Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Study Centre Szkoła Językowa

"Komunikatywne metody nauczania"

ul. Narutowicza 5, 32-540 Trzebinia
tel./fax (32) 611-06-85, kom. 607-999-233
www:   http://studycentre.ple-mail:   sekretariat@studycentre.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3689 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERTA NAUCZANIA


O Nas
Znacie nas Państwo bardzo dobrze. Przez 3 lata działaliśmy na rynku trzebińskim pod nazwą Leader School. Od 1 lipca 2009 r. zmieniliśmy nazwę na STUDY CENTRE.

Naszą misją jest szerzenie działalności proedukacyjnej. Posiadamy bogatą ofertę programów szkoleniowych, skierowanych do dzieci, młodzieży, osób dorosłych, jak również firm i instytucji. Sprawdzonych i stosowanych od wielu lat w całym kraju.

Oferujemy nowoczesne podejście do nauczania języków obcych, programy efektywnej nauki dla dzieci, kursy przygotowujące młodzież do egzaminów maturalnych z języka angielskiego i niemieckiego, a także kursy przygotowujące do FCE, CAE, TELC. Każdemu słuchaczowi pomagamy znaleźć odpowiednią metodę nauki, przy tym zapewniamy bezpłatne prezentacje.

Study Centre Autoryzowanym Centrum Egzaminacyjnym ETS

Jesteśmy partnerem ETS (Educational Testing Service). ETS to największa organizacja testująca na świecie, lider w tworzeniu obiektywnych i rzetelnych certyfikatów językowych i narzędzi wspomagających naukę języków obcych.


Szkoła usytuowana jest na ulicy Narutowicza 5. Obiekt znajduje się w samym centrum miasta, w bliskiej odległości od szkół, urzędów, biblioteki. Swoją architekturą przyciąga wzrok przechodniów. Położenie szkoły umożliwia dogodny dojazd środkami komunikacji miejskiej oraz PKP. W pobliżu dostępne są parkingi. Dodatkowo na posesji, na której znajduje się szkoła jest podwórze, mogące służyć za miejsce odpoczynku w czasie przerw między zajęciami.
Nasi Lektorzy

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że skuteczność nauki języków obcych w dużym stopniu zależy od sposobu przekazywania wiedzy. Ważne, aby nauczyciele posiadali nie tylko dyplom i odpowiednie kwalifikacje, ale także, by umieli wiedzę przekazać w sposób ciekawy i niestandardowy. Jest to poziom minimum, który muszą spełniać lektorzy, aby podjąć pracę w Study Centre. Mierzymy wyżej, dlatego zatrudniamy tylko wysoko wykwalifikowanych lektorów, którzy potrafią napełnić słuchaczy pozytywną energią i zachęcić do poznawania języka obcego. Wszyscy oni posiadają odpowiednie przygotowanie i warsztat umiejętności nauczycielskich, a także entuzjastyczne podejście do pracy, odpowiadające potrzebom słuchaczy nowoczesnych kursów językowych.

Dążąc do doskonałości, nie zapominamy o idei uczenia się przez całe życie. Dlatego nasi lektorzy stale doskonalą metody swojej pracy poprzez udział w szkoleniach, warsztatach metodycznych i konferencjach. Dzięki nim wracają do studentów wzbogaceni o nowe, szersze spojrzenie na swoją dotychczasową pracę oraz o nowe umiejętności przydatne w procesie nauczania.

SZKOLENIA DLA FIRM

Ze względu na specyfikę każdej firmy oraz na różne oczekiwania osób zarządzających, Study Centre przygotowuje indywidualną ofertę ukierunkowaną na potrzeby danego Klienta. Przeprowadzamy analizę potrzeb firmy i precyzyjne określamy kompetencje językowe pracowników.

Staramy się przygotować słuchaczy do aktywnego i swobodnego posługiwania się językiem obcym w życiu zawodowym i prywatnym.

Charakteryzuje nas :

 • przygotowanie oferty dostosowanej do Państwa potrzeb
 • elastyczność - szkolimy w wybranym przez Państwa miejscu i czasie. Zajęcia mogą się odbywać w siedzibie Państwa firmy lub w naszej szkole
 • możliwość przygotowania do egzaminów
 • kursy prowadzone przez doświadczonych, wykwalifikowanych i przygotowanych pod kątem metodycznym lektorów
 • zapewniamy nowoczesne podręczniki i ciekawe materiały dydaktyczne
 • monitoring szkoleń i kompletną dokumentację sprawozdawczą
 • konkurencyjne ceny

Prowadzimy szkolenia z języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, włoskiego, francuskiego oraz hiszpańskiego, a także kursy języka polskiego dla obcojęzycznej kadry zarządzającej międzynarodowymi firmami.
Szkolenia dla firm - dowiedz się więcej

ANGIELSKI - CALLAN METHOD

Praca na zajęciach bardzo szybko przynosi efekty, bowiem studenci pracują bardzo intensywnie przez całą lekcję. Od momentu wejścia lektora do sali ucząc się Metodą Callana studenci poznają nowe słownictwo oraz struktury gramatyczne i zmuszeni są do szybkich reakcji językowych z pominięciem uprzedniej analizy danego zagadnienia w języku ojczystym. Student uczy się myśleć bezpośrednio w języku obcym.
Callan Method - dowiedz się więcej...

DIRECT METHOD FOR ENGLISH

Direct Method For English to system nauki języka angielskiego stworzony przez grupę doświadczonych ekspertów i metodyków. Jest on systematycznie udoskonalany w oparciu o regularnie przeprowadzone badania oraz najnowsze trendy w nauczaniu języków obcych. Metoda Direct Method For English jest w założeniach podobna do popularnej Metody Callana. Głównym elementem lekcji jest zadawanie pytań przez nauczyciela i udzielanie przez uczniów odpowiedzi stosując pełne zdania. Kursy są nastawione przede wszystkim na naukę swobodnego mówienia w języku angielskim.
Direct English - dowiedz się więcej...

RAPID DEUTSCH

Kurs języka niemieckiego metodą bezpośrednią RAPID DEUTSCH przeznaczony jest dla osób pragnących w krótkim czasie nabyć umiejętności swobodnego posługiwania się językiem niemieckim.
Podstawą kursu jest intensywna praca na zajęciach prowadzonych w przeważającej części w formie ustnej - wprowadzany materiał ćwiczony jest w postaci pytań i odpowiedzi. Powtarzanie w szybkim tempie całych struktur w języku niemieckim wywołuje efekt automatycznego ich przyswajania. Uczniowie formułują również krótkie samodzielne wypowiedzi na określony temat podsumowujące przerobiony fragment materiału.
Rapid Deutsch - dowiedz się więcej...

ESPANOL DIRECTO

Español Directo to nauka języka hiszpańskiego za pomocą Metody Bezpośredniej. Nauczą się Państwo języka hiszpańskiego szybko i skutecznie.
Metoda ta, uczy w czterokrotnie krótszym czasie, niż jest to możliwe przy stosowaniu konwencjonalnego nauczania, ponieważ słuchacz w trakcie zajęć słucha i mówi czterokrotnie więcej.
Bardzo ważnym elementem tej metody są częste powtórki materiału w czasie zajęć. Dzięki temu, zostaje on w pamięci mimowolnie. Nie zadajemy zadań domowych!
Español Directo - dowiedz się więcej...

TALKING KIDS oraz ORTOGRAFIA DLA DZIECI

Talking Kids - Angielski dla dzieci

Metoda Talking kids opracowana została przez zespół polskich i angielskich doświadczonych nauczycieli przy współpracy specjalistów z różnych dziedzin zajmujących się nauczaniem dzieci. Wykorzystane zostały najbardziej efektywne techniki nauczania dorosłych i dzieci. Słownictwo i materiał gramatyczny dobrany i ułożony jest zgodnie ze standardami promowanymi przez Cambridge University Examination Syndicate.

Robusiowa Ortografia

Kurs przeznaczony dla dzieci mających problem z poprawną pisownią słów zawierających trudności ortograficzne. Nowatorskie metody dają zaskakująco szybkie efekty. Wszystko to sprawia, że skuteczna metoda nauki ortografii jest zarazem fascynującą przygodą i świetną zabawą.
Dla Dzieci - dowiedz się więcej...

KURSY MATURALNE

Dzięki kursowi maturalnemu dowiesz się:
 • jak przebiega egzamin i jak się na nim zachować
 • udoskonalisz umiejętności rozumienia ze słuchu, mówienia, czytania, pisania ze szczególnym naciskiem na wypracowania w formie pisemnej, wypowiedzi ustne i poszerzenie zasobu słownictwa
 • rozwiniesz umiejętności płynnego i szybkiego wykorzystywania struktur gramatycznych i leksykalnych
 • poszerzysz i usystematyzujesz dotychczas opanowany materiał

Maturalne - dowiedz się więcej...

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie