Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Avenhansen Sp. z o.o.

ul. Kronikarza Galla 4, lokal 9, 30-053 Kraków
tel. (12) 399-41-90, tel. kom. 515-212-448
www:   http://www.szkolenia.avenhansen.pl
e-mail:   szkolenia@avenhansen.pl
apomykaj@avenhansen.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1751 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Proponujemy:

- szkolenia otwarte i zamknięte

Co możemy Państwu zaoferować?
W kwestii szkolenia Państwa i Państwa Pracowników zrobimy dla Państwa na tyle dużo, aby byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani ze współpracy z nami i aby czas zainwestowany w tą współpracę, wspominali Państwo z radością.

Jak ocenić czy firma szkoleniowa jest dobra? Co to znaczy, że szkolenia są dobre?

Na początku trzeba sobie odpowiedzieć na podstawowe pytanie: Czego oczekujemy od szkolenia oraz co ma się zmienić po?

Może to jest dobra zabawa, może podniesienie morale Pracowników, może zwiększenie ich wydajności, może likwidacja nieporozumień i tracenia czasu na rozwiązywanie (lub nie) sztucznych (lub nie) problemów wewnątrz zespołu, może rozwiązanie problemów z konkurencją, ? może ?? A może wszystko na raz?

Tak, czy inaczej ostateczną konsekwencją szkolenia jest zwiększenie zysku firmy. I właśnie, jeżeli po przeprowadzonym szkoleniu, Państwa firma zwiększy zysk, to znaczy, że pieniądze zostały dobrze zainwestowane, a nie tylko wydane. Jeżeli więc zainwestują Państwo pieniądze i czas w szkolenia, to znaczy, że firma, która te szkolenia przeprowadziła jest dobra.

MISJA FIRMY

Szkolenia to nasza pasja.

Współpracujemy z trenerami którzy tę pasję dzielą i potrafią zarażać Klientów chęcią ciągłego rozwoju tak, by zyskiwał na tym i Klient i pracodawca i jego firma. Nie chcemy, by nasi Klienci próbowali zaledwie spełnić oczekiwań przełożonych. Chcemy by sami spełniali się w tym co robią dla swojej firmy i dla siebie.

WIZJA FIRMY

Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom możliwości ciągłego rozwoju i zaspokajanie ich potrzeb szkoleniowych. AVENHANSEN to profesjonalna firma szkoleniowa istniejąca dzięki swoim Klientom i dla Klientów.

Do Państwa dyspozycji oddajemy profesjonalne biuro, doświadczenie w branży szkoleniowej oraz chęć wyjścia naprzeciw Państwa potrzebom.

SZKOLENIA OTWARTE

Szkolenia otwarte organizujemy w Krakowie. Na szkolenia otwarte zapraszamy Uczestników z różnych firm, instytucji, urzędów. Takie szkolenia dają możliwość wymiany informacji, spojrzenia na własne przedsiębiorstwo i własną pracę przez pryzmat pracy innych ludzi na podobnych stanowiskach, mających podobne problemy, ale i sukcesy zawodowe. Na szkoleniach otwartych wśród nieznanych nam osób istnieje czasem większa swoboda, możliwość większego „otwarcia się” niż wewnątrz znanego zespołu pracowników (przełożonego).

Dbamy o wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń - dlatego grupy na naszych szkoleniach otwartych nie przekraczają 10 osób.

Dbamy o to, aby na szkoleniach otwartych również (co jest oczywiste w przypadku szkoleń zamkniętych) mieli Państwo możliwość wpływu na jego zakres i przebieg.
Uważnie wsłuchujemy się w Państwa oczekiwania i staramy się je spełniać.

Taki rodzaj szkolenia, to również prostota rezerwacji i logistyki - my zarezerwujemy Państwu salę szkoleniową, noclegi i posiłki. Państwa zapraszamy natomiast do urokliwego Krakowa, gdzie po skończonym szkoleniu można odpocząć w atrakcyjnych miejscach - na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, a my z przyjemnością podpowiemy, gdzie i jak najlepiej spędzić czas.

Hotele, w których organizowane są szkolenia otwarte, znajdują się w ścisłym centrum Krakowa. Po zakończonym dniu szkolenia, w ciągu kilku minut, piechotą mogą się Państwo znaleźć na Rynku Głównym lub starej dzielnicy Kazimierz, gdzie czeka na Państwa mnóstwo atrakcji.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie