Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Podstawowa

Sosnówka 4, 86-302 Grudziądz
tel./fax: (56) 468-26-97
www:   http://www.szkolapodstawowawsosnowce.republika.pl
e-mail:   szkolasosnowka@op.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1745 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

- oddział przedszkolny
- wykwalifikowana kadra nauczycielska
- wszechstronny rozwój uczniów
- język angielski
- zajęcia komputerowe
- koła zainteresowań
- biblioteka szkolna
- zajęcia wyrównawcze
- zajęcia logopedyczne

O Nas

Szkoła Podstawowa w Sosnówce leży na terenie gminy Grudziądz. Posiada ona 6 oddziałów, są to klasy I – VI i oddział przedszkolny. Szkoła cieszy się bardzo dobrą opinią wśród rodziców. Staramy się wzorowo wywiązywać z obowiązków dydaktycznych, wychowawczych i społecznych. Chcąc poznać oczekiwania rodziców, uczniów oraz wymagania władz oświatowych i lokalnych będziemy systematycznie zbierać informacje o funkcjonowaniu szkoły i na ich podstawie modyfikować jej działanie we wskazanych obszarach.

Posiadamy spełniającą wymogi sanitarno–higieniczne kuchnię szkolną, która została wyposażona w sprzęt gospodarstwa domowego (kuchenka mikrofalowa, zmywarko-wyparzarka, lodówka, naczynia codziennego użytku itp.). Zakupów dokonano dzięki środkom finansowym pozyskanym z urzędu gminy i GOPS-u. Do największych dokonań należy zaliczyć otwarcie nowej pracowni komputerowej oraz zorganizowanie biblioteki z dostępem do Internetu i mini-czytelnią.

Cechą charakterystyczną placówki jest dobrze zintegrowany zgodny zespół nauczycielski, nieustannie poszukujący nowych dróg dotarcia do dziecka i jego środowiska. Stąd też, niezbędnym dla wszystkich podmiotów stało się wypracowanie takiego wizerunku placówki, aby stworzyć szkołę bezpieczną, szkołę tolerancji i radości życia. Wszyscy nauczyciele zatrudnieni w szkole posiadają kwalifikacje do prowadzenia zajęć. Kadra pedagogiczna ciągle się doskonali biorąc udział w różnego rodzaju kursach, warsztatach i konferencjach metodycznych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom środowiska szkolnego prowadzone są różnego rodzaju zajęcia wyrównawcze dla dzieci z trudnościami edukacyjnymi oraz logopedyczne dla uczniów z wadami wymowy. Uczniowie mogą rozwijać swoje zainteresowania i zdolności na różnego rodzaju kołach zainteresowań. Przy pomocy rodziców, organizacji środowiskowych i licznych sponsorów organizowany jest w szkole środowiskowy festyn rodzinny ZAWSZE RAZEM. Zorganizowany został również integracyjny festyn dla dzieci niepełnosprawnych z terenu całej gminy.

W szkole organizowane są różne uroczystości typu: Święto Pieczonego Ziemniaka, Andrzejki, Mikołajki połączone z coroczną akcją Cała szkoła czyta dzieciom, uroczysta wigilia szkolna z udziałem emerytowanych pracowników szkoły, uroczystość z okazji Dnia Seniora Babci i Dziadka, Powitanie wiosny i wiele innych. Wszystkie te dokonania nie miałyby miejsca gdyby nie pomoc organu prowadzącego oraz zaangażowanie nauczycieli i rodziców.

Serdecznie zapraszamy !!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie