Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Salsa Club Polska

ul. Smugowa 9A , 80-299 Gdańsk
tel. (58) 554-54-24, tel. 512-336-660
www:   http://www.salsaclub.pl
e-mail:   biuro@salsaclub.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2151 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY KURSY:

- salsa solo
- ladies latino
- salsa w parach
- kizomba
- bachata
- taniec przedślubny
- sensual dance

SALSA CLUB wchodzący w skład korporacji trzech Klubów /Tango Club, Dance Club oraz Salsa Club/ powstał 01 maja 2004 roku jako jeden z pierwszych klubów salsy na Pomorzu z inicjatywy Pawła Dylewskiego i Ani Wojarskiej.

Od samego początku team SALSA CLUB tworzyli instruktorzy oraz klubowicze bardzo mocno zaangażowani w propagowanie salsy, dla których taniec stał się pasją oraz sposobem na życie. Chcąc przekazać zdobywane latami umiejętności taneczne, szlifowane u najlepszych nauczycieli w kraju i na świecie w 2004 roku pod szyldem SALSA CLUBU ruszyły w Trójmieście pierwsze kusy: salsy solo, salsy w parach oraz ladies styling. Nierzadko osoby, które pod naszymi skrzydłami zdobywały pierwsze umiejętności taneczne, dzisiaj same z powodzeniem realizują się w roli instruktorów.

Na swoim koncie organizatorskim posiadamy niezliczoną ilość warsztatów tematycznych, na które zapraszani byli instruktorzy z całego świata oraz z innych szkół tańca. Pokazy i układy choreograficzne przygotowywane przez formcję taneczną SALSA CLUBU wielokrotnie uświetniały wydarzenia takie jak festiwale, koncerty, eventy oraz imprezy plenerowe i firmowe. Zależało nam na stworzeniu bogatej i ciekawej oferty, dlatego nie zapomnieliśmy o koncertach z udziałem największych - min. JOSE TORES-a ...

Klub od początku tworzą ludzie, których łączy ogromna pasja do tańca, radość życia i nietuzinkowość. Jesteśmy pionierami w propagowaniu takich nurtów muzycznych jak KIZOMBA oraz SENSUAL DANCE, które zyskują coraz większą aprobatę szerokiego grona odbiorców. To tylko krótka migawka z bogatego życia SALSA CLUBU. Nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa, a ciąg dalszy możesz dopisać również Ty wstępując w nasze szeregi.

Obecnie SALSA CLUB bawi, uczy, szkoli, organizuje oraz zachęca, a logo z palmami w tle jest powszechnie rozpoznawalne.
  • Dysponujemy doświadczoną kadrą instruktorów, z wieloletnim stażem.
  • Zapraszamy na kursy grupowe: salsa solo, salasa w parach, ladies latino, kizomba, taniec przedślubny, sensual dance (nowość wśród propozycji)... oraz zajęcia indywidualne.
  • Organizujemy warsztaty z różnych form tańca, w różnych zakątkach kraju zarówno dla osób rozpoczynających przygodę z tańcem jak i szukających okazji do ugruntowania już posiadanych umiejętności.
  • Na warsztatach, spotkaniach uczymy jak się bawić tańcem oraz jak czerpać pełnię życia z wykorzystaniem tańca jako platformy kontaktów z innymi ludźmi.
  • Zapraszamy na organizowane przez nasz Klub cykliczne imprezy do trójmiejskich klubów (obecnie PICK & ROLL CLUB w Sopocie) połączone z animacjami oraz bezpłatnymi lekcjami salsy, bachaty itp.
  • Zapewniamy profesjonalną organizację imprez firmowych - pokazy, animacje, nauka tańca.
Chcemy nauczyć naszych kursantów wyrażać emocje poprzez taniec oraz w jaki sposób za jego pośrednictwem czerpać radość z życia.
Dzisiaj coraz powszechniejsze staje się stwierdzenia, które jest nam znane od zawsze - taniec to balsam dla ciała i duszy.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie