Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

KURSY, SZKOLENIA - WARSZAWA

"AKADEMIA ZDROWIA" (ul. Leszno 21)
"Profesja" Centrum Kształcenia Kadr (ul.Zgoda 3/1b)
2Foster Company - Szkolenia (ul. Czerwonych Maków 3/3)
A-Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjne - Centrum Wspierania Rozwoju (ul. Leżajska 1)
AB-OVO Edukacja dla Przyszłości (ul. Krasiczyńska 9 m 28)
ABC Data Centrum Edukacyjne (ul. Daniszewska 14)
Abplanalp Consulting (ul. Kostrzyńska 36)
ACC Training & Consulting Group (ul. Szachowa 1)
Achieve Global Learning Systems Polska (ul. Kolektorska 15 lok. 3)
Acus Consulting (ul. Paca 37)
AD&ED Szkolenia (ul. Jagiellońska 71)
Adam Rak RIDOS (ul. Redutowa 25 lok.36)
Addico - J.Górska i E.Szumlak (ul. Bema 57 A)
ADRIATIC (Al. Wilanowska 9A)
Advantage (ul. Hery 11 /90)
Advisory Group Test Human Resources (al. Jana Pawła II 27)
AGAT (ul. Surowieckiego 12a/37)
AGAT BHP - Szkolenia (ul. Feliksa Pancera 22/8)
Agencja Centrum Kształcenia i Doskonalenia Sp. z o.o. (ul. Paca 37/99)
Agencja Rozwoju Kadr (ul. Botewa 4C lok. 117)
Akademia Asystentek i Sekretarek (ul. Leszno 8 lok. 44)
Akademia Barmańska Flair Factory (ul. Solec 18/20)
Akademia Biznesu (ul. Suwalska 3/5)
Akademia Biznesu MDDP (ul. Domaniewska 39 A)
Akademia Biznesu Sp. z o.o. (ul. Tagore`a 3)
Akademia Dobrego Życia (ul. Międzynarodowa 58)
Akademia Efektywnej Komunikacji (ul. Smulikowskiego 4)
Akademia Eurokadry (ul. Jagiellońska 76)
Akademia Europejska przy Uczelni Łazarskiego (ul. Świeradowska 43)
Akademia FlamencoArte (ul. Śliska 3 lok. 190)
Akademia Komeńskiego - Ośrodek Ustawicznej Edukacji Nauczycieli i Rodziców (ul. Flory 1/8)
Akademia Kultury Informacyjnej (ul. Jagiellońska 78)
Akademia Linuksa (ul. Jasna 14/16A)
Akademia Marketingu ATRIUM Szkolenia marketingowe i biznesowe (al. Jana Pawła II 27)
Akademia Nowy Horyzont (ul. Wąwozowa 6/166)
Akademia Odżywiania dla Zdrowia "Pięć Smaków" (ul. Grzybowska 5)
Akademia Rozwoju BIZ500 (ul. Wikingów 6)
Akademia Rozwoju Twórczego - SKY (ul. Dymińska 6A /28)
Akademia Rozwoju Zawodowego "Medica" (ul. Piękna 24/26)
Akademia Stylu i Urody (ul. Międzynarodowa 68)
Akademia Szkolenia Florystyczego (ul. Krakowska 285)
Akademia Sztuk Artystycznych Beauty - Box (ul. Rudzka 28 lok. 29)
Akademia Tańca Étoile (ul. Świętojerska 5/7)
Akademia tortownia.pl (ul. Tarnogórska 16)
Akademia Transportu i Techniki Jazdy (ul. Górczewska 224 lokal 23)
Akademia TROP (ul. Pożaryskiego 69)
Akademia Urody Elite (ul. Myśliborska 98c /2)
Akademia Uwodzenia (ul. Wilcza 33)
Akademia WWW Sp. z o.o. (ul. Kopernika 30 p. 623)
Akademia Żeglarska (ul. Słodowiec 3/25)
Akademie Prentki (ul. Felińskiego 15)
Alfa DJs Academy - Club Stereo (ul. Nowy Świat 21)
ALFA Professional Trainings (ul. Elektoralna 26/139)
Almado - szkolenia komputerowe (ul. Saska 9C)
Altkom Akademia (ul. Chłodna 51)
ANS PR Consulting (Kwatery Głównej 4 )
Anzab Consulting - Anna Zaborowska (ul. Sobieskiego 99 /7)
AP Edukacja (ul. Zgoda 3/1b)
APEXnet (Aleje Jerozolimskie 181)
ARK Consulting (ul. Leszno 8 lok. 44)
Art Studio - Profesjonalna Szkoła Projektowania Wnętrz (ul. Broniewskiego 8a/29)
Art&Media Productions - Piotr Gembarowski (ul. Uniejowska 5 /20)
ASESOR - Ewaluacja i Rozwój (ul. Grażyny 13 /15)
Asylon - Ośrodek Psychoedukacyjny (ul. Gwiaździsta 33 /164)
Aviation Service - Stanisław Nowakowski s.j. (ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 57)
Bartlomiej-stolarczyk.pl (al. KEN 36 lok. 112 B)
BDO Sp. z o.o. (ul. Postępu 12)
Beauty Source (ul. Podhalańska 18A)
Benefactor (ul. Chełmońskiego 2/108)
Beneficium Iuris (ul. Koszykowa 59 lok. 10)
BHPoż - Ośrodek Szkolenia, Doradztwa i Usług (ul. Grzybowska 71/1)
Bit Polska Sp. z o.o. (ul. Ostrobramska 101A)
Biuro Organizacji, Doradztwa i Szkolenia (ul. Ku Wiśle 2/14)
Biuro Turystyczne KLIWER - Szkoła Żeglarstwa (ul. Na Uboczu 3)
Bizarre - Szkolenia, Consulting (ul. Żelazna 67 lok. 13)
BizTech- Konsulting SA (ul. Wolność 3A /VI p.)
BlitzTraining (ul. Macedońska 3)
Blue Education (ul. Szpitalna 1/10)
Brains at Work - Szkolenia (ul. Arctowskiego 12)
Bureau Veritas Polska Sp. z o.o. - szkolenia (ul. Migdałowa 4)
Business House (al. Wilanowska 7A /32)
Business Mind Sp. z o.o. (ul. Joliot-Curie 30 /19)
Business Talents (ul. Kasprzaka 5 /23 )
BYTMET Sp. z o.o. (ul. Kredytowa 3a/114)
Call Center Training - Szkolenia (ul. Grażyny 15, lokal 316)
Cegos Polska (Al. Jana Pawła II 23)
Centralny Ośrodek Edukacji (al. Ujazdowskie 28)
Centrum Fizjoedukacji ANIMUSZ (ul. Mickiewicza 18A/3)
Centrum Aktywizacji Zawodowej ATUT (ul. Bacewiczówny 2/13)
Centrum Doradztwa i Szkolenia (ul. Krypska 37 lok. 3)
Centrum Doradztwa Personalnego (ul. Wierzbowa 9 lok. 204)
Centrum Doradztwa Personalnego "HR Vision" (ul. Erazma Ciołka 12 pok 403)
Centrum Doskonalenia Zarządzania MERITUM (ul. Zamkowa 2/5)
Centrum Edukacji Ekspert (ul. Hoża 66/68 )
Centrum Edukacji i Biznesu (ul. Mehoffera 70d lok. 10)
Centrum Edukacji i Nauki SIGMA (ul. Inflancka 5/37)
Centrum Edukacji i Promocji Nauki "Sigma" (ul. Nowogrodzka 31)
Centrum Edukacji i Rozwoju NAMASTE (ul. Odkryta 67D/25)

Centrum Edukacji Kadr
Al. Jerozolimskie 101 lok. 8, 00-924 Warszawa
tel. (022) 826-92-40
www: http://www.cek.pl
e-mail: warszawa@cek.pl

Centrum Edukacji Kadr - w naszej szkole nie płaci się wpisowego a uczniowie otrzymują 50 % zniżki na wszystkie kursy!!! Oferujemy Państwu naukę w największej i najlepszej szkole policealnej w Polsce. Nasz marketing nigdy nie śpi, zaskakując Ciebie nowymi super-promocjami! Wybierając nas wybieracie wysoki poziom nauczania. Zapraszamy do siedziby na Al. Jerozolimskie 101 lok. 8, tel. (022) 826-92-40


Centrum Edukacji Manager (al. St. Zjednoczonych 51)
Centrum Edukacji Nowoczesnej (ul. Płochocińska 19)
Centrum Edukacji Teleinformatycznej (ul. Kwiatowa 22/40)
Centrum Edukacji Zdrowotnej (ul. Anielewicza 28/28)
Centrum Edukacyjne "Syntea" (ul. Postępu 21)
Centrum Edukacyjne Profilaktyki Problemowej Fundacji ETOH (ul. Mszczonowska 6)
Centrum Edukacyjne Promise (ul. Kryniczna 2)
Centrum Języka Francuskiego i Doskonalenia Nauczycieli (ul. Dobra 15)
Centrum Kształcenia Specjalistycznego Polskiej Korporacji Biznesu POLBI (Al. Jerozolimskie 44, X piętro)
Centrum Kształcenia Stylistów Paznokci i Wizażystów Peggy Sage (ul. Jana Pawła II 34)
Centrum Kształcenia Ustawicznego JPB (ul. Smolna 13 lok 505)
Centrum Kształcenia Ustawicznego Nauczycieli "EDUCO II" (ul. Mikołaja Kopernika 32/3)
Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 1 (ul. Stanisława Noakowskiego 6)
Centrum Kształcenia Zacisze (ul. Tużycka 2)
Centrum Mediacji Partners Polska (ul. Dobra 22/24 lok. 15)
Centrum Nauczania Języków Obcych
i Tłumaczeń "Lingua Perfecta" (ul. Myśliborska 104)

Centrum Naukowo-Techniczne A2K CeNT s.c. (ul. Opinogórska 2 lok. 69)
Centrum Nurkowania Underwater.pl (ul. Okopowa 31/94)
Centrum Nurkowe Individi Adventure Club (ul. Batorego 18)
Centrum Nurkowe SCUBA TEAM (ul. Stoczniowców 9)
Centrum Obsługi Zamówień Publicznych (ul. Tkaczy 14a)
Centrum Organizacji Szkoleń Menedżerskich COSM (ul. Wadowicka 1)
Centrum Podwyższania Kwalifikacji Nauczycieli (ul. Fizylierów 20)
Centrum Pozytywnej Edukacji (ul. Sochaczewska 31B)
Centrum Psychologiczne "Widnokrąg" (ul. Gałczyńskiego 4 lok. 201)
Centrum Rozwoju Osobistego (ul. Hoża 43/49 (róg z ul. Poznańską))
Centrum Rozwoju Therapeutic (ul. Wilcza 46)
Centrum Szkolenia Federacji ZZP PKP (ul. Stefana Jaracza 2)
Centrum Szkolenia Gazownictwa (ul. Kasprzaka 25)
Centrum Szkolenia i Doradztwa Urthona (ul. Dembowskiego 4/82)
Centrum Szkolenia i Rozwoju "Progressway" (ul. Smyczkowa 16)
Centrum Szkolenia Operatorów SIGMA (ul. Królowej Bony 46)
Centrum Szkolenia Praktycznego Księgowych "JAWPOL" (ul. Marzanny 1/22)
Centrum Szkoleniowe "Beauty Nail Professionail" (ul. Targowa 84)
Centrum Szkoleniowe "Blueberry" (ul. Kazimierza Wlk. 2)
Centrum Szkoleniowe "Lektor" (Aleja Krakowska 110/114)
Centrum Szkoleniowe "Mezoderm" (ul. Osmańczyka 22 lok.160)
Centrum Szkoleniowe "The English Cocktail" (ul. Słoneczna 44)
Centrum Szkoleniowe ABCAD (ul. Domaniewska 37)
Centrum Szkoleniowe AEC Designe (ul. Głogowska 31)
Centrum Szkoleniowe Akademia Silog (ul. Wiertnicza 149)
Centrum szkoleniowe Bartłomiej Stolarczyk (Al. Niepodległości 177)
Centrum Szkoleniowe FRR Sp. z o.o. (ul. Świeradowska 43)
Centrum Szkoleniowe Fundacji Edukacja dla Demokracji (ul. Nowolipie 9/11)
Centrum Szkoleniowe HMD Consulting (Aleja "Solidarności" 117 lok. 207)
Centrum Szkoleniowe JSystems (ul. Konwaliowa 7)
Centrum Szkoleniowe Marketing Online (ul. Sarmacka 28B/77)
Centrum Szkoleniowe Przemysłu Mięsnego "Polwita" (ul. Rogatkowa 37)
Centrum Szkoleniowe Q33 (ul. Mokotowska 4/6)
Centrum Szkoleniowe Techniki Motoryzacyjnej firmy Bosch (ul. Jutrzenki 105)
Centrum Szkoleniowo - Biznesowe Fabryka Języka (ul. Kondratowicza 4/3)
Centrum Szkoleniowo-Doradcze i Zarządzania Nieruchomościami (Al. Jerozolimskie 133 lok. 101)
Centrum Szkoleń Hada (ul. Bacha 2)
Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu (ul. Dolna 11/25)
Centrum Szkoleń i Rozwoju DramaWay (ul. Anielewicza 11/17)
Centrum Szkoleń Komputerowych DIACOM ()
Centrum Terapii i Rozwoju "OKTAWA" (ul. Leszno 8 lok. 44)
Centrum Trenerów Biznesu "Coach-Program" (ul. Kulczyńskiego 5/28)
Centrum Wiedzy Prawno - Podatkowej - Firma Szkoleniowo - Consultingowa (Ul. Świętokrzyska 20 lokal 422)
Certes Szkolenia (Wał Miedzeszyński 552C)
Cherry School (ul. Stefanika 14b lok. 10)
Cognitus - Nadzieja w Edukacji (ul. Dźwiękowa 16a)
Communication One Consulting Sp. z o.o (ul. Marynarska 11)
CS Szkolenie i Doradztwo Sp. z o.o. (ul. Minerska 16 )
CTS Customized Training Solutions (ul. Filipinki 20)
CTS Customized Training Solutions Sp z o.o. (ul. Filipinki 20)
da Vinci (ul. Piękna 68)
Dapi Consulting (ul. Kępa Tarchomińska 6E m.2)
DEKRA Solutions - szkolenia (ul. Chłodna 64)
Delta Training (ul. Kiersnowskiego 17 /6)
DJ Promotion (ul. Koszykowa 49/A)
Dobry Pies - Akademia Porozumiewania się ze Zwierzętami (ul. Twórcza 36)
Domin Szkoła Rysunku (ul. Filtrowa 63 lok.42)
Domus Italia - Szkolenia (ul. Patkowskiego 2/48)
DOOR Poland S.A. (ul. Włodarzewska 33)
Doradca - Krzysztof Chlebiński (ul. Połczyńska 21 /A)
Doradcy Public Relations - Szkolenia (ul. Andersa 1 lok. 45)
Doradztwo i Szkolenia Grupa Arstan (ul. Ostrobramska 75C lok 3.19)
Doradztwo i Szkolenia Językowe (ul. Czerwińska 26)
Dories Aria (ul. Czackiego 19, lok. 1/2)
Edu & More (ul. Marszałkowska 87 lok. 81)
Education Lounge Polska (ul. Ogorodowa 31/35)
Educoncept Instytut Edukacji i Kreatywności (ul. Mokotowska 1)
Edukacja Ciszek - Szkolenia ()
Edukacja Podatkowa (ul. Gen. Tadeusza Pełczyńskiego 28a/49)
Edukat - Centralny Ośrodek Szkoleń (ul. Fieldorfa 8 /9)
Effect Group Sp. z o.o. (ul. Erazma Ciołka 16 /219)
Effect Sp. z o.o. (ul. Mariensztat 8)
EGER Kompetencje (ul. Wiertnicza 107)
Eko Marketing - Bogdan Kępka (ul. Marszałkowska 80/164)
ELEA - Centrum Nauki Języka Francuskiego (ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 16 lokal 20)
ElitePC (ul. Szwankowskiego 7 /11)
Elle - Kurs Kroju i Szycia (ul. Estrady 142)
Emermed - Kursy Pierwszej Pomocy (ul. Kryształowa 33A)
English Bay - Szkoła Języków Obcych, Szkolenia (ul. Kleszczowa 18)
Enso Electronics (ul. Korkowa 8)
Ernst & Young Academy of Business (al. Armii Ludowej 26)
Esri Polska Sp. z o.o. (ul. Bonifraterska 17)
Eurofinance Training (ul. Chałubińskiego 8)
European Network Security Institute Sp. z o.o. (al. Jana Pawła II 34)
Europejska Akademia Dyplomacji (ul. Oleandrów 6)
Europejska Akademia Planowania Finansowego (ul. Słowicza 16)
Europejski Instytut Rozwoju Kadr (ul. Ryżowa 24)
Europejskie Centrum Edukacyjno - Doradcze (ul.Ciołka 13 lok. 414)
Europejskie Centrum Kształcenia Perfectum (ul. Oskara Langego 3)
Europejskie Centrum Przedsiębiorczości (ul. Kopernika 34)
Europejskie Centrum Rozwoju Kapitału Ludzkiego (ul. Bobrowiecka 9, budynek D1 (pok. 206) )
Europejskie Centrum Sportu (ul. Określona 2)
Europejskie Centrum Szkoleniowe Fenice (ul. Czarnocińska 3A)
Europrofes Sp. z o.o. (ul. Sielecka 22)
EXERTUS Sp. z o.o. (ul. Nowoberestecka 16/2b)
FAM Szkoła Makijażu i Charakteryzacji (ul. Elektoralna 13)
FCPL Sp. z o.o. (ul. Włodarzewska 33 )
Firma 2000 Sp. z o.o. (ul. Królowej Marysieńki 90)
Firma Doradczo - Szkoleniowa "PM Experts" (al. J. Ch. Szucha 8)
Firma Szkoleniowa "ASAP24" (Al. Jerozolimskie 81)
Firma Szkoleniowa "Biznes Edukator" (ul. Kiwerska 28/4)
Firma Szkoleniowa "Gemmar" (ul. Grójecka 186 lok. 510)
Firma Szkoleniowa "IMMOQEE" (ul. Karola Chodkiewicza 3 lok. U10)
Firma Szkoleniowa "Pełnia" (ul. Wolumen 18/18)
Firma Szkoleniowa "POLEXPERT" (ul. Postępu 12)
Firma Szkoleniowa "Progress" (ul. Konstruktorska 4, p. 108)
Firma Szkoleniowa "ROI Consulting" (ul. Długa 4)
Firma Szkoleniowa "Sages" (ul. Wąwozowa 11)
Firma Szkoleniowa Hensen Polska (ul. Drawska 10a/27)
Firma Szkoleniowa Stimulus Training & Consulting (ul. Erazma Ciołka 12 lok.408)
Firma Szkoleniowa Sysco Polska Sp. z o.o. (al. Komisji Edukacji Narodowej 18/5B)
Firma Szkoleniowo - Doradcza "Kontekst HR" (ul. Kubickiego 17 lokal 29)
FLOTT Doradztwo i Szkolenia (ul. Polska 15)
Fokus Public Relations (ul. Mickiewicza 32a lok.3)
FORTIMA - Edukacja Niepubliczna Placówka Oświatowa (ul. M. Konopnickiej 6)
Forum Edukacyjne Centrum Zamówień Publicznych Sp. z o.o. (ul. E. Jelinka 21)
FT Training & Software (ul. Wołoska 18)
Fundacja "Centrum Edukacji Obywatelskiej" (ul. Noakowskiego 10)
Fundacja "Promyk Słońca" (ul. Złota 61/100)
Fundacja Akademia Kompetencji Europejskich (ul. Piękna 15 lokal 43)
Fundacja Centrum Promocji Kobiet (Al. Niepodległości 76/78)
Fundacja Dzieci Niczyje - Szkolenia (ul. Katowicka 31)
Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych (ul. Szpitalna 6 lok. 2/5)
Fundacja Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych (ul. Żurawia 6/12)
Fundacja Mediare: Dialog - Mediacja - Prawo (ul. Elektoralna 17 lok. 17)
Fundacja Nadzieja (ul. Nowogrodzka 49)
Fundacja Nauki Języków Obcych LINGUAE MUNDI (ul. L. Krzywickiego 34)
Fundacja Obserwatorium Zarządzania (ul. Wiertnicza 141)
Fundacja Poszanowania Energii (ul. Świętokrzyska 20)
Fundacja Rozwoju (ul. Ciołka 15)
Fundacja Wszechnicy Budowlanej (ul. Mokotowska 4-6)
Furnel Travel International Sp z o.o. (ul. Kopernika 3)
Futura - Edukacja & Przyszłość (ul. Widok 5/7/9)
Future Centre Training Corporation (ul. Mariensztat 8)
Gabinet Zdrowia i Urody (ul. Świętojerska 4/10)
GB Group Polska Sp. z o.o. (ul. Nieszawska 4b)
Global Bussines Center Sp. z o.o. (ul. Chałubińskiego 8)
Global Competence (ul. Klaudyny 32/77)
Gration Sp. z o.o. (al. Jana Pawła II 61C /304)
GROW - coaching & consulting (ul. Gen. Zajączka 30 /6)
Grupa Doradcza- Human Power Sp. z o.o. (ul. Odkryta 46 /19)
Grupa Ekspercka - Spersonalizowane Szkolenia Biznesowe (ul. Mokotowska 1)
Grupa Mateusz Grzesiak (ul. Górczewska 124 lok. 308)
Grupa Regio- Rutkowski Bujak - Szwaczka s.j. (ul. Madalińskiego 42 /106)
HairXtend Poland Academy (ul. Wiertnicza 76)
High5 Training Group - Renata Jerzowska (ul. Maszynowa 9 /1)
HILLWAY Training & Consulting (ul. Grażyny 13/15)
Home Stagers Network Polska Sp. z o.o. (ul. Sienna 86/42)
HoReCa Management Academy - Szkolenia, Consulting (ul. Orlowska 7/60)
Human Resources International Polska - Szkolenia (Al. Jerozolimskie 99 lok.7)
Human skills (ul. Marszałkowska 84/92 lok.117)
IMPACT International - Szkolenia (ul. Koryncka 15E/2)
Imperium Szkoleniowe (ul. Piaskowa 4/U6)
Infor Training Sp. z o.o. (ul. Okopowa 58 /72)
Infovide-Matrix S.A. (ul. Gottlieba Daimlera 2)
Instytucja Szkoleniowa "Niania z klasą" (ul. Zagłoby 35 lok. 90)
Instytut Amity (ul. Zapłocie 20)
Instytut Analiz Rynku Pracy (ul. Nastrojowa 12 lok. 1)
Instytut Kosmetologii Stosowanej (ul. Podwale 17)
Instytut Kształcenia EKO-TUR (al. Promienistych 6)
Instytut Kształcenia Kosmetycznego Beauty Lux (ul. Piękna 68)
Instytut Mechaniki Precyzyjnej (ul. Duchnicka 3)
Instytut Metod Edukacji Impuls (ul. Bednarska 24)
Instytut Rachunkowości i Podatków (ul. Szpitalna 1/35-36)
Instytut Rynku Hotelarskiego (pl. Konstytucji 5/75)
Instytut Skutecznego Działania (ul. Grodkowska 8 lok. 33)
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy (ul. Kaleńska 8)
Instytut SWAM - Polski Instytut Edukacji Audio (ul. Wrzeciono 5/113)
Integral Technologies (ul. Waliców 11)
Interpretis.EU Polska (ul. Przejazd 2/42)
Inwenta People Management Solutions (ul. Koszykowa 69 )
IP Partner (al. Stanów Zjednoczonych 34 /47)
IT Media s.c. (ul. Jagiellońska 88)
IT Szkolenia (ul. Polna 40)
J&P Moritz Consulting Group (ul. Opaczewska 43, lokal 33)
Kancelaria Pietruk s.c. Centrum Szkoleń (ul. Olszynki Grochowskiej 11/15 lok. 2)
KDK Info Sp. z o. o. (ul. Mokotowska 14, piętro IV)
Klub Nurkowy "Deep Down" (ul. Raszyńska 58/1)
Kolegium Nauczycielskie (ul. Kawęczyńska 36)

Kolejowa Policealna dla Dorosłych WCE Matel Service
teraz Kolej na Ciebie

Szkoła Policealna Dla Dorosłych WCE Matel Service
szkoła, że dasz radę...
ul. Chmielna 98, 00-801 Warszawa
tel. (22) 620-67-50
www: http://www.wce.pl e-mail:matel.service@wce.pl

WCE Matel Service - prowadzi działalność edukacyjną od 1991 roku. Przedmiotem działania placówki jest zaoczne kształcenie dorosłych, w zawodach dających szansę szybkiego znalezienia się na krajowym i europejskich rynkach pracy. Kursy kwalifikacyjne, kursy, szkolenia.


KOZLOWSKA VISAGE Professional School of Make-up & Style (ul. Bagatela 10/5)
KRA Szkolenia (ul. Jana Żiżki 10)
Kursy Komputerowe Autocad (ul. Włościańska 15 lok.24)
Kursy YUMEIHO (ul. Odolańska 18A lok. 8)
Kurt Scheller Academy Sp. z.o.o (ul. Międzynarodowa 68)
Laboratorium Psychoedukacji - Szkolenia i Doradztwo Sp. z o.o. (ul. Katowicka 18 /4)
Language Study Center (al. Jerozolimskie 33/2)
Law Consulting & Training (ul. Mickiewicza 63 p. 203 )
Lebiedź Consulting (ul. Kartograficzna 77 A/32)
Legal & Business Training Centre - Centrum Szkoleniowe Warszawa (ul. Grzybowska 3 /12)
LexisNexis Sp. z o.o. (al. Jerozolimskie181)
Live-Med - Pierwsza Pomoc & Ratownictwo Medyczne (ul. Plutonu Torpedy 35)
LMS Poland sp.z o.o. (ul. Katowicka 6B)
LOGNET Solutions Sp. z o.o. (ul. Srebrna 16)
Magazyn Sztuk (ul. Radomska 13/21)
Marketing w Praktyce Media i Szkolenia (ul. Orzycka 8/137A)
Mazowiecka Grupa Szkoleniowo-Doradcza (Al. Jerozolimskie 99/58)
Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości (ul. Smocza 27)
Mazowiecki Instytut Doskonalenia Nauczycieli (Al. Komisji Edukacji Narodowej 101)
Mazowiecki Ośrodek Kształcenia Ustawicznego OŚWIATA (Al. Dwudziestolatków 3)
Mazowieckie Centrum Doskonalenia Nauczycieli "Oświata" (ul. Dwudziestolatków 3)
Mazowieckie Centrum Edukacji Promocji i Doradztwa, Rzemiosła i Przedsiębiorczości (ul. Chmielna 98)
Mazowieckie Centrum Szkoleń (ul. Czerska 14)
Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli (ul. Świętojerska 9)
McHayes&StewardGroup (ul. Zielona 30)
MEDIAR Konsultacje i Szkolenia dla Biznesu (ul. Osmańczyka 14/21)
MedicaRes (ul. Sewastopolska 1 lok 18)
Medsport Equipment - Szkolenia Elektryczne (ul. Obozowa 61)
Medyczne Studium Zawodowe (ul. Kasprzaka 49)
Mentor & Coach (ul. Akwarelowa 30)
MGG Conferences Sp. z o. o. (ul. Langiewicza 17 lok. 2)
Midwest ITS Education Sp. z o.o. (ul. Zeusa 81)
Miedzykulturowe Centrum Adaptacji Zawodowej (MCAZ) (ul. Ogrodowa 28/30)
Międzynarodowa Akademia Fitnessu & Arerobiku IFAA (ul. Kluczborska 5/5)
Międzynarodowe Studium Refleksoterapii (ul. Puławska 257 m.109)
Międzynarodowe Studium Zawodowe Dziewulskich (Al. Niepodległości 118 lok. 90)
Modelrania Kompetencji (ul. Kłopotowskiego 11/219)
Most Wanted Training Institute (ul. Rogalińska 1/48)
Mubu Kursy (ul. Władysława Hańczy 14)
Myjak Atelier (Al. Niepodległości 118/90 III p.)
N.F.P. Andrzej Klogie (ul. Stawki 4 /A )
Na Rzecz Jakości - Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli (ul. Dobrowoja 17/7)
New Designer Sp. z o.o. (ul. Pruszkowska 19 /21)
Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli - Polskie Centrum Edukacji (ul. Jaworzyńska 8 lokal nr 2)
Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli "Prymus" (ul. al. Jana Pawła II 27)
Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli "Socrates" (ul.Korzona 111/27)
Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Edukator (ul. Madalińskiego 97/99)
Niepubliczna Placówka Edukacji Nauczycieli i Wychowawców (ul. Kaliska 1/20)
Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia "Kursant Eureka" (ul. Tarczyńska 1)
Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "PEDAGOG" (ul. Tarnowiecka 4)
Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli przy PK OMEP (ul. Czerniakowska 128)
NIRAS International - Polska (ul. Waliców 11)
No Limit Studio (ul. Św. Wincentego 126 A /28)
NOVA Centrum Edukacyjne (ul. Widok 8)
Ogólnopolska Szkoła Barmanów (Aleja Stanów Zjednoczonych 53/522)
Ogólnopolska Szkoła Informatyczna "CompuTrain S.A." (ul. Witwickiego 3 /41)
Ogólnopolski Ośrodek Rozwoju Zawodowego PROGRES (Al. Jerozolimskie 6)
Ogólnopolskie Centrum Edukacji Samorządu i Administracji (ul. Chałubińskiego 8)
OMEC Sp. z o.o. (ul. Zeusa 41)
OMEDIQ (ul. Wyszogrodzka 8/178)
Onlex BB (Al. gen. Chruściela "Montera" 37/39 m. 19)
Open Source Education Center (ul. Zeusa 41 )
OSI Edukacja (ul. Witwickiego 3/41)
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli STO (ul. Podwale 5)
Ośrodek Kształcenia Almat (ul. Góralska 3/108 )
Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego "Aspekt" (ul. Jana Pawła 69)
Ośrodek Dokształcania Zawodowego "GREEN WEST" (Plac Czerwca 1976 nr 2/ 23)
Ośrodek Doskonalenia Kadry Kierowniczej Oświaty VULCAN (ul. Michała Kajki 74)
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "Angliści" (ul. Sosabowskiego 7/28)
Ośrodek Doskonalenia Zawodowego "Akademia Umiejętności" (ul. Ligonia 20)
Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów (ul. Raszyńska 8/10)
Ośrodek Szkolenia Ekonomicznego SALDO (ul. Wiktorska 83/87)
Ośrodek Szkolenia i Doskonalenia Zawodowego WSI "Warszawska" (ul. Nocznickiego 29)
Ośrodek Szkolenia Lotniczego Silvair (al. Komisji Edukacji Narodowej 93/B3)
Ośrodek Szkolenia Operatorów Maszyn (ul. Racjonalizacji 6/8)
Ośrodek Szkolenia Zawodowego "ABC - Szkolenia" (ul. Modlińska 6)
Ośrodek Szkoleniowy "Energomontaż-Północ" (ul. Chełmżyńska 194)
Ośrodek Szkoleniowy "Legion" (ul. Kartograficzna 86/22)
Ośrodek Szkoleniowy LIWAX (ul. Bielawska 3)
Ośrodek Szkoleniowy Polskiej Izby Systemów Alarmowych (ul. Próżna 12a)
Ośrodek Szkoleń dla Nauczycieli MEJ (ul. Inflancka 19/71)
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. Nr 4 (ul. Wiktorska 73)
People of Progress (ul. Askenazego 7/35)
Perfect Krzywosz S.J. (ul. E. Plater 47 lok. 13)
PERSONA - Dorota Bielińska (ul. Grochowska 341 /220)
Placówka Szkoleniowa "Diamond Education" (ul. Ratuszowa 11/309)
Policealne Studium Edukacji ELITA (al. St. Zjednoczonych 51)
Policealne Studium Rysunku i Ilustracji LABIRYNT (ul. L. Narbutta 65/71)
Polish4You! - Polski dla obcokrajowców (Al. Wilanowska 364B)
Polska Akademia Rachunkowości (ul. Świętokrzyska 36 lok. 61)
Polski Instytut Kształcenia (ul. Św. Hieronima 4/19)
Polskie Centrum Masażu ORANUI (ul. Homera 13)
Polsko - Amerykańskie Centrum Szkoleń Budowlanych Sp. z o.o. (ul. Nasielska 50)
Pracownia Doskonalenia Zawodowego DES (ul. Grażyny 13/15 lok. 221)
Pracownia Gier Szkoleniowych Sp. z o.o. (ul. Noakowskiego 10/30)
Pracownia MŁYNÓW - doradztwo zawodowe i szkolenia (ul. Zawiszy 6 /111)
Pracownia Rozwoju Zdolności Poznawczych Mem (ul. Filtrowa 64 lok 15)
Pro Semper Sp. z o .o. (ul. Słowackiego 27/33, lok.90)
Proconsulting (ul. Kazachska 1 lok. 30)
Prodialog - Grupa Szkoleniowo - Doradcza (ul. Grochowska 267 lok. 11)
Profesja Consulting - Katarzyna Korpolewska (ul. Genewska 29)
Professional Business Law Medicine (ul. Olesińska 21)
Progress Project sp. z o. o. (ul. Popularna 14)
ProITAT - Outsourcing IT (ul. Skierniewicka 15 /21)
Projekt Synergia (ul. Popiełuszki 13)
Prywatna Policealna Szkoła Fryzjersko-Kosmetyczna "Awangarda" (ul. Puławska 14)
Prywatne Centrum Kształcenia Zawodowego (ul. Kijowska 3)
Psychologiczne Szkolenia dla Kierowców i Instruktorów Nauki Jazdy (ul. Człuchowska 98)
Pylon S.C. (ul. Włoska 2 /2)
Q-PC Sp. z o.o. (ul. Marynarska 21)
QBEK STUDIO Jakub Cegielski (ul. Konstruktorska 9)
REAGO TRAINING Sp. z o.o. (ul. Wróbla 57)
Realna Metoda Skutecznego Uwodzenia (al. Niepodległości 147)
Resonance (ul. Owczarska 11)
Royal Software Consulting - Szkolenia (ul. Erazma Ciołka 10)
Selectours ()
Sensinspiracji s.c. - Grupa Szkoleniowo - Coachingowa (ul. Rembielińska 20/82)
SLG International Training Center Sp. z o.o. (ul. Żurawia 47/49)
Specjalistyczna Poradnia Psychologiczna "Centrum" (ul. Światowida 47, lok. 69)
Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna "TOP" (ul. Raszyńska 8/10)
Sprachcaffe Polska (ul. Hanki Czaki 2/62)
Stalgast Sp. z o.o. (ul. Staniewicka 5)
Stow. Praktyków Dramy STOP-KLATKA i Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli STOP-KLATKA (ul. Strzelecka 3/12)
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom (ul. Kłopotowskiego 11 lok. 214)
Stowarzyszenie Zwierzęta Ludziom (ul. Diamentowa 1 m 7)
StrictWise Sp. z o.o. (al. Jana Pawła II 61 /214)
STS s.c. (ul. Grójecka 186/617)
Studio Forma (Al.Jerozolimskie 65/79 lo. 225)
Studio Rysunku i Malarstwa "Lineare" (ul. Długa 42 m.6)
Studio Sztuki - Policealne Studium Zawodowe Plastyczne (Pl. Inwalidów 10)
Studio Sztuki Tańca "ABAKURS" (ul. Słomińskiego 1 lok. 19)
Studio Tańca "Free Art Fusion" (ul. Miedziana 11)
Studium Fotografii ZPAF (Plac Zamkowy 8)
Studium Krawieckie "Officyna" (ul. Berezyńska 3 lok. 1)
Success Insights Polska (ul. Domaniewska 47/10)
Sulmar - Szkolenia Crystal Reports (ul. Ciołka 16 lok. 419)
Sympozjum (ul. Lwowska 2a /47)
Szkolenia - Creatio Consulting (ul. Bohaterów Warszawy 26/58)
Szkolenia "Accen" (ul. Dyliżansowa 16)
Szkolenia "Bona Fide" (ul. Pełczyńskiego 28C/23)
Szkolenia "Emergency Group" (ul. Kazimierzowska 70/18)
Szkolenia "EXPECTUS" (ul. Złota 61)
Szkolenia "Feuer" (ul. Targowa 63/31)
Szkolenia "Javatech" (ul. Olesińska 21)
Szkolenia "LDK Investments" (ul. Garwolińska 18/110)
Szkolenia "Medu" (ul. Smolna 40/323)
Szkolenia "NobleProg" (ul. Złota 3 /11)
Szkolenia & Outsourcing Perspektywa (ul. Sarmacka 1A lok. 173)
Szkolenia Biznesowe "In Persona" (ul. Kondratowicza 18 lok. 178)
Szkolenia CADvantage (ul. Dzieci Warszawy 48)
Szkolenia ECORYS Polska (ul. Łucka 2/4/6)
Szkolenia Energetyczne "Elektro - Energetyka" (ul. Ruty 3)
Szkolenia i Doradztwo "W Harmonii" (ul. Nowy Świat 49/208)
Szkolenia i Konferencje "Miłe Szkolenia" (ul. Cienista 20 lok 1)
Szkolenia i seminaria CadSoft (ul. Bema 60)
Szkolenia Komputerowe Itmega (ul. Dąbrowskiej 7/25)
Szkolenia Mediowe - OMD School (ul. Ibisa 14)
Szkolenia PositivePro (ul. Świętojerska 5/7)
Szkolenia Up People (ul. Białobrzeska 10)
Szkolenie i Doskonalenie Kadr Technicznych (ul. Miklaszewskiego 6/48)
Szkoła Administracji Samorządowej S.A. (ul. Uprawna 3)
Szkoła Aktorska Haliny i Jana Machulskich (ul. Bartycka 18)
Szkoła Alpinizmu "W Pionie" (ul. Nowowiejska 37B)
Szkoła Bezpiecznej Jazdy "Auto Kurs" (ul. Leszno 22 lok.17)
Szkoła Coachów i Trenerów (ul. Alternatywy 7/17)
Szkoła Główna Biznesu (ul. Felińskiego 15)
Szkoła Handlowa (ul. Żuławskiego 4/6)
Szkoła Mistrzów Reklamy przy Akademii Leona Koźmińskiego (ul. Waryńskiego 12)
Szkoła Pływania Andrzeja Piechocińskiego (ul. Inflancka 8 )
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (
Monika Makowska-Wasowska
tel. 0-604-702-102)

Szkoła Tai Chi i Kung Fu Aleksander Wiatr (ul. Madalińskiego 22)
Szkoła Tańca "FEN" (pl. Zbawiciela 2 lok.31)
Szkoła Tańca RIVIERA (al. KEN 81, 02-382 Warszawa
ul. Waryńskiego 12)

Szkoła Żeglarstwa "Trawers" (ul. Żeglugi Wiślanej 16a/43)
Tempo Training & Consulting (ul. Wiejska 17/5)
Tenis Nauka Doskonalenie (ul. Kazubów 14)
Textem (ul. Czerniakowska 30 /60)
The International Academy of Reflexology and Meridian Therapy - IARAMT Poland (ul. Sternicza 57)
The Quality of Life - Profesjonalne doradztwo i szkolenia (Aleje Jerozolimskie 65/79)
THEBRAIN (ul. Stefana Jaracza 10/22)
Unitedsky - Szkolenia Lotnicze (ul. Księżycowa 3)
Usługi Medialno - Wydawnicze MP (ul. Słomińskiego 5, lok. 167)
VERSUS Centrum Organizacji Szkoleń (ul. Raabego 13/5)
Verto - Rekrutacje, Doradztwo, Szkolenia (ul. Nowogrodzka 31)
Vinci - Szkoła Twórczej Nauki (ul. Na Uboczu 9/23)
Warszawska Grupa Doradców Public Relations (ul. Dickensa 31a/25)
Warszawska Grupa Szkoleniowo - Doradcza (ul. Hoża 35/20)
Warszawska Szkoła Filmowa (ul. Generała Zajączka 7)
Way2Learn sp. z o.o. (ul. Palestyńska 8/33)
Web Szkolenia (Al. Jerozolimskie 44)
Wigam Sp. z o.o. (ul. Bazyliańska 1)
WMS the Warsaw Mixdown Suite (ul. Karolkowa 28)
Wojewódzka stacja pogotowia ratunkowego i transportu sanitarnego Meditrans w Warszawie (ul. Poznańska 22)
Wytwórnia Antidotum (ul. Orężna 39)
Wyższa Szkoła Artystyczna (ul. Siennicka 6a)
Yes-Consensus sp. z o.o. (ul. Cegłowska 24)
Zatoka Dobrych Szkoleń (ul. Głębocka 54G /8)
Zawrat - Szkoła Pierwszej Pomocy (ul. Okopowa 22/25)
Zespół Kształcenia Dorosłych (ul. Gen. Zajączka 7)
Zoozanko – Biuro Języków (ul. Skrzetuskiego 2 lok.1)
Bemowo - Centrum Dobrej Techniki Jazdy (ul. Gorczewska 253 D, lok. 6)
Bemowo - Europejska Szkoła Stylizacji SELECT (Al. Krakowska 220)
Bemowo - Info-Class Sp. z o. o. (ul. Kruszyńska 21)
Bemowo - Kursy Instruktorskie - Polska Akademia Sportu (ul. Andriollego 1)
Bemowo - SCIENTIA Ośrodek Doskonalenia i Rozwoju Inicjatyw Twórczych dla Nauczycieli (ul. Arki Bożka 8/11)
Bemowo - Warszawskie Centrum Nurkowe Dive Club (ul.Rotundy 4 )
Bemowo - Zespół Pedagogów DEZYDERIA (ul. Secemińska 17/27)
Białołęka - Akademia Transportu i Przedsiębiorczości Sp. z o.o. (ul. Annopol 4 B pok. 140)
Białołęka - Centrum Edukacji Nowoczesnej (ul. Czarnocińska 31)
Białołęka - Ośrodek Szkolenia Kierowców i Instruktorów BARTEK (ul. Odlewnicza 7)
Białołęka - Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie (ul. Odlewnicza 8)
Bielany - CB Electronics (ul. Przybyszewskiego 43)
Bielany - Centrum Edukacji Kadr Kultury Fizycznej "ProActiv" (ul. Conrada 6)
Bielany - Centrum Efektywności (ul. Kochanowskiego 46/29)
Bielany - Europejskie Centrum Doskonalenia Kadr (ul. Barcicka 15)
Bielany - Niepubliczna Placówka Edukacji PEN (ul. Heroldów 21J m 10)
Bielany - Prywatna Szkoła Języków Obcych Zbigniewa Jeziorskiego (ul. Żeromskiego 81)
Bielany - Prywatne Szkoły "HERMES" (ul. J. Kochanowskiego 1)
Bielany - TOP ARH s.c (ul. Lektykarska 29/9 )
Bielany - UNIPO P.H.U. - Baza Nurkowa HEL (ul. Bogusławskiego 14 m. 11)
Centrum - ART HOUSE s.c. Szkoła Stylizacji Paznokci (ul. Grzybowska 2/1)
Józefów - Golf-Swing Józefów Szkoła Golfa (ul. Telimeny 1)
Mokotów - ABC Data Centrum Edukacyjne (ul. Domaniewska 39a)
Mokotów - Akademia Reklamy (ul. Kazimierzowska 60)
Mokotów - Akademia Wizażu "Good Look" (ul. Puławska 87/89 lok.23)
Mokotów - APSLEY TAT (ul. Bukowińska 26c/89)
Mokotów - Art&Decor Placówka Oświatowa (Al. Niepodległości 177)
Mokotów - Arthya Learning Solutions (ul. Przy Agorze 10 lok. 47)
Mokotów - Centrum Edukacji Stacjonarnej-Stanex - Poż (ul. Postępu 12)
Mokotów - Centrum Wspomagania Rozwoju Osobowości (ul. Woronicza 15/100)
Mokotów - Demos Polska Sp. z o.o. (ul. Modra 96)
Mokotów - Grupa GROM Sp. z o.o. (Al. Gen. A. Chruściela 103 blok 56 )
Mokotów - Grupa Training & Consulting (ul. Rzymska 22/1)
Mokotów - IMPULS Szkolenia dla Biznesu (ul. Puławska 158)
Mokotów - International Costume & Fashion Design School - Międzynarodowa Szkoła Kostiumografii i Projektowania (ul. Świeradowska 43, wejście F, p. 8 (budynek Szkoły Łazarskiego))
Mokotów - Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego Stanex Poż (ul. Postępu 12)
Mokotów - Ośrodek Szkolenia LIWAX (ul. Bielawska 3)
Mokotów - Progress Group (ul. Raabego 1 lok. 18)
Mokotów - Studio Flamenco (ul. Zakrzewska 24)
Mokotów - Studio Kształcenia Plastycznego "Galeria 34" (ul. Zakrzewska 24)
Mokotów - Szkoła Języka Niemieckiego Katarina (ul. Batorego 39)
Mokotów - Szkoła Języka Rosyjskiego Katiusza (ul. Batorego 39)
Mokotów - Szkoła Języków Obcych "Campus" (ul. Puławska 49/9)
Mokotów - Zespół Szkół
Hotelarsko-Turystyczno-Gastronomicznych nr 1 (ul. Krasnołęcka 3)

Mokotów - Zespół Szkół Nr 39 (ul. Bełska 1/3)
Ochota - Biuro Formacji Tańca Nowoczesnego (ul. Kasprzaka 24a)
Ochota - Centrum Kształcenia Psychologicznego Progenja (Baśniowa 3)
Ochota - Egurrola Dance Studio (ul. Żwirki i Wigury 99A)
Ochota - Ośrodek Doskonalenia Instruktorów Edukacji Ekologicznej (ul. Żwirki i Wigury 93)
Ochota - Studium Psychologii im. C. G. Junga (ul. Spiska 1)
Ochota - Warsaw Study Centre (ul. Pandy 13/5)
Okęcie - Studio Szkoleń Prestige (Al. Krakowska 111)
Praga - ABC Sikorski (ul. Igańska 26/45)
Praga - Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 5 (ul. Mińska 1/5)
Praga - Instytut Psychologii Stosowanej (Al. Stanów Zjednoczonych 24)
Praga - Studio Tańca "Classic" (Al. Stanów Zjednoczonych 40)
Praga - Szesnastka (ul. Angorska 2)
Praga - Zespół Szkół Nr 37 (Al. Stanów Zjednoczonych 24)
Praga-Południe - Centrum Szkoleń - Akademia Stylu i Urody (ul. Międzynarodowa 68)
Praga-Południe - e4b Edukacja dla Biznesu Sp. z o.o. (ul. Zamoyskiego 47)
Praga-Południe - EEG INSTYTUT (ul. Londyńska 2)
Praga-Południe - European Training Center Sp. z o.o. (ul. Kordeckiego 19)
Praga-Południe - MARKA Firma Edukacyjna (ul. Kickiego 12)
Praga-Południe - Metoda Silvy Polska (ul. Biskupia 38)
Praga-Południe - Paralotniowa Szkoła Latania "Orzeł" (ul. Apteczna 4/6 m 10)
Praga-Południe - Policealna Szkoła Kosmetyczna
Szkoły Beaty Mydłowskiej (ul. Kaleńska 3)

Praga-Południe - Stowarzyszenie Edukacji i Postępu STEP (ul. Radziłowska 5/1)
Praga-Północ - Centrum Bilardu Sportowego (ul. Jagiellońska 7)
Praga-Północ - Eurolook Europejska Akademia Wizerunku (ul. Ząbkowska 18 lokal u1)
Praga-Północ - Prywatne Centrum Kształcenia Zawodowego (ul. Kijowska 3)
Stare Miasto - Studium Sztuk Plastycznych i Technik Wizualnych "PROARTES" (ul. Jezuicka 4)
Śródmieście - Academia de la Lengua (ul. Nowy Świat 21 A)
Śródmieście - ACT Advanced Corporate Training (ul. Wilcza 31 lok. 5)
Śródmieście - Agencja Szkolenia i Promocji Kadr (ul. Nowy Świat 52/7)
Śródmieście - Akademia Dashofera (ul. Bieżanowska 7)
Śródmieście - Akademia Fotografii (ul. Marszałkowska 3/5)
Śródmieście - AKADEMIA PODWODNA (ul. Wybrzeże Gdyńskie 2)
Śródmieście - Akademia Prawa Pracy i Rachunkowości CEDOZ (ul. Kopernika 30)
Śródmieście - Akademia Twojego Sukcesu Zen-Pol (ul. Wiejska 13)
Śródmieście - Akademickie Centrum Egzaminacyjne (ul. Nowy Świat 54/56)
Śródmieście - Aktywne Studium Plastyczne Technik Teatralno - Filmowych (ul. Noakowskiego 14)
Śródmieście - Artlook - Szkoła Wizażu i Stylizacji (ul. Prokuratorska 8)
Śródmieście - BEMOT Ośrodek Szkolenia Kierowców (ul. Słomińskiego 1 lok. 34)
Śródmieście - Business School (ul. Bagatela 13)
Śródmieście - Cambridge School of English & Akademia Cambridge (ul. Widok 10/1)
Śródmieście - CAPF Centrum Audio-Psycho-Fonologii "Espace" (ul. Świętokrzyska 32/102a)
Śródmieście - Centrum Edukacji Bibliotekarskiej, Informacyjnej i Dokumentacyjnej (Al. Niepodległości 213)
Śródmieście - Centrum Edukacji i Doradztwa Służby Zdrowia ETOS (ul. Muranowska 1)
Śródmieście - Centrum Szkoleniowe EDUKATOR Sp. z o.o. (ul. Jasna 1 pok. 406)
Śródmieście - Centrum Szkoleniowe HEROS (ul. Marszałkowska 99a/5a)
Śródmieście - Centrum Wizażu (ul. Mokotowska 27/5)
Śródmieście - CLC Context Language Center (ul. Błażeja 7)
Śródmieście - Euro Info Group Sp. z o.o. (ul. Nowy Świat 27 lok. 22)
Śródmieście - Europejska Akademia Fotografii (ul. Mokotowska 4/6)
Śródmieście - ExposeLab (ul. Ogrodowa 28/30)
Śródmieście - Feng Shui Studium Bez Granic (ul. Elektoralna 26/86)
Śródmieście - Fundacja Atelier (ul. Foksal 11)
Śródmieście - Global Training Centre Sp. z o.o. (Al. Jerozolimskie 44, VI piętro)
Śródmieście - Harcerski Klub Podwodny "WANDA" (ul. Zaruskiego 10)
Śródmieście - Instytut Doskonalenia Kadr Pedagogicznych EDUKACJA (ul. Białobrzeska 13 m.7)
Śródmieście - Instytut Kreatywności i Rozwoju Sp. z o.o. (ul. Smolna 8/26)
Śródmieście - Instytut Rozwoju Biznesu (ul. Panieńska 9)
Śródmieście - KEWIT Spółka z o.o. (ul. Belwederska 26/30)
Śródmieście - Knowledge Sp. z o. o. (ul. Długa 44/50 lok. 200)
Śródmieście - KOMPANIA Edu-Art (ul. Długa 44/50 pok. 222)
Śródmieście - KOVEX - Centrum Edukacyjne (ul. Nowogrodzka 23)
Śródmieście - L2 Language Consulting Sp. z o.o. (ul. Marszałkowska 8/17)
Śródmieście - Międzynarodowa Szkoła Barmanów i Sommelierów (Wspólna 65A)
Śródmieście - Muza Wena (ul. Świętokrzyska 30/55)
Śródmieście - Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych (u. Pl. Defilad 1)
Śródmieście - Ośrodek Psychoterapeutyczno - Szkoleniowy POZA CENTRUM (Al. Ujazdowskie 16 m. 58)
Śródmieście - POINT Sp. z o.o. (ul. Przekorna 61)
Śródmieście - Pole Dance Project (ul. Zgoda 11)
Śródmieście - Policealne Studium Informatyki i Rachunkowości (ul. Sędziowska 1)
Śródmieście - PRATESI (ul. Gabriela 8 b)
Śródmieście - ProfiSchool (ul. Konopczyńskiego 4)
Śródmieście - Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Niska 5)
Śródmieście - Prywatny Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich dla Dorosłych (ul. Poznańska 6/8)
Śródmieście - Robinson Consulting (ul. Oleandrów 8 lokal 4)
Śródmieście - Salsa Factory (ul. Dzika 4)
Śródmieście - Salsa Libre S.C. (ul. Solec 38)
Śródmieście - Studio Komputerowe EDIT (Aleje Jerozolimskie 44 lok. 618)
Śródmieście - Szkoła Linuxa Euro Info Group Sp.z o.o (ul. Chałubińskiego 8)
Śródmieście - Szkoła Tańca Krzysztofa Polańskiego (ul. Wilcza 19)
Śródmieście - Szkoła Tańca Tancerze.pl (ul. Marszałkowska 3/5)
Śródmieście - Szkoła Tańca Zbyszka Wardyńskiego (ul. Polna 5)
Śródmieście - Szkoła Teresy Klingofer (Aleje Jerozolimskie 87)
Śródmieście - Warszawska Szkoła Fotografii i Grafiki Projektowej (ul. Łazienkowska 14)
Śródmieście - Zakład Doskonalenia Zawodowego (ul. Podwale 13)
Targówek - Audytorium Jacek Rozenek (ul. Insurekcji 10)
Targówek - Catman Polska Sp. z o.o. (ul. Warsa 8)
Targówek - Centrum Edukacyjne Edumat (ul. Żuromińska 4)
Targówek - Mówisz-Masz Nauka Języków Obcych (ul. Remiszewska 1)
Targówek - Szkoła Florystyczna Małgorzaty Niskiej (ul. Połczyńska 113)
Targówek - Szkoła Tańca DANCE4FUN (ul. Wysockiego 51)
Ursus - Centrum Szkolenia Zawodowego (ul. Plac Czerwca 1976 r. nr 7 pokój nr 51)
Ursynów - ABYSS DIVING (ul. Małej Łąki 12)
Ursynów - HR Konsultor Akademickie Centerum Szkoleniowo Doradcze (ul. Dereniowa 52/54)
Ursynów - IMPACT FACTOR CONSULTING (ul. Wąwozowa 29/5)
Ursynów - Kursar Sp. z o.o. (ul. Nowoursynowska 166 bud. 10, pok. 13)
Ursynów - RASTABALL S.C.- extreme experience (ul. Dunikowskiego 5 m 47)
Ursynów - SENSUS Centrum Edukacji (ul. Wokalna 1)
Ursynów - Szkoła Nurkowania KAJMAN Andrzej Rosa (ul. Zagłoby 35/53 )
Wawer - Centrum Szkoleniowe Lingo (ul. Izbicka 24)
Wawer - Szkoła Masaży Orientalnych (ul. Włodzicka 18b)
Wesoła - Europejskie Centrum Edukacyjne Centrus (ul. Jana Pawła 25/1)
Włochy - ABC International Sp. z o.o. - Profesjonalne Kursy Kosmetyczne (ul. Cyprysowa 8)
Włochy - Kreowanie Wizerunku (ul. Sabały 43)
Włochy - Ośrodek Osobistego Rozwoju (ul. Popularna 32a )
Włochy - Szkolenia "CTPartners" (ul. Gottlieba Daimlera 2)
Wola - B&O Navigator Firma Szkoleniowa Sp. z o.o. (ul. Echa Leśne 27C)
Wola - Centrum Kształcenia Mieczysław Jankowski (ul. Prosta 69)
Wola - Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 3 (ul. Sołtyka 8/10)
Wola - EMPRIZ Group Training & Consulting Division (ul. Chłodna 29)
Wola - M&L Sulewscy Akademia Tańca (ul. Chłodna 3)
Wola - Niepubliczna Placówka Oświatowa InfoMat (ul. Wolność 1/3)
Wola - Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "Top Wiedza" (ul. Chłodna 22/29)
Wola - Polskie Centrum Edukacji (ul. Żelazna 41/6)
Wola - Studio Invert (ul. Prymasa Tysiąclecia 145/149)
Wola - Studio Tańca Piaseccy (ul. Niska 18 lok. 30)
Wola - Studium Medikon (ul. Anielewicza 24/46)
Wola - Szkoła Języków Obcych "Infor" (ul. Okopowa 58/72)
Wola - Upowszechnianie Nauki-Oświata "UN-O"
Studium Języków Obcych (ul. Żelazna 41/7)

Wola - Zespół Szkół Nr 24 (ul. Księcia Janusza 45/47)
Żoliborz - Gamma Sp. J. (ul. Mysłowicka 15)
Żoliborz - LABOR - Biuro Doradztwa i Szkoleń (ul. J. Popiełuszki 8 lok. 37)
Żoliborz - Policealna Szkoła Turystyki "Triada" (ul. ks. J. Popiełuszki 5)
Żoliborz - Policealne Studium Plastyczne "Collage" (ul. Felińskiego 15)
Żoliborz - PROHEART Centrum Edukacji Pozaszkolnej (ul. Przasnyska 16 lok. 64)
Żoliborz - Tritech System Technology Sp. z o.o. (ul. Przasnyska 6a (piętro 4))
Żoliborz - Zespół Szkół Nr 28 (ul. Gen. Zajączka 7)
Żoliborz - Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych Nr 3 (ul. Włościańska 35)

Zobacz również:

gimnazja Warszawa
kolegia Warszawa
korepetycje Warszawa
kursy, szkolenia Warszawa
licea Warszawa
przedszkola Warszawa
szkoły plastyczne Warszawa
szkoły podstawowe Warszawa
szkoły policealne Warszawa
morskie Warszawa
zawodowe Warszawa
uczelnie Warszawa
księgarnie Warszawa
kuratoria, poradnie Warszawa
szkolne artykuły Warszawa
szkoły językowe Warszawa
prawo jazdy Warszawa
szkolenia sportowe Warszawa
studia podyplomowe Warszawa
zielone szkoły, kolonie, noclegi Warszawa
relaks, rozrywka Warszawa
sale konferencyjne Warszawa



Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie