Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Pro-Publico

os. Oświecenia 39 /45, 31-636 Kraków
tel. (12) 649-39-30
www:   http://www.pro-publico.pl
e-mail:   biuro@pro-publico.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1707 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY SZKOLENIA:

- rozwój osobisty

- obszary wsparcia EFS

- Public Relations

- z zakresu autoprezentacji i wystąpień
publicznych

O Nas
Najważniejszymi składnikami sukcesu firmy są tworzący ją ludzie. Pro-Publico tworzy grupa doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, mających znakomite rozeznanie w rynku oraz zapał do pracy.

Traktujemy naszą misję bardzo poważnie i ciężko pracujemy, aby realizować jej założenia. Nie zapominamy jednak o tym, że przede wszystkim jesteśmy ludźmi i pracujemy z ludźmi. Dlatego z równym szacunkiem i uwagą traktujemy siebie nawzajem, naszych klientów oraz wszystkich tych, którym otworzyliśmy drogę do nowych wyzwań zawodowych. Nasz zespół łączą nie tylko wspólne cele, ale także koleżeństwo i lojalność. Ten zespół to nasza największa wartość!

Specjalizujemy się w działaniach wspierających szeroko rozumianą integrację społeczeństwa na różnych szczeblach organizacji poprzez rozwój osobisty naszych klientów. Z równą pasją angażujemy się w wielkie kosztowne projekty dla firm, liderów w branży jak i mniejsze lokalne działania na rzecz aktywnej integracji osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, pamiętając że najważniejszy jest człowiek.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie i szukamy dla niego odpowiednich rozwiązań elastycznie dopasowując je do jego potrzeb.

Nasza wizja
Tworzenie długofalowych działań komunikacyjnych na poziomie strategicznym.

Nasza misja
Wspieranie szeroko rozumianej integracji i komunikacji wewnętrznej na bazie naszej wiedzy i doświadczenia. Koordynowanie działań podmiotów współpracujących na rzecz wizerunku oraz rozwoju osobistego naszych klientów.

Nasz obowiązek
Stałe dążenie do poprawy jakości naszych usług poprzez rozwój osobisty oraz poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań w naszej pracy.

W Pro-Publico jesteśmy ukierunkowani na rozwój: rozwój zasobów ludzkich, rozwój osobisty, rozwój potencjału firm i instytucji. Poniżej prezentujemy Państwu pięć obszarów tematycznych, w których działamy i w których czujemy się doskonale.

Oferujemy profesjonalną współpracę z rzetelnym i solidnym partnerem, którego odwaga, lecz także rozwaga w działaniu, pomogą w osiągnięciu sukcesu, a wykwalifikowana i doświadczona, a przy tym kreatywna kadra pracowników dołoży wszelkich starań, żeby byli Państwo zadowoleni z naszych usług, a pierwsze zlecenie stało się zalążkiem przyszłej owocnej współpracy.

W ramach współpracy gwarantujemy m.in : pełne zaangażowanie, profesjonalizm, kreatywność, lojalność, dyspozycyjność, solidność, elastyczność, innowacyjność, odpowiedzialność, terminowość, skuteczność.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie