Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Agencja Analiz i Doradztwa Personalnego- Psychological Solutions Group

ul. Gdańska 105/4, 85-022 Bydgoszcz
tel. 601-619-159, 601-832-653
www:   http://www.psg.edu.pl
e-mail:   info@psg.edu.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2233 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

SPRZEDAŻ

- techniki skutecznej sprzedaży
- negocjacje sprzedażowe
- negocjacje zakupowe
- telemarketing
- profesjonalna obsługa klienta
- techniki prezentacji produktów/usług
 

ROZWÓJ OSOBISTY

- komunikacja interpersonalna
- techniki i metody wywierania wpływu
- autoprezentacja
- współpraca w zespole
- techniki radzenia sobie ze stresem i asertywność
- wystąpienia publiczne
- budowanie wizerunku w relacjach biznesowych
- kreatywne rozwiązywanie problemów
- inteligencja emocjonalna w życiu zawodowym

ZARZĄDZANIE

- kształtowanie kompetencji przywódczych
- umiejętne zarządzanie zespołem
- coaching sprzedażowy "on the job"
- coaching menedżerski
- zarządzanie czasem
- skuteczne motywowania podwładnych
- budowanie autorytetu lidera
- skuteczne kierowanie konfliktem
- budowanie zespołu

Agencja Analiz i Doradztwa Personalnego Psychological Solutions Group to firma zatrudniająca wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów z zakresu psychologii, socjologii, ekonomii oraz marketingu. Zajmujemy się realizacją kompleksowych usług badawczych, doradczych i szkoleniowych dla firm oraz organizacji spoza biznesu (m.in. urzędów, szkół, ugrupowań politycznych, instytucji samorządowych).

W odróżnieniu od wielu firm, szczególną uwagę zwracamy na wiarygodność, innowacyjność oraz kompleksowość rozwiązań proponowanych naszym klientom. Każda z oferowanych usług realizowana jest przy zaangażowaniu doświadczonych ekspertów/trenerów, korzystających ze sprawdzonych i przemyślanych metod działania.

W realizacji zleceń posługujemy się najnowszymi technologicznymi rozwiązaniami. Wszystko to sprawia, że współpraca z Psychological Solutions Group przyczynia się do szybkiego osiągnięcia rezultatów, oczekiwanych przez klienta.

Dotychczas szereg profesjonalnych usług szkoleniowych i badawczych, oferowanych na polskim rynku, przeznaczonych było niemal wyłącznie dla dużych firm komercyjnych. Filozofia działania Psychological Solutions Group jest odmienna.

Oferujemy nowoczesne i skuteczne rozwiązania także dla średnich i małych firm oraz instytucji niekomercyjnych.
Naszym celem jest dostarczenie użytecznej oferty szkoleniowej, rzetelnych usług badawczych i doradczych dopasowanych to wielkości i możliwości finansowych klienta.

Wiemy, jak przeprowadzić rzetelną diagnozę Państwa firmy/instytucji, badając m.in. jej wizerunek, zadowolenie klientów/interesantów, poziom motywacji pracowników lub rozpoznawalność marki. Potrafimy skutecznie zadbać o rozwój osób zatrudnionych w Państwa firmie, m.in. realizując odpowiednie szkolenia lub prowadząc zajęcia indywidualne w formie coachingu. Jesteśmy w stanie dostarczyć wiele skutecznych rozwiązań na etapie rekrutacji, oceny, motywacji pracowników itp.

Agencja Analiz i Doradztwa Personalnego Psychological Solutions Group dostarcza nowoczesnych i oryginalnych rozwiązań, które trudno odnaleźć w ofercie wielu innych firm działających na rynku. Naszymi atutami są przede wszystkim:
- innowacyjność wykorzystywanych technologii
- atrakcyjne warunki finansowe
- wszechstronność

SZKOLENIA

Doskonalenie kompetencji pracowników to jeden z głównych obszarów działalności Psychological Solutions Group. Realizacja każdego z projektów szkoleniowych poprzedzona jest dokładną diagnozą potrzeb naszych Klientów. Szczególną uwagę zwracamy na interaktywność i praktyczność oferowanych szkoleń.

Proponujemy Państwu udział w szkoleniach otwartych oraz zamkniętych. Dbając o komfort uczestników, organizowane przez nas szkolenia odbywają się w nowoczesnych salach. Dysponujemy możliwością realizacji szkoleń w wielu atrakcyjnych ośrodkach wypoczynkowych na terenie kraju.

Wiedza zdobyta w trakcie szkoleń podlega weryfikacji podczas realizacji zadań zawodowych. Dlatego każdy z uczestników szkolenia dysponuje możliwością konsultacji w okresie 2 tygodni po zakończeniu szkolenia. Zwracamy także uwagę, aby przekazane uczestnikom materiały szkoleniowe były użytecznym instrumentem w doskonaleniu kompetencji pracownika.

Szkolenia zamknięte to szkolenia organizowane na zlecenie danej firmy, w szczególny sposób uwzględniające jej potrzeby i cele. Dbamy o to, aby szkolenia zamknięte były z jednej strony okazją do poprawy kompetencji uczestników, ale również sprzyjały integracji zespołu pracowników.

Zapraszamy Państwa do udziału w szkoleniach otwartych realizowanych przez Psychological Solutions Group. Szkolenia te pozwalają na doskonalenie kompetencji istotnych z perspektywy danego pracownika. Szczególna zaletą szkoleń otwartych jest stworzenie możliwości wymiany doświadczeń z osobą prowadzącą oraz innymi uczestnikami szkolenia.

Psychological Solutions Group świadczy usługi szkoleniowe na terenie całego kraju. Współpracujemy z licznymi ośrodkami konferencyjno-wypoczynkowymi w wielu atrakcyjnych miejscach Polski. Zwracamy uwagę na komfort uczestników szkolenia zarówno w jego trakcie, jak również w czasie odpoczynku.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie