Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

KURSY, SZKOLENIA - KRAKÓW

"REHAB" Centrum Szkoleniowe (ul. Konarskiego 44/6)
5 Plus Mobilne Centrum Nauczania (ul. Bieżanowska 1A)
Academy of Business Communication (Plac Matejki 3)
Agencja Rozwoju i Promocji Spółdzielczości Związku Lustracyjnego Spółdzielni Pracy (ul. Malborska 65)
Agencja Wasilewski (ul. Komandosów 9 /32)
Akademia Fotografii (ul. Grodzka 60)
Akademia Fotografii Dziecięcej (ul. Grzegórzecka 67D/97)
Akademia RCS (ul. Wieniawskiego 64)
Akademia Szkoleń i Kompetencji (ul. Szwedzka 12 /3)
Akademia Sztuki Piękności (ul. Rynek Dębnicki 4/3)
Akademia Szybkiego Czytania (ul. Krowoderska 8)
Akademia Tańca (ul. Długa 17)
Akademia Żakowska - Ośrodek Edukacyjno-Informacyjny (ul. Radzikowskiego 66/35)
Akasha - Firma Szkoleniowa (ul. Hetmańska 14)
Alugreen (ul. Św. Łazarza 15 /14 )
AMA FILM ACADEMY (ul. Romanowicza 6)
Anvix Sp. z o.o. - Szkolenia i Konferencje (ul. Farmaceutów 2 )
AP Edukacja (ul. Sławkowska 1 )
Aplica - Michał Kuś (ul. Armii Krajowej 93/27)
ARCHE Edukacja i Rozwój (ul. Rękawka 21/8)
Archidiecezjalna Szkoła Muzyczna I i II stopnia (ul. Prosta 35A)
Archman - Architekci Systemów Zarządzania (ul. Wrocławska 8 /A)
Artis STUDIUM (ul. Lubicz 9/4)
Artszkolenia.pl
Szkolenia Artystyczne (ul. Przyzby 1)

AT - Akademia Tańca (ul. Topolowa 22)

Atut Lider Kształcenia

ul. Sławkowska 1 (II piętro), 31-014 Kraków
tel. (12) 307 20-85, tel. kom. 535 132-661, 535 289-181
www: http://atutszkola.pl
e-mail: krakow@atutszkola.pl

Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Ponad 11 lat doświadczenia w 21 miastach w Polsce. Szkoły policealne, policealne szkoły medyczne (dawniej studium policealne), licea ogólnokształcące (liceum dla dorosłych), gimnazja (dla dorosłych), kursy i szkolenia. Kształcimy w systemie zaocznym i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry, więc możesz powrócić do przerwanej nauki lub po porostu zmienić swoją zwykłą szkołę i uczyć się z liderami!


Auxilium S.A. Kancelaria Biegłych Rewidentów (al. Pokoju 84)
Avenhansen Sp. z o.o. (ul. Kronikarza Galla 4, lokal 9)
Beauty For You (ul. Stoigniewa 48 )
Beskidzkie Szkoły Sztuki Użytkowej (ul. św. Filipa 23/3 )
BHP-EKSPERT (ul. Mrozowa 6)
BHP-SAP Doradztwo i Kształcenie (ul. Zakopiańska 73)
Biuro Obsługi Nieruchomości i Zamówień Publicznych (ul. Bobrzyńskiego 25/15)
Biuro Prawa Pracy Elita - Szkolenia (ul. Mogilska 19)
Biuro Turystyczne - Gaudeamus (ul. Plac Szczepański 8/206)
Centralny Ośrodek Chłodnictwa COCH (ul. Juliusza Lea 116)
Centrum Edukacji Gospodarczej (ul. Lubicz 25)
Centrum Edukacji i Poradnictwa Żywieniowego NUTRI CENTER (os. Centrum A 13/51)
Centrum Edukacji Kadr - CEK (ul. Westerplatte 1/19)
Centrum Edukacji Kadr Unijnych (ul. Szlak 26)
Centrum Edukacji Kreatywnej "Crea School" (ul. Lubelska 12)
Centrum Edukacji Przedsiębiorcy "CERTIOS" (Al. 29 Listopada 101)
Centrum Edukacji Zawodowej "CARGO" (ul. Jana Dekerta 12)
Centrum Edukacji Zawodowej Cezar (ul. Dobrego Pasterza 129/29)
Centrum Edukacyjne "Feniks" (ul. Alojzego Kaczmarczyka 1)
Centrum Edukacyjne IDEA (ul. Mieszka I 32)
Centrum Edukacyjne WELES (ul. S. Jaracza 28)
Centrum Gitarowe Lucky-Greg Grzegorz Łucki (ul. Promienistych 5/13)
Centrum IB (ul. Św. Filipa 7/8)
Centrum Innowacyjnego Rozwoju Społeczeństwa (ul. Gronostajowa 9 lok. 043)
Centrum Językowe EVEREST (ul. Mieszczańska 9)
Centrum Kształcenia "Smart" (ul. Leonida Teligi 35)
Centrum Kształcenia CANOVA Sp. z o.o. (Al. Dembowskiego 12)
Centrum Kształcenia i Szkolenia Spółka z o.o. (os. Złota Jesień 2)
Centrum Kształcenia Pielęgniarek M&M (ul. Bratysławska 1a (IV piętro))
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Krupnicza 42 a)
Centrum Kształcenia Ustawicznego (os. Szkolne 21)
Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego "Agrosalon" (ul. Grochowska 24)
Centrum Kursów i Korepetycji ARYSTO (ul. F. Nullo 8/5)
Centrum Kynologiczne Canid (ul. Olszanicka 85)
Centrum Nauczania Języków Obcych NORTON I (ul. Żabiniec 68)
Centrum Nurkowe "Let`s Dive" (ul. Zgodna 80)
Centrum Pielęgnacji i Wizażu Małgorzata Garlacz (ul. Św. Krzyża 19/8)
Centrum Promocji i Szkolenia SYSTEM s.c. (ul. Kielecka 2)
Centrum Rozwoju Bez Stresu (ul. Szuwarowa 4/1)
Centrum Rozwoju Biznesu i Administracji Grupa ITC (ul. Kurniki 4)
Centrum Rozwoju Edukacji (ul. Zamkowa 4/4)
Centrum Szkolenia i Doradztwa Izy Work (ul. Teligi 22/31)
Centrum Szkolenia i Przedsiębiorczości "KANWA" (ul. Nowosądecka 5a)
Centrum Szkolenia Kadr i Samorządów "Suprema Lex" (ul. Karmelicka 28/9A)
Centrum Szkoleniowe "Adrenaltika" (ul. Starego Dębu 18a/2)
Centrum Szkoleniowe "EC Training Center" (ul. Lublańska 34)
Centrum Szkoleniowe "Endeleza" (os.Kalinowe 13/47)
Centrum Szkoleniowe Fundacji Homo Homini im. Karola de Foucaul - MARABUT (ul. Ks. Popiełuszki 43)
Centrum Szkoleniowe InstytutuTurystyki (ul. Łężce 23)
Centrum Szkoleniowe MAT (ul. Rzemieślnicza 1)
Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Comarch (Al. Jana Paw!a II 41e)
Centrum Szkoleń "Top School" (ul. Stańczyka 22/71)
Centrum Szkoleń ARCHIwizja (ul. Warszawka 3)
Centrum Szkoleń dr Małgorzaty Jantos (ul Kochanowskiego 28/1)
Centrum Szkoleń Integrio s.c. (Os. Zgody 5/29 )
Centrum Szkoleń Personalnych "Incontro" (os. Oświecenia 56/23)
Centrum Sztuki "Plastykon" (ul. Krakowska 51)
Centrum Tańca Ananday (ul. Bożego Ciała 10)
Centrum Tańca M.I. (ul. Grzegórzecka 47)
Centrum Tańca PRIMA DANCE (ul. Wadowicka 3)
Centrum Turystyki Podwodnej "NAUTICA" (ul. Toruńska 5)
Centrum Usług Rekreacyjno - Szkoleniowych Active Star (ul. Gołaśka 6/37)
Centrum Wiedzy Prawno-Gospodarczej Sp. z o.o. (ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 7/4a)
Centrum Wspinaczkowe RENi-Sport Sp. z o.o. (ul. Błażeja Czepca 11)
Centrum Zarządzania Jakością Infox (ul. Kalwaryjska 69)
CLICO Sp. z o.o. (ul. Oleandry 2 )
Cogitus Grupa Trenerska (ul. Szczawnicka 42)
Cognity Szkolenia (ul. Dietla 25/5)
Compendium Centrum Edukacyjne (ul. Tatarska 5)
Cracow Consulting (ul. Pachońskiego 15)
DEUTSCH Tłumaczenia i Nauka (Plac Axentowicza 3/4)
DIALOG Szkoła Języków Obcych (ul. Działowskiego 1)
Dom Szkoleń i Doradztwa (ul. Tarnowskiego 6 /1-2)
EC Training Center Sp. z o.o. (ul. Lublańska 34)
Ecal Polska sp. z o.o. (ul. Litewska 34)
ECDDP Szkolenia Sp. z o.o. (ul. Zielony Most 8)

Edukacja 4U - Szkoła Policealna

ul. Długa 48/5, 31-146 Kraków
tel. (12) 307 21-27, tel. kom. 790 808-707
www: http://edukacja4u.pl
e-mail: biuro@edukacja4u.pl

Kształcimy w kierunkach: technik rachunkowości, technik usług kosmetycznych, florysta, technik BHP, technik weterynarii, opiekunka środowiskowa, technik administracji, technik informatyk, technik archiwista, biomasażysta, dietetyk, instruktor fitness, opiekunka dziecięca, dekorator wnętrz, rejestratorka medyczna oraz wizażystka.


Elitarna Szkoła Służb Ochrony i Biznesu COBRA w Krakowie (ul. Krowoderska 8)
Euro Beauty (ul. Dobrego Pasterza 100)
EuroFund (ul. Balicka 14B /11)
Eurokreator (ul. Malborska 65, pok 108)
EUROPAcare24 Sp. z o.o. (ul. Rynek Główny 6)
Europejskie Centrum Edukacji w Krakowie (ul. Szlak 65 (II p.))
Europejskie Centrum Edukacyjne "Akson" (os. Niepodległości 19)
Europejskie Centrum Kształcenia SUKCES
Niepubliczna Szkoła Policealna (oś. Tysiąclecia 38 )

Europejskie Stowarzyszenie "Szansa" (ul. Armii Krajowej 2/104)

Faber - Centrum Kształcenia w Krakowie

ul. Karmelicka 43a/2 (I pietro), 31-128 Kraków
tel. 504 725-555, 504 825-555
www: http://faber.edu.pl
e-mail: krakow@faber.edu.pl

Faber – Centrum Kształcenia prowadzi: Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe, Kursy i Szkolenia, Szkoły Policealne, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych, Gimnazjum dla Dorosłych. Kształci w zawodach: technik budownictwa, technik elektryk, technik informatyk, technik logistyk, technik mechanik, technik optyk, technik pojazdów samochodowych, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, cukiernik, florysta, technik administracji, technik archiwista, technik BHP, technik informatyk, technik rachunkowości, technik usług kosmetycznych, technik weterynarii.


FACTOTUM - szkolenia, audyty, konsultacje (ul. Józefitów 5/9)
Far Beyond Business (ul. Św Filipa 23/3)
Firma Handlowo-Usługowa „Inwes.tor” Anna Sławińska (ul. Mogilska 25 p. 905)
Firma Informatyczna Robobat Joint Venture Sp. z o.o. (ul. Radzikowskiego 47A)
Firma Konstat (ul. Hoffmanowej 13)
Firma QConsultant- Arkadiusz Malczyk (ul. Chrobrego 28/3)
Firma Szkoleniowa "ACINUS" (ul. Cieślewskiego 13/22)
Firma Szkoleniowa "MD DIALOG" (ul. Łużycka 65/140)
Firma Szkoleniowa forES (ul. Librowszczyzna 1)
Firma Szkoleniowa GINT (ul. Kazimierza Wielkiego 58/6)
Firma Szkoleniowa Global Finance Doradztwo (ul. Smolki 13)
Firma Szkoleniowa InProgress (ul. G. Zapolskiej 38/303)
Firma Szkoleniowa ProKadra (ul. Grzegórzecka 67D /26)
Firma Szkoleniowo - Doradcza "pm2pm" (ul. Wielopole 18b)
Firma Szkoleniowo - Doradcza "Procompetence" (ul. Smolki 12d/4)
Firma Szkoleniowo - Doradcza EUROPOINT (ul. Grzegórzecka 33)
Forum Doradców Podatkowych - TAX (ul. Zagrody 20 /A )
Francuska Szkoła Wizażu - Stylizacji & Charakteryzacji (ul. Lubelska 12)
Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych (ul. Pomorska 8 /4)
Fundacja dla Uniwersytetu Jagiellońskiego (ul. Karmelicka 34)
Fundacja Hipoterapia Na Rzecz Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych (ul. Dunajewskiego 5/29 (oficyna, wejście D, parter))
Fundacja Pomoc Krakowskiemu Hospicjum (os. Centrum B 6)
Fundacja Postępu Telekomunikacji (os. Teatralne 9a /2)
Fundacja Rozwoju Diagnostyki Laboratoryjnej (ul. Bociana 22)
Fundacja Własności Pracowniczej (oś. Złota Jesień 2)
Fundacja Wspierania Edukacji Informatycznej - "Proidea" (ul. Konarskiego 44 lok. 6)
Futura - Edukacja & Przyszłość (ul. Grodzka 25/2)
GEOINFO - Krakowski Zespół Ekspertów Spółka z o.o. (ul. Ładna 14)
Global Business Solutions s.c. (ul. Basztowa 23 /1)

GLOKER - Szkoły Policealne, Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe, Szkolenia

ul. Szlak 32/1, 31-153 Kraków
tel/fax. (12) 632-62-03; kom. 509-986-445
www:  http://www.gloker.edu.pl
e-mail:  gloker.krakow@gmail.com

Teoria czy praktyka? Wybór należy do Ciebie. W Szkołach Policealnych GLOKER posiadamy nowoczesne i w pełni wyposażone pracownie, bezpłatnie zapewniamy materiały potrzebne do nauki zawodu oraz prowadzimy autorski program zajęć praktycznych. Zapraszamy na kierunki: rachunkowość, kosmetyka, administracja, florystyka, BHP, fryzjerstwo, fotografia, gastronomia, asystent osoby niepełnosprawnej, instruktor fitness, biomasaż, fizjoterapia…

SPRAWDŹ BEZPŁATNE KIERUNKI!


Grupa Active Change (ul. Starowiślna 66/20)
Grupa Doradcza Projekt Sp. z o. o. (ul. Sokołowskiego 6)
Grupa Konsultingowo - Usługowa 2000 (ul. Ujastek 5b/202)
HintMine - kursy, szkolenia, doradztwo IT (ul. Malachitowa 7 lokal 43)
Human Factor Sp. z o.o. (ul. Św. Filipa 23/3)
Inspektore - Szkolenia (ul. Sucharskiego 61)
INSPIRE Sourcing S.C. (ul. Traugutta 14/8)
Instytut Doradztwa Regionalnego i Europejskiego (ul. Św. Tomasza 30 /6)
Instytut Fotografii im. Louisa Daguerre`a (Aleja Ignacego Daszyńskego 3)
Instytut HR - Firma Szkoleniowo-Doradcza (ul. Na Błonie 3/72)
Instytut Integralnej Psychoterapii GESTALT (ul. Beskidzka 10)
Instytut Kształcenia Iberoamerykańskiego EL ABANICO (ul. Szlak 8 A)
Instytut Kształcenia Menadżerów Jakości (os. Strusia 1A)
Instytut Medicus (ul. Królowej Jadwigi 29/16)
Instytut Medycyny Estetycznej Dermedik (ul. Wybickiego 42/2)
Instytut Nafty i Gazu (ul. Lubicz 25A)
Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego (ul. Moraczewskiego 18 /2)
Instytut Szkoleniowy Genesis (ul. Kapelanka 6A/U16)
Instytut Szkoleń "Merton" (ul. Szlak 65/803)
Inventi Consulting (ul. Rynek Dębnicki 4 /14)
IQ Szkoła Matematyki (ul. Kurczaba 8/3)
K&K Consulting - Szkolenia (ul. Felicjanek 4/5)
Kompugraf - Salon Grafiki Komputerowej (ul. Kraszewskiego 36)
Konsulting System - Piotr Wojciechowski (ul. Lipska 59/18)
Krajowy Ośrodek Usługowo–Dydaktyczny Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, Ochrony Przeciwpożarowej i Obrony Cywilnej "Partner" Sp.j. (ul. Podchorążych 3 pok. 125)
Krakowska Agencja Szkoleń Bankowych, Edukacji i Biznesu (ul. Saska 4 bud 6 pok.nr 3)
Krakowska Akademia Kosmetyczna Centrum Szkoleniowe (UL. Półkole 8/1)
Krakowska Akademia Tańca "L (ul. Rynek Główny 34)
Krakowska Spółdzielnia Pracy OŚWIATA (ul. H. Wietora 9)
Krakowska Szkoła Ratownictwa UMS s.c. (ul. Piłsudskiego 28)
Krakowska Szkoła Restauratorów (ul. Gdyńska 31)
Krakowski Instytut Rozwoju Edukacji (ul. Wielicka 57/34)
Krakowski Ośrodek Doradztwa dla Artystów KODA (ul. Długa 3)
Krakowski Ośrodek Szkoleniowo – Doradczy "Semeks" (ul. Wadowicka 12 pok. 454)
Krakowskie Centrum Biznesu (Al. Grottgera 1/8)
Krakowskie Centrum Dialogu Społecznego (Al. Powstania Warszawskiego 6)
KreaTech (Al. Jana Pawła II 41 L)
Kurs Rysunku Odręcznego - Studio BPK (ul. Chocimska)
Kurs Rysunku Odręcznego "ELIPSA" (Krowoderska 6/14)
Kursy i Szkolenia Digitalworkshop (ul. Henryka Sienkiewicza 9)
Kursy Języka Angielskiego dla Dzieci TIPTOP (os. Kolorowe 8/48)
Kursy Maturalne "Abiturient" (ul. Grabowskiego 9/2)
Kursy Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa (ul. Podłęska 17A/44 (biuro))
Language Masters (ul. Zakopiańska 93A/3)
Leader School (ul. Urbanowicza 10a)
Lemtech Konsulting Sp. z o.o. (ul. Szpitalna 40)
Lin Med - Maciej Liszka (ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 23F/U3 )
Lucan Teaching & Translation (ul. Kalwaryjska 16 /4)
Made.pl - Małopolska Agencja Doradczo - Edukacyjna (ul. Ariańska 8 /14 )
Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego (ul. Kordylewskiego 11)
Małopolski Instytut NLP - Consult (ul. św. Sebastiana 20/12)
Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji (ul. Szlak 73a)
Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Krakowie (ul. Nowohucka 33 A)
Małopolskie Centrum Edukacji Budowlanej (ul. Skotnicka 252a)
Małopolskie Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Smoleńsk 22/3)
MEDESTETIQUE - Krakowskie Centrum Edukacji
Instytut Kosmetyki Profesjonalnej i Promocji Zdrowia (ul. Monte Cassino 6/12)

MERITUM BHP (os. Przy Arce 15/55)
Miedzynarodowe Policealne Studium Kosmetyczne "Dalkrak" Centrum Kształcenia Sp. z o. o. (ul. Krowoderska 73)
Międzynarodowa Sieć Nauczania AXON (ul. Pomorska 10)
Międzynarodowa Szkoła Barmanów i Sommelierów (ul. Kochanowskiego 1/2)
MJTraining - Profesjonalne Szkolenia (ul. Brodowicza 2/2)
NERAIDA – Szkolenia z Pasją Marcin Krukar (ul. Miodowa 26)
New-Tech (ul. Morawskiego 5)
Niepubliczna Policealna Szkoła Projektowania Mody i Stylizacji Ubioru "FASHION ART" (ul. Lubelska 12)
NOVA Centrum Edukacyjne - oddział
w Krakowie (ul. Szewska 14)

Nowe Motywacje Sp. z o.o. (ul. Ehrenberga 15)
Nowe Opcje - Szkolenia - Integracja - Doradztwo - Facylitacja (ul. Markowskiego 8 /20)
Ochrona Medyczna (ul. Lea 219/55)
Ogólnopolskie Centrum Nauczania Pierwszej Pomocy i Bezpieczeństwa (os. Złotej Jesieni 2)
OMNI - ARANEO s.c. (ul. Radzikowskiego 17)
Optimo - Audyt i Konsulting Sp. z o.o. (ul. Pana Cogito 11)
Ośrodek Innowacji dla Biznesu WTP (al. 3 Maja 9)
Ośrodek Szkolenia Informatycznego ZETO (ul. Szafrańska 11)
Ośrodek Szkolenia Kierowców OES (ul. Wrocławska 48)
Ośrodek Szkolenia KOMANDOS (os. Złotej Jesieni 2)
Ośrodek Szkolenia Kursowego i Ustawicznego (ul. Bronowicka 73)
Ośrodek Szkolenia przy ZW NSZZ Policjantów w Krakowie (ul. Mogilska 109)
Ośrodek Szkoleń Administracyjnych (ul. Kazimierza Brodzińskiego 3)
Ośrodek Twórczej Interwencji OTI (Aleja Zygmunta Krasińskiego 9/1)
Outsourcing Direct - Szkolenia (ul. Centralna 43B. lok 4)
Podkrakowskie Centrum Rozwoju Edukacji i doskonalenia Nauczycieli (ul. Skwerowa 3)
Policealna Szkoła Zawodowa TUR (ul. Dietla 70)
Policealne Studium Psychotroniki (ul. S. Jaracza 28)
Policealne Studium VADEMECUM (al. Mickiewicza 5)
Policealne Studium Zawodowe (ul. Rynek Główny 10)
Policealne Studium Zawodowe dla Dorosłych Regionalnego Ośrodka Kształcenia Kadr przy IS w Krakowie (ul. Wiślna 7)
POPAKO LANGUAGE & BUSINESS SERVICE (ul. Stachiewicza 35a/7)
Poznaj Siebie (os. Stalowe 5 /32)
Pracownia Artystyczna "Arete" (ul. Podzamcze 26/4)
Pracownia Psychologiczna Elżbiety Sołtys - Jan Robert Sołtys (ul. Królowej Jadwigi 217 /7)
Pracownia Rozwoju Osobistego (os. Hutnicze 12/18)
Pro Optima - Szkolenia (ul. Grzegórzecka 10B/205)
Pro-Publico (os. Oświecenia 39 /45)
PROFESJA (ul. Sławkowska 1)
Professional English (al. Jana Pawła 33A/6)
Prywatna Policealna Szkoła Zawodowa dla Dorosłych (ul. Warszawska 24)
Prywatna Szkoła Muzyczna MOZART (ul. Hofmana 22)
Przedsiębiorstwo Wdrażania Postępu Techniczno-Organizacyjnego- Manager (ul. Fałęcka 10)
Przestrzenie (os. Złotego Wieku 9)
Psia Szkoła - Monika Suchowiak (ul. Litewska 24/42)
QES Consulting (ul. Białoprądnicka 33 C)
QUMAM - Pozytywne Szkolenie Psów (ul. Wrocławska 53)
Revsolution - Szkolenia, Projekty, Eventy (ul. Orlich Gniazd 29)
Rock Master- Mariusz Gołkowski Dorota Gołkowska (ul. Fiołkowa 4 /20)
Salwatorskie Studio Artystyczne (ul. Ukryta 29)
Skills Up - Szkolenia Sp. z o.o. - Grupa Royal (Ul. Cegielniana 4a/13)
SmallGIS (ul. Wadowicka 8a)
Strategie Personalne Sp. z o.o. (ul. Doktora Tadeusza Kudlińskiego 5/2)
Studio Arsfera - Przestrzeń twórczych ludzi (ul. Mieszczańska 13/27)
Studio Muzyki TEMPO (ul. Kręta 7)
Studio Projektów i Rysunku (ul. Chocimska 21)
Studio Rysunku (ul. Koletek 5/2A)
Studio Szkoleń (ul. Królewska 2/2)
Studio Tańca GOSZa (ul. Kazimierza Wielkiego 117)
Sukces Edukacja (ul. Karmelicka 1/3, I piętro)
Szkolenia Artax (Plac Szczepański 3 (4-te piętro))
Szkolenia - bezpieczeństwo IT "Securitum" (ul. Borkowska 25A/26)
Szkolenia "GOShA" (ul.Senatorska 17/11)
Szkolenia "TALSO" (ul. Św. Sebastiana 11a/6)
Szkolenia "ViaMowa" (ul. Wrocławska 11/17)
Szkolenia BERNDSON sp. z o.o. (ul. Dobrego Pasterza 104)
Szkolenia BHP Jambor (os. 2 Pułku Lotniczego 47A)
Szkolenia dla nauczycieli - HoReCa.edu.pl (ul. Sołtysowska 12A/53)
Szkolenia Handlowe (ul. Pszona 1/60)
Szkolenia i Kursy "Langolian" (ul. Bobrowskiego 15 lok. 28)
Szkolenia InSchoolofMedia ()
Szkoła Detektywów i Pracowników Ochrony (ul. Kościuszki 54)
Szkoła grafiki komputerowej "Publishing School" (ul. Kosynierów 15B, II piętro)
Szkoła Groomingu Perros (ul. Chełmońskiego 17)
Szkoła i Teatr Tańca "Dance Globe" (ul. Lubomirskiego 25/14)
Szkoła Jazdy Subaru (ul. Kołaczy 15)
Szkoła Języków Obcych GLOSSA (ul. Dietla 103)
Szkoła Języków Obcych Infinity (ul. Bociana 6)
Szkoła Motorowodna "Wodniak" (ul. Ceglarska 6/7)
Szkoła Ratownictwa ABC (ul. Pachońskiego 2A)
Szkoła Rysunku "Instant" (ul. Karpacka 7)
Szkoła Rysunku Odręcznego MDK-Kurs (ul. Floriańska 47/1)
Szkoła Tańca "Evolution" (ul. Kordiana 64/53)
Szkoła Tańca "ISKRA" KRAKÓW (ul. Aleja Pokoju 41 Galeria Kraków Plaza)
Szkoła Tańca A. S. Smoroń (ul. Szablowskiego 1 )
Szkoła Tańca PRO DANCE (ul. Teligii 18/28)
Szkoła Tańca SKARLET Jerzy Miśkiewicz (Al. Mickiewicza 5)
Szkoła Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa (ul. Piłsudskiego 6)
SzkołaTańca "AS" (ul. Jerzmanowskiego 12/132)
Szkoły Policealne "TEB-Edukacja" (ul. Szpitalna 38/5)
Szkoły Prywatne dr Małgorzaty Jantos (ul. Kochanowskiego 28)
Tax Consilium Sp z o.o. (Al. Z.Krasińskiego 9/4)
Towarzystwo Wiedzy Powszechnej (ul. Daszyńskiego 3)
TQMsoft spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (ul. Bociana 22 a)
Trans-Blues Wojciech Sieprawski (ul. Darasza 3/2)
Vesti Coaching Sp.z o.o (os. Centrum D 9/40)
Warsztaty Robotów Nowoczesny Wymiar Edukacji (ul. Świętokrzyska 12/311)
Wrota Umysłu (ul. Św. Filipa 23/6)
Zakład Doskonalenia Zawodowego (ul. Wybickiego 3a)
Zakład Usługowo - Produkcyjny "SAWBUD" sp. z o. o. (ul. Ujastek 11)
Zespół Ekspertów MANAGER S.C. (ul. Wielopole 18b )
Zespół Jednostek Edukacyjnych Województwa Małopolskiego (os. Teatralne 4a)
Zespół Szkół Budowlanych Nr 1 (ul. Szablowskiego 1)
Zespół Szkół Gastronomicznych Nr 1 (os. Złota Jesień 16)
Zespół Szkół Mechanicznych Nr 4 (ul. Podbrzezie 10)
Zespół Szkół Odzieżowych Nr 1 (ul. Cechowa 57)
Zespół Szkół Poligraficzno-Medialnych (os. Tysiąclecia 38)

Zobacz również:

gimnazja Kraków
kolegia Kraków
korepetycje Kraków
kursy, szkolenia Kraków
licea Kraków
przedszkola Kraków
szkoły plastyczne Kraków
szkoły podstawowe Kraków
szkoły policealne Kraków
morskie Kraków
zawodowe Kraków
uczelnie Kraków
księgarnie Kraków
kuratoria, poradnie Kraków
szkolne artykuły Kraków
szkoły językowe Kraków
prawo jazdy Kraków
szkolenia sportowe Kraków
studia podyplomowe Kraków
zielone szkoły, kolonie, noclegi Kraków
relaks, rozrywka Kraków
sale konferencyjne Kraków




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie