Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Samorządowe Przedszkole Nr 22

"Tajemniczy Ogród"

ul. Przykopy 10, 30-612 Kraków
tel./fax (12) 655-63-55
www:   http://tajemniczyogrod.wix.com/przedszkole
e-mail:   tajemniczyogrod@poczta.fm


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 9981 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SAMORZADOWE PRZEDSZKOLE Nr 22
"Tajemniczy Ogród" w KRAKOWIE

- czynne w godz. 6:30-17:00
- psycholog i pedagog
- język angielski
- gimnastyka korekcyjna
- rytmika, taniec towarzyski, religia
- wykwalifikowana kadra pedagogiczna
- bezpieczne przedszkole
- w pobliżu ogród z placem zabaw

O przedszkolu

Panuje tutaj przyjazny każdemu dziecku klimat. O jego dobre samopoczucie, bezpieczeństwo i wszechstronny rozwój dba profesjonalna, wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Przedszkole nosi nazwę: "Tajemniczy Ogród" nie bez racji. Lokalizacja budynku w pełni uzasadnia tę nazwę - spokojna i cicha okolica, oddalona od ulicznego zgiełku, wspaniałe ogrody ze zjeżdżalnią, drabinkami, mini ścianą wspinaczkową, w otoczeniu świerków dających latem wytchnienie i cień - to niewątpliwe atuty tego miejsca.

Wizja

Naszym największym dobrem jest dobro dziecka, przygotowujemy je do odnoszenia sukcesów i radzenia sobie z trudnościami. Stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Pragniemy w każdym dziecku rozbudzać ciekawość świata i ludzi, spostrzegawczość i wrażliwość. Chcemy wychować dziecko z bogatą wyobraźnią twórczą, zdolne do spontanicznej ekspresji własnych uczuć i myśli, otwarte na pomysły i inspiracje płynące od innych osób oraz gotowe szukać nowych, lepszych i oryginalnych rozwiązań. Uczymy życzliwości, empatii opierając się na uniwersalnych wartościach takich jak dobro, przyjaźń, wzajemny szacunek. Dla nas najważniejsze jest, aby nasze dzieci były szczęśliwe, gdyż tylko ze szczęśliwych dzieci wyrastają szczęśliwi dorośli.

Misja

Priorytetem naszej działalności jest zapewnienie opieki, wychowania i uczenia się w atmosferze bezpieczeństwa, akceptacji i poszanowania praw naszych wychowanków. Pragniemy wspomagać i ukierunkowywać rozwój dzieci zgodnie z ich wrodzonym potencjałem i możliwościami rozwojowymi w relacji ze środowiskiem społecznym, przyrodniczym i kulturowym.

Nasze przedszkole zapewnia wszechstronny, bezpieczny i radosny rozwój wszystkim swoim wychowankom. Przedszkole wykazuje szczególną dbałość o rozwijanie zainteresowań artystycznych przedszkolaków oraz kontakt z przyrodą. Wychowanie przez sztukę i obcowanie z naturą to także inspirowanie postaw i dyspozycji twórczych, wyzwalanie ekspresji i wyobraźni, rozwijanie zainteresowań, wrażliwości i poczucia estetyki. Poprzez różnorodne atrakcyjne formy kontaktu ze sztuką i przyrodą wyzwalamy pozytywne emocje, uczymy wrażliwości, wiary we własne siły, poczucia własnej wartości oraz dostrzegania, podziwiania i kreowania piękna otaczającego świata. Rozwijamy w dzieciach postawę gotowości do poznawania i działania oraz wyposażamy je w kompetencje umożliwiające podjęcie nauki w szkole.

Pragniemy pełnić funkcję doradczą i wspierającą działania wychowawcze i edukacyjne rodziców. Dysponujemy wykwalifikowaną i kreatywną kadrą pedagogiczną otwartą na nowości pedagogiczne podnoszące jakość pracy przedszkola.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie