Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Akademia Języków Obcych OLYMP

ul. Powstańców Śląskich 112/114 , 53-333 Wrocław
tel. (71) 360-42-53, kom. 502-159-723
www:   http://www.olymp-wroclaw.pl
e-mail:   olymp@olymp-wroclaw.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2909 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

NASZA OFERTA

- kurs olimp standard-przygotowujący do egzaminu First Certificate
- olimp dzieci - kurs języka angielskiego dla dzieci
- olimp komfort
- olimp business
- olimp VIP
- olimp weekend
- olimp matura
- tłumaczenia pisemne i ustne z angielskiego na polski i na odwrót

Nasze atuty:
  • u nas studenci prowadzą dialog po angielsku przez całą lekcję
  • dbamy aby każdy student na lekcji mówił jednakową ilość czasu
  • uczymy posługiwać się językiem angielskim bez tłumaczenia na język polski
  • iużywamy żywego języka i zwrotów angielskich
  • uczymy mówić płynnie pełnymi zdaniami od pierwszych lekcji
  • gramatykę ćwiczymy w trakcie konwersacji, nie podczas żmudnych ćwiczeń do wypełniania
  • nie zadajemy prac domowych
  • uczymy rozumieć język angielski w różnych akcentach i wymawianych przez różnych lektorów
  • rozumiemy Państwa indywidualne potrzeby i umożliwiamy przerwanie kursu w każdej chwili i powrót do grupy na odpowiednim poziomie w dogodnym dla Państwa terminie.


Nasze priorytety
Niezmiennie od kilku lat naszymi priorytetami są wysoka jakość w nauczaniu oraz satysfakcja i zadowolenie naszych Klientów. Państwa komfort to dla nas sprawa najważniejsza. W większości szkół grupy liczą nawet 15 osób. U nas grupa standard liczy maksymalnie 10 osób. Możecie Państwo uczyć się w tylko 4 osobowej grupie komfort. Zanim skorzystacie z innej oferty policzcie dokładnie, co dostajecie za swoje pieniądze!
W naszej szkole stosujemy w procesie nauczania Metodę Callana, która wykorzystuje naturalny proces przyswajania języka. Oznacza to, że słuchacz uczy się angielskiego tak jak nauczył się języka ojczystego.

Kurs OLIMP STANDARD
Jest to najbardziej rozpowszechniony kurs języka angielskiego przygotowujący do egzaminu First Certificate. Dzięki wykorzystaniu Metody Callana nauka trwa około czterokrotnie krócej niż w przypadku jakiejkolwiek innej metody. Zajęcia odbywają się w grupach od 6 do12 słuchaczy Program Standard przeznaczony jest dla osób, które pragną szybko przyswoić sobie język angielski, otrzymując wysokiej jakości usługę za przystępną cenę.

Kurs OLYMP DZIECI
Talking Kids jest nowoczesną i wyjątkowo skuteczną metodą nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku szkoły podstawowej. Opiera się na założeniach metod bezpośrednich, zyskujących dużą popularność w nauczaniu języka angielskiego dzieci i dorosłych. Na kursach stosujących metodę Talking Kids dzieci uczą się całościowo struktur języka, ćwicząc intensywnie na zajęciach ich używanie w ściśle zaplanowany przez autorów kursu sposób. System powtarzania wprowadzanego materiału zapewnia rzeczywiste jego opanowanie. Jednocześnie przebieg lekcji jest dostosowany do możliwości percepcyjnych dzieci. Wykorzystuje się maksymalnie okresy koncentracji dzieci, a żeby nie dopuścić do znużenia wprowadzane są elementy zabaw językowych. Nauka na zajęciach uzupełniana jest poprzez dodatkowe materiały w postaci nagrań oraz podręczników, z których dzieci korzystają w domu dla dodatkowego utrwalenia nabytych na zajęciach umiejętności.

Kurs OLYMP MATURA
Kurs MATURA organizowany przez OLYMP przeznaczony jest dla uczniów szkół średnich pragnących przygotować się do egzaminu maturalnego z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym. Kurs dla maturzystów to 100-godzinny program opierający się na podręcznikach renomowanych wydawnictw i uwzględniający aktualnie obowiązujące wymagania maturalne opracowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną i opisane w Informatorze maturalnym.
Uczestnicy naszego kursu poznają również strategie pisania różnych tekstów np. listów formalnych i nieformalnych, opowiadań, rozprawek, ogłoszeń, zaproszeń, ankiet etc., oraz intensywnie przećwiczą ich pisanie, co gwarantuje, iż część pisemna egzaminu maturalnego nie sprawi naszym słuchaczom trudności.
W trakcie trwania kursu proponujemy naszym słuchaczom przystąpienie do Próbnej Matury podczas której będą mogli w praktyce sprawdzić już zdobyte wiadomości i całościowo przećwiczyć nową formę egzaminu maturalnego. Zajęcia w programie Matura prowadzone są w grupach 6-12 osób dwa razy w tygodniu po dwie lekcje. Przed rozpoczęciem kursu słuchacze przystępują do bezpłatnego testu kwalifikacyjnego. Test przeprowadzany jest w formie pisemnej i ustnej. Obejmuje ćwiczenia na zrozumienie tekstu pisanego oraz ćwiczenia leksykalno-gramatyczne.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie