b)
Prywatna Szkoła Podstawowa Salwator i Gimnazjum Salwator (ul. Senatorska 39)
Prywatna Szkoła Podstawowa Scherzo (ul. Korzeniaka 14)
Publiczna Szkoła Podstawowa i Publiczne Gimnazjum Sióstr Pijarek (ul. G. Korzeniaka 18)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 117 (ul. Kurczaba 15)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 (ul. Topolowa 22)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 48 (ul. Księcia Józefa 337)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 58 (ul. Stanisława Pigonia 2)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 82 (os. Kalinowe 17)
Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek (os. Kościuszkowskie 7)
Publiczne Przedszkole "Źródełko" (ul. Łany 14 a)
RaJSKA SZKOŁA (ul. Tuchowska 113)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 2 (ul. Zamoyskiego 100)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących (ul. Tyniecka 6)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 3 (ul. Praska 64)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 4 (ul. Hieronima Wietora 7)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 6 (ul. Niecała 8)
Szkoła Podstawowa (os. Krakowiaków 47)
Szkoła Podstawowa Nr 86 (os. Jagiellońskie 18)
Szkoła Podstawowa Nr 10 (ul. Ks. Fr. Blachnickiego 1)
Szkoła Podstawowa Nr 61 (ul. Popławskiego 17)
Szkoła Podstawowa Istota (ul. Telimeny 9)
Szkoła Podstawowa Montessori (ul. Skośna 31)
Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Św. Marka 34)
Szkoła Podstawowa Nr 100 (os. Albertyńskie 36)
Szkoła Podstawowa nr 101 (os. Jagiellońskie 9)
Szkoła Podstawowa Nr 104 (os. Wysokie 7)
Szkoła Podstawowa Nr 107 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Zdrowa 6)
Szkoła Podstawowa Nr 109 (ul. Mackiewicza 15)
Szkoła Podstawowa Nr 111 (ul. Bieżanowska 204)
Szkoła Podstawowa Nr 113 (ul. Stachiewicza 33)
Szkoła Podstawowa nr 114 (ul. Łąkowa 31)
Szkoła Podstawowa Nr 119 (ul. Czerwieńskiego 1)
Szkoła Podstawowa Nr 123 (ul. Okólna 16)
Szkoła Podstawowa Nr 126 (os. Tysiąclecia 57)
Szkoła Podstawowa nr 129 (os. Na Wzgórzach 13 A)
Szkoła Podstawowa nr 130 (os. Oświecenia 30)
Szkoła Podstawowa Nr 132 (ul. Bolesława Śmiałego 6)
Szkoła Podstawowa Nr 134 (ul. Kłuszyńska 46)
Szkoła Podstawowa nr 137 (ul. Wrobela 79)
Szkoła Podstawowa Nr 138 (ul. Kazimierza Wierzyńskiego 3)
Szkoła Podstawowa Nr 140 (ul. Prawocheńskiego 7)
Szkoła Podstawowa Nr 142 (ul. Drożyska 13)
Szkoła Podstawowa Nr 144 z Oddziałami Integracyjnymi (os. Boh. Września 13)
Szkoła Podstawowa Nr 147 (ul. Zbydniowicka 1)
Szkoła Podstawowa nr 149 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego (nieistniejąca) (ul. Bujaka 15)
Szkoła Podstawowa Nr 153 (ul. Na Błonie 15 D)
Szkoła Podstawowa nr 155 (os. II Pułku Lotniczego 21)
Szkoła Podstawowa nr 156 (ul. Centralna 39)
Szkoła Podstawowa Nr 159 Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej (ul. Starowiślna 7)
Szkoła Podstawowa Nr 160 Zgromadzenia Sióstr Augustianek (ul. Skałeczna 10)
Szkoła Podstawowa Nr 18 (ul. Półkole 11)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Strzelców 5a)
Szkoła Podstawowa Nr 21 (ul. Batalionu Skała AK 12)
Szkoła Podstawowa Nr 24 (ul. Aleksandry 17)
Szkoła Podstawowa Nr 25 (ul. Komandosów 29)
Szkoła Podstawowa nr 26 (ul. Krasickiego 34)
Szkoła Podstawowa Nr 27 (ul. Podedworze 16)
Szkoła Podstawowa Nr 29 (ul. Dembowskiego 12)
Szkoła Podstawowa Nr 30 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Konfederacka 12)
Szkoła Podstawowa Nr 31 (ul. Bolesława Prusa 18)
Szkoła Podstawowa nr 32 (ul. Królowej Jadwigi 78)
Szkoła Podstawowa nr 36 (ul. Mazowiecka 70)
Szkoła Podstawowa Nr 37 (os. Stalowe 18)
Szkoła Podstawowa nr 38 (ul. Francesco Nullo 23)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Smoleńsk 5-7)
Szkoła Podstawowa nr 40 (ul. Pszczelna 13)
Szkoła Podstawowa Nr 41 (ul. Jerzmanowskiego 6)
Szkoła Podstawowa nr 43 (ul. Myślenicka 112)
Szkoła Podstawowa Nr 45 Sióstr Pijarek (ul. Meissnera 20)
Szkoła Podstawowa nr 50 (ul. Katowicka 28)
Szkoła Podstawowa Nr 52 (os. Dywizjonu 303 nr 66)
Szkoła Podstawowa nr 53 (ul. Skośna 8)
Szkoła Podstawowa Nr 54 (ul. Tyniecka 122)
Szkoła Podstawowa Nr 55 (ul. Dobczycka 20)
Szkoła Podstawowa Nr 62 (ul. Ćwikłowa 1)
Szkoła Podstawowa Nr 64 (ul. Sadzawki 1)
Szkoła Podstawowa Nr 65 (ul. Golikówka 52)
Szkoła Podstawowa Nr 66 (ul. Skotnicka 86)
Szkoła Podstawowa Nr 67 (ul. Kaczorówka 4)
Szkoła Podstawowa nr 68 (ul. Porzeczkowa 2)
Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Spasowskiego 8)
Szkoła Podstawowa nr 72 (Al. Modrzewiowa 23)
Szkoła Podstawowa Nr 74 (ul. Branicka 26)
Szkoła Podstawowa Nr 78 (ul. Jaskrowa 5)
Szkoła Podstawowa nr 80 (Os. Na Skarpie 8)
Szkoła Podstawowa Nr 85 (os. Złotego Wieku 4)
Szkoła Podstawowa Nr 88 (os. Szklane Domy 2)
Szkoła Podstawowa Nr 89 (os. Piastów 34 A)
Szkoła Podstawowa nr 92 (os. Kalinowe 18)
Szkoła Podstawowa nr 93 (ul. Szlachtowskiego 31)
Szkoła Podstawowa Nr 95 (ul. Wileńska 9)
Szkoła Podstawowa Nr 97 (ul. Doktora Judyma 10)
Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 165 (ul. Stanisława Millana 15)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 162 (ul. Ks. Stojałowskiego 31)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 22 (ul. Chmielowskiego 1)
Szkoły Katolickie przy parafii św. Jadwigi Królowej w Krakowie (ul. Łokietka 60)
Towarzystwo Społecznej Szkoły Podstawowej (ul. Piotra Michałowskiego 10)
Waldorfska Szkoła Podstawowa (Al. Krasińskiego 10)
Zespól Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych Nr 6 (os. Na Stoku 52)
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych (Osiedle Centrum E bl. 2)
Zespół Placówek Oświatowych "Scherzo" (ul. Korzeniaka 14)
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 8 (ul. Mieczysława Wrony 115)
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Miodowa 36)
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 (ul. Myśliwska 64)
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 (ul. Urzędnicza 65)
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 6 (ul. Dietla 70)
Zespół Szkół Nr 11 (al. Dygasińskiego 25)
Zespół Szkół nr 2 (ul. Kopernika 19)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych Nr 1 (Aleja Kijowska 3)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych Nr 2 (ul. Lipińskiego 2)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 3 (ul. Strąkowa 3a)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych Nr 4 (ul. Żabia 20)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych Nr 5 (os. Słoneczne 12)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 7 (ul. Czarnogórska 14)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego (ul. Grochowska 20)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 15 (ul. Rydygiera 20)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 17 (ul. Fredry 65/71)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 35 (ul. Mirtowa 2)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 51 (Al. Kijowska 8)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 52 (ul. J. Sawy-Calińskiego 12)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 53 (ul. Stawowa 179)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych Nr 2 (os. Teatralne 35)
Zespół Szkół Ogólnokształcących STO (ul. Stradomska 10)
Zespół Szkół Ogólnokształcących
Sportowych nr 1 (os. Handlowe 4)

Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek (ul. M. B. Wysłouchów 28)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 10 (ul. Lubomirskiego 21)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 13 (ul. Szopkarzy 8)
Zespół Szkół Specjalnych nr 14 (os. Sportowe 28)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 3 (ul. Wielicka 265)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 4 (ul. Zakątek 2)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 5 (ul. Górka Narodowa 116)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 6 (ul. Ptaszyckiego 9)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 6 Filia Nr 2 (os. Szkolne 27)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 8 (ul. Prądnicka 80)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 9 (ul. Telimeny 9)
Zespół Szkół Społecznych Nr 1 (ul. Forteczna 54)
Zespół Szkół Społecznych Nr 5 STO (ul. Kurczaba 5)
Zespół Szkół Społecznych nr 7 (ul. Stanisława ze Skalbmierza 7)
Zespół Szkół Społecznych STO Nr 3 (Os. Dywizjonu 303 nr 35)
Podgórze - Szkoła Podstawowa Nr 124 (ul. Weigla 2)
ALWERNIA
Zespół Szkół nr 1 w Alwerni (ul. M.Skłodowskiej 4)
ANDRYCHÓW
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Dąbrowskiego 2)
Szkoła Podstawowa Nr 4 z klasami integracyjnymi (ul. Włókniarzy 10a)
ANTOLKA
Szkoła Podstawowa w Antolce (Antolka 13)
BABICA
Szkoła Podstawowa (Babica 82 a)
BABICE
Szkoła Podstawowa (Babice, ul. Różana 23)
Zespół Szkół w Babicach (ul. Zamkowa 3)
BACHOWICE
Zespół Szkolno - Przedszkolny (Bachowice, ul. ks F.Gołby 1 )
BACZKÓW
Zespół Szkół Gminnych (Baczków 23)
BACZYN
Szkoła Podstawowa w Baczynie (Baczyn 100)
BALICE
Szkoła Podstawowa w Balicach (ul. Szkolna 66)
BALIN
Szkoła Podstawowa (Balin, ul. Jaworznicka 139)
BANICA
Szkoła Podstawowa w Banicy (Banica 24)
BAŃSKA NIŻNA
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Bańskiej Niżnej (Bańska Niżna, ul. Papieska 141)
BAŃSKA WYŻNA
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Bańska Wyżna, ul. Szlak Papieski 64)
BARCICE GÓRNE
Szkoła Podstawowa (Barcice 66)
BARWAŁD DOLNY
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich (Barwałd Dolny 64)
BARWAŁD GÓRNY
Zespół Szkół Nr 5 w Barwałdzie Górnym (Barwałd Górny 213)
BARWAŁD ŚREDNI
Szkoła Podstawowa (Barwałd Średni 70)
BĄCZA-KUNINA
Szkoła Podstawowa w Bączej Kuninie (Bącza-Kunina 37)
BEREST
Samorządowe Centrum Edukacji Szkolnej (Berest)
BĘBŁO
Szkoła Podstawowa w Bęble (ul. Krakowska 76)
BĘCZARKA
Szkoła Podstawowa w Bęczarce (Bęczarka 14)
BĘDKOWICE
Szkoła Podstawowa w Będkowicach (Będkowice 143)
BIADOLINY RADŁOWSKIE
Zespół Szkół (Biadoliny Radłowskie 135)
BIADOLINY SZLACHECKIE
Publiczna Szkoła Podstawowa w Biadolinach Szlacheckich (Biadoliny Szlacheckie 44)
BIAŁA
Szkoła Filialna w Białej (Biała 26)
BIAŁA NIŻNA
Szkoła Podstawowa w Białej Niżnej (Biała Niżna 495)
BIAŁKA
Zespół Szkół (Białka 334)
BIAŁKA TATRZAŃSKA
Zespół Szkół (ul. Środkowa 184)
BIAŁY DUNAJEC
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 1 (ul. Jana Pawła II 184 A)
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 2 (ul. Miłośników Podhala 23)
BIAŁY KOŚCIÓŁ
Szkoła Podstawowa (Biały Kościół 21)
BIBICE
Zespół Szkół (Bibice, ul. Kościuszki 56 a)
BICZYCE DOLNE
Szkoła Podstawowa (Biczyce Dolne 12)
BIECZ
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Grodzka 22)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Ks. Jana Bochniewicza 2)
BIELANKA
Szkoła Filialna w Bielance (Bielanka 25)
Szkoła Podstawowa (Bielanka 29)
BIELANY
Szkoła Podstawowa w Bielanach (ul. Łęcka 2)
BIELCZA
Zespół Szkół (Bielcza 294a)
BIEŃKÓWKA
Szkoła Podstawowa nr 1 w Bieńkówce (Bieńkówka 398)
BIERTOWICE
Zespół Placówek Oświatowych w Biertowicach (Biertowice)
BIESNA
Szkoła Podstawowa w Biesnej (Biesna 70)
BIEŚNIK
Szkoła Podstawowa w Bieśniku (Bieśnik 102)
BILCZYCE
Szkoła Podstawowa (Bilczyce 92)
BINCZAROWA
Szkoła Podstawowa (Binczarowa 26)
BIÓRKÓW WIELKI
Szkoła Podstawowa (Biórków Wielki 111)
BISKUPICE
Szkoła Podstawowa w Biskupicach (Biskupice)
BISKUPICE RADŁOWSKIE
Szkoła Podstawowa (Biskupice Radłowskie, ul. Szkolna 2)
BISTUSZOWA
Szkoła Podstawowa w Bistuszowej (Bistuszowa 10)
BŁONIE
Szkoła Podstawowa w Błoniu (Błonie 20)
BOBOWA
Szkoła Podstawowa (ul. Bohaterów Bobowej 256)
BOBREK
Samorządowy Zespół Szkół (ul. Nadwiślańska 9)
Szkoła Podstawowa - filia w Bobrku (ul. Księżnej Ogińskiej 2)
BOBROWNIKI WIELKIE
Szkoła Podstawowa w Bobrownikach Wielkich (Bobrowniki Wielkie, ul. Długa 63)
BOCHNIA
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Biała 2)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. Oracka 6)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Konfederatów Barskich 27)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Kazimierza Wielkiego 71)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 (ul. Jakubowskiego 12)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Stasiaka 1 A)
BODAKI
Filia w Bodakach (Bodaki)
BODZANÓW
Szkoła Podstawowa w Bodzanowie (Bodzanów 128)
BOGDANÓWKA
Szkoła Podstawowa w Bogdanówce (Bogdanówka 100)
BOGONIOWICE
Szkoła Podstawowa w Bogoniowicach (Bogoniowice 1)
BOGUCICE
Zespół Szkół Gminnych (Bogucice 83)
BOGUMIŁOWICE
Szkoła Podstawowa w Bogumiłowicach (Bogumiłowice 275)
BOGUSZA
Szkoła Podstawowa w Boguszy (Bogusza)
BOLECHOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 7)
BOLESŁAW
Szkoła Podstawowa (Bolesław 95)
Szkoła Podstawowa (ul. Główna 96)
BOLĘCIN
Szkoła Podstawowa (Bolęcin, ul. Zakopiańska 14)
BOREK SZLACHECKI
Zespół Placówek Oświatowych w Borku Szlacheckim (Borek Szlachecki 106)
BORKI
Zespół Szkół (Borki 164)
BORUSOWA
Szkoła Podstawowa w Borusowej (Borusowa 106)
BORZĘCIN
Publiczna Szkoła Podstawowa (Borzęcin 321b)
Szkoła Filialna w Warysiu (Borzęcin 328)
Zespół Szkół w Borzęcinie (Borzęcin 563)
BORZĘTA
Zespół Placówek Oświatowych w Borzęcie (Borzęta 368)
BÓR
Szkoła Podstawowa w Borze (Bór, ul. Jana Pawła II 42a)
BRACIEJÓWKA
Szkoła Podstawowa w Braciejówce (Braciejówka)
BREŃ
Szkoła Podstawowa w Brniu (Breń 25)
BRODŁA
Zespół Szkół Nr 2 (Brodła, ul. Edukacyjna 1)
BRODY
Zespół Szkół Nr 2 (Brody 479)
BRUNARY
Szkoła Podstawowa w Brunarach (Brunary 50)
BRUŚNIK
Zespół Szkół Publicznych (Bruśnik 42)
BRYZDZYN
Szkoła Filialna w Bryzdzynie (Bryzdzyn 58)
BRZANA
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (Brzana 10)
BRZĄCZOWICE
Szkoła Podstawowa w Brzączowicach (Brzączowice 186)
BRZEGI
Szkoła Podstawowa w Brzegach (Brzegi, ul. Halna 58)
BRZESKO
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. Królowej Jadwigi 18)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 (ul. Legionów Piłsudskiego 23)
BRZESZCZE
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Szkolna 6)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Mickiewicza 3)
BRZEZIE
Szkoła Podstawowa (Brzezie 37)
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Brzeziu (Brzezie 362)
BRZEZINKA
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Brzezince (Brzezinka, ul. Słoneczna 5)
Szkoła Podstawowa (Brzezinka, ul. Szkolna 19)
BRZEZNA
Szkoła Podstawowa w Brzeznej (Brzezna 245)
Szkoła Podstawowa w Brzeznej - Litaczu (Brzezna - Litacz 255)
BRZEZOWA
Szkoła Podstawowa w Brzezowej (Brzezowa 145)
BRZEŹNICA
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Adama Gorczyńskiego 1)
Zespół Szkół Gminnych (Brzeźnica 180)
BRZOSKWINIA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Brzoskwinia 129)
BRZOZOWA
Szkoła Podstawowa w Brzozowej (Brzozowa 80)
BRZOZÓWKA
Szkoła Podstawowa w Brzozówce (Brzozówka 18)
BRZYNA
Szkoła Podstawowa w Brzynie (Brzyna 183)
BUCHCICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Buchcice 41)
BUCZE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Bucze 100)
BUDZÓW
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Budzowie (Budzów 345)
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Budzowie (Budzów 404)
BUGAJ
Szkoła Podstawowa w Bugaju (Bugaj 109)
BUKOWIEC
Szkoła Podstawowa w Bukowcu (Bukowiec 94)
BUKOWINA TATRZAŃSKA
Zespół Szkół (ul. Kościuszki 11)
BUKOWNO
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Szkolna 8)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Sławkowska 133)
BUKOWSKA WOLA
Szkoła Podstawowa w Bukowskiej Woli (Bukowska Wola 79)
BUKÓW
Szkoła Podstawowa (Buków 1)
BULOWICE
Szkoła Podstawowa w Bulowicach (ul. Bielska 59)
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Bielska 59)
BURZYN
Zespół Szkół w Burzynie (Burzyn 1)
BYDLIN
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Bydlin, ul. Legionów 32)
BYSINA
Zespół Placówek Oświatowych w Bysinie (Bysina 284)
BYSTRA
Zespół Szkół (Bystra 353)
Zespół Szkół w Bystrej (Bystra 154)
BYSZYCE
Szkoła Podstawowa w Byszycach (Byszyce 1)
BYTOMSKO
Szkoła Podstawowa (Bytomsko 77)
CELINY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Celiny 155)
CHABÓWKA
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (Chabówka 232)
CHARZEWICE
Szkoła Filialna w Charzewicach (Charzewice 95)
CHECHŁO
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Kluczewska 56)
CHEŁM
Szkoła Podstawowa w Chełmie (Chełm 98)
CHEŁMEK
Samorządowy Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Chełmku (ul. Piłsudskiego 1)
Samorządowy Zespół Szkół (ul. Bolesława Chrobrego 9)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Brzozowa 7-9)
CHEŁMIEC
Szkoła Podstawowa w Boguszowej (Chełmiec, Boguszowa 40)
Zespół Szkół (ul. Marcinkowicka 9)
CHOCHOŁÓW
Szkoła Podstawowa (Chochołów 184B)
CHOCZNIA
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Główna 1)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Główna 65)
CHOJNIK
Szkoła Podstawowa w Chojniku (Chojnik 187)
CHOLERZYN
Szkoła Podstawowa w Cholerzynie z filią w Mnikowie (Cholerzyn 205)
CHOMRANICE
Zespół Szkół (Chomranice 12)
CHRONÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Chronów 173)
CHRZANÓW
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowaczy (ul. Paderewskiego 5)
Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Borelowskiego 1)
Szkoła Podstawowa nr 3 (Al. Henryka 45)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Kolonia Stella 11)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Fabryczna 23a)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Dworska 5)
Zespół Szkół Niepublicznych (ul. Świętokrzyska 86)
Zespół Szkół Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Pogorska 8 C)
CHRZĄSTOWICE
Szkoła Podstawowa (Chrząstowice 15)
Szkoła Podstawowa w Chrząstowicach (Chrząstowice 34)
CHYSZÓWKI
Szkoła Podstawowa (Chyszówki 130)
CHYŻNE
Szkoła Podstawowa w Chyżnem (Chyżne 129)
CIANOWICE
Szkoła Podstawowa (Cianowice 1)
CICHAWA
Szkoła Podstawowa w Cichawie (Cichawa 56)
CICHAWKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Cichawka 8)
CICHE
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Cichem (Ciche 152)
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Cichem - Filia (Ciche 611a)
CIENIAWA
Szkoła Podstawowa (Cieniawa 140)
CIĘŻKOWICE
Szkoła Podstawowa w Ciężkowicach (ul. Tysiąclecia 12)
CIKOWICE
Szkoła Podstawowa w Cikowicach (Cikowice 51)
CZACZÓW
Szkoła Podstawowa w Czaczowie (Czaczów 67)
CZAJOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Czajowice 82)
CZAPLE WIELKIE
Szkoła Podstawowa (Czaple Wielkie 16)
CZARNA GÓRA
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czarnej Górze (Czarna Góra, ul. Zagóra 149)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (Czarna Góra, ul. Nadwodnia 140)
CZARNY DUNAJEC
Szkoła Podstawowa (ul. Ojca Świętego Jana Pawła II 144)
Szkoła Podstawowa w Czarnym Dunajcu, filia we Wróblówce (Czarny Dunajec 37)
CZARNY POTOK
Szkoła Podstawowa w Czarnym Potoku (Czarny Potok 111)
CZASŁAW
Zespół Szkół Nr 3 (Czasław 105)
CZCHÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 2)
Publiczna Szkoła Podstawowa Szkoła Filialna (ul. Trawniki 55)
CZECHÓWKA
Szkoła Podstawowa (Czechówka 112)
CZERMNA
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czermnej (Czermna 187)
Zespół Szkół (Czermna 115)
CZERNA
Szkoła Podstawowa (Czerna 274)
CZERNICHÓW
Zespół Placówek Oświatowych (Czernichów 26)
CZERWIENNE
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czerwiennem (Czerwienne 82)
Szkoły Katolickie SPSK (Czerwienne 245)
CZUBROWICE
Szkoła Podstawowa (Czubrowice 85)
CZULICE
Szkoła Podstawowa w Karniowie Szkolny Punkt Filialny w Czulicach (Czulice 50)
CZUŁÓW
Szkoła Podstawowa w Czułowie (Czułów 188)
CZUŁÓWEK
Publiczna Szkoła Podstawowa (Czułówek 85)
CZUSZÓW
Szkoła Podstawowa w Czuszowie (Czuszów 47)
CZYRNA
Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Wsi Czyrna (Czyrna 36)
CZYŻÓWKA
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 11)
ĆWIKÓW
Szkoła Podstawowa (Ćwików 74)
DALESTOWICE
Zespół Szkolno - Przedszkolny (Delastowice 79)
DAMICE
Szkoła Podstawowa (Damice 53)
DAMIENICE
Zespół Szkół Gminnych (Damienice 11)
DĄBROWA TARNOWSKA
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Kościelna 25a)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Matejki 8)
DĄBROWICA
Szkoła Podstawowa w Dąbrowicy (Dąbrowica 161)
Zespół Szkół Gminnych (Dąbrowica 67)
DĄBRÓWKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Dąbrówka 1)
Szkoła Podstawowa (Dąbrówka 43)
Zespół Szkół w Dąbrówce (Dąbrówka 1)
DĄBRÓWKA SZCZEPANOWSKA
Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Szczepanowskiej (Dąbrówka Szczepanowska 184)
DĄBRÓWKA TUCHOWSKA
Publiczna Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Tuchowskiej (Dąbrówka Tuchowska )
DĄBRÓWKI BREŃSKIE
Szkoła Podstawowa Dąbrówki Breńskie (Dąbrówki Breńskie 151)
DEMBLIN
Szkoła Filialna w Demblinie (Demblin 119)
DĘBNO
Szkoła Podstawowa w Dębnie (ul. Szkolna 3)
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Dębno 212)
DŁUGA WIEŚ
Zespół Szkół Publicznych (Długa Wieś 28)
DŁUGOŁĘKA-ŚWIERKLA
Szkoła Podstawowa w Długołęce -Świerkli (Długołęka -Świerkla 64)
DŁUGOPOLE
Szkoła Podstawowa (Długopole)
DŁUŻEC
Zespół Szkół w Dłużcu (Dłużec 7)
DOBCZYCE
Szkoła Podstawowa (ul. Parkowa 4)
DOBRA
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Dobra 1)
DOBRANOWICE
GCE w Wawrzeńczycach Szkoła Podstawowa w Dobranowicach (Dobranowice 67)
DOBROCIESZ
Publiczna Szkoła Podstawowa (Dobrociesz 136)
DOMINIKOWICE
Zespół Szkół w Dominikowicach (Dominikowice 50)
DOMOSŁAWICE
Zespół Szkół (Domosławice 24)
Zespół Szkół i Przedszkola (Domosławice 24)
DROGINIA
Zespół Placówek Oświatowych w Drogini (Droginia 20)
DRWINIA
Zespół Szkół (Drwinia 173)
DULOWA
Szkoła Podstawowa (Dulowa, ul. Paderewskiego 65)
DURSZTYN
Szkoła Podstawowa w Dursztynie (Dursztyn, ul. Pienińska 1)
DZIADUSZYCE
Zespół Szkół (Dziaduszyce 23)
DZIAŁ
Szkoła Podstawowa w Pieniążkowicach - Filia w Dziale (Dział)
DZIANISZ
Zespół Szkół w Dzianiszu (Dzianisz 201)
DZIEKANOWICE
Szkoła Podstawowa (Dziekanowice 66)
DZIERŻANINY
Szkoła Podstawowa w Dzierżaninach (Dzierżaniny 72)
DZIEWIN
Szkoła Podstawowa w Dziewinie (Dziewin 231)
FALKOWA
Szkoła Podstawowa w Falkowej (Falkowa 36)
FALNIÓW
Szkoła Podstawowa w Falniowie (Falniów 59)
FAŚCISZOWA
Szkoła Podstawowa (Faściszowa 126)
FILIPOWICE
Szkoła Podstawowa w Filipowicach (Filipowice 554)
Szkoła Podstawowa w Filipowicach (Filipowice 125)
FLORYNKA
Szkoła Podstawowa (Florynka 64)
FRYCOWA
Szkoła Podstawowa (Frycowa 177)
FRYDMAN
Zespół Szkół (ul. Szkolna 4)
FRYDRYCHOWICE
ZSP we Frydrychowicach (Frydrychowice 58b)
GABOŃ
Szkoła Podstawowa (Gaboń 67)
GAJ
Szkoła Podstawowa (Gaj, ul. Szkolna 73)
GAWŁÓW
Zespół Szkół Gminnych w Gawłowie (Gawłów 64)
GDÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Myślenicka 2)
GLANÓW
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Glanowie (Glanów 76)
GLEWIEC
Szkoła Podstawowa w Glewcu (Glewiec 2)
GLICHÓW
Zespół Placówek Oświatowych w Glichowie (Glichów 29)
GLICZARÓW DOLNY
Szkoła Podstawowa w Gliczarowie Dolnym (Gliczarów Dolny 70)
GLICZARÓW GÓRNY
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Gliczarów Górny 101)
GLISNE
Szkoła Podstawowa (Glisne 49)
GŁADYSZÓW
Szkoła Filialna w Smerekowcu (Gładyszów, Smerekowiec 30)
Szkoła Podstawowa (Gładyszów 70)
GŁĘBOKIE
Szkoła Podstawowa w Głębokiem (Głębokie 6)
GŁĘBOWICE
Szkoła Podstawowa w Głębowicach (Głębowice 147)
GŁOGOCZÓW
Zespół Placówek Oświatowych w Głogoczowie (Głogoczów 297)
GNOJNIK
Publiczna Szkoła Podstawowa w Gnojniku (Gnojnik 336)
GOLKOWICE
Szkoła Podstawowa Gminy Wieliczka w Golkowicach (Golkowice 1)
GOŁACZEWY
Zespół Szkół (Gołaczewy 17A)
GOŁCZA
Szkoła Podstawowa (Gołcza 107)
GOŁKOWICE GÓRNE
Szkoła Podstawowa (Gołkowice Górne 65)
GORENICE
Szkoła Podstawowa w Gorenicach (ul. Krakowska 51)
GORLICE
Miejski Zespół Szkół nr 1 (ul. Piękna 9)
Miejski Zespół Szkół Nr 3 (ul. Ks. Krd. Stefana Wyszyńskiego 16 )
Miejski Zespół Szkół Nr 4 (ul. Krasińskiego 9)
Miejski Zespół Szkół nr 5 (ul. Krakowska 5)
Miejski Zespół Szkół nr 6 (ul. Hallera 79)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna w DRO Caritas w Gorlicach (ul. M. Konopnickiej 21)
Niepubliczne Szkoła Podstawowa Specjalna i Przedszkole Specjalne w DRO Caritas (ul. Konopnickiej 21)
GORZKÓW
Szkoła Podstawowa (Gorzków 168)
GORZYCE
Szkoła Podstawowa (Gorzyce 153)
GOSPRZYDOWA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Gosprzydowa 155)
GOSTWICA
Szkoła Podstawowa w Gostwicy (Gostwica 27)
GOSZCZA
Szkoła Podstawowa (Goszcza)
GOSZYCE
Szkoła Podstawowa (Goszyce 53)
GOTKOWICE
Szkoła Filialna w Gotkowicach (Gotkowice 56)
GRABIE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Grabie 60)
Szkoła Podstawowa (Grabie)
GRABNO
Zespół Szkół (Grabno 285)
GRABOSZYCE
Zespół Szkół (Graboszyce 125)
GRAJÓW
Szkoła Podstawowa Gminy Wieliczka w Grajowie (Grajów 177)
GRĄDY
Szkoła Podstawowa w Grądach (Grądy 32)
GRĘBOSZÓW
Zespół Szkół w Gręboszewie (Gręboszów 136)
GRODKOWICE
Szkoła Podstawowa (Grodkowice, ul. Wiejska 80)
GRODZISKO
Szkoła Podstawowa - Filia Grodzisko (Grodzisko 15)
GROJEC
Szkoła Podstawowa (Al. Ogrodowa 2)
Szkoła Podstawowa w Grojcu (Grojec 97)
GROMIEC
Szkoła Podstawowa (Gromiec, ul. Husarska 2)
GROMNIK
Szkoła Filialna w Golance (ul. Jagiellończyka 2)
Szkoła Podstawowa w Gromniku (ul. Wincentego Witosa 4)
Zespół Szkół (ul. Wincentego Witosa 4)
GRONKÓW
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Gronków 210)
GROŃ
Szkoła Podstawowa (Groń, ul. Muchówka 14)
GRÓDEK
Szkoła Podstawowa (Gródek 38)
GRÓDEK NAD DUNAJCEM
Zespół Szkół w Gródku nad Dunajcem (Gródek nad Dunajcem 195)
GRUDNA KĘPSKA
Szkoła Podstawowa w Grudnej Kępskiej (Grudna Kępska 91)
GRUSZOWIEC
Szkoła Filialna w Gruszowcu (Gruszowiec 31)
GRUSZÓW
Zespół Szkół nr 2 w Gruszowie (Gruszów 150)
GRUSZÓW WIELKI
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Gruszów Wielki 210)
GRYBÓW
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Szkolna 133-330)
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Grybowie (os. Biała Wyżna 48)
GRYWAŁD
Szkoła Podstawowa Grywałd (Grywałd, ul. Szkolna 29)
GRZECHYNIA
Zespół Szkół w Grzechyni (Grzechynia 314)
GWOŹDZIEC
Szkoła Podstawowa (Gwoździec 199)
HAŃCZOWA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Hańczowa 96)
HARBUTOWICE
Zespół Placówek Oświatowych w Harbutowicach (Harbutowice 179)
HARKABUZ
Szkoła Podstawowa w Harkabuzie (Harkabuz 47)
HARKLOWA
Szkoła Podstawowa w Harklowej (Harklowa 26)
HARMĘŻE
Szkoła Podstawowa (Harmęże, ul. Borowskiego 30)
HOMRZYSKA
Szkoła Podstawowa w Homrzyskach (Homrzyska 41)
IGOŁOMIA
Szkoła Podstawowa w Igołomi (Igołomia 252)
ILKOWICE
Szkoła Podstawowa w Ilkowicach (Ilkowice, ul. Rudno 195)
IMBRAMOWICE
Szkoła Podstawowa w Imbramowicach (Imbramowice 119)
INWAŁD
Zespół Szkół Samorządowych Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (Inwałd, ul. Wadowicka 79)
ISPINA
Szkoła Filialna w Ispini (Ispina 28)
IWANOWICE
Szkoła Podstawowa (Iwanowice 91)
IWKOWA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Iwkowa 463)
Publiczna Szkoła Podstawowa (Iwkowa 525)
IZDEBNIK
Zespół Szkół w Izdebniku (Izdebnik 219)
JABŁONKA
Filia Jabłonka -Matonogi (ul. Olejarska 2)
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Jabłonce (ul. P. Jabłońskiego 4)
Szkoła Podstawowa w Jabłonce-Borach (ul. Kopernika 14)
JACHÓWKA
Szkoła Podstawowa (Jachówka 3)
JADAMWOLA
Szkoła Podstawowa (ul. Jadamwola 40)
JADOWNIKI
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Św. Prokopa 4)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Szkolna 5)
JADOWNIKI MOKRE
Ośrodek Opiekuńczo - Rehabilitacyjny dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej (Jadowniki Mokre 340)
Szkoła Podstawowa w Jadownikach Mokrych (Jadowniki Mokre 105)
JAKSICE
Szkoła Podstawowa w Jaksicach (Jaksice 110)
JAMNICA
Szkoła Podstawowa w Jamnicy (Jamnica 182)
JANCZOWA
Szkoła Podstawowa w Janczowej (Janczowa 104)
JANGROT
Zespół Szkół (Jangrot 83)
JANKOWA
Szkoła Podstawowa (Jankowa 37)
JANKOWICE
Zespół Szkół w Jankowicach (Jankowice, ul. Stanisława Staszica 5)
JANOWICE
Samorządowa Szkoła Podstawowa w Janowicach (Janowice 1)
Szkoła Podstawowa w Janowicach (Janowice 50)
Szkoła Podstawowa w Janowicach (Janowice 128)
JANUSZOWA
Szkoła Podstawowa w Januszowej (Januszowa 5)
JAROSZOWICE
Zespół Szkół (Jaroszowice 88)
JAROSZOWIEC
Szkoła Podstawowa (Jaroszowiec, ul. Kolejowa 18)
JAROSZÓWKA
Szkoła Podstawowa (Jaroszówka 59)
JASIENICA
Zespół Placówek Oświatowych w Jasienicy (Jasienica 48)
JASIENNA
Szkoła Podstawowa w Jasiennej (Jasienna 207)
JASIEŃ
Publiczna Szkoła Podstawowa w Jasieniu (Jasień, ul. Zielna 1)
JASTEW
Publiczna Szkoła Podstawowa w Jastwi (Jastew 13)
JASTRZĘBIA
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Jastrzębi (Jastrzębia)
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Jastrzębi (Jastrzębia 138)
Szkoła Podstawowa w Jastrzębi (Jastrzębia 58)
Zespół Szkół Publicznych (Jastrzębia 1)
JASTRZĘBIE
Szkoła Podstawowa (Jastrzębie 131)
JASZCZUROWA
Szkoła Podstawowa w Jaszczurowej (Jaszczurowa 255)
JAŚKOWICE
Szkoła Podstawowa w Jaśkowicach (Jaśkowice 8)
JAWISZOWICE
Szkoła Podstawowa (ul. Kusocińskiego 1)
JAWORNIK
Szkoła Podstawowa w Jaworniku (Jawornik 293)
JAWORSKO
Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaworsku (Jaworsko 151)
JAWORZNA
Szkoła Podstawowa (Jaworzna 111)
JAZOWSKO
Zespół Szkolno-Gimnazjalny (Jazowsko 171)
JELCZA
Szkoła Podstawowa (Jelcza 220)
JELNA
Zespół Szkół (Jelna 95)
JERZMANOWICE
Szkoła Podstawowa (Jerzmanowice 366)
Zespół Szkół (Jerzmanowice 366)
JEZIORZANY
Szkoła Podstawowa (Jeziorzany 1)
JEŻÓWKA
Szkoła Podstawowa (Jeżówka 253)
JODŁOWNIK
Szkoła Podstawowa (Jodłownik 126)
Zespół Szkół Publicznych (Jodłownik 126)
JODŁÓWKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Jodłówka 274)
JODŁÓWKA TUCHOWSKA
Zespół Szkół w Jodłówce Tuchowskiej (Jodłówka Tuchowska 275)
JODŁÓWKA-WAŁKI
Publiczna Szkoła Podstawowa w Jodłówce-Wałkach (Jodłówka-Wałki 57)
JONINY
Szkoła Podstawowa (Joniny 3)
JURGÓW
Szkoła Podstawowa w Jurgowie (Jurgów 177)
JURKÓW
Zespół Placówek Oświatowych (Jurków 115)
Zespół Szkół (Jurków 150)
JUSZCZYN
Zespół Szkół (Juszczyn 268)
KACICE
Szkoła Podstawowa w Kacicach (Kacice 80)
KACWIN
Szkoła Podstawowa w Kacwinie (Kacwin, ul. Jana Pawła II 41)
KACZYNA
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Kaczyna 50)
KADCZA
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Kadcza 89)
KALINA WIELKA
Szkoła Filialna (Kalina Wielka 62)
KALWARIA ZEBRZYDOWSKA
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Broniewskiego 1)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Mickiewicza 14)
KAMIANNA
Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Łabowej - Szkoła Filialna w Kamiannej (Kamianna 44)
KAMIENICA
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kamienicy (Kamienica 490)
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Kamienicy (Kamienica)
KAMIONKA
Szkoła Podstawowa w Kamionce (Kamionka 24A)
KAMIONKA MAŁA
Szkoła Podstawowa (Kamionka Mała)
KAMIONKA WIELKA
Szkoła Podstawowa Nr 1 (Kamionka Wielka 154)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (Kamionka Wielka 162)
KANINA
Szkoła Podstawowa (Kanina 71)
KARNIÓW
Szkoła Podstawowa w Karniowie (Karniów 33)
KARWIN
Szkoła Podstawowa w Karwinie (Karwin 1)
KARWODRZA
Zespół Szkół w Karwodrzy (Karwodrza 139a)
KASINA WIELKA
Zespół Placówek Oświatowych (Kasina Wielka)
KASINKA MAŁA
Szkoła Podstawowa Nr 2 (Kasinka Mała 432)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (Kasinka Mała)
Zespół Placówek Oświatowych w Kasince Małej (Kasinka Mała 513)
KASZÓW
Szkoła Podstawowa Nr 1 (Kaszów 185)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (Kaszów 547)
KĄCLOWA
Szkoła Podstawowa w Kąclowej (Kąclowa 280)
KĄPIELE WIELKIE
Szkoła Podstawowa (Kąpiele Wielkie 75a)
KĄŚNA DOLNA
Szkoła Podstawowa w Kąśnej Dolnej (Kąśna Dolna 67)
KĄTY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Kąty 21)
KĘPIE
Szkoła Podstawowa w Kępiu (Kępie 16)
KĘTY
Szkoła Podstawowa (ul. Sobieskiego 6)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Wyspiańskiego 1)
Zespół Szkolno - Gimnazjalny (ul. Szkolna 3)
KICZNIA
Szkoła Podstawowa w Kiczni (Kicznia 121)
KICZORY
ZSO-Szkoła Podstawowa Kiczory (Kiczory 60)
KIERLIKÓWKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Kierlikówka 4)
KIPSZNA
Szkoła Podstawowa w Kipsznej (Kipszna 5)
KISIELÓWKA
Szkoła Podstawowa (Kisielówka 56)
KLECZA DOLNA
Szkoła Podstawowa Klecza Zarąbki (Klecza Dolna 221)
Zespół Szkół Publicznych (Klecza Dolna 181)
KLĘCZANY
Szkoła Podstawowa (Klęczany 1A)
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (Klęczany 2)
KLIKUSZOWA
Szkoła Podstawowa (Klikuszowa 64)
KLIMONTÓW
Zespół Szkół w Klimontowie (Klimontów 180)
KLUCZE
Szkoła Podstawowa w Kluczach (ul. Zawierciańska 30)
KLUSZKOWCE
Szkoła Podstawowa w Kluszkowcach (ul. Szkolna 22)
KŁAJ
Szkoła Podstawowa w Kłaju (Kłaj 361)
KŁODNE
Szkoła Podstawowa (Kłodne)
KŁOKOCZYN
Publiczna Szkoła Podstawowa w Kłokoczynie (Kłokoczyn 19)
KNURÓW
Szkoła Podstawowa w Knurowie (Knurów 46)
KOBIELNIK
Zespół Placówek Oświatowych w Kobielniku (Kobielnik 84)
KOBIERZYN
Szkoła Podstawowa w Kobierzynie (Kobierzyn 61A)
KOBYLANKA
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kobylance (Kobylanka 162)
Zespół Szkół w Kobylance (Kobylanka 413)
KOBYLANY
Szkoła Podstawowa (Kobylany 193)
KOBYLE
Zespół Szkół w Kobylu (Kobyle 81)
KOBYŁKA
Zespół Szkół Publicznych Nr 2 (ul. E. Orzeszkowej 3/5)
KOCMYRZÓW
Szkoła Filialna w Kocmyrzowie 2 (Kocmyrzów)
KOCZANÓW
Szkoła Podstawowa (Koczanów 14)
KOJSZÓWKA
Szkoła Podstawowa (Kojszówka 154)
KOKUSZKA
Szkoła Filialna (Kokuszka )
KONARY
Szkoła Podstawowa w Konarach (Konary 65)
KONINA
Szkoła Podstawowa w Koninie (Konina 211)
Zespół Placówek Oświatowych (Konina 211)
KONIUSZA
Szkoła Podstawowa (Koniusza 19)
KONIUSZOWA
Zespół Szkół (Koniuszowa 203)
KOPANKA
Zespół Placówek Oświatowych w Kopance (Kopanka 62)
KORCZYNA
Szkoła Podstawowa (Korczyna 213)
KORNATKA
Szkoła Podstawowa (Kornatka 105)
KORZENNA
Szkoła Podstawowa w Korzennej ( Korzenna 324)
Zespół Szkół (Korzenna 324)
KORZKIEW
Zespół Szkół (Korzkiew 18)
KOSMOLÓW
Szkoła Podstawowa w Kosmolowie (Kosmolów 152)
KOSZYCE
Centrum Oświatowe w Koszycach (ul. Marii Skłodowskiej-Curie 4a)
KOSZYCE MAŁE
Zespół Szkoły Podstawowej i Publicznego Przedszkola (Koszyce Małe, ul. Oświatowa 1)
KOSZYCE WIELKIE
Szkoła Podstawowa w Koszycach Wielkich (ul. Szkolna 22)
KOŚCIELEC
Zespół Szkół w Kościelcu (Kościelec 11)
KOŚCIELISKO
Zespól Szkół w Kościelisku (ul. Szeligówka 660)
KOWALOWA
Szkoła Podstawowa w Kowalowej (Kowalowa 10)
KOŹMICE WIELKIE
Samorządowa Szkoła Podstawowa w Koźmicach Wielkich (Koźmice Wielkie 1)
KRASNE POTOCKIE
Szkoła Podstawowa (Krasne Potockie 118)
KRASNE-LASOCICE
Szkoła Podstawowa (Krasne-Lasocice 81)
KRAUSZÓW
Szkoła Podstawowa w Krauszowie (Krauszów 55)
KREMPACHY
Szkoła Podstawowa w Krempachach (Krempachy, ul. Długa 17)
KROPIDŁO
Szkoła Filialna w Kropidle (Kropidło 49)
KROSNA
Szkoła Podstawowa (Krosna 109)
KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM
Szkoła Podstawowa (ul. Pienińska 2)
KROŚNICA
Szkoła Podstawowa (Krośnica, ul. Ojca Leona 1)
KRÓLOWA GÓRNA
Zespół Szkół Podstawowo - Gimnazjalnych (Królowa Górna 16)
KRÓLOWA POLSKA
Szkoła Podstawowa w Królowej Polskiej (Królowa Polska 1)
KRÓLÓWKA
Zespół Szkół w Królówce (Królówka 444)
KRUŻLOWA WYŻNA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Krużlowa Wyżna 205)
KRYG
Szkoła Podstawowa w Krygu (Kryg 397)
KRYNICA-ZDRÓJ
Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Piłsudskiego 91)
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Krynicy-Zdroju (ul. Kraszewskiego 158)
KRYSPINÓW
Szkoła Podstawowa w Kryspinowie (Kryspinów 356)
KRZCZONÓW
Szkoła Podstawowa (Krzczonów 82)
KRZECZÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Krzeczów 200)
Zespół Szkół w Krzeczowie (Krzeczów 174)
KRZESŁAWICE
Szkoła Podstawowa w Krzesławicach (Krzesławice 146)
KRZESZOWICE
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 7)
KRZESZÓW
Zespół Szkół Samorządowych w Krzeszowie (Krzeszów 216)
KRZĘCIN
Szkoła Podstawowa w Krzęcinie (Krzęcin 301)
KRZYKAWA
Zespół Szkół w Krzykawie (Krzykawa 54)
KRZYSZKOWICE
Szkoła Podstawowa (Krzyszkowice 368)
KRZYWA
Filia w Krzywej (Krzywa)
KRZYWACZKA
Zespół Placówek Oświatowych (Krzywaczka 41)
KSIĄŻ MAŁY
Szkoła Podstawowa (Książ Mały 59)
KSIĄŻ WIELKI
Szkoła Podstawowa w Książu Wielkim (ul. Mikołaja Reja 4)
KSIĄŻNICE
Szkoła Podstawowa (Książnice 191)
KSIĄŻNICE WIELKIE
Szkoła Podstawowa (Książnice Wielkie 37)
KUKÓW
Szkoła Podstawowa nr 2 w Kukowie (Kuków 52)
KUNKOWA
Niepubliczna Mała Szkoła w Kunkowej (Kunkowa 36)
KURÓW
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kurowie (Kurów 101a)
KWACZAŁA
Zespół Szkół nr 3 (Kwaczała, ul. Jana Pawła II 2)
KWAŚNIÓW DOLNY
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Kwaśniów Dolny, ul. Basztowa 2)
KWIATONOWICE
Zespół Szkół w Kwiatonowicach (Kwiatonowice 21)
LACHOWICE
Zespół Szkolno Przedszkolny (Lachowice 392)
LANCKORONA
Zespół Szkół w Lanckoronie (Lanckorona 504)
LASEK
Szkoła Podstawowa (Lasek 69)
LASKI
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Laski, ul. Błędowska 13)
LASKOWA
Szkoła Podstawowa (Laskowa 3)
Zespół Szkół (Laskowa 2)
LASKÓWKA CHORĄSKA
Publiczna Szkoła Podstawowa w Laskówce Chorąskiej (Laskówka Chorąska 51)
LELUCHÓW
Szkoła Podstawowa w Leluchowie (Leluchów 14)
LEŃCZE
Zespół Szkół Nr 6 (Leńcze 276)
LESZCZYNA
Zespół Szkół (Leszczyna 132)
LEŚNICA
Zespół Szkół (ul. Szkolna 3)
LEWNIOWA
Publiczna Szkoła Podstawowa w Lewniowej (Lewniowa 275)
LGOTA
Szkoła Podstawowa (Lgota, ul. Szkolna 1)
Szkoła Podstawowa w Witanowicach Szkoła Filialna w Lgocie (Lgota 22)
LIBERTÓW
Szkoła Podstawowa w Libertowie (Libertów, ul. Jana Pawła II 43)
LIBIĄŻ
Szkoła Podsrtawowa Nr 2 (ul. Plac Zwycięstwa 2)
Szkoła Podstawowa Nr 3 ( ul. św. Barbary 5)
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Paderewskiego 2)
Zespół Szkół Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców (ul. Kościelna 2)
LIBRANTOWA
Zespół Szkół (Librantowa 86)
LIBUSZA
Zespół Szkolno - Przedszkolny (Libusza 679)
LICHWIN
Szkoła Podstawowa (Lichwin 182 A)
LIMANOWA
Zespół Szkół Samorządowych Nr 1 (ul. Marii Konopnickiej 4)
Zespół Szkół Samorządowych Nr 2 (ul. Piłsudskiego 91)
Zespół Szkół Samorządowych Nr 3 (ul. Stanisława Jordana 3)
Zespół Szkół Samorządowych Nr 4 (ul. Reymonta 3)
LIPIE
Szkoła Podstawowa w Lipiu (Lipie 11)
LIPINKI
Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipinach (Lipinki 48)
LIPINY
Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipinach (Lipiny 106)
LIPNICA DOLNA
Szkoła Filialna w Lipnicy Dolnej (Lipnica Dolna)
LIPNICA GÓRNA
Szkoła Filialna (Lipnica Górna 73)
LIPNICA MAŁA
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lipnicy Małej (Lipnica Mała 117)
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Lipnicy Małej (Lipnica Mała 346)
LIPNICA MUROWANA
Zespół Szkół (Lipnica Murowana 59)
LIPNICA WIELKA
Zespół Szkół (Lipnica Wielka 25)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (na Orawie 523)
ZSO-Szkoła Podstawowa Nr 1 (Lipnica Wielka 205)
ZSO-Szkoła Podstawowa Nr 2 (Lipnica Wielka 517)
ZSO-Szkoła Podstawowa Nr 3 (Lipnica Wielka 825)
ZSO-Szkoła Podstawowa Nr 4 (Lipnica Wielka 1043)
LIPNIK
Zespół Placówek Oświatowych (Lipnik 14)
LISIA GÓRA
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 2)
Zespół Gimnazjum im. Ofiar Katynia i Szkoły Podstawowej im. św. Jadwigi Królowej Polski (ul. Szkolna 2)
LISZKI
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Liszkach (Liszki 5)
Zespół Szkół w Liszkach (Liszki 457)
LUBASZOWA
Szkoła Podstawowa w Lubaszowej (Lubaszowa 126)
LUBCZA
Szkoła Podstawowa w Lubczy (Lubcza 51)
LUBIEŃ
Szkoła Podstawowa Nr 1 (Lubień 513)
LUBINKA
Szkoła Podstawowa w Lubince (Lubinka 11)
LUBOMIERZ
Filia Szkoły Podstawowej Nr 1 (Lubomierz 298)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (Lubomierz 345)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (Lubomierz 302)
LUBORZYCA
Szkoła Podstawowa (Luborzyca)
Szkoła Podstawowa w Kocmyrzowie 1 (Luborzyca 98)
Szkoła Podstawowa w Luborzycy (Luborzyca)
LUDŹMIERZ
Szkoła Podstawowa w Ludźmierzu (ul. K. Przerwy -Tetmajera 56)
LUSINA
Szkoła Podstawowa (Lusina 2)
LUSZOWICE
Szkoła Podstawowa w Luszowicach (Luszowice, ul. Przybyszewskiego 6)
Zespół Szkół Publicznych (ul. Tarnowska 31)
ŁABOWA
Zespół Szkolno - Gimnazjalny (Łabowa 22)
ŁADNA
Szkoła Podstawowa (Ładna 98b)
ŁAPANÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Łapanów 196)
ŁAPCZYCA
Zespół Szkół Gminnych (Łapczyca 437)
ŁAPSZANKA
Szkoła Podstawowa w Łapszance (Łapszanka 32)
ŁAPSZE NIŻNE
Szkoła Podstawowa (ul. Długa 12)
ŁAPSZE WYŻNE
Szkoła Podstawowa w Łapszach Wyżnych (Łapsze Wyżne, ul. Świętego Floriana 51)
ŁAZANY
Szkoła Podstawowa w Łazanach (Łazany)
ŁAZY
Szkoła Filialna w Łazach (Łazy 39)
ŁĄCKO
Zespół Szkolno - Gimnazjalny (Łącko)
ŁĄCZANY
Zespół Szkół w Łączanach (Łączany)
ŁĄKTA DOLNA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Łąkta Dolna 136)
ŁĄKTA GÓRNA
Zespół Szkół (Łąkta Górna 304)
ŁĘG TARNOWSKI
Szkoła Podstawowa (ul. Witosa 140)
ŁĘKA
Szkoła Podstawowa w Łęce (Łęka 1)
ŁĘKAWICA
Szkoła Podstawowa (Łękawica 88)
Szkoła Podstawowa (Łękawica 19)
ŁĘKAWKA
Szkoła Podstawowa (Łękawka 133A)
ŁĘKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Łęki 206)
Szkoła Podstawowa (Łęki 128)
ŁĘTKOWICE
Szkoła Podstawowa w Łętkowicach (Łętkowice 113)
ŁĘTOWE
Szkoła Podstawowa (Łętowe 238)
ŁĘTOWICE
Szkoła Podstawowa (Łętowice 371)
ŁĘTOWNIA
Zespół Szkół (Łętownia 286)
ŁOMNA
Szkoła Filialna w Łomnej (Łomna 133)
ŁOMNICA ZDRÓJ
Szkoła Podstawowa w Łomnicy Zdroju (Łomnica Zdrój 336)
Zespół Szkolno - Gimnazjalny (Łomnica Zdrój 336)
ŁONIOWA
Publiczna Szkoła Podstawowa w Łoniowej (Łoniowa 100)
ŁOPOŃ
Szkoła Podstawowa (Łopoń 105)
ŁOPUSZNA
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (ul. Szkolna 1)
ŁOSIE
Szkoła Podstawowa w Łosiu (Łosie 120)
ŁOSOSINA DOLNA
Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych (Łososina Dolna)
ŁOSOSKOWICE
Szkoła Podstawowa w Łososkowicach (Łososkowice 34)
ŁOSTÓWKA
Szkoła Podstawowa w Łostówce (Łostówka 245)
ŁOWCZÓW
Szkoła Podstawowa w Łowczowie (Łowczów 96)
ŁOWICZKI
Szkoła Podstawowa - Filia Łowiczki (Łowiczki 1)
ŁUCZYCE
Szkoła Podstawowa (Łuczyce 116)
ŁUKOWA
Szkoła Podstawowa w Łukowej (Łukowa 86A)
ŁUKOWICA
Szkoła Podstawowa (Łukowica 285)
ŁUŻNA
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Łużnej (Łużna 90)
Zespół Szkół (Łużna 723)
ŁYCZANA
Szkoła Podstawowa w Łyczanej (Łyczana 72)
ŁYCZANKA
Szkoła Podstawowa w Łyczance (Łyczanka 73)
ŁYSA GÓRA
Publiczna Szkoła Podstawowa w Łysej Górze (Łysa Góra 265)
MACIEJOWA
Szkoła Podstawowa w Maciejowej (Maciejowa 83)
MACIEJOWICE
Szkoła Podstawowa w Maciejowicach (Maciejowice)
MAKÓW PODHALAŃSKI
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Moniuszki 1)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Szkolna 3)
Zespół Szkół (ul. Wolności 53)
MALEC
Szkoła Podstawowa w Malcu (Malec)
MAŁE CICHE
Szkoła Podstawowa w Małem Cichem (Małe Ciche, ul. Sołtysia 22)
MAŁEC
Szkoła Podstawowa w Małcu (Małec, ul. Szczucińska 36)
MANIOWY
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 2)
MANIÓW
Szkoła Podstawowa (Maniów 149)
MARCINKOWICE
Szkoła Podstawowa (Marcinkowice 132)
MARCINOWICE
Szkoła Podstawowa w Marcinowicach (Marcinowice 38)
MARCÓWKA
Szkoła Podstawowa (Marcówka 120)
MARCYPORĘBA
Punkt Filialny Bachorowice (Marcyporęba 267)
Szkoła Podstawowa w Marcyporębie (Marcyporęba 81)
MARSZOWICE
Szkoła Podstawowa w Marszowicach (Marszowice 149)
MARUSZYNA
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Maruszynie Dolnej (ul. Jana Pawła II nr 83)
MARUSZYNA GÓRNA
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Maruszyna Górna)
MASZKIENICE
Publiczna Szkoła Podstawowa w Maszkienicach (Maszkienice 51)
MASZKOWICE
Szkoła Podstawowa w Maszkowicach (Maszkowice 27)
MESZNA OPACKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Meszna Opacka 110)
MĘCINA
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Męcinie (Męcina 504)
Zespół Szkół Nr 1 (Męcina 530)
MĘCINA WIELKA
Filia w Męcinie Wielkiej (Męcina Wielka)
MĘDRZECHÓW
Szkoła Podstawowa (Mędrzechów)
Szkoła Podstawowa w Mędrzechowie (Mędrzechów )
MĘTKÓW
Zespół Szkół (Mętków, ul. Ks. Karola Wojtyły 21)
MICHALCZOWA
Szkoła Podstawowa w Michalczowej (Michalczowa)
MICHAŁOWICE
Szkoła Podstawowa (Michałowice 100)
Zespół Szkół w Michałowicach (ul. Jana Pawła II 1)
MICHAŁÓWKA
Szkoła Podstawowa w Michałówce (Michałówka 23)
MIECHOWICE MAŁE
Szkoła Filialna w Miechowicach Małych (Miechowice Małe 133)
MIECHÓW
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Konopnickiej 13)
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Miechowie (os. Sikorskiego 15 A)
MIECHÓW - CHARSZNICA
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 14)
Zespół Szkół (ul. Szkolna 14)
MIEJSCE
Szkoła Podstawowa w Miejscu (Miejsce, ul. Floriana 62)
MIETNIÓW
Szkoła Podstawowa w Mietniowie (Mietniów 60)
MIĘKINIA
Szkoła Podstawowa w Miękini (Miękinia 180)
MIKLUSZOWICE
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Mikluszowice 228)
MIKOŁAJOWICE
Szkoła Podstawowa w Mikołajowicach (Mikołajowice 168)
MILÓWKA
Szkoła Podstawowa w Milówce (Milówka 1)
MIŁKOWA
Szkoła Podstawowa w Miłkowej (Milkowa 114)
MINOGA
Szkoła Podstawowa w Minodze (Minoga 18)
MŁOSZOWA
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Kamieniec 1)
MŁYNNE
Szkoła Podstawowa (Młynne)
MŁYŃCZYSKA
Szkoła Podstawowa w Młyńczyskach (Młyńczyska 136)
MNISZÓW
Szkoła Podstawowa (Mniszów 4)
MOCHNACZKA WYŻNA
Szkoła Podstawowa w Mochnaczce Wyżnej (Mochnaczka Wyżna)
MODLNICA
Szkoła Filialna w Modlniczce (Modlnica 21)
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Sportowa 2)
MOGILANY
Szkoła Podstawowa (ul. Św. Bartłomieja Ap. 16/1)
MOGILNO
Zespół Szkół (Mogilno 14)
MOKRA WIEŚ
Szkoła Podstawowa w Mokrej Wsi (Mokra Wieś 63)
MOKRZYSKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Wiślana 47)
MORAWCZYNA
Szkoła Podstawowa w Morawczynie (Morawczyna 60)
MORAWICA
Szkoła Podstawowa w Morawicy (Morawica)
MORDARKA
Zespół Szkół (Mordarka 204)
MOSTEK
Szkoła Podstawowa (Mostek 21)
MOSTKI
Szkoła Filialna w Mostkach (Mostki 23)
MOSZCZENICA
Szkoła Podstawowa (Moszczenica 250)
MOSZCZENICA NIŻNA
Szkoła Podstawowa w Moszczenicy (Moszczenica Niżna 64)
MSTÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Mstów 92)
MSZALNICA
Szkoła Podstawowa w Mszalnicy (Mszalnica 127)
MSZANA DOLNA
Zespół Szkół Miejskich Nr 1 (ul. Sienkiewicza 2 )
Zespół Szkół Miejskich nr 2 (ul. Rynek 21)
MSZANA GÓRNA
Szkoła Podstawowa Nr 1 (Mszana Górna )
Zespół Szkoły i Przedszkola (Mszana Górna 358)
MSZANKA
Szkoła Podstawowa w Mszance (Mszanka 31)
MUCHARZ
Szkoła Podstawowa (Mucharz 238)
MUCHÓWKA
Publiczna Szkoła Podstawowa w Muchówce (Muchówka 135)
MURZASICHLE
Zespół Szkół (ul. Sądelska 31)
MUSZYNA
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Tadeusza Kościuszki 54)
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Rynek 13)
MUSZYNKA
Szkoła Podstawowa w Muszynce (Muszynka 16)
MYSTKÓW
Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych (Mystków 208)
MYŚLACHOWICE
Szkoła Podstawowa (ul. Trzebińska 15)
MYŚLENICE
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Żeromskiego 2)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Pardyaka 26)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Zdrojowa 14)
Szkoła Podstawowa Nr 6 w Myślenicach - Chełm (ul. Chełm 67)
Zespół Placówek Oświatowych Nr 1 (ul. Kazimierza Wielkiego 123)
NADZÓW
Szkoła Podstawowa w Nadzowie (Nadzów 12)
NAPRAWA
Zespół Szkół w Naprawie (Naprawa 378)
NARAMA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Narama 7)
NASIECHOWICE
Szkoła Podstawowa (Nasiechowice)
NAWOJOWA
Szkoła Podstawowa w Nawojowej (Nawojowa 139)
NAWOJOWA GÓRA
Szkoła Podstawowa (Nawojowa Góra 211)
NIECIECZA
Publiczny Katolicki Zespół Szkół i Przedszkola (Nieciecza 175)
NIECZAJNA GÓRNA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Nieczajna Górna 37)
NIEDOMICE
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Publicznego w Niedomicach (ul. Szkolna 2)
NIEDZICA
Zespół Placówek Oświatowych (ul. 3 Maja 97)
NIEDZIELISKA
Publiczna Szkoła Podstawowa w Niedzieliskach (Niedzieliska)
NIEDŹWIEDZA
Publiczna Szkoła Podstawowa w Niedźwiedzy (Niedźwiedza 130)
NIEDŹWIEDŹ
Zespół Szkoły i Gimnazjum w Niedźwiedziu (Niedźwiedź 131)
Zespół Szkół (Niedźwiedź 21a)
NIEGARDÓW
Szkoła Podstawowa (Niegardów 57)
NIEGOWIĆ
Szkoła Podstawowa (Niegowić 62)
NIELEPICE
Szkoła Podstawowa (Nielepice 182)
NIEPOŁOMICE
Szkoła Podstawowa (ul. Krakowska 14)
Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. 3-go Maja 23)
NIESZKOWICE MAŁE
Zespół Szkół Gminnych (Nieszkowice Małe 112)
NIESZKOWICE WIELKIE
Zespół Szkół Gminnych (Nieszkowice Wielkie 67)
NIEZNANOWICE
Filia Szkoły Podstawowej w Pierzchowie z siedzibą w Nieznanowicach (Nieznanowice 161)
NISKOWA
Szkoła Podstawowa w Niskowej (Niskowa 62)
NIWKA
Szkoła Podstawowa (Niwka 25)
NOWA BIAŁA
Szkoła Podstawowa w Nowej Białej (ul. Główna 13)
NOWA GÓRA
Zespół Szkół (Nowa Góra 331)
NOWA WIEŚ
Szkoła Podstawowa (Nowa Wieś 16)
Szkoła Podstawowa (Nowa Wieś 96)
Zespół Szkolno-Gimnazjalny (ul. Konarskiego 4)
NOWA WIEŚ SZLACHECKA
Szkoła Podstawowa (Nowa Wieś Szlachecka 255)
NOWE BRZESKO
Szkoła Podstawowa (ul. Krakowska 29)
NOWE BYSTRE
Zespół Szkół (Nowe Bystre 61)
NOWE RYBIE
Szkoła Podstawowa (Nowe Rybie 138)
NOWE ŻUKOWICE
Szkoła Podstawowa w Nowych Żukowicach (Nowe Żukowice 54)
NOWICA
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Nowicy (Nowica 31)
NOWY SĄCZ
Katolicka Szkoła Podstawowa (ul. Ducha Świętego 2)
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia (ul. Nawojowska 213)
Prywatne Szkoły prowadzone przez
mgr inż. Janusza Gumularza (ul. Kochanowskiego 3)

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Broniewskiego 1)
Szkoła Podstawowa Nr 11 (ul. Długoszewskiego 126)
Szkoła Podstawowa Nr 14 (ul. Towarowa 6)
Szkoła Podstawowa Nr 17 (ul. Mała Poręba 57)
Szkoła Podstawowa Nr 18 (ul. Broniewskiego 5)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Jagiellońska 32)
Szkoła Podstawowa nr 20 (ul. Nadbrzeżna 77)
Szkoła Podstawowa Nr 21 (ul. Rokitniańczyków 26)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Szkolna 9)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Tarnowska 109)
Szkoła Podstawowa nr 7 (ul. gen Stefana Grota-Roweckiego 15)
Szkoła Podstawowa nr 8 (ul. Batorego 76)
Szkoła Podstawowa nr 9 (ul. Piramowicza 16)
Zespól Szkól Podstawowo-Gimnazjalnych Nr 3 (ul. Lwowska 59)
Zespół Szkół Podstawowo - Gimnazjalnych Nr 1 (ul. 29 Listopada 22)
Zespół Szkół Podstawowo - Gimnazjalnych Nr 2 (ul. Tadeusza Bora Komorowskiego 7)
NOWY TARG
Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy Nr 1 (ul. Jana Pawła II 85)

Szkoła Podstawowa Nr 10 (ul. Klikószówka 30)
Szkoła Podstawowa Nr 11 (Plac Evry 3)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Kopernika 28)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Kowaniec 125a)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (os. Niwa 18)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Orkana 17)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (Os. Na Skarpie 11)
Zespół Szkół Specjalnych przy Sanatorium Rehabilitacyjnym dla Dzieci w Nowym Targu-Kowańcu (ul. Oleksówki 42)
NOWY WIŚNICZ
Zespół Szkół (ul. Szkolna 1 )
OBIDOWA
Szkoła Podstawowa w Obidowej (Obidowa 37)
OBIDZA
Szkoła Podstawowa Nr 1 (Obidza 206)
OCHOJNO
Szkoła Podstawowa (Ochojno 303)
OCHOTNICA DOLNA
Szkoła Podstawowa (Młynne 85)
Szkoła Podstawowa (ul. Centrum 105)
Szkoła Podstawowa (ul. Skrodne 240)
OCHOTNICA GÓRNA
Filia Ustrzyk (Ustrzyk)
Szkoła Podstawowa (ul. Zawady 207)
ODPORYSZÓW
Szkoła Podstawowa (Odporyszów, ul. Źwiernik 41)
ODROWĄŻ
Szkoła Podstawowa (Odrowąż)
OKLEŚNA
Szkoła Podstawowa w Okleśnej (ul. Nowowiejska 3, Okleśna)
OKOCIM
Publiczna Szkoła Podstawowa (Okocim ul. Goetzów Okocimskich 102)
OKULICE
Publiczna Szkoła Podstawowa w Okulicach (Okulice 51)
OLCHAWA
Skoła Filialna w Olchawie (Olchawa 37)
OLESNO
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 5)
OLKUSZ
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Jana Kantego 5)
Szkoła Podstawowa Nr 10 (ul. Żeromskiego 1)
Szkoła Podstawowa Nr 3 w Olkuszu (ul. Kapitana Hardego 11A)
Szkoła Podstawowa Nr 4 w Olkuszu (ul. Fr.Nullo 36)
Szkoła Podstawowa nr 5 (ul. Cegielniana 24)
Szkoła Podstawowa Nr 6 w Olkuszu (ul. Długa 67)
Szkoła Podstawowa Nr 9 (ul. Kosynierów 14)
Zespół Szkolno-Przedszkolny Integracyjny nr 1 (ul. Kochanowskiego 2)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Kochanowskiego 2)
OLSZANA
Szkoła Podstawowa (Olszana 127)
OLSZANKA
Szkoła Podstawowa w Olszance (Olszanka 24)
OLSZOWICE
Szkoła Podstawowa (Olszowice 60)
OLSZÓWKA
Szkoła Podstawowa w Olszówce (Olszówka 52)
OLSZYNY
Szkoła Podstawowa (Olszyny 62)
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Olszynach (Olszyny 57)
OŁPINY
Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Ołpinach (Ołpiny 451)
ORAWKA
Szkoła Podstawowa w Orawce (Orawka 76)
OSIECZANY
Zespół Placówek Oświatowych w Osieczanach (Osieczany 100)
OSIEK
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Główna 123)
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Osieku (ul. Główna 450)
Szkoła Podstawowa w Osieku (Osiek 79B)
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Główna 123)
OSIELEC
Zespół Szkół w Osielcu (Osielec 440)
OSTRĘŻNICA
Szkoła Podstawowa w Ostrężnicy (Ostrężnica 47)
OSTROWSKO
Szkoła Podstawowa w Ostrowsku (Ostrowsko, ul. Pienińska 92)
OSTRÓW
Szkoła Podstawowa (Ostrów 1)
Szkoła Podstawowa w Ostrowie (Ostrów 138)
OSTRUSZA
Szkoła Podstawowa w Ostruszy (Ostrusza 28)
OŚWIĘCIM
Oświęcimskie Towarzystwo Oświatowe (ul. Zwycięstwa 75)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Kościelna 6)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Królowej Jadwigi 12)
Szkoła Podstawowa nr 11 (ul. J. Słowackiego 2a)
Szkoła Podstawowa Nr 9 (ul. Budowlanych 68)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 (ul. Śniadeckiego 26)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 5 (ul. Kalicińskiego 5)
Zespół Szkół nr 1 (ul. Słowackiego 41)
OWCZARY
Szkoła Podstawowa w Owczarach (Owczary 64)
PACZÓŁTOWICE
Szkoła Podstawowa w Paczółtowicach (Paczółtowice 2)
PALCZA
Szkoła Podstawowa w Palczy (Palcza)
PALCZOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Palczowice 17)
PAŁECZNICA
Samorządowa Szkoła Podstawowa w Pałecznicy (ul. Św. Jakuba 21)
PARKOSZOWICE
Szkoła Podstawowa (Parkoszowice 45)
PASIERBIEC
Zespół Szkół w Pasierbcu (Pasierbiec)
PASZKÓWKA
Szkoła Podstawowa (Paszkówka 143)
PASZYN
Zespół Szkół w Paszynie (Paszyn 410)
PAWĘZÓW
Szkoła Podstawowa w Pawęzowie (Pawęzów 69)
PAWLIKOWICE
Szkoła Filialna w Pawlikowicach (Pawlikowice)
PCIM
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Pcimiu (Pcim 599)
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Pcimiu (Pcim 596)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (Pcim 598)
PEWELKA
Szkoła Podstawowa w Hucisku-Pewelce (Pewelka 63)
PIASKI-DRUŻKÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa w Piaskach Drużkowie (Piaski-Drużków )
PIĄTKOWA
Zespół Szkół (Piątkowa 1)
PIEKARY
Szkoła Podstawowa (Piekary 100)
PIEKIELNIK
Szkoła Podstawowa (Piekielnik 202)
Zespół Szkół Podstawowej i Gimnazjum (Piekielnik 202)
PIEKIEŁKO
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Piekiełku (Piekiełko 40)
PIENIĄŻKOWICE
Szkoła Podstawowa w Pieniążkowicach (Pieniążkowice)
PIERZCHÓW
Szkoła Podstawowa (Pierzchów 100)
PIETRZEJOWICE
Szkoła Podstawowa w Pietrzejowicach (Pietrzejowice 52)
PILCZA ŻELICHOWSKA
Szkoła Podstawowa w Pilczy Żelichowskiej (Pilcza Żelichowska 46)
PIOTRKOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa w Piotrkowicach (Piotrkowice 7)
PIOTROWICE
Zespół Szkół Podstawowo - Gimnazjalnych w Piotrowicach (Piotrowice, ul. Andrychowska 222)
PISARZOWA
Zespół Szkół (Pisarzowa 346)
PIWNICZNA ZDRÓJ
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Piwnicznej Zdroju (ul. Kosarzyska 23)
PIWNICZNA-ZDRÓJ
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Krynicka 2)
PLEŚNA
Szkoła Podstawowa (Pleśna 228)
PŁAWNA
Szkoła Podstawowa w Pławnej (Pławna 22)
PŁAZA
Szkoła Podstawowa w Płazie (ul. Wiosny Ludów 2)
PŁOKI
Zespół Szkół (Płoki, ul. Szkolna 6)
POBIEDNIK MAŁY
Szkoła Podstawowa w Pobiedniku Małym (Pobiednik Mały 1)
PODCZERWONE
Szkoła Podstawowa w Podczerwonem (Podczerwone 246)
PODEGRODZIE
Zespół Szkół Podstawowo - Gimnazjalnych (Podegrodzie 6)
PODLIPIE
Szkoła Podstawowa (Podlipie 153)
Zespół Przedszkolno-Szkolno-Gimnazjalny (Podlipie 153)
PODŁĘŻE
Szkoła Podstawowa (ul. Wielicka 220)
PODŁOPIEŃ
Szkoła Podstawowa w Podłopieniu (Podłopień 73)
PODOBIN
Zespół Placówek Oświatowych (Podobin 257)
PODOLANY
Szkoła Podstawowa w Podolanach Punkt Filialny w Podolanach (Podolany 21)
PODOLE GÓROWA
Zespół Szkół (Podole Górowa)
PODOLSZE
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Podolszu (Podolsze, ul. Zatorska 37)
PODSARNIE
Szkoła Podstawowa w Podsarniu (Podsarnie 59)
PODSTOLICE
Szkoła Podstawowa (Podstolice 204)
PODSZKLE
Szkoła Podstawowa (Podszkle 47)
PODWILK
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Podwilku (Podwilk 298)
Zespół Szkół (Podwilk 157)
POGORZYCE
Szkoła Podstawowa (Pogorzyce, ul. Karola Szymanowskiego 21)
POGORZYNA
Szkoła Podstawowa w Pagorzynie (Pogorzyna)
POGÓRSKA WOLA
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Pogórska Wola)
POGWIZDÓW
Szkoła Podstawowa w Pogwizdowie (Pogwizdów 58)
Zespół Szkół Gminnych (Pogwizdów 26)
POJAŁOWICE
Szkoła Podstawowa (Pojałowice 18)
POLANKA
Szkoła Podstawowa w Polance (Polanka 71)
POLANKA HALLERA
Szkoła Podstawowa w Polance Hallera (Polanka Hallera 37)
POLANKA WIELKA
Szkoła Podstawowa w Polance Wielkiej (ul. Długa 14)
POLANOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Polanowice 39A)
POLICHTY
Szkoła Filialna w Polichtach (Polichty 49)
POLNA
Szkoła Podstawowa w Polnej (Polna 30)
POŁOM DUŻY
Szkoła Filialna w Połomiu Dużym (Połom Duży 47)
PONICE
Szkoła Podstawowa (Ponice 105)
PONIKIEW
Zespół Szkół w Ponikwi (Ponikiew 116)
POPOWICE
Szkoła Podstawowa (Popowice 115)
PORĄBKA
Szkoła Filialna w Porąbce (Porąbka 112)
PORĄBKA USZEWSKA
Zespół Szkół (Porąbka Uszewska 306)
PORĘBA
Szkoła Podstawowa w Porębie (Poręba 16)
PORĘBA DZIERŻNA
Szkoła Podstawowa w Porębie Dzierznej (Poręba Dzierżna 148)
PORĘBA GÓRNA
Szkoła Podstawowa w Porębie Górnej (Poręba Górna 62)
PORĘBA RADLNA
Szkoła Podstawowa (Poręba Radlna 119a)
PORĘBA SPYTKOWSKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Poręba Spytkowska 65)
PORĘBA WIELKA
Szkoła Podstawowa (Aleja Parkowa 1)
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Publicznego (Poręba Wielka)
PORĘBA ŻEGOTY
Szkoła Podstawowa (Poręba Żegoty 529)
PORONIN
Szkoła Podstawowa w Stasikówce (ul. Stasikówka 65)
Zespół Szkół (ul. Piłsudskiego 34)
POSADOWA MOGILSKA
Szkoła Podstawowa w Posadowej Mogilskiej (Posadowa Mogilska 131)
POSKWITÓW
Szkoła Podstawowa i Publiczne Gimnazjum (Poskwitów 92)
POWROŹNIK
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Powroźnik)
POZOWICE
Szkoła Podstawowa w Pozowicach (Pozowice 170)
PÓŁRZECZKI
Szkoła Filialna (Półrzeczki)
PRANDOCIN
Zespół Szkół (Prandocin 64 A)
PROSZOWICE
Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. T. Kościuszki 15)
PROSZÓWKI
Zespół Szkół Gminnych (Proszówki 365)
PRUSY
Szkoła Podstawowa (Prusy)
PRZEBIECZANY
Szkoła Podstawowa (Przebieczany 213)
PRZECIESZYN
Szkoła Podstawowa w Przecieszynie (ul. Wyzwolenia 54a)
PRZECISZÓW
Zespół Szkół Podstawowo - Gimnazjalnych (ul. Podlesie 92)
Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych (ul. Szkolna 93)
PRZEGINIA
Zespół Szkół (Przeginia 403)
PRZEGINIA DUCHOWNA
Szkoła Podstawowa (Przeginia Duchowna)
PRZYBORÓW
Zespół Szkół i Przedszkola (Przyborów 192)
PRZYBRADZ
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Przybradz 101)
PRZYBYSŁAWICE
Niepubliczne Gimnazjum i Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Przybysławice 152)
Szkoła Podstawowa w Przybysławicach (Przybysławice 60)
PRZYDONICA
Zespół Szkół (Przydonica 24)
PRZYSIEKA
Szkoła Podstawowa w Przysiece (Przysieka 37)
PRZYSIETNICA
Zespół Szkół (Przysietnica 152)
PRZYSZOWA
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Przyszowej (Przyszowa 34)
Zespół Szkół w Przyszowej (Przyszowa 484)
PRZYTKOWICE
Zespół Szkół Nr 3 (Przytkowice 542)
PSARY
Szkoła Podstawowa w Psarach (Psary, ul. Szkolna 17)
PSTROSZYCE PIERWSZE
Szkoła Podstawowa w Pstroszycach (Pstroszyce Pierwsze 66)
PTASZKOWA
Szkoła Podstawowa Nr 2 (Ptaszkowa 495)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (Ptaszkowa 406)
PYZÓWKA
Szkoła Podstawowa w Pyzówce (Pyzówka, ul. Orkana 6)
RABA NIŻNA
Zespół Placówek Oświatowych (Raba Niżna 162)
RABA WYŻNA
Szkoła Podstawowa (Raba Wyżna 120)
RABKA-ZDRÓJ
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących (ul. Słoneczna 11)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Sądecka 2)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Poniatowskiego 186)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Zaryte 78)
Zespół Szkół Ogólnokształcących przy Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc (ul. Prof. Jana Rudnika 3b)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Dietla 5)
Zespół Szkół Uzdrowiskowych (ul. Słowackiego 10)
RACIBOROWICE
Zespół Szkół (Raciborowice 126)
RACIBORSKO
Szkoła Podstawowa (Raciborsko 71)
RACIECHOWICE
Zespół Szkół nr 1 (Raciechowice)
RACŁAWICE
Szkoła Podstawowa (Racławice 329)
Szkoła Podstawowa (Racławice 147)
Szkoła Podstawowa w Racławicach (Racławice 190)
RADGOSZCZ
Filia w łęgu (ul. Szkolna 27)
Szkoła podstawowa w Zarzeczu Dużym (ul. Adama Mickiewicza 39)
Zespół Szkół Publicznych (Pl. Św. Kazimierza 10 )
RADŁÓW
Szkoła Podstawowa w Radłowie (ul. Szkolna 1)
RADOCZA
Szkoła Podstawowa (Radocza 31a)
RADWANOWICE
Integracyjna Szkoła Podstawowa w Radwanowicach (Radwanowice 107)
RADZIEMICE
Szkoła Podstawowa w Radziemicach (Radziemice 2)
RADZISZÓW
Zespół Placówek Oświatowych przy Małopolskim Centrum Rehabilitacji Dzieci "Solidarność" (ul. Podlesie 173)
Zespół Szkół Publicznych (ul. Szkolna 7)
RAJBROT
Zespół Szkół (Rajbrot 362)
RAJSKO
Szkoła Podstawowa (Rajsko, ul. Edukacyjna 11)
RATUŁÓW
Zespół Szkół Podstawowej i Gimnazjum (Ratułów 159)
RĄBKOWA
Szkoła Podstawowa (Rąbkowa 59)
RĄCZNA
Szkoła Podstawowa w Rącznej (Rączna 1)
RDZAWA
Publiczna Szkoła Podstawowa w Rdzawie (Rdzawa 1)
RDZAWKA
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Rdzawka 60)
RDZIOSTÓW
Szkoła Podstawowa (Rdziostów 55)
REGULICE
Szkoła Podstawowa (Regulice, al. Jana Pawła II 10)
ROCZYNY
Zespół Szkół Samorządowych (Roczyny, ul. Szkolna 10)
RODAKI
Szkoła Podstawowa (Rodaki, ul. Strażacka 11)
ROGI
Szkoła Podstawowa w Rogach (Rogi 53)
ROGOŹNIK
Szkoła Podstawowa (Rogoźnik 69)
ROKICINY PODHALAŃSKIE
Szkoła Podstawowa (Rokiciny Podhalańskie 156)
ROPA
Szkoła Podstawowa Nr 1 (Ropa 780)
Szkoła podstawowa Nr 2 (Ropa 91)
ROPICA POLSKA
Zespół Szkół (Ropica Polska 70)
ROZDZIELE
Szkoła Podstawowa w Rozdzielu (Rozdziele 50A)
Zespół Szkół w Rozdzielu (Rozdziele 156)
ROZKOCHÓW
Szkoła Podstawowa w Rozkochowie (Rozkochów, ul. Chemików 235)
ROZTOKA
Szkoła Podstawowa (Roztoka 165)
Szkoła Podstawowa w Roztoce Brzezianch (Roztoka)
ROZTOKA WIELKA
Szkoła Filialna (Roztoka Wielka 20)
ROŻNOWICE
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Rożnowice)
RUDAWA
Zespół Szkół w Rudawie (ul. Stanisława Polaczka 25)
RUDKA
Szkoła Podstawowa (Rudka 163)
RUDNIK
Zespół Placówek Oświatowych (Rudnik, ul. Szkolna 55)
RUDNO
Publiczna Szkoła Podstawowa w Rudnie (Rudno 48)
RUDZE
Publiczna Szkoła Podstawowa Rudzkiego Stowarzyszenia Kulturalno - Oświatowego w Rudzach (Rudze)
RUPNIÓW
Zespół Szkół (Rupniów 206)
RUSOCICE
Szkoła Podstawowa w Rusocicach (Rusocice 115)
RYBNA
Zespół Placówek Oświatowych (Rybna 464)
RYCHWAŁD
Szkoła Podstawowa w Rychwałdzie (Rychwałd 120)
RYCZÓW
Punkt Filialny -S.P.w Zespole Szkół (ul. Długa 35)
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Szkolna 18)
RYCZÓWEK
Szkoła Podstawowa (Ryczówek, ul. Dolna 12)
RYGLICE
Szkoła Podstawowa (ul. Tarnowska 29)
RYTRO
Szkoła Podstawowa w Rytrze (Rytro 8)
RZEPIENNIK BISKUPI
Szkoła Podstawowa (Rzepiennik Biskupi 292)
Szkoła Podstawowa w Rzepienniku Biskupim - Filia w Kołkówce (Kołkówka 54)
RZEPIENNIK MARCISZEWSKI
Szkoła Podstawowa w Rzepienniku Marciszewskim (Rzepiennik Marciszewski 112)
RZEPIENNIK STRZYŻEWSKI
Szkoła Podstawowa w Rzepienniku Strzyżewskim (Rzepiennik Strzyżewski 402)
Szkoła Podstawowa w Rzepienniku Suchym (Rzepiennik Strzyżewski 176)
RZEPISKA
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rzepiskach (Rzepiska, ul. Bryjów Potok 1)
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Rzepiskach (Rzepiska, ul. Grocholów Potok)
RZESZOTARY
Szkoła Podstawowa (Rzeszotary 320)
RZEZAWA
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 11)
RZĘDOWICE
Szkoła Podstawowa w Rzędowicach (Rzędowice 44)
RZOZÓW
Szkoła Podstawowa w Rzozowie (Rzozów 90)
RZUCHOWA
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Rzuchowej (Rzuchowa 278)
RZYKI
Zespół Szkół Samorządowych (Rzyki, os. Szczęśniaki 1)
SADEK
Szkoła Podstawowa (Sadek 105)
Zespół Szkół Publicznych (Sadek 105)
SANKA
Szkoła Podstawowa (Sanka 266)
SĄSPÓW
Szkoła Podstawowa (Sąspów 32)
SECHNA
Szkoła Podstawowa w Sechnej (Sechna)
SĘDZISZOWA
Szkoła Podstawowa (Sędziszowa 54)
SĘKOWA
Szkoła Podstawowa (Sękowa)
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Sękowa)
SIARY
Zespół Szkół (Siary 29)
SIDZINA
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sidzinie (Sidzina 205)
Zespół Szkół (Sidzina 701)
SIECIECHOWICE
Szkoła Podstawowa w Sieciechowicach (Sieciechowice 105)
SIEDLCE
Zespół Szkół w Siedlcach (Siedlce 162 )
SIEDLISKA
Szkoła Podstawowa (Siedliska 232)
Szkoła Podstawowa w Siedliskach (Siedliska 259)
Zespół Szkół (Siedliska 259)
SIEDLISZOWICE
Szkoła Podstawowa w Siedliszowicach (Siedliszowice 181)
SIEKIERCZYNA
Szkoła Podstawowaw Siekierczynie (Siekierczyna 68)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (Siekierczyna 31)
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Siekierczynie (Siekierczyna 326)
SIEMIECHÓW
Zespół Szkół (Siemiechów 419)
SIENIAWA
Szkoła Podstawowa (Sieniawa 92)
SIENICZNO
Szkoła Podstawowa w Sienicznie (Sieniczno, ul. M. Dąbrowskiej 14)
SIENNA
Szkoła Podstawowa w Siennej (Sienna 27)
SIEPRAW
Zespół Placówek Oświatowych w Sieprawiu (Siepraw 724)
SIERADZA
Szkoła Podstawowa w Sieradzy (Sieradza 70)
SIERCZA
Samorządowa Szkoła Podstawowa w Sierczy (Siercza 428)
SIEROCKIE
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Sierockie 90b)
SIEROSŁAWICE
Szkoła Podstawowa w Sierosławicach (Sierosławice 53)
SIOŁKOWA
Szkoła Podstawowa w Siołkowej (Siołkowa 300)
SITNICA
Szkoła Podstawowa w Sitnicy (Sitnica)
SKAŁA
Szkoła Podstawowa (ul. Topolowa 25)
SKAWA
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Filia (Skawa 73)
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Skawie (Skawa 584A)
Szkoła Podstawowa nr 3 (Skawa 278)
SKAWICA
Zespół Szkół w Skawicy (Skawica 278)
SKAWINA
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 (ul. Wyspiańskiego 5)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Żwirki i Wigury 9)
Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Korabnicka 19)
Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. Żwirki i Wigury 17)
SKAWINKI
Zespół Szkół w Skawinkach (Skawinki 220)
SKIDZIŃ
Szkoła Podstawowa (Skidziń, ul.Oświęcimska 39)
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Skidzyniu (Skidziń, ul. Oświęcimska 39)
SKOMIELNA BIAŁA
Szkoła Podstawowa (Skomielna 1)
SKOMIELNA CZARNA
Szkoła Podstawowa (Skomielna Czarna 267)
SKRUDZINA
Szkoła Podstawowa (Skrudzina 42)
SKRZĘTLA-ROJÓWKA
Szkoła Podstawowa w Rojówce (Skrzętla-Rojówka 66)
SKRZYDLNA
Zespół Placówek Oświatowych (Skrzydlna 186)
SKRZYNKA
Szkoła Podstawowa w Skrzynce (Skrzynka 146)
SKRZYPNE
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (ul. Św. Jadwigi Królowej 128)
SKRZYSZÓW
Szkoła Podstawowa Nr 2 (Skrzyszów 147A)
Zespół Szkoły Podstawowej Nr 1 i Gimnazjum (Skrzyszów)
SŁOMNIKI
Zespół Szkół Ogólnokształcących (os. Świerczewskiego)
SŁOPNICE
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Słopnicach z Filią Słopnice-Granice (Słopnice 732)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (Słopnice 336)
Szkoła Podstawowa Nr 4 Słopnice (Słopnice 363)
SMARDZOWICE
Szkoła Podstawowa w Smardzowicach (Smardzowice 17)
SMĘGORZÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa w Smęgorzowie (Smęgorzów 225)
SMROKÓW
Zespół Szkół (Smroków 44A)
SOBOLÓW
Zespół Szkół (Sobolów 100)
SOSNOWICE
Szkoła Podstawowa (Sosnowice 107)
SPYTKOWICE
Szkoła Podstawowa Nr 2 (Spytkowice 566)
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Spytkowicach (ul. Wiślana 53)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (Spytkowice 153)
Zespół Szkół (ul. Szkolna 14 )
Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych (Spytkowice 12)
SROMOWCE NIŻNE
Szkoła Podstawowa w Sromowcach Niżnych (Sromowce Niżne, ul. Szkolna 7)
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Szkolna 7)
SROMOWCE WYŻNE
Szkoła Podstawowa (ul. Nad Zalew 12)
STADŁA
Szkoła Podstawowa w Stadłach (Stadła 30)
STADNIKI
Szkoła Podstawowa (Stadniki 148)
STANIĄTKI
Szkoła Podstawowa (Staniątki 5)
STANISŁAW DOLNY
Szkoła Podstawowa Nr 1 (Stanisław Dolny 256)
Zespół Szkolno - Przedszkolny (Stanisław Dolny 73)
STANISŁAW GÓRNY
Szkoła Podstawowa (Stanisław Górny 132)
STANISŁAWICE
Zespół Szkół Gminnych (Stanisławice 306)
STAŃKOWA
Szkoła Podstawowa w Stańkowej (Stańkowa)
STARA WIEŚ
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Starej Wsi (Stara Wieś 1)
Szkoła Podstawowa w Starej Wsi (Stara Wieś 162)
Zespół Szkół Nr 1 (Stara Wieś 549)
STARE BYSTRE
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Starem Bystrem (Stare Bystre)
Zespół Szkolno-Przedszkolny SPSK (Stare Bystre 347)
STARE RYBIE
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Rybiu (Stare Rybie 9)
STARY SĄCZ
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Adama Mickiewicza 59)
STARY WIŚNICZ
Zespół Szkół (Stary Wiśnicz 480)
STASZKÓWKA
Zespół Szkół (Staszkówka 38)
STERKOWIEC
Publiczna Szkoła Podstawowa w Sterkowcu (Sterkowiec, ul. Sosnowa 20)
STOGNIOWICE
Szkoła Podstawowa w Stogniowicach (Stogniowice 25)
STRĘGOBORZYCE
Szkoła Filialna w Stręgoborzycach (Stręgoborzyce 47)
STRONIE
Szkoła Podstawowa (Stronie 2)
Szkoła Podstawowa (Stronie 67)
STRÓŻA
Szkoła Podstawowa (Stróża 1)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (Stróża 1)
STRÓŻE
Szkoła Podstawowa (Stróże 88)
Szkoła Podstawowa w Stróżach (Stróże 396)
STRÓŻNA
Szkoła Podstawowa (Stróżna)
STRÓŻÓWKA
Zespół Szkół (Stróżówka 159)
STRYSZAWA
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Sarleje 496)
Szkoła Podstawowa w Stryszawie (Stryszawa 278B)
STRYSZÓW
Szkoła Podstawowa (Stryszów 90)
STRZEGOWA
Szkoła Podstawowa w Strzegowej (Strzegowa 92)
STRZELCE WIELKIE
Szkoła Podstawowa (Strzelce Wielkie 60)
STRZESZYN
Szkoła Podstawowa (Strzeszyn 391)
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Strzeszyn 391)
STRZEŻÓW DRUGI
Szkoła Podstawowa w Strzeżowie (Strzeżów 45)
SUCHA
Zespół Szkół (Sucha 32)
SUCHA BESKIDZKA
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Zasypnicka 1)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Błądzonka 73)
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa Nr 1 i Gimnazjum im. Jana Pawła II w Suchej (ul. Pułkownika Semika 3)
SUCHE
Szkoła Podstawowa (Suche 115a)
SUCHORABA
Szkoła Podstawowa (Suchoraba 79)
SUFCZYN
Zespół Szkół w Sufczynie (Sufczyn 250)
SUŁKOWICE
Szkoła Podstawowa w Sułkowicach (ul. Tysiąclecia 17)
Zespół Szkół Samorządowych (Sułkowice, ul. Centralna 2)
Zespół Szkół Samorządowych (ul. Racławicka 188)
SUŁKÓW
Szkoła Filialna w Sułkowie (Sułków 235)
SUŁOSZOWA
Szkoła Podstawowa Nr 1 (Sułoszowa)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (Sułoszowa III 110)
SUTKÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa w Sutkowie (Sutków 88)
SWOJCZANY
Szkoła Podstawowa w Swojczanach (Swojczany 200)
SWOSZOWA
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Swoszowej (Swoszowa 170)
SYGNECZÓW
Szkoła Podstawowa (Sygneczów 1)
SZAFLARY
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (ul. Szkolna 6)
SZALOWA
Zespołu Szkół Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum (Szalowa 16)
SZARÓW
Szkoła Podstawowa (Szarów, ul. Wiejska 302)
SZARWARK
Publiczna Szkoła Podstawowa w Szarwarku (Szarwark 2)
SZCZAWA
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Szczawie (Szczawa 167)
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Szczawie (Szczawa 290)
SZCZAWNICA
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Główna 12)
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Filia Jaworki (Szczawnica, Jaworki 13)
SZCZEPANOWICE
Punkt Filialny w Szczepanowicach (Szczepanowice)
Szkoła Podstawowa w Szczepanowicach (Szczepanowice 107)
SZCZEPANÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa w Szczepanowie (Św. Stanisława 5)
SZCZEREŻ
Szkoła Podstawowa (Szczereż 69)
SZCZODRKOWICE
Szkoła Podstawowa (Szczodrkowice 3)
SZCZUCIN
Szkoła Podstawowa w Szczucinie (ul. Kościuszki 30)
SZCZUROWA
Szkoła Filialna w Rudy Rysiu (Szczurowa 118)
Szkoła Filialna w Strzelcach Małych (Szczurowa 90)
Szkoła Podstawowa w Szczurowej (Rynek 14)
SZCZYRZYC
Szkoła Podstawowa (Szczyrzyc 123)
SZCZYTNIKI
Szkoła Podstawowa (Szczytniki)
Szkoła Podstawowa w Szczytnikach (Szczytniki 91a)
SZERZYNY
Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa i Publiczne Gimnazjum (Szerzyny 544)
SZKLARY
Szkoła Podstawowa w Szklarach (Szklary)
SZLACHTOWA
Szkoła Podstawowa (Szlachtowa, ul. Jana Pawła II 25)
SZLEMBARK
Szkoła Podstawowa w Szlembarku (Szlembark, ul. Ks. Kard. K. Wojtyły 44)
SZRENIAWA
Szkoła Podstawowa (Szreniawa 9)
SZYK
Szkoła Podstawowa w Szyku (Szyk 117)
SZYMBARK
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Szymbarku (Szymbark 250)
Zespół Szkół w Szymbarku (Szymbark 464)
SZYNWAŁD
Szkoła Podstawowa Nr 2 (Szynwałd 538)
Zespół Szkoły Podstawowej Nr 1 i Gimnazjum (Szynwałd 11)
ŚLEDZIEJOWICE
Samorządowa Szkoła Podstawowa (Śledziejowice)
ŚLESZOWICE
Szkoła Podstawowa w Śleszowicach (Śleszowice 166A)
ŚMIGNO
Szkoła Podstawowa w Śmignie (Śmigno 31)
ŚNIETNICA
Szkoła Podstawowa w Śnietnicy (Śnietnica)
ŚWIĄTNIKI GÓRNE
Szkoła Podstawowa (ul. Fr. Bielowicza 20)
ŚWIDNIK
Szkoła Podstawowa w Świdniku (Świdnik 22)
ŚWIEBODZIN
Szkoła Podstawowa w Świebodzinie (Świebodzin 129)
ŚWINIARSKO
Zespół Szkół (Świniarsko 132)
ŚWINIARY
Szkoła Podstawowa w Świniarach (Świniary 174)
ŚWINNA PORĘBA
Szkoła Podstawowa (Świnna Poręba 216)
TABASZOWA
Szkoła Podstawowa w Tabaszowej (Tabaszowa 51)
TARGANICE
Zespół Szkół Samorządowych w Targanicach (Targanice, ul. Beskidzka 46)
TARGOWISKO
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Targowisku (Targowisko, ul. Szkolna 313)
TARNAWA
Szkoła Podstawowa w Tarnawie (Tarnawa 152)
Zespół Szkół w Tarnawie (Tarnawa 119)
TARNAWA DOLNA
Zespół Szkół (Tarnawa Dolna 272)
TARNOWIEC
Zespół Szkół Publicznych (ul. Tarnowska 60)
TARNÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 (ul. M.Dąbrowskiej 6)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Romanowicza 9)
Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Gumniska 47)
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 i Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego (ul. Matejki 6)
Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 11 (ul. Mościckiego 177a)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Reymonta 30)
Szkoła Podstawowa Nr 10 (ul. Niedomicka 20)
Szkoła Podstawowa nr 14 (ul. Krzyska 118)
Szkoła Podstawowa Nr 15 (ul. Krupnicza 8)
Szkoła Podstawowa Nr 18 (ul. 3-go Maja 10)
Szkoła Podstawowa Nr 19 (ul. Ks. Skorupki 9)
Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. Szewska 7)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Kopernika 10)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Skowronków 8)
Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Norwida 22)
Szkoła Podstawowa Nr 8 (ul. Bitwy pod Studziankami 5)
Zespół Niepublicznych Niepłatnych Szkół (ul. Błotna 2)
Zespół Specjalnych Szkół Przyszpitalnych (ul. Lwowska 178a)
Zespół Szkół Niepublicznych Stowarzyszenia "SIÓDEMKA" (ul. Poniatowskiego 5)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 (os. Legionów Henryka Dąbrowskiego 16)
Zespół Szkół Ogółnokształcących Nr 1 (ul. Norwida 22)
Zespół Szkół Specjalnych dla Niesłyszących i Słabosłyszących (ul. Lippóczyego 4 A)
Zespół Szkół Sportowych (ul. Zbylitowska 7)
TCZYCA
Szkoła Podstawowa w Tczycy (Tczyca 177)
TENCZYNEK
Zespół Szkół (Tenczynek 193)
TĘGOBORZE
Szkoła Podstawowa w Tęgoborzy (Tęgoborze)
TŁUCZAŃ
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Tłuczań 157A)
TOKARNIA
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Tokarni (Tokarnia 379)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (Tokarnia 356)
TOMICE
Szkoła Podstawowa (Tomice 290)
TOPORZYSKO
Zespół Szkół (Toporzysko 166)
TRĄBKI
Publiczna Szkoła Podstawowa w Trąbkach (Trąbki)
TROPIE
Filia w Tropiu (Tropie)
TROPISZÓW
Szkoła Podstawowa w Tropiszowie (Tropiszów 1)
TRYBSZ
Szkoła Podstawowa w Trybszu (Trybsz, ul. św. Elżbiety 175)
TRZEBINIA
Szkoła Podstawowa nr 3 (ul. 1 Maja 60)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. 24 Stycznia 47)
Szkoła Podstawowa nr 6 (oś. Gaj 39)
Szkoła Podstawowa nr 8 (os. ZWM)
TRZEBUNIA
Szkoła Podstawowa (Trzebunia 444)
TRZEMESZNA
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Trzemesnej (Trzemeszna 100)
TRZEMEŚNIA
Szkoła Podstawowa w Trzemieśli (Trzemeśnia 250)
TRZETRZEWINA
Zespół Szkół (Trzetrzewina 193)
TRZYCIĄŻ
Szkoła Podstawowa (Trzyciąż 70)
Zespół Szkół (Sucha-Parcela 32 )
TRZYCIERZ
Szkoła Podstawowa w Trzycierzu (Trzycierz 68)
TUCHÓW
Zespół Szkół (ul. Jana Pawła II 6)
TURZA
Zespół Szkół Publicznych (Turza 2)
TWORKOWA
Zespół Szkół w Tworkowej (Tworkowa 36)
TYLICZ
Samorządowe Centrum Edukacji Szkolnej (ul. Kazimierza Wielkiego 9)
TYLMANOWA
Szkoła Podstawowa (Tylmanowa )
Szkoła Podstawowa Tylmanowa-Zawodzie (ul. Mastalerze)
TYMBARK
Szkoła Podstawowa (Tymbark 354)
UJANOWICE
Zespół Szkół (Ujanowice 55)
UJŚCIE JEZUICKIE
Szkoła Podstawowa w Ujściu Jezuickim (Ujście Jezuickie 95)
USZEW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Uszew 205)
UŚCIE GORLICKIE
Szkoła Podstawowa w Uściu Gorlickim (Uście Gorlickie)
UŚCIE SOLNE
Publiczna Szkoła Podstawowa w Uściu Solnym (Uście Solne 80a)
WADOWICE
Szkoła Podstawowa Nr 1 (os. Pod Skarpą 10)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Zygmunta I Starego 29)
Zespół Szkół Publicznych Nr 1 (ul. Słowackiego 2)
Zespół Szkół Publicznych Nr 2 (os. Kopernika 11)
Zespół Szkół Publicznych Nr 3 (ul. Sienkiewicza 9)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Zegadłowicza 36)
WAGANOWICE
Zespół Szkół (Waganowice 19)
WAKSMUND
Szkoła Podstawowa (ul. Kościelna 4)
WAŁ - RUDA
Szkoła Podstawowa (Wał - Ruda 1)
WAWRZEŃCZYCE
GCE w Wawrzeńczycach - Szkoła Podstawowa (Wawrzeńczyce 385)
Gminne Centrum Edukacji (Wawrzeńczyce 385)
WAWRZKA
Szkoła Podstawowa w Wawrzce (Wawrzka)
WĘGLÓWKA
Zespół Placówek Oświatowych (Węglówka 203)
WĘGRZCE WIELKIE
Samorządowa Szkoła Podstawowa (Węgrzce Wielkie 190)
WIATOWICE
Szkoła Podstawowa w Wiatowicach (Wiatowice 61)
WIDOMA
Szkoła Podstawowa (Widoma 51)
WIELICZKA
Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 4 w Wieliczce (ul. Krzyszkowicka 18a)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Moniuszki 1)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Sienkiewicza 14)
Zespół Szkół (ul. Niepołomska 26 C)
WIELKA WIEŚ
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 37)
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Wielkiej Wsi (Wielka Wieś 210)
WIELKIE DROGI
Szkoła Podstawowa w Wielkich Drogach (Wielkie Drogi 136)
Zespół Placówek Edukacyjno - Opiekuńczo - Wychowawczych (Wielkie Drogi 192)
WIELMOŻA
Szkoła Podstawowa (Wielmoża 192)
WIELOGŁOWY
Zespół Szkół (Wieloglowy 56)
WIELOPOLE MOSZCZYŃSKIE
Szkoła Podstawowa w Wielopolu (Wielopole Moszczyńskie 1)
WIEPRZ
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 (Wieprz 218A)
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 (Wieprz 416 )
WIEPRZEC
Szkoła Podstawowa w Wieprzcu (Wieprzec 100)
WIERCHOMLA WIELKA
Szkoła Podstawowa w Wierchomli Wielkiej (Wierchomla Wielka)
WIERZBICA
Szkoła Filialna w Wierzbicy (Wierzbica 4)
WIERZCHOSŁAWICE
Szkoła Podstawowa (Wierzchosławice 713)
Szkoła Podstawowa w Wierzchosławicach-Dwudniakach (Wierzchosławice 758)
WIERZCHOWISKO
Zespół Szkół (Wierzchowisko 32 B)
WIETRZYCHOWICE
Szkoła Podstawowa w Wietrzychowicach (Wietrzychowice 64)
WIĘCIÓRKA
Szkoła Filialna w Więciórce (Więciórka 85)
WIĘCŁAWICE STARE
Zespół Szkół (Więcławice Stare 19 )
WILCZYCE
Szkoła Podstawowa (Wilczyce 109)
WILCZYSKA
Szkoła Podstawowa (Wilczyska 29)
WILKOWISKO
Szkoła Podstawowa (Wilkowisko 222)
WINIARY
Szkoła Podstawowa w Winiarach (Winiary 169)
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Winiarach (Winiary 63)
WIŚNIOWA
Zespół Placówek Oświatowych (Wiśniowa 323A)
Zespół Placówek Oświatowych w Wiśniowej (Wiśniowa 323a)
WITANOWICE
Szkoła Podstawowa (Witanowice 39)
WITERADÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Witeradów 394)
WITOWICE DOLNE
Szkoła Podstawowa (Witowice Dolne 95)
WITÓW
Zespół Szkół (Witów 119)
WŁOSAŃ
Szkoła Podstawowa Włosań (Włosań, ul. Królowej Polski 142)
WŁOSIENICA
Szkoła Podstawowa we Włosienicy (ul. Józefa Suskiego 53)
WOJAKOWA
Zespół Szkół (Wojakowa)
WOJNAROWA
Szkoła Podstawowa w Wojnarowej (Wojnarowa 278)
WOJNICZ
Szkoła Podstawowa (ul.Rynek 30)
WOKOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa w Sterkowcu Szkoła Filialna w Wokowicach (Wokowice 74)
WOLA BATORSKA
Szkoła Podstawowa (Wola Batorska 587)
WOLA DĘBIŃSKA
Zespół Szkół (Wola Dębińska 330)
WOLA FILIPOWSKA
Zespół Placówek Oświatowych (Wola Filipowska)
WOLA KALINOWSKA
Szkoła Podstawowa (Wola Kalinowska 52a)
WOLA KROGULECKA
Szkoła Podstawowa w Woli Kroguleckiej (Wola Krogulecka )
WOLA LUBECKA
Szkoła Podstawowa w Woli Lubeckiej (Wola Lubecka 164)
WOLA ŁUŻAŃSKA
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Wola Łużańska 52)
WOLA MĘDRZECHOWSKA
Szkoła Podstawowa w Woli Mędrzechowskiej (Wola Mędrzechowska 127)
WOLA PRZEMYKOWSKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wola Przemykowska 102)
WOLA RADŁOWSKA
Szkoła Podstawowa w Woli Radłowskiej (Wola Radłowska)
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Wola Radłowska)
WOLA RADZISZOWSKA
Zespół Placówek Oświatowych w Woli Radziszowskiej (Wola Radziszowska 500)
WOLA RZĘDZIŃSKA
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 (Wola Rzędzińska 435B)
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Woli Rzędzińskiej (Wola Rzędzińska 253a)
WOLA SKRZYDLAŃSKA
Szkoła Filialna w Woli Skrzydlańskiej (Wola Skrzydlańska 93)
WOLA ZABIERZOWSKA
Szkoła Podstawowa (Wola Zabierzowska 1)
WOLA ZACHARIASZOWSKA
Zespół Szkół (Wola Zachariaszowska 105)
WOLBROM
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Mariacka 28)
Zespół Szkół (ul. Pod Lasem 1)
WOŁOWICE
Zespół Placówek Oświatowych (Wołowice 10)
WOŹNIKI
Szkoła Podstawowa (Woźniki 236)
WÓJTOWA
Szkoła Podstawowa w Wójtowej (Wójtowa 52)
WRÓBLOWICE
Szkoła Podstawowa (Wróblowice 142)
WRZĄSOWICE
Szkoła Podstawowa (Wrząsowice 230)
WRZĘPIA
Szkoła Filialna w Wrzępi (Wrzępia 129)
WYSKITNA
Szkoła Podstawowa w Wyskitnej (Wyskitna 44)
WYSOCICE
Publiczna Szkoła Podstawowa w Wysocicach (Wysocice 46)
WYSOKA
Zespół Szkół Publicznych w Wysokiej (Wysoka 195)
WYSOKIE
Szkoła Podstawowa w Wysokiem (Wysokie 5)
WYSOWA - ZDRÓJ
Szkoła Podstawowa w Wysowej - Zdroju (Wysowa - Zdrój 97)
WYTRZYSZCZKA
Publiczna Szkoła Podstawowa w Wytrzyszczce (Wytrzyszczka 15)
WYŹRAŁ
Filia w Wyźrale (Wyźrał 33)
WYŻYCE
Szkoła Filialna w Wyżycach (Wyżyce 83)
ZABAWA
Szkoła Podstawowa w Zabawie (Zabawa 6)
ZABIERZÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 50)
ZABIERZÓW BOCHEŃSKI
Szkoła Podstawowa (Zabierzów Bocheński 465)
ZABŁĘDZA
Szkoła Podstawowa w Zabłędzy (Zabłędza 38a)
ZABORÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Zaborów 63)
ZABRNIE
Szkoła Podstawowa w Zabrniu (Zabrnie 82)
ZABRZEŻ
Szkoła Podstawowa w Zabrzeży (Zabrzeż 117)
ZACHEŁMNA
Szkoła Podstawowa w Zachełmnej (Zachełmna 112)
ZACZARNIE
Szkoła Podstawowa w Zaczarniu (Zaczarnie 25)
ZADROŻE
Zespół Szkół (Zadroże 69)
ZAGORZYCE
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Zagorzyce 9)
ZAGORZYN
Zespół Szkolno - Gimnazjalny (Zagorzyn 172)
ZAGÓRNIK
Zespół Szkół Samorządowych w Zagórniku (Zagórnik, ul. Szkolna 12)
ZAGÓRZANY
Filia w Zagórzanach (Zagórzany 109)
Zespół Szkół w Zagórzanach (Zagórzany 230)
ZAGÓRZE
Szkoła Podstawowa (Zagórze 81)
Zespół Szkół (ul. Piłsudskiego 139)
ZAKLICZYN
Zespół Placówek Oświatowych w Zakliczynie (Zakliczyn 250)
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (ul. Malczewskiego 56)
ZAKOPANE
Katolicka Szkoła Podstawowa (ul. Piłsudskiego 21)
Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO
Społeczne Gimnazjum STO (ul. Kasprusie 35 A)

Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Orkana 6)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Skibówki 2d)
Szkoła Podstawowa nr 3 (ul. Karłowicza 6)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Janosówka 15)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Chramcówki 27)
Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Cyrhla 57)
Szkoła Podstawowa Nr 9 (ul. Harenda 21)
Zespół Szkół Specjalnych przy USOR w Zakopanem (ul. Balzera 15)
ZAKRZÓW
Szkoła Podstawowa (Zakrzów 323)
ZALAS
Zespół Szkół (Zalas 533)
ZALASOWA
Szkoła Podstawowa (ul. Karpacka 21)
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Karpacka 21)
ZALESIE
Szkoła Podstawowa (Zalesie 159)
ZALIPIE
Szkoła Podstawowa (Zalipie 128)
ZAŁĘŻE
Szkoła Podstawowa w Załężu (Załęże 108)
ZARZECZE
Szkoła Podstawowa w Zarzeczu (Zarzecze 106)
Zespół Szkół (Zarzecze, ul. Szkolna 2)
ZARZYCE WIELKIE
Szkoła Podstawowa (Zarzyce Wielkie 56)
ZASADNE
Szkoła Podstawowa (Zasadne 91)
ZASAŃ
Szkoła Podstawowa w Zasani (Zasań 102)
ZASKALE
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Zaskale ul. Kardynała Karola Wojtyły 51)
ZASOLE
Szkoła Podstawowa (Zasole, ul. Kostka Jagiełły 8)
ZATOR
Szkoła Podstawowa w Zatorze (ul. Kongresowa 11)
ZAWADA
Szkoła Podstawowa (Zawada 87)
Szkoła Podstawowa w Zawadzie (Zawada 24)
Szkoła Podstawowa w Zawadzie (Zawada 110)
ZAWADKA
Szkoła Podstawowa w Zawadce (Zawadka 18)
Szkoła Podstawowa w Zawadce (Zawadka 90)
ZAWOJA
Szkoła Podstawowa Nr 5 w Zawoi (ul. Gołynia 35a)
Szkoła Podstawowa Nr 4 w Zawoi (Zawoja 886)
Szkoła Podstawowa Nr 8 w Zawoi Mosorne (Zawoja Mosorne 900)
Zespół Szkół (Zawoja 1551)
ZAWOJA WILCZNA
Szkoła Podstawowa Nr 2 (Zawoja Wilczna 1570)
Zespół Szkół (Zawoja Wilczna 1570)
ZĄB
Zespół Szkół w Zębie (Ząb 6)
ZBOROWICE
Zespół Szkół Publicznych w Zborowicach (Zborowice 5a)
ZBYDNIÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Zbydniów 80)
ZBYLITOWSKA GÓRA
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Zbylitowska Góra, ul. Zbylitowskich 95 a-d)
Szkoła Podstawowa w Zbylitowskiej Górze (Zbylitowska Góra, ul. Św. Floriana 1)
ZDROCHEC
Publiczna Szkoła Podstawowa (Zdrochec 3)
ZEBRZYDOWICE
Zespół Szkół Nr 4 (Zebrzydowice 193)
ZEDERMAN
Szkoła Podstawowa (Zederman 99)
ZELCZYNA
Szkoła Podstawowa (Zelczyna 120)
ZEMBRZYCE
Zespół Szkół (ul. Ks. Kobyłeckiego 490)
ZGŁOBICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Zgłobice 4)
ZIELENICE
Szkoła Podstawowa Zielenice (Zielenice 1)
ZIELONKI
Zespół Szkół (ul. Ks. Jana Michalika 2)
ZŁOTA
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Złota 292)
Zespół Szkół i Przedszkola (Złota)
ZŁOTNIKI
Szkoła Filialna w Złotnikach (Złotniki)
ZRĘCZYCE
Szkoła Podstawowa w Zręczycach (Zręczyce 222)
ZUBRZYCA DOLNA
Szkoła Podstawowa w Zubrzycy Dolnej (Zubrzyca Dolna 257)
ZUBRZYCA GÓRNA
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Zubrzycy Górnej (Zubrzyca Górna 43)
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Zubrzycy Górnej (Zubrzyca Górna 482)
Szkoła Podstawowa Nr 3 w Zubrzycy Górnej (Zubrzyca Górna 270)
ZYGODOWICE
Szkoła Filialna w Zygodowicach (Zygodowice 35)
ŻABNO
Szkoła Podstawowa (ul. Jagiełły 18)
ŻARKI
Zespół Szkół (ul. Astronautów 3)
ŻARNÓWKA
Szkoła Podstawowa w Żarnówce (Żarnówka 325)
ŻBIKOWICE
Szkoła Podstawowa w Żbikowicach (Żbikowice 55)
ŻEGIESTÓW
Szkoła Podstawowa w Żegiestowie (Żegiestów 77a)
ŻEGOCINA
Publiczna Szkoła Podstawowa w Żegocinie (Żegocina 50)
ŻELAZÓWKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Żelazówka 1b)
ŻELEŹNIKOWA MAŁA
Szkoła Podstawowa w Żeleźnikowej Małej (Żeleźnikowa Mała 38)
ŻELEŹNIKOWA WIELKA
Szkoła Podstawowa (Żeleźnikowa Wielka)
ŻĘBOCIN
Szkoła Podstawowa w Żębocinie (Żębocin 65)
ŻMIĄCA
Szkoła Podstawowa w Żmiącej (Żmiąca 128)
ŻURADA
Szkoła Podstawowa (Żurada III/10a)
ŻUROWA
Szkoła Podstawowa w Żurowej (Żurowa, ul. Mała Wieś 193)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie