Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Progress Language School

ul. Wolności 4, 63-200 Jarocin

www:  
e-mail:   jarocin@progress-ls.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2366 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERTA

- kursy standardowe
- kursy maturalne
- kursy certyfikatoweProwadzimy kursy języków:
angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego, hiszpańskiego,
włoskiego, niderlandzkiego, norweskiego oraz arabskiego
dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

O KURSACH

Kursy standardowe:
Kurs standardowy obejmuje 130 godzin nauki. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne. Celem nauczania w naszej szkole na kursach standardowych jest aktywne, swobodne i poprawne porozumiewanie się w nauczanym języku obcym.

Kursy maturalne:
Program nauczania na kursach maturalnych został opracowany na podstawie wytycznych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Celem kursu jest przygotowanie kursantów do zdania egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym lub zaawansowanym. Zajęcia prowadzą nauczyciele- egzaminatorzy Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych. Kurs przygotowujący do egzaminów maturalnych obejmuje 100 godzin zajęć dydaktycznych.

Kursy certyfikatowe:
Kursy certyfikatowe przeznaczone są dla osób przystępujących do międzynarodowych egzaminów z poszczególnych języków. Mają one formę intensywnego treningu egzaminacyjnego, na którym słuchacze zapoznają się z autentycznymi materiałami egzaminacyjnymi oraz uczą się technik zdawania. To najlepsza okazja do sprawdzenia i doszlifowania wiedzy przed egzaminem w atmosferze pełnej mobilizacji. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne. Kurs przygotowujący do egzaminów certyfikatowych obejmuje 100 godzin zajęć dydaktycznych.

OFERTA DLA FIRM

Nasza oferta znajduje uznanie u najlepszych z powodu niewygórowanych cen, a także doskonałej oferty. Firma nasza jako jedna z nielicznych na rynku proponuje naukę języków obcych kilkoma metodami dostosowanymi do osobistych preferencji słuchaczy a także potrzeb oraz specyfiki pracy danej firmy. Wybór metody odbywa się na podstawie ustaleń z naszym doradcą edukacyjnym oraz po bezpłatnej lekcji pokazowej. Jesteśmy niezwykle elastyczni w zakresie godzin odbywanych zajęć. Bardzo dobrze wiemy, że największą zdolność przyswajania materiału posiadamy w godzinach rannych, przed rozpoczęciem pracy. Z tego powodu z niektórymi klientami spotykamy się już o 7 rano. Nie ma dla nas wyzwań, którym nie potrafilibyśmy sprostać. Naszą kadrę stanowią lektorzy z Polski a także zagranicy. Z równą skutecznością poprowadzimy zajęcia z języka ogólnego jak również wysoko specjalistyczne konwersacje dla kadry zarządzającej.

LEKTORZY

PROGRESS LANGUAGE SCHOOL zatrudnia jedynie wysoko wykwalifikowanych lektorów polskich oraz native speaker's. Mają oni ukończone studia wyższe oraz przygotowanie metodyczne i pedagogiczne do nauczania języków obcych. Wielostopniowy system rekrutacji pozwala nam na zatrudnienie tylko tych nauczycieli, którzy spełniają najwyższe kryteria. Wybieramy ich starannie biorąc pod uwagę nie tylko kwalifikacje ale również doświadczenie w danej dziedzinie jak i również ich osobowość. Jednak wysokie kwalifikacje, to dopiero połowa sukcesu. Zatrudniamy osoby, które cechują się otwartością, komunikatywnością i które... kochają uczyć! Ważne jest, aby dbały o własny rozwój zawodowy, potrafiły skutecznie przekazać swoją wiedzę i ciekawie poprowadzić zajęcia.

METODY NAUCZANIA

Celem nauczania w naszej szkole jest aktywne, swobodne i poprawne porozumiewanie się w nauczanym języku obcym. W naszej pracy łączymy nowoczesne metody nauczania z najskuteczniejszymi i najciekawszymi elementami metody komunikatywnej Communicative Approach. Ważne jest dla nas zarówno profesjonalne prowadzenie zajęć jak i miła, sprzyjająca nauce atmosfera na zajęciach.

Naszą metodę nauczania można określić za pomocą trzech pojęć:

 • Metoda komunikatywna- Communicative Approach;
 • Indywidualne podejście do słuchaczy;
 • Entuzjazm i zachęcanie słuchaczy do samodzielnej nauki
 • Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
  Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

  zmiany@szkolnictwo.pl

  Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

  X

  TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

  Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
  Skontaktuj się z redakcją katalogu,
  ustal atrakcyjne warunki współpracy.
  Ilość odwiedzin katalogu szkół:
  wrzesień 2014 - 1.760.993
  październik 2014 - 1.807.983
  listopad 2014 - 1.782.702
  styczeń 2015 - 2.003.589

  OKS www.szkolnictwo.pl
  e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
  - ponad 1,5mln użytkowników/mies.


  Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

  Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

  Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej  Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie