Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Gimnazjum Językowo - Informatyczne RHEMA

ul. Żołnierska 53, 71-210 Szczecin
tel. (91) 482-82-06, tel. kom. 601-567-500
www:   http://www.rhema.edu.ple-mail:   gimnazjum@rhema.edu.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
 

GIMNAZJUM JĘZYKOWO - INFORMATYCZNE RHEMA

- klasa informatyczna z rozszerzonym językiem angielskim

O Szkole

Gimnazjum Językowo-Informatyczne RHEMA jest nową, pierwszą w Szczecinie prywatną, świecką szkołą promującą ekumeniczne wartości chrześcijańskie: pracowitość, uczciwość, lojalność, prawdomówność, troskę o drugiego człowieka, bycie godnym zaufania.

Zadaniem szkoły jest wdrażanie ucznia w cykl samokształcenia - umiejętności niezbędnej w społeczeństwie XXI wieku opartej na wiedzy.

Społeczeństwa demokratyczne, charakteryzujące się wolnością, otwartością i samorządnością wymagają od każdego człowieka ciągłego podejmowania decyzji, brania odpowiedzialności i racjonalnego myślenia. Samokształcenie sprawia, że uczniowie szybko osiągają samodzielność i bardzo dobrze radzą sobie w dorosłym życiu.

To, co wyróżnia pozytywnie RHEMĘ z innych gimnazjów to:
  • doświadczona kadra pedagogiczna, która ściśle współpracuje z rodzicami uczniów w celu osiągnięcia najlepszych wyników nauczania
  • w klasie informatycznej z rozszerzonym językiem angielskim zajęcia informatyki będą odbywały się w większej liczbie godzin niż przewiduje program nauczania w innych szkołach oraz na wyższym poziomie
  • klasa z rozszerzonym językiem angielskim przewiduje minimum 5 godzin języka angielskiego tygodniowo
  • w ramach zajęć w-f przez cały rok szkolny uczniowie będą regularnie uczestniczyć w lekcjach tenisa ziemnego (będą brali udział w turniejach i zawodach)
  • gimnazjum jest nowoczesną placówką, wykorzystującą najnowocześniejsze narzędzia informatyczne, medialne i materiały dydaktyczne jak np. tablice interaktywne, projektory multimedialne
  • szkoła została wpisana do ewidencji działalności oświatowej przez Wydział Oświaty Urzędu Miejskiego w Szczecinie pod numerem WOś/I/4430/540/2011

Wszyscy uczniowie objęci zostaną opieką doradców zawodowych, którzy będą wspierać uczniów w procesie wyboru kierunku dalszej edukacji z uwzględnieniem predyspozycji, umiejętności i zainteresowań w odniesieniu do stale zmieniającego się rynku pracy.

RHEMA jest szkołą szanującą tradycje historyczne, kształtującą w uczniach szacunek do własnego kraju i narodu. Tolerancja wobec innych kultur i szacunek do drugiego człowieka sprawia, że RHEMA to szkoła dla wszystkich tych osób, które nie akceptują zachowań antyspołecznych, takich jak przemoc lub wulgarne słownictwo.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Zapraszamy!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
marzec 2009 - 1.889.917
luty 2009 - 1.521.235
styczeń 2009 - 1.696.473
grudzień 2008 - 1.064.778

www.szkolnictwo.pl

e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- największy w Polsce katalog szkół
- ponad 1 mln użytkowników miesięcznie


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy do języka angielskiego -> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka"). Dostępne są również inne języki i przedmioty.

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie