Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

SZKOŁY PODSTAWOWE - WARSZAWA

Amerykańska Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 44 (ul. Dembego 18)
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Ciupagi 1)
FILIA - Szkoła Podstawowa Nr 282 (ul. Szaserów 128)
Filia SP Nr 283 (ul. Sienna 6)
Fundacja Szkoła III Tysiąclecia - Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 108 (ul. Krynoliny 9/11)
Katolicka Szkoła Podstawowa Fundacji Na Rzecz Rodziny (ul. Przy Bażantarni 3)
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny (ul. Garncarska 34)
Katolicka Szkoła Podstawowa Nr 109 Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich (ul. Wóycickiego 1/3 bud.18)
Międzynarodowa Szkoła Podstawowa MERIDIAN (ul. Wawelska 66/74)
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (ul. Barska 4)
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Nr 3 (ul. Patriotów 90)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Montessori" (ul. Bohaterów Warszawy 1)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 47 (ul. Zoltana Balo 1)
Niepubliczna Szkoła Specjalna Realizująca Program Rehabilitacji "Nasza Szkoła" (ul. Pogonowskiego 22)
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabowidzących nr 8 (ul. Koźmińska 7)
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 15 (ul. Zakroczymska 6)
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 (ul. Brożka 26)
Polsko-Angielska Szkoła Podstawowa MENTIS (ul. Słodka 2)
Polsko-Angielska Szkoła Podstawowa MENTIS Dwujęzyczne Gimnazjum MENTIS (ul. Piwoniowa 18)
Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 51 (klasy 0-3) (ul. Włodarzewska 45c)
Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 6 Sióstr Niepokalanek (ul. Jerzego Zaruby 2)
Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 62 (ul. Skrajna 10)
Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 69 (ul. Armii Krajowej 121)
Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 98 DIDASKO (ul. Terespolska 19)
Prywatny Zespół Szkół (ul. Świętojerska 24)
Publiczna Szkoła Podstawowa S.T.O. (al. Sztandarów 2)
Publiczna Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów Gimnazjum Kolegium Zakonu Pijarów (ul. Gwintowa 3)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 9 (ul. J.Ch. Paska 10)
Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 2 i Społeczne Gimnazjum nr 333 STO (ul. Dziatwy 6)
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 26 (ul. Puławska 97 B)
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom (ul. Kłopotowskiego 6 lok. 61)
Szkoła Edukacji Domowej i Kształecenia Indywidualnego "Kolorowy Czas" (ul. Złota 61)
Szkoła Podstawowa (ul. Grottgera 22)
Szkoła Podstawowa im. Św. Franciszka (ul. Teresińska 9)
Szkoła Podstawowa Niepubliczna (ul. Zgrupowania AK "Kampinos" 4)
Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 38 (ul. Skrajna 10)
Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom" (ul. Nowowiejska 39a)
Szkoła Podstawowa Nr 10 (ul. Jasielska 49/53)
Szkoła Podstawowa Nr 103 (ul. Jeziorna 5/9)
Szkoła Podstawowa Nr 104 (ul. Przyczółkowa 27)
Szkoła Podstawowa Nr 107 (ul. Nowoursynowska 210/212)
Szkoła Podstawowa Nr 109 (ul. Przygodna 2)
Szkoła Podstawowa Nr 11 (ul. Mariana Keniga 20)
Szkoła Podstawowa Nr 110 (ul. Bohaterów 41)
Szkoła Podstawowa Nr 112 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Zaułek 34)
Szkoła Podstawowa Nr 114 (ul. Remiszewska 40)
Szkoła Podstawowa Nr 118 (ul. Leszczynowa 5)
Szkoła Podstawowa Nr 119 (ul. Pułku Baszta 3)
Szkoła Podstawowa Nr 124 (ul. Bartoszycka 45/47)
Szkoła Podstawowa Nr 127 (ul. Kowieńska 12/20)
Szkoła Podstawowa Nr 128 (ul. Kadetów 15)
Szkoła Podstawowa Nr 133 (ul. Fontany 3)
Szkoła Podstawowa Nr 138 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Pożaryskiego 2)
Szkoła Podstawowa Nr 139 (ul. Syreny 5/7)
Szkoła Podstawowa Nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Sosnkowiego 10)
Szkoła Podstawowa Nr 140 (ul. Wilgi 19)
Szkoła Podstawowa Nr 141 (ul. Szaserów 117)
Szkoła Podstawowa Nr 143 (al. Stanów Zjednoczonych 27)
Szkoła Podstawowa Nr 146 (ul. Domaniewska 33)
Szkoła Podstawowa Nr 157 (ul. Kazimierzowska 16)
Szkoła Podstawowa Nr 158 (ul. Ciasna 13)
Szkoła Podstawowa Nr 16 (ul. Wilczy Dół 4)
Szkoła Podstawowa Nr 163 (ul. Osiecka 28/32)
Szkoła Podstawowa Nr 166 (ul. Żytnia 38/40)
Szkoła Podstawowa Nr 171 (ul. Armii Krajowej 39)
Szkoła Podstawowa Nr 175 (ul. Trzech Budrysów 32)
Szkoła Podstawowa Nr 185 (ul. gen.T. Bora-Komorowskiego 31)
Szkoła Podstawowa Nr 187 (ul. Staffa 21)
Szkoła Podstawowa Nr 191 (ul. Bokserska 30)
Szkoła Podstawowa nr 194 (nieistniejąca) (ul. Filarecka 2)
Szkoła Podstawowa nr 2 Przymierza Rodzin (ul. Racławicka 14)
Szkoła Podstawowa Nr 202 (ul. Janka Bytnara "Rudego" 19)
Szkoła Podstawowa Nr 203 (ul. Ks. Skorupki 8)
Szkoła Podstawowa Nr 205 (ul. Spartańska 4)
Szkoła Podstawowa Nr 209 (ul. Reymonta 25)
Szkoła Podstawowa Nr 210 (ul. Karmelicka 13)
Szkoła Podstawowa Nr 212 (ul. Czarnomorska 3)
Szkoła Podstawowa Nr 215 (ul. Kwatery Głównej 13)
Szkoła Podstawowa Nr 217 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Paderewskiego 45)
Szkoła Podstawowa Nr 218 (ul. Kajki 80/82)
Szkoła Podstawowa Nr 225 (ul. Jana Brożka 15)
Szkoła Podstawowa Nr 227 (ul. Astronautów 17)
Szkoła Podstawowa nr 229 im.Kornela Makuszyńskiego (nieistniejąca) (ul.Pilota Skarżyńskiego 8)
Szkoła Podstawowa Nr 23 (ul. Wawelska 48)
Szkoła Podstawowa Nr 231 (ul. Juranda ze Spychowa 10)
Szkoła Podstawowa Nr 234 (ul. Esperanto 5)
Szkoła Podstawowa Nr 238 (ul. Redutowa 37)
Szkoła Podstawowa Nr 24 STO (ul. Powstańców Śląskich 67a)
Szkoła Podstawowa Nr 246 (ul. Białowieska 22)
Szkoła Podstawowa Nr 25 (ul. Grzybowska 35)
Szkoła Podstawowa Nr 257 (ul. Podróżnicza 11)
Szkoła Podstawowa Nr 258 (ul. Brechta 8)
Szkoła Podstawowa Nr 260 (ul. Zakrzewska 24)
Szkoła Podstawowa Nr 264 (ul. Majewskiego 17)
Szkoła Podstawowa Nr 271 (ul. Niegocińska 2)
Szkoła Podstawowa Nr 276 (ul. Lipowczana 3)
Szkoła Podstawowa Nr 277 (ul. Suwalska 29)
Szkoła Podstawowa Nr 279 (ul. Cyrklowa 1)
Szkoła Podstawowa Nr 28 (ul. Gościeradowska 18/20)
Szkoła Podstawowa Nr 285 (ul. Turmoncka 20)
Szkoła Podstawowa Nr 29 (ul. Fabryczna 19)
Szkoła Podstawowa Nr 293 (ul. Kochanowskiego 8)
Szkoła Podstawowa Nr 298 (ul. Krakusa 2)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Gościniec 53)
Szkoła Podstawowa Nr 303 (ul. Koncertowa 8)
Szkoła Podstawowa Nr 306 (ul. Tkaczy 27)
Szkoła Podstawowa Nr 307 (ul. Barcelońska 8)
Szkoła Podstawowa Nr 310 (ul. Hawajska 7)
Szkoła Podstawowa Nr 313 (ul. Cybisa 1)
Szkoła Podstawowa Nr 314 (ul. Porajów 3)
Szkoła Podstawowa Nr 316 (ul. Szobera 1)
Szkoła Podstawowa Nr 318 (ul. Leonida Teligi 3)
Szkoła Podstawowa Nr 321 (ul. Szadkowskiego 3)
Szkoła Podstawowa Nr 322 (ul. Dembowskiego 9)
Szkoła Podstawowa Nr 323 (ul. Warchałowskiego 4)
Szkoła Podstawowa Nr 327 (ul. Radomska 13/21)
Szkoła Podstawowa Nr 33 (ul. Cieszyńska 8)
Szkoła Podstawowa Nr 336 (ul. Małcużyńskiego 4)
Szkoła Podstawowa Nr 34 (ul. Kruczkowskiego 12b)
Szkoła Podstawowa Nr 341 (ul. Oławska 3)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Walerego Sławka 9)
Szkoła Podstawowa Nr 42 (ul. Balkonowa 4)
Szkoła Podstawowa Nr 53 (ul. Rudzka 6)
Szkoła Podstawowa Nr 58 (ul. Mieszka I 7)
Szkoła Podstawowa Nr 60 (ul. Zbaraska 3)
Szkoła Podstawowa Nr 63 (ul. Płocka 30)
Szkoła Podstawowa Nr 65 (ul. Mścisławska 1)
Szkoła Podstawowa Nr 66 (ul. Przepiórki 16/18)
Szkoła Podstawowa Nr 69 (ul. Wiktorska 73)
Szkoła Podstawowa Nr 70 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Juliana Bruna 11)
Szkoła Podstawowa Nr 72 (ul. Michała Paca 44)
Szkoła Podstawowa Nr 75 (ul. Niecała 14)
Szkoła Podstawowa Nr 76 (ul. Poezji 5)
Szkoła Podstawowa nr 76 (nieistniejąca) (Al.Wojska Polskiego 1a)
Szkoła Podstawowa Nr 77 (ul. Samogłoski 9)
Szkoła Podstawowa Nr 79 (ul. Arkuszowa 202)
Szkoła Podstawowa Nr 80 (ul. Aspekt 48)
Szkoła Podstawowa Nr 81 (ul. Puszczyka 6)
Szkoła Podstawowa Nr 85 (ul. Ludwika Narbutta 14)
Szkoła Podstawowa Nr 88 (ul. Radarowa 4B)
Szkoła Podstawowa Nr 9 (ul. Białobrzeska 44)
Szkoła Podstawowa Nr 92 (ul. Przasnyska 18 A)
Szkoła Podstawowa Nr 96 (ul. Sarabandy 16/22)
Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 302 w Ośrodku Terapii Dziecka w Środowisku (ul. Jana Sobieskiego 93)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 14 (ul. Sosnkowskiego 10)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 (ul. Jana Kasprowicza 107)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 247 (ul. Wrzeciono 9)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 280 (ul. Gorlicka 3)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 30 (ul. Kawęczyńska 2)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 (ul. Strumykowa 21a)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 344 (ul. Erazma z Zakroczymia 15)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 68 (ul. OR-OTA 5)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 73 (ul. Białostocka 10/18)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 82 (ul. Górczewska 201)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 87 (ul. Malownicza 31)
Szkoły Sióstr Felicjanek (ul. Azaliowa 10)
The British School (ul. Limanowskiego 15)
Warszawska Szkoła Muzyczna (Al. Komisji Edukacji Narodowej 36, lok. 126)
Zespół Społecznych Szkół Specjalnych "Dać Szansę" (ul. Głogowa 2 B)
Zespół Szkół Integracyjnych Nr 75 (ul. Bartosika 5)
Zespół Szkół Niepublicznych "Karolkowa 49" (ul. Karolkowa 49)
Zespół Szkół Nr 52 (ul. Szegedyńska 11)
Zespół Szkół Nr 74 (ul. Niepołomicka 26)
Zespół Szkół Nr 80 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Orłów Piastowskich 47)
Zespół Szkół Nr 94 (ul. Krótka 1)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 102 (ul. Przedwiośnie 1)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 103 w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym (ul. Działdowska 1)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 104 w Instytucie Matki i Dziecka (ul. Kasprzaka 17a)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 107 (ul. Dembińskiego 1)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 108 (ul. św. Bonifacego 81)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 63 (ul. Elektoralna 12/14)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 78 (al. Dzieci Polskich 20)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 86 (ul. Niekłańska 4/24)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 87 (ul. Marszałkowska 24)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 88 w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus Centrum Obrażeń Klinicznych (ul. Lindley)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 91 (ul. Weterynaryjna 3)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 92 (ul. Szczęśliwicka 45/47)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 93 w SPZOZ Szpital Bielański (ul. Cegłowska 80)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 94 w Instytucie Reumatologicznym (ul. Spartańska 1)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 95 (ul. Hafciarska 80/86)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 96 w Instytucie Psychiatrii i Neurologii (ul. Sobieskiego 9)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 97 (ul. Tarchomińska 4)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 99 (ul. Różana 22/24)
Żagle Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia STERNIK (ul. Lokalna 51)
Bemowo - Społeczna Szkoła Podstawowa STO Nr 30 Społeczne Gimnazjum STO Nr 5 (ul. Astronautów 11)
Bemowo - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 (ul. Brygadzistów 18)
Bemowo - Zespół Szkół Nr 46 (ul. gen. Thommeégo 1)
Bemowo - Zespół Szkół nr 48 (ul. Irzykowskiego 1A)
Białołęka - Szkoła Podstawowa Nr 154 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Leśnej Polanki 63/65)
Białołęka - Szkoła Przyszłości – Niepubliczna Szkoła Podstawowa (ul. Białołęcka 186 D)
Bielany - Niepubliczna Szkoła Podstawowa Akademia Młodego Człowieka (ul. Bajana 35)
Bielany - Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne`a (ul. Smoleńskiego 2)
Bielany - Polskie Stowarzyszenie Promocji Oświatowych (ul. Wóycickiego 1/3)
Bielany - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 273 (ul. Balcerzaka 1)
Bielany - Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 100 (ul. Wolumen 3)
Bielany - Szkoła Podstawowa Nr 289 (ul. Broniewskiego 99a)
Bielany - Zespół Szkół Nr 3 (ul. Fontany 1)
Bielany - Zespół Szkół Przymierza Rodzin nr 3 (ul. Nocznickiego 7)
Bielany - Zespół Szkół Sióstr Imienia Jezus (ul. Smoleńskiego 31)
Międzylesie - Żagle Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Stowarzyszenia Sternik (ul. Pożaryskiego 28, bud. 6a)
Mokotów - Canadian Primary School & Canadian Preschool of Warsaw (ul. Bełska 7)
Mokotów - Fundacja Edukacyjna "Varsovia" (ul. J. S. Bacha 2)
Mokotów - Fundacja Szkolna (ul. Obrzeźna 12a)
Mokotów - Kanadyjska Szkoła Podstawowa wraz z Przedszkolem (ul. Bełska 7)
Mokotów - Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 97 (ul. Abramowskiego 4)
Mokotów - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 115 (ul. Okrężna 80)
Mokotów - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 46 (ul. Wałbrzyska 5)
Mokotów - Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 12 (ul. Bełska 5)
Mokotów - Szkoła Podstawowa Nr 190 (ul. Zwierzyniecka 10)
Mokotów - Szkoła Podstawowa nr 57 (ul. Narbutta 31)
Mokotów - Szkoła Przymierza Rodzin (ul. Grzegorzewskiej 10)
Mokotów - Zespół Szkół Integracyjnych nr 62 (ul. św. Bonifacego 10)
Mokotów - Zespół Szkół Ogólnokształcących Społecznej Szkoły Podstawowej Nr 14 i Społecznego Gimnazjum Nr 4 (ul. Bachmacka 3)
Mokotów - Zespół Szkół Sportowych Nr 58 (ul. Piaseczyńska 114/116)
Ochota - Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 51 im. Jana Brzechwy (klasy 4-6) (ul. Przy Parku 36)
Ochota - Szkoła Podstawowa Nr 97 (ul. Spiska 1)
Ochota - Zespół Szkół nr 83 w Warszawie (ul. Powstańców Wielkopolskich 4)
Praga - Zespół Szkół Specjalnych Nr 90 (ul. A. Kordeckiego 54)
Praga Południe - Chrześcijańska Szkoła Podstawowa nr 62
Chrześcijańskie Przedszkole "Samuel"
Chrześcijańskie Gimnazjum (ul. Boremlowska 6/12)

Praga Południe - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 120 (ul. Międzyborska 70)
Praga-Południe - Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 114 (ul. Ks.Jana Sztuki 13)
Praga-Południe - Szkoła Podstawowa nr 255 (ul. Kamionkowska 36/44)
Praga-Południe - Szkoła Podstawowa nr 312 (ul. Umińskiego 12)
Praga-Południe - Zespół Szkół Społecznych (ul. Ostrobramska 72)
Praga-Południe - Zespół Szkół Społecznych STO (ul. Paryska 25 )
Praga-Północ - Zespół Szkół Nr 45 (ul. Jagiellońska 7)
Remebertów - Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Nr 2 (ul. Strażacka 57)
Środmieście - Zespół Szkół Specjalnych Nr 85 (ul. Elektoralna 12/14)
Śródmieście - Instytut Głuchoniemych (Plac Trzech Krzyży 4/6)
Śródmieście - Prywatna Szkoła Żeńska (ul. Piękna 24/26)
Śródmieście - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Lewartowskiego 2)
Śródmieście - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 61 (ul. Białobrzeska 27)
Śródmieście - Społeczna Szkoła Podstawowa i Społeczne Gimnazjum Nr 16 (Al. Solidarności 113 C)
Śródmieście - Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Wilcza 53)
Śródmieście - Szkoła Podstawowa nr 12 (ul. Górnośląska 45)
Śródmieście - Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Nowy Świat 21a)
Śródmieście - Szkoła Podstawowa Nr 220 (ul. Jana Pawła II 26A)
Śródmieście - Zespół Edukacyjny "PRO FUTURO" (ul. Kaliskiego 29A)
Śródmieście - Zespół Szkół Nr 60 (ul. S. Sempołowskiej 4)
Śródmieście - Zespół Szkół Nr 68 (ul. Hoża 11/15)
Śródmieście - Zespół Szkół Nr 69 (ul. Drewniana 8)
Targówek - Szkoła Podstawowa nr 52 (ul. Samarytanka 11 A)
Targówek - Szkoła Podstawowa nr 84 (ul. Radzymińska 227)
Targówek - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 275 (ul. św. Hieronima 2)
Targówek - Zespół Szkół "Toruńska" (ul. Toruńska 23)
Targówek - Zespół Szkół Nr 41 (ul. Bartnicza 2)
Targówek - Zespół Szkół Nr 43 (ul. Kobiałka 49)
Targówek - Zespół Szkół Specjalnych nr 98 (ul. Bartnicza 2)
Ursynów - International School (ul. Jagielska 2)
Ursynów - MERIDIAN - International Schools (ul. Stokłosy 3)
Ursynów - Szkoła Podstawowa nr 100 (ul. Taneczna 54/58)
Ursynów - Szkoła Podstawowa nr 319 (ul. ZWM 10)
Ursynów - Szkoła Podstawowa Nr 340 (ul. Lokajskiego 3)
Ursynów - Szkoła Podstawowa nr 343 (ul. Kopcińskiego 7)
Ursynów - Szkoły Fundacji PRIMUS (ul. Zoltana Balo 1)
Ursynów - Szkoły Przymierza Rodzin nr 2 (ul. Wąwozowa 28)
Ursynów - Zespół Szkół Nr 2 (ul. Gubinowska 28/30)
Ursynów - Zespół Szkół Ogólnokształcących STO (ul. Polinezyjska 10A)
Ursynów - Zespół Szkół STO (ul. Wiolinowa 6)
Ursynów - Zespół Szkół Towarzystwa Oświatowego (ul. Traktorzystów 16)
Wawer - Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD "Helenów" (ul. Hafciarska 80/86)
Wawer - Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105
Prywatne Gimnazjum nr 8 (ul. Żwanowiecka 46 / 50)

Wawer - Schronisko dla Nieletnich i Zakład Poprawczy (ul. Jachowicza 4)
Wawer - Szkoła Podstawowa Nr 216 z Oddziałami Integracyjnymi "Klonowego Liścia" (ul. Wolna 36/38)
Wawer - Szkoła Podstawowa nr 86 (ul. Koryncka 33)
Wawer - Szkoły Prywatne (ul. Patriotów 347)
Wawer - Zespół Szkół nr 115 (ul. Króla Maciusia 5)
Wawer - Zespół Szkół nr 70 (ul. Bajkowa17/21)
Wawer - Zespół Szkół Nr 76 (ul. Dwóch Mieczy 5)
Wawer - Zespół Szkół Prywatnych Sp. z o.o. (ul. Wał Miedzeszyński 141)
Wesoła - Fundacja Szkoły Społecznej (ul. Armii Krajowej 9)
Wesoła - Społeczna Szkoła Podstawowa nr 12 w Wesołej (ul. Armii Krajowej 9)
Wesoła - Szkoła Podstawowa nr 173 (ul. Trakt Brzeski 18)
Wesoła - Szkoła Podstawowa Nr 174 z Oddziałami Integracyjnymi (Plac Wojska Polskiego 28)
Wesoła - Szkoła Rodzinna (ul. Kruszyny 14a )
Wilanów - Kolegium św. Stanislawa Kostki (ul. Kolegiacka 1)
Wilanów - Międzynarodowa Europejska Szkoła Podstawowa (ul. Wiertnicza 75)
Wilanów - Szkoła Podstawowa Nr 169 - Zespół Szkół Nr 123 (ul. Uprawna 9/17)
Włochy - Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Argonaut (ul. Radarowa 6)
Włochy - Szkoła Podstawowa Nr 94 (ul. Cietrzewia 22a)
Wola - Katolicki Zespół Edukacyjny (ul. Ogrodowa 3a)
Wola - Katolicki Zespół Edukacyjny (ul. Bema 73/75)
Wola - Stowarzyszenie Kultury i Edukacji (ul. Okopowa 55a)
Wola - Szkoła Podstawowa Nr 132 (ul. Grabowska 1)
Wola - Szkoła Podstawowa nr 148 (ul. Ożarowska 69)
Wola - Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Ogrodowa 42/44)
Wola - Szkoła Podstawowa Nr 222 (ul. Esperanto 7 A)
Wola - Szkoła Podstawowa nr 26 (ul. Miedziana 8)
Wola - Waldorfska Szkoła Podstawowa
i Społeczne Gimnazjum nr 31 (ul. Staszica 11a)

Wola - Zespół Szkół Integracyjnych Nr 71 (ul. Deotymy 37 )
Wola - Zespół Szkół Lauder-Morasha w Warszawie MAKOR S.A. (ul. Wawelberga 10)
Wola - Zespół Szkół Specjalnych Nr 101 (ul. Karolkowa 56)
Wola - Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Nr 65 (ul. Elekcyjna 21/23)
Żoliborz - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 267 (ul. Braci Załuskich 1)
Żoliborz - Zespół Szkół Specjalnych Nr 100 (ul. Stefana Czarnieckiego 49 )

Zobacz również:

gimnazja Warszawa
kolegia Warszawa
korepetycje Warszawa
kursy, szkolenia Warszawa
licea Warszawa
przedszkola Warszawa
szkoły plastyczne Warszawa
szkoły podstawowe Warszawa
szkoły policealne Warszawa
morskie Warszawa
zawodowe Warszawa
uczelnie Warszawa
księgarnie Warszawa
kuratoria, poradnie Warszawa
szkolne artykuły Warszawa
szkoły językowe Warszawa
prawo jazdy Warszawa
szkolenia sportowe Warszawa
studia podyplomowe Warszawa
zielone szkoły, kolonie, noclegi Warszawa
relaks, rozrywka Warszawa
sale konferencyjne Warszawa



Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie