Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
WORD - Szkoła Języków Obcych

ul. Wysłouchów 30A/45, 30-611 Kraków
tel. (12) 654-17-96, tel. kom. 511-714-316
www:   http://www.szkola-word.com
e-mail:   szkolaword@gmail.com

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 8798 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY NAUKĘ JĘZYKÓW

- język angielski
- język niemiecki
- język francuski
- język hiszpański
- język włoski
- inne (na życzenie)

WORD - Szkoła Języków Obcych
zaprasza na kursy z języka angielskiego

Szkoła WORD

Szkoła językowa WORD to szkoła z wieloletnią tradycją, nauczająca języków w filiach na terenie Polski południowej. Długa obecność na rynku zaowocowała wychowaniem kadry kompetentnych lektorów, zgromadzeniem bogatych materiałów metodycznych i wypracowaniem sprawdzonych programów nauczania.

Dobra opinia naszej szkoły po wnikliwej kontroli została potwierdzona przyznaniem nam znaku jakości ISO-9001-2008.

Nowoczesne techniki nauczania, pomysłowość i zaangażowanie lektorów szkoły WORD przyniosło rezultaty.

Szkoła posiada:
  • Akredytację Ministerstwa Edukacji Narodowej przyznaną przez Kuratorium Oświaty. Nr akredytacji: NP. AJ. 515/10/10
  • wyróżnienie za Kreatywność i Innowacje przyznane przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji.

Przygotowujemy do egzaminów
Organizujemy próbne egzaminy: Cambridge (FCE, CAE, CPE), gimnazjalne i maturalne, pracując dokładnie na tych samych materiałach, których użyto w British Council i w liceach. W ten sposób każdy uczeń dowiaduje się z czego ma braki i nad czym musi popracować.

Jak uczymy?

Szkoła WORD cieszy się dobra opinią wśród wielu naszych kursantów. Przez lata praktyki wypracowaliśmy własne metody nauczania. Ponadto posiadamy wieloletnią sprawdzona kadrę pedagogiczną, a nasze zaplecze wciąż jest wzbogacane. Wysoki poziom nauczania powoduje, że pozyskani przez nas klienci zostają z nami na długie lata.

Szkoła Językowa WORD naucza metodą komunikatywną. Zajęcia oparte są na sprawdzonych podręcznikach i uzupełniane autentycznymi materiałami dodatkowymi – np. filmami, gazetami lub materiałami internetowymi. Wykorzystujemy również środowisko interaktywne w nauczaniu – tablicę interaktywną i towarzyszące jej oprogramowania oraz piloty odpowiedzi ACTIVEXPRESSION. Liczebność grupy zależy od Państwa preferencji. Zajęcia w małej grupie (do 8 osób) umożliwią prowadzenie dynamicznych zajęć jak również skupienie się na potrzebach poszczególnych kursantów. Oferujemy również zajęcia indywidualne bądź w mniejszych grupach.

Metody nauczania
Każda grupa od poziomu elementary wzwyż prowadzona jest przez dwóch lektorów (tandem teaching). Zajęcia obejmują 3 godziny lekcyjne (z tego 2 godziny prowadzi lektor polski a jedną lekcje native speaker). Lektorzy z krajów anglojęzycznych stanowią wspólnie z lektorami-anglistami dobrany zespół profesjonalistów. Po każdych zajęciach nasi studenci czują się pewniej w codziennych "angielskich" sytuacjach.

Uczymy nowocześnie i skutecznie
Do nauczania używamy nowoczesnych i sprawdzonych pomocy naukowych takich jak: tablica interaktywna, programy komputerowe i piloty interaktywne. Powodują one wzrost motywacji kursantów, ubarwiają i dynamizują naukę. Utrzymujemy stały kontakt z rodzicami: dzieci odpowiadają na każdej lekcji a uwagi nauczyciela są wpisywane do zeszytów. Rodzice mają możliwość przyjścia na godzinę konsultacyjną lektora i zasięgnięcia informacji o postępach dziecka. Rodzice dwa razy w roku otrzymują pisemną opinię o postępach swojego dziecka.

Mała grupa 5-8 osób to klucz do sukcesu
Mała grupa daje możliwość koncentracji lektora na indywidualnych potrzebach studentów. Zajęcia w małych, kameralnych grupach pozwalają na prowadzenie autentycznej rozmowy, poznanie się nawzajem i bezstresowe wyrażanie swoich opinii.

Troska o każdego ucznia
Lektor polski, który jest lektorem prowadzącym grupy, zawsze pomoże w razie kłopotów. W małym zespole uczniów może dostosować tempo zajęć do potrzeb grupy, powtarzać materiał lub rozszerzać o dodatkowe ćwiczenia. W razie nieobecności każdy uczeń może skorzystać z bezpłatnej godziny konsultacyjnej celem uzupełnienia zaległości lub przećwiczenia trudniejszych partii materiału.

Lektorzy
Nasi lektorzy to profesjonaliści z dużym doświadczeniem w nauczaniu języków obcych. Lektorzy polscy mają wyższe wykształcenie filologiczne lub collage zaś native speakers posiadają kursy przygotowujące do nauczania języka angielskiego CELTA, TOEFL lub TESOL. Posiadają oni dyplomy BA lub MA z humanistycznych przedmiotów. Wszyscy lektorzy to młodzi entuzjaści, lektorzy "z powołania", kochający swoją pracę. Do ich dyspozycji jest bogato wyposażona biblioteka metodyczna, a także Internet.

Zajęcia z polskim lektorem
Polski lektor jest lektorem prowadzącym grupę. Uczy języka angielskiego wykorzystując swoje własne doświadczenia w zdobywaniu umiejętności językowych. Uczy poprawnie mówić nie zaniedbując przy tym pozostałych umiejętności czytania i pisania.

Zajęcia z native speakers
Native speakers współpracują z lektorem polskim w realizacji programu dla poszczególnych grup. Dzięki zajęciom z native speakers nasi uczniowie mają kontakt z żywym, naturalnym językiem angielskim. Ten cotygodniowy kontakt z native speakers na zajęciach zaowocuje przy wyjeździe za granicę, a także pomoże Państwu w kształtowaniu poprawnej wymowy i rozumieniu ze słuchu.

Wszyscy nasi kursanci mogą korzystać z:
  • dodatkowych materiałów przesyłanych internetowo przez lektora w ramach wirtualnej szkoły
  • usług firm partnerskich z wyznaczonym rabatem
  • bezpłatnej godziny konsultacyjnej dla nadrobienia zaległości
  • bezpłatnych konwersacji z native speakerem, w ramach klubu dyskusyjnego
  • biblioteki anglistycznej


Serdecznie zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie