Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Podstawowa

im. Wandy Chotomskiej

ul. Szkolna 3, 55-093 Kiełczów
tel./fax (71) 398-82-15
www:   http://www.szkola.kielczow.edu.ple-mail:   podstawowa@szkola.cc.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 8556 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

- wykwalifikowana kadra pedagogiczna
- bezpieczna, przyjazna dla ucznia
- wysokie wyniki dydaktyczne

Szkoła posiada akceptowany przez rodziców spójny program wychowawczy. W szkole funkcjonuje Wewnątrzszkolny System Oceniania. Zachowanie uczniów oceniane jest w systemie punktowym. Celem Szkoły jest przygotowanie uczniów do wszechstronnego rozwoju osobowego, rzetelnej pracy i realizacji życiowych celów. W szkole w klasach V i VI realizowane są zajęcia z wychowania do życia w rodzinie, prowadzi je pedagog szkolny posiadający wymagane w tym kierunku kwalifikacje. W klasach I - IV prowadzone są lekcje języka angielskiego w wymiarze 2 godz. a w kl. V i VI 3 godz. tygodniowo. Ponadto Dyrektor udostępnia bezpłatnie salę lekcyjną na prowadzenie dodatkowych zajęć języka angielskiego. W klasach IV-VI wprowadzono nauczanie informatyki.

W ramach zajęć pozalekcyjnych uczniowie mogą rozwijać swoje zdolności i zainteresowania uczestnicząc w pracach kół: Mały Europejczyk, Koło Ekologiczne, Koło Instrumentalne - "Sonare", Teatralne, Polonistyczne, Matematyczne. Szkoła organizuje zajęcia pozalekcyjne, t.j.: Taniec Nowoczesny, Zespół Flex, gimnastyka akrobatyczna, karate, Hip-Hop, zajęcia plastyczne - warsztaty (wyroby artystyczne w glinie).

Uczniowie mający problemy z nauką mogą korzystać z zajęć wyrównawczych, natomiast dla dzieci z klas I-III mających specyficzne trudności w nauce (dysleksja) prowadzone są zajęcia korekcyjno-kompensacyjne. Szkoła troszczy się o prawidłowy rozwój fizyczny swoich uczniów wprowadzając tygodniowo 4 godziny zajęć wychowania fizycznego, zajęcia gimnastyki korekcyjnej i artystycznej.

Wychowawcy organizują dla dzieci częste wyjścia do kina, teatru, muzeum. Dzieci jeżdżą na wycieczki i "zielone szkoły". Uczestniczą w licznych konkursach i zawodach. Nasz szkoła jest organizatorem Gminnego Przeglądu Jasełek i Gminnego Konkursu Ortograficznego. Na terenie szkoły działa Gminna Biblioteka Publiczna, z której korzystają uczniowie i nauczyciele. Uczniom dojeżdżającym opiekę zapewnia świetlica szkolna czynna w godzinach rannych i popołudniowych.

BAZA DYDAKTYCZNA

Szkoła mieści się w nowoczesnym budynku i posiada:

  • kilka sal lekcyjnych
  • pracownie szkolne (w tym pracownię komputerową)
  • salę gimnastyczną z siłownią
  • salę do gimnastyki korekcyjnej
  • klasy wyposażone są bogato w potrzebne pomoce dydaktyczne

W szkole prężnie działa Rada Rodziców, która włącza się w organizowanie imprez środowiskowych, takich jak: Dzień Seniora, Sylwester. Jej zadaniem jest także pozyskiwanie funduszy, które przeznaczone są na zakup sprzętu sportowego, wyposażenie pracowni, nagrody dla uczniów i dofinansowanie wycieczek. Dzięki dobrej współpracy nauczycieli i rodziców szkoła jest miejscem bezpiecznym i przyjaznym dla dziecka.Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie