Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Placówka Edukacji Ustawicznej EFIB

ul. Owsiana 4/1, 61-667 Poznań
tel. kom. 694 655-766, 694 852-177
www:   http://www.efib.pl
EFIB na Facebooku
e-mail:   kursy@efib.pl
efib@efib.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 7251 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY:

- kursy instruktorskie i trenerskie
- warsztaty i szkolenia doskonalące
- szkolenia dla firm


EFIB to Placówka Kształcenia Ustawicznego działająca pod Kuratorium Oświaty w Poznaniu. Wysoki poziom kształcenia i jakość szkoleń EFIB potwierdza akredytacja nr 110.2.22.2013. Nasz zespół to wyselekcjonowani szkoleniowcy, praktycy o ogromnej wiedzy i doświadczeniu w swoich dyscyplinach. Cały nasz zespół nieustannie się szkoli i poszerza swoją wiedzę, by stale być na bieżąco i móc przekazywać najświeższą wiedze naszym kursantom. Programy szkoleń zatwierdzone przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, Centralny Ośrodek Sportu w Warszawie i Wydział Oświaty również podlegają corocznej ocenie i weryfikacji dzięki czemu są cały czas aktualizowane i dostosowywane do Państwa potrzeb. Za proces kształcenia i przebieg szkoleń odpowiada Dyrektor Placówki dr Magdalena Górecka, absolwentka AWF w Poznaniu, metodyk i praktyk z 10 letnim doświadczeniem w branży. Nasza praca jest nasza pasją, która chcemy się dzielić! Wasz sukces to nasz sukces!

EFIB to doświadczenie i najwyższa jakość dopasowana do potrzeb klienta. Oferujemy szkolenia na najwyższym poziomie dla promowania aktywności fizycznej. Zajmujemy się kształceniem i doskonaleniem zawodowym instruktorów sportu, rekreacji i trenerów.

Wiedza zdobyta podczas naszych kursów pozwala prowadzić działalność w sposób profesjonalny i bezpieczny. Jako placówka kształcenia jesteśmy objęci nadzorem Kuratorium Oświaty i Ministra Edukacji Narodowej. Programy naszych szkoleń zostały zatwierdzone przez Ministra Sportu i Turystyki. Skład kadry wykładowców został zweryfikowany i zaopiniowany pozytywnie nie tylko przez MSiT i MEN ale także przez Centralny Ośrodek Sportu w Warszawie oraz związki sportowe.

Kursy instruktorskie i trenerskie składają się z dwóch części: ogólnej - głównie teoretycznej (prowadzonej w dużej mierze warsztatowo) i specjalistycznej - praktycznej z odrobiną teorii niezbędnej dla danej dyscypliny. Szkolenia trwają od 3 do 8 tygodni, a zajęcia odbywają się w weekendy. Aby wziąć udział w specjalizacji należy wykazać się znajomością form i praktyką w wybranej dyscyplinie. Cały czas ulepszamy nasze szkolenia. Rozwijamy się, Ty też idź do przodu!
 • kurs ogólny
 • sporty siłowe z elementami Trenera Personalnego
 • sztuki walki
 • pływanie
 • fitness 50+
 • hipoterapia
 • joga - fitness ćwiczenia psychofizyczne
 • instruktor sportu box
 • jazda konna


Szkolenia doskonalące - Stale i nieprzerwanie pracujemy nad podnoszeniem jakości naszych szkoleń. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom poprzez ofertę, która nieustannie się poszerza. Bez przerwy doskonalimy nasze kursy. Dzięki znakomitej kadrze mamy nieograniczone możliwości doboru tematyki szkoleń. System i tryb szkoleń podporządkowany jest preferencjom klientów. Grupy szkoleniowe są małe, daje to klientom maksymalne korzyści z treści kursów. Szkolenia doskonalące podzieliliśmy na trzy kategorie, co pozwala uczestniczyć w nich zarówno osobom początkującym (basic) jak i kontynuować już podjętą edukację, doskonalić technikę i warsztat oraz poszerzać wiedzę. Zdobywając kolejne doświadczenia rozwijasz się niezależnie od poziomu zaawansowania, który prezentujesz, zawsze możesz nauczyć się czegoś nowego!
 • trener personalny poziom MASTER
 • Kettlebell
 • zdrowy kręgosłup
 • prezentacja sceniczna
 • choreografia & dance
 • trening funkcjonalny
 • fit & easyball


Szkolenia dla firm - Zapraszamy do udziału w szkoleniach idealnie dostosowanych do Państwa potrzeb. Przedstawione na stronie szkolenia są tylko propozycją, jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i dysponujemy szerszą ofertą. Na Państwa prośbę przygotujemy indywidualny projekt spełniający Wasze oczekiwania. Powierzenie naszej firmie organizacji szkolenia gwarantuje sukces, na który pracuje doświadczenie, wiedza oraz profesjonalizm zespołu. Nad Państwa nauką będą czuwać wyspecjalizowani pierwszoligowi trenerzy. Wybierając szkoleniowców kierowaliśmy się nie tylko ich wiedzą ale przede wszystkim umiejętnością jej przekazywania. Wśród naszych trenerów nie ma teoretyków! Nasze szkolenia kładą nacisk na możliwości realnego wykorzystania umiejętności zdobytych podczas szkolenia w życiu zawodowym oraz na co dzień. Podczas trwania zajęć każdy uczestnik bierze aktywny udział w ćwiczeniach praktycznych.
 • pierwsza pomoc przedmedyczna
 • coaching

Dlaczego my?
Bo cechuje nas:
 • profesjonalizm - kursy i szkolenia, które organizujemy, pod każdym względem spełniają najwyższe normy jakości, potwierdzają to zarówno zadowoleni klienci jak i akredytacja MEN
 • praktyczna wiedza - przez lata prowadzenia kursów doskonalimy treść i zakres zajęć, tak by przekazywać najnowszą i praktyczną wiedzę, dlatego nasze szkolenia to przede wszystkim warsztaty praktyczne
 • elastyczność - potrzeby naszych klientów ciągle ulegają zmianie, dlatego nie zostajemy w tyle i dostosowujemy do nich nasze kursy. „Szyjemy je na miarę” bo Wy jesteście dla nas najważniejsi!
 • doświadczenie - od siedmiu lat budujemy markę, która z roku na rok staje się coraz lepsza, doskonalimy siebie aby móc doskonalić Wasze umiejętności
 • wykwalifikowana kadra - nasz team tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem, dla których praca to przede wszystkim pasja i sposób na życie

Więcej informacji na naszej stronie internetowejSERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie