Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Akademia Transportu i Przedsiębiorczości Sp. z o.o.

ul. Annopol 4 B pok. 140, 03-236 Warszawa
tel. kom.695 936-500; 695 936-501
www:   http://www.akademiatp.pl
http://atp-szkolenia.akademiatp.pl
e-mail:   jkurcz@akademiatp.pl
akademia@akademiatp.pl
glesinska@akademiatp.pl
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 13701 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie


SZKOLENNIA TRADYCYJNE

- kwalifikacja wstępna przyspieszona
  (przewozy rzeczy)

- szkolenie okresowe kierowców
  (przewozy osób)

- szkolenie okresowe kierowców
  (przewozy rzeczy)

- bezpieczeństwo i higiena pracy
  dla kierowców

- załadunek pojazdów i zasady mocowania
  ładunków

- przewozy artykułów żywnościowych
- przewozy nienormatywne
- przewozy towarów niebezpiecznych (ADR)
- czas pracy kierowcy
 


Szkolenia przez Internet (eLearning)

- szkolenie okresowe kierowców (rzeczy)
- szkolenie okresowe kierowców (osoby)

- Certyfikat kompetencji zawodowych
  przewoźnika (rzeczy)

- tachografy cyfrowe i ich obsługa
- ubezpieczenia dla transpotu
- czas pracy kierowcy
- przewozy towarów niebezpiecznych ADR
  (podstawowe) - dla nadzoru

- konwencja i list CMR
- zarządzający transportem drogowym
  rzeczy

- przewozy nienormatywne
- zasady prawidłowego załadunku
  pojazdów

- kwalifikacja wstępna przyśpieszona
  (przewóz rzeczy)

- załadunek pojazdów i zasady mocowania
  ładunków

- przewozy artykułów żywnościowych
- tachografy analogowe
- bezpieczeństwo i higiena pracy dla
  kierowców


Zapraszamy do udziału w szkoleniach i seminariach.

Akademia Transportu i Przedsiębiorczości Sp. z o.o. została zarejestrowana w dniu 18 października 2004r. w Sądzie Rejonowym w Warszawie. Misją Akademii Transportu i Przedsiębiorczości jest świadczenie usług szkoleniowych, internetowych i doradczych na najwyższym poziomie oraz przekazywanie aktualnej wiedzy i praktycznych umiejętności niezbędnych w zarządzaniu nowoczesnym przedsiębiorstwem transportowym. Doświadczenie i zaangażowanie naszego Zespołu w połączeniu z fachową wiedzą naszych Wykładowców zapewnią uniknięcie wielu problemów w Państwa działalności. Uczestnikom szkoleń zapewniamy kontakt z najlepszymi specjalistami z poszczególnych dziedzin.

Nasze usługi kierujemy do przedsiębiorstw i osób świadomych faktu, że podnoszenie kwalifikacji pracowników stanowi klucz do rozwoju i sukcesu całego przedsiębiorstwa. Osobom korzystającym z naszych usług zapewniamy stały dostęp do naszej bazy wiedzy prawnej i transportowej. Działania nasze charakteryzuje elastyczność i natychmiastowa reakcja na zachodzące zmiany w życiu gospodarczym.

W dniu 7 września 2017 r. w Auli Collegium Nowodworskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie odbyła się uroczysta gala ogłoszenia laureatów IV edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Firm i Innych Jednostek Organizacyjnych Prowadzących Działalność Gospodarczą "Przedsiębiorstwo Przyszłości 2017". Nasza firma, jako jedyna w grupie zatrudniających 3-5 pracowników, jest jedyną uhonorowaną nim firmą.

Szkolenia

Akademia Transportu i Przedsiębiorczości Sp. z o.o. została wpisana przez Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie jako INSTYTUCJA SZKOLENIOWA pod numerem ewidencyjnym 2.14/00185/2013. Akademia posiada dodatkowo uprawnienia w zakresie innych obligatoryjnych szkoleń, gdyż została wpisana do ewidencji Marszałka Województwa Mazowieckiego w Warszawie pod numerem 1/2012, jako INSTYTUCJA SZKOLENIOWA kierowców przewożących towary niebezpieczne. Placówka została wpisana do ewidencji Prezydenta Miasta Warszawy pod numerem 1040K, jako szkoła i placówka niepubliczna kształcenia ustawicznego.

Placówka została wpisana do ewidencji Urzędu Dozoru Technicznego pod numerami 418/2012/W-J, 418/2012/W-P, 418/2012/W-U, 418/2012/W-N i 418/2012/BG, jako ośrodek szkolenia w zakresie uprawnień do prowadzenia wózków jezdniowych, jezdniowych podnośnikowych, jezdniowych unoszących i jezdniowych nałądownych oraz w zakresie uprawnień do wymiany butli gazowych w wózkach jezdniowych zasilanych gazem.Akademia prowadzi działalność szkoleniową o różnej tematyce skierowaną do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w zakresie transportu drogowego. Szkolimy przedsiębiorców i ich pracowników, w tym przede wszystkim kierowców.

Posiadamy wieloletnią praktykę w zakresie szkoleń transportowych obejmujących prawo transportowe i przewozowe, czas pracy kierowców i jego rozliczanie, tachografy analogowe i cyfrowe, przewozy materiałów niebezpiecznych, przewozy artykułów żywnościowych szybko psujących się, przewozy zwierząt, przewozy nienormatywne, przewozy odpadów, rozkłady jazdy w komunikacji autobusowej, zasady załadunku pojazdów i mocowania na nich ładunków i wiele innych.

Szkolenia prowadzimy przy wykorzystaniu trzech technik i dwóch metod:

Techniki szkolenia Metody szkolenia
 1. Szkolenia tradycyjne
 2. Szkolenia internetowe
 3. Szkolenia mieszane
 1. Szkolenia indywidualne
 2. Szkolenia grupowe

Prowadzimy własną internetową platformę szkoleniową zawierającą różne szkolenia przygotowane w formie zdalnych wykładów. Teraz można uczestniczyć w szkoleniu w dowolnym czasie nie wychodząc z domu lub z pracy. Każde szkolenie:
 • przygotowane jest w formie prezentacji tekstowo-fotograficznej, animacyjnej i filmowej,
 • pod każdym slajdem prezentacji podłożony jest głosowy wykład lektora-wykładowcy (dlatego wymagane są głośniki przy komputerze).

Jakie zalety ma szkolenie internetowe?
 • Oszczędność pieniędzy. Eliminacja kosztów związanych z prowadzeniem szkoleń w sposób tradycyjny, takich jak wynagrodzenie wykłądowcy, wynajmu ośrodka szkoleniowego, dojazdu na szkolenie, zakwaterowania, wyżywienia i innych.
 • Oszczędność czasu. Pracownicy szkolą się w czasie, który jest dla nich najwygodniejszy i nie powodują zaniedbań w pracy. Nie tracą czasu na dojazdy na szkolenia. Nie muszą też odrywać się od swoich codziennych obowiązków.
 • Brak dezorganizacji pracy. Tradycyjne grupowe szkolenie, w których uczestniczy jednocześnie cały dział znacznie utrudnia i dezorganizuje pracę, a często również powoduje straty. Szkolenia internetowe rozwiązują ten problem - pracownicy mogą uczestniczyć w szkoleniach w dowolnych, dogodnych dla nich i biznesu porach. Nie muszą też czynić tego wszyscy naraz.
 • Monitoring wyników nauczania. Przełożeni mogą w łatwy sposób monitorować postępy w nauce swoich pracowników. Dzięki testom weryfikującym, możliwe jest sprawdzenie stopnia przyswojonej wiedzy.
 • Dowolna liczba osób szkolonych. Nie ma żadnych ograniczeń ilości osób, które mogą korzystać ze szkoleń przez internet. Możliwe jest przeszkolenie nawet jednej osoby, co ze względów kosztowych w szkoleniu tradycyjnym nie jest możliwe.
 • Stałe doskonalenie programu szkoleniowego. Każdy program szkoleniowy może być modyfikowany wraz z rozwojem potrzeb firmy i wymaganiami stawianymi przez rynek. Szkolenia są coraz lepsze i bardziej efektywne, gdyż uwzględniane są sugestie i uwagi poprzednich uczestników szkoleń.
 • Nowoczesny sposób nauczania. Pracownicy firmy doskonalą swoją wiedzę przy wykorzystaniu najnowocześniejszych narzędzi. Nieograniczony dostęp do wiedzy. Pracownik zawsze w dogodnym dla siebie czasie może powrócić do informacji zawartych w szkoleniach internetowych, np. w przypadku nowych produktów, czy usług, może zweryfikować posiadane wiadomości lub nabyć nowe.

W części szkoleń internetowych osoba szkolona również otrzymuje za pośrednictwem poczty podręcznik szkoleniowy.

Zaplecze szkoleniowe

Szkolenia i seminaria prowadzone są w nowoczesnej bazie szkoleniowej. W tym samym budynku, w którym mamy swoją siedzibę znajduje się hotel, restauracja i kawiarnia, które możemy wykorzystywać w szkoleniach, jako zaplecze socjalne i kateringowe.

Materiały szkoleniowe

Wszystkie szkolenia prowadzimy z wykorzystaniem własnych programów szkoleniowych, multimedialnych prezentacji szkoleniowych i książek stanowiących dla osób szkolonych materiały szkoleniowe. Wyjątkiem są szkolenia nadzorowane przez Państwo, czyli szkolenie kierowców wykonujących przewóz drogowy oraz przewozy towarów niebezpiecznych, które są prowadzone wg programów zatwierdzonych przez Marszałka Województwa lub Wojewodę.

Wykładowcy

Każde szkolenie prowadzi wykładowca doskonale znający wykładany temat, posiadający doświadczenie zawodowe i pedagogiczne oraz wymagane uprawnienia zawodowe (wykształcenie, certyfikaty zawodowe itp.).

Ceny szkoleń

W szkoleniach standardowych ceny są stałe, z możliwością rabatu w przypadku uczestnictwa w szkoleniu grupy zorganizowanej przez jednego zleceniodawcę. W szkoleniach na zamówienie ceny szkoleń są każdorazowo negocjowane.Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie