Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Szkoleniowe Intelektualnie.pl

ul. Duńska 90 lokal 12, 71-771 Szczecin
tel. kom. 606-378-594
www:   http://www.intelektualnie.ple-mail:   sekretariat@intelektualnie.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1594 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY:

- szkolenia z zakresu szybkiego czytania
- szkolenia z zakresu technik pamięciowych
- szkolenia z zakresu kreatywnych notatek
- szkolenia indywidualne
- szkolenia grupowe
- szkolenia dla firm

Intelektualnie.pl zajmuje się szkoleniami z zakresu szybkiego czytania, technik pamięciowych i kreatywnych notatek. Podczas swojej wieloletniej działalności na rynku szkoleniowym przeszkoliła już ponad 1700 osób. Swoją ofertę kieruje do młodzieży gimnazjalnej i licealnej jak również do osób indywidualnych i firm.

Co daje nasze szkolenie:

Nauczysz się czytać z prędkością 800 - 1200 słów na minutę przy minimalnie 80% zrozumieniu tekstu. Jeżeli założymy, że w linijce tekstu znajduje się średnio 8 wyrazów, zaś na stronie jest 40 linijek,a książka ma 300 stron to łatwo możesz policzyć ile zajmie Ci przeczytanie takiej książki...

Na naszym szkoleniu poznasz techniki pamięciowe do szybkiej nauki dat, imion, nazwisk, wszelkiego rodzaju list, wydarzeń. Zdziwisz się jak wiele potrafi Twój mózg, jeśli odpowiednio go wykorzystasz.

Nauczysz się też tworzenia Map Myśli, czyli techniki kreatywnego notowania - nawet całych książek na jednej kartce A4. Genialna sprawa, dlaczego? już tłumaczę. Według trójkąta efektywności zapamiętywania Edgara Dale po 2 tygodniach pamiętamy ok. 10% tego, co czytaliśmy!!! Stosując dobrze zrobioną mapę myśli możesz w odpowiedni sposób rozrysować to co przeczytałaś/eś i po kilku tygodniach lub nawet miesiącach wrócić do "mapy myśli" odtwarzając treść książki tak jakbyś ją przeczytał/a kilka dni temu. Nie będziesz musiał tracić czasu na powtórne przeczytanie pożądanego tekstu wystarczy spojrzenie na mapę myśli. Moi znajomi czytali wiele razy te same książki gdy pisali pracę magisterską i później jeszcze raz przed obroną. Wiem ile dokładnie stracili na to czasu i wiem też, że dzięki mapom myśli możesz go bardzo wiele zaoszczędzić. Ten zaoszczędzony czas możesz poświęcić na swoją pasję, spotkania ze znajomymi lub poszukiwanie wymarzonej pracy lub biznesu.

Poprawisz swoją koncentrację dzięki ćwiczeniom synchronizującym półkule mózgowe. Jest to świetna sprawa dla wszystkich którzy w efektywny, trwały i spójny sposób chcą przyswajać wiedzę, obojętnie z jakiej dziedziny. Genialne narzędzie dla osób muszących się ciągle doskonalić. Szkolenie to pozwala uczestnikom odkryć w sobie niesamowite zdolności poznawcze, rozwinąć kreatywność oraz wzmocnić poczucie własnej wartości i pewności siebie.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie