Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Dasan - Dawid Seifert

ul. Damrota 4 /38, 45-064 Opole
tel. (77) 445-50-04
www:   http://www.skutecznarekrutacja.pl
e-mail:   biuro@skutecznarekrutacja.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2183 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

DASAN

- szkolenie skuteczna rekrutacja
- szkolenie skuteczne zatrudnienie
- szkolenie nowoczesne metody integracyjne

O Nas
Projekt "Skuteczna rekrutacja – szkolenia i doradztwo dla MMSP" oferuje przedsiębiorcom z określonych branż sektora MŚP oraz ich pracownikom przede wszystkim skorzystanie z bezpłatnej serii szkoleń, które mają ich wyposażyć w niezbędną wiedzę z zakresu rekrutacji, selekcji oraz zatrudnienia personelu. Dzięki etapowej konstrukcji projektu beneficjenci mają możliwość przejścia przez cały proces szkoleniowy, stopniowo uzupełniając wiedzę o nowe wiadomości.

Szkolenie rozpoczynamy od modułu poświęconego skutecznej rekrutacji, czyli metodom efektywnego poszukiwania właściwych pracowników do firmy. Rekrutacja to nie tylko formułowanie ogłoszeń o pracę, ale przede wszystkim właściwe rozpoznanie potrzeb firmy, przygotowanie odpowiedniego profilu kandydata tak, aby nie ponosić kosztów błędnego obsadzenia stanowiska.

Po rekrutacji przychodzi czas na selekcję, czyli finalny wybór kandydata. Całe szkolenie odbywać się będzie w formie interaktywnej, tj. z czynnym udziałem uczestników, odgrywaniem scenek, wykonywaniem innych ćwiczeń praktycznych. Dzięki temu łatwiej będzie zrozumieć niektóre procesy. Realizacja modułu: do końca roku 2009. Uczestnicy: 96 osób.

Po skutecznej rekrutacji czas na elastyczne zatrudnienie, czyli zagadnienia formalno-prawne związane z umiejscowieniem wybranego kandydata w firmie i uczynieniem go naszym pracownikiem. Dzięki temu modułowi przedsiębiorca uzyska zestaw najaktualniejszych informacji związanych z procedurami i przepisami dotyczącymi zatrudnienia. Poruszone zostaną także popularne w ostatnich miesiącach elastyczne formy zatrudnienia takie jak praca tymczasowa, czy budzący różne emocje – temat samozatrudnienia poprzez założenie własnej działalności gospodarczej.

Nowoczesne metody integracji to trzeci części szkoleniowej projektu. Na 2-dniowym wyjeździe poza miasto uczestnicy będą mogli zgłębić tematykę związaną z tworzeniem oraz integracją zespołu pracowników. Szkolenie to rozpocznie się od zajęć teoretycznych związanych ze stosowaniem tego typu metod. Drugiego dnia uczestnicy sami będą uczestniczyć w zajęciach integracyjnych np. paintball. Realizacja modułu: do 06.2010. Uczestnicy: 20 osób.

Każdy uczestnik po ukończeniu modułu szkoleniowego otrzyma Certyfikat. Warunkiem zaliczenia zajęć jest uczestnictwo w co najmniej 80% zajęć.

Zainteresowani przedsiębiorcy wyposażeni w wiedzę z dwóch powyższych modułów, będą mogli również skorzystać z procesu doradczego, który pozwoli, pod okiem doświadczonych doradców personalnych, w praktyce wykorzystać wiedzę zdobytą na szkoleniach.

Serdecznie Zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie