Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Encon Sp. z o.o.

ul. Gagarina 4, 54-620 Wrocław
tel. (71) 793-64-07
www:   http://www.encon.pl
e-mail:   katarzyna.podgorska@encon.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2808 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY SZKOLENIA:

- ST-PRO1 szkolenie programowania sterowników SIMATIC S7, część 1
- ST-PRO2 szkolenie programowania sterowników SIMATIC S7, część 2
- EN-S7-PRO3 Szkolenie programowania sterowników SIMATIC S7, część 3
- EN-S7-SERV Szkolenie SIMATIC S7 - serwisowanie i diagnostyka
- EN-S7-SCL Szkolenie Programowanie w SCL
- EN-S7-GRAPH Szkolenie Programowanie w S7-Graph
- ST-WINCCFS szkolenie parametryzacja i konfiguracja paneli operatorskich (WinCC flexible)
- ST-BWINCCS konfiguracja i projekty w środowisku SCADA WinCC V6

Oferujemy obszerną ofertę szkoleniową, która umożliwia optymalne zastosowanie sterowników programowalnych PLC z rodziny Siemens SIMATIC S7-300/400, SIMATIC S7-1200, paneli operatorskich programowanych w środowisku WinCC Flexible, systemów wizualizacji opartych o WinCC SCADA, sieci PROFIBUS DP jak również systemów procesowych Simatic PCS 7.

Oferta kursowa skierowana jest zarówno do pracowników firm jak i do osób prywatnych. Współpracujemy z Powiatowymi Urzędami Pracy, dzięki czemu osoby poszukujące pracy mogą ubiegać się w Urzędzie o refundację kosztów szkolenia. Firma Encon wpisana jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Wysoki poziom kształcenia w naszym centrum szkoleniowym odpowiada w pełni profilom wymagań europejskich. Dowodem na to jest już kilkutysięczna liczba uczestników, którzy w ankietach bardzo wysoko ocenili nasze centrum szkoleniowe. Prowadzimy szkolenia autoryzowane przez firmę Siemens oraz szkolenia autorskie.

Dlaczego warto wybrać szkolenia w Centrum Szkoleniowym ENCON:
  • szkolenia prowadzone są przez inżynierów z bardzo dużym doświadczeniem praktycznym. Podczas kursu instruktorzy dzielą się swoją wiedzą praktyczną i podają wiele przykładów spotkanych na rzeczywistych obiektach
  • każdy uczestnik szkolenia posiada indywidualne stanowisko szkoleniowe
  • ćwiczenia realizowane są na nowoczesnych modelach szkoleniowych wyposażonych w sterowniki PLC, panele operatorskie, falowniki, stacje PROFIBUS oraz modele linii technologicznej, a nie na symulatorach
  • zajęcia odbywają w nowych, klimatyzowanych i komfortowo wyposażonych salach szkoleniowych
  • każdy uczestnik szkolenia otrzymuje ilustrowany podręcznik, który zawiera dokładny opis omawianych zagadnień
  • podczas szkolenia możliwe jest skorzystanie z wiedzy i doświadczenia inżynierów pracujących w firmie ENCON, omówienie projektu przyniesionego przez uczestnika oraz pomoc w rozwiązaniu konkretnego problemu
  • każdy uczestnik szkolenia otrzymuje certyfikat potwierdzający ukończenie kursu języku polskim oraz na życzenie również w języku angielskim
  • podczas kursu zapewniamy kawę, herbatę, poczęstunek oraz pełny obiad w restauracji

Profesjonalna kadra trenerów
Profesjonalizm zobowiązuje. Inżynierowie prowadzący szkolenia, to osoby z wieloletnim doświadczeniem praktycznym. Jesteśmy również biurem inżynierskim automatyki przemysłowej, dlatego wiedza teoretyczna wykładowców potwierdzona jest wieloletnim doświadczeniem we wdrażaniu, uruchomieniach i serwisie systemów sterowania opartych o rozwiązania z rodziny SIMATIC. Przekazujemy Państwu nasze doświadczenie, poparte międzynarodowym statusem Solution Partner firmy Siemens. Dla nas szkolenia, to WIĘCEJ niż tylko prezentacja, ćwiczenia i zadania. Podczas szkolenia i warsztatów mogą Państwo skorzystać z naszej wiedzy inżynierskiej, a wspólnie rozwiązywane problemy obiektowe pomagają w codziennej pracy.

Oczywiście nasze szkolenia oprócz podstaw teoretycznych zawierają szereg ćwiczeń tematycznie związanych z danym zakresem teorii. Po części wykładowej, uczestnicy wykonują ćwiczenia z omówionego materiału. W przypadku pytań prowadzący zawsze jest do dyspozycji kursantów.

Szkolenia Autoryzowane firmy SIEMENS
Prowadzimy grupę szkoleń autoryzowanych. Po zakończeniu kursu otrzymują Państwo certyfikat potwierdzający ukończenie takiego kursu. Certyfikat oznaczony jest unikalnym numerem i wpisywany do centralnego rejestru certyfikatów. Posiadanie certyfikatu wydanego przez autoryzowane centrum szkoleniowe jest jednoznaczne z potwierdzeniem ukończenia kursu zgodnego ze standardami oraz wymogami dotyczącymi prowadzenia szkoleń autoryzowanych przez firmę Siemens.

Materiały dydaktyczne
Wszyscy uczestnicy kursów otrzymują specjalnie przygotowane materiały dydaktyczne. Materiały zawierają wszystkie informacje przekazywane na szkoleniu. Z doświadczenia wiemy, że przydają się w codziennej pracy. Wielu z uczestników korzysta z materiałów podczas codziennej pracy. Każda strona podręcznika szkoleniowego składa się z dwóch części - slajdu, wyświetlanego podczas szkolenia oraz informacji dodatkowych odnoszących się do partii materiału omawianej przy okazji wyświetlania slajdu. Taka organizacja materiałów szkoleniowych pozwala na łatwe odnalezienie szukanych informacji oraz ułatwia przypomnienie właściwości zagadnień z danego zakresu materiałów.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie