Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Inveni Consulting Szkolenia

ul. Karkonoska 10 /213, 53-015 Wrocław
tel. (71) 795-09-92
www:   http://www.inveni.pl
e-mail:   biuro@inveni.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1326 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY:

- szkolenia w zakresie możliwości i zasad współfinansowania projektów w nowym okresie programowania Unii Europejskiej 2007-2013
- szkolenia w zakresie zarządzania
projektami

Inveni Consulting Sp. z o.o. jest firmą doradczą specjalizującą się w świadczeniu usług w zakresie zarządzania projektami. Pomagamy również pozyskać zewnętrzne źródła finansowania dla przedsięwzięć naszych klientów.

Proponujemy Państwu udział w szkoleniach z zakresu regulacji prawnych, pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania oraz zarządzania projektami w sektorze publicznym oraz prywatnym. Posiadamy bogate doświadczenie w organizacji szkoleń co w połączeniu z fachową i praktyczną wiedzą naszych trenerów pozwala nam gwarantować iż spełnimy Państwa indywidualne wymagania.

Szkolenia w formie wykładów z elementami ćwiczeń prowadzone są przez osoby posiadające znaczącą praktykę zawodową. Wśród naszych wykładowców są również doświadczeni nauczyciele akademiccy. Zapraszamy Państwa również na szkolenia otwarte! Szczegółowy plan szkoleń otwartych zostanie przedstawiony w najbliższym czasie. Na życzenie organizujemy również szkolenia zamknięte dla kadry zarządzającej i pracowników organizacji publicznych oraz sektora prywatnego.

Misją naszej firmy jest dostarczanie usług najwyższej jakości dlatego też szczególnie dbamy o to, by programy szkoleń w największym stopniu odpowiadały potrzebom naszych klientów. Właściwy nacisk kładziemy również na odpowiedni dobór wykładowców.
Dbamy aby nasze szkolenia prowadziły osoby posiadające szeroką wiedzą z danej dziedziny, jak również znaczącą praktykę zawodową oraz doświadczenie dydaktyczne. Tylko tak dobrani trenerzy stanowią klucz do osiągnięcia przez uczestników szkoleń praktycznej wiedzy i umiejętności.

Nasze szkolenia spotykają się z uznaniem wielu osób i instytucji. Traktujemy każdy podmiot i każdego człowieka indywidualnie, dając mu to, co dla niego jest najważniejsze. Na potwierdzenie naszego doświadczenia w przygotowywaniu i przeprowadzaniu zamkniętych warsztatów szkoleniowych poniżej przedstawiamy referencje otrzymane od wybranych klientów, którzy z pewnością potwierdzą Państwu telefonicznie wysoką jakość oferowanych przez nas usług szkoleniowych.

Kluczem do odniesienia sukcesów naszych klientów są ludzie. Wybieramy naszych współpracowników tak, aby sprostali wysokim wymaganiom zapewniając profesjonalizm i pełną współpracę w trakcie realizacji projektów. Wspólnicy i współpracownicy firmy Inveni Consulting zbierali doświadczenia zarządzając wieloma różnorodnymi przedsięwzięciami realizowanymi przez jednostki sektora publicznego oraz firmy prywatne. Teraz doświadczenia te mogą być wykorzystywane dla świadczenia kompleksowych usług doradczych, które przyczynią się do rozwoju naszych klientów.

Nasze cele:
  • rozwijać firmę dzięki rozwojowi organizacji naszych klientów
  • stworzyć i rozwijać długoterminowe i obustronnie korzystne relacje z naszymi klientami i partnerami
  • stale doskonalić jakość świadczonych usług i poszerzać ofertę

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie