Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Mentores Szkoła Języków Obcych

ul. Obornicka 126, 62-002 Suchy Las
tel. (61) 650-14-88, tel. kom. 662 049-988
www:   http://www.mentores.pl
Mentores na Facebooku
e-mail:   info@mentores.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 6037 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

"MENTORES" SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH

- kursy ogólne z języka angielskiego,
  niemieckiego, francuskiego,
  hiszpańskiego, włoskiego oraz chińskiego
  i innych według potrzeb Klienta

- kursy dla przedszkolaków, dzieci,
  młodzieży i dorosłych

- kursy egzaminacyjne m. in.: TOEIC,
  TOECI Bridge, FCE, CAE, CPE, LCCI,
  BEC, MATURA

- kursy maturalne
- intensywne kursy językowe - dla
  wyjeżdżających za granicę tzw. Survival
  English (kursy te mogą być organizowane
  również w innych językach)

- wakacyjne kursy językowe dla dzieci,
  młodzieży i dorosłych w kraju oraz
  za granicą

- kursy specjalistyczne (prawo, ekonomia,
  finanse, zarządzanie, handel, marketing,
  turystyka itp.)

- kursy dla firm

Jako autoryzowany partner ETS Global Poland jesteśmy uprawnieni do przeprowadzania egzaminów TOECI, TOEIC Bridge, WiDaF oraz TFI w siedzibie szkoły w Suchym Lesie i prowadzimy je w formie tzw. „na żądanie” w terminach ustalonych przez Państwa z biurem szkoły.

"MENTORES" jest szkołą objętą opieką metodyczną w ramach patronatu Pearson Education Polska i korzysta z podręczników i publikacji wydawnictwa Pearson Longman.

Dlaczego warto wybrać szkołę MENTORES

Szkoła Języków Obcych MENTORES zapewnia:
 • indywidualne podejście do Klienta polegające na dobraniu jak najlepszego kursu dla realizacji celu językowego każdego słuchacza
 • pozostawanie w stałym kontakcie z Klientem przez cały okres nauki
 • stałą pomoc metodyczną Dyrektora Szkoły
 • stałą opiekę nad grupami pełnioną przez Doradców Klienta BOK Szkoły
 • przeprowadzenie bezpłatnego testu kwalifikującego - pisemnego i ustnego - pozwalającego określić poziom języka w oparciu o skalę Rady Europy (A1, A2, B1, B2, C1 i C2)
 • wykorzystywanie najbardziej aktualnych materiałów do nauki języka (podręczniki, kasety/płyty, materiały video/dvd) przystosowanych do realizacji nauki według poziomów skali Rady Europy
 • małe, kameralne grupy
 • wykwalifikowanych lektorów z przygotowaniem pedagogicznym i doświadczeniem w nauczaniu
 • stałą kontrolę postępów słuchaczy przy pomocy testów oraz raportów śródsemestralnych, semestralnych i rocznych
 • bezpłatne konsultacje z lektorami
 • spotkania dla rodziców w przypadku nauki dzieci i nastolatków
 • bezpłatny program dodatkowy - cykliczne spotkania Klubu Lingwisty
 • patronat metodyczny wydawnictwa Pearson Education
 • dostęp do biblioteki językowej
 • możliwość przystąpienia do egzaminów TOEIC (Test of English For International Communication) oraz TFI (Test de Francais International) w dowolnie wybranym terminie

KURSY EGZAMINACYJNE

Celem tych kursów jest przygotowanie słuchaczy do egzaminów językowych, m. in.: TOEIC, TOECI Bridge, FCE, CAE, CPE, LCCI, BEC, MATURA. Kursy egzaminacyjne nastawione są na zapoznanie się z strukturą egzaminy, rodzajem zadań. Materiały wykorzystywane w trakcie tych zajęć są dobierane pod rodzaje kursów: kursy ogólne, kursy egzaminacyjne, kursy specjalistyczne – dla dzieci, młodzieży, dorosłych.

KURSY DLA FIRM

Wychodząc naprzeciw wyzwaniom i oczekiwaniom globalnego rynku, pragniemy zaproponować Państwu nasze usługi językowe.

Doświadczenie w nauczaniu języków obcych gromadzimy od wielu lat - działalność rozpoczęliśmy w 1996 roku prowadząc zajęcia językowe na terenie województwa kujawsko-pomorskiego oraz Poznania i okolic.

W naszej ofercie znajdują się kursy zarówno języka ogólnego, jak i tematyczne, dostosowane wyłącznie do Państwa potrzeb i oczekiwań. Każdy kurs opracowany jest na podstawie analizy Państwa potrzeb oraz określenia celu, który należy zrealizować w określonym czasie. Kursy opieramy na najbardziej aktualnych materiałach lekcyjnych, jednak do Państwa należy decyzja na co położyć największy nacisk.

Aby przełamać barierę mówienia, myślenia oraz kontrolowanego tłumaczenia z języka ojczystego na język obcy, którego się Państwo uczycie, w trakcie zajęć kładziemy nacisk na komunikację i mówienie wyłącznie w języku obcym oraz motywujemy Słuchaczy do aktywnego uczestnictwa w zajęciach.

METODY NAUCZANIA

Dzięki wykorzystywaniu sprawdzonych technik i aktualnych materiałów do nauczania dajemy Państwu możliwość przyswajania współcześnie wykorzystywanego języka zarówno mówionego jak i pisanego.

W Szkole Języków Obcych MENTORES główny nacisk kładziemy przede wszystkim na umiejętności konwersacyjne i komunikacyjne. Do nauczania języków wykorzystujemy metodę komunikatywną, zgodnie z którą - niezależnie od poziomu kursu - zajęcia prowadzone są prawie wyłącznie w języku obcym, co pozwala nauczyć się myślenia w danym języku. Niemniej jednak nie zapominamy o pozostałych umiejętnościach językowych - słuchaniu, czytaniu oraz pisaniu, integrując je podczas prawie każdych zajęć. Ponadto naukę języka łączymy z muzyką, ruchem i zabawą, co - dzięki aktywacji obydwu półkul mózgowych - wpływa na łatwiejsze przyswajanie wiedzy.

Zajęcia opieramy na sprawdzonych i starannie dobranych materiałach do nauczania języków obcych. Wykorzystujemy stale uaktualniane podręczniki, autentyczne materiały na nośnikach video i dvd, prasę obcojęzyczną oraz literaturę w oryginale i poruszamy aktualne tematy z Polski i świata.

Postępy w nauce kontrolujemy za pomocą testów cząstkowych, semestralnych, zarówno pisemnych, jak i ustnych. Ich wyniki omawiamy na konsultacjach ze słuchaczami, a w przypadku dzieci i nastolatków - na spotkaniach z rodzicami.

SYSTEM NAUCZANIA

System nauczania w szkole MENTORES został stworzony w oparciu o skalę Rady Europy, czyli Common European Framework of Reference for Languages. Kolejne etapy nauki podzielone są na 10 poziomów: od Pre-A1 dla początkujących, przez B1 dla średnio-zaawansowanych, aż do C2.2 dla osób biegle posługujących się językiem. Kurs 120 godzinowy (w przypadku młodzieży i osób dorosłych) lub 60 godzinowy (w przypadku dzieci), zgodnie z naszym autorskim programem oznacza przejście na kolejny poziom nauki języka.

Na podstawie testów kwalifikacyjnych oraz rozmowy z lektorem Słuchacze zostają zakwalifikowani do grupy odpowiadającej nie tylko poziomem, ale również wiekiem przez nich reprezentowanym. Podejście to umożliwia stworzenie takich grup, w których Słuchacze będą mogli rozmawiać na tematy odpowiadające poziomowi ich wiedzy i doświadczenia.

Dzięki atmosferze bezpieczeństwa i współpracy pomagamy uwierzyć, że każdy może odnieść sukces w nauce języka obcego!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie