Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
EUROPAcare24 Sp. z o.o.

ul. Rynek Główny 6, 31-042 Kraków
tel. (12) 431-01-88
www:   http://www.europacare24.pl
e-mail:   kr@europacare24.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2306 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY SZKOLENIA:

- język niemiecki dla opiekunów/opiekunek osób starszych - poziom podstawowy
- szkolenia z zakresu pierwszej pomocy
- szkolenia dla opiekunek osób starszych
- szkolenia opiekunek dziecięcych


EUROPAcare24 powstała z myślą o człowieku i jego potrzebach. Świadczymy kompleksowe usługi opiekuńcze dla całej rodziny. Nianie, opiekunki osób starszych - oferujemy opiekę nad seniorami, zapracowanym rodzicom codzienne wsparcie w opiece nad dziećmi oraz niezbędną pomoc w prowadzeniu domu. Oprócz standardowych usług wspieramy rodziny doraźnie w trudnych i nagłych sytuacjach, podczas wyjazdu, choroby, czy też urlopu stałej opiekunki.

Jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby naszych klientów. Doskonale wiemy, że każdy człowiek jest inny, ma inne wymagania, inne cechy charakteru i przyzwyczajenia. Uwzględniając te potrzeby, w pełni angażujemy się w każde zlecenie.

Polecamy jedynie osoby, które przeszły pomyślnie kilkuetapowy proces rekrutacji i spełniają Państwa wymagania określone w formularzu dla klienta.

Au pair, pomoc domowa Niemcy, opiekunki osób starszych Niemcy - EUROPAcare24 to centrum opieki działające nie tylko w Polsce. Naszym pracownikom oferujemy pracę w charakterze opiekunki osób starszych oraz pomocy domowych również w Niemczech. Dla osób do 24 roku życia, w celu doskonalenia języka niemieckiego proponujemy pobyt za granicą w charakterze Au Pair.

W odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie, które powstało w wyniku inwestycji firm zagranicznych w Polsce oraz w związku z coraz większą liczbą przyjeżdżających do Polski obcokrajowców, EUROPAcare24 poszerzyła swoją działalność o usługi re-lokacyjne.

Umiejętnie prowadzone kształcenie i rozwijanie umiejętności jest podstawą podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zwiększania własnych szans na rynku pracy.

Na bazie własnych doświadczeń w branży doradztwa personalnego oraz w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, EUROPAcare24 oferuje wysoką jakość usług szkoleniowych zarówno w formie zamkniętej na zlecenie instytucji i firm, jak i w formie otwartej w ramach kursów i warsztatów obejmujących różnorodną tematykę. Oferta szkoleniowa EUROPAcare24 dostosowana jest do potrzeb klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych.

Program szkolenia został dostosowany do potrzeb branży opiekuńczej. Profesjonalne doradztwo ze strony EUROPAcare24 i realne możliwości podjęcia pracy w branży opiekuńczej czynią naszą ofertę atrakcyjną i korzystną dla osób poszukujących zatrudnienia w charakterze opiekun/opiekunka osób starszych.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie