Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Funduszy Europejskich

ul. Kazimierza Wielkiego 27a budynek Europeum, 50-077 Wrocław

www:   http://www.cfeu.pl/
e-mail:   biuro@cfeu.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2249 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOLENIA

- przygotowanie projektu szkoleniowego do
PO KL na przykładzie poddziałania 8.1.1

- realizacja i rozliczanie projektów
w ramach Programu Operacyjnego
Kapitał Ludzki

O firmie
Centrum Funduszy Europejskich (CFE) to firma założona przez grono osób od lat zajmujących się projektami, mającymi na celu rozwój i doskonalenie działalności przedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego i organizacji pozarządowych. Utworzenie CFE wiąże się z akcesją Polski do Unii Europejskiej i ogromnymi możliwościami, jakie przyniosły najpierw Fundusze Przedakcesyjne, a następnie Fundusze Strukturalne.

Celem firmy stało się zapewnienie skutecznego i profesjonalnego wsparcia dla wszystkich podmiotów, które dążyły do pozyskania dotacji i wykorzystania ich na rzecz rozwoju swoich organizacji i pracowników.

Od początku działalności CFE specjalizuje się w projektach doradczo - szkoleniowych, finansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego. Pomagamy naszym Klientom w bardziej efektywnym wykorzystaniu kapitału ludzkiego, poprzez wspieranie realizacji projektów, służących podnoszeniu kwalifikacji i umiejętności pracowników z sektora prywatnego i publicznego. CFE uczestniczy w każdym etapie wdrażania projektów: od opracowania koncepcji, poprzez przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej i kontakty z Instytucją Wdrażającą. Doświadczenie w zarządzaniu projektami sprawia, że podejmujemy się również zadań, związanych z rozliczaniem dotacji i sprawozdawczością.

Firma z powodzeniem sprawdza się również jako organizator szkoleń na temat pozyskiwania funduszy strukturalnych. Prowadzone przez CFE warsztaty z przygotowywania wniosków aplikacyjnych, Studium Wykonalności oraz biznes planu a także z rozliczania projektów cieszą się dużą popularnością, o czym świadczą ich kolejne edycje.

Misja
Naszym nadrzędnym celem jest wspieranie rozwoju ludzi i organizacji, przy wykorzystaniu mechanizmu, jakim są fundusze strukturalne. Pragniemy, by dzięki naszej pomocy, Klienci mogli osiągać sukcesy w każdej dziedzinie swojej działalności.

Realizując naszą misję, pamiętamy, że najcenniejszym z zasobów każdej organizacji jest kapitał ludzki. To on decyduje o efektywności jej funkcjonowania. Dlatego też, najwięcej uwagi poświęcamy na przygotowanie i wdrażanie projektów doradczo - szkoleniowych. Wiemy, że inwestycje w kapitał ludzki przynoszą zysk, który długo procentuje, a rozwój osobisty pracownika to rozwój całej organizacji.

Nasza wiedza, profesjonalizm i doświadczenie sprawia, że rozumiemy potrzeby naszych Klientów. Mamy świadomość, że w obecnych realiach ekonomicznych, niezbędne jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji kadry wszystkich działów gospodarki: nie tylko przedsiębiorstw, ale również administracji publicznej i dynamicznie rozwijającego się trzeciego sektora. Chcemy, by coraz szersze grona pracowników, mogły odczuć korzyści z członkostwa w Unii Europejskiej.

Fundusze strukturalne stworzyły ogromne możliwości na finansowanie rozwoju zasobów ludzkich. Jest to szansa, którą należy bezwzględnie wykorzystać. I my w tym pomagamy. Skutecznie.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie