Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
House of English

Szkoła Języka Angielskiego

ul. Konopnickiej 2, 39-100 Ropczyce
tel. (17) 222-70-96, el. kom. 600-126-537
www:   http://www.houseofenglish.com.pl
e-mail:   office@houseofenglish.com.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4802 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

NOWOŚĆ!!!
Kursy języka hiszpańskiego!!!


 

Oferujemy Państwu:

- kursy roczne:
 • standardowe
 • ukierunkowane
 • specjalistyczne
 • indywidualne

 • - kursy wakacyjne:
 • standardowe
 • dla dzieci i młodzieży
 • "Coffee Club"
 • maturalne

 • O Nas
  Ogólna znajomość języka potrzebna jest dziś praktycznie każdemu w podróży, w kontaktach z cudzoziemcami w życiu prywatnym czy zawodowym. Kurs ogólny przygotowuje do używania języka obcego w sytuacjach życia codziennego, w których potrzebujemy wielu słów, zwrotów i konstrukcji gramatycznych, aby wyrazić nasze myśli, przekazać komunikaty, podzielić się opinią czy zrozumieć żart.

  Ważną rolę w znajomości języka pełni słownictwo. Im więcej znamy słów, tym łatwiej jest nam wyrazić myśli. Rozwijanie słownictwa na kursach wspomagane jest atrakcyjnymi ćwiczeniami, grami, konkursami i zabawami, których wykonywanie tak nas pochłania, że zapominamy o tym, że się uczymy. Wtedy właśnie nasz umysł jest najbardziej chłonny i najłatwiej zapamiętujemy nowe zwroty.

  W czasie kursu duży nacisk kładziemy również na poprawność wypowiedzi. Dlatego też ćwiczymy zagadnienia gramatyczne, których znajomość pomaga nie tylko precyzyjniej formułować przekaz, ale także przygotować się do wszelkiego typu testów i egzaminów. Kładziemy również nacisk na rozwijanie umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu. W życiu codziennym to właśnie bezpośrednia komunikacja ustna pełni szczególnie ważną rolę. Stąd też większość ćwiczeń znacznie różni się od tradycyjnych sposobów nauczania.

  Wiele czasu spędzamy próbując używać języka w symulowanych sytuacjach realnego życia. Poznawanie i ćwiczenie poszczególnych funkcji językowych (pytanie o drogę, wyrażanie swojego zdania na kontrowersyjny temat) polega na prawdziwym używaniu języka w scenkach, rozmowach, grach i specjalnych ćwiczeniach komunikacyjnych.

  Dobra znajomość języka musi obejmować także umiejętność pisania i czytania. Teksty czytane są dobierane tak, by były interesujące, a także by zawierały odpowiednią ilość nowego, użytecznego słownictwa. Analiza tekstu czytanego pozwala także lepiej poznać i zapamiętać stosowane w danym języku konstrukcje gramatyczne. Ćwiczenia dotyczące pisania wyposażają uczestników umiejętność redagowania tekstów, które mogą okazać się przydatne w życiu zawodowym lub prywatnym. Są to przede wszystkim: listy prywatne i handlowe, raporty, podania, oferty czy e-maile.

  Kursy ogólne dla młodzieży i dorosłych odbywają się na poziomach zgodnych z wytycznymi Rady Europy.

  Nauka odbywa się w komfortowych warunkach, w grupach liczących max. 10 osób:
  • GRUPY STANDARDOWE: 4-10 osób
  • ZAJĘCIA INDYWIDUALNE: "face to face".
  Każdy poziom dla grup KIDS, JUNIOR i TEENS to 60 godzin lekcyjnych i 65 godzin dla grup STANDARD. W ciągu roku realizujemy dwa poziomy na kursach standardowych i 1 poziom na kursach KIDS, JUNIOR i TEENS (120 godzin).

  Wszystkie zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu co drugi dzień, np. w poniedziałki i środy, we wtorki i czwartki, środy i piątki lub poniedziałki i piątki w godzinach popołudniowych i wieczornych także w soboty w godzinach rannych lub południowych.
  Serdecznie Zapraszamy!

  Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
  Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

  zmiany@szkolnictwo.pl

  Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

  X

  TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

  Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

  Wypełnij formularz >>>
  Od 20tu lat najpopularniejszy
  i największy
  informator branży edukacyjnej

  - przedszkola, szkoły, uczelnie
  -kolonie, zielone szkoły
  - inne jednostki

  OKS www.szkolnictwo.pl
  e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
  - ponad 1,5mln użytkowników/mies.


  Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

  Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

  Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej  Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie