Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Języków Obcych Moose

Oddział Ząbkowice Śląskie

zapisy telefoniczne i przez Internet, Ząbkowice Śląskie
tel. 785-696-938
www:   http://www.moose.pl
e-mail:   zabkowiceslaskie@moose.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 8215 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH MOOSE

- kursy dla klientów indywidualnych
- kursy dla dzieci - Moosekids
- kursy przygotowujące do egzaminów:
  FCE, CAE, ZD, DELE, DALF

- kursy dla biznesu
- uczymy języka angielskiego, niemieckiego,
  francuskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego

Oferujemy:
  • bezpłatny dojazd lektora
  • indywidualny program nauczania
  • elastyczne godziny oraz terminy zajęć
  • starannie wyselekcjonowanych lektorów
  • zajęcia w każdej grupie wiekowej i na każdym poziomie zaawansowania
  • przygotowanie do egzaminów językowych

Centrum Języków Obcych MOOSE powstało w 1994 roku we Wrocławiu. W ciągu kilku lat rozszerzyliśmy swoją działalność także na inne miasta. Obecnie mamy liczne przedstawicielstwa na terenie całej Polski. Każdego roku z usług naszej szkoły korzysta kilka tysięcy uczniów indywidualnych oraz kilkaset firm. Potwierdza to wysoki poziom naszych usług, skuteczność naszej indywidualnej metody nauczania oraz profesjonalizm naszych lektorów.

MOOSE Centrum Języków Obcych jest największą w Polsce szkołą zajmującą się indywidualnym nauczaniem języków obcych i świadczącej profesjonalne usługi dla firm w zakresie organizacji zbiorowych i indywidualnych kursów językowych.

Dla każdego ucznia tworzony jest indywidualny program nauczania, który najlepiej odpowiada jego potrzebom językowym. W naszej szkole nie ma sztywnych terminów zajęć i narzuconej z góry liczby godzin. To uczniowie decydują o terminie rozpoczęcia kursu, a także o częstotliwości zajęć (jeden, dwa razy w tygodniu lub częściej) i ich długości (60 minut, 90 minut lub dłużej). Nasi lektorzy bezpłatnie dojeżdżają na zajęcia do domu lub miejsca pracy

Nasza oferta

Proponujemy Państwu innowacyjny system nauki – zajęcia indywidualne. Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że jest to najbardziej efektywny sposób nauki języków obcych. Nasz lektor stworzy dla Państwa indywidualny program nauczania oraz zasugeruje najbardziej odpowiednią do Państwa wymagań i predyspozycji metodę nauki. Program nauczania jest tworzony przez lektora wspólnie z Klientem.

Oferujemy również możliwość zorganizowania zajęć grupowych, na których mogą Państwo uczyć się z przyjaciółmi lub współpracownikami. W takim przypadku polecamy utworzenie grup dwu- lub trzyosobowych - wtedy nauka będzie najbardziej efektywna. W naszej szkole zapisy trwają przez cały rok, mogą więc Państwo rozpocząć naukę w dowolnym momencie.

Moosekids – nauka poprzez zabawę.
Moosekids to program dla dzieci od 4 roku życia, który łączy naukę i zabawę, inspirując dzieci do nauki języka. Nasi lektorzy mają nie tylko najwyższe kompetencje językowe, lecz także odpowiednie przygotowanie pedagogiczne. Uczymy śpiewając, bawiąc się, rozwiązując zagadki. Taka nauka jest efektywna, a dzieci uczą się poprzez zabawę i przede wszystkim się nie nudzą. Proponujemy 2-,3-osobowe grupy, które zapewniają skuteczny model nauki i indywidualne podejście do każdego ucznia naszym nauczycielom. Nasi lektorzy dojeżdżają we wszystkie części Twojego miasta zupełnie za darmo.

Nauczyciele MOOSE przygotowują także do egzaminów takich jak: FCE, CAE, ZD, DELE, DALF. Przygotowujemy także do egzaminów gimnazjalnych. Uczymy również słownictwa biznesowego czy specjalistycznego żargonu, który pozwala na pracę czy prowadzenie biznesu na całym świecie.

Nasi lektorzy

Bardzo ważnym elementem w naszej szkole jest odpowiednio dobrana kadra lektorów. Wybierając naszą szkołę Uczniowie, i ich rodzice, mają pewność, że zajęcia prowadzą osoby z odpowiednimi kwalifikacjami. Zwracamy szczególną uwagę na proces rekrutacji lektorów. Wieloetapowa selekcja pozwala nam na wybranie osób, które biegle władają językiem oraz potrafią swoją wiedzę przekazać dzieciom w ciekawy i przede wszystkim skuteczny sposób.

Jeżeli mimo wszystko nauczyciel nie odpowiada Uczniowi, w każdym momencie trwania nauki istnieje możliwość zmiany nauczyciela, bez podania przyczyny.

Zapraszamy serdecznie !!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie