Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Paula Rossi s.c.

ul. Widokowa 30, 57-100 Gęsiniec
tel. (71) 392-45-72
www:   http://www.paularossi.pl
e-mail:   biuro@paularossi.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1408 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOLENIA W ZAKRESIE:

- zamówienia publiczne w instytucjach
kultury

- warsztaty z zamówień publicznych
- relaksacja i rozładowywanie stresu
- praca z osobami wykluczonymi społecznie oraz ich rodzinami
- przedsiębiorczość
- aktywne formy poszukiwania pracy

O Nas
Jesteśmy partnerem godnym zaufania. Potwierdzeniem uprawnień jest wydany przez Ministra Finansów certyfikat uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych (nr 6539/1997). Nasza kancelaria usług rachunkowych posiada także obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, związanej z prowadzoną działalnością (PZU). Posiadamy wpis do rejestru instytucji szkoleniowych prowadzony przez Wojewódzki Urząd Pracy pod numerem 2.02/00092/2007.

Celem działalności kancelarii jest odciążenie naszych klientów od wszystkich spraw związanych z wizytami i kontaktem z urzędami skarbowymi i ZUS, aby mogli zajmować się wyłącznie swoją działalnością. Współpracujemy ze specjalistami różnych dziedzin m.in. prawa pracy, prawa gospodarczego i prawa cywilnego. Nasi klienci to głównie małe i średnie firmy: budowlane, transportowe, usługowe oraz handlowe (są wśród nich osoby fizyczne, spółki cywilne, spółki jawne, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością). Nasza kancelaria usług rachunkowych pomoże Państwu załatwić większość formalności związanych z założeniem, prowadzeniem lub likwidacją każdej firmy.

Dostosowujemy nasze usługi do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów. Oferujemy bieżące porady i pomoc w opracowaniu pełnej dokumentacji dla księgowości, kadr i płac oraz udzielamy objaśnień i wskazówek dotyczących kwestii podatkowych. Prowadząc rachunkowość naszych Klientów, utrzymujemy z nimi ciągły kontakt, rekomendując właściwe rozwiązania księgowo-podatkowe, dostosowane do specyfiki ich działalności.

Skuteczne funkcjonowanie firmy w warunkach otwartego i konkurencyjnego rynku wymaga przyjaznych, a jednocześnie zaawansowanych narzędzi, które nie tylko zarejestrują zdarzenie gospodarcze, lecz przedstawią pełny obraz działalności operacyjnej i finansowej firmy. Takie rozwiązanie proponujemy państwu prowadząc księgi w nowoczesnym, zintegrowanym programie CDN OPT!MA.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie rachunkowości zarządczej i finansowej. Jesteśmy partnerem dla dużych, średnich oraz małych firm. Obsługujemy firmy o zróżnicowanej formie prawnej i profilu działania, tj. począwszy od firm produkcyjnych poprzez usługowe do handlowych włącznie. Znane są nam problemy, z którymi zmaga się każdy przedsiębiorca.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie