Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
ECDDP Szkolenia Sp. z o.o.

ul. Zielony Most 8, 31-351 Kraków
tel. (12) 622-86-05
www:   http://www.ecddp.pl
e-mail:   szkolenia@ecddp.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3019 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

SZKOLENIA BRANŻOWE

- opodatkowanie transakcji internetowych branży e-handlu
- podatek VAT w instytucjach finansowych-ubezpieczenia i banki
- podatek VAT i akcyza w branży dealerów samochodowych

SZKOLENIA WYJAZDOWE

 

SZKOLENIA OTWARTE:

- prawo
- podatki
- rachunkowość

SZKOLENIA ZAMKNIĘTE:

- podatek od towarów i usług (vat)
- podatek akcyzowy
- podatek dochodowy od osób prawnych
- ceny transferowe/ specjalne strefy ekonomiczne
- księgowość / rachunkowość
- prawo i ZUS

ECDDP należy do grona największych i najszybciej rozwijających się polskich firm doradztwa podatkowego. Wychodzimy naprzeciw potrzebom podatników, dzieląc się z nimi doświadczeniem i umiejętnościami naszych pracowników. Pomagamy klientom wybrać właściwy kierunek polityki podatkowej, zapewniając bezpieczeństwo i optymalizację ponoszonych obciążeń podatkowych.

Jako pierwsza polska firma doradcza utworzyliśmy zagraniczne spółki partnerskie. Obecnie ECDDP to grupa spółek świadczących szeroki wachlarz usług doradczych w kraju i za granicą. Dzięki ciągłemu rozwojowi możemy rozwiązywać problemy o największym stopniu złożoności, wymaganiach jakościowych i terminowych.

Gwarancją zapewniającą należytą staranność i uczciwość jest kadra specjalistów o doświadczeniu nie tylko krajowym, ale również międzynarodowym, nieustannie podnosząca swoje kwalifikacje. Zaangażowanie i współpraca w Firmie przekłada się na współpracę z klientami, czyniąc ją efektywniejszą i nastawioną na ich oczekiwania oraz sukces.

Zebrane doświadczenie oraz znajomość potrzeb klientów pozwoliły nam wyodrębnić strukturę branżową i podzielić ją na zespoły specjalizujące się w obsłudze przedsiębiorstw z bardzo licznych branż - motoryzacyjnej, farmaceutycznej, transportowej, spedycyjnej, logistycznej, paliwowej, energetycznej, chemicznej, budowlanej, spożywczej oraz usług finansowych.

Największą siłą i potencjałem Grupy ECDDP są pracownicy.
Nasz zespół składa się z ambitnych ludzi, którzy swoją wiedzę nabyli podczas wieloletniej pracy dla największych firm doradczych w Polsce i za granicą. Tak złożony zespół pozwala nam skutecznie, szybko i bezbłędnie rozwiązywać problemy o największym stopniu złożoności. Dzięki temu pomagamy naszym klientom wybrać optymalne rozwiązania podatkowe i pozwalamy im odnaleźć się w obrębie niejasnego i niestabilnego prawa polskiego i międzynarodowego.

Intencją powołania Spółki ECDDP Szkolenia Sp. z o. o. (członek Grupy ECDDP)) było połączenie Państwa potrzeb szkoleniowych z najlepszą praktyką dostępną na ogólnopolskim rynku.

Od 2006 roku czerpiąc doświadczenie i zaplecze merytoryczne z pozostałych Spółek Grupy ECDDP stworzyliśmy samodzielną Spółkę oferującą kompleksowe usługi szkoleniowe z szeroko rozumianej dziedziny prawa podatkowego, prawa pracy oraz księgowości.

Nasze szkolenia, zarówno otwarte jak i zamknięte, wyróżnia przede wszystkim najwyższa merytoryczna jakość gwarantowana przez naszych znakomitych ekspertów - praktyków. Nasi szkoleniowcy to wybitni specjaliści w swoich dziedzinach, których doświadczenie poparte jest wieloletnią praktyką zawodową, a szkolenia przez nich przeprowadzane odnoszą się do rzeczywistych problemów z jakimi na co dzień spotykają się pracownicy z sektora finansowo - księgowego.

Nasze szkolenia są niezwykle pomocne w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych i aktualizowaniu wiedzy osób, przedsiębiorstw, banków, firm ubezpieczeniowych, instytucji finansowych, jednostek sektora finansów publicznych a także wszystkich organizacji zajmujących się zagadnieniami podatkowymi.


Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie