Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Niepubliczne Przedszkole "Juniorek"

al. 800-lecia Inowrocławia 3, 88-100 Inowrocław
tel. kom. 603-032-822, 691-717-592
www:   http://www.juniorek.edu.ple-mail:   kontakt@juniorek.edu.pl
annaslawko@wp.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 8212 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "JUNIOREK"

- wykwalifikowana kadra
- bezpieczeństwo dzieci
- dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat
- metoda Marii Montessorii
- program wychowania przedszkolnego
  "W kręgu zabawy"

- uczymy poprzez zabawę, doświadczenie
i sprawdzanie

- smaczne, urozmaicone i zdrowe posiłki
- język angielski w ramach czesnego
- zajęcia z logopedą (płatnie)
- 4 smaczne posiłki
- udział w zajęciach tańca towarzyskiego
- realiacja podstawy prog. MEN

Przedszkole "Juniorek" w Inowrocławiu zaprasza

1 września 2011 roku w Inowrocławiu zostało otwarte Niepubliczne Przedszkole Językowe "Juniorek". Rekrutacja do przedszkola prowadzona jest przez cały rok w miarę wolnych miejsc

W kwocie czesnego opłacane jest: wyżywienie, zajęcia wynikające z podstawy programowej, nauka tańca oraz codzienne zajęcia i konwersacje w języku angielskim.

Nadrzędnym zadaniem kadry przedszkolnej jest zapewnienie bezpieczeństwa, zdrowia i radości dzieciom. Trzy przestronne, kolorowe, wyposażone w ciekawe pomoce dydaktyczne sale pozwlają dzieciom rozwijać swoje zainteresowania, zdobywać wiedzę i umiejętności zgodnie z indywidualną drogą rozwoju. Budynek przedszkola "Juniorek" spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa obowiązujące w placówkach oświatowych.

Nasze maluchy dużo czasu spędzają na świeżym powietrzu. O ile warunki pogodowe na to pozwalają, zażywają ruchu w pobliskim, wyposażonym w bezpieczne zabawki ogrodzie "Miś". Atutem naszego przedszkola jest nauka przez zabawę. Dziecko w tym wieku posiada duże predyspozycje do wchłaniania wiedzy poprzez codzienne czynności, zajęcia, zabawy i rozmowy. Chcemy wykorzystać ten naturalny potencjał i w przyjazny, wesoły sposób kształtować zdolności intelektualne naszych małych podopiecznych.

Jak uczymy języka angielskiego.

W codziennych rozmowach i zabawach prowadzonych w języku angielskim kilkulatek sprawnie i szybko przyswoi sobie język obcy. W Przedszkolu "Juniorek "program realizowany będzie zarówno w języku polskim jak i angielskim. Dzieci w naszym przedszkolu uczą się języka angielskiego w ten sam sposób, w jaki nauczyły się języka ojczystego. Pomimo że naukę drugiego języka rozpoczynają w późniejszym wieku, etapy jego przyswajania są podobne. Nauczanie języka angielskiego odbywa się w formie zabawy stymulującej proste wypowiedzi oraz uruchomienie zdolności naśladowczych dziecka z wykorzystaniem różnych pomocy. Bez "wkuwania" słówek czy gramatyki, lecz poprzez poznanie języka obcego, słuchanie go i bawienie się nim zupełnie nieświadomie. Dzieci uczą się wierszyków i piosenek oraz wyrażeń często używanych w życiu przedszkolnym. Język angielski towarzyszy im również podczas zajęć artystycznych, plastycznych, gimnastyki, a także w trakcie posiłków i zabaw na świeżym powietrzu.

Nasi wychowankowie wyposażeni w wiedzę, sprawności i umiejętności uzyskają lepszy start w szkole podstawowej i w dorosłym życiu. Zapewniamy warunki do optymalnego rozwoju dziecka w życzliwej atmosferze, we współpracy z rodziną i środowiskiem, zgodnie z podstawą programową MEN. W przedszkolu zatrudniona jest wysoko wykwalifikowaną kadra z odpowiednim przygotowaniem zawodowych.

Korzystamy z dorobku pedagogiki Marii Montessorii, którą łączymy z wieloma autorytetami pedagogiki i psychologii małego dziecka. Stosujemy w pracy z dziećmi następujące metody:metodę projektów badawczych, pedagogiki zabawy, edukacji przez ruch D. Dziamskiej; metodę aktywnego słuchania muzyki Batti Straus, ekspresji twórczej R. Labana; gimnastykę rytmizującą A. i M. Kniessów; elementy kinezjologii edukacyjnej "Gimnastyka Mózgu" P. Dennisona; "Poranny Krąg"(wg J. Pytlarczyk), a także metody rozwijające umiejętności językowe, sprawność manualną i grafomotoryczną oraz techniki twórczego myślenia.

  W ramach zajęć podstawowych oferujemy m.in.:
 • gimnastykę korekcyjno–stymulacyjną
 • poznawanie różnych technik plastycznych
 • karty pracy, kolorowanki
 • materiały plastyczno-techniczne
 • poznawanie różnych technik plastycznych
 • zajęcia z savoir- vivre
 • zajęcia z dramy
 • mały kucharz – zajęcia z przygotowywania potraw
 • warsztaty naukowe
 • warsztaty przyrodnicze
 • zabawy wyciszające i rozluźniające
 • wycieczki
  


Posiłki w przedszkolu

Dzieci otrzymują 4 posiłki: śniadanie, dwudaniowy obiad (każde danie podawane osobno o godz.11.30 i 13.00), podwieczorek. Menu przedszkola jest ustalane zgodnie z wymogami dietetycznymi. Zapewniamy odpowiednio zbilansowane posiłki. Dbamy o różnorodność dań, ich świeżość i właściwe przygotowanie. Uwzględniamy również indywidualne potrzeby żywieniowe dzieci. Rodzice codziennie mają wgląd do aktualnego jadłospisu.

Serdecznie zapraszamy !!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie