Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Podstawowa

Sadków, ul. Szkolna 9, 55-080 Kąty Wrocławskie
tel./fax (71) 316-61-53
www:   http://www.szkolasadkow.ple-mail:   sadkow_sp@wp.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 17973 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

- wszechstronny rozwój osobowości
- gimnastyka korekcyjna
- zajęcia wyrównawcze
- koła zainteresowań
- dowóz dzieci
- wykwalifikowana kadra nauczycielska
- biblioteka szkolna

Nasza szkoła

W naszej szkole pracuje w pełni wykwalifikowana i doświadczona kadra nauczycielska. Szkoła Podstawowa w Sadkowie jest położona w bezpiecznym i malowniczym miejscu, jest czysta, kolorowa, zadbana i otoczona zielenią.

Dysponujemy przepiękną salą gimnastyczną i boiskiem sportowym "Orlik". Tu po południu można skorzystać z zajęć sportowych typu: taekwondo, zapasy, piłka nożna, taniec. Zajęciami sportowymi objęte są u nas wszystkie dzieci. Prężnie działają: SKS oraz grupy gimnastyki korekcyjnej. Te formy aktywności pozwalają uczniom poprawić postawę i sprawność fizyczną.

Po lekcjach dzieci spędzają czas w świetlicy szkolnej, w której czeka na nie bogata oferta zabaw i konkursów. Duży wpływ na życie szkoły ma także wybierany w demokratycznych wyborach Samorząd Uczniowski, który jest organizatorem wielu uroczystości i imprez szkolnych. Corocznie współpracuje z organizacjami charytatywnymi pomagając w ten sposób ludziom potrzebującym, a także nawiązuje kontakty z samorządami innych szkół w Gminie Kąty Wrocławskie. Szkoła współpracuje z Telewizją Wrocław w ramach akcji "Pomoc Polakom na Wschodzie".

Największymi atutami szkoły są: dobre wyniki sprawdzianu po szóstej klasie, kształtujące się od wielu lat na poziomie średniej wojewódzkiej, a także bogata oferta zajęć pozalekcyjnych, konkursów, imprez i bardzo dobra współpraca rodziców z dyrektorem i nauczycielami.

Edukacja w szkole nie ogranicza się do zajęć w salach lekcyjnych - uczniowie często wyjeżdżają do muzeów, teatrów, na rozmaite imprezy. Wielką popularnością cieszą się wycieczki turystyczno - krajoznawcze, zielone szkoły, lekcje edukacyjne w terenie. W ofercie szkoły znajdują się rozmaite zajęcia dodatkowe np. kółko matematyczne, informatyczne (posiadamy profesjonalną, dobrze wyposażoną salę komputerową i pracownię multimedialną), europejskie, teatralne, muzyczne, promujące zdrowie oraz szeroka gama zajęć sportowych. Dzięki temu szkoła tętni życiem od rana do wieczora.

Zwieńczeniem całorocznej pracy szkoły jest tradycyjnie już organizowany Dzień Rodziny - impreza ciesząca się dużą popularnością, będąca efektem współpracy grona pedagogicznego z rodzicami, propagująca efektywny wypoczynek i nowoczesne sposoby tzw. edukacji twórczej.

Szkoła w Sadkowie jest szkołą przyjazną dla ucznia. Podopieczni i ich rodzice mogą liczyć na zrozumienie, a ich opinie i sugestie są respektowane przez grono pedagogiczne. Dzięki temu szkoła wyróżnia się rodzinną i ciepłą atmosferą, co dodaje jej uroku i niepowtarzalności.

Zapraszamy !

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie