Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Podstawowa Nr 1

im. Filomatów Pomorskich

al. 3 Maja 5, 86-200 Chełmno
tel./fax (56) 686-01-13
www:   http://www.sp1chelmno.of.pl
e-mail:   sp1chelmno@neostrada.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3207 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W CHEŁMNIE

- wykwalifikowana kadra nauczycielska
- miła atmosfera
- biblioteka
- organizowanie szkolnych zawodów sportowych
- duży wybór zajęć pozalekcyjnych

Szkoła Podstawowa nr 1 znajduje się w Chełmnie - pięknym mieście, które zachowało bardzo wiele zabytków i pamiątek ze swej przeszłości.

Szkoła kształci, rozwija zainteresowania, uzdolnienia i talenty uczniów, poprzez koła zainteresowań: teatralne, przyrodnicze, informatyczne, muzyczne, taneczne, techniczne i języka angielskiego. Uczniowie mają możliwość wykazania się swoją wiedzą i umiejętnościami w licznie przeprowadzanych konkursach: przedmiotowych, recytatorskich, historycznych, ortograficznych, plastycznych, ekologiczno-przyrodniczych i wielu innych. Biorą udział w imprezach, konkursach i przeglądach na szczeblu miasta i województwa zdobywając nagrody.

Dla dzieci potrzebujących szczególnej opieki prowadzi się zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze oraz gimnastykę korekcyjną. Działają również dwie świetlice opiekuńczo-wychowawcze. Wielkim utrudnieniem w rozwijaniu sprawności fizycznej uczniów jest brak sali gimnastycznej. Mimo takich niedogodności nauczyciele wychowania fizycznego typują uczniów na rozgrywki sportowe, w których reprezentanci naszej szkoły zajmują całkiem niezłe miejsca. Jednak sala gimnastyczna jest marzeniem wszystkich uczniów.

Dużym atutem naszej placówki jest posiadanie pracowni komputerowych (jedna współfinansowana z Europejskiego Funduszu Społecznego), dzięki czemu uczniowie nie muszą chodzić na zajęcia z informatyki do innych placówek, mogą się po prostu uczyć tego przedmiotu u siebie, na miejscu.

W szkole wychodzi gazetka szkolna "Jedynka". Redaktorami gazetki są uczniowie z klas czwartych, piątych i szóstych. Młodzi redaktorzy zamieszczają ciekawe artykuły z życia szkoły, literackie, quizy, zagadki. "Jedynka" jest chętnie czytana przez uczniów, bo każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Uczniowie z różnymi problemami, kłopotami mogą skorzystać z porad pedagoga szkolnego. W szkole uczniowie otoczeni są wszechstronną opieką także ze strony nauczycieli i dyrekcji, by każdy miał zapewnione bezpieczeństwo.

Nad rozwojem umysłowym uczniów czuwa wykształcone, fachowe grono pedagogiczne. Szkoła zapewnia uczniom wszechstronność w zdobywaniu wiedzy i umiejętności, uczy także tolerancji, koleżeństwa, odpowiedzialności, systematyczności, pilności, wrażliwości na los drugiego człowieka, miłości do zwierząt, radości życia.

Uczniowie dobrze czują się w swojej szkole. Z chęcią angażują się w różnego rodzaju prace, z zapałem dekorują swoje klasy, dbają o czystość i porządek w salach lekcyjnych. Lubią chodzić do Szkoły Podstawowej nr 1.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie