Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Podstawowa

im. Komisji Edukacji Narodowej

Strzelewo 1, 86-014 Sicienko
tel./fax (52) 583-17-80
www:   http://www.spstrzelewo.ple-mail:   spstrzelewo@wp.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3634 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W STRZELEWIE

- wykwalifikowana kadra nauczycielska
- miła atmosfera
- stołówka
- duża liczba zajęc pozalekcyjnych

O nas


Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Strzelewie jest szkołą 6-klasową z oddziałem zerowym. Szkoła wyposażona jest w bardzo dobrą i bezpieczną bazę lokalową, która w minionych kilku latach przeszła remont kapitalny.

Szerokie ciągi komunikacyjne, zabezpieczona klatka schodowa, wyremontowane toalety, świetnie wyposażona stołówka oraz nowa sala gimnastyczna, to tylko niektóre atuty naszej szkoły.

Sztandar szkoła otrzymała 20.X.1984 roku, po 15 latach swojego istnienia. Dla społeczności Strzelewa była to bardzo podniosła chwila Do dzisiaj na ten sam sztandar ślubują pierwszoklasiści oraz absolwenci, którzy przyrzekają wierność w życiu zasadom i wartościom zaszczepionym w naszej szkole.


Biblioteka i świetlica


Nowoczesny sprzęt komputerowy, bogaty księgozbiór czy nowe, jasne pomieszczenie to jeszcze nie wszystko. Biblioteka i świetlica spełniają swe zadania przede wszystkim dzięki zaangażowaniu w życie szkoły, inicjowaniu akcji i imprez popularyzujących czytelnictwo czy organizacji szkolnego etapu konkursu recytatorskiego.

Tu także znajdują opiekę uczniowie oczekujący na autobus dowożący ich po lekcjach do domu.Tradycje wewnątrzszkolne


Pasowanie na ucznia Szkoły Podstawowej w Strzelewie
Ta tradycyjna uroczystość odbywa się w naszej szkole każdego roku. Uświetniona jest występami uczniów i prezentacją ich umiejętności, które umożliwiają im rozpoczęcie kolejnego etapu w życiu – podjęcia nauki w Szkole Podstawowej. Przy okazji pasowania na ucznia każde dziecko wykonuje odcisk swojego palca w pamiątkowej księdze uczniów i otrzymuje pierwszy w życiu swój własny dokument – legitymację szkolną.

Samorząd Szkolny
Podobnie jak w innych placówkach, także i u nas działa Samorząd Szkolny. Uczestniczy w życiu szkoły współdecydując o ważnych jej sprawach. Jest też organizatorem wielu konkursów i imprez dla całej społeczności szkolnej.

Dzień Dziecka – Dniem Sportu
Sport to zdrowie, w zdrowym ciele zdrowy duch – to wszystko hasła, które każdy z nas zna. Do tego deklaracja, że wszystkie dzieci są nasze i już mamy powód, by uczcić Dzień Dziecka w sposób, który jest dla naszych milusińskich najwłaściwszy. W tym szczególnym dniu chcemy, by dzieciaki doznały wielu wrażeń, miały możliwość odniesienia sukcesu, odreagowania napięć. Ten dzień jest co roku niezapomniany!

Szkoła i rodzina


Do dnia dzisiejszego rodzice uczestniczą w życiu szkoły, służą pomocą i wsparciem. Dlatego dla tych, którzy w sposób szczególny przysłużyli się szkole przyznane zostały w minionym roku po raz pierwszy tytuły „Przyjaciela Szkoły”. Najbardziej zaangażowani natomiast tworzą Radę Rodziców.

Oprócz działań na rzecz rozwoju szkoły bardzo ważne są działania wychowawcze, starania o spójność oddziaływań na dzieci zarówno domu jak i szkoły. To bowiem rodzice są pierwszymi wychowawcami swoich pociech i oni pierwsi zaszczepiają im zasady i wartości, którymi należy kierować się w życiu. Zadaniem szkoły jest pomoc w tym arcytrudnym zadaniu, ukierunkowanie, wpajanie i utrwalanie właściwych zachowań. Liczymy zatem na przychylność i współpracę kolejnych pokoleń rodziców.

Sukcesy naszych uczniów


Uczniowie biorą udział w konkursach wewnątrzszkolnych organizowanych przez Samorząd Szkolny, w konkursach gminnych, powiatowych, wojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych.

Liczne sukcesy uczniów w różnorodnych zawodach, konkursach i turniejach są efektem ich pracy w kołach zainteresowań oraz odzwierciedlają systematyczną pracę nauczycieli poszczególnych przedmiotów i kółek zainteresowań.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie