Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Hotelarskie Centrum Szkoleniowe

ul. Moniuszki 15/1, 86-100 Świecie
tel. (52) 333-05-82, tel. kom. 602-116-868
www:   http://www.hcs.com.pl
e-mail:   biuro@hcs.com.pl
askkursy@hcs.com.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2153 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Hotelarskie Centrum Szkoleniowe

- Kierownik obiektu hotelowego
- Menedżer gastronomii
- Kelner
- Kuchmistrz

O Centrum

Szkolenia nasze skierowane są do kadry menedżerskiej i kierowniczej obiektów hotelarsko-gastronomicznych oraz do pracowników operacyjnych.

Kapituła Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji "WAWRZYN POLSKIEJ TURYSTYKI" obradująca w dniu 26 czerwca 2009r. pod przewodnictwem Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Pani Katarzyny Sobierajskiej przyznała Hotelarskiemu Centrum Szkoleniowemu Sp. z o.o. w Świeciu n. W nagrodę - wyróżnienie "WAWRZYN POLSKIEJ TURYSTYKI" za działalność innowacyjną.

Hotelarskie Centrum Szkoleniowe jest jednostką szkoleniową kompleksowo służącą hotelarzom i restauratorom w zakresie edukacji, doradztwa i doskonalenia zawodowego. Gruntem jego powstania stało się zapotrzebowanie na szybkie i skuteczne nabywanie fachowej wiedzy oraz kształtowanie usług w sposób profesjonalny i zgodnie z wymogami coraz bardziej subtelnego i prężnie rozwijającego się rynku.

HCS swoją działalność rozwija w kierunku:

  • kształcenia zawodowego, wspierania nauki, zawodu hotelarza oraz inspirowanie i organizowanie dokształcania zawodowego w dziedzinie hotelarstwa, gastronomii i turystyki,
  • planowanie i projektowanie programów szkoleniowo-rozwojowych w segmencie hotelarsko-gastronomicznym,
  • monitorowanie bieżącej identyfikacji potrzeb szkoleniowych, ich analizy i wykorzystania wyników dla doskonalenia procesu szkolenia jako procesu rozwojowego,
  • modelowanie kompetencji menadżera firm hotelarsko-gastronomicznych w aktualnej sytuacji rynkowej
  • wypracowywanie procedur dla tworzenia standaryzacji usług szkoleniowych w segmencie hotelarsko-gastronomicznym, wspomagających osoby poszukujące nowego zatrudnienia do podnoszenia swoich kwalifikacji.

Kadra dydaktyczna

Programy szkoleniowe ofert HCS są przygotowywane przez praktyków, ludzi z dużym doświadczeniem zawodowym w branży, którzy na co dzień w swoich miejscach pracy wdrażają nowoczesne rozwiązania technologiczne, korzystają z nowoczesnych narzędzi i urządzeń. Wszystkie programy szkoleniowe mają charakter autorski.

Wykładowcy HCS to wysokiej klasy specjaliści z dużym doświadczeniem zawodowym i edukacyjnym, profesjonaliści branży hotelarsko-gastronomiczne.

Akademia Sztuki Kulinarnej

Akademia Sztuki Kulinarnej w Świeciu jest projektem edukacyjnym dotyczącym szkoleń gastronomicznych, który został uruchomiony przez Hotelarskie Centrum Szkoleniowe Sp. z o.o. Otwarcie Akademii miało miejsce w lutym 2005 r.

Zadaniem Akademii jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych, upowszechnianie wiedzy z dziedziny sztuki kulinarnej, propagowanie nowatorskich rozwiązań w zakresie technologii gastronomicznej, fachowe doradztwo oraz konsulting.

Oferta Akademii skierowana jest zarówno do kadry kierowniczej, jak również pracowników operacyjnych. Znajdują się w niej m.in. kurs menedżerski, szkolenia dla szefów kuchni, kucharzy, kelnerów, barmanów. Przygotowane przez ASK programy szkoleniowe obejmują zasady etyki i kultury zawodowej, uwzględniają zmiany zachodzące w gastronomii, umożliwiają zdobywanie wiedzy i doskonalenie umiejętności.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie