Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Szkoleniowy Kiwa Inspecta Polska

ul. Borzymowska 30, 03-565 Warszawa
tel. kom. 659 273-011
www:   https://www.kiwa.com/pl/pl/
Kiwa Edukacja
e-mail:   pl.ndt@kiwa.com
krzysztof.wycech@kiwa.com
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 17488 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie
 

OFERUJEMY:

- szkolenia NDT
- szkolenia spawaczy

Kiwa Inspecta Polska jest Ośrodkiem Szkoleniowym wyspecjalizowanym w szkoleniu i egzaminowaniu:
 • spawaczy wg serii norm PN-EN ISO 9606-1, -2, -4
 • personelu badań nieniszczących zgodnie z PN-EN ISO 9712

Wszystkie zajęcia (praktyczne i teoretyczne) odbywają się w Warszawie, przy ul. Chełmżyńskiej 194. Dla celów prowadzonych szkoleń Ośrodek wyposażony jest w dwie sale wykładowe z pomocami audiowizualnymi, pracownie badawcze oraz pracownię spawalniczą. Dla zakresu prowadzonych kursów zapewniamy uczestnikom niezbędne materiały szkoleniowe.

Szkolenia Kiwa: poszerzamy Twoją wiedzę

Wiedza ma kluczowe znaczenie. Dla Twojej codziennej pracy, rozwoju osobistego i rozwoju Twojej firmy. Dobrze wyszkoleni pracownicy posiadający specjalistyczną wiedzę na temat działalności podstawowej swojej firmy są nieocenionym elementem odnoszącej sukcesy spółki. Aby poszerzać wiedzę, umiejętności i możliwości swoich klientów. Kiwa oferuje szeroki zakres szkoleń – od jednodniowych warsztatów i seminariów po rozbudowane programy edukacyjne, niektóre w formie modułów e-learningowych. W ten sposób przekazujemy Tobie i Twojej firmie dogłębną wiedzę specjalistyczną i doświadczenie uzyskane w wielu różnych segmentach rynku.

Szkolenia spawaczy

Nasz ośrodek prowadzi kursy spawania oraz przecinania. Oferta jest skierowana zarówno do osób chcących poszerzyć swoje kwalifikacje, jak i do tych które chcą nabyć nowe umiejętności. W przypadku osób bezrobotnych nauka spawania może być finansowana przez Urząd Pracy. Jesteśmy zarejestrowani w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy m.st. Warszawy. Ośrodek ma także uprawnienia, by przeprowadzać egzaminy spawaczy. Certyfikacja obejmuje różne metody. Pomyślnie ukończony egzamin daje uprawnienia spawaczy w tym: uprawnienia TUV, TDT, UDT. Każdy trening spawalniczy oraz test przeprowadzany jest przez doświadczonych instruktorów.

Ośrodek prowadzi działalność w oparciu o posiadane certyfikaty:
 • UDT-CERT: Urzędu Dozoru Technicznego,
 • TDT: Transportowego Dozoru Technicznego,
 • TÜV-SÜD: Technischer Überwachungsverein
 • WUP m.st. Warszawy: Wojewódzkiego Urzędu Pracy m.st. Warszawy

Podstawowym zakresem działalności Ośrodka jest:
 • szkolenie ręcznych przecinaczy palnikiem tlenowo-acetylenowym,
 • szkolenie spawaczy ręcznych w metodach:
  • 311- G spawanie gazowe
  • 111- MMA spawanie elektrodą otuloną
  • 141- TIG spawanie w osłonie argonu
  • 131- MIG spawanie półautomatyczne aluminium
  • 135- MAG spawanie półautomatyczne stali drutem litym
  • 136- MAG spawanie półautomatyczne stali drutem rdzeniowym
 • egzaminowanie spawaczy na certyfikaty UDT-CERT, TÜV, TDT

Zajęcia praktyczne prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy przez lata sami byli czynni zawodowo w przemyśle jako spawacze. Uczestnik kursu zdobywa po zakończeniu szkolenia nie tylko Książkę Spawacza, ale przede wszystkim rzeczywiste a nie wirtualne umiejętności zawodowe. Zdobywane przez uczestników kursów i egzaminów Certyfikaty Spawacza dają możliwość pracy w zawodzie spawacza w całej Unii Europejskiej.


Szkolenia NDT

Ocena funkcjonowania maszyny bez ingerencji jest w dzisiejszych czasach bardzo ważną umiejętnością. Szkolenia NDT to kursy, pozwalające opanować wszechstronne umiejętności z zakresu badań nieniszczących. Ośrodek posiada uznania CO/NDT/Sz/06/15 i CO/NDT/Egz/06/15. Ośrodek Szkoleniowy prowadzi szkolenia w metodach wizualnej (szkolenie VT), radiograficznej (RT) i penetracyjnej (PT). Uczestnicy kursów szkoleniowych mogą ubiegać się o certyfikat UDT-Cert.

Szkolenie VT i PT może ukończyć każda zainteresowana osoba. Z kolei osoba chcąca odbyć szkolenie RT powinna dodatkowo posiadać zaświadczenie o braku przeciwwskazań do pracy przy promieniowaniu jonizującym.

Trzon zespołu wykładowców i instruktorów stanowi zespół inżynierów z wieloletnim doświadczeniem w nadzorach spawalniczych, a także w organizowaniu i prowadzeniu kursów szkoleniowych. Wszyscy wykładowcy są zawodowo czynnymi praktykami, posiadającymi szereg certyfikatów personalnych, takich jak certyfikaty UDT i wiele innych. Programy szkoleń opracowywane są na podstawie sylabusów UDT-Cert i są wzbogacone o osobiste doświadczenia zawodowe kadry wykładowczej. Wszystkie zajęcia prowadzone są z instruktażem wprowadzającym z zakresu bezpieczeństwa pracy i szkoleń.

Serdecznie Zapraszamy!!

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie