Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

SZKOŁY PODSTAWOWE

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
podstawowe Adamowizna
podstawowe Adelin
podstawowe Alojzów
podstawowe Amelin
podstawowe Andrzejewo
podstawowe Anielów
podstawowe Antonie
podstawowe Antoniówka Świerżowska
podstawowe Arcelin
podstawowe Augustów
podstawowe Augustówka
podstawowe Baba
podstawowe Babin
podstawowe Baboszewo
podstawowe Bandysie
podstawowe Baniocha
podstawowe Baranów
podstawowe Bardzice
podstawowe Bartniki
podstawowe Barycz
podstawowe Bądkowo
podstawowe Bądków
podstawowe Bąkowa
podstawowe Bąkowiec
podstawowe Belsk Duży
podstawowe Będzymin
podstawowe Białe
podstawowe Białe-Szczepanowice
podstawowe Białki
podstawowe Białkowo
podstawowe Białobiel
podstawowe Białobrzegi
podstawowe Białotarsk
podstawowe Białusny Lasek
podstawowe Bielany
podstawowe Bielino
podstawowe Bieliny
podstawowe Bielsk
podstawowe Bieniewice
podstawowe Bieniędzice
podstawowe Bierwce
podstawowe Bieszków Dolny
podstawowe Bieżuń
podstawowe Bikówek
podstawowe Bledzewo
podstawowe Blichowo
podstawowe Blochy
podstawowe Błaziny Dolne
podstawowe Błędostowo
podstawowe Błędów
podstawowe Błonie
podstawowe Bobrek-Kolonia
podstawowe Bobrowce
podstawowe Bobrowniki
podstawowe Boby
podstawowe Bodzanów
podstawowe Bogate
podstawowe Bogucin
podstawowe Bogurzyn
podstawowe Boguty
podstawowe Bojmie
podstawowe Borawe
podstawowe Borek
podstawowe Borki
podstawowe Borki Siedleckie
podstawowe Borki Wyrki
podstawowe Borki-Kosy
podstawowe Borkowice
podstawowe Borkowo Kościelne
podstawowe Borkowo-Falenta
podstawowe Borowe
podstawowe Borowie
podstawowe Borsuki-Kolonia
podstawowe Boża Wola
podstawowe Boże
podstawowe Bożewo
podstawowe Brańszczyk
podstawowe Brochów
podstawowe Brok
podstawowe Bromierzyk
podstawowe Broszków
podstawowe Brudki Stare
podstawowe Brudzeń Duży
podstawowe Brwinów
podstawowe Brzegi
podstawowe Brześce
podstawowe Brzezia
podstawowe Brzezinki Stare
podstawowe Brzeziny
podstawowe Brzeźnica
podstawowe Brzozów
podstawowe Brzóza
podstawowe Brzóze
podstawowe Brzuskowola
podstawowe Brzuza
podstawowe Budki
podstawowe Budki Piaseckie
podstawowe Budy Siennickie
podstawowe Budziska
podstawowe Budziszynek
podstawowe Bujały-Mikosze
podstawowe Bukówno
podstawowe Bulkowo
podstawowe Cecylówka
podstawowe Cegłów
podstawowe Celestynów
podstawowe Ceranów
podstawowe Cerekiew
podstawowe Chamsk
podstawowe Chlewiska
podstawowe Chmielew
podstawowe Chobot
podstawowe Chociszewo
podstawowe Chodkowo Wielkie
podstawowe Chodów
podstawowe Chojnowo
podstawowe Chomętów-Puszcz
podstawowe Chorzele
podstawowe Chotcza-Józefów
podstawowe Chotomów
podstawowe Chotum
podstawowe Chotycze
podstawowe Chotynia
podstawowe Chrapoń
podstawowe Chrościce
podstawowe Chrzczanka Włościańska
podstawowe Chudek
podstawowe Chwałowice
podstawowe Chylice
podstawowe Chynów
podstawowe Ciachcin
podstawowe Ciechanów
podstawowe Ciechlin
podstawowe Cieksyn
podstawowe Cielechowizna
podstawowe Cieńsza
podstawowe Ciepielów
podstawowe Ciepła
podstawowe Cierpięta
podstawowe Cieszewko
podstawowe Cieszewo
podstawowe Cieśle
podstawowe Cięćk
podstawowe Ciółkówko
podstawowe Cisie
podstawowe Cisie-Zagrudzie
podstawowe Ciski
podstawowe Coniew
podstawowe Cukrówka
podstawowe Cyganka
podstawowe Czachówek
podstawowe Czaplinek
podstawowe Czarna
podstawowe Czarna Wieś
podstawowe Czarnia
podstawowe Czarnocin
podstawowe Czarnolas
podstawowe Czarnotrzew
podstawowe Czarnoty
podstawowe Czarnowo
podstawowe Cząstków Mazowiecki
podstawowe Czekanów
podstawowe Czermno
podstawowe Czernice Borowe
podstawowe Czersk
podstawowe Czerwin
podstawowe Czerwińsk nad Wisłą
podstawowe Czerwonka
podstawowe Czerwonka Włościańska
podstawowe Częstoniew
podstawowe Człekówka
podstawowe Czuchleby
podstawowe Czuchów
podstawowe Czuryły
podstawowe Dalekie
podstawowe Dalekie-Tartak
podstawowe Damianów
podstawowe Dawidy Bankowe
podstawowe Dąbek
podstawowe Dąbrowa
podstawowe Dąbrówka
podstawowe Dąbrówka Podłężna
podstawowe Dąbrówka Warszawska
podstawowe Dąbrówka-Stany
podstawowe Dębe Małe
podstawowe Dębe Wielkie
podstawowe Dębinki
podstawowe Dębsk
podstawowe Dęby
podstawowe Długie
podstawowe Długołęka
podstawowe Długosiodło
podstawowe Długowola
podstawowe Długowola Pierwsza
podstawowe Dłużew
podstawowe Dobczyn
podstawowe Dobiesz
podstawowe Dobieszyn
podstawowe Dobre
podstawowe Dobrut
podstawowe Dobrzyków
podstawowe Domanice-Kolonia
podstawowe Drażniew
podstawowe Drążdżewo
podstawowe Drążdżewo Nowe
podstawowe Drobin
podstawowe Drop
podstawowe Drozdowo
podstawowe Drwalew
podstawowe Drwęcz
podstawowe Duczki
podstawowe Duczymin
podstawowe Dudki
podstawowe Dunaj
podstawowe Durlasy
podstawowe Dybki
podstawowe Dylewo
podstawowe Dzbenin
podstawowe Dzbonie
podstawowe Dziekanów Polski
podstawowe Dzierzążnia
podstawowe Dzierzby-Włościańskie
podstawowe Dzierzgowo
podstawowe Dzierżanowo
podstawowe Dziewule
podstawowe Dzwonek
podstawowe Emolinek
podstawowe Erminów
podstawowe Feliksów
podstawowe Franciszków
podstawowe Gaj
podstawowe Gałki
podstawowe Garbatka-Letnisko
podstawowe Garlino
podstawowe Garwolin
podstawowe Gawłów
podstawowe Gąbin
podstawowe Gąsawy Rządowe
podstawowe Gąsewo Poduchowne
podstawowe Gąsocin
podstawowe Gielniów
podstawowe Giżyce
podstawowe Gleba
podstawowe Glina
podstawowe Glinianka
podstawowe Glinki
podstawowe Glinojeck
podstawowe Gładczyn Rządowy
podstawowe Głażewo-Cholewy
podstawowe Głosków
podstawowe Głowaczów
podstawowe Główina
podstawowe Głużek
podstawowe Gniazdowo
podstawowe Gniewoszów
podstawowe Gocław
podstawowe Gocły
podstawowe Godlewo-Gudosze
podstawowe Godzisz
podstawowe Gole
podstawowe Goleszyn
podstawowe Golice
podstawowe Goławice Pierwsze
podstawowe Goławin
podstawowe Gołąbek
podstawowe Gołosze
podstawowe Gołymin-Ośrodek
podstawowe Gończyce
podstawowe Gorysze
podstawowe Gostkowo
podstawowe Gostynin
podstawowe Goszczyn
podstawowe Gościmin Wielki
podstawowe Gościszka
podstawowe Goślice
podstawowe Gośniewice
podstawowe Goworowo
podstawowe Gozdawa
podstawowe Gozdowo
podstawowe Goździków
podstawowe Gójsk
podstawowe Góra Kalwaria
podstawowe Górki
podstawowe Górki Grubaki
podstawowe Górzno
podstawowe Gózd
podstawowe Grabiny
podstawowe Grabowa
podstawowe Grabowiec
podstawowe Grabowo
podstawowe Grabów nad Pilicą
podstawowe Grabów nad Wisłą
podstawowe Grabówek
podstawowe Grala-Dąbrowizna
podstawowe Grąbiec
podstawowe Grądy
podstawowe Grębków
podstawowe Grochów
podstawowe Grodziec
podstawowe Grodzisk
podstawowe Grodzisk Mazowiecki
podstawowe Gródek Rządowy
podstawowe Grójec
podstawowe Grudusk
podstawowe Grygrów
podstawowe Grzebowilk
podstawowe Grzebsk
podstawowe Gulczewo
podstawowe Gulin
podstawowe Gumowo
podstawowe Guty Duże
podstawowe Guzowatka
podstawowe Guzów
podstawowe Gwizdały
podstawowe Gzowice
podstawowe Gzowo
podstawowe Gzy
podstawowe Hadynów
podstawowe Halinów
podstawowe Hołowczyce
podstawowe Hołubla
podstawowe Humiecino
podstawowe Huszlew
podstawowe Huta
podstawowe Ignaców
podstawowe Iłów
podstawowe Iłża
podstawowe Iwowe
podstawowe Izabelin
podstawowe Izdebki-Kosny
podstawowe Izdebno
podstawowe Izdebno Kościelne
podstawowe Jabłonna
podstawowe Jabłonna Lacka
podstawowe Jabłonowiec
podstawowe Jaciążek
podstawowe Jackowo Górne
podstawowe Jadów
podstawowe Jadwisin
podstawowe Jaktorów
podstawowe Janików
podstawowe Janiszew
podstawowe Janów
podstawowe Janówek Pierwszy
podstawowe Jarnuty
podstawowe Jaroszki
podstawowe Jasienica
podstawowe Jasieniec
podstawowe Jasieniec Iłżecki Górny
podstawowe Jastrząb
podstawowe Jastrząbka
podstawowe Jastrzębia
podstawowe Jawory-Wielkopole
podstawowe Jawór Solecki
podstawowe Jazgarka
podstawowe Jazgarzew
podstawowe Jazgarzewszczyzna
podstawowe Jedlanka
podstawowe Jedlanka Stara
podstawowe Jedlińsk
podstawowe Jedlnia
podstawowe Jedlnia Letnisko
podstawowe Jednorożec
podstawowe Jelonki
podstawowe Jeruzal
podstawowe Jeziora
podstawowe Jeżewo
podstawowe Jędrzejów Nowy
podstawowe Joniec
podstawowe Jonne
podstawowe Józefosław
podstawowe Józefów
podstawowe Julin
podstawowe Kadzidło
podstawowe Kaleń Drugi
podstawowe Kalinowiec
podstawowe Kalinowo
podstawowe Kaliszki
podstawowe Kałęczyn
podstawowe Kałuszyn
podstawowe Kamianki Lackie
podstawowe Kamienica
podstawowe Kamieniec
podstawowe Kamieńczyk
podstawowe Kamion
podstawowe Kamionna
podstawowe Kampinos
podstawowe Kańkowo
podstawowe Kaptury
podstawowe Karczew
podstawowe Karniewo
podstawowe Karolew
podstawowe Karolinowo
podstawowe Kaski
podstawowe Kaszów
podstawowe Kazanów
podstawowe Kazuń Nowy
podstawowe Kazuń Polski
podstawowe Kąty
podstawowe Kęczewo
podstawowe Kicin
podstawowe Kiciny
podstawowe Kiełczew
podstawowe Kiełpiniec
podstawowe Kierzek
podstawowe Kleczkowo
podstawowe Klembów
podstawowe Kliczewo Duże
podstawowe Klwatka Królewska
podstawowe Klwów
podstawowe Kłonówek
podstawowe Kłudno
podstawowe Knurowiec
podstawowe Kobylany
podstawowe Kobylin
podstawowe Kobylniki
podstawowe Kobyłka
podstawowe Kochanówka
podstawowe Kociołki
podstawowe Kodłutowo
podstawowe Kolonia Ossa
podstawowe Kołaczków
podstawowe Kołaki
podstawowe Kołbiel
podstawowe Kołodziąż
podstawowe Kołoząb
podstawowe Komorowo
podstawowe Komorów
podstawowe Konary
podstawowe Konstancin-Jeziorna
podstawowe Kończyce Kolonia
podstawowe Kopcie
podstawowe Korabiewice
podstawowe Korczew
podstawowe Korytnica
podstawowe Korytów
podstawowe Kosów Lacki
podstawowe Kostrzyn
podstawowe Koszelówka
podstawowe Koszewnica
podstawowe Kotuń
podstawowe Kowala
podstawowe Kowalków
podstawowe Kozice
podstawowe Koziczyn
podstawowe Koziebrody
podstawowe Kozienice
podstawowe Kozietuły
podstawowe Koziki
podstawowe Kozłów
podstawowe Kozłów Biskupi
podstawowe Kozłów Szlachecki
podstawowe Kozły
podstawowe Koźniewo Wielkie
podstawowe Kożuchów
podstawowe Krajkowo
podstawowe Krasiniec
podstawowe Krasne
podstawowe Krasnosielc
podstawowe Kraszewo
podstawowe Kraszewo-Gaczułty
podstawowe Kręgi
podstawowe Krępa Kościelna
podstawowe Kroczewo
podstawowe Krogulcza Sucha
podstawowe Króle Duże
podstawowe Królewo
podstawowe Krubice Stare
podstawowe Krukowo
podstawowe Krusze
podstawowe Kruszew
podstawowe Krynica
podstawowe Krypy
podstawowe Krysiaki
podstawowe Krysk
podstawowe Krystyna
podstawowe Krzesk - Królowa Niwa
podstawowe Krześlin
podstawowe Krzyczki-Pieniążki
podstawowe Krzymosze
podstawowe Krzynowłoga Mała
podstawowe Krzynowłoga Wielka
podstawowe Krzywda
podstawowe Krzywie
podstawowe Krzywośnity
podstawowe Krzyżanowice
podstawowe Książenice
podstawowe Kuczbork-Osada
podstawowe Kuczki-Kolonia
podstawowe Kuklówka Radziejowicka
podstawowe Kunin
podstawowe Kurdwanów
podstawowe Kuskowizna
podstawowe Kutyłowo-Perysie
podstawowe Laski
podstawowe Laski Szlacheckie
podstawowe Laskowiec
podstawowe Latowicz
podstawowe Legionowo
podstawowe Lelice
podstawowe Leoncin
podstawowe Lesiów
podstawowe Leszczydół Stary
podstawowe Leszczydół-Nowiny
podstawowe Leszczyn Szlachecki
podstawowe Leszno
podstawowe Lesznowola
podstawowe Lewiczyn
podstawowe Ligowo
podstawowe Lipa
podstawowe Lipianka
podstawowe Lipianki
podstawowe Lipie
podstawowe Lipiny
podstawowe Lipniki
podstawowe Lipno
podstawowe Lipowiec Kościelny
podstawowe Lipsko
podstawowe Lisewo
podstawowe Liszyno
podstawowe Luberadz
podstawowe Lubowidz
podstawowe Lucień
podstawowe Lucynów
podstawowe Ludwików
podstawowe Lutkówka
podstawowe Lutocin
podstawowe Ładzyń
podstawowe Łaguszów
podstawowe Łajski
podstawowe Łaskarzew
podstawowe Łaszewo
podstawowe Łaz
podstawowe Łazów
podstawowe Łazy
podstawowe Łąck
podstawowe Łączany
podstawowe Łączki
podstawowe Łąki
podstawowe Łątczyn Włościański
podstawowe Łęczeszyce
podstawowe Łęg Probostwo
podstawowe Łęg Przedmiejski
podstawowe Łęg Starościński
podstawowe Łętowo
podstawowe Łochów
podstawowe Łomia
podstawowe Łomianki
podstawowe Łomna
podstawowe Łosice
podstawowe Łosinno
podstawowe Ługi Wielkie
podstawowe Łukomie
podstawowe Łukowo
podstawowe Łyse
podstawowe Łysów
podstawowe Machcin
podstawowe Machcino
podstawowe Maciejowice
podstawowe Magdalenka
podstawowe Magnuszew
podstawowe Majdan
podstawowe Majdów
podstawowe Makowiec
podstawowe Maków
podstawowe Maków Mazowiecki
podstawowe Maksymilianów
podstawowe Malinowo Nowe
podstawowe Malużyn
podstawowe Mała Wieś
podstawowe Małęczyn
podstawowe Małkinia Górna
podstawowe Małocice
podstawowe Małowidz
podstawowe Marianka
podstawowe Marki
podstawowe Maszewo Duże
podstawowe Maziarze Stare
podstawowe Mazowszany
podstawowe Mąkosy Stare
podstawowe Mchowo
podstawowe Męczenino
podstawowe Miastków Kościelny
podstawowe Miączyn Mały
podstawowe Miąse
podstawowe Michałowice
podstawowe Michałów
podstawowe Michałów Górny
podstawowe Michałówka
podstawowe Miedniewice
podstawowe Miedzna
podstawowe Miejska Dąbrowa
podstawowe Mieszki Wielkie
podstawowe Międzyborów
podstawowe Międzyleś
podstawowe Milanówek
podstawowe Milewo-Szwejki
podstawowe Mińsk Mazowiecki
podstawowe Mirów Nowy
podstawowe Mirów Stary
podstawowe Mirówek
podstawowe Mistów
podstawowe Mleczków
podstawowe Mleczówka
podstawowe Mlęcin
podstawowe Mława
podstawowe Młochów
podstawowe Młock
podstawowe Młodocin Mniejszy
podstawowe Młodzianowo
podstawowe Młodzieszyn
podstawowe Młynarze
podstawowe Mniszek
podstawowe Mocarzewo
podstawowe Mochowo
podstawowe Modrzejowice
podstawowe Mogielnica
podstawowe Mokas
podstawowe Mokobody
podstawowe Mokra Wieś
podstawowe Morawy
podstawowe Mordy
podstawowe Morzyczyn Włościański
podstawowe Mostów
podstawowe Mrozowa Wola
podstawowe Mrozy
podstawowe Mszadla Stara
podstawowe Mszczonów
podstawowe Myrcha
podstawowe Mysiadło
podstawowe Mystkowo
podstawowe Myszadła
podstawowe Myszyniec
podstawowe Myślakowice
podstawowe Myśliborzyce
podstawowe Myśliszewice
podstawowe Nacpolsk
podstawowe Nadarzyn
podstawowe Nadbrzeż
podstawowe Nadma
podstawowe Nadułki
podstawowe Nagoszewka Druga
podstawowe Nagoszewo
podstawowe Naruszewo
podstawowe Nasiadki
podstawowe Nasielsk
podstawowe Natolin
podstawowe Nieciecz Włościańska
podstawowe Niedarczów Dolny-Kolonia
podstawowe Niedzbórz
podstawowe Niegów
podstawowe Niemojki
podstawowe Nieporęt
podstawowe Nieznamierowice
podstawowe Ninków
podstawowe Niwiski
podstawowe Nosarzewo Borowe
podstawowe Nowa Góra
podstawowe Nowa Iwiczna
podstawowe Nowa Krępa
podstawowe Nowa Osuchowa
podstawowe Nowa Pogorzel
podstawowe Nowa Sucha
podstawowe Nowa Wieś
podstawowe Nowe Brzozowo
podstawowe Nowe Budy
podstawowe Nowe Grabie
podstawowe Nowe Grochale
podstawowe Nowe Groszki
podstawowe Nowe Iganie
podstawowe Nowe Kanigowo
podstawowe Nowe Kucice
podstawowe Nowe Łubki
podstawowe Nowe Miasto
podstawowe Nowe Miasto nad Pilicą
podstawowe Nowe Miszewo
podstawowe Nowe Niestępowo
podstawowe Nowe Radzikowo
podstawowe Nowe Ręczaje
podstawowe Nowe Wypychy
podstawowe Nowinki
podstawowe Nowy Bartków
podstawowe Nowy Duninów
podstawowe Nowy Dwór
podstawowe Nowy Dwór Mazowiecki
podstawowe Nowy Kamień
podstawowe Nowy Komunin
podstawowe Nowy Sielc
podstawowe Nowy Szelków
podstawowe Nowy Zglechów
podstawowe Nuna
podstawowe Nur
podstawowe Obierwia
podstawowe Obrąb
podstawowe Obryte
podstawowe Odechów
podstawowe Odrzywół
podstawowe Ogrodniki
podstawowe Ojrzanów
podstawowe Ojrzeń
podstawowe Okuniew
podstawowe Olkowice
podstawowe Olszanka
podstawowe Olszewka
podstawowe Olszewnica Stara
podstawowe Olszewo-Borki
podstawowe Olszyc Szlachecki
podstawowe Olszyny
podstawowe Ołdaki
podstawowe Ołdaki-Polonia
podstawowe Opactwo
podstawowe Opacz
podstawowe Opinogóra Górna
podstawowe Orło
podstawowe Orłowo
podstawowe Oronne
podstawowe Orońsko
podstawowe Orszymowo
podstawowe Orzełek
podstawowe Osieck
podstawowe Osiek
podstawowe Osmolin
podstawowe Ossów
podstawowe Ostałówek
podstawowe Ostrołęka
podstawowe Ostrowy
podstawowe Ostrów
podstawowe Ostrów Mazowiecka
podstawowe Ostrówek
podstawowe Osuchów
podstawowe Ościsłowo
podstawowe Otrębusy
podstawowe Otwock
podstawowe Otwock Wielki
podstawowe Owadów
podstawowe Oziemkówka
podstawowe Ożarów Mazowiecki
podstawowe Paciorkowa Wola Nowa
podstawowe Pacyna
podstawowe Pakosław
podstawowe Pałapus Włościański
podstawowe Pamiątka
podstawowe Paprotnia
podstawowe Parciaki
podstawowe Parysów
podstawowe Pasieki
podstawowe Pasztowa Wola-Kolonia
podstawowe Pawłowice
podstawowe Pawłów
podstawowe Pełty
podstawowe Pęchery-Łbiska
podstawowe Pianowo-Daczki
podstawowe Piasecznia
podstawowe Piaseczno
podstawowe Piastów
podstawowe Pieczyska
podstawowe Piekary
podstawowe Pienice
podstawowe Pierzchnia
podstawowe Pilawa
podstawowe Pionki
podstawowe Piotrkowice
podstawowe Piotrkówek
podstawowe Piotrowo
podstawowe Piski
podstawowe Platerów
podstawowe Płatkownica
podstawowe Płochocin
podstawowe Płock
podstawowe Płocochowo
podstawowe Płoniawy-Bramura
podstawowe Płońsk
podstawowe Pniewnik
podstawowe Pniewo
podstawowe Pniewo-Czeruchy
podstawowe Pobyłkowo Duże
podstawowe Podbiel
podstawowe Podbiele
podstawowe Podciernie
podstawowe Podebłocie
podstawowe Podgóra
podstawowe Podgórze
podstawowe Podkońce
podstawowe Podkowa Leśna
podstawowe Podlasie
podstawowe Podlesie Duże
podstawowe Pogroszyn
podstawowe Pokrzywnica
podstawowe Polany
podstawowe Polesie
podstawowe Policzna
podstawowe Polik
podstawowe Polków-Sagały
podstawowe Połoń
podstawowe Pomiechówek
podstawowe Poniatowo
podstawowe Popowo Borowe
podstawowe Popowo Kościelne
podstawowe Poręba Średnia
podstawowe Porządzie
podstawowe Postoliska
podstawowe Poścień-Wieś
podstawowe Poświętne
podstawowe Potworów
podstawowe Prace Małe
podstawowe Prażmów
podstawowe Promna
podstawowe Prostyń
podstawowe Proszkowo
podstawowe Próchenki
podstawowe Pruszków
podstawowe Pruszyn
podstawowe Przasnysz
podstawowe Przeciszewo
podstawowe Przedmieście Dalsze
podstawowe Przemiarowo
podstawowe Przeradz Mały
podstawowe Przesmyki
podstawowe Przewodowo Poduchowne
podstawowe Przewóz
podstawowe Przybyszew
podstawowe Przydworzyce
podstawowe Przyłęk
podstawowe Przystałowice Duże
podstawowe Przystań
podstawowe Przysucha
podstawowe Przytyk
podstawowe Przywózki
podstawowe Psary
podstawowe Pułtusk
podstawowe Pupkowizna
podstawowe Pustelnik
podstawowe Puszcza Mariańska
podstawowe Puznówka
podstawowe Raciąż
podstawowe Raczyny
podstawowe Radom
podstawowe Radomyśl
podstawowe Radzanowo
podstawowe Radzanów
podstawowe Radziejowice
podstawowe Radzików Wielki
podstawowe Radzymin
podstawowe Radzyminek
podstawowe Raki
podstawowe Raszujka
podstawowe Raszyn
podstawowe Rawica
podstawowe Rdzuchów
podstawowe Reducin
podstawowe Redzyńskie
podstawowe Regimin
podstawowe Regut
podstawowe Repki
podstawowe Rębków
podstawowe Rębowo
podstawowe Rogolin
podstawowe Rogotwórsk
podstawowe Rogozino
podstawowe Romanowo
podstawowe Romany-Sebory
podstawowe Rostkowo
podstawowe Rościszewo
podstawowe Rozalin
podstawowe Rozbity Kamień
podstawowe Rozniszew
podstawowe Rozwady
podstawowe Równe
podstawowe Różan
podstawowe Ruda
podstawowe Ruda Talubska
podstawowe Ruda Wielka
podstawowe Ruda Wolińska
podstawowe Rudzienko
podstawowe Rusiec
podstawowe Rusinów
podstawowe Ruski Bród
podstawowe Rusków
podstawowe Ruszkowice
podstawowe Rybno
podstawowe Ryczywół
podstawowe Rykały
podstawowe Rytele Święckie
podstawowe Rytele-Olechny
podstawowe Rządza
podstawowe Rząśnik
podstawowe Rząśnik Włościański
podstawowe Rzeczniów
podstawowe Rzekuń
podstawowe Rzeszotary-Stara Wieś
podstawowe Rzewnie
podstawowe Rzęgnowo
podstawowe Rzuców
podstawowe Rżaniec
podstawowe Sabnie
podstawowe Sadek
podstawowe Sadłowo
podstawowe Sadowa
podstawowe Sadowne
podstawowe Sadykierz
podstawowe Samogoszcz
podstawowe Samorządki
podstawowe Sanniki
podstawowe Sarbiewo
podstawowe Sarnaki
podstawowe Sarnowo
podstawowe Serafin
podstawowe Seredzice
podstawowe Serock
podstawowe Seroczyn
podstawowe Serpelice
podstawowe Sewerynów
podstawowe Siarcza Łąka
podstawowe Sieciechów
podstawowe Siecień
podstawowe Sieczychy
podstawowe Siedlce
podstawowe Siedlin
podstawowe Siedzów
podstawowe Sielec
podstawowe Siemcichy
podstawowe Siemiątkowo
podstawowe Siennica
podstawowe Sienno
podstawowe Sierakówek
podstawowe Sierpc
podstawowe Sikórz
podstawowe Sinogóra
podstawowe Skaryszew
podstawowe Skarżysko-Kamienna
podstawowe Skaszewo Włościańskie
podstawowe Skibniew
podstawowe Skłoby
podstawowe Skórzec
podstawowe Skrzeszew
podstawowe Skrzeszewy
podstawowe Skrzyńsko
podstawowe Skuły
podstawowe Skuszew
podstawowe Sławęcin
podstawowe Sławno
podstawowe Słomczyn
podstawowe Słomin
podstawowe Słubice
podstawowe Słup
podstawowe Słupia
podstawowe Słupica
podstawowe Słupno
podstawowe Smardzewo
podstawowe Sobanice
podstawowe Sobiekursk
podstawowe Sobienie Jeziory
podstawowe Sobolew
podstawowe Sochaczew
podstawowe Sochocin
podstawowe Soczewka
podstawowe Sokolniki Mokre
podstawowe Sokołowo Włościańskie
podstawowe Sokołowy Kąt
podstawowe Sokołów
podstawowe Sokołów Podlaski
podstawowe Sokół
podstawowe Solec
podstawowe Solec nad Wisłą
podstawowe Sołtyków
podstawowe Somianka
podstawowe Sońsk
podstawowe Sowia Wola
podstawowe Stanisławice
podstawowe Stanisławów
podstawowe Stara Biała
podstawowe Stara Błotnica
podstawowe Stara Kornica
podstawowe Stara Niedziałka
podstawowe Stara Ruskołęka
podstawowe Stara Wieś
podstawowe Stare Babice
podstawowe Stare Bosewo
podstawowe Stare Grabie
podstawowe Stare Gralewo
podstawowe Stare Kaczkowo
podstawowe Stare Kosiny
podstawowe Stare Lubiejewo
podstawowe Stare Orzechowo
podstawowe Stare Pieścirogi
podstawowe Stare Proboszczewice
podstawowe Stare Siekluki
podstawowe Stare Słowiki
podstawowe Stare Szpaki
podstawowe Stare Święcice
podstawowe Stare Załubice
podstawowe Stare Zawady
podstawowe Stare Żdżary
podstawowe Starogród
podstawowe Staroźreby
podstawowe Stary Dzierzkówek
podstawowe Stary Goniwilk
podstawowe Stary Gózd
podstawowe Stary Helenów
podstawowe Stary Kębłów
podstawowe Stary Kraszew
podstawowe Stary Lubiel
podstawowe Stary Lubotyń
podstawowe Stary Łajszczew
podstawowe Stary Myszyniec
podstawowe Stary Pilczyn
podstawowe Stary Strachocin
podstawowe Stefanów
podstawowe Sterdyń
podstawowe Stoczek
podstawowe Stojadła
podstawowe Stok Lacki
podstawowe Strachówka
podstawowe Stromiec
podstawowe Stróżewo
podstawowe Strych
podstawowe Stryjki
podstawowe Strzegocin
podstawowe Strzegowo
podstawowe Studzianki Pancerne
podstawowe Studzieniec
podstawowe Stupsk
podstawowe Sucha
podstawowe Suchcice
podstawowe Suchostruga
podstawowe Suchożebry
podstawowe Sudragi
podstawowe Sulejów
podstawowe Sulejówek
podstawowe Sulęcin Szlachecki
podstawowe Sułkowice
podstawowe Surowe
podstawowe Suskowola
podstawowe Swojęcin
podstawowe Syberia
podstawowe Sycyna Północna
podstawowe Sypniewo
podstawowe Szafranki
podstawowe Szczawin
podstawowe Szczawin Kościelny
podstawowe Szczutowo
podstawowe Szczytno
podstawowe Szewnica
podstawowe Szreńsk
podstawowe Szulborze Wielkie
podstawowe Szulmierz
podstawowe Szwelice
podstawowe Szydłowiec
podstawowe Szydłowo
podstawowe Szydłówka
podstawowe Szymanów
podstawowe Szynkarzyzna
podstawowe Śladów
podstawowe Śmiary
podstawowe Śmiłowo
podstawowe Śmiłów
podstawowe Świercze
podstawowe Świeszewo
podstawowe Święcice
podstawowe Święcieniec
podstawowe Świniary
podstawowe Tarczyn
podstawowe Tczów
podstawowe Telaki
podstawowe Teresin
podstawowe Tłuszcz
podstawowe Topór
podstawowe Transbór
podstawowe Trąbki
podstawowe Trębki
podstawowe Trojanów
podstawowe Troszyn
podstawowe Trynosy
podstawowe Trzcianka
podstawowe Trzciniec
podstawowe Trzebucza
podstawowe Turza Mała
podstawowe Turze
podstawowe Turzyn
podstawowe Tymianki - Bucie
podstawowe Ugniewo
podstawowe Ulasek
podstawowe Ulatowo-Adamy
podstawowe Ulatowo-Pogorzel
podstawowe Umiastów
podstawowe Unieck
podstawowe Unierzyż
podstawowe Unin
podstawowe Uniszki Zawadzkie
podstawowe Urle
podstawowe Ursynów
podstawowe Uwieliny
podstawowe Wach
podstawowe Wacyn
podstawowe Waleriany
podstawowe Wałsnów
podstawowe Warka
podstawowe Warmiak
podstawowe Warszawa
podstawowe Warszawice
podstawowe Watraszew
podstawowe Wąsewo
podstawowe Wejdo
podstawowe Węgra
podstawowe Węgrów
podstawowe Węgrzynowo
podstawowe Wiązowna
podstawowe Wiciejów
podstawowe Wieczfnia Kościelna
podstawowe Wielgie
podstawowe Wielgolas
podstawowe Wieliszew
podstawowe Wieniawa
podstawowe Wierzbica
podstawowe Wierzbno
podstawowe Wierzchowiny
podstawowe Więcków
podstawowe Wilczowola
podstawowe Wilkowyja
podstawowe Wilków Pierwszy
podstawowe Windyki
podstawowe Winnica
podstawowe Wir
podstawowe Wiskitki
podstawowe Wiśniew
podstawowe Wiśniewo
podstawowe Władysławowo
podstawowe Włóki
podstawowe Wodynie
podstawowe Wojnów
podstawowe Wojszczyce
podstawowe Wola Błędowska
podstawowe Wola Chodkowska
podstawowe Wola Goryńska
podstawowe Wola Kiełpińska
podstawowe Wola Korycka Górna
podstawowe Wola Kosowska
podstawowe Wola Krakowiańska
podstawowe Wola Lipieniecka
podstawowe Wola Młocka
podstawowe Wola Mystkowska
podstawowe Wola Rasztowska
podstawowe Wola Rębkowska
podstawowe Wola Solecka Pierwsza
podstawowe Wola Starogrodzka
podstawowe Wola Taczowska
podstawowe Wola Wierzbowska
podstawowe Wola Władysławowska
podstawowe Wola Wodyńska
podstawowe Wola Żelechowska
podstawowe Wolanów
podstawowe Wolkowe
podstawowe Wołomin
podstawowe Worowice
podstawowe Wólka Dąbrowicka
podstawowe Wólka Grochowa
podstawowe Wólka Nosowska
podstawowe Wólka Okrąglik
podstawowe Wólka Ostrożeńska
podstawowe Wólka Radzymińska
podstawowe Wólka Twarogowa
podstawowe Wólka Tyrzyńska
podstawowe Wręcza
podstawowe Wrociszew
podstawowe Wrotnów
podstawowe Wróble-Wargocin
podstawowe Wróblewko
podstawowe Wróblewo
podstawowe Wrzeszczów
podstawowe Wrzos
podstawowe Wsola
podstawowe Wszebory
podstawowe Wyczółki
podstawowe Wydmusy
podstawowe Wykrot
podstawowe Wyrozęby-Podawce
podstawowe Wysocko
podstawowe Wysoka
podstawowe Wysokie Koło
podstawowe Wyszków
podstawowe Wyszogród
podstawowe Wyszyna
podstawowe Wyszyny Kościelne
podstawowe Wyśmierzyca
podstawowe Zabiele
podstawowe Zabiele Wielkie
podstawowe Zaborowo
podstawowe Zaborów
podstawowe Zabraniec
podstawowe Zabrodzie
podstawowe Zagościniec
podstawowe Zagroba
podstawowe Zając
podstawowe Zajezierze
podstawowe Zaków
podstawowe Zakręt
podstawowe Zakroczym
podstawowe Zakrzew
podstawowe Zakrzówek
podstawowe Zakrzówek Wieś
podstawowe Zalas
podstawowe Zalesice
podstawowe Zalesie
podstawowe Zalesie Górne
podstawowe Załusków
podstawowe Załuzie
podstawowe Zambrzyniec
podstawowe Zambski Kościelne
podstawowe Zamienie
podstawowe Zaręby
podstawowe Zaręby Kościelne
podstawowe Zawady
podstawowe Zawady Dworskie
podstawowe Zawidz Kościelny
podstawowe Zawisty
podstawowe Zaździerz
podstawowe Ząbki
podstawowe Zągoty
podstawowe Zbijów Mały
podstawowe Zbrosza Duża
podstawowe Zbuczyn
podstawowe Zdunek
podstawowe Zdziar Wielki
podstawowe Zdziechów
podstawowe Zdziwój Stary
podstawowe Zegrze
podstawowe Zembrów
podstawowe Zeńbok
podstawowe Zgórze
podstawowe Zieleniec
podstawowe Zielona
podstawowe Zielonka
podstawowe Zieluń-Osada
podstawowe Ziomek
podstawowe Złotokłos
podstawowe Zuzela
podstawowe Zwola
podstawowe Zwoleń
podstawowe Żabia Wola
podstawowe Żabiczyn
podstawowe Żabin
podstawowe Żdżary
podstawowe Żelazna Rządowa
podstawowe Żelechów
podstawowe Żeliszew Podkościelny
podstawowe Żelków-Kolonia
podstawowe Żółwin
podstawowe Żuków
podstawowe Żuromin
podstawowe Życzyn
podstawowe Żyrardów
WARSZAWA
Amerykańska Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 44 (ul. Dembego 18)
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Ciupagi 1)
FILIA - Szkoła Podstawowa Nr 282 (ul. Szaserów 128)
Filia SP Nr 283 (ul. Sienna 6)
Fundacja Szkoła III Tysiąclecia - Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 108 (ul. Krynoliny 9/11)
Katolicka Szkoła Podstawowa Fundacji Na Rzecz Rodziny (ul. Przy Bażantarni 3)
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny (ul. Garncarska 34)
Katolicka Szkoła Podstawowa Nr 109 Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich (ul. Wóycickiego 1/3 bud.18)
Międzynarodowa Szkoła Podstawowa MERIDIAN (ul. Wawelska 66/74)
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (ul. Barska 4)
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Nr 3 (ul. Patriotów 90)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Montessori" (ul. Bohaterów Warszawy 1)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne`a (Ul. Marymoncka 34)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 47 (ul. Zoltana Balo 1)
Niepubliczna Szkoła Specjalna Realizująca Program Rehabilitacji "Nasza Szkoła" (ul. Pogonowskiego 22)
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabowidzących nr 8 (ul. Koźmińska 7)
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 15 (ul. Zakroczymska 6)
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 (ul. Brożka 26)
Polsko-Angielska Szkoła Podstawowa MENTIS (ul. Słodka 2)
Polsko-Angielska Szkoła Podstawowa MENTIS Dwujęzyczne Gimnazjum MENTIS (ul. Piwoniowa 18)
Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 51 (klasy 0-3) (ul. Włodarzewska 45c)
Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 6 Sióstr Niepokalanek (ul. Jerzego Zaruby 2)
Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 62 (ul. Skrajna 10)
Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 69 (ul. Armii Krajowej 121)
Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 98 DIDASKO (ul. Terespolska 19)
Prywatny Zespół Szkół (ul. Świętojerska 24)
Publiczna Szkoła Podstawowa S.T.O. (al. Sztandarów 2)
Publiczna Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów Gimnazjum Kolegium Zakonu Pijarów (ul. Gwintowa 3)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 9 (ul. J.Ch. Paska 10)
Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 2 i Społeczne Gimnazjum nr 333 STO (ul. Dziatwy 6)
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 26 (ul. Puławska 97 B)
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom (ul. Kłopotowskiego 11 lok. 214)
Szkoła Edukacji Domowej i Kształecenia Indywidualnego "Kolorowy Czas" (ul. Złota 61)
Szkoła Podstawowa (ul. Grottgera 22)
Szkoła Podstawowa im. Św. Franciszka (ul. Teresińska 9)
Szkoła Podstawowa Niepubliczna (ul. Zgrupowania AK "Kampinos" 4)
Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 38 (ul. Skrajna 10)
Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom" (ul. Nowowiejska 39a)
Szkoła Podstawowa Nr 10 (ul. Jasielska 49/53)
Szkoła Podstawowa Nr 103 (ul. Jeziorna 5/9)
Szkoła Podstawowa Nr 104 (ul. Przyczółkowa 27)
Szkoła Podstawowa Nr 107 (ul. Nowoursynowska 210/212)
Szkoła Podstawowa Nr 109 (ul. Przygodna 2)
Szkoła Podstawowa Nr 11 (ul. Mariana Keniga 20)
Szkoła Podstawowa Nr 110 (ul. Bohaterów 41)
Szkoła Podstawowa Nr 112 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Zaułek 34)
Szkoła Podstawowa Nr 114 (ul. Remiszewska 40)
Szkoła Podstawowa Nr 118 (ul. Leszczynowa 5)
Szkoła Podstawowa Nr 119 (ul. Pułku Baszta 3)
Szkoła Podstawowa Nr 124 (ul. Bartoszycka 45/47)
Szkoła Podstawowa Nr 127 (ul. Kowieńska 12/20)
Szkoła Podstawowa Nr 128 (ul. Kadetów 15)
Szkoła Podstawowa Nr 133 (ul. Fontany 3)
Szkoła Podstawowa Nr 138 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Pożaryskiego 2)
Szkoła Podstawowa Nr 139 (ul. Syreny 5/7)
Szkoła Podstawowa Nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Sosnkowiego 10)
Szkoła Podstawowa Nr 140 (ul. Wilgi 19)
Szkoła Podstawowa Nr 141 (ul. Szaserów 117)
Szkoła Podstawowa Nr 143 (al. Stanów Zjednoczonych 27)
Szkoła Podstawowa Nr 146 (ul. Domaniewska 33)
Szkoła Podstawowa Nr 157 (ul. Kazimierzowska 16)
Szkoła Podstawowa Nr 158 (ul. Ciasna 13)
Szkoła Podstawowa Nr 16 (ul. Wilczy Dół 4)
Szkoła Podstawowa Nr 163 (ul. Osiecka 28/32)
Szkoła Podstawowa Nr 166 (ul. Żytnia 38/40)
Szkoła Podstawowa Nr 171 (ul. Armii Krajowej 39)
Szkoła Podstawowa Nr 175 (ul. Trzech Budrysów 32)
Szkoła Podstawowa Nr 185 (ul. gen.T. Bora-Komorowskiego 31)
Szkoła Podstawowa Nr 187 (ul. Staffa 21)
Szkoła Podstawowa Nr 191 (ul. Bokserska 30)
Szkoła Podstawowa nr 194 (nieistniejąca) (ul. Filarecka 2)
Szkoła Podstawowa nr 2 Przymierza Rodzin (ul. Racławicka 14)
Szkoła Podstawowa Nr 202 (ul. Janka Bytnara "Rudego" 19)
Szkoła Podstawowa Nr 203 (ul. Ks. Skorupki 8)
Szkoła Podstawowa Nr 205 (ul. Spartańska 4)
Szkoła Podstawowa Nr 209 (ul. Reymonta 25)
Szkoła Podstawowa Nr 210 (ul. Karmelicka 13)
Szkoła Podstawowa Nr 212 (ul. Czarnomorska 3)
Szkoła Podstawowa Nr 215 (ul. Kwatery Głównej 13)
Szkoła Podstawowa Nr 217 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Paderewskiego 45)
Szkoła Podstawowa Nr 218 (ul. Kajki 80/82)
Szkoła Podstawowa Nr 225 (ul. Jana Brożka 15)
Szkoła Podstawowa Nr 227 (ul. Astronautów 17)
Szkoła Podstawowa nr 229 im.Kornela Makuszyńskiego (nieistniejąca) (ul.Pilota Skarżyńskiego 8)
Szkoła Podstawowa Nr 23 (ul. Wawelska 48)
Szkoła Podstawowa Nr 231 (ul. Juranda ze Spychowa 10)
Szkoła Podstawowa Nr 234 (ul. Esperanto 5)
Szkoła Podstawowa Nr 238 (ul. Redutowa 37)
Szkoła Podstawowa Nr 24 STO (ul. Powstańców Śląskich 67a)
Szkoła Podstawowa Nr 246 (ul. Białowieska 22)
Szkoła Podstawowa Nr 25 (ul. Grzybowska 35)
Szkoła Podstawowa Nr 257 (ul. Podróżnicza 11)
Szkoła Podstawowa Nr 258 (ul. Brechta 8)
Szkoła Podstawowa Nr 260 (ul. Zakrzewska 24)
Szkoła Podstawowa Nr 264 (ul. Majewskiego 17)
Szkoła Podstawowa Nr 271 (ul. Niegocińska 2)
Szkoła Podstawowa Nr 276 (ul. Lipowczana 3)
Szkoła Podstawowa Nr 277 (ul. Suwalska 29)
Szkoła Podstawowa Nr 279 (ul. Cyrklowa 1)
Szkoła Podstawowa Nr 28 (ul. Gościeradowska 18/20)
Szkoła Podstawowa Nr 285 (ul. Turmoncka 20)
Szkoła Podstawowa Nr 29 (ul. Fabryczna 19)
Szkoła Podstawowa Nr 293 (ul. Kochanowskiego 8)
Szkoła Podstawowa Nr 298 (ul. Krakusa 2)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Gościniec 53)
Szkoła Podstawowa Nr 303 (ul. Koncertowa 8)
Szkoła Podstawowa Nr 306 (ul. Tkaczy 27)
Szkoła Podstawowa Nr 307 (ul. Barcelońska 8)
Szkoła Podstawowa Nr 310 (ul. Hawajska 7)
Szkoła Podstawowa Nr 313 (ul. Cybisa 1)
Szkoła Podstawowa Nr 314 (ul. Porajów 3)
Szkoła Podstawowa Nr 316 (ul. Szobera 1)
Szkoła Podstawowa Nr 318 (ul. Leonida Teligi 3)
Szkoła Podstawowa Nr 321 (ul. Szadkowskiego 3)
Szkoła Podstawowa Nr 322 (ul. Dembowskiego 9)
Szkoła Podstawowa Nr 323 (ul. Warchałowskiego 4)
Szkoła Podstawowa Nr 327 (ul. Radomska 13/21)
Szkoła Podstawowa Nr 33 (ul. Cieszyńska 8)
Szkoła Podstawowa Nr 336 (ul. Małcużyńskiego 4)
Szkoła Podstawowa Nr 34 (ul. Kruczkowskiego 12b)
Szkoła Podstawowa Nr 341 (ul. Oławska 3)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Walerego Sławka 9)
Szkoła Podstawowa Nr 42 (ul. Balkonowa 4)
Szkoła Podstawowa Nr 53 (ul. Rudzka 6)
Szkoła Podstawowa Nr 58 (ul. Mieszka I 7)
Szkoła Podstawowa Nr 60 (ul. Zbaraska 3)
Szkoła Podstawowa Nr 63 (ul. Płocka 30)
Szkoła Podstawowa Nr 65 (ul. Mścisławska 1)
Szkoła Podstawowa Nr 66 (ul. Przepiórki 16/18)
Szkoła Podstawowa Nr 69 (ul. Wiktorska 73)
Szkoła Podstawowa Nr 70 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Juliana Bruna 11)
Szkoła Podstawowa Nr 72 (ul. Michała Paca 44)
Szkoła Podstawowa Nr 75 (ul. Niecała 14)
Szkoła Podstawowa Nr 76 (ul. Poezji 5)
Szkoła Podstawowa nr 76 (nieistniejąca) (Al.Wojska Polskiego 1a)
Szkoła Podstawowa Nr 77 (ul. Samogłoski 9)
Szkoła Podstawowa Nr 79 (ul. Arkuszowa 202)
Szkoła Podstawowa Nr 80 (ul. Aspekt 48)
Szkoła Podstawowa Nr 81 (ul. Puszczyka 6)
Szkoła Podstawowa Nr 85 (ul. Ludwika Narbutta 14)
Szkoła Podstawowa Nr 88 (ul. Radarowa 4B)
Szkoła Podstawowa Nr 9 (ul. Białobrzeska 44)
Szkoła Podstawowa Nr 92 (ul. Przasnyska 18 A)
Szkoła Podstawowa Nr 96 (ul. Sarabandy 16/22)
Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 302 w Ośrodku Terapii Dziecka w Środowisku (ul. Jana Sobieskiego 93)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 14 (ul. Sosnkowskiego 10)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 (ul. Jana Kasprowicza 107)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 247 (ul. Wrzeciono 9)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 280 (ul. Gorlicka 3)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 30 (ul. Kawęczyńska 2)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 (ul. Strumykowa 21a)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 344 (ul. Erazma z Zakroczymia 15)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 68 (ul. OR-OTA 5)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 73 (ul. Białostocka 10/18)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 82 (ul. Górczewska 201)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 87 (ul. Malownicza 31)
Szkoły Sióstr Felicjanek (ul. Azaliowa 10)
The British School (ul. Limanowskiego 15)
Warszawska Szkoła Muzyczna (Al. Komisji Edukacji Narodowej 36, lok. 126)
Zespół Społecznych Szkół Specjalnych "Dać Szansę" (ul. Głogowa 2 B)
Zespół Szkół Integracyjnych Nr 75 (ul. Bartosika 5)
Zespół Szkół Niepublicznych "Karolkowa 49" (ul. Karolkowa 49)
Zespół Szkół Nr 124 (ul. J. Conrada 6)
Zespół Szkół Nr 52 (ul. Szegedyńska 11)
Zespół Szkół Nr 74 (ul. Niepołomicka 26)
Zespół Szkół Nr 80 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Orłów Piastowskich 47)
Zespół Szkół Nr 94 (ul. Krótka 1)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 102 (ul. Przedwiośnie 1)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 103 w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym (ul. Działdowska 1)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 104 w Instytucie Matki i Dziecka (ul. Kasprzaka 17a)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 107 (ul. Dembińskiego 1)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 108 (ul. św. Bonifacego 81)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 63 (ul. Elektoralna 12/14)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 78 (al. Dzieci Polskich 20)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 86 (ul. Niekłańska 4/24)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 87 (ul. Marszałkowska 24)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 88 w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus Centrum Obrażeń Klinicznych (ul. Lindley)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 91 (ul. Weterynaryjna 3)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 92 (ul. Szczęśliwicka 45/47)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 93 w SPZOZ Szpital Bielański (ul. Cegłowska 80)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 94 w Instytucie Reumatologicznym (ul. Spartańska 1)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 95 (ul. Hafciarska 80/86)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 96 w Instytucie Psychiatrii i Neurologii (ul. Sobieskiego 9)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 97 (ul. Tarchomińska 4)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 99 (ul. Różana 22/24)
Żagle Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia STERNIK (ul. Lokalna 51 bud. A)
Bemowo - Społeczna Szkoła Podstawowa STO Nr 30 Społeczne Gimnazjum STO Nr 5 (ul. Astronautów 11)
Bemowo - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 (ul. Brygadzistów 18)
Bemowo - Zespół Szkół Nr 46 (ul. gen. Thommeégo 1)
Bemowo - Zespół Szkół nr 48 (ul. Irzykowskiego 1A)
Białołęka - Szkoła Podstawowa Nr 154 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Leśnej Polanki 63/65)
Białołęka - Szkoła Przyszłości – Niepubliczna Szkoła Podstawowa (ul. Białołęcka 186 D)
Bielany - MGM Zespół Szkół Sportowo-Językowych (ul. Jagiellońska 88)
Bielany - Niepubliczna Szkoła Podstawowa Akademia Młodego Człowieka (ul. Bajana 35)
Bielany - Polskie Stowarzyszenie Promocji Oświatowych (ul. Wóycickiego 1/3)
Bielany - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 273 (ul. Balcerzaka 1)
Bielany - Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 100 (ul. Wolumen 3)
Bielany - Szkoła Podstawowa Nr 289 (ul. Broniewskiego 99a)
Bielany - Zespół Szkół Nr 3 (ul. Fontany 1)
Bielany - Zespół Szkół Przymierza Rodzin nr 3 (ul. Nocznickiego 7)
Bielany - Zespół Szkół Sióstr Imienia Jezus (ul. Smoleńskiego 31)
Międzylesie - Żagle Szkoła Podstawowa, Gimnazjum i Liceum Stowarzyszenia Sternik (ul. Pożaryskiego 28, bud. 6a)
Mokotów - Canadian Primary School & Canadian Preschool of Warsaw (ul. Bełska 7)
Mokotów - Fundacja Edukacyjna "Varsovia" (ul. J. S. Bacha 2)
Mokotów - Fundacja Szkolna (ul. Obrzeżna 12a)
Mokotów - Kanadyjska Szkoła Podstawowa wraz z Przedszkolem (ul. Bełska 7)
Mokotów - Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 97 (ul. Abramowskiego 4)
Mokotów - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 115 (ul. Okrężna 80)
Mokotów - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 46 (ul. Wałbrzyska 5)
Mokotów - Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 12 (ul. Bełska 5)
Mokotów - Szkoła Podstawowa Nr 190 (ul. Zwierzyniecka 10)
Mokotów - Szkoła Podstawowa nr 57 (ul. Narbutta 31)
Mokotów - Szkoła Przymierza Rodzin (ul. Grzegorzewskiej 10)
Mokotów - Zespół Szkół Integracyjnych nr 62 (ul. św. Bonifacego 10)
Mokotów - Zespół Szkół Ogólnokształcących Społecznej Szkoły Podstawowej Nr 14 i Społecznego Gimnazjum Nr 4 (ul. Bachmacka 3)
Mokotów - Zespół Szkół Sportowych Nr 58 (ul. Piaseczyńska 114/116)
Ochota - Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 51 im. Jana Brzechwy (klasy 4-6) (ul. Przy Parku 36)
Ochota - Szkoła Podstawowa Nr 97 (ul. Spiska 1)
Ochota - Zespół Szkół nr 83 w Warszawie (ul. Powstańców Wielkopolskich 4)
Praga - Zespół Szkół Specjalnych Nr 90 (ul. A. Kordeckiego 54)
Praga Południe - Chrześcijańska Szkoła Podstawowa nr 62
Chrześcijańskie Przedszkole "Samuel"
Chrześcijańskie Gimnazjum (ul. Boremlowska 6/12)

Praga Południe - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 120 (ul. Międzyborska 70)
Praga-Południe - Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 114 (ul. Ks.Jana Sztuki 13)
Praga-Południe - Szkoła Podstawowa nr 255 (ul. Kamionkowska 36/44)
Praga-Południe - Szkoła Podstawowa nr 312 (ul. Umińskiego 12)
Praga-Południe - Zespół Szkół Społecznych (ul. Ostrobramska 72)
Praga-Południe - Zespół Szkół Społecznych STO (ul. Paryska 25 )
Praga-Północ - Zespół Szkół Nr 45 (ul. Jagiellońska 7)
Remebertów - Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Nr 2 (ul. Strażacka 57)
Środmieście - Zespół Szkół Specjalnych Nr 85 (ul. Elektoralna 12/14)
Śródmieście - Instytut Głuchoniemych (Plac Trzech Krzyży 4/6)
Śródmieście - Prywatna Szkoła Żeńska (ul. Piękna 24/26)
Śródmieście - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Lewartowskiego 2)
Śródmieście - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 61 (ul. Białobrzeska 27)
Śródmieście - Społeczna Szkoła Podstawowa i Społeczne Gimnazjum Nr 16 (Al. Solidarności 113 C)
Śródmieście - Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Wilcza 53)
Śródmieście - Szkoła Podstawowa nr 12 (ul. Górnośląska 45)
Śródmieście - Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Nowy Świat 21a)
Śródmieście - Szkoła Podstawowa Nr 220 (ul. Jana Pawła II 26A)
Śródmieście - Zespół Edukacyjny "PRO FUTURO" (ul. Kaliskiego 29A)
Śródmieście - Zespół Szkół Nr 60 (ul. S. Sempołowskiej 4)
Śródmieście - Zespół Szkół Nr 68 (ul. Hoża 11/15)
Śródmieście - Zespół Szkół Nr 69 (ul. Drewniana 8)
Targówek - Szkoła Podstawowa nr 52 (ul. Samarytanka 11 A)
Targówek - Szkoła Podstawowa nr 84 (ul. Radzymińska 227)
Targówek - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 275 (ul. św. Hieronima 2)
Targówek - Zespół Szkół "Toruńska" (ul. Toruńska 23)
Targówek - Zespół Szkół Nr 41 (ul. Bartnicza 2)
Targówek - Zespół Szkół Nr 43 (ul. Kobiałka 49)
Targówek - Zespół Szkół Specjalnych nr 98 (ul. Bartnicza 2)
Ursynów - International School (ul. Jagielska 2)
Ursynów - MERIDIAN - International Schools (ul. Stokłosy 3)
Ursynów - Prywatna Szkoła Podstawowa nr 83 (ul. Lachmana 2)
Ursynów - Społeczne Liceum Ogólnokształcące Nr 4
  i VII klasa szkoły podstawowej (ul. Hawajska 14a)

Ursynów - Szkoła Podstawowa nr 100 (ul. Taneczna 54/58)
Ursynów - Szkoła Podstawowa nr 319 (ul. ZWM 10)
Ursynów - Szkoła Podstawowa Nr 340 (ul. Lokajskiego 3)
Ursynów - Szkoła Podstawowa nr 343 (ul. Kopcińskiego 7)
Ursynów - Szkoły Fundacji PRIMUS (ul. Zoltana Balo 1)
Ursynów - Szkoły Przymierza Rodzin nr 2 (ul. Wąwozowa 28)
Ursynów - Zespół Szkół Nr 2 (ul. Gubinowska 28/30)
Ursynów - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 STO (ul. Polinezyjska 10A)
Ursynów - Zespół Szkół STO (ul. Wiolinowa 6)
Ursynów - Zespół Szkół Towarzystwa Oświatowego (ul. Traktorzystów 16)
Wawer - Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD "Helenów" (ul. Hafciarska 80/86)
Wawer - Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105
Prywatne Gimnazjum nr 8 (ul. Żwanowiecka 46 / 50)

Wawer - Schronisko dla Nieletnich i Zakład Poprawczy (ul. Jachowicza 4)
Wawer - Szkoła Podstawowa nr 86 (ul. Koryncka 33)
Wawer - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 216 "Klonowego Liścia" (ul. Wolna 36/38)
Wawer - Szkoły Prywatne (ul. Patriotów 347)
Wawer - Zespół Szkół nr 115 (ul. Króla Maciusia 5)
Wawer - Zespół Szkół nr 70 (ul. Bajkowa17/21)
Wawer - Zespół Szkół Nr 76 (ul. Dwóch Mieczy 5)
Wawer - Zespół Szkół Prywatnych Sp. z o.o. (ul. Wał Miedzeszyński 141)
Wesoła - Fundacja Szkoły Społecznej (ul. Armii Krajowej 9)
Wesoła - Społeczna Szkoła Podstawowa nr 12 w Wesołej (ul. Armii Krajowej 9)
Wesoła - Szkoła Podstawowa nr 173 (ul. Trakt Brzeski 18)
Wesoła - Szkoła Podstawowa Nr 174 z Oddziałami Integracyjnymi (Plac Wojska Polskiego 28)
Wesoła - Szkoła Rodzinna (ul. Kruszyny 14a )
Wilanów - Kolegium św. Stanislawa Kostki (ul. Bobrowiecka 9 budynek A)
Wilanów - Międzynarodowa Europejska Szkoła Podstawowa (ul. Wiertnicza 75)
Wilanów - Szkoła Podstawowa Nr 169 - Zespół Szkół
Nr 123 (ul. Uprawna 9/17)

Włochy - Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Argonaut (ul. Na Skraju 32)
Włochy - Szkoła Podstawowa Nr 94 (ul. Cietrzewia 22a)
Wola - Katolicki Zespół Edukacyjny (ul. Ogrodowa 3a)
Wola - Katolicki Zespół Edukacyjny (ul. Bema 73/75)
Wola - Stowarzyszenie Kultury i Edukacji (ul. Okopowa 55a)
Wola - Szkoła Podstawowa Nr 132 (ul. Grabowska 1)
Wola - Szkoła Podstawowa nr 148 (ul. Ożarowska 69)
Wola - Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Ogrodowa 42/44)
Wola - Szkoła Podstawowa Nr 222 (ul. Esperanto 7 A)
Wola - Szkoła Podstawowa nr 26 (ul. Miedziana 8)
Wola - Szkoła Podstawowa nr 388 i Gimnazjum nr 48 (ul. Deotymy 25/33)
Wola - Waldorfska Szkoła Podstawowa
i Społeczne Gimnazjum nr 31 (ul. Staszica 11a)

Wola - Zespół Szkół Integracyjnych Nr 71 (ul. Deotymy 37 )
Wola - Zespół Szkół Lauder-Morasha w Warszawie MAKOR S.A. (ul. Wawelberga 10)
Wola - Zespół Szkół Specjalnych Nr 101 (ul. Karolkowa 56)
Wola - Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Nr 65 (ul. Elekcyjna 21/23)
Żoliborz - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 267 (ul. Braci Załuskich 1)
Żoliborz - Szkoły Sióstr Zmartwychwstanek w Warszawie na Żoliborzu (ul. Krasińskiego 31)
Żoliborz - Zespół Szkół Specjalnych Nr 100 (ul. Stefana Czarnieckiego 49 )
ADAMOWIZNA
Szkoła Podstawowa (Adamowizna, ul. Osowiecka 33)
ADELIN
Publiczna Szkoła Podstawowa (Adelin 46)
ALOJZÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Alojzów i Okolic (Alojzów 5)
AMELIN
Publiczna Szkoła Podstawowa (Amelin 33)
ANDRZEJEWO
Szkoła Podstawowa (ul. Warszawska 4)
ANIELÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Anielów 16)
ANTONIE
Szkoła Podstawowa (Antonie, ul. Szkolna 6)
ANTONIÓWKA ŚWIERŻOWSKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Antoniówka Świerżowska 24a)
ARCELIN
Szkoła Podstawowa (Arcelin 1)
AUGUSTÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Augustów 79)
Publiczna Szkoła Podstawowa (Augustów 102b)
AUGUSTÓWKA
Szkoła Podstawowa (Augustówka, ul. Kolejowa 2)
BABA
Szkoła Podstawowa (Baba)
BABIN
Publiczna Szkoła Podstawowa (Babin 38)
BABOSZEWO
Szkoła Podstawowa (ul. J.A. Brodeckich 6)
BANDYSIE
Szkoła Podstawowa (Bandysie 70)
BANIOCHA
Zespół Szkół (ul. Szkolna 1)
BARANÓW
Zespół Szkół (Baranów 108)
BARDZICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Bardzice 2 C)
BARTNIKI
Szkoła Podstawowa (Bartniki 65a)
Zespół Szkolno-Gimnazjalny (Bartniki, ul. Miodowa 47)
BARYCZ
Publiczna Szkoła Podstawowa (Barycz 1)
BĄDKOWO
Szkoła Podstawowa (Bądkowo 1)
BĄDKÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Bądków 68)
BĄKOWA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Bąkowa )
BĄKOWIEC
Publiczna Szkoła Podstawowa (Bąkowiec 50)
BELSK DUŻY
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 3)
BĘDZYMIN
Samorządowa Szkoła Podstawowa (Będzymin, ul. Główna 36)
BIAŁE
Szkoła Podstawowa (Białe 31)
BIAŁE-SZCZEPANOWICE
Szkoła Podstawowa (Białe-Szczepanowice 10)
BIAŁKI
Zespół Oświatowo - Wychowawczy (Białki 95)
BIAŁKOWO
Szkoła Podstawowa (Białkowo 33)
BIAŁOBIEL
Szkoła Podstawowa (Białobiel, ul. Szkolna 1)
BIAŁOBRZEGI
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Rzemieślnicza 21/31)
Szkoła Podstawowa (ul. Wojska Polskiego 21)
BIAŁOTARSK
Szkoła Podstawowa (Białotarsk 34)
BIAŁUSNY LASEK
Publiczna Szkoła Podstawowa (Białusny Lasek 19)
BIELANY
Zespół Oświatowy (Bielany)
BIELINO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Bielino 32a)
BIELINY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Bieliny 99)
BIELSK
Szkoła Podstawowa (ul. Drobińska 19)
BIENIEWICE
Zespół Szkół (Bieniewice, ul. Błońska 62)
BIENIĘDZICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Bieniędzice 21)
BIERWCE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Bierwce 47)
BIESZKÓW DOLNY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Bieszków Dolny 87)
BIEŻUŃ
Samorządowa Szkoła Podstawowa (ul. Andrzeja Zamoyskiego 25)
BIKÓWEK
Publiczna Szkoła Podstawowa (Bikówek 21)
BLEDZEWO
Szkoła Podstawowa (Bledzewo)
BLICHOWO
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Blichowo)
BLOCHY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Blochy 60)
BŁAZINY DOLNE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Błaziny Dolne 163)
BŁĘDOSTOWO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Błędostowo 23)
BŁĘDÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Stary Rynek 9)
BŁONIE
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Poniatowskiego 19)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Narutowicza 21)
BOBREK-KOLONIA
Publiczna Szkoła Podstawowa w Bobrku (Bobrek-Kolonia 24)
BOBROWCE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Bobrowce 61)
BOBROWNIKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Bobrowniki 31)
BOBY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Boby 15 A)
BODZANÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Wyszogrodzka 1)
BOGATE
Zespół Szkół (Bogate 11)
BOGUCIN
Publiczna Szkoła Podstawowa (Bogucin )
BOGURZYN
Szkoła Podstawowa (Bogurzyn 84)
BOGUTY
Szkoła Podstawowa (al. Papieża Jana Pawła II 62)
BOJMIE
Zespół Szkół (Bojmie 33)
BORAWE
Szkoła Podstawowa (Borawe 107)
BOREK
Publiczna Szkoła Podstawowa (Borek 109)
BORKI
Szkoła Podstawowa (Borki 22)
BORKI SIEDLECKIE
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Borki Siedleckie 92)
BORKI WYRKI
Zespół Szkół Niepublicznych (Borki Wyrki 17)
BORKI-KOSY
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Borkach Kosach (Borki-Kosy 24)
BORKOWICE
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Platanowa 1)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Szkolna 33)
Zespół Szkół Ogółnokształcących (ul. Ks. Jana Wiśniewskiego 8)
BORKOWO KOŚCIELNE
Zespół Szkół (ul. Szkolna 2)
BORKOWO-FALENTA
Szkoła Podstawowa (Borkowo-Falenta 15a)
BOROWE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Borowe 28)
BOROWIE
Zespół Oświatowy (ul. Aleksandra Sasimowskiego 3)
BORSUKI-KOLONIA
Punkt Filialny w Borsukach Kolonii (Borsuki-Kolonia 18)
BOŻA WOLA
Zespół Szkół (Boża Wola, ul. 1 Maja 13)
BOŻE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Boże 1)
BOŻEWO
Szkoła Podstawowa (Bożewo 15)
BRAŃSZCZYK
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Nadbużna 3)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Jana Pawła II 30 )
BROCHÓW
Szkoła Podstawowa (Brochów 27)
BROK
Zespół Publicznych Placówek Oświatowych (ul. Jana Pawła II 50)
BROMIERZYK
Szkoła Podstawowa (Bromierzyk 58)
BROSZKÓW
Szkoła Podstawowa (Broszków 75)
BRUDKI STARE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Brudki Stare 73)
BRUDZEŃ DUŻY
Szkoła Podstawowa (Brudzeń Duży 132)
BRWINÓW
Niepubliczny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Szkolna 18)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Piłsudskiego 11)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Żwirowa 16)
BRZEGI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Brzegi 124)
BRZEŚCE
Zespół Szkół (Brześce, ul. Wilanowska 55)
BRZEZIA
Szkoła Podstawowa (Brzezia 39)
BRZEZINKI STARE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Brzezinki Stare 41)
BRZEZINY
Szkoła Podstawowa (Brzeziny 3)
BRZEŹNICA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Brzeźnica 9)
BRZOZÓW
Szkoła Podstawowa (Brzozów 67)
BRZÓZA
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Brzóza, Aleja Lipowa 4)
BRZÓZE
Szkoła Podstawowa (Brzóze, ul. Szkolna 20)
BRZUSKOWOLA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Brzuskowola 22)
BRZUZA
Mała Szkoła Podstawowa (Brzuza 43)
BUDKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Budki 1)
BUDKI PIASECKIE
Szkoła Podstawowa (Budki Piaseckie 17)
BUDY SIENNICKIE
Szkoła Podstawowa (Budy Siennickie 67)
BUDZISKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Budziska 47a)
BUDZISZYNEK
Publiczna Szkoła Podstawowa (Budziszynek 5)
BUJAŁY-MIKOSZE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Bujały-Mikosze 5)
BUKÓWNO
Publiczna Szkoła Podstawowa w Bukównie (Bukówno 3)
BULKOWO
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Szkolna 2)
CECYLÓWKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Cecylówka 60)
CEGŁÓW
Zespół Szkolny (ul. Poprzeczna 27)
CELESTYNÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Wrzosowa 42)
CERANÓW
Zespół Szkół (Ceranów 206)
CEREKIEW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Cerekiew 80)
CHAMSK
Samorządowa Szkoła Podstawowa (Chamsk, ul. Szolna 19)
CHLEWISKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 6)
CHMIELEW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Chmielew 20a)
CHOBOT
Szkoła Podstawowa (Chobot 50)
CHOCISZEWO
Szkoła Podstawowa (Chociszewo 47)
CHODKOWO WIELKIE
Szkoła Podstawowa (Chodkowo Wielkie )
CHODÓW
Zespół Oświatowo - Wychowawczy (Chodów, ul. Sokołowska 1)
CHOJNOWO
Szkoła Podstawowa (Chojnowo 100)
CHOMĘTÓW-PUSZCZ
Publiczna Szkoła Podstawowa (Chomętów-Puszcz, ul. Ogrodowa 1)
CHORZELE
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 4)
CHOTCZA-JÓZEFÓW
Zespół Szkół Samorządowych (Chotcza-Józefów 68)
CHOTOMÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Partyzantów 23)
CHOTUM
Szkoła Podstawowa (Chotum 25)
CHOTYCZE
Szkoła Podstawowa (Chotycze 71)
CHOTYNIA
Szkoła Podstawowa (Chotynia)
CHRAPOŃ
Szkoła Filialna (Chrapoń)
CHROŚCICE
Szkoła Filialna w Chrościcach (Chrościce 2a)
CHRZCZANKA WŁOŚCIAŃSKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Chrzczanka Włościańska 26)
CHUDEK
Zespół Szkół (Chudek 36)
CHWAŁOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa w Chwałowicach (Chwałowice 155)
CHYLICE
Zespół Szkół (Chylice, ul. Dworska 2)
Zespół Szkół Publicznych (Chylice, ul. Warszawska 88)
CHYNÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Chynów)
CIACHCIN
Zespół Szkół Nr 2 (Ciachcin 54)
CIECHANÓW
Miejski Zespół Szkół Nr 1 (ul. Powstańców Wielkopolskich 1)
Miejski Zespół Szkół Nr 2 (ul. Czarnieckiego 40)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Sienkiewicza 13)
Społeczna Szkoła Podstawowa STO (ul. Wyspiańskiego 11 A)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Płońska 143)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Broniewskiego 1)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Wiklinowa 4)
CIECHLIN
Publiczna Szkoła Podstawowa (Ciechlin 39)
CIEKSYN
Zespół Szkół Nr 3 (ul. J. Piłsudskiego 43)
CIELECHOWIZNA
Zespół Szkół w Hucie Mińskiej (Cielechowizna 1a)
CIEŃSZA
Punkt Filialny w Cieńszy (Cieńsza 1)
CIEPIELÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Lekarska 1)
CIEPŁA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Ciepła, ul. Szkolna 24b)
CIERPIĘTA
Szkoła Podstawowa (Cierpięta 22)
CIESZEWKO
Szkoła Podstawowa (Cieszewko 14)
CIESZEWO
Szkoła Podstawowa (Cieszewo 14)
CIEŚLE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Cieśle 18)
CIĘĆK
Publiczna Szkoła Podstawowa (Cięćk 46)
CIÓŁKÓWKO
Szkoła Podstawowa (Ciółkówko 30)
CISIE
Szkoła Podstawowa (Cisie, ul. Mostowa 61)
CISIE-ZAGRUDZIE
Szkoła Podstawowa (Cisie-Zagrudzie 42)
CISKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Ciski 23)
CONIEW
Zespół Szkół (Coniew 28)
CUKRÓWKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Cukrówka 57)
CYGANKA
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 21)
CZACHÓWEK
Szkoła Podstawowa (Czachówek, ul. Główna 56)
CZAPLINEK
Szkoła Podstawowa (Czaplinek 33)
CZARNA
Szkoła Podstawowa (Czarna, ul. Wincentego Witosa 52)
CZARNA WIEŚ
Publiczna Szkoła Podstawowa (Czarna Wieś 5)
CZARNIA
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Czarnia 36)
Szkoła Podstawowa (Czarnia 67)
Zespół Szkół (Czarnia 42)
CZARNOCIN
Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnocinie (Czarnocin 58)
CZARNOLAS
Publiczna Szkoła Podstawowa (Czarnolas 87)
CZARNOTRZEW
Szkoła Podstawowa (Czarnotrzew 16)
CZARNOTY
Szkoła Filialna (Czarnoty )
CZARNOWO
Szkoła Podstawowa (Czarnowo 1)
CZĄSTKÓW MAZOWIECKI
Zespół Szkół Publicznych (Cząstków Mazowiecki 55)
CZEKANÓW
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Czekanów 20)
CZERMNO
Szkoła Podstawowa (Czermno 52)
CZERNICE BOROWE
Szkoła Podstawowa (Czernice Borowe 42)
CZERSK
Szkoła Podstawowa (Czersk, ul. Warszawska 17)
CZERWIN
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 5)
CZERWIŃSK NAD WISŁĄ
Gminny Zespół Szkół (ul. Warszawska 1)
CZERWONKA
Zespół Oświatowy (Czerwonka 39)
CZERWONKA WŁOŚCIAŃSKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Czerwonka Włościańska 37)
CZĘSTONIEW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Częstoniew 60)
CZŁEKÓWKA
Szkoła Podstawowa (Człekówka 62)
CZUCHLEBY
Szkoła Podstawowa (Czuchleby 55)
CZUCHÓW
Szkoła Podstawowa (Czuchów 1)
CZURYŁY
Szkoła Podstawowa (Czuryły)
DALEKIE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Dalekie 69)
DALEKIE-TARTAK
Szkoła Podstawowa (Dalekie-Tartak, ul. Topolowa 17)
DAMIANÓW
Szkoła Podstawowa (Damianów 26)
DAWIDY BANKOWE
Szkoła Podstawowa (Dawidy Bankowe, ul. Długa 49)
DĄBEK
Szkoła Podstawowa w Stupsku Szkoła Filialna w Dąbku (Dąbek 124)
DĄBROWA
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Dąbrowa (Dąbrowa 40)
Szkoła Podstawowa (Dąbrowa 85)
Szkoła Podstawowa (Dąbrowa 71a)
DĄBRÓWKA
Szkoła Podstawowa (Dąbrówka 55)
Szkoła Podstawowa (ul. Kościuszki 20)
DĄBRÓWKA PODŁĘŻNA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Dąbrówka Podłężna 64)
DĄBRÓWKA WARSZAWSKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Dąbrówka Warszawska 117)
DĄBRÓWKA-STANY
Szkoła Podstawowa (Dąbrówka-Stany 152)
DĘBE MAŁE
Szkoła Podstawowa (Dębe Małe 68)
DĘBE WIELKIE
Szkoła Podstawowa (ul. Warszawska 78)
DĘBINKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Dębinki, ul. C.K.Norwida 26)
Szkoła Podstawowa (Dębinki 12)
DĘBSK
Szkoła Podstawowa (Dębsk 104)
DĘBY
Szkoła Podstawowa (Dęby 9)
DŁUGIE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Długie 3)
Szkoła Podstawowa (Długie 13)
DŁUGOŁĘKA
Filia SP w Trętowie-Pełzach (Długołęka)
DŁUGOSIODŁO
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Kościuszki 5)
DŁUGOWOLA
Szkoła Filialna w Długowoli przy Publicznej Szkole Podstawowej w Goszczynie (Długowola 49)
DŁUGOWOLA PIERWSZA
Zespół Placówek Oświatowych (Długowola Pierwsza 103)
DŁUŻEW
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Dłużew 28a)
DOBCZYN
Publiczna Szkoła Podstawowa (Dobczyn, ul. Mazowiecka 67)
DOBIESZ
Szkoła Podstawowa (Dobiesz, ul. Wolska 36)
DOBIESZYN
Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobieszynie (Dobieszyn)
DOBRE
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 3)
DOBRUT
Publiczna Szkoła Podstawowa w Wałsnowie, Filia Dobrucie (Dobrut 78)
DOBRZYKÓW
Szkoła Podstawowa (Dobrzyków, ul. Obrońców Dobrzykowa 65)
DOMANICE-KOLONIA
Szkoła Podstawowa (Domanice-Kolonia 18)
DRAŻNIEW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Drażniew 53)
DRĄŻDŻEWO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Drążdżewo 62)
DRĄŻDŻEWO NOWE
Filia Drążdżewo Nowe (Drążdżewo Nowe )
DROBIN
Zespół Szkół (ul. Szkolna 3)
DROP
Szkoła Podstawowa (Drop 31)
DROZDOWO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Drozdowo 43)
DRWALEW
Zespół Szkół im. Polskich Patriotów w Drwalewie (Drwalew, ul. Szkolna 4)
DRWĘCZ
Szkoła Podstawowa (Drwęcz 44)
DUCZKI
Zespół Szkół (Duczki, ul. Szkolna 1)
DUCZYMIN
Zespół Szkół (Duczymin 15)
DUDKI
Szkoła Podstawowa (Dudki 43)
DUNAJ
Szkoła Podstawowa w Stupsku Szkoła Filialna w Dunaju (Dunaj 55)
DURLASY
Szkoła Filialna w Durlasach (Durlasy 33)
DYBKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Dybki 18)
DYLEWO
Zespół Placówek Oświatowych (Dylewo, ul. Szkolna 1)
DZBENIN
Szkoła Podstawowa (Dzbenin 6a)
DZBONIE
Szkoła Podstawowa (Dzbonie 19)
DZIEKANÓW POLSKI
Szkoła Podstawowa (Dziekanów Polski, ul. Rolnicza 435)
DZIERZĄŻNIA
Zespół Szkół Nr 1 (Dzierzążnia 57)
DZIERZBY-WŁOŚCIAŃSKIE
Zespół Szkół (Dzierzby-Włościańskie 39)
DZIERZGOWO
Szkoła Podstawowa (ul. Jagiellońska 21)
DZIERŻANOWO
Szkoła Podstawowa (Dzierżanowo 53)
DZIEWULE
Szkoła Podstawowa (Dziewule, ul. Kościelna 10)
DZWONEK
Szkoła Podstawowa (Dzwonek 65)
EMOLINEK
Szkoła Podstawowa (Emolinek 16a)
ERMINÓW
Zespół Szkół (Erminów 1)
FELIKSÓW
Szkoła Podstawowa (Feliksów 20)
FRANCISZKÓW
Szkoła Podstawowa (Franciszków, ul. Dębowa 25)
GAJ
Szkoła Podstawowa Specjalna w DPS w Gaju "Fiszor" (Gaj, ul. M.W.J.Jaroszewskiej 44)
GAŁKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Gałki 72a)
GARBATKA-LETNISKO
Zespół Szkół Samorządowych (ul. Hanki Lewandowicz 2)
GARLINO
Szkoła Podstawowa (Garlino 35)
GARWOLIN
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Żwirki i Wigury 16)
Zespół Szkół nr 2 (Al. Legionów 21)
Zespół Szkół Nr 5 (ul. Janusza Korczaka 10)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 2 przy MCNiRDiM (Al. Legionów 11)
GAWŁÓW
Szkoła Podstawowa (Gawłów 79a)
GĄBIN
Szkoła Podstawowa (al. Jana Pawła II 16)
GĄSAWY RZĄDOWE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Gąsawy Rządowe 144)
GĄSEWO PODUCHOWNE
Zespół Szkół (Gąsewo Poduchowne, ul. Reymonta 12)
GĄSOCIN
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 1)
GIELNIÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Sportowa 4)
GIŻYCE
Szkoła Podstawowa (Giżyce 10)
GLEBA
Szkoła Podstawowa (Gleba 37b)
GLINA
Szkoła Podstawowa (Glina 83)
GLINIANKA
Szkoła Podstawowa (ul. Napoleońska 1)
GLINKI
Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Glinkach (Glinki 50)
GLINOJECK
Szkoła Podstawowa (ul. Płocka 7)
GŁADCZYN RZĄDOWY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Gładczyn Rządowy 17)
GŁAŻEWO-CHOLEWY
Szkoła Podstawowa (Głażewo-Cholewy 5)
GŁOSKÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Milenium 76)
Zespół Szkół (Głosków 29)
GŁOWACZÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Warecka 10)
GŁÓWINA
Szkoła Podstawowa (Główina 15)
GŁUŻEK
Szkoła Podstawowa (Głużek 69)
GNIAZDOWO
Szkoła Podstawowa (Gniazdowo 23)
GNIEWOSZÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Marii Konopnickiej 19)
GOCŁAW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Gocław, ul. Szkolna 2)
GOCŁY
Szkoła Podstawowa (Gocły 39)
GODLEWO-GUDOSZE
Szkoła Podstawowa (Godlewo-Gudosze 17)
GODZISZ
Publiczna Szkoła Podstawowa (Godzisz 4)
GOLE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Gole 51)
GOLESZYN
Szkoła Podstawowa (Goleszyn, ul. Niepodległości 2)
GOLICE
Zespół Oświatowy (Golice 2)
GOŁAWICE PIERWSZE
Szkoła Podstawowa (Goławice Pierwsze 11)
GOŁAWIN
Szkoła Podstawowa (Goławin 49c)
GOŁĄBEK
Szkoła Podstawowa (Gołąbek, ul. Szkolna 26)
GOŁOSZE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Gołosze 28)
GOŁYMIN-OŚRODEK
Zespół Placówek Oświatowych w Gołyminie-Ośrodku (ul. Ks. Michalaka 10c)
GOŃCZYCE
Zespół Szkół (Gończyce 106)
GORYSZE
Szkoła Podstawowa (Gorysze 14)
GOSTKOWO
Szkoła Podstawowa (Gostkowo 60)
GOSTYNIN
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Krośniewicka 2)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. J.Ozdowskiego 2)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. gen. Józefa Bema 23)
GOSZCZYN
Zespół Szkół Publicznych (ul. Armii Krajowej 2)
GOŚCIMIN WIELKI
Szkoła Podstawowa (Gościmin Wielki 47)
GOŚCISZKA
Szkoła Podstawowa (Gościszka)
GOŚLICE
Zespół Szkół Specjalnych (Goślice 66)
GOŚNIEWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Gośniewice 26)
GOWOROWO
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Goworówek 43 A)
GOZDAWA
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Gozdawa 6)
GOZDOWO
Szkoła Podstawowa (ul. K. Gozdawy 21)
GOŹDZIKÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Goździków, ul. Główna 1)
GÓJSK
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Gójsk, ul. Lipnowska 3 B)
GÓRA KALWARIA
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Kalwaryjska 3)
GÓRKI
Szkoła Podstawowa (Górki, ul. Szkolna 3)
Zespół Szkół (Górki 4)
Zespół Szkół (Górki 67)
GÓRKI GRUBAKI
Szkoła Podstawowa (Górki Grubaki 22a)
GÓRZNO
Szkoła Podstawowa (Górzno 109)
GÓZD
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Starowiejska 130)
GRABINY
Szkoła Podstawowa (Grabiny 11)
GRABOWA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Grabowa 72)
GRABOWIEC
Publiczna Szkoła Podstawowa (Grabowiec, ul. Wąchocka 20)
GRABOWO
Zespół Szkół (Grabowo 34a)
GRABÓW NAD PILICĄ
Zespół Szkół (ul. Parkowa 4)
GRABÓW NAD WISŁĄ
Publiczna Szkoła Podstawowa (Grabów nad Wisłą 57)
GRABÓWEK
Szkoła Podstawowa (Grabówek 20)
GRALA-DĄBROWIZNA
Szkoła Podstawowa (Grala-Dąbrowizna 65)
GRĄBIEC
Publiczna Szkoła Podstawowa (Grąbiec 11)
GRĄDY
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Grądy 17)
GRĘBKÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 1)
GROCHÓW
Zespół Oświatowy (Grochów, ul. Władyslawa Rawicza 1)
GRODZIEC
Szkoła Podstawowa (Grodziec 11a)
GRODZISK
Szkoła Podstawowa (Grodzisk, ul. Mazowiecka 86)
GRODZISK MAZOWIECKI
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Tosi i Franka (ul. 11 Listopada 48)
Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 23 (ul. 3 Maja 33)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Bartniaka 13a)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Westfala 3)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Zielony Rynek 2)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 6 (ul. Sportowa 31)
Zespół Szkół (ul. Kilińskiego 21)
GRÓDEK RZĄDOWY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Gródek Rządowy 34)
GRÓJEC
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Józefa Piłsudskiego 68)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Polna 17 A)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Armii Krajowej 34)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Polna 17)
GRUDUSK
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Szkolna 2)
GRYGRÓW
Szkoła Podstawowa (Grygrów 1b)
GRZEBOWILK
Publiczna Szkoła Podstawowa (Grzebowilk, ul. Mazowiecka 37)
GRZEBSK
Szkoła Filialna (Grzebsk 21)
GULCZEWO
Szkoła Podstawowa (Gulczewo, ul. Szkolna 16)
GULIN
Publiczna Szkoła Podstawowa (Gulin 15)
GUMOWO
Szkoła Podstawowa (Gumowo 6)
GUTY DUŻE
Szkoła Podstawowa (Guty Duże)
GUZOWATKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Guzowatka 81)
GUZÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Guzów 20)
Szkoła Podstawowa (Guzów, ul. Łubieńskich 2)
GWIZDAŁY
Zespół Szkół (Gwizdały 89)
GZOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Gzowice 30)
GZOWO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Gzowo 5)
GZY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Gzy 59)
HADYNÓW
Szkoła Podstawowa (Hadynów 1)
HALINÓW
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Halinowie (ul. Okuniewska 115)
HOŁOWCZYCE
Szkoła Podstawowa (Hołowczyce 80)
HOŁUBLA
Szkoła Podstawowa (Hołubla, ul. Unitów Podlaskich 35)
HUMIECINO
Szkoła Podstawowa w Humięcinie (Humiecino 20)
HUSZLEW
Zespół Szkolno-Wychowawczy (Huszlew 113)
HUTA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Huta 45a)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Huta 3)
IGNACÓW
Zespół Szkół Specjalnych (Ignaców 8)
IŁÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Płocka 14)
IŁŻA
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Wójtowska 5)
IWOWE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Iwowe 140)
IZABELIN
Szkoła Podstawowa (Izabelin, ul. Szkolna 1)
Zespół Szkół (ul. 3 Maja 49)
IZDEBKI-KOSNY
Stowarzyszenie Kulturalno - Oświatowe "KOSEM" (Izdebki-Kosny 38)
Szkoła Podstawowa (Izdebki-Kosny 38)
IZDEBNO
Zespół Szkół (Izdebno 1)
Zespół Szkół Specjalnych (Izdebno 44)
IZDEBNO KOŚCIELNE
Szkoła Podstawowa (Izdebno Kościelne, ul. ks .M. Oziębłowskiego 5)
JABŁONNA
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 2)
JABŁONNA LACKA
Zespół Szkół (ul. Klonowa 6)
JABŁONOWIEC
Szkoła Podstawowa (Jabłonowiec 41a)
JACIĄŻEK
Szkoła Podstawowa (Jaciążek 1)
JACKOWO GÓRNE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Jackowo Górne 12)
JADÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. 11 Listopada 15)
JADWISIN
Szkoła Podstawowa (Jadwisin, ul. Szkolna 46)
JAKTORÓW
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Warszawska 88)
JANIKÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Janików)
JANISZEW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Janiszew 41 B)
JANÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Janów 28a)
Szkoła Podstawowa (Janów, ul. Strażacka 18)
Szkoła Podstawowa (Janów 71a)
JANÓWEK PIERWSZY
Szkoła Podstawowa (Janówek Pierwszy, ul. Dworcowa 5)
JARNUTY
Szkoła Podstawowa (Jarnuty 46)
JAROSZKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Jaroszki 21)
JASIENICA
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Pawła Jasienicy 23)
Zespół Szkół (ul. Szkolna 8)
JASIENIEC
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 7)
JASIENIEC IŁŻECKI GÓRNY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Jasieniec Iłżecki Górny 75)
JASTRZĄB
Zespół Szkół Publicznych (ul. Tadeusza Kościuszki 51b)
JASTRZĄBKA
Szkoła Podstawowa (Jastrząbka 33)
JASTRZĘBIA
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Bartodzieje 21)
Publiczna Szkoła Podstawowa (Jastrzębia)
JAWORY-WIELKOPOLE
Szkoła Podstawowa (Jawory-Wielkopole 35a)
JAWÓR SOLECKI
Zespół Szkół (Jawór Solecki)
JAZGARKA
Szkoła Podstawowa (Jazgarka 54)
JAZGARZEW
Zespół Szkół Publicznych (ul. Szkolna 10)
JAZGARZEWSZCZYZNA
Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 72 Prywatne Gimnazjum Nr 2 (Jazgarzewszczyzna, ul. Okrężna 25A)
JEDLANKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Jedlanka 52)
JEDLANKA STARA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Jedlanka Stara 96)
JEDLIŃSK
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Marii Konopnickiej 2)
JEDLNIA
Publiczny Zespół Szkół (Jedlnia 93)
JEDLNIA LETNISKO
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Słoneczna 5)
JEDNOROŻEC
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Odrodzenia 13)
JELONKI
Zespół Szkół Publicznych (Jelonki 16)
JERUZAL
Zespół Szkół Publicznych (ul. Szkolna 8)
JEZIORA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Jeziora 45)
JEŻEWO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Jeżewo 59)
JĘDRZEJÓW NOWY
Szkoła Podstawowa (Jędrzejów Nowy 30)
JONIEC
Samorządowa Szkoła Podstawowa (Joniec 69)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (Joniec 50)
JONNE
Samorządowa Szkoła Podstawowa (Jonne 57a)
JÓZEFOSŁAW
Filia Szkoły Podstawowej Nr 5 (Józefosław, ul. Nefrytowa 14)
JÓZEFÓW
Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 4 "Jędruś" (ul. Główna 10)
Publiczna Szkoła Podstawowa (Józefów, ul. Kościelna 2)
Strumienie - Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum, Liceum Ogólnokształcące Stowarzyszenia STERNIK (ul. 3 Maja 129)
Szkoła Podstawowa (Józefów, ul. Szkolna 62)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Mickiewicza 11)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Graniczna 26)
Zespół Szkół Ogólnokształcących w MCNiRDiM w Józefowie (ul. 3Maja 127)
Zespół Szkół w Józefowie (Józefów, ul. Kościelna 2)
JULIN
Szkoła Podstawowa (Julin 50)
KADZIDŁO
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Kościuszki 13)
KALEŃ DRUGI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Kaleń Drugi 65)
KALINOWIEC
Szkoła Podstawowa (Kalinowiec 12)
KALINOWO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Kalinowo 90)
KALISZKI
Zespół Szkół Publicznych (Kaliszki 170)
KAŁĘCZYN
Społeczna Szkoła Podstawowa (Kałęczyn 11)
KAŁUSZYN
Szkoła Podstawowa (ul. Pocztowa 4)
KAMIANKI LACKIE
Szkoła Filialna (Kamianki Lackie 33)
KAMIENICA
Szkoła Podstawowa (Kamienica 44a)
KAMIENIEC
Szkoła Podstawowa (Kamieniec 20)
KAMIEŃCZYK
Szkoła Podstawowa (Kamieńczyk, ul. Warszawska 18)
KAMION
Filia w Kamionie (Kamion 85)
Szkoła Podstawowa (Kamion 19)
KAMIONNA
Szkoła Podstawowa (Kamionna, ul. Szkolna 18)
KAMPINOS
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkolno-Przedszkolnym (ul. Szkolna 5)
KAŃKOWO
Szkoła Podstawowa (Kańkowo 58)
KAPTURY
Szkoła Podstawowa (Kaptury 4)
KARCZEW
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Otwocka 13)
KARNIEWO
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Szkolna 9)
KAROLEW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Karolew 3)
KAROLINOWO
Szkoła Podstawowa (Karolinowo 34)
KASKI
Zespół Szkół (Kaski 17)
KASZÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Kaszów 37)
KAZANÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Kościelna 52)
KAZUŃ NOWY
Szkoła Podstawowa (Kazuń Nowy 37)
KAZUŃ POLSKI
Zespół Szkół Publicznych (Kazuń Polski, ul. Szkolna 2)
KĄTY
Szkoła Podstawowa (Kąty, ul. Królewska 58)
Szkoła Podstawowa (Kąty, ul. Puławska 4)
Szkoła Podstawowa (Kąty 74b)
KĘCZEWO
Szkoła Podstawowa (Kęczewo 2)
KICIN
Szkoła Podstawowa (Kicin 23)
KICINY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Kiciny 52)
KIEŁCZEW
Szkoła Podstawowa (Kiełczew, ul. Prymasa Tysiąclecia 49)
KIEŁPINIEC
Szkoła Podstawowa (Kiełpiniec 36)
KIERZEK
Szkoła Podstawowa (Kierzek 20a)
KLECZKOWO
Szkoła Podstawowa (Kleczkowo, ul. Bielawska 2)
KLEMBÓW
Zespół Szkół (ul. Gen.Franciszka Żymirskiego 68)
KLICZEWO DUŻE
Samorządowa Szkoła Podstawowa (Kliczewo Duże, ul. Wspólna 68)
KLWATKA KRÓLEWSKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Klwatka Królewska 31)
KLWÓW
Zespół Szkół Samorządowych (ul. Przysuska 4)
KŁONÓWEK
Publiczna Szkoła Podstawowa (Kłonówek 13)
KŁUDNO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Kłudno 53)
KNUROWIEC
Publiczna Szkoła Podstawowa (Knurowiec 1)
KOBYLANY
Szkoła Podstawowa (Kobylany 114)
KOBYLIN
Szkoła Podstawowa (Kobylin 37)
KOBYLNIKI
Szkoła Podstawowa (Kobylniki 51)
KOBYŁKA
Zespół Szkół Publicznych Nr 1 (ul. Jezuicka 1)
Zespół Szkół Publicznych Nr 3 (ul. Załuskiego 57)
KOCHANÓWKA
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Kochanówka 83)
KOCIOŁKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Kociołki 11)
KODŁUTOWO
Szkoła Podstawowa (Kodłutowo 45)
KOLONIA OSSA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Kolonia Ossa 40)
KOŁACZKÓW
Szkoła Podstawowa (Kołaczków 10)
KOŁAKI
Szkoła Podstawowa (Kołaki 6)
KOŁBIEL
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 5)
KOŁODZIĄŻ
Szkoła Podstawowa (Kołodziąż 82)
KOŁOZĄB
Szkoła Podstawowa (Kołoząb 31)
KOMOROWO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Komorowo 34)
Zespół Szkół Publicznych (ul. Mazowiecka 81)
KOMORÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Komorów 29)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Al. M. Dąbrowskiej 12/20)
KONARY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Konary 20)
KONSTANCIN-JEZIORNA
Akademia Aktywnej Edukacji Montessori (ul. Mirkowska 39)
Gminna Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Szkolna 7)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Wojewódzka 12)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Żeromskiego 15)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Bielawska 57)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 1 (ul. Potulickich 1)
Zespół Szkół Specjalnych w Centrum Rehabilitacji (ul. Długa 40/42)
KOŃCZYCE KOLONIA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Kończyce Kolonia 31)
KOPCIE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Kopcie 21)
KORABIEWICE
Szkoła Podstawowa (Korabiewice 50a)
KORCZEW
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Szkolna 4)
KORYTNICA
Szkoła Podstawowa (ul. Sienkiewicza 14)
Zespół Szkół (Korytnica 106)
KORYTÓW
Zespół Szkół Publicznych (Korytów, ul. Szkolna 3)
KOSÓW LACKI
Szkoła Podstawowa (ul. Polna 1)
KOSTRZYN
Publiczna Szkoła Podstawowa (Kostrzyn 66a)
KOSZELÓWKA
Szkoła Podstawowa (Koszelówka 55)
KOSZEWNICA
Szkoła Podstawowa (Koszewnica 36)
KOTUŃ
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 2)
KOWALA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Kowala 103)
KOWALKÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Kowalków 17)
KOZICE
Szkoła Podstawowa (Kozice 116)
KOZICZYN
Szkoła Filialna w Koziczynie (Koziczyn)
KOZIEBRODY
Zespół Szkół (Koziebrody 2)
KOZIENICE
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Kościuszki 1)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Konarskiego 4)
KOZIETUŁY
Puliczna Szkoła Podstawowa (Kozietuły 1)
KOZIKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Koziki 2)
KOZŁÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Kozłów 87)
KOZŁÓW BISKUPI
Zespół Szkół (Kozłów Biskupi, ul. Olimpijska 1)
KOZŁÓW SZLACHECKI
Szkoła Podstawowa (Kozłów Szlachecki 54)
KOZŁY
Szkoła Podstawowa (Kozły 27)
KOŹNIEWO WIELKIE
Szkoła Podstawowa (Koźniewo Wielkie 58)
KOŻUCHÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Kożuchów, ul. Kożuchowska 56)
KRAJKOWO
Szkoła Podstawowa (Krajkowo 8)
KRASINIEC
Zespół Szkół (Krasiniec 18)
KRASNE
Szkoła Podstawowa (ul. Spółdzielcza 1)
KRASNOSIELC
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Ogrodowa 2a)
KRASZEWO
Zespół Szkół (Kraszewo 57 A)
KRASZEWO-GACZUŁTY
Szkoła Filialna w Kraszewie Gaczułtach (Kraszewo-Gaczułty 10)
KRĘGI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Kręgi 9)
KRĘPA KOŚCIELNA
Zespół Placówek Oświatowych (Krępa Kościelna 48)
KROCZEWO
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Kroczewo 136)
KROGULCZA SUCHA
Publiczna Szkoła Podstawowa w Wałsnowie, Filia w Krogulczy Suchej (Krogulcza Sucha 32)
KRÓLE DUŻE
Szkoła Filialna w Królach Dużych (Króle Duże 55)
KRÓLEWO
Szkoła Podstawowa (Królewo 58)
KRUBICE STARE
Szkoła Podstawowa (Krubice Stare 8)
KRUKOWO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Krukowo 87)
KRUSZE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Krusze 22)
KRUSZEW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Kruszew 57A)
KRYNICA
Szkoła Podstawowa (Krynica 33)
KRYPY
Zespół Szkół (Krypy 59)
KRYSIAKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Krysiaki 1)
KRYSK
Szkoła Podstawowa (Krysk 47 A)
KRYSTYNA
Szkoła Filialna (Krystyna)
KRZESK - KRÓLOWA NIWA
Zespół Szkół (Krzesk - Królowa Niwa 23)
KRZEŚLIN
Szkoła Podstawowa (Krześlin 67)
KRZYCZKI-PIENIĄŻKI
Szkoła Podstawowa (Krzyczki-Pieniążki)
KRZYMOSZE
Szkoła Filialna (Krzymosze)
KRZYNOWŁOGA MAŁA
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 3)
KRZYNOWŁOGA WIELKA
Zespół Szkół (Krzynowłoga Wielka 18)
KRZYWDA
Szkoła Podstawowa (Krzywda 27a)
KRZYWIE
Szkoła Podstawowa w Teodorowie (Krzywie)
KRZYWOŚNITY
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Krzywośnity 26)
KRZYŻANOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Krzyżanowice 137)
KSIĄŻENICE
Szkoła Podstawowa Filialna w Książenicach (Książenice, ul. Mazowiecka 101)
KUCZBORK-OSADA
Zespół Szkół i Placówek Oświatowych (ul. Mickiewicza 6)
KUCZKI-KOLONIA
PSP Kuczki - Kolonia (Kuczki-Kolonia )
KUKLÓWKA RADZIEJOWICKA
Zespół Szkół Publicznych (Kuklówka Radziejowicka, ul. Szkolna 30)
KUNIN
Szkoła Podstawowa (Kunin 22 A)
KURDWANÓW
Szkoła Podstawowa (Kurdwanów 35)
KUSKOWIZNA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Kuskowizna, ul. Dudy 19)
KUTYŁOWO-PERYSIE
Szkoła Podstawowa (Kutyłowo-Perysie 46)
LASKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Laski, ul. Szkolna 3)
Publiczna Szkoła Podstawowa (Laski 68)
Zakład dla Niewidomych w Laskach - Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (Laski, ul. Brzozowa 75)
LASKI SZLACHECKIE
Szkoła Podstawowa (Laski Szlacheckie 36)
LASKOWIEC
Szkoła Podstawowa Nr 1 (Laskowiec, ul. Długa 90)
LATOWICZ
Zespół Szkół (ul. Rynek 24)
LEGIONOWO
Powiatowy Zespół Szkół (ul. Jagiellońska 69)
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 35 STO (ul. Targowa 22)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Zakopiańska 4)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Jagiellońska 67)
Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Królowej Jadwigi 7)
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Jana Pawła I 2)
Zespół Szkolno - Przedszkolny "Milenium" (ul. Piłsudskiego 47)
Zespół Szkół (ul. Zegrzyńska 3)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Władysława Broniewskiego 7)
LELICE
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 1)
LEONCIN
Zespół Szkół (ul. Isaaca Beshevisa Singera 3)
LESIÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Lesiów 47)
LESZCZYDÓŁ STARY
Szkoła Podstawowa (Leszczydół Stary 38)
LESZCZYDÓŁ-NOWINY
Zespół Szkół (Leszczydół-Nowiny, ul. Szkolna 26)
LESZCZYN SZLACHECKI
Szkoła Podstawowa (Leszczyn Szlachecki 34)
LESZNO
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Sochaczewska 4 )
Zespół Szkół (Leszno 189)
Zespół Szkół Publicznych (ul. Leśna 13)
LESZNOWOLA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Lesznowola, ul. Szkolna 1)
Zespół Szkół Publicznych (ul. Szkolna 8)
LEWICZYN
Publiczna Szkoła Podstawowa (Lewiczyn 94)
LIGOWO
Szkoła Podstawowa (Ligowo 35)
LIPA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Lipa 64)
LIPIANKA
Szkoła Podstawowa (Lipianka 37)
LIPIANKI
Szkoła Filialna w Lipiankach (Lipianki 28a)
LIPIE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Lipie 31)
LIPINY
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Lipiny 71)
LIPNIKI
Zespół Szkół (ul. Kan.Ks.E Sierbińskiego 30)
LIPNO
Szkoła Podstawowa (Lipno, ul. Pocztowa 25)
LIPOWIEC KOŚCIELNY
Szkoła Podstawowa (Lipowiec Kościelny 212)
LIPSKO
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Zwoleńska 10)
LISEWO
Zespół Szkół (Lisewo 46)
LISZYNO
Szkoła Podstawowa (Liszyno, ul. Wawrzyńca Sikory 19)
LUBERADZ
Szkoła Podstawowa (Luberadz 33)
LUBOWIDZ
Szkoła Podstawowa (ul. Jana Pawła II 46)
LUCIEŃ
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Lucień 46)
LUCYNÓW
Szkoła Podstawowa (Lucynów, ul. Szkolna 12)
LUDWIKÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Ludwików 8)
LUTKÓWKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Lutkówka 26a)
LUTOCIN
Samorządowa Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 14)
ŁADZYŃ
Zespół Szkolny (Ładzyń 22)
ŁAGUSZÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Łaguszów 29)
ŁAJSKI
Szkoła Podstawowa (Łajski, ul. Kościelna 63)
ŁASKARZEW
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Alejowa 23)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Kolejowa 13)
ŁASZEWO
Szkoła Podstawowa (Łaszewo 36)
ŁAZ
Szkoła Podstawowa w Zarębach - Filia w Łazie (Łaz, ul. Szkolna 85)
ŁAZÓW
Szkoła Podstawowa (Łazów 3)
ŁAZY
Szkoła Podstawowa (Łazy)
Zespół Szkół (Łazy, ul. Ks. H. Słojewskiego 1)
ŁĄCK
Szkoła Podstawowa (ul. Kolejowa 1)
ŁĄCZANY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Łączany 40)
ŁĄCZKI
Szkoła Podstawowa (Łączki 103)
ŁĄKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Łąki 78)
ŁĄTCZYN WŁOŚCIAŃSKI
Szkoła Podstawowa (Łątczyn Włościański 13)
ŁĘCZESZYCE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Łęczeszyce 47)
ŁĘG PROBOSTWO
Zespół Szkół (Łęg Probostwo 31/1)
ŁĘG PRZEDMIEJSKI
Zespół Szkół (Łęg Przedmiejski 80)
ŁĘG STAROŚCIŃSKI
Szkoła Podstawowa (Łęg Starościński 23)
ŁĘTOWO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Łętowo 12)
ŁOCHÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. 1 Maja 47)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Żeromskiego 3)
ŁOMIA
Szkoła Podstawowa (Łomia 109)
ŁOMIANKI
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Warszawska 73)
ŁOMNA
Zespół Szkół Publicznych (Łomna 133)
ŁOSICE
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy (ul. Czakowskiego 10)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Bialska 15)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Szkolna 5)
ŁOSINNO
Szkoła Podstawowa (Łosinno 51)
ŁUGI WIELKIE
Szkoła Podstawowa (Ługi Wielkie 39)
ŁUKOMIE
Szkoła Podstawowa (Łukomie 53a)
ŁUKOWO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Łukowo 78)
ŁYSE
Zespół Szkół Publicznych (ul. Szkolna 1)
ŁYSÓW
Zespół Szkół (Łysów 89)
MACHCIN
Publiczna Szkoła Podstawowa (Machcin 24)
MACHCINO
Szkoła Podstawowa (Machcino 47)
MACIEJOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Tadeusza Kościuszki 19)
MAGDALENKA
Zespół Szkół Publicznych w Mrokowie (ul. M. Świątkiewicz 2A )
MAGNUSZEW
Zespół Szkół i Placówek Oświatowych (ul. Bohaterów Września 10)
MAJDAN
Szkoła Podstawowa (Majdan, ul. Racławicka 2)
MAJDÓW
Zespół Szkół (Majdów 1)
MAKOWIEC
Zespół Edukacji Gimnazjalnej i Podstawowej (Makowiec, ul. Kościelna 2)
MAKÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Maków, ul. Szkolna 6)
MAKÓW MAZOWIECKI
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Duńskiego Czerwonego Krzyża 5)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Sportowa 9)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Generała Pułaskiego 15)
MAKSYMILIANÓW
Szkoła Podstawowa (Maksymilianów 30)
MALINOWO NOWE
Szkoła Filialna w Malinowie Nowym (Malinowo Nowe 12)
MALUŻYN
Szkoła Filialna w Malużynie (Malużyn 55b)
MAŁA WIEŚ
Szkoła Podstawowa (ul. Kochanowskiego 17)
MAŁĘCZYN
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Małęczyn, ul. Szkolna 64)
MAŁKINIA GÓRNA
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Leśna 15)
Zespół Szkół Gminnych Nr 1 (ul. Ostrowska 58)
MAŁOCICE
Zespół Szkół Publicznych (Małocice, ul. Wojska Polskiego 76)
MAŁOWIDZ
Filia Małowidz (Małowidz)
MARIANKA
Szkoła Podstawowa (Marianka )
MARKI
Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 1 Prywatne Gimnazjum Nr 1 (ul. Piłsudskiego 93)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Okólna 14)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Szkolna 9)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Pomnikowa 21)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Duża 3)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Wczasowa 5)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Kasztanowa 21)
MASZEWO DUŻE
Zespół Szkół (ul. Szkolna 14)
MAZIARZE STARE
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Maziarze Stare i Okolic (Maziarze Stare 24a)
MAZOWSZANY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Mazowszany 6)
MĄKOSY STARE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Mąkosy Stare 80)
MCHOWO
Szkoła Podstawowa (Mchowo 41a)
MĘCZENINO
Szkoła Podstawowa (Męczenino 24)
MIASTKÓW KOŚCIELNY
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 8)
MIĄCZYN MAŁY
Szkoła Podstawowa (Miączyn Mały, ul. Parkowa 24)
MIĄSE
Zespół Szkół (Miąse, ul. Kardynała Wyszyńskiego 44)
MICHAŁOWICE
Zespół Szkół (ul. Szkolna 15)
MICHAŁÓW
Szkoła Podstawowa (Michałów 39)
MICHAŁÓW GÓRNY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Michałów 23)
MICHAŁÓWKA
Zespół Szkół w Michałówce (Michałówka 3)
MIEDNIEWICE
Szkoła Podstawowa (Miedniewice 86)
MIEDZNA
Szkoła Podstawowa (ul. Kościelna 15)
MIEJSKA DĄBROWA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Miejska Dąbrowa 31)
MIESZKI WIELKIE
Filia w Mieszkach Wielkich (Mieszki Wielkie)
MIĘDZYBORÓW
Zespół Szkół Publicznych (ul. Staszica 5)
MIĘDZYLEŚ
Szkoła Podstawowa (Międzyleś )
MILANÓWEK
Integracyjna Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 18 (ul. Spacerowa 3)
Katolicka Prywatna Szkoła Podstawowa (ul. Warszawska 52)
Nowa Prywatna Szkoła Podstawowa (ul. Brzozowa 1)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Literacka 20)
Zespół Szkół Gminnych Nr 1 (ul. Królewska 69)
Zespół Szkół Gminnych Nr 3 (ul. Żabie Oczko 1)
MILEWO-SZWEJKI
Szkoła Podstawowa (Milewo-Szwejki 19)
MIŃSK MAZOWIECKI
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Stankowizna 42/44)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Kopernika 9)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Dąbrówki 10)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Małopolska 11)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Sosnkowskiego 1)
Zespół Szkół Miejskich Nr 2 (ul. Siennicka 17)
MIRÓW NOWY
Publiczna Szkoła Podstawowa w Mirowie, Szkoła Filialna w Mirowie Nowym (Mirów Nowy 52a)
MIRÓW STARY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Mirów Stary 34)
MIRÓWEK
Publiczna Szkoła Podstawowa (Mirówek 1)
MISTÓW
Szkoła Podstawowa (Mistów 36 A)
MLECZKÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Mleczków)
MLECZÓWKA
Szkoła Podstawowa (Mleczówka 41)
MLĘCIN
Szkoła Podstawowa (Mlęcin 51)
MŁAWA
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Słowackiego 16)
Szkoła Podstawowa Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Żołnierzy 80 P.P.W.P. 4)
Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Ordona 14)
Zespół Placówek Oświatowych Nr 1 (ul. Warszawska 52)
Zespół Placówek Oświatowych Nr 2 (ul. Graniczna 39)
Zespół Szkół Katolickich (ul. Krasińskiego 5)
MŁOCHÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Mazowiecka 46)
MŁOCK
Zespół Szkół im. Marii Konopnickiej (Młock 72)
MŁODOCIN MNIEJSZY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Młodocin Mniejszy 47)
MŁODZIANOWO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Młodzianowo 56)
MŁODZIESZYN
Szkoła Podstawowa (ul. Wspólna 13a)
MŁYNARZE
Szkoła Podstawowa (ul. Ostrołęcka 24)
MNISZEK
Publiczna Szkoła Podstawowa (Mniszek 101)
MOCARZEWO
Zespół Szkół Specjalnych (Mocarzewo 13)
MOCHOWO
Szkoła Podstawowa (Mochowo 31)
MODRZEJOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Modrzejowice 68)
MOGIELNICA
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Przylesie 10a)
MOKAS
Szkoła Podstawowa (Mokas 26)
MOKOBODY
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 14)
MOKRA WIEŚ
Zespół Szkół (Mokra Wieś, ul. Marii Konopnickiej 12)
MORAWY
Szkoła Podstawowa (Morawy 1)
MORDY
Zespół Oświatowy (ul. Kilińskiego 3)
MORZYCZYN WŁOŚCIAŃSKI
Szkoła Podstawowa (Morzyczyn Włościański, ul. Polna 65)
MOSTÓW
Szkoła Podstawowa (Mostów 10)
MROZOWA WOLA
Szkoła Podstawowa (Mrozowa Wola 60)
MROZY
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 2)
Zakład Poprawczy (ul. Leśna 8)
MSZADLA STARA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Mszadla Stara 39)
MSZCZONÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Warszawska 27)
MYRCHA
Szkoła Podstawowa (Myrcha 5)
MYSIADŁO
Niepubliczna Integracyjna Szkoła Podstawowa (Mysiadło, ul. Krótka 11b)
Zespół Szkół Publicznych w Mysiadle (ul. Kwiatowa 28)
MYSTKOWO
Szkoła Podstawowa (Mystkowo 53)
MYSZADŁA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Myszadła 65)
MYSZYNIEC
Zespół Szkół (ul. Dzieci Polskich 1)
MYŚLAKOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Myślakowice 1)
MYŚLIBORZYCE
Szkoła Podstawowa (Myśliborzyce 26)
MYŚLISZEWICE
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Myśliszewice 15)
NACPOLSK
Zespół Szkół (ul. Szkolna 18)
NADARZYN
Szkoła Podstawowa (ul. Sitarskich 4)
NADBRZEŻ
Szkoła Podstawowa (Nadbrzeż 4)
NADMA
Szkoła Podstawowa (Nadma, ul. Szkolna 7)
NADUŁKI
Szkoła Podstawowa (Nadułki 44)
NAGOSZEWKA DRUGA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Nagoszewka Druga 89)
NAGOSZEWO
Zespół Szkół (Nagoszewo, ul. Turka 40)
NARUSZEWO
Zespół Szkół (Naruszewo 17)
NASIADKI
Szkoła Podstawowa (Nasiadki 37)
NASIELSK
Szkoła Podstawowa (ul. Tadeusza Kościuszki 21)
NATOLIN
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Natolin 59)
NIECIECZ WŁOŚCIAŃSKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Nieciecz Włościańska 30)
NIEDARCZÓW DOLNY-KOLONIA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Niedarczów Dolny-Kolonia 1)
NIEDZBÓRZ
Zespół Szkół (Niedzbórz 19)
NIEGÓW
Szkoła Podstawowa Specjalna w DPS (Niegów, ul. Wierzbowa 4)
NIEMOJKI
Zespół Oświatowy (Niemojki 157)
NIEPORĘT
Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Dworcowa 9)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Jana Kazimierza 46a)
NIEZNAMIEROWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Nieznamierowice)
NINKÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Ninków 23)
NIWISKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Niwiski, ul. Rynek 21)
NOSARZEWO BOROWE
Szkoła Podstawowa (Nosarzewo Borowe 34)
NOWA GÓRA
Szkoła Podstawowa (Nowa Góra, ul. Szkolna 6)
NOWA IWICZNA
Zespół Szkół Publicznych (Nowa Iwiczna, ul. I. Krasickiego 56)
NOWA KRĘPA
Zespół Szkół (Nowa Krępa 34a)
NOWA OSUCHOWA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Nowa Osuchowa, ul. Szkolna 52)
NOWA POGORZEL
Publiczna Szkoła Podstawowa (Nowa Pogorzel, ul. Pałacowa 17)
NOWA SUCHA
Szkoła Podstawowa (Nowa Sucha 16)
NOWA WIEŚ
Publiczna Szkoła Podstawowa (Nowa Wieś 69)
Publiczna Szkoła Podstawowa (Nowa Wieś 81)
Publiczna Szkoła Podstawowa (Nowa Wieś 75)
Szkoła Podstawowa (Nowa Wieś, ul. Szkolna 1)
Zespół Oświatowy (Nowa Wieś, ul. Szkolna 2)
Zespół Szkolno - Przedszkolny (Nowa Wieś, ul. Główna 96)
NOWE BRZOZOWO
Szkoła Podstawowa (Nowe Brzozowo 25)
NOWE BUDY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Nowe Budy 32)
NOWE GRABIE
Szkoła Podstawowa (Nowe Grabie, Os. pod Świerkami 11 A)
NOWE GROCHALE
Zespół Szkół (Nowe Grochale 40)
NOWE GROSZKI
Szkoła Podstawowa (Nowe Groszki 1)
NOWE IGANIE
Zespół Oświatowy (Nowe Iganie, ul. Siedlecka 113)
NOWE KANIGOWO
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Nowe Kanigowo 17)
NOWE KUCICE
Szkoła Podstawowa (Nowe Kucice 45)
NOWE ŁUBKI
Szkoła Podstawowa (Nowe Łubki 7)
NOWE MIASTO
Zespół Szkół (ul. Ciechanowska 15)
NOWE MIASTO NAD PILICĄ
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 4)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Pl.O.H.Koźmińskiego 9)
NOWE MISZEWO
Zespół Placówek Oświatowych (Nowe Miszewo, ul. Szkolna 2)
NOWE NIESTĘPOWO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Nowe Niestępowo 3)
NOWE RADZIKOWO
Szkoła Podstawowa (Nowe Radzikowo 36)
NOWE RĘCZAJE
Szkoła Podstawowa (Nowe Ręczaje 20a)
NOWE WYPYCHY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Nowe Wypychy 14a)
NOWINKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Nowinki 31)
NOWY BARTKÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Nowy Bartków 19)
NOWY DUNINÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Gostynińska 1)
NOWY DWÓR
Publiczna Szkoła Podstawowa (Nowy Dwór )
NOWY DWÓR MAZOWIECKI
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Szkolna 3)
Szkoła Podstawowa nr 5 (ul.Chemików 1A)
Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Młodzieżowa 1)
Zespół Szkół (ul. gen. Józefa Bema 312)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Warszawska 6)
NOWY KAMIEŃ
Szkoła Podstawowa (Nowy Kamień 6)
NOWY KOMUNIN
Szkoła Filialna w Komuninie (Nowy Komunin )
NOWY SIELC
Publiczna Szkoła Podstawowa (Nowy Sielc 42)
NOWY SZELKÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Nowy Szelków 38)
NOWY ZGLECHÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Nowy Zglechów 27)
NUNA
Szkoła Podstawowa (Nuna )
NUR
Szkoła Podstawowa (ul. Łomżyńska 14)
OBIERWIA
Zespół Szkół (Obierwia 120)
OBRĄB
Publiczna Szkoła Podstawowa (Obrąb 43a)
OBRYTE
Zespół Placówek Oświatowych (Obryte 114)
ODECHÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Odechów 77)
ODRZYWÓŁ
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Warszawska 51)
OGRODNIKI
Szkoła Podstawowa (Ogrodniki 1a)
OJRZANÓW
Szkoła Podstawowa (Ojrzanów, ul. Szkolna 1)
OJRZEŃ
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Przedszkolna 7)
OKUNIEW
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Szkolna 4)
OLKOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Olkowice 11)
OLSZANKA
Szkoła Podstawowa (Olszanka 39)
Zespół Szkół (Olszanka 38 A)
OLSZEWKA
Szkoła Podstawowa (Olszewka 12a)
Szkoła Podstawowa (Olszewka 80)
OLSZEWNICA STARA
Szkoła Podstawowa (ul. Warszawska 40)
OLSZEWO-BORKI
Szkoła Podstawowa (ul. Władysława Broniewskiego 17)
OLSZYC SZLACHECKI
Szkoła Podstawowa (Olszyc Szlachecki 25)
OLSZYNY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Olszyny)
OŁDAKI
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (Ołdaki 8 A)
OŁDAKI-POLONIA
Szkoła Podstawowa (Ołdaki-Polonia 2)
OPACTWO
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Opactwo 18)
OPACZ
Gminna Szkoła Podstawowa Nr 6 (Opacz 9)
OPINOGÓRA GÓRNA
Szkoła Podstawowa (ul. Zygmunta Krasińskiego 25)
ORŁO
Szkoła Podstawowa (Orło 17)
ORŁOWO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Orłowo 10/4)
ORONNE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Oronne 8)
OROŃSKO
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 3)
ORSZYMOWO
Szkoła Podstawowa (Orszymowo 53)
ORZEŁEK
Szkoła Podstawowa (Orzełek 13)
OSIECK
Szkoła Podstawowa (ul. Warszawska 61)
OSIEK
Szkoła Podstawowa (Osiek 5)
OSMOLIN
Szkoła Podstawowa (Osmolin, ul. Sannicka 2)
OSSÓW
Szkoła Podstawowa (Ossów, ul. Matarewicza 148)
OSTAŁÓWEK
Publiczna Szkoła Podstawowa (Ostałówek 10)
OSTROŁĘKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Ostrołęka 3 A)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawcz (ul. R. Traugutta 9)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Gorbatowa 4/6)
Szkoła Podstawowa Nr 10 (ul. Gen. Zygmunta Berlinga 16)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Papiernicza 1)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Traugutta 2)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Sienkiewicza 15)
Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych (ul. Poznańska 34/36)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Skowrońskiego 8)
Zespół Szkół nr 4 (ul. Legionowa 17)
Zespół Szkół SIGiE (ul. I Armii Wojska Polskiego 44)
Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego (ul. Koszarowa 3)
OSTROWY
Szkoła Podstawowa (Ostrowy)
OSTRÓW
Szkoła Podstawowa (Ostrów 55)
OSTRÓW MAZOWIECKA
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Partyzantów 39)
Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Widnichowska 4)
Zespół Szkół Publicznych Nr 1 (ul. Grota Roweckiego 6)
Zespół Szkół Publicznych Nr 2 (ul. Szkoły Podchorążych Piechoty 1)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Podstoczysko 24a)
OSTRÓWEK
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 2)
Zespół Szkół (Ostrówek, ul. Warszawska 1)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Abpa Z. Felińskiego 1)
OSUCHÓW
Zespół Szkół Publicznych (ul. Szkolna 1)
OŚCISŁOWO
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Ościsłowo 81)
OTRĘBUSY
Zespół Szkół (ul. Piaseckiego 2)
OTWOCK
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących i Słabo Słyszących (ul. Literacka 8)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 (ul. Majowa 17/19)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Karczewska 14/16)
Szkoła Podstawowa Nr 12 (ul. Andriollego 76)
Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Słowackiego 66)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Ambasadorska 1)
Szkoła Podstawowa Nr 8 (ul. Żeromskiego 235)
Szkoła Podstawowa Nr 9 (ul. Gabriela Narutowicza 275)
Szkoły Świętej Rodziny (ul. Kołłątaja 80/82)
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Mazowieckim Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy w Otwocku (ul. Żeromskiego 57)
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym (ul. Konarskiego 13)
OTWOCK WIELKI
Szkoła Podstawowa (Otwock Wielki, ul. Zamkowa 4)
OWADÓW
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Owadów 130)
OZIEMKÓWKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Oziemkówka 1)
OŻARÓW MAZOWIECKI
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Szkolna 2)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Lipowa 11)
PACIORKOWA WOLA NOWA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Paciorkowa Wola Nowa 63)
PACYNA
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Kopycińskiego 5)
PAKOSŁAW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Pakosław 54)
PAŁAPUS WŁOŚCIAŃSKI
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Pałapus Włościański 42)
Publiczna Szkoła Podstawowa w Pałapusie z Kl. I-III (Pałapus Włościański 42)
PAMIĄTKA
Zespół Szkół (Pamiątka, ul. Anieli i Wojciecha Górskich 3)
PAPROTNIA
Szkoła Podstawowa (Paprotnia, ul. Sochaczewska 112)
Zespół Szkół (ul. Jana Pawła II 5)
PARCIAKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Parciaki 22)
PARYSÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Książęca 11)
PASIEKI
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 2)
PASZTOWA WOLA-KOLONIA
Niepubliczna Szkoła Podstawowa o upr. Szkoły Publicznej (Pasztowa Wola-Kolonia )
PAWŁOWICE
Zespół Szkół Samorządowych (Pawłowice 86)
PAWŁÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Pawłów 230)
PEŁTY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Pełty 37)
PĘCHERY-ŁBISKA
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Chrobrego 83, Pęchery-Łbiska)
PIANOWO-DACZKI
Szkoła Podstawowa (Pianowo-Daczki)
PIASECZNIA
Szkoła Podstawowa (Piasecznia 73)
PIASECZNO
Europejska Szkoła Artystyczna (ul. Głogowa 19)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa z klasami I-III (ul. Julianowska 66b)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Szpitalna 12)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Świętojańska 18)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (Al. Kasztanów 12)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Szkolna 14)
Zespół Szkolny (Piaseczno 152)
Zespół Szkół Publicznych (ul. Główna 50)
Zespół Szkół Publicznych (ul. Kameralna 11)
PIASTÓW
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Brandta 22)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (al. Krakowska 20)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Żbikowska 25)
Szkoły Fundacji ADYS (ul. Namysłowskiego 11 )
Zespół Szkoł AZYL Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 85 i Społeczne Gimnazjum (ul. Bohaterów Wolności 43)
PIECZYSKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Pieczyska 13)
PIEKARY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Piekary 9)
PIENICE
Szkoła Podstawowa (Pienice 19)
PIERZCHNIA
Filia w Pierzchni (Pierzchnia 13)
PILAWA
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Leśna 2)
PIONKI
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. 15 Stycznia 3)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Kochanowskiego 14)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Targowa 9)
PIOTRKOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Piotrkowice 40)
PIOTRKÓWEK
Szkoła Podstawowa (Piotrkówek 75)
PIOTROWO
Filia w Piotrowie (Piotrowo 5)
PISKI
Szkoła Podstawowa (Piski, ul. Juliusza Słowackiego 22)
PLATERÓW
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Siedlecka 7)
PŁATKOWNICA
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Płatkownica 68)
PŁOCHOCIN
Szkoła Podstawowa (ul. Lipowa 3)
PŁOCK
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia (ul. Kolegialna 23)
Płockie Towarzystwo Oświatowe (Al. M. J. Piłsudskiego 31)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 (ul. Harcerza Antolka Gradowskiego 24)
Szkoła Podstawowa (ul. Pasaż Vuka Karadzica 1)
Szkoła Podstawowa Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Kochanowskiego 11)
Szkoła Podstawowa Nr 12 (ul. Brzozowa 3)
Szkoła Podstawowa Nr 13 (ul. Sierpecka 15)
Szkoła Podstawowa Nr 15 (ul. Przyszkolna 22)
Szkoła Podstawowa Nr 16 (ul. Piasta Kołodzieja 7)
Szkoła Podstawowa Nr 17 (ul. Miodowa 13 A)
Szkoła Podstawowa Nr 18 (ul. Jasna 8)
Szkoła Podstawowa Nr 20 (ul. Korczaka 10)
Szkoła Podstawowa nr 23 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Walecznych 20)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Kossobudzkiego 7)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Cicha 12a)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. 1 Maja 11)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 22 (ul. Czwartaków 6)
Zespół Oświatowo - Konsultacyjny "Profesor" (al. Kilińskiego 12 bud. F)
Zespół Szkól Ogólnokształcących Specjalnych Nr 7 (ul. Kossobudzkiego 12)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. F. Chopina 62)
PŁOCOCHOWO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Płocochowo 92)
PŁONIAWY-BRAMURA
Szkoła Podstawowa (Płoniawy-Bramura 80 A)
PŁOŃSK
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Wieczorków 30)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Płocka 60)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Młodzieżowa 11A)
PNIEWNIK
Szkoła Podstawowa (Pniewnik 35)
PNIEWO
Zespół Szkół (Pniewo,ul. 18 Maja 6)
PNIEWO-CZERUCHY
Szkoła Podstawowa (Pniewo-Czeruchy)
POBYŁKOWO DUŻE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Pobyłkowo Duże 15)
PODBIEL
Mała Szkoła w Podbieli (Podbiel 87)
PODBIELE
Szkoła Podstawowa (Podbiele 43b)
PODCIERNIE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Podciernie 182)
PODEBŁOCIE
Zespół Szkół (Podebłocie 109)
PODGÓRA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Podgóra 10)
PODGÓRZE
Szkoła Podstawowa (Podgórze 6)
PODKOŃCE
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Rzechów-Podkońce (Podkońce 55)
PODKOWA LEŚNA
Szkoły Klubu Inteligencji Katolickiej (ul. Modrzewiowa 41)
Zespół Szkół (ul. Jana Pawla II 20)
PODLASIE
Szkoła Podstawowa (Podlasie 19)
PODLESIE DUŻE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Podlesie Duże 71)
POGROSZYN
Publiczna Szkoła Podstawowa (Pogroszyn 49)
POKRZYWNICA
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Jana Pawła II 10)
POLANY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Polany 141)
POLESIE
Szkoła Podstawowa (Polesie 9)
POLICZNA
Zespół Placówek Oświatowych Policzna (ul. St. Żeromskiego 44)
POLIK
Szkoła Filialna (Polik 59)
POLKÓW-SAGAŁY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Polków-Sagały 53)
POŁOŃ
Filia Połoń (Połoń)
POMIECHÓWEK
Szkoła Podstawowa (ul. Nasielska 3)
PONIATOWO
Samorządowa Szkoła Podstawowa (Poniatowo, ul. Szkolna 4)
POPOWO BOROWE
Szkoła Podstawowa (Popowo Borowe 111)
POPOWO KOŚCIELNE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Popowo Kościelne 60)
PORĘBA ŚREDNIA
Zespół Placówek Oświatowych (Poręba Średnia 18)
PORZĄDZIE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Porządzie 93)
POSTOLISKA
Zespół Szkół (Postoliska, ul. Pl. 3-go Maja 18)
POŚCIEŃ-WIEŚ
Publiczna Sześcioletnia Szkoła Podstawowa (Poścień-Wieś 47)
POŚWIĘTNE
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 1)
POTWORÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 5)
PRACE MAŁE
Szkoła Podstawowa (Prace Małe, ul. Piaseczyńska 34)
PRAŻMÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Franciszka Ryxa 72)
PROMNA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Promna-Kolonia 17)
PROSTYŃ
Zespół Szkół Gminnych (Prostyń 60)
PROSZKOWO
Szkoła Podstawowa (Proszkowo 3)
PRÓCHENKI
NIepubliczna Szkoła Podstawowa (Próchenki 90)
PRUSZKÓW
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Wapienna 2)
Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 39 (ul. Kościelna 5)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Topolowa 10)
Szkoła Podstawowa Nr 10 (ul. Pływacka 16)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Jasna 2)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Lipowa 31)
Szkoła Podstawowa Nr 8 (ul. Obrońców Pokoju 44)
Szkoła Podstawowa Nr 9 (ul. Mostowa 6)
PRUSZYN
Zespół Oświatowy (Pruszyn 29)
PRZASNYSZ
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Leszno 61)
Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Żwirki i Wigury 6)
Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. Jana Kilińskiego 1)
PRZECISZEWO
Szkoła Podstawowa (Przeciszewo 26)
PRZEDMIEŚCIE DALSZE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Przedmieście Dalsze 1)
PRZEMIAROWO
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Przemiarowo 33)
PRZERADZ MAŁY
Samorządowa Szkoła Podstawowa (Przeradz Mały)
PRZESMYKI
Zespół Szkół (ul. Narutowicza 17)
PRZEWODOWO PODUCHOWNE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Przewodowo Poduchowne 21)
PRZEWÓZ
Publiczna Szkoła Podstawowa (Przewóz 2a)
PRZYBYSZEW
Zespół Placówek Oświatowych w Przybyszewie (Przybyszew, ul. Władysława Rosłońca 5)
PRZYDWORZYCE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Przydworzyce 37)
PRZYŁĘK
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Przyłęk 25)
PRZYSTAŁOWICE DUŻE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Przystałowice Duże)
PRZYSTAŃ
Szkoła Podstawowa (Przystań 32)
PRZYSUCHA
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Krakowska 76)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Skowyry 41)
PRZYTYK
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 3)
PRZYWÓZKI
Zespół Oświatowy (Przywózki, ul. Szkolna 3)
PSARY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Psary 43)
PUŁTUSK
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi (al. 1000-lecia 14)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Aleja Tysiąclecia 12)
Społeczna Szkoła Podstawowa (ul. Jana Pawła II 18)
Zespół Szkół Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Polna 7)
Zespół Szkół nr 4 z klasami sportowymi (ul. New Britain1)
PUPKOWIZNA
Szkoła Podstawowa (Pupkowizna)
PUSTELNIK
Zespół Szkół (Pustelnik, ul. Szkolna 16)
PUSZCZA MARIAŃSKA
Szkoła Podstawowa (ul. Konstytucji 3 Maja 3)
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Konstytucji 3 Maja 3)
PUZNÓWKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Puznówka 136)
RACIĄŻ
Miejski Zespół Szkół (ul. Kilińskiego 62 B)
RACZYNY
Samorządowa Szkoła Podstawowa (Raczyny, ul. Kopernika 5)
RADOM
I Społeczna Szkoła Podstawowa (ul. Piwnika 3)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (ul. Warszawska 3)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Odrodzenia 37)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 13 (ul. Sienkiewicza 30)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 15 (ul. Kielecka 2/6)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 17 (ul. Wierzbicka 89/93)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 18 (ul. Ofiar Firleja 14)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 19 (ul. Energetyków 10)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Batalionów Chłopskich 16)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 20 (ul. Malenicka 29)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 (ul. Trojańska 5)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 23 (ul. Gajowa 60)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 24 (ul. Powstańców Śląskich 4)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 25 (ul. Starokrakowska 124/128)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 26 (ul. Wośnicka 121)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 28 (ul. Jaracza 8)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 29 (ul. Ceglana 14)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Sobieskiego 12)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 31 (ul. Biała 6)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 32 (ul. Jarzyńskiego 3)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 33 (ul. Kolberga 5)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 34 (ul. Miła 18)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Wyścigowa 49)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Sowińskiego 1)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Tybla 7/11)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 8 (ul. Dzierzkowska 9)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9 (ul. Sandomierska 19)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących (ul. Wernera 6)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Dzieci Niewidomych i Słabo Widzących (ul. Struga 86)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Rapackiego 24)
Szkoła Policealna dla Dorosłych TWP (ul. Partyzantów 5/7)
Zespół Szkół Integracyjnych (ul. Wierzbicka 81/83)
Zespół Szkół Muzycznych (ul. 25 Czerwca 70)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Lipska 2)
Zespół Szkół Specjalnych nr 1 (ul. Armii Ludowej 1 A)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 3 (ul. Krychnowicka 1)
RADOMYŚL
Zespół Oświatowy (Radomyśl 46)
RADZANOWO
Zespół Szkół (ul. Szkolna 16 A)
RADZANÓW
Zespół Szkół w Radzanowie (ul. Raciążska 53 A)
RADZIEJOWICE
Szkoła Podstawowa (ul. Główna 2)
RADZIKÓW WIELKI
Zespół Szkół (Radzików Wielki , ul. Szkolna 5)
RADZYMIN
Szkoła Podstawowa (ul. 11-go Listopada 2)
Zespół Szkół (ul. M. Konopnickiej 24)
RADZYMINEK
Szkoła Podstawowa (Radzyminek 17)
RAKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Raki 55)
RASZUJKA
Filia w Raszujce (Raszujka 14)
RASZYN
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 2)
RAWICA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Rawica 12)
RDZUCHÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Rdzuchów 50)
REDUCIN
Szkoła Podstawowa - Filia w Reducinie (Reducin 22)
REDZYŃSKIE
Szkoła Filialna w Redzyńskiem (Redzyńskie 44)
REGIMIN
Gminny Zespół Szkół w Regiminie (Regimin 5 A)
REGUT
Szkoła Podstawowa (Regut, ul. Wiatraczna 13)
REPKI
Zespół Szkół (ul. Szkolna 3)
RĘBKÓW
Szkoła Podstawowa (Rębków, ul. Starowiejska 8)
RĘBOWO
Szkoła Podstawowa (Rębowo 41)
ROGOLIN
Publiczna Szkoła Podstawowa (Rogolin 4 A)
ROGOTWÓRSK
Szkoła Podstawowa (Rogotwórsk 4)
ROGOZINO
Szkoła Podstawowa (ul. Mazowiecka 25)
ROMANOWO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Romanowo 12)
ROMANY-SEBORY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Romany-Sebory 7)
ROSTKOWO
Szkoła Podstawowa (Rostkowo 14)
ROŚCISZEWO
Zespół Szkół Samorządowych (ul. Reymonta 4)
ROZALIN
Szkoła Podstawowa (Rozalin, ul. Matki Florentyny Dymman 5)
Szkoła Podstawowa (Rozalin 29)
ROZBITY KAMIEŃ
Zespół Oświatowy (Rozbity Kamień, ul. Wiktora Szajkowskiego 7)
ROZNISZEW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Rozniszew )
ROZWADY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Rozwady)
RÓWNE
Szkoła Podstawowa (Równe 78)
RÓŻAN
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 3)
RUDA
Szkoła Podstawowa (Ruda, ul. Szkolna 7)
Szkoła Podstawowa (Ruda 20)
RUDA TALUBSKA
Zespół Szkół (Ruda Talubska 9)
RUDA WIELKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Ruda Wielka 192)
RUDA WOLIŃSKA
Szkoła Podstawowa (Ruda Wolińska 44)
RUDZIENKO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Rudzienko, ul. Szkolna 11)
RUSIEC
Szkoła Podstawowa (Rusiec, ul. Szkolna 20)
RUSINÓW
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (Rusinów 32)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Szkolna 47)
RUSKI BRÓD
Publiczna Szkoła Podstawowa (Ruski Bród, ul. Główna 49)
RUSKÓW
Zespół Publicznych Placówek Oświatowych (Rusków 104)
RUSZKOWICE
Szkoła Podstawowa (Ruszkowice, ul. Szkolna 4)
RYBNO
Zespół Szkół (ul. Długa 11)
Zespół Szkół (Rybno, ul. Wyszkowska 87)
RYCZYWÓŁ
Publiczna Szkoła Podstawowa (Ryczywół, ul. Warszawska 20)
RYKAŁY
Szkoła Podstawowa w Rykałach (Rykały 82)
RYTELE ŚWIĘCKIE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Rytele Święckie 111)
RYTELE-OLECHNY
Zespół Oświatowy (Rytele-Olechny 65)
RZĄDZA
Szkoła Podstawowa (Rządza 18)
RZĄŚNIK
Zespół Szkół Publicznych (ul. Wyszkowska 50 B)
RZĄŚNIK WŁOŚCIAŃSKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Rząśnik Włościański 30)
RZECZNIÓW
Zespół Szkół (Rzeczniów 1b)
RZEKUŃ
Szkoła Podstawowa (ul. Nowa 7)
RZESZOTARY-STARA WIEŚ
Szkoła Filialna (Rzeszotary-Stara Wieś 3)
RZEWNIE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Rzewnie 3)
RZĘGNOWO
Szkoła Podstawowa (Rzęgnowo 94)
RZUCÓW
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Rzuców, ul. Szkolna 33)
RŻANIEC
Szkoła Podstawowa (Rżaniec)
SABNIE
Zespół Szkół (ul. Słoneczna 1)
SADEK
Publiczna Szkoła Podstawowa (Sadek )
SADŁOWO
Samorządowa Szkoła Podstawowa (Sadłowo)
SADOWA
Szkoła Podstawowa (Sadowa, ul. Strzelecka 35)
SADOWNE
Szkoła Podstawowa (ul. Kościuszki 74)
SADYKIERZ
Publiczna Szkoła Podstawowa w Obrytem filia Sadykierz (Sadykierz 1)
SAMOGOSZCZ
Publiczna Szkoła Podstawowa (Samogoszcz 2)
SAMORZĄDKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Samorządki 44)
SANNIKI
Szkoła Podstawowa (ul. Warszawska 183)
SARBIEWO
Szkoła Podstawowa (Sarbiewo 17)
SARNAKI
Zespół Szkół (ul. 3 Maja 27)
SARNOWO
Szkoła Podstawowa (Sarnowo 55)
SERAFIN
Szkoła Podstawowa (Serafin 49a)
SEREDZICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Seredzice 107)
SEROCK
Szkoła Podstawowa (ul. Pułtuska 68)
SEROCZYN
Zespół Szkół (ul. Siedlecka 11)
SERPELICE
Szkoła Podstawowa (Serpelice 84)
SEWERYNÓW
Szkoła Podstawowa (Sewerynów 81)
SIARCZA ŁĄKA
Szkoła Podstawowa (Siarcza Łąka 41)
SIECIECHÓW
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Szkolna 1)
SIECIEŃ
Szkoła Podstawowa (Siecień 84)
SIECZYCHY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Sieczychy 43)
SIEDLCE
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Sienkiewicza 20)
Społeczna Szkoła Podstawowa STO (ul. Mireckiego 28)
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców (ul. Garwolińska 19)
Szkoła Podstawowa Nr 10 (ul. Mazurska 10)
Szkoła Podstawowa Nr 11 (ul. Wiśniowa 5)
Szkoła Podstawowa Nr 12 (ul. Unitów Podlaskich 16)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. 10 - Lutego 18)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. gen Orlicz - Dreszera 3)
Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Starowiejska 23)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 6 (ul. Sienkiewicza 49)
Zespół Oświatowo-Wychowawczy (ul. Sokołowska 1)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Graniczna 1)
SIEDLIN
Zespół Szkół (Siedlin)
SIEDZÓW
Szkoła Podstawowa (Siedzów 30a)
SIELEC
Publiczna Szkoła Podstawowa (Sielec 38)
SIEMCICHY
Szkoła Filialna (Siemcichy )
SIEMIĄTKOWO
Szkoła Podstawowa (Siemiątkowo 7)
SIENNICA
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Latowicka 16)
Zespół Szkół (Żaków 48 A)
SIENNO
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych (ul. Szkolna 6)
SIERAKÓWEK
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Sierakówek 1)
SIERPC
Prywatna Szkoła Podstawowa i Niepubliczne Gimnazjum (ul. Dworcowa 5 B)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Armii Krajowej 1)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Płocka 38 A)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Konstytucji 3 Maja 8)
SIKÓRZ
Publiczna Szkoła Podstawowa (Sikórz 85)
SINOGÓRA
Szkoła Podstawowa (Sinogóra 56)
SKARYSZEW
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Wojska Polskiego 5)
SKARŻYSKO-KAMIENNA
Prywatny Zespół Szkół (ul. Sokola 38)
SKASZEWO WŁOŚCIAŃSKIE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Skaszewo Włościańskie 25)
SKIBNIEW
Zespół Oświatowy (Skibniew, ul. Szkolna 8)
SKŁOBY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Skłoby 1)
SKÓRZEC
Szkoła Podstawowa (ul. Siedlecka 1)
SKRZESZEW
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 10)
Zespół Szkół (Skrzeszew)
SKRZESZEWY
Szkoła Podstawowa (Skrzeszewy 21)
SKRZYŃSKO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Skrzyńsko, ul. Wjazdowa 9)
SKUŁY
Szkoła Podstawowa (Skuły, ul. Mszczonowska 3)
SKUSZEW
Szkoła Podstawowa (Skuszew, ul. Przejazdowa 108)
SŁAWĘCIN
Samorządowa Szkoła Podstawowa (Sławęcin 62)
SŁAWNO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Sławno 49)
SŁOMCZYN
Zespół Szkół Nr 4 (ul. Wilanowska 218)
SŁOMIN
Szkoła Podstawowa (Słomin, ul. Wierzbowa 5)
SŁUBICE
Szkoła Podstawowa (ul. Płocka 30)
SŁUP
Szkoła Podstawowa (Słup 11)
SŁUPIA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Słupia 43)
SŁUPICA
Szkoła Podstawowa (Słupica 84)
SŁUPNO
Szkoła Podstawowa (ul. Kościelna 16)
Szkoła Podstawowa nr 1 (Słupno, al. Jana Pawła II 14)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (Słupno, ul. Szkolna 3)
SMARDZEWO
Szkoła Podstawowa (Smardzewo 2)
Szkoła Podstawowa (Smardzewo 85)
SOBANICE
Szkoła Podstawowa (Sobanice 47)
SOBIEKURSK
Szkoła Podstawowa (Sobiekursk 36)
SOBIENIE JEZIORY
Zespół Szkół (ul. Garwolińska 14)
SOBOLEW
Zespół Szkół Podstawowa i Gimnazjum (ul. Kościuszki 17)
SOCHACZEW
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Nasza szkoła" (ul. 600 Lecia 66 B)
Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. 15 Sierpnia 44)
Szkoła Podstawowa nr 3 (ul. Hanki Sawickiej 5)
Szkoła Podstawowa nr 4 (ul. Staszica 25)
Zespół Szkół (ul. Ziemowita 3)
Zespół Szkół (ul. Chopina 99)
SOCHOCIN
Publiczny Zespół Szkół i Przedszkoli Samorządowych (ul. Szkolna 17)
SOCZEWKA
Szkoła Podstawowa (ul. ks. Pawła Kwiatkowskiego 1)
SOKOLNIKI MOKRE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Sokolniki Mokre 1)
SOKOŁOWO WŁOŚCIAŃSKIE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Sokołowo Włościańskie 63)
SOKOŁOWY KĄT
Szkoła Podstawowa (Sokołowy Kąt 1)
SOKOŁÓW
Szkoła Podstawowa (Sokołów 10)
SOKOŁÓW PODLASKI
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Polna 8)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. Węgrowska 22)
Szkoła Podstawowa nr 4 (ul. Kupientyńska 15)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Piłsudskiego 4)
SOKÓŁ
Publiczna Szkoła Podstawowa (Sokół 49)
SOLEC
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Solec 6)
SOLEC NAD WISŁĄ
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii (ul. Wczasowa 44)
Zespół Szkół Samorządowych (ul. Kościuszki 20)
SOŁTYKÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Sołtyków, ul. Mickiewicza 2)
SOMIANKA
Zespół Szkół (Somianka 24b)
SOŃSK
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 4)
SOWIA WOLA
Zespół Szkół Publicznych (Sowia Wola, ul. Szkolna 108)
STANISŁAWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Stanisławice 94)
STANISŁAWÓW
Zespół Szkolny (ul. Szkolna 4)
STARA BIAŁA
Szkoła Podstawowa (Stara Biała 53)
STARA BŁOTNICA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Stara Błotnica 49)
STARA KORNICA
Zespół Publicznych Placówek Oświatowych (Stara Kornica 172)
STARA NIEDZIAŁKA
Szkoła Podstawowa (Stara Niedziałka, ul. Mazowiecka 154)
STARA RUSKOŁĘKA
Szkoła Podstawowa (Stara Ruskołęka )
STARA WIEŚ
Szkoła Podstawowa (Stara Wieś, ul. Fabryczna 6)
STARE BABICE
Szkoła Podstawowa (ul. Polna 40)
STARE BOSEWO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Stare Bosewo 19)
STARE GRABIE
Szkoła Podstawowa (Stare Grabie, ul. M. M. Cichorackiej 25)
STARE GRALEWO
Szkoła Podstawowa (Stare Gralewo 13)
STARE KACZKOWO
Szkoła Podstawowa (Kaczkowo Stare 86)
STARE KOSINY
Szkoła Podstawowa (Stare Kosiny 1)
STARE LUBIEJEWO
Szkoła Podstawowa (Stare Lubiejewo, ul. Szkolna 15)
STARE ORZECHOWO
Szkoła Podstawowa (Stare Orzechowo 45)
STARE PIEŚCIROGI
Zespół Szkół Nr 2 (Stare Pieścirogi, ul. Kolejowa 65)
STARE PROBOSZCZEWICE
Zespół Szkół (ul. Floriańska 4)
STARE SIEKLUKI
Publiczna Szkoła Podstawowa w Starych Sieklukach (Stare Siekluki 54)
STARE SŁOWIKI
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Stare Słowiki 9)
STARE SZPAKI
Szkoła Podstawowa (Stare Szpaki 36)
STARE ŚWIĘCICE
Szkoła Podstawowa (Stare Święcice 22)
STARE ZAŁUBICE
Zespół Szkół (Stare Załubice 23A)
STARE ZAWADY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Stare Zawady 30a)
STARE ŻDŻARY
Publiczna Szkoła Podstawowa Stare Żdzary (Stare Żdżary 2)
STAROGRÓD
Publiczna Szkoła Podstawowa (Starogród 9b)
STAROŹREBY
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 7)
STARY DZIERZKÓWEK
Publiczna Szkoła Podstawowa (Stary Dzierzkówek 90)
STARY GONIWILK
Szkoła Podstawowa (Stary Goniwilk 41)
STARY GÓZD
Zespół Szkół Gminnych (Stary Gózd 91)
STARY HELENÓW
Filia w Starym Helenowie (Stary Helenów 30)
STARY KĘBŁÓW
Szkoła Podstawowa (Stary Kębłów 23)
STARY KRASZEW
Szkoła Podstawowa (Stary Kraszew 49)
STARY LUBIEL
Publiczna Szkoła Podstawowa (Stary Lubiel 22)
STARY LUBOTYŃ
Szkoła Podstawowa (Stary Lubotyń 7)
STARY ŁAJSZCZEW
Szkoła Filialna (Stary Łajszczew 49a)
STARY MYSZYNIEC
Publiczna Szkoła Podstawowa (Stary Myszyniec 105)
STARY PILCZYN
Zespół Szkół (Stary Pilczyn 33)
STARY STRACHOCIN
Filialna Szkoła Podstawowa (Stary Strachocin 21)
STEFANÓW
Szkoła Podstawowa (Stefanów 108)
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Emilianowie (Stefanów 38)
STERDYŃ
Zespół Szkół (ul. Wojska Polskiego 17)
STOCZEK
Szkoła Podstawowa (ul. Węgrowska 34)
STOJADŁA
Zespół Szkół (Stojadła, ul. Południowa 20)
STOK LACKI
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (Stok Lacki, ul. Pałacowa 1)
Zespół Oświatowy (Stok Lacki, ul. Siedlecka 135)
STRACHÓWKA
Szkoła Podstawowa (ul. Kmiecińskiego 3 )
STROMIEC
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Radomska 27)
STRÓŻEWO
Szkoła Podstawowa (Stróżewo)
STRYCH
Publiczna Szkoła Podstawowa (Strych 11)
STRYJKI
Zespół Szkół (Stryjki 2)
STRZEGOCIN
Publiczna Szkoła Podstawowa (Strzegocin 4)
STRZEGOWO
Zespół Szkół Publicznych w Strzegowie (ul. Wyzwolenia 13)
STUDZIANKI PANCERNE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Studzianki Pancerne 14)
STUDZIENIEC
Szkolny Punkt Filialny w Studziencu (Studzieniec 27)
Zakład Poprawczy (Studzieniec)
STUPSK
Szkoła Podstawowa (ul. Sienkiewicza 11)
SUCHA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Sucha 38a)
Publiczna Szkoła Podstawowa w Suchej (Sucha, ul. Szlachecka 88A)
SUCHCICE
Szkoła Podstawowa (Suchcice, ul. Szkolna 12)
SUCHOSTRUGA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Suchostruga, ul. Szkolna 20)
SUCHOŻEBRY
Zespół Szkół Publicznych (ul. Siedlecka 6)
SUDRAGI
Szkoła Podstawowa (Sudragi, ul. Szkolna 10)
SULEJÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Sulejów, ul. Kościelna 16)
SULEJÓWEK
Prywatna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (ul. Żeromskiego 18)
Społeczna Podstawowa Szkoła Specjalna "Otwartych Serc" (ul. 3-go Maja 34)
Szkoła Podstawowa nr 3 (ul. Głowackiego 47)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Idzikowskiego 2a )
Zespół Szkół Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Okuniewska 2)
SULĘCIN SZLACHECKI
Szkoła Podstawowa (Sulęcin Szlachecki 73)
SUŁKOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Sułkowice, ul. Ogrodowa 38a)
SUROWE
Zespół Szkół (Surowe 194)
SUSKOWOLA
Publiczny Zespół Szkół (Suskowola 74)
SWOJĘCIN
Samorządowa Szkoła Podstawowa (Swojęcin 22)
SYBERIA
Szkoła Podstawowa (Syberia 49)
SYCYNA PÓŁNOCNA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Sycyna Północna 125)
SYPNIEWO
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Wł. Broniewskiego 2a)
SZAFRANKI
Szkoła Podstawowa (Szafranki 33)
SZCZAWIN
Szkoła Podstawowa (Szczawin 1)
SZCZAWIN KOŚCIELNY
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Jana Pawła II 1)
SZCZUTOWO
Szkoła Podstawowa (ul. Lipowa 2)
SZCZYTNO
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Szczytno 3)
SZEWNICA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Szewnica, ul. Kościelna 28)
SZREŃSK
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Budzyn 8)
SZULBORZE WIELKIE
Zespół Szkół (ul. Szarych Szeregów 1)
SZULMIERZ
Szkoła Podstawowa (Szulmierz 78)
SZWELICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Szwelice 66)
SZYDŁOWIEC
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Wschodnia 19)
Zespół Szkół (ul. Wschodnia 57)
SZYDŁOWO
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 2)
SZYDŁÓWKA
Szkoła Podstawowa (Szydłówka 62)
SZYMANÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Szymanów 1)
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 35)
SZYNKARZYZNA
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Szynkarzyzna 42)
ŚLADÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Śladów 101)
ŚMIARY
Zespół Oświatowy (Śmiary 68)
ŚMIŁOWO
Szkoła Podstawowa (Śmiłowo 23)
ŚMIŁÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Śmiłów)
ŚWIERCZE
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Pułtuska 26a)
ŚWIESZEWO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Świeszewo 8)
ŚWIĘCICE
Szkoła Podstawowa (Święcice, ul. Poznańska 541)
ŚWIĘCIENIEC
Szkoła Podstawowa (Święcieniec)
ŚWINIARY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Świniary 49)
Szkoła Podstawowa (Świniary 4)
TARCZYN
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Juliana Stępkowskiego 11)
TCZÓW
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Tczów)
TELAKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Telaki 84)
TERESIN
Szkoła Podstawowa (al. Ks. Druckiego - Lubeckiego 3)
TŁUSZCZ
Szkoła Podstawowa (ul. Kościelna 1)
TOPÓR
Szkoła Podstawowa (Topór 54)
TRANSBÓR
Publiczna Szkoła Podstawowa (Transbór 12)
TRĄBKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Trąbki, ul. Osadnicza 4)
TRĘBKI
Szkoła Podstawowa (Trębki 1)
TROJANÓW
Zespół Szkół (Trojanów 161)
TROSZYN
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 4)
TRYNOSY
Publiczna Szkoła Podstawowa w Trynosach-Osiedle (Trynosy 14)
TRZCIANKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Trzcianka 147)
TRZCINIEC
Szkoła Filialna (Trzciniec 127)
TRZEBUCZA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Trzebucza 32)
TURZA MAŁA
Szkoła Podstawowa (Turza Mała 15)
Szkoła Podstawowa (Turza Mała 17)
TURZE
Szkoła Podstawowa (Turze 10)
TURZYN
Publiczna Szkoła Podstawowa (Turzyn 95)
TYMIANKI - BUCIE
Szkoła Podstawowa (Tymianki - Bucie 18)
UGNIEWO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Ugniewo, ul. Szkolna 28)
ULASEK
Publiczna Szkoła Podstawowa (Ulasek 28a)
ULATOWO-ADAMY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Ulatowo-Adamy 9)
ULATOWO-POGORZEL
Filia Ulatowo Pogorzel (Ulatowo-Pogorzel)
UMIASTÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Umiastów, ul. Umiastowska 74)
UNIECK
Zespół Szkół (Unieck 80)
UNIERZYŻ
Szkoła Podstawowa (Unierzyż 65)
UNIN
Zespół Szkół (Unin 91)
UNISZKI ZAWADZKIE
Szkoła Podstawowa (Uniszki Zawadzkie 24)
URLE
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Żwirki i Wigury 4)
URSYNÓW
Zespół Szkół (Ursynów 38a)
UWIELINY
Szkoła Podstawowa (Uwieliny, ul. Szkolna 2)
WACH
Zespół Szkół (Wach 96)
WACYN
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wacyn 23)
WALERIANY
Szkoła Podstawowa (Waleriany 24)
WAŁSNÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wałsnów 22a)
WARKA
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Polna 19)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 (ul. Kazimierza Pułaskiego 10)
Publiczna Szkoła Podstawowa z oddziałami Integracyjnymi nr 2 (ul. Polna 17)
WARMIAK
Szkoła Podstawowa (Warmiak 16)
WARSZAWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Warszawice 13)
WATRASZEW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Watraszew 4 B)
WĄSEWO
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Szkolna 1)
WEJDO
Szkoła Podstawowa (Wejdo 58)
WĘGRA
Szkoła Podstawowa (Węgra 26)
WĘGRÓW
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Adama Mickiewicza 23)
Szkoła Podstawowa (ul. Kościuszki 16)
WĘGRZYNOWO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Węgrzynowo 151)
WIĄZOWNA
Zespół Szkolno - Gimnazjalny (ul. Kościelna 20)
Zespół Szkół Specjalnych w MCNiRDiM w Zagórzu k. Warszawy (Wiązowna)
WICIEJÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa w Wiciejowie (Wiciejów 21)
WIECZFNIA KOŚCIELNA
Szkoła Podstawowa (Wieczfnia Kościelna 56)
WIELGIE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wielgie 58)
WIELGOLAS
Zespół Szkół (Wielgolas 36)
WIELISZEW
Szkoła Podstawowa (ul. Modlińska 60)
WIENIAWA
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Szkolna 6)
WIERZBICA
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Żeromskiego 62)
WIERZBNO
Zespół Szkół (Wierzbno 48)
WIERZCHOWINY
Zespół Szkół Publicznych (Wierzchowiny 30)
WIĘCKÓW
Szkoła Podstawowa (Więcków 43)
WILCZOWOLA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wilczowola 12)
WILKOWYJA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wilkowyja 50)
WILKÓW PIERWSZY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wilków Pierwszy, Wilków Drugi 82)
WINDYKI
Szkoła Podstawowa (Windyki 20)
WINNICA
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Pułtuska 19)
WIR
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wir 55)
WISKITKI
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Plac Wolności 34)
WIŚNIEW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wiśniew 45)
Zespół Oświatowy (ul. Tadeusza Kościuszki 54)
WIŚNIEWO
Zespół Szkół (Wiśniewo 78)
WŁADYSŁAWOWO
Filia SP we Władysławowie (Władysławowo, ul. Szkolna)
WŁÓKI
Szkoła Podstawowa (Włóki 16)
WODYNIE
Zespół Szkół (ul. Siedlecka 7)
WOJNÓW
Szkoła Podstawowa (Wojnów 11)
WOJSZCZYCE
Szkoła Podstawowa (Wojszczyce 4a)
WOLA BŁĘDOWSKA
Szkoła Podstawowa (Wola Błędowska 13)
WOLA CHODKOWSKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wola Chodkowska 28)
WOLA GORYŃSKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wola Goryńska 45)
WOLA KIEŁPIŃSKA
Zespół Szkolno - Przedszkolny (Wola Kiełpińska)
WOLA KORYCKA GÓRNA
Szkoła Podstawowa (Wola Korycka Górna 36)
WOLA KOSOWSKA
Zespół Szkół Publicznych (ul. M. Świątkiewicz 2A)
WOLA KRAKOWIAŃSKA
Szkoła Podstawowa (Wola Krakowiańska 22)
WOLA LIPIENIECKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wola Lipieniecka 41)
WOLA MŁOCKA
Szkoła Podstawowa (Wola Młocka 32)
WOLA MYSTKOWSKA
Zespół Szkół (Wola Mystkowska 17)
WOLA RASZTOWSKA
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 8)
WOLA RĘBKOWSKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Długa 90)
WOLA SOLECKA PIERWSZA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wola Solecka Pierwsza 173)
WOLA STAROGRODZKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wola Starogrodzka 102)
WOLA TACZOWSKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wola Taczowska)
WOLA WIERZBOWSKA
Szkoła Podstawowa (Wola Wierzbowska 27)
WOLA WŁADYSŁAWOWSKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wola Władysławowska 27)
WOLA WODYŃSKA
Szkoła Podstawowa (Wola Wodyńska 110)
WOLA ŻELECHOWSKA
Szkoła Podstawowa (Wola Żelechowska 10)
WOLANÓW
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Kolejowa 17)
WOLKOWE
Zespół Szkół (Wolkowe 1)
WOŁOMIN
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Wileńska 32)
Szkoła Podstawowa nr 3 (ul. Piłsudskiego 51)
Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Poprzeczna 6)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Armii Krajowej 81)
Zespół Szkół Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. 1 Maja 19)
Zespół Szkół Nr 5 (ul. Lipińska 16)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Miła 22)
WOROWICE
Szkoła Podstawowa (Worowice 56)
WÓLKA DĄBROWICKA
Szkoła Podstawowa (Wólka Dąbrowicka 42)
WÓLKA GROCHOWA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wólka Grochowa 7)
WÓLKA NOSOWSKA
Szkoła Filialna w Wólce Nosowskiej (Wólka Nosowska)
WÓLKA OKRĄGLIK
Szkoła Podstawowa (Wólka Okrąglik 6)
WÓLKA OSTROŻEŃSKA
Szkoła Podstawowa - Filia w Wólce Ostrożeńskiej (Wólka Ostrożeńska 11)
WÓLKA RADZYMIŃSKA
Szkoła Podstawowa (Wólka Radzymińska, ul.Szkolna 79)
WÓLKA TWAROGOWA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wólka Twarogowa 21)
WÓLKA TYRZYŃSKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wólka Tyrzyńska 21)
WRĘCZA
Szkoła Podstawowa (Wręcza, ul. Szkolna 50)
WROCISZEW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wrociszew 20)
WROTNÓW
Szkoła Podstawowa (Wrotnów 77)
WRÓBLE-WARGOCIN
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wróble-Wargocin)
WRÓBLEWKO
Szkoła Podstawowa (Wróblewko, ul. Gostkowo 5)
WRÓBLEWO
Szkoła Podstawowa (Wróblewo 27)
WRZESZCZÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wrzeszczów 47)
WRZOS
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wrzos 6)
WSOLA
Zespół Szkół Publicznych (Wsola, ul. Szkolna 1)
WSZEBORY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wszebory 39)
WYCZÓŁKI
Szkoła Podstawowa (Wyczółki 21a)
WYDMUSY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wydmusy)
WYKROT
Zespół Szkół (Wykrot 21 C)
WYROZĘBY-PODAWCE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wyrozęby-Podawce, ul. Szkolna 1)
WYSOCKO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wysocko 20)
WYSOKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wysoka 40)
WYSOKIE KOŁO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wysokie Koło 22)
WYSZKÓW
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Zakolejowa 15 A)
Samorządowa Szkoła Podstawowa (Wyszków 29)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. 11 Listopada 62)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Jana Matejki 5)
Szkoła Podstawowa nr 3 (ul. Batorego 6)
Zespół Szkół w Wyszkowie (ul. Geodetów 45)
WYSZOGRÓD
Szkoła Podstawowa (ul. Niepodległości 11)
WYSZYNA
Zespół Szkolno - Przedszkolny (Wyszyna 2)
WYSZYNY KOŚCIELNE
Szkoła Podstawowa (Wyszyny Kościelne 114)
WYŚMIERZYCA
Publiczna Szkoła Podstawowa w Wyśmierzycach (ul. Mickiewicza 4)
ZABIELE
Szkoła Podstawowa (Zabiele 59a)
ZABIELE WIELKIE
Szkoła Podstawowa (Zabiele Wielkie 45)
ZABOROWO
Szkoła Podstawowa (Zaborowo 77)
ZABORÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Zaborów 40)
Zespół Szkół Publicznych (ul. Stołeczna 182)
ZABRANIEC
Szkoła Podstawowa (Zabraniec, ul. Ks.Wł. Skonieckiego 8)
ZABRODZIE
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 3)
ZAGOŚCINIEC
Szkoła Podstawowa (Zagościniec, ul. Szkolna 1)
ZAGROBA
Zespół Szkół nr 3 (Zagroba 24)
ZAJĄC
Samorządowa Szkoła Podstawowa (Zając 41)
ZAJEZIERZE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Zajezierze , ul. 28-go Pułku Artylerii Lekkiej 18)
ZAKÓW
Zespół Szkół (Zaków 48A)
ZAKRĘT
Zespół Szkolno - Gimnazjalny (Zakręt, ul. Szkolna 11)
ZAKROCZYM
Szkoła Podstawowa (ul. o. H. Koźmińskiego 63)
ZAKRZEW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Zakrzew 58d)
Publiczna Szkoła Podstawowa w Kępie Celejowskiej (Zakrzew 37)
ZAKRZÓWEK
Szkoła Filialna w Zakrzówku (Zakrzówek 11)
ZAKRZÓWEK WIEŚ
Publiczna Szkoła Podstawowa (Zakrzówek Wieś 7)
ZALAS
Zespół Szkół (Zalas 1)
ZALESICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Zalesice 31c)
ZALESIE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Zalesie 11)
Publiczna Szkoła Podstawowa (Zalesie 12)
Publiczna Szkoła Podstawowa (Zalesie 36a)
ZALESIE GÓRNE
Szkoła Podstawowa (ul. Sarenki 20)
ZAŁUSKÓW
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy "DOM na SZLAKU" (Załusków 8)
ZAŁUZIE
Publiczna Szkoła Podstawowa w Różanie Szkoła Filialna w Załuziu (Załuzie 38)
ZAMBRZYNIEC
Szkoła Podstawowa (Zambrzyniec 23)
ZAMBSKI KOŚCIELNE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Zambski Kościelne, ul. Szkolna 38)
ZAMIENIE
Zespół Szkół (Zamienie, ul. Kołbielska 34)
ZARĘBY
Zespół Szkół (Zaręby 55)
ZARĘBY KOŚCIELNE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Zaręby Kościelne 16a)
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Farna 20)
ZAWADY
Szkoła Podstawowa (Zawady 60)
Zespół Szkół (Zawady 51)
ZAWADY DWORSKIE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Zawady Dworskie 42)
ZAWIDZ KOŚCIELNY
Szkoła Podstawowa w Zawidzu Kościelnym (ul. Mazowiecka 47)
ZAWISTY
Szkoła Podstawowa (Zawisty - Dworaki 58)
ZAŹDZIERZ
Szkoła Podstawowa w Łącku, Szkoła Filialna w Wincentowie (Zaździerz 33)
ZĄBKI
Prywatna Szkoła Podstawowa (ul. Piłsudskiego 95 C)
Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Piłsudskiego 35)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Kościelna 2)
Szkoła Podstawowa nr2 (ul. Batorego 11)
Zespół Publicznych Szkół Katolickich (ul. 11 Listopada 4)
ZĄGOTY
Zespół Szkół nr 4 (Zągoty 11)
ZBIJÓW MAŁY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Zbijów Mały 1)
ZBROSZA DUŻA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Zbrosza Duża 30)
ZBUCZYN
Zespół Szkół (ul. Jana Pawła II 3)
ZDUNEK
Publiczna Szkoła Podstawowa (Zdunek 31)
ZDZIAR WIELKI
Szkoła Podstawowa (Zdziar Wielki 46a)
ZDZIECHÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Zdziechów )
ZDZIWÓJ STARY
Szkoła Podstawowa w Duczyminie, Filia w Zdziwoju Starym (Zdziwój Stary 24)
ZEGRZE
Zespół Szkół w Zegrzu (ul. Oficerska 3)
ZEMBRÓW
Szkoła Podstawowa (Zembrów 23)
ZEŃBOK
Szkoła Podstawowa (Zeńbok 50)
ZGÓRZE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Zgórze 30)
ZIELENIEC
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Zieleniec 52)
ZIELONA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Zielona 37)
ZIELONKA
Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 48 Aktywności Twórczej Niepubliczne Gimnazjum Aktywności Twórczej (ul. Krzywa 10)
Szkoła Aktywności Twórczej (ul. Krzywa 10)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Staszica 56)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Powstańców 3)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Wilsona 34/36)
ZIELUŃ-OSADA
Szkoła Podstawowa (Zieluń-Osada, ul. Szkolna 7)
ZIOMEK
Szkoła Podstawowa (Ziomek 1)
ZŁOTOKŁOS
Zespół Szkół Publicznych (ul. Traugutta 10)
ZUZELA
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (Zuzela 51)
ZWOLA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Zwola 45)
ZWOLEŃ
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Ludowa 35)
Szkoła Podstawowa (Zwoleń 35)
ŻABIA WOLA
Szkoła Podstawowa (ul. Mazowiecka 1)
ŻABICZYN
Szkoła Filialna Szkoły Podstawowej w Popowie Borowym (Żabiczyn 56)
ŻABIN
Szkoła Podstawowa (Żabin 100)
ŻDŻARY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Żdżary 75b)
ŻELAZNA RZĄDOWA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Żelazna Rządowa 27 A)
ŻELECHÓW
Zespół Szkół (ul. Ogrodowa 3)
ŻELISZEW PODKOŚCIELNY
Zespół Szkół (Żeliszew Podkościelny 13)
ŻELKÓW-KOLONIA
Zespół Oświatowy (Żelków-Kolonia, ul. Siedlecka 202)
ŻÓŁWIN
Zespół Szkół (Żółwin, ul. Szkolna 39)
ŻUKÓW
Szkoła Podstawowa (Żuków 104a)
ŻUROMIN
Zespół Szkół Nr 1 w Żurominie (ul. Wyzwolenia 12)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Wiatraczna 16)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Wyzwolenia 16)
ŻYCZYN
Zespół Szkół (Życzyn 55A)
ŻYRARDÓW
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Środkowa 36)
Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 ŻTO (ul. Piaskowa 21/23)
Szkoła Podstawowa nr 4 (ul. Radziwiłłowska 16)
Szkoła Podstawowa Specjalna przy Szpitalu Miejskim (ul. Limanowskiego 30)
Zespół Szkół Publicznych Nr 1 (ul. Jasna 11)
Zespół Szkół Publicznych Nr 3 (ul. Janiny Kacperskiej 6 B)
Zespół Szkół Publicznych Nr 6 (ul. Mireckiego 56)
Zespół Szkół Publicznych Nr 7 (ul. Roosevelta 2)
Zespół Szkół Społecznych STO (ul. Armii Krajowej 3)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie