Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Optine

ul. Bagienna 36C, 70-772 Szczecin
tel. (91) 881-22-55 fax. (91) 461-47-27
www:   http://www.optine.com.pl
e-mail:   szkolenia@optine.com.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2615 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY SZKOLENIA Z ZAKRESU "ŚWIATŁOWODY":

- pojęcie włókna optycznego
- klejenie złącz światłowodowych
- wykonywanie spawów mechanicznych
- spawanie włókien światłowodowych
- pomiary kontrolne torów światłowodowych

Firma OPTINE stawia sobie za cel bycie liderem wśród dostawców najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu technologii światłowodowych. Ciągłe doskonalenie oferowanych produktów i rozwiązań pozwoli naszym klientom na dynamiczny rozwój i osiąganie zamierzonych celów biznesowych.

Dostarczamy zarówno produkty do budowy sieci, jak i jej rozbudowy. Rozwiązania i produkty bazujące na takich technologiach jak choćby CWDM (Coarse Wavelength Division Multipleksing), DWDM (Dense Wavelength Division Multipleksing), FTTx (Fiber To The X), PON (Passive Optical Network), najnowsze typy włókien światłowodowych, fachowe doradztwo oraz wparcie działań klientów pozwalają na efektywną rozbudowę sieci optycznych i zwiększanie ich możliwości transmisyjnych

Optine podjęła współpracę z FOA (The Fiber Optic Association) i jako pierwsza firma w Polsce oferuje certyfikowane szkolenia z zakresu technologii światłowodowych.

Wśród firm, które mogą skorzystać ze szkoleń są firmy telekomunikacyjne, dostawcy internetu, telewizje kablowe, instalatorzy, zakłady energetyczne, przemysł w tym (elektrownie, elektrociepłownie, wodociągi, przedsiębiorstwa energetyki cieplnej, kopalnie), firmy projektowe, inne

Tematyka szkoleń - światłowody
W zależności od formuły szkolen zakres tematyczny jest uzgadniany indywidualnie, lub w przypadku szkoleń certyfikowanych dopasowany zostaje do wymogów i obszaru wiedzy, który będzie obejmował późniejszy egzamin. Zakres oraz stopień zaawansowania szkoleń ustalany indywidualnie z zainteresowanymi. Dzięki takiemu podejściu szkolenia zyskuję bardzo elastyczną i efektywną formą, najważniejszą z perspektywy uczestników szkoleń. .

Oferujemy szkolenia dla firm z wielu branż. Wiedza z zakresu rozwiązań dla sieci światłowodowych, technologii tam stosowanych oraz produktów służących do budowy i rozbudowy sieci światłowodowych jest nieoceniona dla pracowników działów technicznych, projektowych, eksploatacyjnych, informatycznych, telekomunikacyjnych i innych w firmach działających w wielu branżach. Szkolenia odbywają się cyklicznie w różnych miastach w Polsce.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie