Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

KURSY, SZKOLENIA - OLSZTYN

Advisor Consulting- Daniel Budaj (ul. Limanowskiego 25 /4)
Aerofit - Centrum Edukacji Fitness (ul. Żurawskiego 1 A)
Akademia Nauki w Olsztynie (ul. Ratuszowa 3/1)
Akademia Rozwoju Osobistego Kompas Małgorzata Dudek (ul. Sikiryckiego 9)
AkSA Akademickie Szkoły Atena (ul. Św. Wojciecha 3/3a lok 13 IIIp)
Alma - Plan Doradztwo Personalne (ul. Białowieska 15)
AP Edukacja (ul. Św. Wojciecha 3/3A piętro II)

Atut Lider Kształcenia

ul. Św. Wojciecha 3/3A (II piętro), 10-504 Olsztyn
tel. (89) 307 00-01, tel. kom. 535 512-250
www: http://atutszkola.pl
e-mail: olsztyn@atutszkola.pl

Atut jest siecią szkół i placówek oświatowych istniejącą od ponad 11 lat w 24 miastach w Polsce, w ramach których prowadzimy szkoły policealne, licea ogólnokształcące (liceum dla dorosłych), gimnazja (dla dorosłych), kursy i szkolenia. Kształcimy w systemie zaocznym i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry. Gwarantujemy najwyższą jakość usług w Polsce!


Biuro Organizacji Kursów "URSZULA" (ul. Pieniężnego 10)
Biuro Tłumaczeń i Szkoła Języków Obcych (ul. Reja 2/4 - 1)
Centrum Edukacji Inżyniera "CEDIN" (ul. Kościńskiego 10/1)
Centrum Edukacji OSKAR (ul. 11 Listopada 5)
Centrum Edukacyjne Erasmus (ul. Dworcowa 3/104)
Centrum Motoryzacyjne Sp. z o. o. (ul. Składowa 5)
Centrum Niezwykłych Nurkowań Krokodyle (ul. Dąbrowszczaków 5/1)
Centrum Szkolenia "SEKA" (ul. Augustowska 23)
Centrum Szkoleniowe (ul. Warszawska 39/1)
Centrum Szkoleniowe VITA (ul. Krasickiego 15)
Centrum Szkoleniowo Doradcze TiM ( ul. Kościuszki 13, lok. 123)
Centrum Szkoleniowo-Doradcze LIDER (ul. Minakowskiego 7/4)
Centrum Szkoleniowo-Doradcze LIDER (ul. Artyleryjska 3N/8)
Centrum Szkoleniowo-Usługowe (ul. Osińskiego 7/3)
Centrum Szkoleń Kosmetycznych (ul. Wilczyńskiego 25B/U-10)
Centrum Szkoleń Zawodowych Linia (ul. Wilczyńskiego 6f/1)
Centrum Tańca Crea Dance Wasilewski & Felska (ul.al. Obrońców Tobruku 3)
Cogito Edukacja (ul. Wańkowicza 1)
Duende - Doradztwo (ul. Artyleryjska 3k)
Fabryka Kompetencji (ul. Paukszty 53)
Fundacja (pl. Gen. Józefa Bema 3 /1)
Fundacja Wspieranie i Promocja Przedsiębiorczości na Warmii i Mazurach ( pl. Gen. Józefa Bema 3)
Futura - Nowoczesne Szkoły dla Dorosłych (Al. Piłsudskiego 10/14 (DH DUKAT – II p.))
HeadStyler (Pl. Pułaskiego 7/16)
Instytut Badawczo - Szkoleniowy (ul. Artyleryjska 3 K)
Kings School of English (ul. Piastowska 4)
Medyczna Szkoła Zawodowa PROMEDICA (ul. Jeziołowicza 2)
Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli (ul. Piłsudskiego 61)
Nu Media - Firma Szkoleniowo - Doradcza (ul. Warmińska 14m5)
Ogólnopolski Ośrodek Rozwoju Zawodowego Progres (Plac Jana Pawła II 2/3 )
Olsztyńskie Centrum Kształcenia (ul. Wyszyńskiego 7)
Olsztyńskie Centrum Szkolenia Spawaczy "Dosz" (ul. Stalowa 4)
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli (Turowskiego 3)
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli - Instytutu Edukacji i Sportu (ul. Warmińska 27/105)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego "FAKTOR" (ul. Wyszyńskiego 15)
Ośrodek Szkoleniowy "KRYSKO" (Al. Mar. J. Piłsudskiego 2/8, pok. 112)
P.W. GLOB Studium Kształcenia Ustawicznego (ul. Bydgoska 33)
Partner Group - Centrum Szkoleniowe (ul. Dworcowa 57)
Placówka Kształcenia Zawodowego (pl. Bema 1c)
Polska Szkoła Opiekunów Medycznych (ul. Sikorskiego 23)
Polskie Towarzystwo Ekonomiczne (ul. 1 Maja 13)
Pracownia Językowa "Grasp" (ul. Polna 1a/11)
Pracownia Tańca Współczesnego "Pryzmat" (ul. Dąbrowszczaków 3)
SKYSAIL (ul. Pieniężnego 15)
Studio Stylizacji Paznokci TATIANA Tatiana Jabłońska (ul. Edwarda Mroza 18)

Studium Pracowników Medycznych i Społecznych

ul. Kętrzyńskiego 10, 10-507 Olsztyn
tel. 789-045-480
(budynek Szkoły Podstawowej nr 15)
www: http://www.szkolymedyczne.eu
e-mail: olsztyn@oswiatalingwista.eu

Wykłady i ćwiczenia prowadzą doświadczeni, wysoko wyspecjalizowani wykładowcy, nauczyciele akademiccy, lekarze i profesjonaliści w dziedzinie stomatologii, ortopedii, kosmetyki, masażu, ortoptyki, audiologii, opieki społecznej, elektroniki i informatyki medycznej. Zajęcia praktyczne realizujemy we własnych, profesjonalnych pracowniach i specjalistycznych gabinetach lekarskich oraz szpitalach.


Szkolenia "edu PROFIT" (ul. Dywizjonu 303 2/8)
Szkolenia i Kursy TECHPAL (ul. Barcza 16)
Szkoła Językowa ARTOS (ul. Pieniężnego 18)
Szkoła Muzyczna Yamaha (ul. Sikiryckiego 9)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Dariusz Łojko, Adriana Kindrasz)
Szkoły "Atena" (ul. Św. Wojciecha 3/3a lok 13 IIIp)
TEB Edukacja (ul. Westerplatte 1 a)
Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny w Olsztynie (ul. Gałczyńskiego 21)
Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego (Plac Gen. Józefa Bema 3)
Warmińsko-Mazurska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości (ul. Prosta 38)
Warmińsko-Mazurska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo Technicznych NOT (Plac Konsulatu Polskiego 1)
Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Olsztynie (ul. Jagiellońska 91)
Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli (ul. Głowackiego 17)
Warmińsko-Mazurskie Centrum Nurkowe (ul. Toruńska 1A/41)
Warmińsko-Mazurskie Centrum Szkolenia Strzeleckiego (ul. Westerplatte 1)
Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Olsztynie (ul. Pstrowskiego 28 B)
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Olsztynie (ul. Towarowa 17)
Zespół Szkół Elektronicznych
i Telekomunikacyjnych (ul. Bałtycka 37 A)

Zobacz również:

gimnazja Olsztyn
kolegia Olsztyn
korepetycje Olsztyn
kursy, szkolenia Olsztyn
licea Olsztyn
przedszkola Olsztyn
szkoły plastyczne Olsztyn
szkoły podstawowe Olsztyn
szkoły policealne Olsztyn
morskie Olsztyn
zawodowe Olsztyn
uczelnie Olsztyn
księgarnie Olsztyn
kuratoria, poradnie Olsztyn
szkolne artykuły Olsztyn
szkoły językowe Olsztyn
prawo jazdy Olsztyn
szkolenia sportowe Olsztyn
studia podyplomowe Olsztyn
zielone szkoły, kolonie, noclegi Olsztyn
relaks, rozrywka Olsztyn
sale konferencyjne Olsztyn




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie