Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

KURSY, SZKOLENIA - GDAŃSK


Zaoczne Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku

ul. Chłopska 64/23, 80-350 Gdańsk
tel./fax (58) 558-25-12, tel. kom. 795-581-470
www: http://www.liceumzaoczne.pl
e-mail: poczta@liceumzaoczne.pl

Liceum w 2 lub 3 lata lub "Matura w 1 rok" (kurs). Zajęcia co 2 tygodnie (tylko sobota i niedziela). Zajęcia w formie wykładów i konsultacji, bez sprawdzianów i odpytywań. Miła i bezstresowa atmosfera lekcji. Rekrutacja trwa!. Zapisz się już dziś.
W dniu zapisu otrzymasz zaświadczenie (ZUS, MOPS itp.)


About You - Doradztwo Personalne (ul. Spichrzowa 19)
ADEPT - Kursy, Szkolenia, Konferencje (ul. Zacna 26)
Agencja Foto Oko (ul. Lęborska 3b)
Akademia "Astor" (ul. Polanki 12)
Akademia "Taurus" (ul.Traugutta 29 pawilon 5)
Akademia Alternative (Al. Grunwaldzka 163)
Akademia Artystyczna (ul. Grunwaldzka 339)
Akademia Dźwięku Barbary Romanowskiej (ul. Wodnika 53)
Akademia Języka Polskiego (ul. Lendziona 17/4a)
Akademia Kształcenia Zawodowego (ul. Straganiarska 20/22)
Akademia Kształcenia Zawodowego Sp. Z O .O. (ul. Straganiarska 20/22)
Akademia Perswazji i NLP (ul. Derdowskiego 9/4)
Akademia Republiki Kobiet (ul. Korczaka 11)
Akademia Rocka "New Drum School" (ul. Jaśkowa Dolina 15)
Akademia Tańca Luczak S.C. (ul. Kołobrzeska 49)
Akademia Wnętrz "WinDekor" (ul. Międzygwiezdna 2/3)
Alfa Centrum Edukacji Dorosłych (ul. Sobótki 5/3a)
Amapola - Florystyka Justyna Stachowska (ul. Słonimskiego 6/U8)
AP Edukacja (ul. Rajska 4E)
ARGONAUT - nauka pływania i nurkowania (ul. Rajska 6 pok. 305)
Arkana Wiedzy - Firma Szkoleniowa (ul. 3 Brygady Szczerbca 2D/2)
Ars Profectus Tomasz Kokoszka (ul. Lęborska 3b)

Atut Lider Kształcenia

ul. Rajska 4E/14, 80-850 Gdańsk
tel. (58) 380 17-56, tel. kom. 533 404-491, 531 717-109
www: http://atutszkola.pl
e-mail: gdansk@atutszkola.pl

Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Ponad 11 lat doświadczenia w 21 miastach w Polsce. Szkoły policealne, policealne szkoły medyczne (dawniej studium policealne), licea ogólnokształcące (liceum dla dorosłych), gimnazja (dla dorosłych), kursy i szkolenia. Kształcimy w systemie zaocznym i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry, więc możesz powrócić do przerwanej nauki lub po porostu zmienić swoją zwykłą szkołę i uczyć się z liderami!


Bałtycka Agencja Rozwoju Regionalnego Sp. z o. o. (Al. Grunwaldzka 5)
Bałtycka Akademia Umiejętności (ul. Marynarki Polskiej 15)
Bałtycki Instytut Psychologii, Studium Psychologii Alternatywnej (ul. Piramowicza 1/2 )
Beauty - Art Szkoła Wizażu i Stylizacji (ul. Al. Grunwaldzka 46)
Best Choice Consulting (ul. Storczykowa 7d/2)
Biuro Consultingowo - Handlowe Gwarancja (ul. Wały Piastowskie 1)
Biuro Szkoleniowe Grant Mariusz Habkowski (ul. Kurierów Armii Krajowej 2c/5)
Całoroczna Szkoła Nurkowania "Firefish" (ul. Tysiąclecia 20A/4)
Carss.pl ()
Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku (Al. Gen. J. Hallera 14)
Centrum Edukacyjne ABSOLWENT (ul. Marusarzówny 10)
Centrum Edukacyjne Akademia (al. Grunwaldzka 76/78)
Centrum Językowe EUROCLUB (ul. Stolema 59)
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1,
dawne Centrum Kształcenia Praktycznego nr 1 ( ul. Sobieskiego 90)

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 (al. Gen. Hallera 16/18)
Centrum Kursów Maturalnych - WIEDZA (ul. Wita Stwosza 57 pok. 144)
Centrum Nurkowe "TRYTON" (ul. Pniewskiego 7/1 )
Centrum Szkolenia Księgowych ARTUS (ul. Kołobrzeska 31C/1)
CENTRUM SZKOLENIA TECHNIK (ul. Chodkiewicza 13A)
Centrum Szkolenia Zawodowego "Oświata-Lingwista" Nadbałtyckie Centrum
Edukacji Sp. z o.o. (ul. Waryńskiego 4)

Centrum Szkoleniowe "Heros" (ul. Wały Piastowskie 1)
Centrum Szkoleniowe IsoQRS (ul. Piłkarska 19)
Centrum Szkoleń (ul. Czarny Dwór 4A)
Centrum Szkoleń i Certyfikacji Komputerowych DC Edukacja (ul. Szymanowskiego 2 )
Centrum Szkoleń Puls - Medic (ul. Dyrekcyjna 2 - 4 pok. 334)
Centrum Szkoleń Zawodowych "Inżynieria" (Al. Gen. J. Hallera 16/18)
Centrum Tańca GABI (ul. Dragana 2)
Centrum Terapii Logop (ul. Rysia 2)
Contra - Akademicki Klub Taneczny (ul. Dąbrówki 123/8)
Edu-Innowacja & Szkoła Pamięci Wojakowskich (ul. Winogronowa 19)
Eko - net.pl (ul. Pólnicy 29 /9)
Elitarna Szkoła Sużb Ochronnych COBRA (ul. Legionów 11)
Els-Bell School of English (Targ Drzewny 3/7)
Europejskie Centrum Rozwoju "Omega" (ul. Targ Drzewny 9/11)
Firma Doradcza ISOTOP (ul. Gen. J. Sowińskiego 4/6)
Fundacja Rozwoju Demokarcji Lokalnej Ośrodek Regionalny Gdańsk (ul. Gdyńskich Kosynierów 11)
Gdańska Akademia Kształcenia Służb Ochrony i Doskonalenia Zawodowego (ul. W. Bogusławskiego 2)
Gdańska Akademia Umiejętności Menedżerskich (ul. Derdowskiego 9/4)
Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów (ul. Aleja Grunwaldzka 472 )
Gdańska Pracownia Pomocy (ul. Gomółki 11/13)
Gdańska Szkoła Kosmetyczno-Fryzjerska (ul. Wały Piastowskie 1)
Gdańska Szkoła Pływania "Aquafit" (ul. Góralska 11b/8)
Gdański Ośrodek Edukacji Praktycznej - Maciej Krysiuk (ul. Raciborskiego 30)
GDS Illuminatus (ul. Uphagena 26/28/005)
IKA- Ludzie Przygoda Doświadczenie (ul. Do Studzienki 34B)
Instytut Doskonalenia Nauczycieli "Solidarność" (ul. Wały Piastowskie 24)
Instytut Edukacji Pedagogicznej (ul. Wałowa 21/1)
Instytut Rozwoju Kadr (ul. Trzy Lipy 3)
Instytut Szkoleń Profesjonalnych (ul. Wałowa 17/209)
Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka (ul. Malczewskiego 139)
IT Select (ul. Dragana 7/35)
ITM Centrum Komputerowe Sp. z o.o (ul. Szymanowskiego 2 (IV pietro))
Kompleksowe Projekty Szkoleniowe "Prometheus" (ul. Kaprów 4a)
Korepetytor Sp. z o. o. (ul. Wita Stwosza 73)
KRYMAR S.C - Szkolenia BHP i P.POŻ (ul. Sucha 31)
Kurs Rysunku "Quatro" (ul. Osiek 11/12)
Kursy i Szkolenia "Kapitol Kons" (ul. Żwirki i Wigury 2)
Kuźnia Warsztaty Sztuki (ul. Heweliusza 11 (pracownia))
Laboratorium Stylu STYLAB (ul. Doki 1/213)
Leader School Gdańsk (al. Grunwaldzka 135 A)
Liceum, kursy i szkolenia (ul. Łagiewniki 3)
Masters of Bartenders ( w Clubie Aviator) (ul. Miszewskiego 12)
Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli HB Edukacja (ul. Schuberta 6)
Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego "Ares-Kurs" (ul. Budowlanych 31)
Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "Lupa" (ul. Płocka 4)
Niepubliczny Ośrodek Szkolenia Zawodowego i Specjalistycznego Stoczni Północnej S.A. (ul. Marynarki Polskiej 177)
NoDo - Szkolenia w Gdańsku (ul. Grunwaldzka 244)
NorthMed Szkolenia Pierwszej Pomocy (ul. Dworska 28/28)
NOVA Centrum Edukacyjne (ul. Długa 70/71 lok.5)
Ogólnopolski Ośrodek Rozwoju Zawodowego PROGRES (ul. Wały Jagiellońskie 28/30)
Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Gdańsku (ul. Wyczółkowskiego 17 A)
Ośrodek Diagnozy Terapii i Szkoleń ODiTiS (ul. Jeleniogórska 18/1)
Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr Sp. z o.o. (ul. Obrońców Westerplatte 32 /A )
Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego Spółdzielnia (ul. J. Heweliusza 11)
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli MODEN (ul. Wojska Polskiego 39/18)
Ośrodek Kształcenia DYPLOMUS (ul. Wały Piastowskie 1/302 D)
Ośrodek Kształcenia i Doskonalenia Kadr EKOS (ul. Grunwaldzka 209/16)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego Gracjan Nowotarski (ul. Śląska 4)
Ośrodek Szkolenia BHP HENMUS (ul. Powstania Listopadowego 3b)
Ośrodek Szkolenia BHP i PPOŻ (ul. Szyprów 1)
Ośrodek Szkolenia Biura Usług BHP i P.Poż. VENTUS (ul. Kartuska 77a/1)
Ośrodek Szkolenia i Obsługi "Legal" (ul. Marusarzówny 10)
Ośrodek Szkolenia Kierowców "MAX" (ul. Żwirki i Wigury 2)
Ośrodek Szkoleniowy "Kamelia" (ul. Bora Komorowskiego 44/2)
Ośrodek Szkoleniowy "Klary" Jerzy Krawczyk (ul. Batorego 49)
Ośrodek Szkoleniowy Cechu Piekarzy i Cukierników (ul. Piwna 1/2)
Ośrodek Usług Pedagogicznych i Socjalnych (ul. Wały Jagiellońskie 24)
Ośrodek Usługowo - Szkoleniowy "Mars - Żbik" (ul. Matejki 6 pok. 6)
Państwowe Szkoły Budownictwa (al. Grunwaldzka 238)
Perspektywa s.c. (ul. Drzymały 4/1)
Policealna Szkoła Detektywów i Pracowników Ochrony O`CHIKARA (ul. Marynarki Polskiej 15)
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym (ul. Tysiąclecia 13 A)
Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Gdańsku (ul. Długi Targ 46/47)
Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego w Gdańsku (ul. Równa 19/21)
Pomorskie Centrum Biznesu PERSPECTA (ul. Trzy Lipy 3)
Pomorskie Centrum Kszatłcenia Dorosłych (ul. Aksamitna 8)
Pracownia Edukacji Plastycznej "Artelier" (ul. Gen J. Hallera 4/1)
Procad S.A (ul. Kartuska 215)
Profesja - Centrum Kształcenia Kadr (ul. Rajska 4E/14)
Przedsiębiorstwo Technik Specjalnych VICTORIA-KRAUSE (ul. Falista 13)
Rewit - Księgowi i Biegli Rewidenci (ul. Starodworska 1)
Serwis Zamówień Publicznych (ul. Polanki 136/7)
Stowarzyszenie Charytatywno Oświatowe Omega (ul. Pilotów 7)
Stowarzyszenie Elektryków Polskich oddział Gdańsk (ul. Rajska 6)
Stowarzyszenie Księgowych w Polsce (ul. Jaśkowa Dolina 93)
Studio HR - Szkolenia Menadżerskie (ul. Droszyńskiego 8/11)
Studio Tańca "Enzym" (ul. Podwale Staromiejskie 51/52)
Studium Edukacji Kadr (ul. Grunwaldzka 135A)
Swissmed- Centrum Zdrowia (ul. Wileńska 44)
Szkolenia Gdańska Grupa Audytorów (ul. Królowej Jadwigi 137D/5)
Szkolenia Postero Sp. z o.o. (ul. Dzielna 96/2)
Szkoła Barmańska BarCocktail (ul. Karpacka 2a/4)
Szkoła Flamenco "EL DUENDE" (ul.Startowa 31)
Szkoła Jęzków Europejskich Universus (ul. Podgarbary 10)
Szkoła Języków Obcych EMPIK (ul. Piwna 1/2)
Szkoła Języków Obcych EMPIK (ul. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan, III p.))
Szkoła Makijażu Profesjonalnego (ul. Legionów 17/9)
Szkoła Tańca "Studio X7" (ul. Wodnika 57)
Szkoła Tańca ISIS (ul. Wały Piastowskie 1/1508)
Szkoła Tańca Towarzyskiego "WIGOR" (ul. Jagiellońska 11)
Szkoła Żeglarstwa Szekla Sp. z o.o. (ul. Legnicka 7)
Szkoły "Atena" (ul. Wały Jagiellońskie 2 lok. 6)
Tango Argentino Trójmiasto (ul. Góralska 15c/4)
Teneo - Szkolenia i Doradztwo s.c.Urszula Gościcka, Monika Pujszo (al. Rzeczypospolitej 33 lok P1)
Towarzystwo "Edukacja" (ul. Gdańska 24)
Towarzystwo Edukacyjne "Wiedza Powszechna" (al. Grunwaldzka 137)
Towarzystwo Oświatowe - "Profil" (ul. Klonowa 1, III piętro pok. 12)
Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej MROWISKO (ul. Agrarna 2)
Trenea Joanna Radziszewska - Szkolenia, Coaching, Doradztwo (ul. Partyzantów 76)
Unique Selling Point Szkolenia i Doradztwo (ul. Myśliwska 48b lok.1)
Usługi Szkoleniowe SmartMedia (ul. Migowska 54d)
Zakład Doskonalenia Zawodowego (ul. Miszewskiego 12/13)
Zakład Doskonalenia Zawodowego Ośrodek Kształcenia Kierowców (ul. Miszewskiego 12/13)
Zakład Doskonalenia Zawodowego Ośrodek Kształcenia Technicznego Nr 10 (ul. Miszewskiego 12/13)
Zaoczne Liceum dla Dorosłych (ul. Chłopska 64)
Zespół Szkół Architektury Krajobrazu
i Handlowo-Usługowych (ul. Czyżewskiego 31)

Osowa - Salsa Club Polska (ul. Smugowa 9A )
Osowa - Szkoła Tańca Tanga Argentyńskiego (ul. Smugowa 9A )
Wrzeszcz - EDU Szkoła szybkiego czytania i technik pamięciowych (ul. Obywatelska 1)
Wrzeszcz - Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych Nr 2 (Al. Gen. Józefa Hallera 17)
Zaspa - Studio Tańca "La Pasion" (ul. Pilotów 3)

Zobacz również:

gimnazja Gdańsk
kolegia Gdańsk
korepetycje Gdańsk
kursy, szkolenia Gdańsk
licea Gdańsk
przedszkola Gdańsk
szkoły plastyczne Gdańsk
szkoły podstawowe Gdańsk
szkoły policealne Gdańsk
morskie Gdańsk
zawodowe Gdańsk
uczelnie Gdańsk
księgarnie Gdańsk
kuratoria, poradnie Gdańsk
szkolne artykuły Gdańsk
szkoły językowe Gdańsk
prawo jazdy Gdańsk
szkolenia sportowe Gdańsk
studia podyplomowe Gdańsk
zielone szkoły, kolonie, noclegi Gdańsk
relaks, rozrywka Gdańsk
sale konferencyjne Gdańsk




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie