Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Prywatna Szkoła Międzynarodowa

ul. Smoleńsk 25, 30-108 Kraków
tel. (12) 292-64-78, fax (12) 292-64-81
www:   http://www.bisc.krakow.pl
e-mail:   school@bisc.krakow.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 22168 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

PRYWATNA SZKOŁA MIĘDZYNARODOWA

- język wykładowy - angielski
- pracownia komputerowa
- biblioteka szkolna
- zajęcia artystyczne
- zajęcia sportowe
- zajęcia muzyczno-ruchowe
- wyjazdy

O szkole

British International School of Cracow prowadzi od 1995 roku szkołę międzynarodową z brytyjskim programem nauczania. Uczniowie z różnych kręgów kulturowych, z różnych krajów uczą się u nas w języku angielskim osiągając bardzo wysokie wyniki. W opinii rodziców uczniów Szkoła cieszy się uznaniem z powodu wysokich wyników pracy dydaktycznej, przyjaznej atmosfery na co dzień, otwartości, tolerancji, efektywnego przygotowania do radzenia sobie z wyzwaniami współczesności.

Celem Szkoły jest tworzenie środowiska umożliwiającego rozwój intelektualny uczniów. W zespołach klasowych dbamy o harmonijną kulturalną atmosferę, kształtowanie niezależności uczniów, stymulujemy ich rozwój wewnętrzny, kreujemy gotowość do postaw altruistycznych w każdej sytuacji.


Naszą misją jest, aby w przyjaznym, wielokulturowym i wielonarodowościowym środowisku i w rodzinnej atmosferze naszej szkoły inspirować młodych ludzi, aby stawali się samodzielni i z dociekliwością uczyli się przez całe życie, a w swoich poszukiwaniach twórczych łączyli ufność w swoje siły z umiejętnością empatii.
Cele szkoły:
  • Nasza szkoła będzie, tak jak do tej pory, kierować się polityką otwartych drzwi i spełniać oczekiwania wszystkich uczniów.
  • Osiągniemy to dzięki zastosowaniu Brytyjskiego Systemu Nauczania i Programu Międzynarodowej Matury w angielskojęzycznym środowisku.
  • Uczniowie osiągający wysokie wyniki w nauce będą tak jak do tej pory dostawać się na uniwersytety, które wybrali jakie pierwsze. Uczniowie, dla których język angielski jest drugim językiem oraz uczniowie ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi będą w pełni rozwijać swój potencjał. Osiągniemy to dzięki dostosowaniu rozmiarów klas do potrzeb, a także dzięki wykwalifikowanej kadrze nauczycieli i profesjonalnie przygotowanej kadrze wspierającej.
  • Integralną częścią polityki szkoły pozostanie wspieranie nauki języka ojczystego.
  • Jesteśmy dumni z rodzinnej atmosfery panującej w naszej szkole. Pozostanie ona naszym znakiem rozpoznawczym bez względu na wielkość szkoły.
Matura Międzynarodowa

Organizacja przeprowadzająca program Matury Międzynarodowej (IBO, International Baccalaureate Organization) powstała pod koniec lat 60- tych w Szwajcarii na bazie Międzynarodowej Szkoły w Genewie. Inicjatorami pomysłu międzynarodowego nauczania i wychowania byli wywodzący się z różnych państw nauczyciele oraz eksperci w dziedzinie edukacji, częściowo wspierani w swoich działaniach przez UNESCO.

Program Nauczania Języków Obcych

W naszej szkole rozumiemy wagę znajomości języków obcych. Dla wielu naszych uczniów język angielski jest z zasady językiem obcym i dlatego jest uczony tylko przez wykwalifikowanych nauczycieli.

Ze względu na fakt, że wszystkie zajęcia prowadzone są w języku angielskim, szczególny nacisk kładziemy na naukę języka angielskiego jako obcego, aby pomóc uczniom w pełni skorzystać z naszego programu. Zanim dziecko podejmie naukę na zajęciach obowiązkowych, jego poziom znajomości jest wnikliwie oceniany i jeśli zajdzie potrzeba, dziecko jest umieszczone w grupie językowej o zwiększonym wymiarze godzin.

Uczniowie starający się o przyjęcie na uczelnie zagraniczne, gdzie wymagane jest potwierdzenie znajomości języka angielskiego, mają szansę zdawać egzaminy językowe TOEFL (Test of English as a Foreign Language) lub FCE (First Certificate in English).

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie