Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Języka Angielskiego i Niemieckiego - Sjain.pl

al. Krakowska 17 /A, 61-889 Poznań
tel. (61) 855-21-71
www:   http://www.sjain.pl
e-mail:   szkola@sjain.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2236 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY KURSY JĘZYKOWE:

- dla osób prywatnych (dzieci, młodzieży, maturzystów, dorosłych, zajęcia indywidualne)
- dla firm

KURSY PRZEDMIOTOWE:

- indywidualne dla gimnazjalistów i licealistów
- grupowe dla maturzystów

O Nas

Szkoła Języka Angielskiego i Niemieckiego swoją ofertę kieruje do szerokiego grona odbiorców. Organizujemy kursy z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego dla dzieci, gimnazjalistów, maturzystów oraz dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania. Dla obcokrajowców oferujemy kursy z języka polskiego. Ponadto prowadzimy od wielu lat kursy językowe dla firm i instytucji na terenie całej Polski.

Naszym najwyższym celem jest zadowolenie klienta. W związku z tym kadrę Szkoły tworzy fachowy zespół administracyjno-biurowy zapewniający kompleksową i profesjonalną obsługę naszych Słuchaczy oraz serce Szkoły - doświadczeni, wykwalifikowani i sprawdzeni lektorzy.

Wartością szczególną Szkoły jest indywidualne i przyjazne podejście do Słuchaczy. Nie narzucamy sztywnych reguł i zasad, jesteśmy w stanie z każdym negocjować warunki współpracy tak, aby wszystkie zainteresowane strony były usatysfakcjonowane. Przyjazna, otwarta atmosfera panująca podczas załatwiania formalności związanych z nauką oraz trwająca w czasie zajęć powoduje, że wielu Słuchaczy do nas wraca, co jest dla Szkoły niewątpliwie największym sukcesem!

Oferujemy szkolenia językowe zarówno grupowe jak i indywidualne dla firm i osób prywatnych na wszystkich poziomach zaawansowania z języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego i hiszpańskiego, a także kursy języka polskiego dla obcokrajowców.

Szkoła przeprowadza egzamin TOEIC. Egzamin, który został stworzony w odpowiedzi na zapotrzebowanie świata biznesu na rzetelny i obiektywny test znajomości języka angielskiego w kontekście pracy w międzynarodowym środowisku. TOEIC cieszy się coraz większą popularnością wśród firm i innych wielkich grup międzynarodowych, które stosują go jako formę weryfikacji znajomości języka w celach rekrutacyjnych i szkoleniowych.

Długoletnia współpraca z British Council oraz wysoki poziom przygotowań do egzaminów certyfikacyjnych zaowocowały zdobyciem specjalnego certyfikatu British Council.

Szkoła współpracuje z wydawnictwem Pearson Longman, Oxford oraz Macmillan Polska.

Kursy prowadzimy na terenie całej Polski w: Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie, Łodzi, Szczecinie, Gdańsku, Toruniu i innych miastach. Nasza główna siedziba znajduje się w Poznaniu.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie